Megasztár
2010. október 16. 12:50
#181
|
|
varazslomestervisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.12.06. Hozzászólás: 135 Csatolások: 0 Azonosító: 78938 offline
|
Lakatos Yvettet (L) Jó lenne ha ő nyerné meg,de az embereknek nem ilyen énekesre van szüksége,hanem olyanra,akit tudnak sajnálni. Hajráá Yvett szurkolok neked
2010. október 16. 12:50
#182
|
|
RiaRia14Wica |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.27. Hozzászólás: 2116 Csatolások: 118 Azonosító: 132049 offline
|
Idézet (Zsüdi @ 2010.10.16. 12:50)
A legtehetségesebb Giorgio. Tehát őt, de a közönség miatt úgyis a megab*zik fognak nyerni... 
szerintem András. de Giorgio is szimpi volt
1 felhasználónak tetszik:
csenii
2010. október 16. 12:58
#184
szerintem Giorgio vagy Kökény Attila vagy András Kallay.. Giorgiorra alig szavaznak de mégis megussza hogy ne legyen ott a három utcsó kieső közül ...
annyira jó, hogy Gusztos Bence még benntvan meg András Kallay is
imádom őket <3 *-* meg Yvettet is:D:D
annyira jó, hogy Gusztos Bence még benntvan meg András Kallay is
2010. október 16. 13:19
#185
Idézet (Nettyyy @ 2010.10.16. 12:58)
szerintem Giorgio vagy Kökény Attila vagy András Kallay.. Giorgiorra alig szavaznak de mégis megussza hogy ne legyen ott a három utcsó kieső közül ...
annyira jó, hogy Gusztos Bence még benntvan meg András Kallay is
imádom őket <3 *-* meg Yvettet is:D:D
annyira jó, hogy Gusztos Bence még benntvan meg András Kallay is
Szerintem Gusztos Bence egyre rosszabb
2010. október 17. 09:58
#187
Ha láttad a Megasztár címü TV2-es müsort, akkor tudod hogy ez a három lány benne volt a Top 13-ban! Szerinted ki a: Jobb, tehetségesebb, szebb és szimpadiasabb?! Így nézne ki egy hozzászólás:
Jobb- Lakatos Yvette
Tehetségesebb: Tolvai Renáta
Szebb: Varga Bernadett
Szimpadiasabb: Lakatos Yvette
És ezeken a lányokon kívül, szerinted ki lessz a nyertes? Ezt is írd le!
Jobb- Lakatos Yvette
Tehetségesebb: Tolvai Renáta
Szebb: Varga Bernadett
Szimpadiasabb: Lakatos Yvette
És ezeken a lányokon kívül, szerinted ki lessz a nyertes? Ezt is írd le!
2010. október 17. 15:06
#190
Kökény Attilát és Szíj Melindát tartom tehetségesnek de a legutóbbi adás óta nem nézem...amióta képesek voltak az Adam's Comedy-t kiejteni egy tizenévesért,azóta nem érdekel...
2010. október 17. 15:24
#191
|
|
csilagosegcalifornia dream.♡ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.25. Hozzászólás: 2315 Csatolások: 850 Azonosító: 128064 offline
|
Lakatos Yvette-ek és Tolvaj Renátának!!!
2010. október 18. 18:19
#193
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Andris, Yvette. Szerintem valamelyikük fogja megnyerni...
1 felhasználónak tetszik:
csenii
2010. október 18. 20:09
#194
|
|
szilasiszandra |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.13. Hozzászólás: 759 Csatolások: 16 Azonosító: 136337 offline
|
Lakatos Yvette
2010. október 18. 20:12
#195
|
|
husih96sometimes love is not enough. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.29. Hozzászólás: 1398 Csatolások: 161 Azonosító: 128390 offline
|
Sajnos szerintem Szíj Melinda fogja megnyerni.
Pedig nekem nagyon nem tetszik a hangja. Véleményem szerint csak visít..és én egyszerűen nem bírom őt hallgatni, nagyon irritál a hangja...
Hajrá Reni!
Pedig nekem nagyon nem tetszik a hangja. Véleményem szerint csak visít..és én egyszerűen nem bírom őt hallgatni, nagyon irritál a hangja...
Hajrá Reni!
2010. október 18. 20:16
#197
|
|
allycullenvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.10. Hozzászólás: 109 Csatolások: 0 Azonosító: 132984 offline
|
Szerintem: Szíj Melinda lenne ha nem adná fel..
Én még Lakatos Yvette-t birom, meg az Andrást..
2010. október 18. 20:20
#198
Idézet (allycullen @ 2010.10.18. 20:16)
Szerintem: Szíj Melinda lenne ha nem adná fel..
Én még Lakatos Yvette-t birom, meg az Andrást.. 
én is Yvette-t bírom szerintem ő
2010. október 18. 20:25
#199
|
|
alexavagyokyou know you love me ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.09.12. Hozzászólás: 1181 Csatolások: 457 Azonosító: 107598 offline
|
Szerintem Kökény Attila fogja megnyerni. Gyönyörű hangja van.
Egyébként Dávidnak és Andrásnak szurkolok, hogy minél tovább bent maradjanak, de Attilát tartom esélyesnek a győzelemre.
Melindát is nagyon sokan szeretik, nekem személy szerint egyáltalán nem tetszik a hangja, de neki a labilis személyisége miatt nem tenne jót a győzelem, már így sem bírja a sok stresszt.
Egyébként Dávidnak és Andrásnak szurkolok, hogy minél tovább bent maradjanak, de Attilát tartom esélyesnek a győzelemre.
Melindát is nagyon sokan szeretik, nekem személy szerint egyáltalán nem tetszik a hangja, de neki a labilis személyisége miatt nem tenne jót a győzelem, már így sem bírja a sok stresszt.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline

