Starity

Segítséget kérek!

103 oldal 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 07. 11:22 #1501
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Idézet (Miley-fan09 @ 2012.07.07. 10:58)
Köszi a választ,pont most javult meg. meghajolo.gif  laugh.gif 
Minden programot amit tudtam frissítettem,de semmi.Szóval letöltöttem ezt a gagyi új mozillát és sajnos jó.  mellow.gif Örülök neki,hogy jó,de ez az új egy katasztrofális agyrém nekem. sad.gif

Ha agyrém akkor a Crome-ot is használhatnád, hamar meglehet szokni mert nekünk is mindig mozilla volt, de ezt jobban szeretem, könnyebb használni, és áttekinthető smileeee.gif
melyik verzió volt meg neked?
2012. július 07. 14:43 #1502
- törölt felhasználó -    
Idézet (Évike12 @ 2012.07.07. 11:22)
Ha agyrém akkor a Crome-ot is használhatnád, hamar meglehet szokni mert nekünk is mindig mozilla volt, de ezt jobban szeretem, könnyebb használni, és áttekinthető smileeee.gif
melyik verzió volt meg neked?

Maradok mozillánál,mert ez szinte ugyanolyan,mint a chrome. smileeee.gif Egyszer biztosan megszokom majd.
Mozilla Firefox 3.5 volt meg eddig,mert az előtte lévőnek nem tudtam a nevét és átváltottam újra.Akkor szedtem le a 3.5-ös mozillát,mert nem akartam ezt használni.
De az se jó,ha újra felteszem azt,mert ugyanúgy összeomlik.Már próbáltam.
2012. július 07. 20:38 #1503
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Idézet (Miley-fan09 @ 2012.07.07. 14:43)
Maradok mozillánál,mert ez szinte ugyanolyan,mint a chrome. smileeee.gif Egyszer biztosan megszokom majd.
Mozilla Firefox 3.5 volt meg eddig,mert az előtte lévőnek nem tudtam a nevét és átváltottam újra.Akkor szedtem le a 3.5-ös mozillát,mert nem akartam ezt használni.
De az se jó,ha újra felteszem azt,mert ugyanúgy összeomlik.Már próbáltam.

Akkor biztos valami a géppel van.. wink.gif
2012. július 08. 02:08 #1504
- törölt felhasználó -    
Most egy olyan problémám van,hogy nem látszik a 'képek feltöltése' gomb. unsure.gif
Ha felakarok tölteni,át kell mennem chrome-ba,de most nem akarok ide-oda járkálni mozilla és chrome között. unsure.gif
Valakinek valami tippje,hogy miért tűnt el?
Előre is köszi. meghajolo.gif
2012. július 08. 15:55 #1505
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
A kérdésem az lenne, hogy Eva Simons-nál beakartam kapcsolódó sztárnak jelölni Will.I.Am-et és nem engedi, nem is látja blink.gif
2012. július 08. 23:05 #1506
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Nem szeretnék senkinek felesleges munkát, de egyszerűen nem találok Triple H-ról egy normális, sztáradatlapba illő képet. A mostani valahogy nem igazán tetszik.. köszönöm aki szakít rá egy kis időt és segít nekem keresni egyet!
2012. július 10. 15:06 #1507
- törölt felhasználó -    
Egy újabb problémám akadt, remélem valaki tud segíteni, mert már a gutaütés kerülget reklamalo.gif
Kaptam a telefonomba egy új 16gb-os mikro sd memóriakártyát, rámásoltam azokat, ami a régi 4gb-on volt rajta de azóta a telefonom egyszerűen nem tudja rendesen behozni a rajta lévő dolgokat. A 4gb-nál semmi probléma nem volt, nagyon gyorsan be tudta olvasni róla a telefon a képeket, zenéket vagy akár a filmeket. A 16gb-on meg már vagy 3 órája tölti be a képeket. A zenéket és a filmeket meg egyáltalán be sem tölti csak keres folyamatosan.
Valakinek valamilyen ötlet, hogy mi lehet a probléma?
2012. július 10. 15:11 #1508
- törölt felhasználó -    
Idézet (Juanita @ 2012.07.10. 15:06)
Egy újabb problémám akadt, remélem valaki tud segíteni, mert már a gutaütés kerülget reklamalo.gif 
Kaptam a telefonomba egy új 16gb-os mikro sd memóriakártyát, rámásoltam azokat, ami a régi 4gb-on volt rajta de azóta a telefonom egyszerűen nem tudja rendesen behozni a rajta lévő dolgokat. A 4gb-nál semmi probléma nem volt, nagyon gyorsan be tudta olvasni róla a telefon a képeket, zenéket vagy akár a filmeket. A 16gb-on meg már vagy 3 órája tölti be a képeket. A zenéket és a filmeket meg egyáltalán be sem tölti csak keres folyamatosan. 
Valakinek valamilyen ötlet, hogy mi lehet a probléma?

