Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. június 22. 23:09 #8801
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Azért az valahol kicsit elkeserítő, hogy nyáron, a szerda esti programom az, hogy anyuval ülünk és azon röhögünk mint állat, ahogy apu szedegeti a szemöldökét meg tépi az orrszőrét. Huh, nagyon langyin kezdődik ez a nyár. nea.gif
11 felhasználónak tetszik: exoverdose, Fannycska999, Szandi0820, Phaedra, CandUs, ScreamQueen, MadHatter, Jody, riri17, LaDySmIth, forever.romanci
2016. június 22. 23:21 #8802
- törölt felhasználó -    
Végre "érett" lettem. pompom.gif Hatalmas megkönnyebbülés, pláne a tudat, hogy most már van időm mindenre, amit elterveztem, szóval holnap folytatom az 1984-et, átrendezem a könyvespolcomat és kidobok minden létező tételt. laugh.gif
8 felhasználónak tetszik: exoverdose, Szandi0820, Beyla, CandUs, MadHatter, Jody, missdaisy, Fannycska999
2016. június 22. 23:53 #8803
Zsófi765
Zsófi765
hot blooded
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.04.
Hozzászólás: 2617
Csatolások: 259
Azonosító: 103946
Offline offline
Hogy én mennyire büszke vagyok a Magyar Válogatottra , azt én nem tudom szavakkal kifejezni. Ami elértünk ez alatt a pár hónap alatt, az leírhatatlan. Annyi érzés futott végig rajtam, hidegrázás, öröm, sírás. Minden volt, de mind pozítív volt. Ez a mai meccs is valami csoda volt, lealáztunk Roncsiékat, még akkor is ha döntetlen lett. Nem kezdem el sorolni a neveket, mert igazából akkor le kéne írnom az egész keretet, de mindenki csodálatos volt.biggrin.gif Külön megköszönnöm Storck mesternek, Möllernek és természetesen Palinak is. Mert ők hozták össze nekünk ezt a CSOPORTELSŐSÉGET!!! Akármi lesz, én elmondhatatlanul büszke vagyok, mert visszajöttünk a football életbe. De még, hogy, hogy. Egyébként pedig csodálatos élmény volt az eddigi meccseinket együtt, a többi szurkolóval végigizgulni. Együtt énekelni, ordítani, sírni, nevetni. Köszönök mindent a srácoknak! heart.gif És Hajdú B. Isvánnak pedig köszönöm a csodálatos arányköpéseit, amin annyit nevettünk.biggrin.gif
12 felhasználónak tetszik: exoverdose, Szandi0820, Guitarist, Kincses Bogi, CandUs, ScreamQueen, MadHatter, Shireen, Jody, missdaisy, Fannycska999, Taissa.
2016. június 23. 00:53 #8804
Guitarist
Guitarist
visszatérő vendég
 
Státuszis everybody in? the ceremony is about to begin
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.08.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 197450
Offline offline
Csoportelsőként a nyolcaddontoben!!!! #HUN beer.gif beer.gif beer.gif beer.gif beer.gif beer.gif beer.gif beer.gif
7 felhasználónak tetszik: exoverdose, CandUs, ScreamQueen, MadHatter, Shireen, Jody, Bátor Ventillátor
2016. június 23. 01:06 #8805
- törölt felhasználó -    
Hogy milyen jó volt a tegnap :)
2016. június 23. 07:17 #8806
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Fannycska999 @ 2016.06.22. 22:55)
  És azok a szövegek amiket ezek összehordtak.. laugh.gif csak a legjobbak:
Gyerek: Te szereted a jégkását? És a hamburgert szereted? És sírtál már a szerelemtől?!
--
Én: A te neved Dani, igaz?
Gyerek: Én nem Dani vagyok, én anyának vagyok a tündérbogara.


Erről eszembe jut egy nagyon régi történet. Egy ismerősöm 3 éves kislánya, amúgy Stellának hívják. Kérdezem tőle:
- Hogy hívnak, tündérke?
Mire a kiscsaj:
- Én cuki vagyok. _nevet.gif _nevet.gif
11 felhasználónak tetszik: exoverdose, Szandi0820, ScreamQueen, MadHatter, Jody, riri17, Beyla, LaDySmIth, Phaedra, Bátor Ventillátor, Fannycska999
2016. június 23. 09:49 #8807
- törölt felhasználó -    
Egy kis üzenet mindenkinek, aki idén érettségizett le/tette le a vizsgáit/kivégzett egy újabb sulit: A vállatokról remélhetőleg leesett egy hatalmas teher. Nagy-nagyon gratulálok, akárhogy is sikerültek az eredményeitek, jobban, vagy rosszabbul. Majdnem-másodikos gimisként ti vagytok a példaképeim. Mi is motiválhatna jobban, mint azok az emberek, akik sikeresen végigvitték. Nagyszerűek vagytok! heart.gif Sok sikert kívánok a további élethez, ha újabb sulit kezdtek, ha dolgozni mentek, vagy ha még fogalmatok sincs, hogy mit csináljatok...biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: colette, Jody, missdaisy, Bátor Ventillátor, habibi, adriienn96
2016. június 23. 10:28 #8808
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Annyira euforikus állapotba kerültem a tegnapi meccs után, hogy reggel óta sugárban elől-hátul jön belőlem vissza minden enni -és inni próbálkozás... Amúgy tudom mi ez, rotavírus, amikor a keresztfiamat meglátogattam a kórházban, valószínűleg akkor kaptam el... Ha minden jól megy, csak két napig leszek dögrováson, de addig viszont nagyon.

