Starity

Autogramok, autogramcímek, fanmailek

20 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. október 13. 06:32 #41
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Miss Barnes @ 2008. October 12. - 20:15)
Én is anno szerettem volna tõlük kérni Autogrammot, de nem tudtam az Autogramm címüket, mint ahogy most már végleg nem tudom.

Hozzánk egyszer eljöttek és felléptek a Mûvelõdési Házban (valamikor a '96-7 körül, asszem'), de akkor sajnos nem tudtam elmenni. sad.gif
2008. október 13. 08:26 #42
- törölt felhasználó -    
Sterbinszky, Bruckmann Balázs, Josh & Jutta
2008. október 13. 08:37 #43
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Nekem is van a Hip Hop Boyztól, valamelyik Take That clubba jöttek el, akkor kérhettünk tõlük biggrin.gif Meg Hoffer Dani még anno, simán leszólítottam az utcán biggrin.gif Gesztitõl is van, õ meg az általános sulinkba jött el még nagyon régen.

Külföldiek közül Paul McGillion, Laura Bertram, igaz ezekért fizetnem kellett, de egy convention-ön ez már csak így megy... (Viszont Paullal annyira király közös képeim vannak, a pasi tiszta kész tongue.gif) Ha azt vesszük, a kedvenc énekesnõmtõl is van, Anna-Maria LaSpina, Londonban firkált valamit egy boríték hátuljára... tongue.gif Meg amikor feladta a DVD-met, ráírta hogy Hello biggrin.gif Állati klassz fej csaj...

Aztán van Sven Hannawaldtól (német ex-síugró), névre szólóan kérték nekem valamelyik nyári versenyen... Meg egy csomó Forma 1-es pilótától, akiket most nem sorolnék fel, csak a legfontosabbakat: Giancarlo Fisichella, David Coulthard, Fernando Alonso, Lewis Hamilton, Felipe Massa, no és persze a két srácom, Jarno Trulli és Timo Glock. Akikkel tudok, közös fényképet is készítek, idén 5 sikerült Timoval és 4 Trullival... Trulli már ismer, Timoval most találkoztam elõször, és egy életre megjegyzett a nevemmel együtt, mivel aztán együtt is buliztunk a Red Bull Partyn. (Az avatarom közös képe ott készült.) A Toyotásokkal amúgy is annyira lepacsiztam idén, hogy még azt is megengedték, hogy pár képet kiküldjek a gyárba aláírattatni, amit egyébként elutasítanak, különbözõ okok miatt. Így történt meg az is, hogy Timo felköszöntött a születésnapomon... biggrin.gif wub.gif (Illetve két héttel utána.)

Amúgy én is többre tartom a közös fotót, mint az autogramot, fõleg ha mondjuk elég rendesen körbeállják az illetõt. Akkor én inkább fogom a gépemet és képeket készítek, ahelyett hogy ott nyomulnék... smileeee.gif

Csatolok két közös képet, az egyik volt az idei célképem: Jarnóval és a managerével, Lucio Cavutóval, aki egyébként a legkedvesebb manager a világon... smileeee.gif A másik közös pedig Timoval, a képet az õ managere, Hans-Bernd Kamps készítette smileeee.gif
2008. október 13. 19:21 #44
- törölt felhasználó -    
Nekem Torres Danitól van meg még 1 megasztáros csajtól, valami Timi volt vagy mi biggrin.gif Régen volt a VIP-tõl mert imádtam õket 8 évesen, de azt kidobtam már...
A Lola CD-imet is aláírattam. Vagyis a pasim kezébe nyomtam, õ meg a Loláéba, mert én nem fogok kuncsorogni 1 nálam alacsonyabb kiscsajtól autogrammért biggrin.gif Amúgy szerintem sincs értelme az aláírásnak, fõleg ha az ember ebay-rõl vesz valami aláírt képet, ki tudja h igazi-e. De annak örülök, hogy a CD-im alá vannak írva, ha már egyszer eredetiek. thumbsup.gif
2008. október 13. 20:44 #45
apsilanikkk
apsilanikkk
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.17.
Hozzászólás: 393
Csatolások: 683
Azonosító: 49769
Offline offline
"Felnõttek": nem küldenek semmit, vagy csak elõrenyomtatott aláírással fényképet.

Gyerekszínésznõk: van Dakota Fanningtõl nem csak autogrammom, de egy icipici levelem is tõle.

