Starity

Nagy Feró: „Kóbor János (...) miért nem adta be magának azt a rohadt oltást?!”

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. december 08. 19:47 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Nagy Feró kiakadt Kóbor János halálával kapcsolatban. Elmondása szerint többen könyörögtek a legendának, hogy oltassa be magát.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. december 09. 16:41 #2
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Online online
Én beadattam 2 pfizer van bennem de ettől függetlenül mégis elkaptam és már 5 napja dögrováson vagyok hiába a gyógyszer plussz 15000be került hogy két nap alatt meglegyen az eredmény ha a háziorvoson keresztül tesztelnek 4-6 nap nyálból végezhető tesztett nem ajánlom átverés kereszt fiam első ilyen tesztje negatív majd rendes orvos által végzet 2 nap mulva már pozitiv volt
2021. december 09. 18:36 #3
FloraT
FloraT
visszatérő vendég
 
StátuszW- wait a minute, hold up!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.01.
Hozzászólás: 308
Csatolások: 1
Azonosító: 240999
Offline offline
rosa82 igen, de te elkaptad és max rosszul vagy, de ő meg is halt. Az oltás nem 100% védelem, de az életedet mentheti meg.
2021. december 09. 19:26 #4
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Online online
Megmenthet de nem mindig figyelembe kell venni az illető korát és az alapbetegségeit alapból csökken az oltás hatékonysága ha van egy vagy több kónikus betegség, Nekem szerencsém volt csak magasvérnyomásom szívelégtelenségem és autoinmun betegségem van az orvosom azt mondta egy egészséges embernek kb 96 százalékos védetséget biztosít az oltás de a krónikus betegségek miatt ez lecsőkkent 60-70százalékra. kicsit rosszul vagyok három napja semmi ennivaló nem marad meg bennem magas lázam van amit nem tudunk levinni és fulladok ráadásnak egy 4 évest kell ellátnom
2021. december 10. 16:30 #5
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Online online
Megint hazugságokat terjesztünk alaptalanul. Nem volt oltásellenes. Nem tartotta magát betegesnek, bízott az immunrendszerében és mellette mindenkit arra bíztatott, hogy oltassa be magát. Esküszöm, mintha 444, telex, index és társai kamu álhíreit olvasnám, ahol elferdítik a valóságot. Tiszteljük meg őt azzal, hogy tudatlanul nem terjesztünk hazugságokat róla, főleg nem a halála után.

Ő maga ezt nyilatkozta korábban:

"Se pro se kontra nem vagyok az oltással kapcsolatban. Reménykedem abban, hogy azon tudósok, akik az oltással foglalkoznak, nagyon tudják a dolgukat és megtalálják a megoldást. Soha nem foglalkoztam a vírustagadókkal, meg az összeesküvéselméletet gyártókkal sem. Nem vagyok egy forradalmár, így betartom a szabályokat, így ha ki kell menni az utcára, tudomásul veszem, hogy már nem elég a Bayern sálam" – mondta viccelődve az énekes egy korábbi interjúban a Ripostnak.

"Soha nem voltam igazán beteg! Egyetlen bajom van, az allergiából nem tudtam kigyógyulni teljesen, de aztán kaptam egy oltást, ami stabilizálta a helyzetet. Ugyanazon a vonalon fejlesztették ki a Covid védőoltást, mint ami segített nekem az allergiára, és mivel nekem ez bevált, jobban bízom a Covid oltásokban is. Akinek fontos, vegye fel a vakcinát" – jelentette ki akkor Kóbor János, aki úgy fest, önmagát valóban erősnek és egészségesnek hitte, de a híresztelések szerint nem vette fel a vakcinát.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok