Starity

Segítséget kérek!

103 oldal 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 29. 14:05 #1221
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Sziasztok ! beer.gif
Ismét problémám adódott a gépemmel unsure.gif
Szóval, a gépem össze memória kapacitása 11,7 GB. Na most nyilván vannak programok a gépemen, meg képek, de mindig is úgy próbálom határozni őket hogy minél kisebbek legyenek smileeee.gif
És hát csak 1,10 GB szabad területig jutok folyton sad.gif Bármit törlök ki, alig valamivel nagyobb helyem lesz unsure.gif
Már bevetettem azt is hogy Sajátgép=> C meghajtó=> jobb klikk=> Tulajdonságok=> Meghajtó tömörítése helymegtakarítás végett , de még ezzel sem sikerült nagyobb teret létrehoznom sad.gif

Nincs valami program erre a problémára vagy esetleg itt már csak az a megoldás hogy kitörlök egy pár dolgot ? sad.gif
Ha segít valaki azt nagyon szépen megköszönöm meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: joe_r
2011. október 29. 18:08 #1222
Briguss0205
Briguss0205
*Blogger*
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.26.
Hozzászólás: 1725
Csatolások: 115
Azonosító: 159342
Offline offline
Egy kérdésem lenne ezzel az oldallal kapcsolatban.Hogy kell kitenni a videókat a profilra.
Mert nekem egyszerűen nem jelenik meg! reklamalo.gif
2011. október 29. 18:50 #1223
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Briguss0205 @ 2011.10.29. 18:08)
Egy kérdésem lenne ezzel az oldallal kapcsolatban.Hogy kell kitenni a videókat a profilra.
Mert nekem egyszerűen nem jelenik meg! reklamalo.gif

aláírásomban lévő linkben megtalálod a választ. wink.gif
2011. november 01. 19:36 #1224
- törölt felhasználó -    
nekem a géppel van problémám...
Amikor bekapcsolom a gépet,akkor mindig feljön egy ablak:

Probléma merült fel a következő indításakor:
C:/Users/Szasza/AppData/Roaming/rdpclipc.dll

A megadott modul nem található.

Ilyenkor mit lehet tenni vagy miért van ez? unsure.gif
Köszi,ha valaki tud segíteni! meghajolo.gif
2011. november 01. 19:52 #1225
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Miley-fan09 @ 2011.11.01. 19:36)

Amikor bekapcsolom a gépet,akkor mindig feljön egy ablak:
Probléma merült fel a következő indításakor:
C:/Users/Szasza/AppData/Roaming/rdpclipc.dll
A megadott modul nem található.
Ilyenkor mit lehet tenni vagy miért van ez?  unsure.gif 
Köszi,ha valaki tud segíteni!  meghajolo.gif


Tekintve, hogy a C:\Users\User name\AppData\Roaming útvonal végén annak a dll állománynak semmi keresnivalója, így két opció lehet. Vagy valami károkozó szemét került a gépre, vagy egyszerűen megbolondult a rendszer.

Nem ártana egy teljes víruskeresés, valamint egy kémprogramkeresés sem.
Amit pedig érdemes lehet megnézni: Start menü -> Futtatás parancs -> ide beírod, hogy msconfig -> a megnyíló ablakban kiválasztod az Automatikus indítás fület -> és itt megkeresed ezt a dll állományt.

Ha megtalálod, akkor vedd ki előle a pipát, kattints az OK gombra. Elméletben a következő újraindításnál már nem szabad, hogy megjelenjen a hibaüzenet.
Ha nem találod meg, akkor kellene olyan program, amivel az automatius indítás elemei szerkeszthetőek. Ilyen pl.: EasyCleaner 2.0, RegCleaner, CCleaner.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Miley-fan09
2011. november 01. 23:31 #1226
- törölt felhasználó -    
Idézet (joe_r @ 2011.11.01. 19:52)
Tekintve, hogy a C:UsersUser nameAppDataRoaming útvonal végén annak a dll állománynak semmi keresnivalója, így két opció lehet. Vagy valami károkozó szemét került a gépre, vagy egyszerűen megbolondult a rendszer.
Nem ártana egy teljes víruskeresés, valamint egy kémprogramkeresés sem.
Amit pedig érdemes lehet megnézni: Start menü -> Futtatás parancs -> ide beírod, hogy msconfig -> a megnyíló ablakban kiválasztod az Automatikus indítás fület -> és itt megkeresed ezt a dll állományt.
Ha megtalálod, akkor vedd ki előle a pipát, kattints az OK gombra. Elméletben a következő újraindításnál már nem szabad, hogy megjelenjen a hibaüzenet.
Ha nem találod meg, akkor kellene olyan program, amivel az automatius indítás elemei szerkeszthetőek. Ilyen pl.: EasyCleaner 2.0, RegCleaner, CCleaner.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget,sikerült! meghajolo.gif
2011. november 02. 12:39 #1227
zsuzsye
zsuzsye
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.14.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 72
Azonosító: 36969
Offline offline
Sziasztok!

