Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. június 07. 20:22 #8461
- törölt felhasználó -    
Idézet (Noise. @ 2016.06.07. 18:44)
Akkora egy balf.sz vagyok, ilyenkor mégis hová tűnik az érzelmes felem, miért nem vagyok képes egy cseppnyi megbánást sem érezni? unsure.gif

Ahogy gondolkodtam a dolgon, rájöttem, hogy a lelkem mélyén mégis érzek egy kis megbánást, de tényleg csak keveset. Megrémiszt, hogy ennyire szívtelen dög tudok lenni, ha berágok valakire (aki amúgy egy irtó aranyos lány) és.... Úristen, mi a franc van velem!? Valaki pofozzon fel, legyen szíves.


És most felejtsük el ezt az egészet.


Ráadásul még az egyik osztálytársam (kisebbséghez tartozik) belém szeretett és nem száll le rólam az istenért sem, szóval tényleg ki van a nemlétezőm is.... Semmi bajom a kisebbséggel, de ő egy tudatlan, hazudozós, lopkodós állat, aki rohadtul nem hiányzik az életembe. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2016. június 07. 20:54 #8462
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (Phaedra @ 2016.06.04. 21:51)
Százlábúakról és szkolopendrákról néztem videókat... most úgy érzem magam, mint akit lapáttal fejbebasztak egy brutális horrorfilm után. ph34r.gif

És krva érdekes, de a rinyákat kivéve egészen megbarátkoztam velük, pedig eddig bőgve rohantam előlük. Az egyik újabb kedvenc állatom meg az alipes multicostis, ami egy brutális, gigantikus százlábú... maga a sátán. #élet-fail

Idézet (wiky96 @ 2016.06.07. 16:37)
Én támogatom eme ötleted  wink.gif

Bocs, hogy idepofátlankodom, de ezt az ötletet énis támogatnám. Tavaly beküldtem egy terjedelmesebb cikket hazai rovarokról és egy megoldatlan rejtélyt is, de ugyan miért is jelenítették volna meg. closedeyes.gif
6 felhasználónak tetszik: Jody, Bátor Ventillátor, Beyla, riri17, forever.romanci, MadHatter
2016. június 07. 21:09 #8463
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Télen, nagykabátos - nagypulcsis szezonban alig ettem, sokat mozogtam, fitt voltam, teljesen jó alakom volt.. most nyáron, amikor jön a jóidő, rövidnadrágban/szoknyában és testhezálló fölsőkben járkálok, olyan maratoni csokizabálásokat tartunk barátnőimmel, hogy belegondolni is rossz xd
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bátor Ventillátor, LaDySmIth, riri17, TearsOnMirror, Jody, forever.romanci, MadHatter, mangalover43
2016. június 07. 21:34 #8464
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
azért örültem volna, ha nem a mellem meg a seggem nő, hanem én magam, szerintem a magasságom örök életemben zavarni fog, mindenki magasabb nálam. cry.gif
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Phaedra, Fannycska999, Jody, TearsOnMirror, forever.romanci, Nagisa, CandUs, MadHatter
2016. június 07. 21:57 #8465
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Az utóbbi időben sokszor olyan a hangulatom, mint amilyen a Titanicon az utolsó percig játszó zenészeknek lehetett. Például mikor egy Messenger-en zajló veszekedésben olyan oltári baromságokat leírok hogy utána szívem szerint eltüntetném az egész üzenetet a Föld színéről... aztán rájövök, hogy ez lehetetlen és inkább rárakok még pár lapáttal rolleyes.gif
8 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bátor Ventillátor, Phaedra, LaDySmIth, Jody, riri17, forever.romanci, MadHatter
2016. június 07. 23:43 #8466
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Phaedra @ 2016.06.07. 20:54)
Bocs, hogy idepofátlankodom, de ezt az ötletet énis támogatnám. Tavaly beküldtem egy terjedelmesebb cikket hazai rovarokról és egy megoldatlan rejtélyt is, de ugyan miért is jelenítették volna meg.  closedeyes.gif

Na, ez azért nagy kib*szás. unsure.gif Az ember dolgozik vele egy csomót, rengeteg energiát fektet bele (kutatás, saját fogalmazás, fordítás) és az egészet kitörli egy ember, mert az ő szája ízének nem felel meg és nála nem közkedvelt téma. Már kíváncsi vagyok, hogy tényleg publikálva e lesz. Ránézek a Magazin részlegre, és egyszerűen elborzadok a cikkek színvonalán. Elvétve egy-kettő igényesebb írást találni, de a többségük valóban kukába való. Érdekes, hogy arról is tudunk a Jenner famíliában egy nap hányat finganak, de a rovaros szösszenetedet pedig nem publikálták, amit nem csak én, de szerintem több tag is szívesen elolvasott volna.
14 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Phaedra, Bátor Ventillátor, LaDySmIth, habibi, kaliforhnia, Jody, Jolie_77, riri17, TearsOnMirror, forever.romanci, AmyVie, CandUs, MadHatter
2016. június 08. 00:10 #8467
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
összevesztem a legjobb barátommal, aki mindig mellettem áll, mert nem írtam neki vissza, pedig fontos volt. de mostanában a kedvem szinte sehol nincs, nagyon rosszul érzem magam hiába kéne örülnöm, hogy most először az életemben minden úgy történik, ahogy mindig is szerettem volna. de képtelen vagyok, így nem akartam lehúzni őt a kedvemmel, úgyis mindig nyafogok neki, nem vagyok jó barát, nagyon nem. és barátnő sem, erre rájöttem. smileeee.gif

nyáron mindig bedepizek, elkéne mennem már inni.
5 felhasználónak tetszik: Jody, Phaedra, Fannycska999, forever.romanci, MadHatter
2016. június 08. 12:03 #8468
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (habibi @ 2016.06.06. 17:13)
Akkor még egy hatalmas nagy hajrá nekem holnapra smileeee.gif 
Tengernyi imádkozás, éjfélig tartó tanulás, kávévedelés, holnap pedig rengeteg reménnyel és optimizmussal nekileselkedem az ötven pontnak. 
Szurkoljatok!  wink.gif



Hűha, hihetetlen, mennyien írták, hogy sok sikert, még levelet is kaptam, hogy szurkolnak nekem, ismerőseimnél mindenki rám gondolt tegnap. Elképzelni nem tudjátok, mennyire jó érzés ez smileeee.gif
Ezúton is szeretném megköszönni azoknak, akik írtak/nyomtak egy "tetsziket", illetve tegnap levélben kaptam egy hatalmas bókot, ami komoly önbizalmat adott. Szóval köszi smileeee.gif

ON: Hát max pont már nem lesz, de hogy a legjobb tanárnál feleltem két jó tételből, azt hiszem, összetehetem a két kezemet. thumbsup.gif
A nehezén már túl vagyok, jövő héten már csak szövegelek valamit a többiből, aztán jöhet a nagy pillanat július 26.-án. Esküszöm, ennyi dramaturgia még soha nem volt az életemben biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Phaedra, Jody, Bátor Ventillátor, Beyla, forever.romanci, MadHatter
2016. június 08. 16:03 #8469
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Nem értem miért vagyok ennyire okos, és miért ennyire nyomi az iskola amibe járok. laugh.gif A jövő évemet már nem ebben az osztályban kezdem.6 osztályos gimebe megyek és ma volt nekünk egy kis "ballagási" búcsúztató. A tanáraink zenéltek és az igazgató egy kis beszédet mondott. Ott ülünk én meg elkezdek sírni. Aztán megkaptuk a tarisznyát és elmentünk a cukrászdába. Na ott meg majdnem az egész osztály sírt. Visszamentünk. És ismét sírás következett. Amikor szerencsére abbahagytam, jön a barátnőm és a nyakamba esik. Természetesen elkezdett sírni, erre én is ismét sírtam. Meg most is könnyek potyognak a szemeim közül. Nehéz lesz, de csak így tudok elérni azt amit szeretnék az életben véghezvinni.
Szeretlek titeket. cry.gif cray.gif heart.gif
6 osztály forever.
2016. június 08. 17:03 #8470
- törölt felhasználó -    
Idézet (Phaedra @ 2016.06.07. 20:54)

Bocs, hogy idepofátlankodom, de ezt az ötletet énis támogatnám. Tavaly beküldtem egy terjedelmesebb cikket hazai rovarokról és egy megoldatlan rejtélyt is, de ugyan miért is jelenítették volna meg.  closedeyes.gif

