Starity

Max Payne / Max Payne - Egyszemélyes háború (2008)

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. október 18. 15:59 #21
Raymond
Raymond
Kristen Bell Addict
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.01.18.
Hozzászólás: 3464
Csatolások: 13704
Azonosító: 12203
Offline offline
Idézet(Regina @ 2008. October 18. - 15:47)
Ja és ugye nem szinkronos lesz?
Szerintem az lesz, legalábbis én már láttam/hallottam a szinkronos trailert.
(Ha minden igaz Kamarás Iván "lesz" Max Payne.)

Más: kicsit több mint 1000 szavazat után 7,3 az imdb-n. --> Valszeg nem világmegváltó, de korrekt kis akciófilm.
2008. október 18. 16:24 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet(Raymond @ 2008. October 18. - 14:59)
Szerintem az lesz, legalábbis én már láttam/hallottam a szinkronos trailert.
(Ha minden igaz Kamarás Iván "lesz" Max Payne.)


Azt nem bírom ki... cray.gif Maradok a várok a DVD-re verziónál.
Köszi az infót, Ray meghajolo.gif meghajolo.gif
2008. október 18. 16:51 #23
Niszrok
Niszrok
 
StátuszMilyen mély lenne az óceán, ha nem volnának benne szivacsok?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.27.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 576
Azonosító: 64810
Offline offline
Szinkronos Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=R0GDNpQeD1E
Nem is tudom.... Kamarás Iván hangja valahogy nem nagyon illik Max-hez... Inkább Mr.Dude-hoz a Postal-ból... Vagy csak én látom így? unsure.gif
2008. október 18. 17:18 #24
salieri
salieri
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.04.12.
Hozzászólás: 800
Csatolások: 9
Azonosító: 14940
Offline offline
Lesz ez szinkronosan is meg eredeti nyelven is a mozikba.
2008. október 18. 17:45 #25
Niszrok
Niszrok
 
StátuszMilyen mély lenne az óceán, ha nem volnának benne szivacsok?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.27.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 576
Azonosító: 64810
Offline offline
1 felhasználónak tetszik: duracell
2008. október 18. 22:13 #26
Leo
Leo
·٠•●•٠·
 
Státuszhö?
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.20.
Hozzászólás: 6474
Csatolások: 46883
Azonosító: 4729
Offline offline
szívbõl gyülölöm a szinkront, mindig eredeti nyelven nézem a filmeket. smileeee.gif
2008. október 19. 10:09 #27
czikoria
czikoria
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.17.
Hozzászólás: 114
Csatolások: 40
Azonosító: 34908
Offline offline
én is imádom a játékot igaz a 2rész jobban bejött minden szempontból
de az alapján clive owent szavaztam meg payne-nek igaz az elsõ részben valóban lehet whalberg ...
naon kivi vagyok a filmre, én aki amúgy meg szinkronfüggõ vaok, amúgy bírom kamarás iván hangját, de már kezdem unni me technikailag meg annyira nem jó a bácsi :S
viszont úláccik ránõtt a videójátékok hõseinek szinkronjára mert a hitmant is õ szinkronizálta.
2008. október 19. 12:10 #28
Niszrok
Niszrok
 
StátuszMilyen mély lenne az óceán, ha nem volnának benne szivacsok?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.27.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 576
Azonosító: 64810
Offline offline


Clive Owen? Nem is lett volna rossz! smileeee.gif Remek színész! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: duracell
2008. október 19. 13:45 #29
Leo
Leo
·٠•●•٠·
 
Státuszhö?
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.20.
Hozzászólás: 6474
Csatolások: 46883
Azonosító: 4729
Offline offline
Idézet(Niszrok @ 2008. October 19. - 12:10)


Clive Owen? Nem is lett volna rossz!  smileeee.gif  Remek színész!  thumbsup.gif


Hát jobban örültem volna, ha Clive nyomja a szerepet...
2008. október 19. 21:21 #30
heffer
heffer
 
StátuszFuckin' A.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.15.
Hozzászólás: 609
Csatolások: 769
Azonosító: 18974
Offline offline
Hát én is tudtam volna jobb színészt is Max Payne szerepére, bár msot nem jut hirtelen eszembe egysem, de kiderül mennyire találták el Mark Wahlberg-gel.

Én biztos h megnézem moziban, már alig várom, legutoljára 300at vártam ennyire h láthassam végre.

