Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. június 21. 21:09 #8781
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
Arra,hogy olyan nagy hülyesèget mondtam,amit 1 perc alatt megbántam sad.gif cray.gif
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Bátor Ventillátor
2016. június 21. 21:10 #8782
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Hát, hogy őszinte legyek, hetek óta nem fáradtam el ennyire, mint ma. laugh.gif Mivel amúgy is konzultálnom kellett az anesztessel a műtétemről, valamint tesómmal meg akartuk nézni az Alice Tükörországban filmet, így a kellemeset összekötöttük a hasznossal.

- Délelőtt felvettem a leleteimet, beszéltem az orvossal és az egész hátulütője a dolognak (amúgy sosem gondoltam volna) az, hogy ebben dolgozom, láttam dolgokat. Igyekeztem palástolni kiakadásomat és pókerfészt mutatni, amikor meghallottam, hogy altatást követően intubálni fognak, majd gépi lélegeztetést alkalmazni. Naivan azt hittem, hogy majd egy pulzoxyt a kezemre raknak, O2-t tolnak a pofimba és csókolom. Álmomban sem gondoltam, hogy egy laparoszkópos vese felvarráshoz ilyen komolyan állnak, pedig tulajdonképp a vesét csak odavarrják ahol kell lennie és nem történik semmilyen szervet érintő komolyabb beavatkozás. Láttam már, hogy milyen pancserül intubálnak, és köszönöm szépen, én nem kérek belőle. blink.gif Jobb lenne, ha azt sem tudnám hogyan csinálják, mert akkor nem f*snék attól, hogy mit b*sznak el. blink.gif

- A konzíliummal hamar végeztem, és elég késői vetítésre tudtunk emiatt helyet foglalni, így húgom bevitt engem az egyetem ásványtárába, amit iszonyúan élveztem. laugh.gif Több száz fajta ásvány van kiállítva, és nem egy olyan volt, amit legszívesebben haza hoztam volna. Bár kémiából kettes voltam mindig is, néhány dolog megmaradt és hihetetlennek tartottam, hogy két-három fajta elemet összekeverve milyen csodálatos dolgok jönnek létre a természetben. Baromi hasznos volt, iszonyú sokat tanultam belőle és nem mellesleg nagyon élveztem. laugh.gif

- Ja, igen, és van egy hamburgerem is, amit megvettem, haza hoztam, de még nem ettem meg. Egyáltalán nincs étvágyam, pedig ma alig ettem. Két péksütit egy nagy adag tejes kávéval, meg kevéske nachost a moziban.
8 felhasználónak tetszik: CandUs, Phaedra, Szandi0820, LaDySmIth, ScreamQueen, riri17, MadHatter, Bátor Ventillátor
2016. június 21. 22:03 #8783
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Élni sincs motivációm, és már attól elmegy az életkedvem, ha ebbe belegondolok. Egész nap fekszek, mikor a földön, az ágyon vagy a gép előtt. Feljárok a netre fél órákra, zenét hallgatok, majd a fél napot végigjátszom az Oblivionnal vagy a Left 4 Deaddel... eszek, iszok, zenét hallgatok... gépezek... festek. Senkivel sem beszélek. Ennyi az életem. sad.gif 110.gif Szép kilátások.
