Starity

Max Payne / Max Payne - Egyszemélyes háború (2008)

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. október 22. 18:37 #41
heffer
heffer
 
StátuszFuckin' A.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.15.
Hozzászólás: 609
Csatolások: 769
Azonosító: 18974
Offline offline
hát az elsõ részt én is végig akartam jáccani de rakoncátlankodott a cd mad.gif sad.gif

hát ha emg mozikban csak szinkronos lesz én emg se nézem ott
bár azért reménykedek h feliratosan is leadják, v vhol akár felirat nélkül eredeti angol nyelven, én ugy is simán megnézném, csak ne kelljen hallgatnom a magyar sipákolást biggrin.gif biggrin.gif
(ezer bocsánat Kamarás Iván cimborától) rohog.gif
2008. október 22. 19:05 #42
Niszrok
Niszrok
 
StátuszMilyen mély lenne az óceán, ha nem volnának benne szivacsok?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.27.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 576
Azonosító: 64810
Offline offline
Nálam is rakoncátlankodott, de aztán kapott egy patch-et és mindjárt tudott viselkedni... rolleyes.gif

A netrõl már le lehet szedni az angol verziót... Persze csak felirat nékül... rolleyes.gif Szóval, aki nem szereti Kamarás Iván bá lazán szedett hangsúlyait, az rástartolhat ezekre is... rolleyes.gif rohog.gif
2008. október 22. 20:16 #43
heffer
heffer
 
StátuszFuckin' A.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.15.
Hozzászólás: 609
Csatolások: 769
Azonosító: 18974
Offline offline
hát lehet az lesz ha nem adják le feliratosan sehol a mozikban reklamalo.gif

meglátjuk smileeee.gif
2008. október 23. 10:52 #44
Niszrok
Niszrok
 
StátuszMilyen mély lenne az óceán, ha nem volnának benne szivacsok?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.27.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 576
Azonosító: 64810
Offline offline
Ez még a jövõ zenéje. rolleyes.gif Remélhetõleg feliratosan és szinkronosan is láthatjuk majd a mozikban. rolleyes.gif

Amúgy hol akadtál meg (a CD miatt) a Max Payne 1-ben? Próbáltad felmásolni gépre a CD-t? Mert az általában segít. rolleyes.gif
2008. október 23. 11:15 #45
heffer
heffer
 
StátuszFuckin' A.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.15.
Hozzászólás: 609
Csatolások: 769
Azonosító: 18974
Offline offline
hát igazából az elsõ sikertelen próbálkozás után feladtam és inkább végigvittem a 2-t biggrin.gif
mer mondom csak jo lenne végigjáccani 1-et is elõtte, h újra képben legyek smileeee.gif
de mindjárt meg is lesem, amit ajánlottál
2008. október 23. 11:24 #46
Niszrok
Niszrok
 
StátuszMilyen mély lenne az óceán, ha nem volnának benne szivacsok?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.27.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 576
Azonosító: 64810
Offline offline
Nekem nagyon tetszett az elsõ... rolleyes.gif Kevesebb a mozgástér, de nagyon klassz a felépítése. rolleyes.gif Az rémálmok elég jól kidolgozottak. És az a hóesés... thumbsup.gif
A 2 után nem tûnik olyan komplexnek, de nagyon klassz. biggrin.gif És persze értelmet nyer pár dolog a kövi részhez... rolleyes.gif
Ajánlom!!! thumbsup.gif
2008. október 29. 14:56 #47
Deino
Deino
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.10.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 354
Azonosító: 52044
Offline offline
Idézet(heffer @ 2008. October 22. - 19:16)
hát lehet az lesz ha nem adják le feliratosan sehol a mozikban



én is így vagyok vele. Már a trailerben látszott, h pont a hangulat maradt ki a szinkronból...
2008. október 29. 15:19 #48
Niszrok
Niszrok
 
StátuszMilyen mély lenne az óceán, ha nem volnának benne szivacsok?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.27.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 576
Azonosító: 64810
Offline offline
Mark bácsi sem tudta teljesen átadni a hangulatot a hangjával... rolleyes.gif De tény és való, hogy jól játszotta a szerepet. thumbsup.gif
A film meg a játéktól való alapvetõ eltérések ellenére is jó volt... thumbsup.gif
2008. október 29. 23:27 #49
heffer
heffer
 
