Starity

Autogramok, autogramcímek, fanmailek

20 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2005. június 29. 16:04 #21
Alfaproton
Alfaproton
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.03.06.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 39
Azonosító: 4284
Offline offline
Eccer Írtam Jeff Goldblumnak még az Elveszett Világ miatt:) Kaptam tőle egy macsós képet aláírva:)

Eccer meg Julianne Moore-nak is írtam, de kb. fél év múlva vissza a feladónak:( ezek a nők:)
2005. szeptember 14. 19:23 #22
Sliders
Sliders
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.09.14.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 8949
Offline offline
Igazából még tök úk vagyok itt, de anál jobban örülök neketek. Király ez a hely smile.gif

Ez az autogrammos dolog engem is nagyon izgat és érdekel is. Ebay-en már nagyon sok autogrammot összegyüjtöttam az én kedvenc sztárommal kapcsolatban. De ami iga az igaz, a szeméylreszóló lenne a franko.

Én úgy gondolom hogy a kevésbé híres sztárok azok irnak és küldenek is sajátkezüleg képet. Szerintem, mivel nincsenek elszállva sem, és hát csak örülnek annak h azért mégiscsak van valami érdeklődés feléjük smile.gif
( amikor valamiért ti leszetk a központ hírtelen, azért ti is dijazzátok h huhh mennyien jönnek felém)

Igazából még nem sikerült eldöntenem magamban h Scarlett Johansson az nagyon híresenek számít vagy közepes avgy? Valaki erről esetleg jobban tájékozódottabb?

Apropó kissé másabb a téma, de idetartozik. Van / volt közetetek olyan ember aki szeretett volna talizni kedvencével, és esetleg sikerült is?
Jó valljuk be, legtöbb hétköznapi ember fejében ilyenkor a "nemnormális" "beteges" jelző fogan meg. Pedig szerintem ez nem az, aki rajong valakiért az nem beteges.

De most komolyan! Sokan halljuk h nekem ez, nekem az a kedvenc színészem, és ezzel ki is merült a dolog. Ezt még "kedvenc"-nek sem lehetne nevezni, csak holmi fellángolásnak. Aztán egy másik filmnél majd más lesz.

De akinek egy szinész - > sztár igazán a kedvence az nem csak szóban mondja el a spanoknak hanem tényleg próbál is szerezni "memorabiliákat" -> csak angolul tudom, a kedvencéről.

Mivel ezen a forumon pontosan ilyen emberek vannak ezért itt lehet erről beszélni, máshol kinevetik az embert ezért.
Szóval szerintetek elképzelhető az hogy valaha is tud az ember pár szót váltani azzal akiért rajong? TRermészetesen nyugodt körülmények között.

Nyilván nem akar az ember a másik agyára sem menni, de szerintem a finom és jól megszervezett közeledés a végén meghozz(hatj)a a gyümölcsét?