15 felhasználónak tetszik: InoriGothGirl, CandUs, habibi, Szandi0820, Beyla, LaDySmIth, Shadowsblood, ScreamQueen, BarbieFan, riri17, MadHatter, Bátor Ventillátor, Jody, Fannycska999, Nothing
2016. június 22. 02:10 #8784
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Tapasztalt kutya/macska tartók segítségét kérném, ugyanis úgy tudom, hogy többen tartotok, gondoztok háziállatot, hátha el tudtok látni valamilyen tanáccsal, tippel és esetleg mások is okulhatnak az esetből. Nos, a helyzet a következő: a kutyusunk iszonyúan bolhás, de már vagy a harmadik cseppentős bolhairtót kapta, ám, mint halottnak a csók. Tesóm viszont - valószínűleg bolhás állapotban - napokkal ezelőtt felengedte a lakásba, aminek az lett a következménye, hogy az egész lakás hemzseg a bolhától. Huszonöt éves vagyok, mindig volt kutyánk, macskánk, de én még ilyet nem pipáltam. Az én szobámba nem igazán van beengedve állat, mivel az immunrendszer gyengítő gyógyszerem miatt sokkal fogékonyabb vagyok a fertőzésekre, de még ezek ellenére is vagy tízet elnyomtam a padlón és tegnap éjszaka összevissza csipkedtek. Van olyan aki járt már hasonlóképpen? Ha igen, mit tett? Jelenleg azt tervezem, hogy holnap felkelek, leszedek minden ágyneműt, kihordom a kis szőnyegeket és 90 fokon kimosom. A nagy szőnyegeket, bútorokat alaposan átporszívózom és erős klóros vízzel felmosok, az állatokat pedig kitiltom teljesen a házból. Elvileg Csoki azért van, hogy a házat őrizze, a szőrös macskáról meg eldönthetik, hogy kinti vagy benti legyen, mert egyszerre a kettő nem megy szerintem. Baromi kellemetlen, pláne, hogy már mindenhol viszketek. (a psziché mikre nem képes) Legszívesebben most nekiállnék takarítani, de a többiek alszanak.
2016. június 22. 02:35 #8785
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2016.06.22. 02:10)
Tapasztalt kutya/macska tartók segítségét kérném, ugyanis úgy tudom, hogy többen tartotok, gondoztok háziállatot, hátha el tudtok látni valamilyen tanáccsal, tippel és esetleg mások is okulhatnak az esetből. Nos, a helyzet a következő: a kutyusunk iszonyúan bolhás, de már vagy a harmadik cseppentős bolhairtót kapta, ám, mint halottnak a csók. Tesóm viszont - valószínűleg bolhás állapotban - napokkal ezelőtt felengedte a lakásba, aminek az lett a következménye, hogy az egész lakás hemzseg a bolhától. Huszonöt éves vagyok, mindig volt kutyánk, macskánk, de én még ilyet nem pipáltam. Az én szobámba nem igazán van beengedve állat, mivel az immunrendszer gyengítő gyógyszerem miatt sokkal fogékonyabb vagyok a fertőzésekre, de még ezek ellenére is vagy tízet elnyomtam a padlón és tegnap éjszaka összevissza csipkedtek. Van olyan aki járt már hasonlóképpen? Ha igen, mit tett? Jelenleg azt tervezem, hogy holnap felkelek, leszedek minden ágyneműt, kihordom a kis szőnyegeket és 90 fokon kimosom. A nagy szőnyegeket, bútorokat alaposan átporszívózom és erős klóros vízzel felmosok, az állatokat pedig kitiltom teljesen a házból. Elvileg Csoki azért van, hogy a házat őrizze, a szőrös macskáról meg eldönthetik, hogy kinti vagy benti legyen, mert egyszerre a kettő nem megy szerintem. Baromi kellemetlen, pláne, hogy már mindenhol viszketek. (a psziché mikre nem képes) Legszívesebben most nekiállnék takarítani, de a többiek alszanak.

Ezt találtam most neked hirtelenjében : ) A kutyusra pedig az advantix cseppet ajánlom, mi a kutyámra azt használjuk es bevált! smileeee.gif
(Szerk: a cicara advantage-t ír az internet. A kutyusra az advantixet a szőrét széthúzva a bőrére vagy a nyakorvre kell cseppenteni.)
3 felhasználónak tetszik: Phaedra, Beyla, Bátor Ventillátor
2016. június 22. 02:39 #8786
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Oké, megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok még ébren. rohog.gif
Kimentem az előbb az udvarra cigizni... soha többet! Telihold van, és brutálisan világít. Megláttam egy fényes foltot mellette, ami lassan halad az egyik irányba... hát... beszrtam... de aztán hosszas bámulás után rájöttem, hogy az csak egy felhőfolt. rohog.gif
13 felhasználónak tetszik: thestupidboy96, CandUs, Szandi0820, Shadowsblood, LaDySmIth, ScreamQueen, riri17, MadHatter, Beyla, Jolie_77, Jody, Bátor Ventillátor, Fannycska999
2016. június 22. 05:20 #8787
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1972
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Ki az a hülye aki hajnalban kel fel és miért? laugh.gif
Én!Csakis én.. wink.gif fáj a torkom mint az állat emiatt nincs hangom..Alig kapok levegőt,azt ugy nézek ki mint egy maratont lefutott kutya..
2016. június 22. 09:44 #8788
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2016.06.22. 02:10)
Tapasztalt kutya/macska tartók segítségét kérném, ugyanis úgy tudom, hogy többen tartotok, gondoztok háziállatot, hátha el tudtok látni valamilyen tanáccsal, tippel és esetleg mások is okulhatnak az esetből. Nos, a helyzet a következő: a kutyusunk iszonyúan bolhás, de már vagy a harmadik cseppentős bolhairtót kapta, ám, mint halottnak a csók. Tesóm viszont - valószínűleg bolhás állapotban - napokkal ezelőtt felengedte a lakásba, aminek az lett a következménye, hogy az egész lakás hemzseg a bolhától. Huszonöt éves vagyok, mindig volt kutyánk, macskánk, de én még ilyet nem pipáltam. Az én szobámba nem igazán van beengedve állat, mivel az immunrendszer gyengítő gyógyszerem miatt sokkal fogékonyabb vagyok a fertőzésekre, de még ezek ellenére is vagy tízet elnyomtam a padlón és tegnap éjszaka összevissza csipkedtek. Van olyan aki járt már hasonlóképpen? Ha igen, mit tett? Jelenleg azt tervezem, hogy holnap felkelek, leszedek minden ágyneműt, kihordom a kis szőnyegeket és 90 fokon kimosom. A nagy szőnyegeket, bútorokat alaposan átporszívózom és erős klóros vízzel felmosok, az állatokat pedig kitiltom teljesen a házból. Elvileg Csoki azért van, hogy a házat őrizze, a szőrös macskáról meg eldönthetik, hogy kinti vagy benti legyen, mert egyszerre a kettő nem megy szerintem. Baromi kellemetlen, pláne, hogy már mindenhol viszketek. (a psziché mikre nem képes) Legszívesebben most nekiállnék takarítani, de a többiek alszanak.

Az első lépés, hogy az állatokat bolhátlanítsd (ha van valakinek jobb szava erre, azt várom rohog.gif ), és nagyon fontos, hogy minden állatot, ami a háznál van, és a kutya érintkezik vele. Aztán jön a lakás, én mivel nem vagyok a vegyszerek híve, először az ecetes forróvizet próbáltam ki, nekem ez be is jött. A lakás mindegy egyes szögletét fölmostam vele, akár többször is, én kétszer mostam át mindent, de szó szerint, a bútorokat elhúztam, a sarkokra is különösen figyeltem, mert szeretnek ott letelepedni. (Aztán persze alaposan ki is szellőztettem, mert borzasztó ecetszag volt a lakásban.) rohog.gif A szőnyegeket kiporszívóztam, kivertem, és addig vissza se tettem, amíg nem voltam biztos benne, hogy sikerült kiirtanom a bolhákat. Én a kutyára Advantix cseppet használok, nekem ez vált be, de minden kutya más, a Frontline-t is sokan dicsérik. Asszem ehhez 3 nap kellet, míg 100 százalékosan hatott, aztán megint kiporszívóztam mindent, visszaraktam a szőnyegeket, és nem is jöttek vissza a bolhák. Én havonta csepegtetek, és nem csak nyáron, télen, is, és azóta nem volt bolha, és kullancs is csak egyszer ment bele az évek alatt. De mivel az enyém szobakutya, és az ágyamban alszik, különösen odafigyelek a tisztaságára.