StátuszFuckin' A.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.15.
Hozzászólás: 609
Csatolások: 769
Azonosító: 18974
Offline offline
höj höj höjj hát te meg már láttad a filmet??? blink.gif blink.gif
biggrin.gif biggrin.gif
én majd még csak szerdán nézem meg jövõ héten

természetesen ezt is lehuzzák mint a többi PC-s játék adaptációs filmet, de ez engem a legkevésbé sem érdekel biggrin.gif tongue.gif
mondhat akármki akármit én akkor is emgnézem eredeti ynelven cool.gif
2008. október 30. 12:42 #50
Niszrok
Niszrok
 
StátuszMilyen mély lenne az óceán, ha nem volnának benne szivacsok?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.27.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 576
Azonosító: 64810
Offline offline
Láttam ám! blush.gif Mark bácsi nagyon jól feszít Maxie szerepében. wub.gif blush.gif Csak a hangjával nem bánik jól... Szerintem. rolleyes.gif Bár lehet, hogy ezt is csak azért látom így, mert gyûröm a játékokat... rolleyes.gif biggrin.gif

Majd szinkronosan is szeretném megnézni, hogy lássam, mennyire lett jó vagy rossz a szövi. rolleyes.gif

Valószínûleg le fogják húzni a filmet. És talán épp a forgatókönyv miatt... rolleyes.gif Pedig nem lenne alapja. A forgatókönyv szuper! thumbsup.gif (Le a kalappal Thorn bácsi elött! meghajolo.gif ) Csak itt-ott megváltoztatták a film hangulata miatt... rolleyes.gif

Tényleg. Sikerült indítani a Max Payne 1-et? smileeee.gif
2008. október 30. 17:55 #51
heffer
heffer
 
StátuszFuckin' A.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.15.
Hozzászólás: 609
Csatolások: 769
Azonosító: 18974
Offline offline
Hja már olvastam is egy rakat lehúzást róla sad.gif
csak nemtom miért, de ez az átka a játék adaptációknak sajna

biz biz megy már a játék pöpecül biggrin.gif thumbsup.gif
2008. október 30. 19:19 #52
Niszrok
Niszrok
 
StátuszMilyen mély lenne az óceán, ha nem volnának benne szivacsok?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.27.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 576
Azonosító: 64810
Offline offline
Nem kell ezekre a "Baromarcú bunkó" (érted?! wink.gif ) kritikusokra figyelni... A nézõk az igazi kritikusok. Mi vagyunk, akik eldöntik, milyen a film, nem pedig egy túl- vagy éppen alul iskolázott illetõ, akinek legnagyobb hõse Peewee... rohog.gif
Mióta lehúzták az Oszkárt, azóta nem is olvasok kritikákat. rolleyes.gif

Szupi! biggrin.gif Kedvencem az elsõ rész. blush.gif Majd mond meg, hogy tetszett! wink.gif
2008. november 03. 15:04 #53
Niszrok
Niszrok
 
StátuszMilyen mély lenne az óceán, ha nem volnának benne szivacsok?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.27.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 576
Azonosító: 64810
Offline offline
Tegnap este elmentem a moziba a barátommal és Angie barátnõmmel megnézni a Max Payne filmet! Szuper volt! thumbsup.gif A szinkronnal helyenként nem vagyok megelégedve, de egybe tekintve jó munkát végzett a magyar szinkrongárda. beer.gif

2008. november 05. 22:53 #54
heffer
heffer
 
StátuszFuckin' A.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.15.
Hozzászólás: 609
Csatolások: 769
Azonosító: 18974
Offline offline
Na megnéztem végre én is a filmet biggrin.gif
egész nap készültem rá, fullosan 100%ig reménykedve indultam neki, de már ott megbukott az "egész", amikor, magyarul kezdtek el hadoválni a filmben sad.gif biggrin.gif

Amugy a filmbõl lehet nem is lehettet volna többet kihozni másfél óra alatt, ez sajnos az adaptációk átka, biztos vagyok benne ha angolul néztem volna még jobban teccett volna wink.gif

Ja és Jim Bravura-nak ugy tünik megártot a sok szolárium, mer barnább volt a filmben mint a fekete kávé biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Sajno Mona Sax (Mila Kunis)barátnénknak nem sok szerep jutott, de azért megtette a magáét smileeee.gif

Ja és persze Olgácska is odatette magát a film nézhetõsége érdekében tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif

Na és persze a film esetében Folyt köv.
jipí thumbsup.gif
2008. november 06. 12:59 #55
Niszrok
Niszrok
 