23 perccel később: Nincsen ellenségem, de ezt még a legádázabbnak se kívánnám.

Még egy perccel később: Drága barátnőm lemegy nekem a gyógyszertárba meg a boltba is, annyira hálás vagyok ezért.
10 felhasználónak tetszik: exoverdose, ScreamQueen, MadHatter, Jody, riri17, Szandi0820, Beyla, Phaedra, Bátor Ventillátor, Fannycska999
2016. június 23. 11:05 #8809
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Az öcsémnek egy jeggyel levették a magaviseleti osztályzatát, mert a Trónok Harca spoilereivel üldözte a gyerekeket meg a tanárokat (meg engem). Megérdemli a kiskcsög. biggrin.gif
10 felhasználónak tetszik: ScreamQueen, exoverdose, Shireen, Jody, CandUs, riri17, Szandi0820, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, Fannycska999
2016. június 23. 12:31 #8810
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
anya eddig csak az érettségis bizonyítványomat látta, most megnézte az évvégit is és nem tudja, hogy tudtam ilyen jól leérettségizni, a rossz magatartásomon meg ki is van akadva. blush.gif de most őszintén, tőlem mit várt... rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: ScreamQueen, exoverdose, Szandi0820, LaDySmIth, Jody, Phaedra, Bátor Ventillátor, MadHatter
2016. június 23. 13:02 #8811
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (CandUs @ 2016.06.23. 10:28)
Annyira euforikus állapotba kerültem a tegnapi meccs után, hogy reggel óta sugárban elől-hátul jön belőlem vissza minden enni -és inni próbálkozás... Amúgy tudom mi ez, rotavírus, amikor a keresztfiamat meglátogattam a kórházban, valószínűleg akkor kaptam el... Ha minden jól megy, csak két napig leszek dögrováson, de addig viszont nagyon.
23 perccel később: Nincsen ellenségem, de ezt még a legádázabbnak se kívánnám. 
Még egy perccel később: Drága barátnőm lemegy nekem a gyógyszertárba meg a boltba is, annyira hálás vagyok ezért.

Ápolónőként tanácsolom neked, mert bár nem fertőző osztályon és nem is belosztályon dolgozom, mégis rengeteg rotás gyereket küldenek hozzánk. Tipp, amit érdemes mindenkinek megfogadnia, ha alul-felül ürül a kórokozó: ne egyél és ne igyál semmit! Még vizet se, ugyanis ilyen esetben csak még jobban irritálod a gyomrodat, még többet hánysz és még jobban kiszáradsz. Várj pár órát (ha öt órán belül egyszer sem hánysz) és hidegre lehűtött Coca colát kortyolgass apránként! Nyugtatja a gyomrot és a bélést! Hányás ellen esetleg Cerucal tablettát javaslom (nagyon jó amúgy) vagy ha tényleg minden kijön belőled akkor a Daedelon végbélkúpot, ami azt hiszem vény nélkül kapható a patikákban. Fontos, hogyha hányáscsillapítót veszel be, akkor hanyagold a hasfogót! A szervezet célja hányás-hasmenéssel az, hogy minél hamarabb ürítse a kórokozót, különben megtelepszik a szervezetben és szövődményeket okozhat. Egyébként egy-két nap alatt átmegy rajtad, de valóban nagyon kellemetlen. Én pár hónapja kaptam el a munkahelyemen, de csak hányingerem és hasmenésem volt, szóval alul-felül nem jött belőlem. Kitartást és jobbulást! smileeee.gif

On:

