Starity

Segítséget kérek!

103 oldal 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 03. 13:49 #781
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Többieknek teljesen igazuk van. A PS nagyon bonyolult tud lenni, ha nem ismerjük legalább az alapokat. Azt pedig megtanulhatod más, egyszerűbb képszerkesztővel is. Egyébként rengeteg segítség akad a GIMP-hez is. wink.gif
(Bár nekem is van PS én inlább GIMP-ezek. rohog.gif )
2010. október 03. 16:16 #782
- törölt felhasználó -    
Idézet (DisneyFan @ 2010.09.25. 22:39)
Nem sikerül elmentenem AVI formátumban sad.gif


Írd meg bővebben, hogy miért nem, mit ír ki, egyszóval: hogy mi a probléma. Ha akarod, PÜ-ben is jöhet.
2010. október 03. 16:23 #783
- törölt felhasználó -    
Nekem egy egyszerű kérdésem lenne: már 1-2 hete bontogatom a szárnyaimat avatar, illetve profilképkészítés terén is. Annyi volna, hogy a profilképet illetően mi az optimális legnagyobb méret, amilyet ha berakok, teljesen jól látszik minden, szép, és nem kell méreteznem sem a kívánt képet?

Köszönöm az esetleges segítséget! beer.gif meghajolo.gif
2010. október 03. 20:32 #784
DisneyFan
DisneyFan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.17.
Hozzászólás: 5300
Csatolások: 17717
Azonosító: 129416
Offline offline
Idézet (Levente1991 @ 2010.10.03. 16:16)
Írd meg bővebben, hogy miért nem, mit ír ki, egyszóval: hogy mi a probléma. Ha akarod, PÜ-ben is jöhet.


Nem ir ki semmit. Elmenti, de nem tudom milyen formátumban. Egy fehér lapocska van a helyén sad.gif
2010. október 03. 22:09 #785
- törölt felhasználó -    
Idézet (DisneyFan @ 2010.10.03. 20:32)
Nem ir ki semmit. Elmenti, de nem tudom milyen formátumban. Egy fehér lapocska van a helyén sad.gif


Aham, értelek. Mindent jól csináltál, én vagyok a ludas, bocsi... kihagytam az utolsó lépést... blush.gif

Szóval ezt a már elmentett videot, aminek az ikonja a kis fehér lapocska, egyszerűen csak nevezd át, és írd a fájl neve mellé (szóköz, ilyesmi nem kell!) hogy .avi. Amint ez megtörtént, a kis fehér lap eltűnik, és az ikon ismét reagálni fog a duplaklikkre, és akkor már fog indulni a video.

Ha valami nem megy, írjál nyugodtan, és bocsi a bakimért! blush.gif
2010. október 04. 14:43 #786
DisneyFan
DisneyFan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.17.
Hozzászólás: 5300
Csatolások: 17717
Azonosító: 129416
Offline offline
Idézet (Levente1991 @ 2010.10.03. 22:09)
Aham, értelek. Mindent jól csináltál, én vagyok a ludas, bocsi... kihagytam az utolsó lépést... blush.gif 
Szóval ezt a már elmentett videot, aminek az ikonja a kis fehér lapocska, egyszerűen csak nevezd át, és írd a fájl neve mellé (szóköz, ilyesmi nem kell!) hogy .avi. Amint ez megtörtént, a kis fehér lap eltűnik, és az ikon ismét reagálni fog a duplaklikkre, és akkor már fog indulni a video.
Ha valami nem megy, írjál nyugodtan, és bocsi a bakimért! blush.gif


Jááj, de jó laugh.gif Végre sikerült biggrin.gif Köszönöm szépen a segitséget meghajolo.gif
2010. október 04. 14:48 #787
- törölt felhasználó -    
Idézet (DisneyFan @ 2010.10.04. 14:43)
Jááj, de jó laugh.gif Végre sikerült biggrin.gif Köszönöm szépen  a segitséget meghajolo.gif


Nincs mit, szívesen! wink.gif
2010. október 05. 15:28 #788
Beba13
Beba13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.02.
Hozzászólás: 1828
Csatolások: 11194
Azonosító: 119256
Offline offline
Nos, nekem is segítségre lenne szükségem. Mogbolondult a netem, 800 MB-os elvileg viszont gyakorlatilag nem képes 400 MB-nál többel tölteni. Illetve ha megnyomok egy gombot, egy felugró ablakban megjelenik ez a webcím, de minden oldalnál: http://***.***.***.**/after.php?type=starity.hu A *-gal jelölt az az IP címem. Régebben még csak starity-n csinálta, mostmár MyVIP-en is. Mi lehet a gond?
Előre is köszönöm a segítséget.
2010. október 05. 16:47 #789
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!