Szerintem ez azért van mert túl nagy méretű a telefonodnak a 16gb-os memória. Ha nem javul akkor cseréld vissza a régire vagy próbálj ki egy 8gb-osat azt talán jobban fogja vinni.
2012. július 10. 15:13 #1509
- törölt felhasználó -    
Idézet (ChanelGirl @ 2012.07.10. 15:11)
Szerintem ez azért van mert túl nagy méretű a telefonodnak a 16gb-os memória. Ha nem javul akkor cseréld vissza a régire vagy próbálj ki egy 8gb-osat azt talán jobban fogja vinni.


Nem hiszem, hiszen 32gb-ig lehet bővíteni.

szerk.: a képeket áthelyeztem a memóriakártyáról a gépre és csak a filmeket valamint a zenéket hagytam rajt a memóriakártyán és most villámgyorsan beolvasta őket. Akkor nem értem a képeknél mi lehet a baj. Vagy ennyire sok a kép (kb. 2500-3000), hogy ezért olvassa be ilyen lassan? De pont ez lenne a lényege nem? Akármennyi fájl is van rajta, gyorsan kellene beolvasnia. Hisz épp ezért kértem nagyobb memóriakártyát.
2012. július 10. 19:03 #1510
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet (Juanita @ 2012.07.10. 15:13)
Nem hiszem, hiszen 32gb-ig lehet bővíteni.
szerk.: a képeket áthelyeztem a memóriakártyáról a gépre és csak a filmeket valamint a zenéket hagytam rajt a memóriakártyán és most villámgyorsan beolvasta őket. Akkor nem értem a képeknél mi lehet a baj. Vagy ennyire sok a kép (kb. 2500-3000), hogy ezért olvassa be ilyen lassan? De pont ez lenne a lényege nem? Akármennyi fájl is van rajta, gyorsan kellene beolvasnia. Hisz épp ezért kértem nagyobb memóriakártyát.


Lehet,hogy kicsit sok neki,mert egyszerre akarja felismerni őket.Próbáld meg esetleg úgy,hogy mondjuk 500 képet teszel rá első körben és nézd meg,hogy viselkedik.Ha így jó,akkor megint 500-at,megint nézd meg,hogy viszi-e és stb. Kicsit időigényes és macerás,de még mindig jobb,mintha be sem olvasná.
Én is pont most akarok új memóriakártyát venni,szintén 16 gb-osban gondolkozok,csak pont azért nem vettem még eddig,mert macerás az átmásolgatás. biggrin.gif Alapból volt a Blackberry-mhez egy 2 gigás kártya,azon éltem eddig,de nekem csak 200 kép van kb. smileeee.gif A 2500-3000 nem semmi thumbsup.gif
2012. július 10. 19:17 #1511
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jessy @ 2012.07.10. 19:03)
Lehet,hogy kicsit sok neki,mert egyszerre akarja felismerni őket.Próbáld meg esetleg úgy,hogy mondjuk 500 képet teszel rá első körben és nézd meg,hogy viselkedik.Ha így jó,akkor megint 500-at,megint nézd meg,hogy viszi-e és stb. Kicsit időigényes és macerás,de még mindig jobb,mintha be sem olvasná.
Én is pont most akarok új memóriakártyát venni,szintén 16 gb-osban gondolkozok,csak pont azért nem vettem még eddig,mert macerás az átmásolgatás. biggrin.gif Alapból volt a Blackberry-mhez egy 2 gigás kártya,azon éltem eddig,de nekem csak 200 kép van kb. smileeee.gif A 2500-3000 nem semmi thumbsup.gif


