Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. június 16. 22:29 #8621
- törölt felhasználó -    
Amikor a tízéves lányok kiposztolnak magukról nyolcvan képet ahogy Pink Floyd-os pólóban virítanak, igazán felháborító. Már nem elég hogy a Nirvana-ból márkát csináltak, most jöhet a Pink Floyd.
12 felhasználónak tetszik: Phaedra, nothingcanstopme, Szandi0820, MadHatter, Beyla, TearsOnMirror, CandUs, forever.romanci, riri17, ScreamQueen, ilus1996, Bátor Ventillátor
2016. június 16. 23:01 #8622
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2016.06.16. 18:53)
Phaedra kérésére már készülőben van egy újabb ismeretterjesztő cikk, amely egy pszichiátriai megbetegedést fog nektek bemutatni. Megnéztem milyen lehetőségeim vannak, és nagyon érdekesnek találtam a skizofréniát, illetve azon belül a tudathasadást. Viszont ami iránt elkezdtem érdeklődni az elmúlt hetekben, az Einstein munkássága, illetve a relativitáselmélet. Sosem gondoltam, hogy valaha ilyen dolgok fognak érdekelni. Szívesen írnék laikusként cikket belőle (tesóm amúgy is fizikát tanul egyetemen, így segítene megérteni nekem a nagyját és laikus nyelven papírra vetni), de talán ez már túl magas az itteni generációnak, és fingjuk sem lenne, hogy miről olvasnak. Kár, mert nagyon érdekes része a fizikának, pedig sosem rajongtam ezért a tantárgyért. Mondjuk lehet azért, mert a v=s/t baromságokat tanították az univerzumunk létrejötte helyett. Mondjuk a cikkben helyet kapna az egyik híres és felettébb hátborzongató náci kísérlet, amely Die Glocke, vagy is A Harang címen futott, amely Einstein relativitáselméletét alapjául véve, feltételezhető, hogy a nácik feltalálták az időutazást. Erről a projektről még a mai napig is mélyen hallgatnak. Ó, anyám, tényleg annyi mindenről lehet írni, csak a kérdés, hogy az olvasó közönség mennyire értékelné a belefektetett munkát mondjuk egy ehhez hasonló írásba. Meg ugye a nagy kérdés az, hogy ezen az oldalon publikálható témakör e. unsure.gif

Nálam nagyon betaláltatok ezekkel a témákkal, az utóbbival különösképp. Szívesen olvasnék hasonló dolgokról, jöhet minden, aminek köze van akár egy kicsit is a tudományhoz vagy bármilyen kísérletröl legyen szó. Én két kézzel is drukkolok a cikkekért és remélem, hogy napvilágot látnak a közeljövöben smileeee.gif
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lil98, Beyla, Phaedra, CandUs, LaDySmIth, forever.romanci, riri17, Bátor Ventillátor
2016. június 16. 23:42 #8623
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Összeszámoltam, hogy ezen a héten összesen 9,5 órát aludtam, kb 4 liter kávét ittam, valamint az elmúlt hónapban közel 7 kilót fogytam a stressztől és az állandó jellegű agyfsztól. mellow.gif Nekünk van még legalább egy hetünk a szünetig, aztán mehetek egész nyáron dolgozni, meg három hetes szerb nyelvi táborba bszni a rezet az ország másik felén sad.gif Miért büntet a jóisten engemet
7 felhasználónak tetszik: Lil98, Beyla, Phaedra, Szandi0820, LaDySmIth, forever.romanci, riri17
2016. június 17. 02:33 #8624
- törölt felhasználó -    
Arra, hogy aludnom kéne, mivel holnap már megint mehetek be a suliba, mivel elhozom a mesekönyvem, amit csináltam meg még vásárolnom is kell. Ehelyett én a hajnal közepén elkezdem nézni a Labyrinth-et. De ma annyira David Bowie-napot tartottam, hogy muszáj most megnéznem. rohog.gif Ma korábban az Egy különc srác feljegyzéseit néztem, és abban is nagy szerepet kapott Bowie úr egyik száma, az alagutas részeknél teljesen libabőrös lettem.

Valamint azon elmélkedtem ma, hogy mégis mi okozott bennem ekkora személyiségváltozást. Vagyis, régen mondhatni kissé bunkó voltam, de inkább egy szerethető szemétláda, most pedig a túlkedvesvagyokmindenkivelakinemisérdemlimeg-szindrómámat élem. Visszaolvasva a régi beszélgetéseket, kommentjeimet, elég alpári bunkó állat voltam, de valamilyen szinten jó volt, mert ki mertem mondani mindent, amit gondolok, még ha kicsit nyers volt is. Most pedig egyesek kihasználják azt, hogy nehezen tudok nemet mondani, és annak ellenére is elvállalok dolgokat, hogy úgy beszélnek velem, mint egy cseléddel. Amúgy a választ megtaláltam rá, de itt inkább nem megyek bele túl mélyen ebbe a témába.

Ja, meg ha egy dinnye meg tud romlani, akkor én ma olyat ettem. Illetve próbáltam enni.
7 felhasználónak tetszik: InoriGothGirl, Phaedra, Beyla, Szandi0820, forever.romanci, riri17, MadHatter
2016. június 17. 15:16 #8625
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Én leszarom, hogy az unokaöcsém 12 éves kiskamasz, ha tovább folytatja a pofátlankodást, szájon vágom, komolyan. Az egy dolog, hogy velem szájal, de az, hogy a saját anyjával olyan hangnemben beszél, mint valami csicskával, az már nekem is sok. Olyan hisztis, mint egy menstruáló nő, borzasztó. Ha én így beszéltem volna az anyámmal 12 évesen, a másodikról kivágott volna -hozzátenném, hogy tök jogosan.

Keresztfiam meg kórházban van, benyalta ezt a hányós-fosós vírust. Szegénykémből 3 napig csak kifele jött a kaja meg az innivaló; most meg talán már benne is marad a gyerekben valami.

Idézet
Phaedra kérésére már készülőben van egy újabb ismeretterjesztő cikk, amely egy pszichiátriai megbetegedést fog nektek bemutatni. Megnéztem milyen lehetőségeim vannak, és nagyon érdekesnek találtam a skizofréniát, illetve azon belül a tudathasadást. Viszont ami iránt elkezdtem érdeklődni az elmúlt hetekben, az Einstein munkássága, illetve a relativitáselmélet. Sosem gondoltam, hogy valaha ilyen dolgok fognak érdekelni. Szívesen írnék laikusként cikket belőle (tesóm amúgy is fizikát tanul egyetemen, így segítene megérteni nekem a nagyját és laikus nyelven papírra vetni), de talán ez már túl magas az itteni generációnak, és fingjuk sem lenne, hogy miről olvasnak. Kár, mert nagyon érdekes része a fizikának, pedig sosem rajongtam ezért a tantárgyért. Mondjuk lehet azért, mert a v=s/t baromságokat tanították az univerzumunk létrejötte helyett. Mondjuk a cikkben helyet kapna az egyik híres és felettébb hátborzongató náci kísérlet, amely Die Glocke, vagy is A Harang címen futott, amely Einstein relativitáselméletét alapjául véve, feltételezhető, hogy a nácik feltalálták az időutazást. Erről a projektről még a mai napig is mélyen hallgatnak. Ó, anyám, tényleg annyi mindenről lehet írni, csak a kérdés, hogy az olvasó közönség mennyire értékelné a belefektetett munkát mondjuk egy ehhez hasonló írásba. Meg ugye a nagy kérdés az, hogy ezen az oldalon publikálható témakör e.


Ugyanezt mondtam én is a fizikáról, amikor végeztünk a tárggyal gimiben. Sosem érdekelt a fizika, mindig is borsódzott tőle a hátam, de az utolsó három órán figyeltem, mint egy kisangyal. Hogy miért? Mert az univerzumról volt szó benne. Ha fizika helyett csillagászat meg bolygókutatás lett volna, szerintem szín ötös lettem volna biggrin.gif
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Phaedra, LaDySmIth, TearsOnMirror, forever.romanci, riri17, MadHatter, Beyla, Bátor Ventillátor
2016. június 17. 17:02 #8626
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Miért ilyen igazságtalan az élet? Találtam egy remek lány barátnőt, aki megért, nem használ ki. Suli időben persze szinte mindig találkoztunk, sajnos szívrendellenessége van és nagyon beteges, szóval elég sokat maradt ki az iskolából, emiatt osztályt kellett ismételnie. Emiatt került a mi osztályunkba, aminek nagyon örültem. Végre nem egyedül kell állnom a szünetekben és nem érzem magam fekete báránynak mások társaságában. Most viszont elkezdődött a nyár, a szünet és minden szétesett. A barátnőm nem lakik olyan messze tőlem, viszont a szülei nagyon szigorúak vele és nincs is igazán pénze buszjegyre. A nyáron csak párszor tud lejönni, ami nagyon bánt, mivel hozzájuk a körülmények miatt nem tudok menni.
Úgy látom egy újabb magányos nyár elé nézek.
5 felhasználónak tetszik: forever.romanci, LaDySmIth, Szandi0820, MadHatter, Beyla
2016. június 17. 17:26 #8627
- törölt felhasználó -    
a pizzás kiflimre.
elfogyott.
9 felhasználónak tetszik: Phaedra, LaDySmIth, Szandi0820, TearsOnMirror, riri17, MadHatter, CandUs, Beyla, Bátor Ventillátor
2016. június 17. 18:01 #8628
- törölt felhasználó -    
Ez egy csodás nap, amely tökéletesen bemutatta, hogy amit az ember eltervez, sosem úgy alakul.
Terv: osztálytársammal bemegyek suliba, hogy elvigyük az egyik munkánkat, aztán elmegyünk az Obi Van Kenobiról elnevezett áruházba.
Valóság: osztálytársam kitalálta, hogy neki nincs kedve jönni. Ahelyett persze, hogy beletérdeltem volna az arcába, felajánlottam, hogy elhozom az ő cuccait is. A tanár nem találta meg a cuccot, amiért mentem, mivel elrakták az asztaláról. Aztán a villamos nem járt valamiért, más utat meg nem tudok, hogy kell odamenni, meg alapból sem voltam még ott soha. Meg annyira ki volt a képzeletbeli hímtagom, hogy a pótlóbuszt már a világért sem kerestem volna meg.

Dee legalább nem unatkoztam. rolleyes.gif
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Phaedra, TearsOnMirror, riri17, MadHatter, forever.romanci, Beyla
2016. június 17. 18:17 #8629
Kitti Mimi
Kitti Mimi
 
Státusz"Elindultunk, mi nem nyugszunk Rock and Roll te vagy a Himnuszunk!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.18.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 20
Azonosító: 248600
Offline offline
Arra, hogy a kis cicánk mennyire aranyos. Meg arra is, hogy a ballagást régen nagyon vártam, de még mindig nem fogtam fel, hogy már megtörtént, és ha lehetne visszavonnám az egész vágyakozást.
3 felhasználónak tetszik: TearsOnMirror, MadHatter, forever.romanci
2016. június 17. 18:52 #8630
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
ahhoz képest, hogy én az elmúlt négy évemet lány létemre végigittam és szart se csináltam, ahhoz képest a matekomat leszámítva négyes-ötös lett az érettségim, ráadásul angolból dicséretet is kaptam. laugh.gif tuti a vodkától lettem okos, holnap megyek is inni. rohog.gif
mekkora alkoholistának tűnhetek.
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Wyrd, Phaedra, MadHatter, missdaisy, CandUs, thestupidboy96, forever.romanci, Bátor Ventillátor
2016. június 17. 19:11 #8631
- törölt felhasználó -    
Idézet (wild flower @ 2016.06.16. 22:29)
Amikor a tízéves lányok kiposztolnak magukról nyolcvan képet ahogy Pink Floyd-os pólóban virítanak, igazán felháborító. Már nem elég hogy a Nirvana-ból márkát csináltak, most jöhet a Pink Floyd.

De most már Metallicás és Ramonesos pólót is lehet kapni a H&M-ben...
3 felhasználónak tetszik: ScreamQueen, forever.romanci, Bátor Ventillátor
2016. június 17. 19:17 #8632
Nothing
Nothing
visszatérő vendég
 
StátuszNothing már beállította a státuszát.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.27.
Hozzászólás: 219
Csatolások: 0
Azonosító: 255171
Offline offline
Eddig, ha megkérdezték volna, hogy "milyen szupererőt szeretnél?" reflexből rávágtam volna, hogy repülés. Ez nagyon jó lenne. Pl. ha kínos helyzetbe vagy, csak szimplán elrepülsz.. De mindegy. De most ezer százalék, hogy a gondoltolvasás mellett tenném le a voksomat. Ez szerintem a repülésnél is hasznosabb lenne..
De még nem tudom, miért irtam ezt le, de mindegy..
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, forever.romanci
2016. június 17. 19:21 #8633
- törölt felhasználó -    
Most hogy nyár van, tényleg jó lenne már leadni azt a pár pluszkilót, de akárkinek mondom, nemnormálisnak néz, mivel nem számítok túlsúlyosnak, de azt csak én látom, milyen is az alakom, és minden cucc, legyen az XS-es vagy M-es, 40 kilósokra lett tervezve, hogy csak nekik álljon valahogy, így meg nehéz a vásárlás. rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, missdaisy, Szandi0820, forever.romanci
2016. június 17. 19:24 #8634
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Idézet (Noise. @ 2016.06.17. 19:11)
De most már Metallicás és Ramonesos pólót is lehet kapni a H&M-ben...