Hát nekem így sikerült kiirtanom a bolhákat, de a neten is sok helyen írnak erről, talán még jobban, pontosabban is leírják, mint én, mert nekem most így hirtelen ennyi jutott eszembe, de azért remélem tudtam segíteni. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Bátor Ventillátor
2016. június 22. 09:53 #8789
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2016.06.22. 02:10)
Tapasztalt kutya/macska tartók segítségét kérném, ugyanis úgy tudom, hogy többen tartotok, gondoztok háziállatot, hátha el tudtok látni valamilyen tanáccsal, tippel és esetleg mások is okulhatnak az esetből. Nos, a helyzet a következő: a kutyusunk iszonyúan bolhás, de már vagy a harmadik cseppentős bolhairtót kapta, ám, mint halottnak a csók. Tesóm viszont - valószínűleg bolhás állapotban - napokkal ezelőtt felengedte a lakásba, aminek az lett a következménye, hogy az egész lakás hemzseg a bolhától. Huszonöt éves vagyok, mindig volt kutyánk, macskánk, de én még ilyet nem pipáltam. Az én szobámba nem igazán van beengedve állat, mivel az immunrendszer gyengítő gyógyszerem miatt sokkal fogékonyabb vagyok a fertőzésekre, de még ezek ellenére is vagy tízet elnyomtam a padlón és tegnap éjszaka összevissza csipkedtek. Van olyan aki járt már hasonlóképpen? Ha igen, mit tett? Jelenleg azt tervezem, hogy holnap felkelek, leszedek minden ágyneműt, kihordom a kis szőnyegeket és 90 fokon kimosom. A nagy szőnyegeket, bútorokat alaposan átporszívózom és erős klóros vízzel felmosok, az állatokat pedig kitiltom teljesen a házból. Elvileg Csoki azért van, hogy a házat őrizze, a szőrös macskáról meg eldönthetik, hogy kinti vagy benti legyen, mert egyszerre a kettő nem megy szerintem. Baromi kellemetlen, pláne, hogy már mindenhol viszketek. (a psziché mikre nem képes) Legszívesebben most nekiállnék takarítani, de a többiek alszanak.


Velem ugyanez történt. A macskám behordta, és vagy fél évig úgy néztem ki, mit ha kiütéses lennék, úgy összecsípkedtek.
Interneten olcsón lehet rendelni, de kisállatboltokban is megtalálható a Piret Mix nevezetű spray, amit a Panzi Pet gyárt. Tök jó, mert teljesen szagtalan. Be kell fújni a valószínűleges tartózkodási helyüket(pl. szőnyeg, kanapé, nekem ezek lettek tele velük) Mi ezt használtuk. (Jézusom, ez tök úgy hangzott mint egy reklám)
Olyan házipraktikákat kaptunk még, hogy mentát kell tenni ide-oda, és az elriasztja őket.
+Tényleg porszívózz fel rendesen, esetleg porszívózd át az ágyakat/kanapékat, amikbe belekerülhettek a bolhák.
Amiket mondtál, hogy szeretnél tenni, azok jók teljesen. smileeee.gif
Nekünk konkrétan azóta tűntek el teljesen, hogy vettünk a macskának egy jó erős bolhaírtós nyakörvet. Erős szagú fehér por volt rajta, és több hónap után is erősen érezni lehet, ha megöleljük a macskát. Ez volt kb. a 3. fajta nyakörv amit kipróbáltunk, és végre ez hatott. A többi mind lópikula volt ehhez képest. De igazából ha ti kitiltjátok az állatot, akkor a nyakörv a benti helyzeteteken már nem fog segíteni.
És advantage-t használtunk mi is, úgyhogy az mindenképp megér egy próbát! smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Bátor Ventillátor
2016. június 22. 10:41 #8790
- törölt felhasználó -    
Úristen. Cirka 2 napja nem voltam fent, de látom, ez a topik pörgött, mint annak a rendje. Saját szórakozásom céljából végigolvastam és jópáron nagyokat derültem. rohog.gif Köszönöm, hogy feldobtátok a napomat, tényleg ez a kedvenc fórumtémám. Azért az feltűnt, hogy több itt az "új arc", mármint, régebbi tagok, de még nem láttam őket ide írogatni.

Különben nekem ma lesz az évzáró, az előző kommentekből nézve már sokatoknak volt, úgy néz ki, csak nálunk ilyen rossz ez az időpont. Én már tisztára ráhangolódtam a nyárra és most mehetek vissza a penészes falak közé. Ráadásul mindenki ki van akadva, hogy a meccsre nem érnek haza. dry.gif
Az én #firstworldproblem-em az, hogy így nem tudom befejezni az aktuális kedvenc sorozatom utolsó évadját.
