Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2015. szeptember 30. 16:22 #4901
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
anya örülni fog, ha bejelentem hogy kinéztem magamnak 10 tokot ebayről, bár nemtudom mondjam e neki, mivel ma szülői lesz. sose felejtem el mikor ordítva berontott a szobámba, hogy "TE MEGINT MIÉRT KAPTÁL SZAKTANÁRIT?", és rendesen piros volt a dühtől a feje, aztán fejbedobott egy plüsskutyával, azán majdnem a rendes kutyával is, mert az meg ott ugatott neki. rohog.gif azért szerintem titkon hiányozni fog ez neki jövőre, öcsém túl jó gyerek hozzám képest.
10 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Fannycska999, healy., virgi09, Hopeh., MadHatter, LaDySmIth, Jody, Lil98, Shadygirl
2015. szeptember 30. 16:30 #4902
- törölt felhasználó -    
Mostanában nincsen túl jó kedvem, az mellékes, miért. Vártam volna, hogy valaki megsajnáljon és megkérdezze, mi újság, erre ma azt kaptam meg négy embertől is, hogy az utóbbi időben flegma lettem. rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Fannycska999, LaDySmIth, healy., virgi09, MadHatter, Lil98, Shadygirl
2015. szeptember 30. 16:31 #4903
- törölt felhasználó -    
az osztálytársaim két hete érlelnek valami kaját a kémiateremben, mai órán hozzá is vágták az egyik padtársamhoz (hármas padokban ülünk), aki visszahajította, és sikeresen kirepült az ablakon. szóval egyszerre kb. öten kéredzkedtek ki az óráról nevetségesebbnél nevetségesebb indokokkal, hogy felhozhassák, nem volt feltűnő, áh dehogy _nevet.gif
7 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Fannycska999, healy., virgi09, MadHatter, Jody, Lil98
2015. szeptember 30. 16:51 #4904
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17354
Csatolások: 18102
Azonosító: 168141
Offline offline
az egyik felettem lévő évfolyamon lévő srác bejelölt facebookon. egy szót nem beszéltünk, még az is sok. látni láttuk már egymást csomószor, de akkor is. három éve ott vagyok, miért most jelöl be? én hülye meg olyan dolgokon kezdek el gondolkodni, ami (lehet) nincs is. és még anyám is adja alám a lovat.
egy osztálytársam meg felajánlotta, hogy eljön velem a legjobb barátnőm és általam mentorált osztályba. sőt, tök kedvesen még azt is felajánlotta, hogy hozza a mentorok feladatait, plusz az osztályok feladatait tartalmazó lapját. én meg csak néztem, és paranoiásokat megszégyenítő módon összeesküvés elméleteket dolgoztam ki a fejemben.
és akkor az ember koncentráljon a tanulásra. itt pörgök ezerrel, és ezeken kattogok. asszem ma este is citromfű sziruppal alszok, az talán majd segít lenyugodni.
3 felhasználónak tetszik: healy., virgi09, MadHatter
2015. szeptember 30. 17:12 #4905
Shadygirl
Shadygirl
vajaskenyér
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 3452
Csatolások: 533
Azonosító: 236935
Offline offline
Ma megtudtam, hogy emós vagyok. Rendben, feketét hordok. Az is igaz, hogy az osztályom felére düh és utálat keverékével pislogok, ha rám néz. Van rá okom... De most komolyan, a tesitanár is jött év elején, hogy miért hordok feketét, csak nem "emós" vagyok, erre délelőtt egyik gyerek megkérdezi, hogy mi ez az "emo dolog" manapság. Én emo? Netán depressziós? Aki ha olyanja van elkezd ugrándozni, néha spontán ráordít/vigyorog emberekre, megbámulják a népek, mert olyan...hm, könnyezve szokott röhögni? Hagyjuk már!
Másik kedvenc: büdös rocker. Ja, és sátánista. rohog.gif

Félreértés ne essék, semmi bajom az emokkal, olyannyira, hogy a legjobb barátom is az...
6 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, healy., Jody, virgi09, MadHatter, Lil98
2015. szeptember 30. 17:19 #4906
- törölt felhasználó -    
Ahhoz képest, hogy régen milyen komoly ízlésficammal küszködtem, most megtetszett a black metal. Jó, gondolom így is sokan utálnak az oldalon, fokozom az utálatot. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Fannycska999, Shadygirl
2015. szeptember 30. 18:27 #4907
- törölt felhasználó -    
valamikor, ebben az évben lesz a végzősöknek a szalagavató után afterparty. ennek facebook-on csináltak egy eseményt, tehát meg lehet hívni rá embereket.
na most az én osztálytársam is meghívott ide, de mikor hívott meg? 10 órakkor. na most én akkor már bent voltam a suliban, ő is bent volt. olyan nagy teher lett volna odajönni hozzám, hogy: te, akarsz jönni a szalagavató afterparty-jára?
könyörgöm, olyan nehéz lett volna ezt megtenni?

nekünk keddenként van úszás. az első úszás után összefutottam a volt osztálytársammal, Á.-val. rá következő héten, ugyanúgy kedden egy másik osztálytársamat láttam, D.-t. ezen a héten is láttam egyikőjüket, N.-t. minden kedden látni fogom egy volt osztálytársamat?? ha így folytatjuk, pár hónap, és látom az egész osztályt rohog.gif rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, healy., Jody, Shadygirl, MadHatter, Lil98
2015. szeptember 30. 19:13 #4908
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (Shadygirl @ 2015.09.30. 17:12)
Ma megtudtam, hogy emós vagyok. Rendben, feketét hordok. Az is igaz, hogy az osztályom felére düh és utálat keverékével pislogok, ha rám néz. Van rá okom... De most komolyan, a tesitanár is jött év elején, hogy miért hordok feketét, csak nem "emós" vagyok, erre délelőtt egyik gyerek megkérdezi, hogy mi ez az "emo dolog" manapság. Én emo? Netán depressziós? Aki ha olyanja van elkezd ugrándozni, néha spontán ráordít/vigyorog emberekre, megbámulják a népek, mert olyan...hm, könnyezve szokott röhögni? Hagyjuk már!
Másik kedvenc: büdös rocker. Ja, és sátánista.  rohog.gif 
Félreértés ne essék, semmi bajom az emokkal, olyannyira, hogy a legjobb barátom is az...

A kommentedet olvasva eszembe jutott amikor majdnem szaktanárit kaptam (vagy kaptam is, nem emlékszem) egy fekete póló miatt rohog.gif Nagyon régen volt, azt hiszem még hatodik vagy hetedik osztály körül, hogy felvettem egy bő, fekete pólót, aminek a teljes felületén egy stilizált űrlény-koponya volt rányomtatva, az egykori ofőm pedig érzékenyen viselte már eleve a sötét színeket is, nemhogy az ilyen ábrákat biggrin.gif És aztán meg órák után kellett beszélgetnem vele az állítólagos "rossz útra térésemről" _nevet.gif Még anyámat is felhívta azzal, hogy száz, hogy depressziós vagyok és a következő lépés az lesz a részemről, hogy kifestem feketére a körmöm!!!coffee.gif Anyu alig bírta röhögés nélkül végighallgatni az osztályfőnököt rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Fannycska999, Lil98, healy., Jody, Shadygirl
2015. szeptember 30. 19:29 #4909
Shadygirl
Shadygirl
vajaskenyér
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 3452
Csatolások: 533
Azonosító: 236935
Offline offline
Idézet (MadHatter @ 2015.09.30. 19:13)
A kommentedet olvasva eszembe jutott amikor majdnem szaktanárit kaptam (vagy kaptam is, nem emlékszem) egy fekete póló miatt rohog.gif Nagyon régen volt, azt hiszem még hatodik vagy hetedik osztály körül, hogy felvettem egy bő, fekete pólót, aminek a teljes felületén egy stilizált űrlény-koponya volt rányomtatva, az egykori ofőm pedig érzékenyen viselte már eleve a sötét színeket is, nemhogy az ilyen ábrákat biggrin.gif És aztán meg órák után kellett beszélgetnem vele az állítólagos "rossz útra térésemről" _nevet.gif  Még anyámat is felhívta azzal, hogy száz, hogy depressziós vagyok és a következő lépés az lesz a részemről, hogy kifestem feketére a körmöm!!!coffee.gif Anyu alig bírta röhögés nélkül végighallgatni az osztályfőnököt rohog.gif

Jeee, akkor nem csak én vagyok körülvéve gyökerebbnél gyökerebb tanárokkal.
A tesitanár (egy másik, édes-kedves Sanya bá') szerint az ilyen dolgok megütközést keltenek. Az érdekesség az, hogy volt rá példa, hogy egy csajnak, mikor segíttet a gyűrű-átfordulás-mittoménminél, megfogta a "fenekét". Emellett rendszeresen stíröl minket, lányokat. 110.gif

On: Mágnes néni, az angol tanár majdnem leszedte a fejem, mert a helyen, ahol ülök angolon alkoholos filccel rá volt írva 3 név a padra. Szerinte az én írásommal. Ja, hasonló, de annyira azért nem. Ráadásul utálom azt a 3 embert. dry.gif Nem baj, sikerült nem arcon köpnöm, mikor a képembe hajolva magyarázott. rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Fannycska999, Lil98, healy., virgi09
2015. szeptember 30. 19:41 #4910
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
nemtudom mi okból de rákerestem Győzike facebook profiljára, erre kiderült, hogy ismerősök a jövendőbelimmel, ezt most nemtudom hova tenni.
8 felhasználónak tetszik: MadHatter, Shadygirl, Bátor Ventillátor, Lil98, healy., LaDySmIth, Jody, Fannycska999
2015. szeptember 30. 19:43 #4911
- törölt felhasználó -    
Hiába tanultam a sz.... gazdaságtanra vért izzadva, a tanár nem olyat kérdezett amit csak át kellett nézni? Megsem említette, hogy tanuljuk, mert kérdezni fogja pedig mást beszéltünk. A másik kérdésnél összekevertem a szezont a fazonnal és kaptam egy bazinagy egyest. Holnap meg javítsak abból amit eddig átvettünk ami legalább nyolc oldal. Ennyit egy tantárggyal még nem szenvedtem mad.gif
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Shadygirl, Bátor Ventillátor, Lil98, LaDySmIth
2015. szeptember 30. 19:48 #4912
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (Shadygirl @ 2015.09.30. 19:29)
Jeee, akkor nem csak én vagyok körülvéve gyökerebbnél gyökerebb tanárokkal.
A tesitanár (egy másik, édes-kedves Sanya bá') szerint az ilyen dolgok megütközést keltenek. Az érdekesség az, hogy volt rá példa, hogy egy csajnak, mikor segíttet a gyűrű-átfordulás-mittoménminél, megfogta a "fenekét". Emellett rendszeresen stíröl minket, lányokat.  110.gif

