Megasztár
2010. november 20. 12:05
#241
|
|
juli és ancsi$€Ł€N@ F( )R€V€R™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.14. Hozzászólás: 851 Csatolások: 18 Azonosító: 131210 offline
|
én most h kiesett az Yvette mondjuk Reni
2010. november 21. 08:32
#242
|
|
juli és ancsi$€Ł€N@ F( )R€V€R™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.14. Hozzászólás: 851 Csatolások: 18 Azonosító: 131210 offline
|
ti?
2010. november 21. 08:34
#243
|
|
noni001^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.11. Hozzászólás: 1378 Csatolások: 3172 Azonosító: 131031 offline
|
én Reninek
1 felhasználónak tetszik:
juli és ancsi
2010. december 10. 21:40
#249
|
|
SelenaGomezFanvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.17. Hozzászólás: 210 Csatolások: 16 Azonosító: 133399 offline
|
Sziasztok!
Szerintetek kinek kéne megnyernie a Megasztárt? És szerintetek ki fogja?
Szerintetek kinek kéne megnyernie a Megasztárt? És szerintetek ki fogja?
2010. december 10. 21:57
#250
|
|
GrétiGirleper™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.18. Hozzászólás: 2104 Csatolások: 103 Azonosító: 134954 offline
|
Idézet (SelenaGomezFan @ 2010.12.10. 21:40)
Sziasztok!
Szerintetek kinek kéne megnyernie a Megasztárt? És szerintetek ki fogja?

Szerintetek kinek kéne megnyernie a Megasztárt? És szerintetek ki fogja?
szerintem Tolvai Reninek kéne megnyernie mert ő egy igazi popsztár alkat és hát nem tudom ki fogja megnyerni de remélem h Reni fogja
2010. december 10. 22:30
#252
|
|
alexavagyokyou know you love me ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.09.12. Hozzászólás: 1181 Csatolások: 457 Azonosító: 107598 offline
|
Kökény Attilának kellene megnyernie, de nagyon úgy néz ki, hogy Melinda fogja, pedig egyáltalán nem érdemelné meg.
2010. december 11. 00:03
#253
|
|
Rap4ever8Queen of the Rap |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.02. Hozzászólás: 9535 Csatolások: 117944 Azonosító: 67956 offline
|
Végre kiesett a vénasszony.
El se hiszem. Pedig biztos voltam benne, hogy a döntőbe sajnáltatja magát, de szerencsére tévedtem. Már hetekkel ezelőtt ki kellett volna esnie. Rosszul voltam a siránkozásától és álszent viselkedésétől.
Örülök, hogy hazaküldték.
1 felhasználónak tetszik:
Sugarbird
2010. december 11. 00:05
#254
|
|
Rap4ever8Queen of the Rap |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.02. Hozzászólás: 9535 Csatolások: 117944 Azonosító: 67956 offline
|
Szerintem Kökény Attilának kéne nyerni. Ő a tehetségesebb, de REmi se rossz. (Nem tudtam szerkeszteni az előző hsz-emet, mert sajnos megint nem jeleníti meg.)
2010. december 12. 19:14
#257
Nem szeretem a Megasztárt, az X-faktort viszont igen!!!
De szerintem Reninek kéne nyernie!!! Ő ér ott a legtöbbet!!!
A leggyengébb X-faktoros is erősebb, mint a legerősebb Megasztáros!!!
De szerintem Reninek kéne nyernie!!! Ő ér ott a legtöbbet!!!
A leggyengébb X-faktoros is erősebb, mint a legerősebb Megasztáros!!!
1 felhasználónak tetszik:
katiegirl15
2010. december 12. 19:37
#258
Idézet (GrétiGirl @ 2010.12.10. 21:57)
szerintem Tolvai Reninek kéne megnyernie mert ő egy igazi popsztár alkat és hát nem tudom ki fogja megnyerni de remélem h Reni fogja
ugyan ezt mondom
meg hát nekem Reni a kedvencem :-) legalább a sokkedvencből az egyik benntmaradt a végére :-)
2010. december 12. 19:37
#259
Idézet (Becky @ 2010.12.12. 19:14)
Nem szeretem a Megasztárt, az X-faktort viszont igen!!!
De szerintem Reninek kéne nyernie!!! Ő ér ott a legtöbbet!!!
A leggyengébb X-faktoros is erősebb, mint a legerősebb Megasztáros!!!
De szerintem Reninek kéne nyernie!!! Ő ér ott a legtöbbet!!!
A leggyengébb X-faktoros is erősebb, mint a legerősebb Megasztáros!!!
tetszik az utolsó mondatod
2010. december 12. 19:43
#260
Idézet (Becky @ 2010.12.12. 19:14)
Nem szeretem a Megasztárt, az X-faktort viszont igen!!!
De szerintem Reninek kéne nyernie!!! Ő ér ott a legtöbbet!!!
A leggyengébb X-faktoros is erősebb, mint a legerősebb Megasztáros!!!
De szerintem Reninek kéne nyernie!!! Ő ér ott a legtöbbet!!!
A leggyengébb X-faktoros is erősebb, mint a legerősebb Megasztáros!!!
1. Nem tartozik a témához.
2. Király L. Norbi hol van pl. Andráshoz képest? Sehol
Amúgy szerintem Reninek kéne megnyerni, de Attila sem rossz.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