Ti erről mit gondoltok, örülnék ha tudnánk erről egy keveset beszélgetni. Előre is köszi a válaszokat.
2005. szeptember 15. 13:33 #23
Sliders
Sliders
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.09.14.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 8949
Offline offline
Szóval senki sem akar, vagy tud hozzászólni? reklamalo.gif reklamalo.gif mad.gif _nevet.gif
2005. szeptember 15. 13:55 #24
ML
ML
Special Agent
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.06.
Hozzászólás: 16254
Csatolások: 49586
Azonosító: 4268
Offline offline
Na, nehogy már teljesen kiábrándulj ebből a jó kis helyből!
Ami engem illet, nekem magyar kedvencem nincs igazán, külföldi viszont akad 1 pár, tehát kicsit költséges lenne az akció. Gondolkodtam már én is aláírt kép kérésen, de még sosem próbáltam, talán majd egyszer... Eddig legnagyobb eredménynek azt tekintem, amikor sikerült 1-1 kedvenc külföldi zenekarom koncertjére eljutni, ami pl. a U2 esetében nem is olyan egyszerű, ráadásul a színpadtól kb. 5 méterre álltam thumbsup.gif.
Idén május-júniusban Bp-n forgatták a Copying Beethoven c. filmet, Ed Harris és Diane Kruger a főszereplők. Ed Harris abban a pesti szállodában lakott, amelyikben egy barátom dolgozik, megfordult a fejemben, hogy oda esetleg benézzek (állítólag jó arc, minden este ott iszogatott a bárban és tök közvetlen volt mindenkivel), de a vizsgák miatt nem volt időm. Mondjuk ha Diane lakott volna ott... biggrin.gif
Egyszer még jó pár éve Görög Zitától kértem a tüzet 1 budai szórakozóhelyen, de annyira be voltam akasztva beer.gif blush.gif, hogy meg se ismertem sad.gif, csak a haverjaim mondták, hogy ő volt. Szal részemről ennyi. biggrin.gif
2005. szeptember 15. 14:57 #25
Sliders
Sliders
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.09.14.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 8949
Offline offline
Jahh, én sem tudok csak úgy a seggemen tétlen ülni, és álmélokodni, csak így nincs tapasztalatom, h hogyan is kellene ezt az egész cuccost csinálni. Az autogrammot pl úgy kérni h h nem irodán keresztül hanem odamegyek hozzá személyesen és úgy.
Amerikában nagyon cool lehet, sétál az emberke az utcán és simán oda tudnak menni. sad.gif
De nekem is külföldi sztár rajongási fobiám van, és valamit kellene csinálni. Mondjuk én szerencsés helyzetben vagyok, mert csak egy sztár iránt rajongok, a többiek nem érdekelnek biggrin.gif De azért szerintetek egy ilyen megvalósítaható? Vagy tényleg nagyon nagy pénzes száknak kell ehhez lenni. Mert azért h pár szót, mondatot válhtassak az illetővel, nehogy már kemény pénzeket kelljen csengetni...

Ti hogy látjátok ezt?
2005. szeptember 16. 17:27 #26
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Online online
Idézet(Sliders @ 2005, September 14. - 19:23)
...

Apropó kissé másabb a téma, de idetartozik. Van / volt közetetek olyan ember aki szeretett volna talizni kedvencével, és esetleg sikerült is?
Jó valljuk be, legtöbb hétköznapi ember fejében ilyenkor a "nemnormális" "beteges" jelző fogan meg. Pedig szerintem ez nem az, aki rajong valakiért az nem beteges.

De most komolyan! Sokan halljuk h nekem ez, nekem az a kedvenc színészem, és ezzel ki is merült a dolog. Ezt még "kedvenc"-nek sem lehetne nevezni, csak holmi fellángolásnak. Aztán egy másik filmnél majd más lesz.

De akinek egy szinész - > sztár igazán a kedvence az nem csak szóban mondja el a spanoknak hanem tényleg próbál is szerezni "memorabiliákat" -> csak angolul tudom, a kedvencéről.

Mivel ezen a forumon pontosan ilyen emberek vannak ezért itt lehet erről beszélni, máshol kinevetik az embert ezért.
Szóval szerintetek elképzelhető az hogy valaha is tud az ember pár szót váltani azzal akiért rajong? TRermészetesen nyugodt körülmények között.

Nyilván nem akar az ember a másik agyára sem menni, de szerintem a finom és jól megszervezett közeledés a végén meghozz(hatj)a a gyümölcsét?

Ti erről mit gondoltok, örülnék ha tudnánk erről egy keveset beszélgetni. Előre is köszi a válaszokat.
[right][/right]

