Starity

Segítséget kérek!

103 oldal 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 19. 12:13 #1361
- törölt felhasználó -    
Idézet (nicol bellox @ 2012.03.17. 18:18)
Haliho. Először is , senki ne nézzen hülének a kérdésem miatt , köszönöm ( : 
A kérdésem az lenne, hogy nem tudja véletlen valaki, hogy mitől lehet nőni ? Úgy értem milyen élelmiszer segíti a növekedést ? (márha van olyan ami segíti) 
(A növekedési hormont kizárom, nem bízom benne )
Gyakorlatokat, sportot azt csinálom már évek óta, na de semmi változás.  : ( 
Hát remélem senki nem nézett hülének, csak nagyon el vagyok keseredve

Növekedést elősegítő élelmiszer? Hátha van is ilyen, akkor én is kérném a receptet, mert nem vagyok olyan hú, de magas én sem. Habár a párom mindig azt mondja, hogy milyen cuki vagyok, mert hát nem vagyok egy langaléta egyed. Kemény 156 centit súrolom én is.XD Ha engem kérdezel, konkrétan növekedést serkentő élelmiszer nincsen. Ha jól tudom a T-vitamin a növekedést elősegítő vitamin, de mivel alig van róla anyag a neten és azt írják, hogy a napi beviteli adagot még nem sikerült meghatározni, tehát ezen már felesleges gondolkodni. A sportolás az izom növelésére, illetve megerősítésére szolgál és nem igazán hallottam, hogy bizonyos gyakorlatoktól lehetne nőni is. Szerintem ez is, mint minden ilyen tulajdonság, csak genetika. Ezt örökölted a szüleidtől, a nagyszüleidtől és a felmenőidtől, ami szerintem annyira nem rossz dolog. Ha növeled gyógyszer útján az STH, vagyis a növekedésserkentő hormont, akkor elképzelhető, hogy eredményeket fogsz elérni és magasabb leszel, bár én ezt speciel nem tartom túlzottan egészségesnek. Hiába is szedsz aminosav tartalmú készítményeket, szerintem ugyanúgy megvan az esély a szervezeted tönkretevésére. Én azonban még mindig azt mondom, hogy inkább legyek alacsony, de mindenképpen egészséges és erős csontozattal. Ha nagyon akarod "fel tudod fújni" magadat, de azzal lehet, hogy több kárt okozol, mint hasznot. Ha alacsonyságról van szó, akkor nem vagy egyedül, mert hát jó magam is kicsiben látom a világot, és annyira azért nem rossz. Néha székre kell állnom, hogy elérjem a legfelső polcot, de hát az élet miért is lenne könnyű?smileeee.gif
2012. március 19. 14:06 #1362
aceventura
aceventura
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.09.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 44
Azonosító: 161887
Offline offline
Idézet (nicol bellox @ 2012.03.17. 18:18)
Haliho. Először is , senki ne nézzen hülének a kérdésem miatt , köszönöm ( : 
A kérdésem az lenne, hogy nem tudja véletlen valaki, hogy mitől lehet nőni ? Úgy értem milyen élelmiszer segíti a növekedést ? (márha van olyan ami segíti) 
(A növekedési hormont kizárom, nem bízom benne )
Gyakorlatokat, sportot azt csinálom már évek óta, na de semmi változás.  : ( 
Hát remélem senki nem nézett hülének, csak nagyon el vagyok keseredve


Ne legyél elkeseredve smileeee.gif Szerintem fogadd el, hogy alacsony vagy, nem olyan nagy probléma az, ha igazán belegondolsz. Mindenesetre Nicol én imádlak, aranyos volt ez hozzászólás wub.gif

(ha hallok bármi természetes módszert növekedésre, rögtön szólok)
2012. március 20. 22:02 #1363
- törölt felhasználó -    
Nekem az lenne a problémám,hogy amikor leszedek egy képet,akkor mindig felugrik egy szexablak. dry.gif
Az a baj vele,hogy olyankor mindig összeomlik az adobe flash player-em és teljesen lefagyasztja a mozillámat.Ha szerencsém van,akkor 5-10 perc múlva okés lesz,de legtöbbször úgy lefagyaszt,hogy ki kell kapcsolni a gépet,mert nem tudok semmit sem megnyomni.
A kérdésem az lenne,hogy valahol nem lehet beállítani,hogy ezt az oldalt lelehessen tiltani? unsure.gif
Be van állítva a felugró ablakok tiltása,de akkor is minden ablak felugrik. sad.gif De csak ezzel az egyel van bajom.
Előre is köszi,ha valaki tud valamit ajánlani. meghajolo.gif
2012. március 20. 22:52 #1364
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Miley-fan09 @ 2012.03.20. 22:02)

Nekem az lenne a problémám,hogy amikor leszedek egy képet,akkor mindig felugrik egy szexablak. dry.gif 
Az a baj vele,hogy olyankor mindig összeomlik az adobe flash player-em és teljesen lefagyasztja a mozillámat.Ha szerencsém van,akkor 5-10 perc múlva okés lesz,de legtöbbször úgy lefagyaszt,hogy ki kell kapcsolni a gépet,mert nem tudok semmit sem megnyomni.
A kérdésem az lenne,hogy valahol nem lehet beállítani,hogy ezt az oldalt lelehessen tiltani? unsure.gif 
Be van állítva a felugró ablakok tiltása,de akkor is minden ablak felugrik. sad.gif De csak ezzel az egyel van bajom.
Előre is köszi,ha valaki tud valamit ajánlani. meghajolo.gif