Pont most csinálom így, és ami eddig rajta volt azt most rögtön beolvasta, de amiket most másoltam rá, azokkal megint sz*rakodik. Ha a zene mappába megyek be, ott is állandóan azt írja, hogy SD kártya átnézése folyamatban, és vagy fél órán át csak keres. Pedig a zenékhez nem másoltam most újat és kb. 60 zeneszám van fent. De tényleg az az érdekes, hogy a 4 gb-on is volt ennyi minden, kivéve a filmeket, azon csak kettő film volt, ezen úgy 8 film van fent, de annál nem csinált ilyen dolgokat. Egy ismerős azt tanácsolta, hogy próbáljam meg megformázni a memóriakártyát, de bevallom ilyet még sosem csináltam és kicsit tartok tőle.
2012. július 10. 19:21 #1512
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet (Juanita @ 2012.07.10. 19:17)
Pont most csinálom így, és ami eddig rajta volt azt most rögtön beolvasta, de amiket most másoltam rá, azokkal megint sz*rakodik. Ha a zene mappába megyek be, ott is állandóan azt írja, hogy SD kártya átnézése folyamatban, és vagy fél órán át csak keres. Pedig a zenékhez nem másoltam most újat és kb. 60 zeneszám van fent. De tényleg az az érdekes, hogy a 4 gb-on is volt ennyi minden, kivéve a filmeket, azon csak kettő film volt, ezen úgy 8 film van fent, de annál nem csinált ilyen dolgokat. Egy ismerős azt tanácsolta, hogy próbáljam meg megformázni a memóriakártyát, de bevallom ilyet még sosem csináltam és kicsit tartok tőle.


Ez volt nekem is a másik tippem,hogy lehet,hogy formázni kell. De mindjárt kicsit utánanézek,mert ezer éve floppy-t meg 1-2 éve HDD-t formáztam már,azoktól nem kell félni,sőt kell is őket,de microSD kártyán még nem csináltam.

SZERK: elvileg ez sem ördöngösség,ha tudja olvasni a géped,akkor tedd bele a kártyaolvasójába,ha nem,akkor kösd össze a telefont a géppel.Elvileg telefonról is lehet,de szerintem gépen jobb,legalábbis én ott csinálnám.Szóval bemész Saját gépbe/Számítógépbe és ott amelyik meghajtónak el van nevezve a kártya,arra jobb egér és Formázás.Itt kijön még egy ablak,nem kell sok mindent változtatni,viszont mivel 16 gb-os a kártya,ezért ha minden igaz FAT32-re vagy legalábbis a felkínáltak közül a legnagyobb számú FAT-re kell formázni.Persze így törlődik minden a kártyáról,de a gépeden megvannak a dolgok,mivel ugye a régről felmásoltad őket.Ha végzett a formázással akkor ráteheted a dolgokat.Remélhetőleg így már hasítani fog. smileeee.gif
itt egy videó róla:
http://www.youtube.com/watch?v=1uj-lP88GNA
2012. július 11. 12:30 #1513
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! smileeee.gif
Nekem olyan problémám lenne, hogy a Twitteren 2001 embernél többet nem tudok követni. Nem hiszem, hogy korlátozva lenne, mert az egyik követőm több mint 45.000 embert követ. Nem tudjátok, hogy mi lehet a gond?
Előre is köszönöm!
meghajolo.gif smileeee.gif
2012. július 11. 16:03 #1514
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jessy @ 2012.07.10. 19:21)
Ez volt nekem is a másik tippem,hogy lehet,hogy formázni kell. De mindjárt kicsit utánanézek,mert ezer éve floppy-t meg 1-2 éve HDD-t formáztam már,azoktól nem kell félni,sőt kell is őket,de microSD kártyán még nem csináltam.
SZERK: elvileg ez sem ördöngösség,ha tudja olvasni a géped,akkor tedd bele a kártyaolvasójába,ha nem,akkor kösd össze a telefont a géppel.Elvileg telefonról is lehet,de szerintem gépen jobb,legalábbis én ott csinálnám.Szóval bemész Saját gépbe/Számítógépbe és ott amelyik meghajtónak el van nevezve a kártya,arra jobb egér és Formázás.Itt kijön még egy ablak,nem kell sok mindent változtatni,viszont mivel 16 gb-os a kártya,ezért ha minden igaz FAT32-re vagy legalábbis a felkínáltak közül a legnagyobb számú FAT-re kell formázni.Persze így törlődik minden a kártyáról,de a gépeden megvannak a dolgok,mivel ugye a régről felmásoltad őket.Ha végzett a formázással akkor ráteheted a dolgokat.Remélhetőleg  így már hasítani fog. smileeee.gif
itt egy videó róla:
http://www.youtube.com/watch?v=1uj-lP88GNA