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, LaDySmIth, ScreamQueen, riri17, MadHatter, Beyla, Bátor Ventillátor, Fannycska999, forever.romanci
2016. június 22. 10:48 #8791
taylex
taylex
Galaxis
 
StátuszWhy can't i just be free from the thoughts that keep controlling me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.31.
Hozzászólás: 8660
Csatolások: 328
Azonosító: 230544
Offline offline
A történethez tudni kell elősztoriként, amióta beütött a nyár, az alvási ciklusom teljesen felborult, hajnalban fekszem, tizenegykor kelek, s ezzel máris elmegy az egész nap. De ma másképp tettem, és bár egykor aludtam el, a hét órás kelés nem bizonyult rossz ötletnek: ugyan nehezen keltem, de így a legtöbb dolgomat el tudtam végezni már: elmentem az orvoshoz a papírjaimért, bevásároltam, a szemetet is kivittem, s még csak dél sincs. Már csak a lakás takarítását kell kiviteleznem, s teljesen szabad vagyok a mai napra, s talán tartok egy filmes/sorozatos délutánt is, az sosem árt. Ezek által, hogy rendszer van a mai napomban, s nem minden halasztok az utolsó percre, sokkal kiegyensúlyozottabbnak érzem magam.
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Phaedra, Shadowsblood, LaDySmIth, riri17, MadHatter, Beyla, Bátor Ventillátor, Fannycska999
2016. június 22. 11:20 #8792
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2016.06.22. 02:10)
Tapasztalt kutya/macska tartók segítségét kérném, ugyanis úgy tudom, hogy többen tartotok, gondoztok háziállatot, hátha el tudtok látni valamilyen tanáccsal, tippel és esetleg mások is okulhatnak az esetből. Nos, a helyzet a következő: a kutyusunk iszonyúan bolhás, de már vagy a harmadik cseppentős bolhairtót kapta, ám, mint halottnak a csók. Tesóm viszont - valószínűleg bolhás állapotban - napokkal ezelőtt felengedte a lakásba, aminek az lett a következménye, hogy az egész lakás hemzseg a bolhától. Huszonöt éves vagyok, mindig volt kutyánk, macskánk, de én még ilyet nem pipáltam. Az én szobámba nem igazán van beengedve állat, mivel az immunrendszer gyengítő gyógyszerem miatt sokkal fogékonyabb vagyok a fertőzésekre, de még ezek ellenére is vagy tízet elnyomtam a padlón és tegnap éjszaka összevissza csipkedtek. Van olyan aki járt már hasonlóképpen? Ha igen, mit tett? Jelenleg azt tervezem, hogy holnap felkelek, leszedek minden ágyneműt, kihordom a kis szőnyegeket és 90 fokon kimosom. A nagy szőnyegeket, bútorokat alaposan átporszívózom és erős klóros vízzel felmosok, az állatokat pedig kitiltom teljesen a házból. Elvileg Csoki azért van, hogy a házat őrizze, a szőrös macskáról meg eldönthetik, hogy kinti vagy benti legyen, mert egyszerre a kettő nem megy szerintem. Baromi kellemetlen, pláne, hogy már mindenhol viszketek. (a psziché mikre nem képes) Legszívesebben most nekiállnék takarítani, de a többiek alszanak.