Én mindig is úgy voltam, hogy nincs értelme az embernek törni magát, ha egy híresség tetszik neki. Sosem fogja viszonozni az érzéseket... Persze álmodozni mindig jó és kell is. De csak mértékkel, mert ha valaki totál elvakultan rajong valakiért az már tényleg nem egészséges. Mellesleg úgyis kiábrándul az illetőből egy idő után. De minél inkább "belezúg", annál nehezebb lesz kigyógyulni belőle...Attól hogy küld egy aláírást még nem lesz hozzám közelebb. Egy találkozás meg inkább csak rontana a helyzeten. Hiszen "Akkor a legelviselhetetlenebb valaki hiánya mikor melletted ül és tudod, hogy sosem lehet a tiéd."
Külföldi sztárokkal eleve lehetetlen lenne normális kontaktust teremteni, viszont magyarokkal még akár lehetne is. De ki hallott már olyanról hogy valaki egy távoli rajongójával jött össze? unsure.gif

Persze ezen kívül még fennáll az az eset is, ha valaki nem az illető személyét kedveli, hanem azt amit letett az asztalra, vagyis pl a zenéjét szereti. Így már egészen más a helyzet, mint amit fentebb írtam.
Pl, ha megveszem egy előadó lemezét, akkor az sokkal többet ér, hogyha sikerül is dedikáltatni vele személyre szólóan. Mert akkor egyből látja is, hogy elismered a munkásságát hisz megvetted az albumát.
Egy ilyen találkozást viszont már én is királynak találok. De egy olyant, ahol elolvadsz a másik féltől, már nem.
2005. szeptember 17. 02:47 #27
Sliders
Sliders
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.09.14.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 8949
Offline offline
Írásodra válaszolva, van benne valami, viszont az is tény hogy jó dolog rajongani valakiért. Pontosan ez a forum nagyon jó példa arra hogy bizony, azok a képek melyeket az én kedvencemról készítettek és raktak fel, szép és jó, és valóban gyönyőrűek. Viszont volt pár kép melyen az illető, szimplán csak az utcán sétált smink miegyéb nélkül, és hát.. hát... sokan imidzs rombolónak gondolnák. És ez igy is van. Valóban teljesen más, Ennél még a szomszéd nője is jobb... etc. Mondhatnánk. De lehet szép, kisminkelt vagy hétköznapi átlagos szerelésben is, én azért rajongók amilyen, vagyis a munkásságáért, illetve részben az emberi vonásai után is.
Az egy más kérdés h egy képnél, filmnél, sok trükköt alkalmaznak h az illető szebb legyen, de akkor is érdekes. És semmiképp sem adnám fel rajongásomat egy másik cicababáért.

Viszont a találkozás, beszéd nem hinném h keserű lenne, itt ebben az esetben a pillanat öröme, az egyetlen napé az ami boldoggá tesz!
Gondolom láttátok páran az A.I Mesetrséges értelem c. filmet. Az utolsó 15 perc szerintem megható volt. Bár sokan másképp vélekednek. De ez most nem érdekes.
Pontosan ehhez tudnám hasonlítani: A srác egy napot szeretett volna kapni az életben mikor csakis az anyukájával lehet, nos hát ez velünk rajongókkal is igy van, csak mi ugyebár kedvencünkel szeretnénk egy napot. biggrin.gif
De mindenféle pesszimista/ és optimista gondolatot félretéve, a kitartó rajongás szerintem meghoz/hatja gyümölcsét, talán még akkor is ha a sztár külföldi. Bár azért nem a leg elrugaszkodottabbakra kell gondolni. Bár h öszinte legyek az én kedvencem foggalmam sincs ha mennyire befutott etc.. mert az is sokat nyom alantba. De bízzunk benne h egy szép nap azért csak sikerülhet. De ez persze már rajtunk múlik, hogy alakítjuk ezt.

Na igen, biztosan sokan megkérdezitek egy nap, ezért küzdeni etc... nos olyankor 1 nap olyan mint egy élet, hát lehet másnál más, és valaki már a holnapon rágódik, én nem ilyen vagyok.
Annak kell örülni ami van. Aztán ki tudja hogy azaz egy nap mit hozhat. Nyilván nem azonnal egy szoros kapcsolatra kell gondolni, csak egy beszélgetésre, és ugyebár egy beszélgetés sokmindent elindit(hat), ne a végletekre gondoljatok, de 1 nap is nap, és sokat változhat minden. Hiszen előre semmi sincs megirva. Tehát szerintem mindenre van esély, még akkor is ha külföldi az illető.


Freeze irása (részlet):

Persze ezen kívül még fennáll az az eset is, ha valaki nem az illető személyét kedveli, hanem azt amit letett az asztalra, vagyis pl a zenéjét szereti. Így már egészen más a helyzet, mint amit fentebb írtam.
Pl, ha megveszem egy előadó lemezét, akkor az sokkal többet ér, hogyha sikerül is dedikáltatni vele személyre szólóan. Mert akkor egyből látja is, hogy elismered a munkásságát hisz megvetted az albumát.
Egy ilyen találkozást viszont már én is királynak találok. De egy olyant, ahol elolvadsz a másik féltől, már nem.
[right][/right]
[/quote]
2005. október 03. 00:45 #28
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Online online
Idézet(Sliders @ 2005, September 17. - 02:47)
...

Viszont a találkozás, beszéd nem hinném h keserű lenne, itt ebben az esetben a pillanat öröme, az egyetlen napé az ami boldoggá tesz!
Gondolom láttátok páran az A.I Mesetrséges értelem c. filmet. Az utolsó 15 perc szerintem megható volt. Bár sokan másképp vélekednek. De ez most nem érdekes.
Pontosan ehhez tudnám hasonlítani: A srác egy napot szeretett volna kapni az életben mikor csakis az anyukájával lehet, nos hát ez velünk rajongókkal is igy van, csak mi ugyebár kedvencünkel szeretnénk egy napot.  biggrin.gif
De mindenféle pesszimista/ és optimista gondolatot félretéve, a kitartó rajongás szerintem meghoz/hatja gyümölcsét, talán még akkor is ha a sztár külföldi. Bár azért nem a leg elrugaszkodottabbakra kell gondolni. Bár h öszinte legyek az én kedvencem foggalmam sincs ha mennyire befutott etc.. mert az is sokat nyom alantba. De bízzunk benne h egy szép nap azért csak sikerülhet. De ez persze már rajtunk múlik, hogy alakítjuk ezt.
...

Azért az hogy valaki az édesanyjával szeretne eltölteni egy napot, az nemegészen ugyanaz, mintha egy vadidegenel szeretne eltölteni egyet, akit addig csak képeken és videókon látott és semmi érzelmi kötődés nincs.

Én nemmondom hogy nem érdemes álmodozni, mert álmok nélkül az embernek talán nem is lenne miért élni. De csak egy bizonyos határig! Az elvakult rajongást teljesen feleslegesnek és egészségtelennek találom, főleg akkor ha reménytelen a dolog. Én azt mondom előbb utóbb te is rá fogsz jönni, hogy érdemesebb inkább a "földön" járni...
De ez csak az én véleményem, szerencsére nem vagyunk egyformák. smile.gif
2008. október 10. 20:14 #29
- törölt felhasználó -    
Ide írhatjátok, kiktõl/kitõl kaptatok Autogramot.

Mai sikerem: Georgie Laura Henley 2008. október 10.
2008. október 10. 21:59 #30
fikuci
fikuci
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.19.
Hozzászólás: 132
Csatolások: 137
Azonosító: 1538
Offline offline
Autót vettünk egyszer tõlük akkor küldte, sajnos nem találkoztam vele személyesen.

user posted image
2008. október 10. 22:02 #31
- törölt felhasználó -    
De szuper Autogrammod van tõle. Gratulálok! Mennyid van már összesen akiktõl kaptál eddig?
2008. október 10. 22:12 #32
fikuci
fikuci
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.19.
Hozzászólás: 132
Csatolások: 137
Azonosító: 1538
Offline offline
Ez az egy van, nem szoktam aláírásokra vadászni. Volt még egy, talán 93ban volt itt egy testépítõ EB vagy VB nem tudom, a Budapest Sportcsarnokban ott a gyõztestõl sikerült szerezni egyet, de csak egy firkantás volt a gyûrött jegyen, nincs már meg.
2008. október 10. 22:19 #33
- törölt felhasználó -    
Értem. Nekem most 2008-ra van kapásból 5 dedikált képem, kedvenceimtõl.
A maival számítva 5. Mai sikerem: Georgie L. Henley. (2008. 10. 10.)
2008. október 12. 15:45 #34
dr hakapeszi
dr hakapeszi
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.10.
Hozzászólás: 253
Csatolások: 59
Azonosító: 57717
Offline offline
Eredeti mind:

Alec Guinness (+)
José Cura
Magyar Kajak-Kenu Olimpia Válogatott
Görbicz Anita
Juhász Jácint (+)
Natalie Portman
Justine Shapiro
2008. október 12. 17:32 #35
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Nekem van egy Hip Hop Boyz-os (azon kevés magyar pop csapatok egyike, akiket kedvelek, Levy T-t szólóban is smileeee.gif), ha tényleg igazi. Egy volt osztálytársamtól vettem, egy képeslapszerû valamin van, de nem igazán tudom kiolvasni, mondjuk nem is érdekel, hogy valódi-e vagy sem. Soha nem értettem, mi olyan nagy szám egy aláírásban. blink.gif Közös fotó, az már valami, de egy aláírás... mellow.gif
2008. október 12. 17:58 #36
Dido
Dido
_______
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.06.05.
Hozzászólás: 10810
Csatolások: 76487
Azonosító: 6538
Offline offline
ízlések és pofonok...van akinek jelent valamit, van akinek nem...és van akinek jelentett biggrin.gif én az utóbbi csoportba tartozom anno beszereztem pár dedikált fényképet : Emma Thompson, Connie Sellecca, meg még volt valaki..de nem emléxem, vén fac vok már.. biggrin.gif
2008. október 12. 18:05 #37
zilinda
zilinda
Starity realist
 
StátuszI will give to you the love you seek and more... (8)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.03.
Hozzászólás: 3966
Csatolások: 22042
Azonosító: 48314
Offline offline
Idézet(Necros @ 2008. October 12. - 17:32)
Közös fotó, az már valami, de egy aláírás... mellow.gif

egyetértek beer.gif nekem nincs senkitõl, de egy közös képet sokkal többre értékelek én is! smileeee.gif
2008. október 12. 18:12 #38
- törölt felhasználó -    
Idézet(zilinda @ 2008. October 12. - 18:05)
egyetértek beer.gif nekem nincs senkitõl, de egy közös képet sokkal többre értékelek én is! smileeee.gif

Csatlakozok én is.
A közös kép, az valami, meg például az is, ha felismer, és azt mondja, hogy jé, te vagy az a lány/fiú, aki mindig ott volt...Vagy ha éppen jó barátok vagytok. Ismerek olyat is, nem lehetetlen smileeee.gif smileeee.gif
Nekem eddig se firkantásom(nem köt le), se közös képem, se barátságom nincs, de ami késik, nem múlik biggrin.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Ditty
2008. október 12. 20:15 #39
- törölt felhasználó -    
Idézet(Necros @ 2008. October 12. - 16:32)
Nekem van egy Hip Hop Boyz-os (azon kevés magyar pop csapatok egyike, akiket kedvelek, Levy T-t szólóban is smileeee.gif), ha tényleg igazi. Egy volt osztálytársamtól vettem, egy képeslapszerû valamin van, de nem igazán tudom kiolvasni, mondjuk nem is érdekel, hogy valódi-e vagy sem. Soha nem értettem, mi olyan nagy szám egy aláírásban. blink.gif Közös fotó, az már valami, de egy aláírás... mellow.gif

Én is anno szerettem volna tõlük kérni Autogrammot, de nem tudtam az Autogramm címüket, mint ahogy most már végleg nem tudom.
2008. október 12. 23:13 #40
joepapi
joepapi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.05.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 2
Azonosító: 57229
Offline offline
Meryl Streep-tõl
2 felhasználónak tetszik: bulldogmango, Ditty
20 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!