Nagyon szépen köszönöm a segítséged. Végül nem formáztam meg a kártyát. Ma még másoltam rá filmeket, képeket és zenét is, de most már gyorsan beolvasta őket. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Jessy
2012. július 11. 23:29 #1515
- törölt felhasználó -    
Nem tudok elmenteni oldalakat a könyvjelzőkhöz.Eddig tudtam. unsure.gif
Az újfajta mozillában már nem engedi? Mert itt sok a változás,például ha bezárom a mozillát,nem kérdez rá arra,hogy elmentse-e a lapokat,a régi megkérdezte.
Mi lehet a baj? sad.gif
Előre is köszi,ha valaki tudna tippeket adni. meghajolo.gif
2012. július 12. 20:14 #1516
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Miley-fan09 @ 2012.07.11. 23:29)

Nem tudok elmenteni oldalakat a könyvjelzőkhöz.Eddig tudtam. unsure.gif 
Az újfajta mozillában már nem engedi? Mert itt sok a változás,például ha bezárom a mozillát,nem kérdez rá arra,hogy elmentse-e a lapokat,a régi megkérdezte.
Mi lehet a baj? sad.gif 
Előre is köszi,ha valaki tudna tippeket adni. meghajolo.gif


Továbbra is lehet könyvjelzőbe menten. Ajánlott billentyűkombináció: Ctrl+D

A bezárás előtti értesítéshez:

1. Címsorba írd be about:config majd Enter. (Megjelenik egy figyelemztetés, és egy gomb Óvatos leszek, ígérem felirattal. Erre rákattintasz.)

2. Keress rá a browser.showQuitWarning változóra, és az egér dupla kattintásával állítsd át az értékét true-ra.

3. Majd keress rá a browser.warnOnQuit változóra, és azzal is ismételd meg a 2. pont lépését.

4. Indítsd újra a Firefoxot.
1 felhasználónak tetszik: Miley-fan09
2012. július 12. 20:30 #1517
- törölt felhasználó -    
Idézet (joe_r @ 2012.07.12. 20:14)
Továbbra is lehet könyvjelzőbe menten. Ajánlott billentyűkombináció: Ctrl+D
A bezárás előtti értesítéshez:
1. Címsorba írd be about:config majd Enter. (Megjelenik egy figyelemztetés, és egy gomb Óvatos leszek, ígérem felirattal. Erre rákattintasz.)
2. Keress rá a browser.showQuitWarning változóra, és az egér dupla kattintásával állítsd át az értékét true-ra.
3. Majd keress rá a browser.warnOnQuit változóra, és  azzal is ismételd meg a 2. pont lépését.
4. Indítsd újra a Firefoxot.

Sikerült mindkettő! w00t.gif
Nagyon-nagyon Köszönöm! meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2012. július 13. 09:15 #1518
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Nálam és több ismerősömnél fordult elő tegnap este,hogy mikor játszani szerettem volna a Sims Sociallal,bejött egy törött fájl jel(?) a bal felső sarokba,ahol a játék többi részének kéne lenni,ott meg fehérség.Rákattintottam az ikonra,és azt kérte,töltsem le az adobe flash playert.Viszont amikor rámentem az oldalra,írta,hogy a google chrome magától frissíti a legújabb változatot ebből.Így hát frissítettem a játékot,de akkor sem működött.Már többször frissítettem,próbáltam különböző helyekről indítani,töröltem az alkalmazást,visszaraktam,de semmi.Le is töltöttem a flash playert a próbálkozások alatt,de akkor sem működött.Internet exploreren megpróbáltam,ott sem,testvérem gépén sem.És még ma sem működött eddig.Nagyon örülnék,ha valaki tudna segíteni esetleg,mert nála is volt már ez a probléma blush.gif
2012. július 13. 17:07 #1519
- törölt felhasználó -    
Sziasztok. smileeee.gif
Tudom, hogy ez a kérdés nem ide tartozik.De azért hát ha valaki választ tud rá adni.
Hogy hívták az 'Ariel' című mesében a halat?
2012. július 13. 17:20 #1520
Smileyka
Smileyka
új tag
 
Státuszszent johanna gimi néven beregisztrált Melissza lelopta a profilomat!NE JELÖLD V
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.19.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 21
Azonosító: 165504
Offline offline
Idézet (Málnahab @ 2012.07.13. 17:07)
Sziasztok. smileeee.gif
Tudom, hogy ez a kérdés nem ide tartozik.De azért hát ha valaki választ tud rá adni.
Hogy hívták az 'Ariel' című mesében a halat?


Hát én úgy emlékszem, hogy Ficánkának biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Málnahab
103 oldal 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!