Szerintem fogd a kutyát, jó alaposan, négy-ötször is akár, fürdesd át, így a bolhák egy része biztosan távozik, még ha nem is jószántukból. Ha nagy a szőre, érdemes átfésülni egy kiselejtezett fésüvel is, közben látszik, mennyi maradt még belőlük. Mi frontline-t használunk az én kis manókámra, de ha nem túl hatásosak ezek a cseppentős dolgok, van bolhaspray meg bolhanyakörv, érdemes ezeket egyszerre használni, legalább amíg elérik a kívánt hatást. Volt olyan, hogy pár napig engem is ostromoltak a bolhák, de amikor már a kutyán sem volt, magamon sem láttam többet, bár szerencsére csak a lábszáramat csipkedték össze.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2016. június 22. 14:37 #8793
- törölt felhasználó -    
Megnézném az emberek fejét, amikor buszon, zenét hallgatva ritmusra húzkodom fel a szemöldököm és grimaszolok. És még csodálkozom ha hülyének néznek rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Phaedra, ScreamQueen, riri17, Szandi0820, MadHatter, Beyla, Bátor Ventillátor, Fannycska999
2016. június 22. 16:13 #8794
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
anyával ma elmentünk autómosóba és a 3 autónk közül azzal az eggyel mentünk amibe nincs légkondi, mondtam is anyának, hogy a krvák is tuti így izzadnak a templomba, hát azthittem odaolvadok. rohog.gif
meg láttunk egy bácsit, aki tisztára Leninnek nézett ki, aztán egész végig követtük, mert anya egyszer se látta, szerintem már mindene kivolt velünk. laugh.gif
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, MadHatter, LaDySmIth, Jolie_77, Bátor Ventillátor, Fannycska999
2016. június 22. 16:19 #8795
- törölt felhasználó -    
Ugyanúgy meg vagyok veszve a Skins-szel, mint tavaly nyáron. Ma is csak azt néztem, meg egyébként egész évben is (hiába néztem már kétszer végig az össze évadot). Azt hiszem, meghatározó szerepe van az életemben. Anyám, mennyire nincs életem sad.gif
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, LaDySmIth
2016. június 22. 16:38 #8796
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Végre vége. Az osztálytársaimból jobban elegem lett idén, mint magából az iskolából. laugh.gif Délután elsétáltunk a strandra, akartunk a Tiszában fürdeni, de mikor közelebbről is megnéztük a vizet, kicsit megcsappant a kezdeti lelkesedésünk. És még egy enyhe napszúrást is összeszedtem, csak hogy jól induljon a nyár beer.gif
7 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Beyla, Bátor Ventillátor, Fannycska999, Szandi0820, Phaedra, Jody
2016. június 22. 20:33 #8797
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Hú, hát nagyon szépen köszönöm a rengeteg segítséget és tanácsot a bolhákkal kapcsolatban, mert bár a laptopomat nem kapcsoltam be, de telóról többször felnéztem, és valóban rengeteg zseniális ötlettel láttatok el. Kicsit megkönnyebbültem, hogy nem egyedi eset, hiszen ti is írtátok, hogy veletek is megtörtént. Nagyon érdekes, mert nekünk mindig volt több kutyánk, több macskánk, és így még speciel soha sem jártunk. Először nevettem és legyintettem, amikor anyu mondta, hogy bolha van a tesóm szobájában. Végül is elmentünk egy közeli állat szaküzletbe és apu vett egy speciális bolhaölő sampont, így délelőtt rögvest a kutya fürdetésével kezdtünk. Nagyon jól tűrte, és mintha azóta sokkal jobban érezné magát. Kevesebbet vakarózik és fel van frissülve. A lakást kitakarítottuk teljesen – alaposan átporszívóztam az összes szőnyeget, bútorokat, ágyakat, leszedtem az ágyneműket és a pizsamákkal együtt kimostam, no meg összeszedtem a kis szőnyegeket, amiket majd holnap fogok betenni a mosógépbe. Ma már nincs erőm hozzá. Aztán először forró vízzel, majd nagyon erős klórossal (az ecet sem rossz, olcsóbb is, de a klór szagot jobban elviselem) felmostunk. Azóta (nem akarom elkiabálni), de egyik szobában sem találtunk bolhát. Megfontolom azt, amit ti is tanácsoltatok és párom is emellett lobbizik, rászánom a pénzt és veszek mindegyiknek egy bolhaölős nyakörvet. Nagyon remélem, hogy Csokiból is sikerült kiirtani, és már csak a szőrös macskánk a nagy kérdőjel. Szobamacska volt, de most már kinti-benti. Legszívesebben elmarnám és megfürdetném azzal a samponnal őt is. Annyit takarítottam ma, hogy egyébként egy életre megutáltam. A szőnyegek alapos átporszívózását követte minden egyes bútor, ágy porszívózása, ami nem kicsit volt idő igényes. Apu segített a felmosásban, de még így is egyébiránt egy napos program volt. Páromhoz akartam átmenni, de ő alszik, mivel éjszakás a munkahelyén, én meg a sajgó leszakadt vesémmel olyan vagyok, mint egy nyolcan éves öreglány. Járni alig tudok. Megfürödtem, felhúztam a frissen mosott ágyneműt és holnap reggelig ki sem kelek az ágyból. Holnap gyorsan elintézek pár dolgot, délelőtt megfőzöm a lasagnét, amit ismételten a család óhajtott és estig semmit sem fogok csinálni. Idegeskedek a műtét miatt (mondhat akárki akármit, de én be vagyok még mindig sz*rva az intubálástól meg a gépilélegeztetéstől), túl akarok lenni rajta, de legszívesebben lemondanám az egészet a p*csába. Letöltöttem a CSI sorozat befejező filmjét és Emily Vancamp főszerepében a Girl in the book remekművet, szóval szerintem ezzel fogom önmagamat szórakoztatni. Ja, meg enni kéne, mert ma egy szelet kenyeret ettem fél doboz tejföllel. Eme kalória mennyiség pedig messze van attól, amennyit valójában be kellene vinnem. Ráálltam a mérlegre és 48 kilónál jóval kevesebbet mutatott. Nem lepődöm meg rajta, hisz nem csak ma, de tegnap is alig ettem.