Egy olyan problémám van, hogy leöltöttem egy filmet és ahogy kiírom dvd-re akkor nincs hangja és a kép is szaggatott lesz, de ha simán gépen nézem akkor rendesen megy a film. Esetleg valaki nem tudná hogy mit tudok vele csinálni, hogy letudjam játszani dvd-n is.

Leírom a film mellett levő információkat hátha az még valamit segítene: Videó információk
Méret: 1,53 GB
Hossz: 1:31:55
Típus: AVI (XviD - XviD project)
Felbontás: 640 x 352 pixel
Bitráta: 886 Kbps
Képkockák száma/mp: 25.000
Oldalarány: 16/9
Audió információk:
Audiósávok száma: 1
Audiosáv #1 adatai:
Audiósáv típusa: PCM (PCM)
Csatornák száma: 2
Bitráta: 1 411.2 Kbps CBR
Mintavételezési frekvencia: 44.1 KHz

De nem értem hogy miért nem jó:S

Előre is köszönöm a segítséget!
2011. november 02. 15:13 #1228
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (zsuzsye @ 2011.11.02. 12:39)

Sziasztok!

Egy olyan problémám van, hogy leöltöttem egy filmet és ahogy kiírom dvd-re akkor nincs hangja és a kép is szaggatott lesz, de ha simán gépen nézem akkor rendesen megy a film. Esetleg valaki nem tudná hogy mit tudok vele csinálni, hogy letudjam játszani dvd-n is.
Előre is köszönöm a segítséget!


Egy normális asztali dvd lejátszónak nem lenne szabad gondot okoznia az XviD kódolású kép, és a PCM, következésképpen wav, vagy mp3 formátumú hang lejátszása esetén. Mondjuk a hang két csatornás, így esélyes, hogy mp3.

Itt szerintem lényegesebb, hogy mivel, mire, és mekkora sebességgel írod. Bizonyos lejátszóknak nem mindegy, hogy dvd+r, vagy dvd-r a lemez típusa. Ez lehet az egyik ok.

A második, hogy túl gyorsan írod a lemezt, amihez az asztali lejátszó feje képtelen alkalmazkodni. Sok-sok évvel ezelőtt, mikor az autóban, illetve hifi berendezésekben még csak audio lemezt voltak képesek olvasni a fejek, az volt a legfontosabb dolog, hogy írás előtt az író által támogatott legkisebb sebességgel kerüljön fel az adat a lemezre, hogy a lejátszók is képesek legyenek beolvasni.
Ez sok esetben az asztali lejátszóknál is így van, tehát, amennyire csak lehet, akkor minél lassabban kell kiírni. Ez általában 4x de lehet, 2x is, ha támogatott.

A harmadik eset, amikor egy gyengébb író van a gépben, és rosszul írja a lemezeket, illetve ezzel párhuzamosan maga a program is lehet a gond. Ha van egy bevált program, akkor célszerű lenne megnézni, hogy van-e újabb verziója, és ha igen, akkor érdemes lenne azzal kipróbálni.

Ja, és ezekhez nem árt beszerezni egy-egy újraírható példányt mind +r, mind -r lemezből, megelőzendő a hibás lemezek áradatát.
3 felhasználónak tetszik: Bessie, zsuzsye, kriszti145
2011. november 02. 16:56 #1229
zsuzsye
zsuzsye
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.14.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 72
Azonosító: 36969
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.11.02. 15:13)
Egy normális asztali dvd lejátszónak nem lenne szabad gondot okoznia az XviD kódolású kép, és a PCM, következésképpen wav, vagy mp3 formátumú hang lejátszása esetén. Mondjuk a hang két csatornás, így esélyes, hogy mp3.
Itt szerintem lényegesebb, hogy mivel, mire, és mekkora sebességgel írod. Bizonyos lejátszóknak nem mindegy, hogy dvd+r, vagy dvd-r a lemez típusa. Ez lehet az egyik ok.
A második, hogy túl gyorsan írod a lemezt, amihez az asztali lejátszó feje képtelen alkalmazkodni. Sok-sok évvel ezelőtt, mikor az autóban, illetve hifi berendezésekben még csak audio lemezt voltak képesek olvasni a fejek, az volt a legfontosabb dolog, hogy írás előtt az író által támogatott legkisebb sebességgel kerüljön fel az adat a lemezre, hogy a lejátszók is képesek legyenek beolvasni.
Ez sok esetben az asztali lejátszóknál is így van, tehát, amennyire csak lehet, akkor minél lassabban kell kiírni. Ez általában 4x de lehet, 2x is, ha támogatott.
A harmadik eset, amikor egy gyengébb író van a gépben, és rosszul írja a lemezeket, illetve ezzel párhuzamosan maga a program is lehet a gond. Ha van egy bevált program, akkor célszerű lenne megnézni, hogy van-e újabb verziója, és ha igen, akkor érdemes lenne azzal kipróbálni.
Ja, és ezekhez nem árt beszerezni egy-egy újraírható példányt mind +r, mind -r lemezből, megelőzendő a hibás lemezek áradatát.