De szinkronosan biztos h nem nézem meg, én is minden filmet feliratosan szoktam nézni, mert néha nagyon hülye szinkront tudnak választani a szereplõknek.

na de már nem kell sokat aludni és megnézhetjük a moviet!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Thx a képekért! meghajolo.gif meghajolo.gif
meg is lesz erre a hónapra a hátterem wink.gif wink.gif
2008. október 20. 15:36 #31
reb2
reb2
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.09.27.
Hozzászólás: 2325
Csatolások: 12
Azonosító: 9270
Offline offline
Thank you very much!!!!
2008. október 20. 16:04 #32
czikoria
czikoria
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.17.
Hozzászólás: 114
Csatolások: 40
Azonosító: 34908
Offline offline
Idézet(Niszrok @ 2008. October 19. - 11:10)
Clive Owen? Nem is lett volna rossz!  smileeee.gif  Remek színész!  thumbsup.gif


oh köszi! biggrin.gif
a shoot 'em up-ban elég komor a figura és bár nem teccett a film ha kicsit depisebbre veszi az majdnem max payne wink.gif _nevet.gif
mona sax meg carla gugino az én fejemben, de mindez a 2 játékra alapozva me azt jobban szerettem mint az 1et.
viszont amikor megtudtam h whalberg fogja játszani és játszottam vele (mármint a játékkal!! wink.gif biggrin.gif) és elképzeltem h whalberget mozgatom ( biggrin.gif) , egész jól mûködött az illuzió ahhoz a grafikához....

naggyon jók a képek!!!
2008. október 20. 20:08 #33
Niszrok
Niszrok
 
StátuszMilyen mély lenne az óceán, ha nem volnának benne szivacsok?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.27.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 576
Azonosító: 64810
Offline offline
Wahlberg bácsiban nincs meg az a sötétség, ami Max Payne-ben... De Clive Owenben ott van az a rosszfiú fíling... Õ ezért is állna közelebb a szerephez... rolleyes.gif

A film utáni vágyam ahhoz vezetett, hogy én is elõvettem a második részt (MP2 rock.gif ) és arra próbáltam választ lelni, miért is Mark bácsié lett a szerep... rolleyes.gif És csak arra jutottam, hogy fejre mentek... rohog.gif
Ez nem is baj... Csak az az egy zavar, hogy a saját hangján, (nálunk meg Kamarás Iván hangján) szólal meg... sad.gif Max hangja valahogy hozzájárult ahhoz a komor hangulathoz. unsure.gif Ez kivész a filmbõl. dry.gif
Érdekes lenne a színészt irányítani... rohog.gif Mi sülne ki ebbõl?! rohog.gif Át is lehetne nevezni GTA-ra... rohog.gif
2008. október 20. 21:36 #34
heffer
heffer
 
StátuszFuckin' A.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.15.
Hozzászólás: 609
Csatolások: 769
Azonosító: 18974
Offline offline
Idézet(Niszrok @ 2008. October 20. - 19:08)
Wahlberg bácsiban nincs meg az a sötétség, ami Max Payne-ben... De Clive Owenben ott van az a rosszfiú fíling... Õ ezért is állna közelebb a szerephez... rolleyes.gif

A film utáni vágyam ahhoz vezetett, hogy én is elõvettem a második részt (MP2  rock.gif ) és arra próbáltam választ lelni, miért is Mark bácsié lett a szerep...  rolleyes.gif És csak arra jutottam, hogy fejre mentek...  rohog.gif
Ez nem is baj... Csak az az egy zavar, hogy a saját hangján, (nálunk meg Kamarás Iván hangján) szólal meg...  sad.gif  Max hangja valahogy hozzájárult ahhoz a komor hangulathoz.  unsure.gif Ez kivész a filmbõl.  dry.gif
Érdekes lenne a színészt irányítani...  rohog.gif Mi sülne ki ebbõl?!  rohog.gif Át is lehetne nevezni GTA-ra...  rohog.gif



Na a játékbeli Max Payne hang sztem is tökéletesen illett a hangulatához, de még az elsõ részében is jól eltalálták.
Én is reménykedtem h tán ha filmet csinálnak belõle, akkor elõveszik a hangját, (aki egyébként elárulom h James Mccaffrey) tongue.gif
de ez sajnos nem jött össze sad.gif
Mark Wahlberggel emg sztem is kinézetre mentek, bár a hangja se rossz, de a játékon nem tesz túl smileeee.gif én is msot a filmnek az örömér megint végigjátszottam a Max Payne 2-t thumbsup.gif
Hát nem csoda hogy mindig is a kedvenc játékom marad w00t.gif
Ja és bár tudom h ez lehetetlen eltt volna, de milyen jó lett volna azokkal a szereplõkkel elkésziteni a filmet akik a 2. részben voltak, azokat nagyon eltalálták.Az ottani Mona Sax meg wub.gif blush.gif wub.gif
Imádom, egyszerûen gyönyörû(õ emg amugy eredeti nevén Kathy Tong) tongue.gif
2008. október 21. 16:38 #35
Niszrok
Niszrok
 
StátuszMilyen mély lenne az óceán, ha nem volnának benne szivacsok?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.27.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 576
Azonosító: 64810
Offline offline
James Mccaffrey, Kathy Tong... Csak nem végignézted a Credits-et? tongue.gif
Valóban nem ártott volna, ha Mark Wahlberg kiforratlan hangját felcserélik Jamer Mccaffrey hangjára... rolleyes.gif Mindenesetre nem változtat sokat azon a tényen, hogy a Max Payne rajongók beülnek a moziba meglesni az eredményt... rolleyes.gif
Nem tudom, hogy mit szóltak volna a graphic novellákban szereplõ emberkék, ha egy egész filmet játszatnak el velük... rolleyes.gif De a gázsit biztos bevállalták volna... rohog.gif (én is! w00t.gif rohog.gif )

Én is végigtoltam már egyszer, de még kétszer biztos végigviszem... Ha a legnehezebb fokozaton végigviszed háromszor a játékot, akkor Mona nem hal meg a végén... tongue.gif biggrin.gif
2008. október 21. 16:50 #36
Niszrok
Niszrok
 
StátuszMilyen mély lenne az óceán, ha nem volnának benne szivacsok?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.27.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 576
Azonosító: 64810
Offline offline
1 felhasználónak tetszik: duracell
2008. október 21. 18:09 #37
Feca7
Feca7
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.02.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 35
Azonosító: 45189
Offline offline
Mila Kunis! beer.gif
1 felhasználónak tetszik: duracell
2008. október 21. 21:11 #38
heffer
heffer
 
StátuszFuckin' A.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.15.
Hozzászólás: 609
Csatolások: 769
Azonosító: 18974
Offline offline
Idézet(Niszrok @ 2008. October 21. - 15:38)
James Mccaffrey, Kathy Tong... Csak nem végignézted a Credits-et?  tongue.gif
Valóban nem ártott volna, ha Mark Wahlberg kiforratlan hangját felcserélik Jamer Mccaffrey hangjára...  rolleyes.gif Mindenesetre nem változtat sokat azon a tényen, hogy a Max Payne rajongók beülnek a moziba meglesni az eredményt...  rolleyes.gif
Nem tudom, hogy mit szóltak volna a graphic novellákban szereplõ emberkék, ha egy egész filmet játszatnak el velük...  rolleyes.gif De a gázsit biztos bevállalták volna...  rohog.gif (én is!  w00t.gif  rohog.gif )

Én is végigtoltam már egyszer, de még kétszer biztos végigviszem... Ha a legnehezebb fokozaton végigviszed háromszor a játékot, akkor Mona nem hal meg a végén...  tongue.gif  biggrin.gif


de bizony bizony végignéztem biggrin.gif tongue.gif
és hát végeztem egy kis kutatómunkát is blush.gif
ja igen és Moöna nem hal emg ,na az nekem egy feloldozással felért blush.gif
sztem sokan örültek neki wink.gif
2008. október 21. 21:39 #39
heffer
heffer
 
StátuszFuckin' A.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.15.
Hozzászólás: 609
Csatolások: 769
Azonosító: 18974
Offline offline
A film fõ zenéjét pedig sztem nagyon jól megérezték(Marilyn Manson:If i was your vampire), irtó jól illik a hangulatához. smileeee.gif
Mark Wahlbergre visszatérve pedig sztem választhattak volna rosszabbul is, a hangja elég jó, meg kinézetre is stimmel nagyjából.

Hát Kathy Tongra visszatérve, csak érdekelt engem h ki rejtõzik Mona Sax arca mögött, mert sztem irtó szép blush.gif
2008. október 22. 15:00 #40
Niszrok
Niszrok
 
StátuszMilyen mély lenne az óceán, ha nem volnának benne szivacsok?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.27.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 576
Azonosító: 64810
Offline offline
Én inkább csak meglepódtem, mikor azt láttam a megszokottal ellentétben, hogy Moda nem halt meg... rolleyes.gif Kellemes meglepetés volt. biggrin.gif

Mr. Manson eleve egy ilyen sötét világban él, és ez pont ka(m)póra jött, hogy õ csinálhatta a zenét ehhez a filmhez. Bírom Mansont. Nem vagyok rajongó, de sok dolgoban egyetértek vele. rolleyes.gif És nagyon örülök, hogy így eltalálta a játék, és talán a film hangulatához illõ dallamokat. biggrin.gif Grat Manson bának! thumbsup.gif rock.gif

Ahogy elnézegettem a Max Payne film ajánlóját, nálunk eleve magyarul kerül majd a mozikba. Szóval, nem sokat fogunk érzékelni Mark bácsi hangjából... rolleyes.gif

Az biztos, hogy Kathy jó választás volt. biggrin.gif Fõleg az elsõ részben szereplõ Monához képest... Neki olyan kislányos arca volt. rolleyes.gif

Annyit gondolok az elsõ részre, hogy lehet, azt is végigjátszom... rolleyes.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Ludacris Ludacris 1752.