Próbáld ki, hogy a Firefox-hoz felteszed a NoScript kiegészítőt.
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/noscript/?src=search

Ezzel kb. minden felugró ablak kiiktatható.
1 felhasználónak tetszik: Miley-fan09
2012. március 21. 20:37 #1365
Emily O.
Emily O.
Osminator™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 2577
Csatolások: 676
Azonosító: 139156
Offline offline
2003-as (? a lényeg, hogy nem az újabbik) Power Pointom van. A kérdésem az, hogy hol találhatom meg benne az eseményindítót?! Előre is köszönöm! meghajolo.gif
2012. március 21. 22:22 #1366
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Emily O. @ 2012.03.21. 20:37)

2003-as (? a lényeg, hogy nem az újabbik) Power Pointom van. A kérdésem az, hogy hol találhatom meg benne az eseményindítót?! Előre is köszönöm!  meghajolo.gif


Olvasd el ezt, elvileg segít:
http://office.microsoft.com/hu-hu/powerpoint-help/interaktiv-diavetites-letrehozasa-inditok-segitsegev...A001087300.aspx
1 felhasználónak tetszik: Emily O.
2012. március 23. 11:32 #1367
- törölt felhasználó -    
Idézet (joe_r @ 2012.03.20. 22:52)
Próbáld ki, hogy a Firefox-hoz felteszed a NoScript kiegészítőt.
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/noscript/?src=search
Ezzel kb. minden felugró ablak kiiktatható.


Köszi joe_r, ez nekem is nagyon jól jött meghajolo.gif
2012. március 27. 08:16 #1368
- törölt felhasználó -    
Idézet (joe_r @ 2012.03.20. 22:52)
Próbáld ki, hogy a Firefox-hoz felteszed a NoScript kiegészítőt.
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/noscript/?src=search
Ezzel kb. minden felugró ablak kiiktatható.

Igen,ez tökéletes. meghajolo.gif Köszi!
2012. március 28. 18:04 #1369
- törölt felhasználó -    
Nekem egy olyan problémám lenne, hogy van egy text enhance.com nevű hirdetést a Chrome-ban ami folyton feljön és hihetetlenül idegesít, de nem tudom, hogy hol lehet eltávolítani. Már megnéztem a vezérlőpultban is hátha ott rátalálok, meg a bővítmények között is, de nem találom a megoldást. Ha valaki tudna segíteni azért nagyon hálás lennék. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: LadyAlexa
2012. március 29. 19:50 #1370
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Windows 7-et használok,és eddig a tálca átlátszó volt,de most töröltem egy programot,és most kék lett.Hogyan tudnám visszaállítani? blush.gif
Ui: Már megoldottam valahogyan laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: LadyAlexa
2012. március 30. 15:04 #1371
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Ebbe a topikba írhatok egy telefonnal kapcsolatos kérdést?
2012. március 31. 10:28 #1372
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline
Sziasztok! hi.gif
Anyukám gépével van valami probléma, amire egyszerűen nem tudok rájönni, hogy mi van vele. unsure.gif
Nem sikerült elérni a hálózatot
Google Chrome problémákat észlelt a hálózat elérése során.
Ez azért történhetett, mert tűzfala vagy víruskereső szoftver a(z) Google Chrome alkalmazást a számítógépéhez
hozzáférő behatolónak vélelmezi (tévesen), ezért blokkolja az internethez való hozzáférését.

Ráadásul az Explorer-t és a Firefox-ot se adja be, tehát gondolom a tűzfallal van a gond...
Esetleg tudna valaki segíteni? mellow.gif
2012. március 31. 16:13 #1373
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (LadyAlexa @ 2012.03.31. 10:28)

Sziasztok! hi.gif
Anyukám gépével van valami probléma, amire egyszerűen nem tudok rájönni, hogy mi van vele. unsure.gif 
Nem sikerült elérni a hálózatot 
Google Chrome problémákat észlelt a hálózat elérése során. 
Ez azért történhetett, mert tűzfala vagy víruskereső szoftver a(z) Google Chrome alkalmazást a számítógépéhez
hozzáférő behatolónak vélelmezi (tévesen), ezért blokkolja az internethez való hozzáférését.

Ráadásul az Explorer-t és  a Firefox-ot se adja be, tehát gondolom a tűzfallal van a gond... 
Esetleg tudna valaki segíteni? mellow.gif


Az egészben az a szép, hogy ha a Windows-ba épített tűzfal aktív, az nem dumál bele a böngészők működésébe. Ahhoz túl ostoba.
Első körben én azt csinálnám, feltételezve, hogy asztali gépről beszélünk, ami modemmel, és utp kábel segítségével csatlakozik a nethez, hogy kihúznám a kábelt a gépből, valamint áramtalanítanám a modemet. Ha router is van, akkor azt is. Egy-két perc elteltével visszakapcsolnám a modemet és/vagy router-t, illetve vissza kábelt. Majd újraindítanám a a gépet.