Rendeltem a neten 5 db. DVD-tokot a telenovelláimhoz, amit ma hozott meg a futár. Szeretnék hozzájuk borítót nyomtatni, amik meg is vannak régóta, már csak a nyomtatás maradt hátra, de mivel még életemben nem csináltam ilyet, fogalmam nincs, hogyan kezdjek hozzá. Hogyan lehet ezt az egészet méretre szabni, hogy ugyanakkora legyen a borító, mint a tok, ne legyen kilógott felesleg, egyszóval, tökéletesen passzoljon?

Valamint, mivel nekem nem valami jó a kézügyességem, a behelyezéséhez is szívesen fogadnék valami jó kis trükköt! : )

Aki tud, légyszi segítsen!

Köszönöm előre is! meghajolo.gif beer.gif
2010. október 06. 13:14 #790
- törölt felhasználó -    
Na megpróbálom röviden összefoglalni röviden, hogy mi a probléma.

Anno pár hete szétlet szedve a gépem, hogy a port kiszedjem. Sikeresen a hűtő is le lett véve. Majd miután minden visszakerült a, elkezdet magától kikapcsolni a gépem. Na később rájöttünk, hogy a hűtőt pasztázni kell. Na ez meg is történt, ráraktuk az egészet, de pár napja újra kezdte az egész kikapcsolást és itt tartunk most. A kérdésem az, hogy ilyenkor mi van? Újra vegyek pasztát vagy a Táp egységgel van a gond?? Help!!!!!!!!!! Előre is köszi!
2010. október 06. 13:26 #791
- törölt felhasználó -    
Idézet (digirl @ 2010.10.06. 13:14)
Na megpróbálom röviden összefoglalni röviden, hogy mi a probléma. 
Anno pár hete szétlet szedve a gépem, hogy a port kiszedjem. Sikeresen a hűtő is le lett véve. Majd miután minden visszakerült a, elkezdet magától kikapcsolni a gépem. Na később rájöttünk, hogy a hűtőt pasztázni kell. Na ez meg is történt, ráraktuk az egészet, de pár napja újra kezdte az egész kikapcsolást és itt tartunk most. A kérdésem az, hogy ilyenkor mi van? Újra vegyek pasztát vagy a Táp egységgel van a gond?? Help!! Előre is köszi!


A beépített védelem kapcsolja ki a gépet a processzor túlmelegedése miatt. Nem szabadott volna leszedni a hűtőt, ha egyszer a processzor a helyére kerül és ráteszik, onnantól kezdve nem ajánlatos szétszedni, mert lehet, hogy többet nem fog működni. A hűtőventilátor elindul? Azt kell még megpróbálni kitisztítani.
2010. október 06. 13:28 #792
PuMiToO
PuMiToO
A Notórius Fórumozó
 
StátuszSzerelem a köbön ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.23.
Hozzászólás: 1807
Csatolások: 113
Azonosító: 27708
Offline offline
Szia!
Segítségkérő topik van már, de ez most nem fontos smileeee.gif Nos, újraindulások valóban lehetnek melegedéstől. Pasztát felesleges megint rakni, inkább meg kéne nézni, hogy biztosan jól lett e felrakva a hűtő. Feltételezem processzor hűtőről van szó. A helyetekben bevinném egy szervizbe, biztos, ami biztos alapon. A CPU egy elég kényes hardver smileeee.gif Mindenképpen jól kéne felrakni azt a hűtőt/pasztát! Kezdetnek megnézhetnéd, hogy milyen hőmérsékleten megy a proci. Például az Everest valamelyik verziójával. De sok program alkalmas a hardverek hőmérsékletnének mérésére.
Nekem is volt anno hasonló problémám a régi gépemmel, nekem hűtőcsere kellett. DE mivel neked eddig nem volt ilyen gondod, feltételezem csak rosszul lett feltéve a hűtő, valami nem stimmel ott, az biztos smileeee.gif