Köszönöm, a gyors választ! smileeee.gif
Azt elfeljettem mondani hogy két filmet raktam rá a dvd lemezre és a másik tökéletesen műkszik és az a bizonyos film nem műkszik csak, pedig több oldalról is leszedtem és ugyanúgy semmi, csak kép hang nélkül és a kép is szaggat és a dvd is alig akarja beolvasni a másikat meg rendesen beolvassa :S
Azt szeretném kérdezni még hogy én dvd-r re szoktam írni és nem szokott semmi baja lenni, de akkor a dvd+r az jobb minőségű?
2011. november 02. 16:59 #1230
zsuzsye
zsuzsye
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.14.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 72
Azonosító: 36969
Offline offline
Idézet (Miley-fan09 @ 2011.10.01. 21:25)
próbáltam keresni gugliba,de csak olyanokat adott ki,hogy hátast dobtam tőlük (nem jó értelemben)  biggrin.gif 
egy videóvágó program kéne  unsure.gif de nem olyan amivel körbe lehet vágni a filmet,hanem olyan amivel kitudok szedni egy filmből egy pár perces részt vagyis jelenetet  unsure.gif 
van erre 1 programom,de olyan fájlba menti el,hogy nem ismeri fel se a gép,se a konvertáló progim  sad.gif és beállítani se tudom,hogy milyen formába mentse el...
Megköszönném,ha valaki tudna ajánlani 1 rendes,használható programot erre a célra. meghajolo.gif



Szia! Erre a célra én az Avidemux 2.5-öt tudom ajánlani. Én ezt használom, könnyű kezelni nagyon. smileeee.gif
2011. november 02. 18:25 #1231
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (zsuzsye @ 2011.11.02. 16:56)

Köszönöm, a gyors választ!  smileeee.gif 
Azt elfeljettem mondani hogy két filmet raktam rá a dvd lemezre és a másik tökéletesen műkszik és az a bizonyos film nem műkszik csak, pedig több oldalról is leszedtem és ugyanúgy semmi, csak kép hang nélkül és a kép is szaggat és a dvd is alig akarja beolvasni a másikat meg rendesen beolvassa :S 
Azt szeretném kérdezni még hogy én dvd-r re szoktam írni és nem szokott semmi baja lenni, de akkor a dvd+r az jobb minőségű?


Alapvetően a dvd+r lemezeket csak azért alkották meg, hogy bosszantsák a dvd-r mögött álló gyártókat, és bebizonyítsák, hogy más is tud jó lemezt készíteni. Sem felépítésben, sem minőségben nem jobb egyik a másiknál, elméletileg a vásárlónak van megkönnyítve a dolga, szabadon választhat közülük.

A filmmel kapcsolatban ez egy érdekes hiba. Nem hiszem, hogy különösebben lenne befolyása a dolgora, de a film címében, vagy, ha könyvtárral írtad, nincs véletlenül ékezetes magánhangzó, vagy olyan mássalhangzó, ami jellemzően a spanyol, lengyel, cseh, szlovák, francia nyelvekre jellemző?

És esetleg érdemes lenne a filet újratömöríteni a VirtualDubMod, vagy bármilyen program segítségével, amit esetleg már ismersz.
1 felhasználónak tetszik: zsuzsye
2011. november 02. 20:00 #1232
zsuzsye
zsuzsye
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.14.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 72
Azonosító: 36969
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.11.02. 18:25)
Alapvetően a dvd+r lemezeket csak azért alkották meg, hogy bosszantsák a dvd-r mögött álló gyártókat, és bebizonyítsák, hogy más is tud jó lemezt készíteni. Sem felépítésben, sem minőségben nem jobb egyik a másiknál, elméletileg a vásárlónak van megkönnyítve a dolga, szabadon választhat közülük.
A filmmel kapcsolatban ez egy érdekes hiba. Nem hiszem, hogy különösebben lenne befolyása a dolgora, de a film címében, vagy, ha könyvtárral írtad, nincs véletlenül ékezetes magánhangzó, vagy olyan mássalhangzó, ami jellemzően a spanyol, lengyel, cseh, szlovák, francia nyelvekre jellemző?
És esetleg érdemes lenne a filet újratömöríteni a VirtualDubMod, vagy bármilyen program segítségével, amit esetleg már ismersz.


Értem, köszi a választ! smileeee.gif
A címben nincs semmi ékezet meg olyan betű sem, ilyen hibával még én sem találkoztam azért vagyok tanácstalan, de megfogadom amit mondtál és újra tömörítem. Én a Format factory-t használom az is jó? És akkor ugyanúgy avi-ba kell tömöríteni?
2011. november 04. 20:45 #1233
zsuzsye
zsuzsye
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.14.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 72
Azonosító: 36969
Offline offline
Idézet
joe_r


Köszönöm szépen a segítséget! Sikerült megcsinálni. Megfogadtam amit mondtál, lekonvertáltam és sikerült most már, rendesen műkszik smileeee.gif
2011. november 13. 10:48 #1234
- törölt felhasználó -    
Tegnap letöltöttem egy feliratos filmet, ma kicsomagoltam, amiben benne van a felirat is, de amikor elindítom a lejátszást akkor a feliratot nem adja le hozzá. Jet Audioval szoktam lejátszani a filmeket. Valaki tudna segíteni?

szerk.: megnéztük és a notebookon leadja a filmhez a feliratot, de az asztali gépen már nem. elképzelhető, hogy a Jet Audionál nincs jól valami beállítva?
2011. november 13. 11:15 #1235
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (Juanita @ 2011.11.13. 10:48)
Tegnap letöltöttem egy feliratos filmet, ma kicsomagoltam, amiben benne van a felirat is, de amikor elindítom a lejátszást akkor a feliratot nem adja le hozzá. Jet Audioval szoktam lejátszani a filmeket. Valaki tudna segíteni?
szerk.: megnéztük és a notebookon leadja a filmhez a feliratot, de az asztali gépen már nem. elképzelhető, hogy a Jet Audionál nincs jól valami beállítva?

Nagy valószínűséggel azért nem adja hozzá a feliratot, mert nem ugyanúgy vannak elnevezve. A film címének és a felirat címének egyezni kell. smileeee.gif
Ha mégsem ez a probléma, akkor valami tényleg elállítódott a Jet Audiodban. Kipróbáltad más lejátszó progival is?
2011. november 13. 14:26 #1236
- törölt felhasználó -    
Már megint van egy problémám a géppel sajnos...
Nem csinálok semmit és az egész gép lefagy teljesen. unsure.gif Még a feladatkezelő sem indul el utána... unsure.gif
Múltkor kemény 1 órán belül 4x indítottam újra a gépet,mert mindig beakadt,lefagyott.Ma is már 2x újra kellett indítanom ez miatt.De nem is csinálok semmi olyat amiért le kéne fagynia.
Ezen lehet valahogy segíteni? unsure.gif újratelepítésen kívül...de ha muszáj,akkor az lesz mellow.gif
meghajolo.gif
2011. november 13. 17:04 #1237
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (dave095 @ 2011.11.13. 11:15)

Nagy valószínűséggel azért nem adja hozzá a feliratot, mert nem ugyanúgy vannak elnevezve. A film címének és a felirat címének egyezni kell.  smileeee.gif 
Ha mégsem ez a probléma, akkor valami tényleg elállítódott a Jet Audiodban. Kipróbáltad más lejátszó progival is?


JetAudio-t ugyan nem használok, de nekem eddig bármikor problémám volt a felirattal, nem jelent meg, rosszul jelent meg, stb., megoldotta a gondot, ha a VobSub plugint újratelepítettem. VobSub


Idézet (Miley-fan09 @ 2011.11.13. 14:26)

Nem csinálok semmit és az egész gép lefagy teljesen. unsure.gif Még a feladatkezelő sem indul el utána... unsure.gif 
Múltkor kemény 1 órán belül 4x indítottam újra a gépet,mert mindig beakadt,lefagyott.Ma is már 2x újra kellett indítanom ez miatt.De nem is csinálok semmi olyat amiért le kéne fagynia.