Ó, ez is egy ismerős történet. Nyolcadikban új szerbtanárt kaptunk (50 körüli, családos ember), aki sosem írt a táblára, hanem mindig valamelyik lányt kiszólította, hogy írjon ő, és ameddig a csaj a tábla felé volt fordulva (és közben szándékosan lassan diktálta a szöveget), addig stírölte őket. Néha szinte éreztem a tekintetét magamon, borzasztó volt. rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: Shadygirl, Bátor Ventillátor, Jody, Lil98, healy.
2015. szeptember 30. 20:35 #4913
healy.
healy.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 93
Azonosító: 240743
Offline offline
Nézegetem a kiskori videóimat, és minden második azzal a mondattal kezdődik, hogy "Bőgök, mint egy vadmacska." Jobban szenvedtem akkor, mint most. rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Shadygirl, Bátor Ventillátor, Jody, Lil98, LaDySmIth
2015. szeptember 30. 20:49 #4914
- törölt felhasználó -    
Valamiért úgy érzem, hogy verekednem kell. Egész nap az volt a fejemben, hogy hogyan verjek meg valakit. Valaki térítsen már észhez. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Lil98, Shadygirl, Bátor Ventillátor, Jody, LaDySmIth, Fannycska999
2015. szeptember 30. 21:25 #4915
- törölt felhasználó -    
úgy érzem magam, mint egy idegbeteg mókus. de tényleg. az elmúlt hetekben a kelleténél több stressz ért, és ez még az őszi szünetig így lesz. de jó, semmire sem volt jobban szükségem, mint egy újabb érzelmi hullámvasútra smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Lil98, Bátor Ventillátor, Jody
2015. szeptember 30. 22:54 #4916
- törölt felhasználó -    
Meg mertem jegyezni Neki, hogy szeretnék egy apró karikát az orromba (még csak nem is bikának készülök, hanem oldalra egyet), erre kitört a harmadik világháború biggrin.gif Rohadtul sz.r, hogy pont mellette nem lehetek olyan, mint amilyen akarok, pedig szerintem pont ez a lényeg. Bandás pólót se vehetek fel előtte.. dry.gif
3 felhasználónak tetszik: Lil98, Shadygirl, Bátor Ventillátor
2015. október 01. 14:23 #4917
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Csupán 1 órát igényelt a mappáim rendbe rakása laugh.gif
2015. október 01. 16:45 #4918
- törölt felhasználó -    
Kezdem unni, hogy akinek én tetszem az nekem nem és fordítva. Csak egy helyben állok...
3 felhasználónak tetszik: Lil98, Shadygirl, Bátor Ventillátor
2015. október 01. 17:13 #4919
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Holnap írok két tézét, az egyiket angolból (az pite), a másikat matekból, és az utóbbiról halvány gőzöm sincs. Nekiálltam tanulni, aztán fél óra után elfáradtam, és gondoltam tartok egy kis szünetet. Na, ez volt háromnegyed órája, azóta végigmentem a fél youtube - on, és jelenleg ott tartok, hogy a 11 éves énem kedvenc számait hallgatom újra és újra. Érdekes lesz ez a holnapi nap.
3 felhasználónak tetszik: Lil98, Shadygirl, Bátor Ventillátor
2015. október 01. 17:21 #4920
- törölt felhasználó -    
nagyon remélem, hogy a fizikatanár elfelejt holnap dogát íratni / nem is gondolta komolyan, ugyanis amikor elmentem mellette a folyosón, az egyik osztálytársamnak mondta, hogy arra gondolt, nem lenne rossz ötlet számon kérni a legutóbbi anyagokat. nem dob fel a hír egyáltalán, főleg, hogy már van egy négyesem, és tudtommal ez az a hajszálvékony kis határ, amivel az ember még vizsgamentességet élvezhet, ha szerzek belőle egy újat, úszott az egész.
4 felhasználónak tetszik: Lil98, Fannycska999, Shadygirl, Bátor Ventillátor
560 oldal 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!