A segítséget kérek topik egyébként szintén a Technika rész alatt található! Sok sikert!
2010. október 06. 13:52 #793
- törölt felhasználó -    
Először is El Mexicano: a hűtő elkezd müködni, de utána pár másodperc múlva már ki is kapcsol. Szóval PuMIToO nem is tudom, hogy megnézni programmal, hogy mekkora a hőmérséklete. Egyébként tudom, hogy van ilyen topik, de egyrészt ott már kértem segítséget és nem kaptam válasz és mivel most rosszabb a gépem állapota + nagyon kellene a gépem így úgy gondoltam, hogy így nagyobb eséllyel kapok válasz. Eddig is sejtettem, hogy a hűtővel van a gond, csak nem vagyok benne biztos, hogy mi. Majd este fele megnézetem tesómmal a hűtőt, hogy jól rakta-e vissza, mert én a szerencsémmel csak letörnék valamit. Remélem nem kell elvinni szervizbe. Próbálok pozitívan hozzáálni smileeee.gif
2010. október 06. 21:26 #794
- törölt felhasználó -    
Na sikeresen működik a gépem. A hiba az volt, hogy nem volt rendesen visszarakva a hűtő. Remélem mostanság már nem lesz gond vele smileeee.gif
2010. október 09. 00:32 #795
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Véletlenül a Mozillaról levettem a felső menüsort vagy mit. unsure.gif Ahol van pl a nézet stb. És nem tudom visszarakni, mivel eltűnt a Nézet menüpont is. sad.gif Hol tudnám újra elérni azt a funkciót, hogy vissza tudjam rakni? Remélem tudtok segíteni. blush.gif
2010. október 09. 01:04 #796
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2010.10.09. 00:32)
Véletlenül a Mozillaról levettem a felső menüsort vagy mit. unsure.gif Ahol van pl a nézet stb. És nem tudom visszarakni, mivel eltűnt a Nézet menüpont is. sad.gif Hol tudnám újra elérni azt a funkciót, hogy vissza tudjam rakni? Remélem tudtok segíteni. blush.gif

Megoldódott. laugh.gif
2010. október 10. 10:38 #797
- törölt felhasználó -    
Nekem az lenne,hogy ahhoz mit kéne tegyek,hogy egyedi "titulusom" legyen?? Vagy esetleg ez abban függene,mennyi ideje vagyok tag? rolleyes.gif unsure.gif blink.gif
2010. október 10. 13:41 #798
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (cukimálna @ 2010.10.10. 10:38)
Nekem az lenne,hogy ahhoz mit kéne tegyek,hogy egyedi "titulusom" legyen?? Vagy esetleg ez abban függene,mennyi ideje vagyok tag?  rolleyes.gif  unsure.gif  blink.gif

Olvasd el a visszabeszélőben található oldalakkal kapcsolatos tippek, ötletek topikot. Sokat tanulhatsz belőle. wink.gif
Az aláírásomban is ott a link. biggrin.gif
2010. október 10. 13:43 #799
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Pár napja kezdődött: legalább 20 percig tart, míg bekapcsol a gép. Nagyon idegesítő. Mitől lehet? Sok cucc van rajta, és törölnöm kéne, vagy mi? think.gif
2010. október 10. 13:44 #800
- törölt felhasználó -    
Idézet (cukimálna @ 2010.10.10. 10:38)
Nekem az lenne,hogy ahhoz mit kéne tegyek,hogy egyedi "titulusom" legyen?? Vagy esetleg ez abban függene,mennyi ideje vagyok tag?  rolleyes.gif  unsure.gif  blink.gif

1000 hozzászólás szükséges ahoz hogy a titulusod te magad állíthasd be. Azonban figyelmeztetnélek hogy ez nem azt jelenti hogy ész nélkül halmozd a hozzászólásokat...az értelmetleneket a moderátorok úgyis törlik szóval felesleges( és ez a témanyitásra is vonatkozik). wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Beba13
103 oldal 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!