Abban az esetben, ha notebookról van szó, és wifi-n kapcsolódik, megszakítanám a kapcsolatot, áramtalanítanám a router-t, majd ugyanazt megcsinálnám, mint az előző esetben.

Ha ezek sem segítenek, és a gépet valamelyik normálisabb vírusirtó védi, akkor átmenetileg blokkolnám a működését, és kipróbálnám úgy az összes böngészővel elérni a netet, hogy a vírusvédelem inaktív. Ha így kimegy a hálózatra, akkor a programban kell búvárkodni, csak akkor jó lenne tudni, hogy milyen program védi a gépet.
1 felhasználónak tetszik: LadyAlexa
2012. március 31. 17:37 #1374
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2012.03.31. 16:13)
Az egészben az a szép, hogy ha a Windows-ba épített tűzfal aktív, az nem dumál bele a böngészők működésébe. Ahhoz túl ostoba.
Első körben én azt csinálnám, feltételezve, hogy asztali gépről beszélünk, ami modemmel, és utp kábel segítségével csatlakozik a nethez, hogy kihúznám a kábelt a gépből, valamint áramtalanítanám a modemet. Ha router is van, akkor azt is. Egy-két perc elteltével visszakapcsolnám a modemet és/vagy router-t, illetve vissza kábelt. Majd újraindítanám a a gépet.
Abban az esetben, ha notebookról van szó, és wifi-n kapcsolódik, megszakítanám a kapcsolatot, áramtalanítanám a router-t, majd ugyanazt megcsinálnám, mint az előző esetben.
Ha ezek sem segítenek, és a gépet valamelyik normálisabb vírusirtó védi, akkor átmenetileg blokkolnám a működését, és kipróbálnám úgy az összes böngészővel elérni a netet, hogy a vírusvédelem inaktív. Ha így kimegy a hálózatra, akkor a programban kell búvárkodni, csak akkor jó lenne tudni, hogy milyen program védi a gépet.

Kipróbáltam a notebook-osat, de nem sikerült. Anyukám a Nortont használta, ami minden bekapcsolásnál kidob egy ablakot, de nem foglalkozott vele. Nem jó angolos. rohog.gif Ha én jól olvastam, nem is működött, hanem frissíteni akart, de már akkor se ment a net, ezért letöröltem, tehát most nincs is rajta vírusírtó. Akkor most valami hatalmas baromságot tettem? rolleyes.gif
2012. április 04. 22:38 #1375
Emily O.
Emily O.
Osminator™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 2577
Csatolások: 676
Azonosító: 139156
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2012.03.21. 22:22)

Köszönöm szépen, így utólag is! meghajolo.gif Most már ha mindenigaz sikerülni fog!
2012. április 06. 23:49 #1376
ariellavettel
ariellavettel
 
Státusz✌♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.10.
Hozzászólás: 866
Csatolások: 1917
Azonosító: 135935
Offline offline
Sziasztok

Lehet ezzel nem ide kéne jönnöm nem tudom.. de valaki nem tudna esetleg mondani nekem egy jó, leginkább használható animáció készítő programot?! smileeee.gif

Előre is köszönöm! biggrin.gif
2012. április 07. 23:13 #1377
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Idézet (ariellavettel @ 2012.04.06. 23:49)
Sziasztok
Lehet ezzel nem ide kéne jönnöm nem tudom.. de valaki nem tudna esetleg mondani nekem egy jó, leginkább használható animáció készítő programot?!  smileeee.gif 
Előre is köszönöm!  biggrin.gif

Én ezt szoktam használni smileeee.gif
2012. április 07. 23:53 #1378
ariellavettel
ariellavettel
 
Státusz✌♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.10.
Hozzászólás: 866
Csatolások: 1917
Azonosító: 135935
Offline offline
Idézet (VampireBella @ 2012.04.07. 23:13)
Én ezt szoktam használni smileeee.gif


Ez nekem is meg van, de én ebben eskü nem találok animáció szerkesztő... lehet csak én nem találom, de melyik?
2012. április 08. 13:37 #1379
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Sziasztok! smileeee.gif
Nekem olyan problémám lenne,hogy törültem a gépemről az Adobe Photoshop CS5 -öt és bár nem értem,hogy függ össze a kettő,de az SMPlayer azóta egyetlen videót sem játszik le. unsure.gif
Nem tudjátok mit lehet tenni ilyenkor? blush.gif
2012. április 08. 22:35 #1380
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Idézet (ariellavettel @ 2012.04.07. 23:53)
Ez nekem is meg van, de én ebben eskü nem találok animáció szerkesztő... lehet csak én nem találom, de melyik?

Megnyitod rámész a DVD&Videora utána rámész arra hogy Free Video To JPG smileeee.gif
103 oldal 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Szakított Taylor Swift és Travis Kelce?

Szakított Taylor Swift és Travis Kelce?

Az énekesnőt mostanában nem látták a sportoló meccsein.