És itt-ott olyan szegecses, fűzős, hálós cuccokat árulnak, amit még én is hordanék. Beszrás, hogy már mindenből divatot csinálnak. blink.gif
7 felhasználónak tetszik: Phaedra, Nothing, MadHatter, CandUs, ScreamQueen, forever.romanci, Bátor Ventillátor
2016. június 17. 19:27 #8635
- törölt felhasználó -    
Idézet (InoriGothGirl @ 2016.06.17. 19:24)
És itt-ott olyan szegecses, fűzős, hálós cuccokat árulnak, amit még én is hordanék. Beszrás, hogy már mindenből divatot csinálnak.  blink.gif

Ha a sok kis pi... elkezdi hordani divatból a stílusomat (pont mint mikor divatból hordják a Star Wars pólót, közben meg nem is szeretik a filmet, vagy pl. a divatból hordott Nirvana pólók) akkor felakasztom magam.
6 felhasználónak tetszik: InoriGothGirl, Nothing, MadHatter, ScreamQueen, forever.romanci, Bátor Ventillátor
2016. június 17. 19:32 #8636
- törölt felhasználó -    
Idézet (Feline @ 2016.06.17. 19:21)
Most hogy nyár van, tényleg jó lenne már leadni azt a pár pluszkilót, de akárkinek mondom, nemnormálisnak néz, mivel nem számítok túlsúlyosnak, de azt csak én látom, milyen is az alakom, és minden cucc, legyen az XS-es vagy M-es, 40 kilósokra lett tervezve, hogy csak nekik álljon valahogy, így meg nehéz a vásárlás. rolleyes.gif

Teljesen átérzem. rolleyes.gif

Legyen már július elseje, Iron Maident akarok
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Bátor Ventillátor
2016. június 17. 20:05 #8637
- törölt felhasználó -    
szerintetek milyen érzés az,amikor valamelyik hülye nemes egyszerűséggel lesz#rozza a kedvenc bandádat (Nirvana),és akkor még azt mondja,még jó,hogy Kurt már nem él...nem egyezhet mindenkinek az ízlése,de abban a pillanatban azt hittem lecsapom. mert az még oké volt,hogy meggyalázta a világ legjobb együttesét,ami valaha létezett,de az már több mint felháborító,amikor az egyetlen embert,akit a legjobban szeretek a sztár-világból,és,akire még azt tudom mondani,hogy egy legenda marad örökre gyakorlatilag semmibe veszi. és amikor eljátsza ugyanezt a Guns N'Roses-el,az annyiból jobb,hogy Axl még él (szerencsére heart.gif )
4 felhasználónak tetszik: Nothing, ScreamQueen, Szandi0820, forever.romanci
2016. június 17. 20:22 #8638
- törölt felhasználó -    
Idézet (Noise. @ 2016.06.17. 19:11)
De most már Metallicás és Ramonesos pólót is lehet kapni a H&M-ben...

egyik lány osztálytársamon volt egy Nirvanas póló. megkérdeztem tudja-e mi van rajta. erre a válasz az volt,hogy nem,de biztos trendi,mert hisz a H&M-be vette. dry.gif blink.gif
8 felhasználónak tetszik: InoriGothGirl, Phaedra, MadHatter, CandUs, ScreamQueen, Szandi0820, forever.romanci, Bátor Ventillátor
2016. június 17. 20:23 #8639
- törölt felhasználó -    
Idézet (Haydee. @ 2016.06.17. 20:22)
egyik lány osztálytársamon volt egy Nirvanas póló. megkérdeztem tudja-e mi van rajta. erre a válasz az volt,hogy nem,de biztos trendi,mert hisz a H&M-be vette.  dry.gif  blink.gif

Ennél már csak az a jobb, mikor megkérdezed tőle, hogy szereti-e a Nirvanát és azt válaszolja, hogy igen, sőt tervezi, hogy elmenjen egy koncertre is... omg.gif
9 felhasználónak tetszik: InoriGothGirl, MadHatter, CandUs, ScreamQueen, Szandi0820, forever.romanci, LaDySmIth, Beyla, Bátor Ventillátor
2016. június 17. 20:31 #8640
- törölt felhasználó -    
Idézet (Noise. @ 2016.06.17. 20:23)
Ennél már csak az a jobb, mikor megkérdezed tőle, hogy szereti-e a Nirvanát és azt válaszolja, hogy igen, sőt tervezi, hogy elmenjen egy koncertre is...  omg.gif

_nevet.gif hát ez nem semmi...
5 felhasználónak tetszik: ScreamQueen, forever.romanci, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, Lil98
560 oldal 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!