Ezen lehet valahogy segíteni?  unsure.gif újratelepítésen kívül...de ha muszáj,akkor az lesz  mellow.gif 
meghajolo.gif


Több, mint valószínű, hogy a gépben található ram(ok) rossz(ak). Esetleg lehet a merevlemez is szektorhibás, de akkor már a betöltésnél össze kellene omlania az egésznek.
Nem is kell újratelepíteni, legalábbis addig, míg ki nem derül, hogy mi a baja.

A ramotkat le lehet teszteni, ehhez kell a MemTest86+ program. Kell hozzá még egy pendrive, a telepítő szépen indíthatóvá teszi ezt a pendrive-ot, majd felmásolja a programot, és arról bootolva ujrandítás után indulhat is a RAM tesztelés.

Ha a teszt ideje alatt pirossal kiemelt hibákat talál a program, akkor a probléma meg van oldva, ki kell cseréni a ramot. Viszont, ha kettő, vagy annál több ram modul van a gépben, akkor mindegyiket egyenként kellene teszteni, abban a sínben, ahol éppen vannak. Ehhez viszont ugye le kell bontani a gép borítását, és megnézni. Ha valaki ebbe nem vágna bele, akkor nem ússza meg, vagy elviszi a gépet egy szervízbe, vagy keres egy olyan embert, aki meg tudja oldani.
2011. november 13. 18:42 #1238
otyg
otyg
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.02.27.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 4471
Azonosító: 4076
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.11.13. 17:04)

Több, mint valószínű, hogy a gépben található ram(ok) rossz(ak). Esetleg lehet a merevlemez is szektorhibás, de akkor már a betöltésnél össze kellene omlania az egésznek.
Nem is kell újratelepíteni, legalábbis addig, míg ki nem derül, hogy mi a baja. 
A ramotkat le lehet teszteni, ehhez kell a MemTest86+ program. Kell hozzá még egy pendrive, a telepítő szépen indíthatóvá teszi ezt a pendrive-ot, majd felmásolja a programot, és arról bootolva ujrandítás után indulhat is a RAM tesztelés.
Ha a teszt ideje alatt pirossal kiemelt hibákat talál a program, akkor a probléma meg van oldva, ki kell cseréni a ramot. Viszont, ha kettő, vagy annál több ram modul van a gépben, akkor mindegyiket egyenként kellene teszteni, abban a sínben, ahol éppen vannak. Ehhez viszont ugye le kell bontani a gép borítását, és megnézni. Ha valaki ebbe nem vágna bele, akkor nem ússza meg, vagy elviszi a gépet egy szervízbe, vagy keres egy olyan embert, aki meg tudja oldani.


Érdemes azért a merevlemezt is tesztelni, mert az is tud okozni hasonló galibákat (nálam legalábbis előfordult már, gyakran fagyott, aztán valamelyik frissítést követően teljesen összeomlott a windows - maradt az újratelepítés, majd miután ezt mégegyszer eljátszotta néhány hónapon belül, szépen kicseréltem és azóta (lekopogom) rendben működik.
Egyébként az Everestet használtam tesztelésre (bár nem kizárólag, mert több programmal is megnéztem és mind jelezte a hibát).
1 felhasználónak tetszik: joe_r
2011. november 13. 20:11 #1239
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (otyg @ 2011.11.13. 18:42)

Érdemes azért a merevlemezt is tesztelni, mert az is tud okozni hasonló galibákat (nálam legalábbis előfordult már, gyakran fagyott, aztán valamelyik frissítést követően teljesen összeomlott a windows - maradt az újratelepítés, majd miután ezt mégegyszer eljátszotta néhány hónapon belül, szépen kicseréltem és azóta (lekopogom) rendben működik.
Egyébként az Everestet használtam tesztelésre (bár nem kizárólag, mert több programmal is megnéztem és mind jelezte a hibát).


Nem is mondtam, hogy kizárólag, de tízből hétszer inkább ram.
Merevlemz teszteléshez pedig a jelenlegi két legjobb, a Hard Disk Sentinel, és a HD Tune. Még ha a trial verziót próbálja ki, akkor is lefut a lemezteszt, és az már mérvadó.
2011. november 14. 11:51 #1240
- törölt felhasználó -    
Idézet (dave095 @ 2011.11.13. 11:15)
Nagy valószínűséggel azért nem adja hozzá a feliratot, mert nem ugyanúgy vannak elnevezve. A film címének és a felirat címének egyezni kell.  smileeee.gif 
Ha mégsem ez a probléma, akkor valami tényleg elállítódott a Jet Audiodban. Kipróbáltad más lejátszó progival is?


A felirat címe megegyezik a film címével, tehát ez nem lehet probléma. Akkor marad az, hogy másképpen van a beállítása a JetAudio-nak.
103 oldal 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!