Nos, most jöttem haza Pestről, és bár még mindig úgy érzem magam a tegnapi takarítás után, mint egy öreglány, de be kellett mennem a munkahelyemre aláírni a szerződésemet, amit ugyebár módosítottak a fizetésemelés miatt. Minden ápolónő hőbörög, hogy milyen kevés még az emelés ellenére is a pénz blablabla, de nekem a fél éves munkatapasztalatommal 5%-os béremelést kaptam, ami annyira nem rossz. Oké, még így sem fizetik meg eléggé az egészségügyi szakdolgozókat, de vittem már haza fele ennyit is havi 180 óráért. Személy szerint örülök, hogy ennyit is kaptunk. smileeee.gif Ja, és ennek örömére (csak mer képtelen voltam ellenállni) vettem két bizsu fülbevalót magamnak. Imádom, legszívesebben a fülembe akasztanám mindkettőt. laugh.gif
8 felhasználónak tetszik: ScreamQueen, CandUs, LaDySmIth, Szandi0820, Phaedra, Bátor Ventillátor, Jody, MadHatter
2016. június 23. 14:13 #8812
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Basszameg... most gondolkozom, hogyha követném a családi hagyományokat, akkor egy év múlva már lenne gyerekem. blink.gif Más kérdés, hogy sosem lesz. rolleyes.gif
9 felhasználónak tetszik: ScreamQueen, exoverdose, Bátor Ventillátor, Wyrd, LaDySmIth, Jody, habibi, MadHatter, Szandi0820
2016. június 23. 15:32 #8813
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Úgy volt, hogy párom nem tart szülinapi bulit, de hirtelen felindulásból úgy döntött, hogy mégis lesz party. Pedig már "lefoglaltam" őt a hétvégére, mivel egy romantikus vacsorával szerettem volna meglepni. ( nem igazán tudok főzni, de anyukám már kiképezett pár napja, hogy ne legyen nagy égés a vége rohog.gif) és most oda a legnagyobb meglepetésem. sad.gif csalódott vagyok egy picit.
Apu azzal vigasztalt, hogy ha Isten is úgy akarja, még nagyon sokszor főzhetek rá. laugh.gif
7 felhasználónak tetszik: ScreamQueen, Beyla, Fannycska999, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, MadHatter, Szandi0820
2016. június 23. 16:30 #8814
- törölt felhasználó -    
Most már aztán igazán rendbe jöhetne a bokám. Még múlt héten sikerült nem észrevennem egy lépcsőfokot, és akkorát estem, hogy másnapra kétszeresére dagadt a bokám. Én hülye akkor persze orvoshoz nem mentem, mondván majd rendbe jön, elvégre mozgatni tudom, akkor el nem tört. Aha... Hát azóta ugyan annyira már nem fáj, de még egy-két mozdulatnál csillagokat látok. Jó lenne azért, ha legalább addigra rendbe jönne, mire vissza kell mennem dolgozni. reklamalo.gif
6 felhasználónak tetszik: Beyla, Fannycska999, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, MadHatter, Szandi0820
2016. június 23. 16:43 #8815
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Beleolvastam a legújabb cikkekbe, és megtudtam azt a fontos információt, hogy Berki Krisztiánnak a szent borbála növénytől lesz merevedése. 110.gif

Gyerekek, ezeknek a cikkeknek agykárosító hatásuk van. Tényleg erre lenne szüksége a mai fiatalságnak, no meg nekünk? Most komolyan, ki nem sz*rja le, hogy Berkinek mire áll fel? Ja, és habibi nemrég beküldött cikke megjelent már? Mert szerintem nem, de ehelyett megtudtuk, hogy az ország huszadrangú celebjének mitől merevedik meg a pénisze. Nem tudom eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek. blink.gif
12 felhasználónak tetszik: Fannycska999, exoverdose, LaDySmIth, InoriGothGirl, Bátor Ventillátor, habibi, CandUs, Kincses Bogi, MadHatter, Szandi0820, Phaedra, prettyll18
2016. június 23. 17:00 #8816
- törölt felhasználó -    
Ma a munkahelyemen két kollégám elkezdte díszíteni a somlóikat, az egyik eltünt, a másik folytatta tovább. Visszajön a másik és teljesen kiakad az emberünkre aki díszítette a somlóikat, hogy mit csinált velük. Szó szerint idézem "Te, hogyan néz ez már ki? Szerinted ezt kiadhatjuk? Úgy néz ki mintha egy veréb telibe f.sta volna az egészet." Na itt egy másik kollégámmal felvisítottunk rohog.gif
#élet a vendéglátóiparban
5 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Beyla, Bátor Ventillátor, MadHatter, Szandi0820
2016. június 23. 17:23 #8817
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
https://youtu.be/-dqD0E4aZHo

Dzsudzsák Balázs nagyon jó volt tegnap ,2 gólt is lőtt wub.gif heart.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. június 23. 17:34 #8818
- törölt felhasználó -    
Akkor érzem magam igazán élettelennek, mikor megtudom milyen magas és hány kiló a srác, akit kiszemeltem, majd beírom a testtömegindexbe a megszerzett infókat és kiadja, hogy "normális". Ez az! Így van köztünk 30 kiló és 25 centi rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Bátor Ventillátor, exoverdose, habibi, Szandi0820
2016. június 23. 18:53 #8819
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4416
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
az már elég kellemetlen amikor nem emlékszel hogy mikor cseréltél utoljára tampont, és ez több mint egy napig eszdbe se jut, csak mikor látod hogy a macskád egy használatlan tampival játszik. az elmúlt egy óra böngészési előzményeit a vándor dugók életútjával töltöttem, de semmi 110.gif holnap meg elutazok több mint két hétre dolgozni, remélem közben nem kapok vérmérgezést blush.gif
3 felhasználónak tetszik: exoverdose, CandUs, Szandi0820
2016. június 23. 18:55 #8820
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
New level achieved: 7 órája rókázás nélkül yahoo.gif pompom.gif
13 felhasználónak tetszik: Wyrd, Beyla, Bátor Ventillátor, LaDySmIth, exoverdose, riri17, Fannycska999, silenc, MadHatter, Szandi0820, Phaedra, Lil98, Shadowsblood
560 oldal 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!