Hiszen kit érdekelnek az igazán érdekes és elgondolkodtató cikkek, amikből még tanulhatnának is.. dry.gif
*sarcasm*
15 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Phaedra, habibi, Jolie_77, riri17, Fannycska999, Szandi0820, TearsOnMirror, Beyla, Jody, sg1992, forever.romanci, AmyVie, CandUs, MadHatter
2016. június 08. 18:00 #8471
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2016.06.07. 23:43)
Na, ez azért nagy kib*szás. unsure.gif Az ember dolgozik vele egy csomót, rengeteg energiát fektet bele (kutatás, saját fogalmazás, fordítás) és az egészet kitörli egy ember, mert az ő szája ízének nem felel meg és nála nem közkedvelt téma. Már kíváncsi vagyok, hogy tényleg publikálva e lesz. Ránézek a Magazin részlegre, és egyszerűen elborzadok a cikkek színvonalán. Elvétve egy-kettő igényesebb írást találni, de a többségük valóban kukába való. Érdekes, hogy arról is tudunk a Jenner famíliában egy nap hányat finganak, de a rovaros szösszenetedet pedig nem publikálták, amit nem csak én, de szerintem több tag is szívesen elolvasott volna.

Teszek majd még egy próbát, szerencsére volt eszem wordbe írni. Anno, egy éve a hírszerkesztő arra hivatkozott, hogy a források részben megjelöltem egy papír formátumú könyvet is. rolleyes.gif Most majd kicsit átírom, és telerakom a sávot linkekkel, hátha...
Remélem, a lelkesedésem nem hagy feljebb a nyáron, de asszem, lesz időm írni pár ismeretterjesztő cikket a művészet(történet)ről, zenetörténetről, énektechnikákról, a természetről, különböző vallásokról, stb... bár spoilerezni nem szeretnék, egészen sok ötletem van, hogy miről is lehetne itt publikálni. Ha meg többen is csatlakoznának, az elindíthatna egy minimális reformot az oldal körében.
16 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Jolie_77, riri17, Jody, Szandi0820, Wyrd, TearsOnMirror, habibi, InoriGothGirl, silenc, Beyla, sg1992, forever.romanci, AmyVie, CandUs, MadHatter
2016. június 08. 18:36 #8472
- törölt felhasználó -    
KIAKADTAM

Hogy van az, hogy szóláncból van 605271 féle itt Starityn, de ha én kirakok egy angol kérdezz-feleleket, azt letörlik? reklamalo.gif reklamalo.gif grrr.gif grrr.gif
12 felhasználónak tetszik: Shireen, Astronomergirl., Phaedra, Szandi0820, TearsOnMirror, Jody, Jolie_77, LaDySmIth, sg1992, forever.romanci, CandUs, MadHatter
2016. június 08. 19:01 #8473
- törölt felhasználó -    
Ma történt valami nagyon fura a suliban.Le kellett videózni a dráma órán amit írtunk darabot és ma lett volna az utolsó nap mikor levideózhattuk és szerencsétlenségükre én videóztam telefonnal és véletlen az égész 10 percet fejjel lefelé vettem fel biggrin.gif tudom,hogy ehhez nagyon hülyének kell lenni,de valahogy így sikerült biggrin.gif

5 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, avonsvoid, forever.romanci, MadHatter
2016. június 08. 19:59 #8474
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Mégse bukok meg matekból chicken.gif
11 felhasználónak tetszik: Phaedra, Astronomergirl., Shireen, InoriGothGirl, Bátor Ventillátor, Jody, silenc, Jolie_77, LaDySmIth, forever.romanci, MadHatter
2016. június 08. 20:18 #8475
mangalover43
mangalover43
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.27.
Hozzászólás: 1117
Csatolások: 111
Azonosító: 236525
Offline offline
Idézet (MissKyloVader @ 2016.06.08. 18:36)
KIAKADTAM
Hogy van az, hogy szóláncból van 605271 féle itt Starityn, de ha én kirakok egy angol kérdezz-feleleket, azt letörlik?  reklamalo.gif  reklamalo.gif  grrr.gif  grrr.gif

Nem mondod hogy letörölték??
2016. június 08. 20:28 #8476
avonsvoid
avonsvoid
visszatérő vendég
 
Státuszstressed, depressed and O'brien obsessed.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.23.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 2
Azonosító: 256574
Offline offline
annyira boldog vagyok, mert megjelent justin company videoja meghajolo.gif heart.gif
2016. június 08. 20:51 #8477
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Idézet (MissKyloVader @ 2016.06.08. 18:36)
KIAKADTAM
Hogy van az, hogy szóláncból van 605271 féle itt Starityn, de ha én kirakok egy angol kérdezz-feleleket, azt letörlik? 