De Annasophia Robbra sajnos ugyanaz vonatkozik mint a felnõttekre.
2008. október 13. 20:44 #46
- törölt felhasználó -    
Regina! Én nem az ebayról szedem az Autogramm címeket, illetve az Autogrammokat, hanem kedvenceim Autogramm címére írva küldik nekem. Mint
ahogy most legutóbb is múlt hét pénteken épp 10-én GEORGIE HENLEY-tõl kaptam dedikált képet az Õ aláírásával.
2008. október 13. 20:58 #47
- törölt felhasználó -    
Idézet(Cinzina @ 2008. October 13. - 08:37)
Nekem is van a Hip Hop Boyztól, valamelyik Take That clubba jöttek el, akkor kérhettünk tõlük biggrin.gif Meg Hoffer Dani még anno, simán leszólítottam az utcán biggrin.gif Gesztitõl is van, õ meg az általános sulinkba jött el még nagyon régen.

Külföldiek közül Paul McGillion, Laura Bertram, igaz ezekért fizetnem kellett, de egy convention-ön ez már csak így megy... (Viszont Paullal annyira király közös képeim vannak, a pasi tiszta kész tongue.gif) Ha azt vesszük, a kedvenc énekesnõmtõl is van, Anna-Maria LaSpina, Londonban firkált valamit egy boríték hátuljára... tongue.gif Meg amikor feladta a DVD-met, ráírta hogy Hello biggrin.gif Állati klassz fej csaj...

Aztán van Sven Hannawaldtól (német ex-síugró), névre szólóan kérték nekem valamelyik nyári versenyen... Meg egy csomó Forma 1-es pilótától, akiket most nem sorolnék fel, csak a legfontosabbakat: Giancarlo Fisichella, David Coulthard, Fernando Alonso, Lewis Hamilton, Felipe Massa, no és persze a két srácom, Jarno Trulli és Timo Glock. Akikkel tudok, közös fényképet is készítek, idén 5 sikerült Timoval és 4 Trullival... Trulli már ismer, Timoval most találkoztam elõször, és egy életre megjegyzett a nevemmel együtt, mivel aztán együtt is buliztunk a Red Bull Partyn. (Az avatarom közös képe ott készült.) A Toyotásokkal amúgy is annyira lepacsiztam idén, hogy még azt is megengedték, hogy pár képet kiküldjek a gyárba aláírattatni, amit egyébként elutasítanak, különbözõ okok miatt. Így történt meg az is, hogy Timo felköszöntött a születésnapomon... biggrin.gif  wub.gif  (Illetve két héttel utána.)

Amúgy én is többre tartom a közös fotót, mint az autogramot, fõleg ha mondjuk elég rendesen körbeállják az illetõt. Akkor én inkább fogom a gépemet és képeket készítek, ahelyett hogy ott nyomulnék... smileeee.gif

Csatolok két közös képet, az egyik volt az idei célképem: Jarnóval és a managerével, Lucio Cavutóval, aki egyébként a legkedvesebb manager a világon... smileeee.gif A másik közös pedig Timoval, a képet az õ managere, Hans-Bernd Kamps készítette smileeee.gif

Háát, ilyen barátságot én is szeretnék wub.gif Az egyiket szerintem mindenki tudja, a másik meg titok tongue.gif tongue.gif Majd fotót kaptok Jenny mintájára biggrin.gif

Idézet(Miss Barnes @ 2008. October 13. - 20:44)
Regina! Én nem az ebayról szedem az Autogramm címeket, illetve az Autogrammokat, hanem kedvenceim Autogramm címére írva küldik nekem. Mint
ahogy most legutóbb is múlt hét pénteken épp 10-én GEORGIE HENLEY-tõl kaptam dedikált képet az Õ aláírásával.

Az autogramm szót mióta írjuk nagy betûvel? blink.gif blink.gif
2008. október 13. 22:12 #48
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Idézet(Chyntya @ 2008. October 13. - 20:58)
Háát, ilyen barátságot én is szeretnék wub.gif Az egyiket szerintem mindenki tudja, a másik meg titok tongue.gif  tongue.gif Majd fotót kaptok Jenny mintájára biggrin.gif


Jövõre majd megmondom neked, mennyire vált be a taktikám wink.gif tongue.gif
2008. október 14. 00:30 #49
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(apsilanikkk @ 2008. October 13. - 20:44)
"Felnõttek": nem küldenek semmit, vagy csak elõrenyomtatott aláírással fényképet.