5 felhasználónak tetszik: Wyrd, Bátor Ventillátor, Szandi0820, thestupidboy96, LaDySmIth
2016. június 22. 20:53 #8798
- törölt felhasználó -    
Az évzáró nem is lehetett volna kakibb. Fél órán keresztül álltam a (közvetlenül a fejemre) tűző napon, remélem, hogy nem kaptam napszúrást. Mondjuk, legalább 10 ember lett rosszul a 30 fokban és kellett őket az orvosiba kísérni. A biziosztás hamar elment (gyorsabb is lehetett volna, ha nem hőbörögnek a többiek minden második percben a meccs miatt), és én elégedett is vagyok az eredményemmel. Barátnőmtől még holnapi szülinapom alkalmából megajándékozott egy szuper nyaklánccal, még egy csokival, ami folyósra olvadt a melegben.. Ja és: mikor jöttem ki az épületből, hangosan megjegyeztem anyámnak, hogy milyen jó, hogy nem láttam a barom angoltanáromnak a pofáját, erre hát nem szembejön? Bár nem zavar az sem, ha hallotta...
Most pedig itthon a meccs utáni nyugiban Red Hot Chili Peppers-t hallgatók és olyan pihentető. happy.gif
4 felhasználónak tetszik: forever.romanci, ScreamQueen, MadHatter, Nothing
2016. június 22. 21:59 #8799
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Három órán keresztül szenvedtem azzal, hogy két albumot (Wish, Ultra) a mobilomra másoljak, mert az istennek sem ismerte fel a hangfájlokat, konvertálnom kellett mp3-ba.. Most komolyan, ennyire béna nem lehetek. rolleyes.gif
8 felhasználónak tetszik: Wyrd, Bátor Ventillátor, Fannycska999, Szandi0820, ScreamQueen, MadHatter, Jody, LaDySmIth
2016. június 22. 22:55 #8800
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Nem gondoltam volna, hogy ennyire fog tetszeni az ovi (mint közösségi szolgálatos munkahely), mert alapból nehezen jövök ki a gyerekekkel, de most, hogy végeztem, még hiányozni is fog. Régebben a kicsik mindig féltek tőlem, most viszont imádtak, folyton ölelgettek, beszélgettek velem, rajzoltak nekem meg virágot szedtek, imádtam őket wub.gif És azok a szövegek amiket ezek összehordtak.. laugh.gif csak a legjobbak:

Gyerek: Te szereted a jégkását? És a hamburgert szereted? És sírtál már a szerelemtől?!
--
Én: A te neved Dani, igaz?
Gyerek: Én nem Dani vagyok, én anyának vagyok a tündérbogara.
16 felhasználónak tetszik: exoverdose, Bátor Ventillátor, InoriGothGirl, Kincses Bogi, Szandi0820, Beyla, Phaedra, Grace Benning, forever.romanci, healy., ScreamQueen, MadHatter, Jody, riri17, LaDySmIth, habibi
560 oldal 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!