Ismerős érzés. Azt a topikot, amiből esetleg valaki, tanulhatott volna, letörlik. Bezzeg a sztárszakításokat mindenki előszeretettel olvassa és kommentel. Ebből az oldalból is kezd kimúlni az értelem. Eddig legalább voltak elolvasásra méltó ismeretterjesztő cikkek, most meg már-már mindenki famíliájáról megy a pletyka. Ehhez is csak gratulálni tudok. És mielőtt bárki is írná, hogy "akkor írj te cikket, ha annyira tudod". Egyrészt nem érdemes, mivel ha egy pici kivetnivalót is találnak benne, már fel sem teszik. Másrészt, az emberek olvasni járnak erre az oldalra, szórakozás céljából. Szerintem ezt nem elégítik ki a két soros, instagramképes cikkek.
13 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Phaedra, Jolie_77, Bátor Ventillátor, Jody, Shireen, Beyla, LaDySmIth, sg1992, forever.romanci, AmyVie, CandUs, MadHatter
2016. június 08. 22:29 #8478
- törölt felhasználó -    
Új profilt csináltam, igazából már magam sem tudom, miért, csak úgy hirtelen felindulásból. :'D MsDeadpool voltam még a régi időkben.
És el sem hiszem, hogy holnap lesz az utolsó tanítási napom. Amire már illene bemenni, mivel ezen a héten csak egyszer mentem be, mert egyik nap baleset miatt dugó volt, előtte meg hát velem történt baleset, hogy a Warcraft után elmentem a többiekkel kocsmába. Valamint annyira megörültem hétfőn, hogy sikerült két ember segítségével felfognom a geometriát, és utána egyedül sikerült megcsinálnom a dolgozatot, hogy meg is feledkeztem, hogy még más feladatokat is be kéne fejezni. És ahelyett, hogy azokon dolgoznék most nagy erőkkel, én itt írogatok hülyeségeket.
8 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Phaedra, Szandi0820, LaDySmIth, sg1992, forever.romanci, CandUs, MadHatter
2016. június 08. 23:31 #8479
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2016.06.07. 23:43)
Na, ez azért nagy kib*szás. unsure.gif Az ember dolgozik vele egy csomót, rengeteg energiát fektet bele (kutatás, saját fogalmazás, fordítás) és az egészet kitörli egy ember, mert az ő szája ízének nem felel meg és nála nem közkedvelt téma. Már kíváncsi vagyok, hogy tényleg publikálva e lesz. Ránézek a Magazin részlegre, és egyszerűen elborzadok a cikkek színvonalán. Elvétve egy-kettő igényesebb írást találni, de a többségük valóban kukába való. Érdekes, hogy arról is tudunk a Jenner famíliában egy nap hányat finganak, de a rovaros szösszenetedet pedig nem publikálták, amit nem csak én, de szerintem több tag is szívesen elolvasott volna.

Ismerős. Én is tegnap küldtem be egy cikket (a rajzfilm- és rejtélykedvelőknek különösen tetszett volna), ha 5 óránál kevesebbet dolgoztam vele akkor egy percet sem, erre azt látom, hogy törölték. Kellemes érzés volt erre hazaérni egy amúgy is ritka sz*r nap után.
14 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Jolie_77, Phaedra, Beyla, exoverdose, LaDySmIth, sg1992, TearsOnMirror, forever.romanci, AmyVie, CandUs, dtsz, MadHatter, Bátor Ventillátor
2016. június 08. 23:36 #8480
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Ránéztem az órára, és megláttam, hogy mindjárt holnap van, ezért eszembe jutott, hogy éhes vagyok. (gromvanessza logika) Most szépen melegítek rakott kelt, mellé zabálok gabonapelyhet, és elkényelmesedem velük az ágyamban.... és kiborítom mindkettőt a fszba. closedeyes.gif
4 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, forever.romanci, MadHatter, Bátor Ventillátor
560 oldal 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!