Gyerekszínésznõk: van Dakota Fanningtõl nem csak autogrammom, de egy icipici levelem is tõle.

De Annasophia Robbra sajnos ugyanaz vonatkozik mint a felnõttekre.

Azért szerintem ne általánosítsunk, például az imdb-n is lehet olvasni vegyesen mindenkirõl. Sok tényezõ befolyásolhatja, hogy ki-mikor-mit küld/nem küld.
2008. október 14. 21:29 #50
Tamás2.0
Tamás2.0
Cpl. "Radar" O'Reilly™
 
StátuszTudod, hogy kik a kistölcsérek™? Nem? Akkor kistölcsér™ vagy...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 06.11.05.
Hozzászólás: 7115
Csatolások: 43451
Azonosító: 19754
Offline offline
Kb. 200 évvel ezelõtt a Dolly Roll együttestõl. (nem röhög mad.gif )

2008. október 14. 23:05 #51
- törölt felhasználó -    
tanárjaimtól biggrin.gif
2008. október 15. 00:11 #52
bestiak
bestiak
Sweet and Sticky
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 07.03.11.
Hozzászólás: 6373
Csatolások: 68391
Azonosító: 25642
Offline offline
Ja, én is gyûjtöttem valamikor a 90-es évek közepén! Persze erre nem világsztárok csak Hip-Hop Boyz,Inflagranti,Bizö Boys,Desperado,V-tech,Animal Cannibals, Irigy Hónaljmirigy,Unisex,Ámokfutók, ja meg olyan fiúcsapat,amely egyslágeres volt és már a nevükre sem emlékszem. Meg menõek voltak a discoban a Danubius partik, ahol sok-sok ilyen csapat megfordult. Na, nekem ilyenektõl voltak. biggrin.gif
2008. október 15. 16:59 #53
- törölt felhasználó -    
Én most várom Anna Popplewelltõl és Ben Barnestõl.
2008. október 15. 17:05 #54
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Vinsanity @ 2008. October 14. - 23:05)
tanárjaimtól biggrin.gif

_nevet.gif Tõlük nekem is volt "egy pár". rohog.gif
2008. október 15. 17:16 #55
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Aláírásom és képem is csak a Hooliganstõl van, még vagy 3 évvel ezelõttrõl. Mindannyian nagyon kedvesek és jó fejek voltak, még tudtam velük picit beszélgetni is. De nem vagyok én sem egy nagy autogramm-vadász, ha úgy jön ki, akkor persze, kérek én is, de nem jellemzõ. smileeee.gif
2008. október 15. 17:21 #56
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
Idézet(Vinsanity @ 2008. October 14. - 23:05)
tanárjaimtól biggrin.gif


egy kis intõ végén ugye? biggrin.gif tongue.gif
2008. október 15. 18:35 #57
fafa008
fafa008
♥Justin,Went,Chad fan♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.12.
Hozzászólás: 3174
Csatolások: 3140
Azonosító: 36809
Offline offline
Gáspár Laci, az egész Romantic bagázs laugh.gif õõõ Caramell... rohog.gif asszem ennyi laugh.gif smileeee.gif thumbsup.gif [ már egyik sincs meg]
2008. október 15. 19:34 #58
- törölt felhasználó -    
Idézet(fafa008 @ 2008. October 15. - 17:35)
Gáspár Laci, az egész Romantic bagázs laugh.gif õõõ Caramell... rohog.gif  asszem ennyi  laugh.gif  smileeee.gif  thumbsup.gif [ már egyik sincs meg]

És Wentworth Millertõl nem kaptál anno?
2008. október 15. 19:46 #59
Leo
Leo
·٠•●•٠·
 
Státuszhö?
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.20.
Hozzászólás: 6474
Csatolások: 46883
Azonosító: 4729
Offline offline
egy egész listát írnék ide... és van 1 pár amit nem írnék le, mert ölnek érte...
2008. október 15. 19:48 #60
Leo
Leo
·٠•●•٠·
 
Státuszhö?
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.20.
Hozzászólás: 6474
Csatolások: 46883
Azonosító: 4729
Offline offline
Idézet(Necros @ 2008. October 15. - 17:05)
_nevet.gif Tõlük nekem is volt "egy pár". rohog.gif


dettó... igazgatótól is van autogrammom blush.gif
20 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!