StátuszMilyen mély lenne az óceán, ha nem volnának benne szivacsok?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.27.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 576
Azonosító: 64810
Offline offline
rohog.gif Tudtam, hogy te is kiakadsz a magyar szöveg miatt... Én sem voltam másképp ezzel. rolleyes.gif
A történet jó lett, fõleg, hogy ezzel nem veszik el azok kedvét, akik elõször vinnék végig az number1 játékot. biggrin.gif
Bravura sok vackot összeevett... Lehet az hatott ki a génjeire... Öreg, fehér, rendõrpalántából, fiatal, fekete, színészpalánta rappert varázsolt. Ez ám a teljesítmény! thumbsup.gif rohog.gif
Monának így is több szerep jutott, mint a játékban... rolleyes.gif De jól játszotta azt a kicsit is. thumbsup.gif
De hogy Nicole Horne még él az elsõ film végén... mad.gif Szentségtörés... mad.gif Fõleg, hogy ebben B.B. volt a fõgonosz... dry.gif De legalább lesz második és talán harmadik rész is! thumbsup.gif *Mix Payne* rohog.gif

Most egy kérdés a második játékkal kapcsolatban: A Millió dollgáros kérdés pályán van egy titkos szoba egy "RagnaRock" féle díszelttel. Te ezt megtaláltad?
Kép: http://i36.tinypic.com/34qjpl1.jpg
2008. november 06. 13:20 #56
Devil88
Devil88
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.03.18.
Hozzászólás: 424
Csatolások: 352
Azonosító: 4694
Offline offline
Én is láttam már a filmet. Hááááát. glare.gif
Nem mondom hogy olyan hûû de ratyi lett, de nem is az év filmje lessz a biztos. Én többet vártam volna a filmtõl, és Mark Wahlberg-töl is. Összeségében én az 'egyszernézhetõs-szódával elmegy' kategóriába sorolnám. Nem baj, szeretettel várjuk a Megtorló 2-t. (Bár annak se adok sok reményt) sad.gif
2008. november 07. 19:39 #57
heffer
heffer
 
StátuszFuckin' A.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.15.
Hozzászólás: 609
Csatolások: 769
Azonosító: 18974
Offline offline
ohmy.gif blink.gif

ööö hát én még életemben nem láttam azt a szobát smileeee.gif
csak gratulálni tudok, hogy te megtaláltad smileeee.gif

Mona ügyében végülis tényleg igazad van biggrin.gif
hát az meg h most Horne néne életben maradt, sztem azért volt, mert lehet nem lett volna jó a 2. filmet pontosan a 2. részrõl csinálni, mert bár van köztük összefüggés, de lehet jobb is h igy fejezték be, h mindenki vágja h lesz folytatása smileeee.gif

nekem ez a véleményem tongue.gif
ja és vicces h Vincent Gognitti-nek csak a neve szerepelt a filmben blink.gif biggrin.gif
bár gondolom azért vették ki mert igy is sok szereplõ volt benne(Vladimir Lemmel is ez a helyzet)sztem õk majd leeht a 2. részben kapnak szerepet

de ez még a jövõ zenéje
addig is peace biggrin.gif beer.gif
2008. november 07. 20:01 #58
Niszrok
Niszrok
 
StátuszMilyen mély lenne az óceán, ha nem volnának benne szivacsok?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.27.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 576
Azonosító: 64810
Offline offline
Még én sem találtam meg. unsure.gif Csak hallottam róla. unsure.gif Annyira belebambultam az elsõ részbe, hogy neki sem álltam megkeresni... blush.gif rohog.gif

Az biztos, hogy ezzel a húzással csak azt érték el, hogy mindenki kíváncsi lesz a folytatásra! rolleyes.gif ( I can't wait! yahoo.gif rohog.gif )
Vinni már a játékban sem volt egy összeszedett jelenség. rohog.gif Hogy mutatott volna filmvásznon? rolleyes.gif És ki játszotta volna? Mindenesetre a második részben szoríthatnak neki és Vladnak egy kis helyet! biggrin.gif
2008. november 10. 17:02 #59
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
Ilyen fogadtatás mellet nemigen van kilátás 2. részre...
2008. november 10. 17:06 #60
Raymond
Raymond
Kristen Bell Addict
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.01.18.
Hozzászólás: 3464
Csatolások: 13704
Azonosító: 12203
Offline offline
Idézet(Solarian @ 2008. November 10. - 17:02)
Ilyen fogadtatás mellet nemigen van kilátás 2. részre...
BloodRayne -->Imdb átlag 2,6 és mégis lett második rész, szóval nem ezen fog múlni...
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Ludacris Ludacris 1766.