Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. június 24. 15:07 #8841
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Annyira utálom a frissen fodrászolt hajamat. Teljesen le van lapulva, nem áll sehogy; vagyis de, csak kicsit sem tükrözi azt, hogy milyen lesz, ha majd megmosom és kedvem szerint idomítom... legalábbis remélem, mert ha akkor is ilyen lesz, sírni fogok. Már emiatt is.
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, CandUs, Beyla, riri17, habibi, Lil98
2016. június 24. 15:27 #8842
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (CandUs @ 2016.06.24. 13:32)
Frankfurti levest akarok egy kondérral! Teljesen rá vagyok buzulva, nagyon kívánom; a lelkemet nem adnám el, de sok mindent megtennék érte laugh.gif

Teljes mértékben átérzem a helyzetedet. Én most a gesztenyepürét kívántam meg, de itthon nincsen és nincs szívem senkit sem kiküldeni a helyi teszkóba ilyen kánikulában. Úgyhogy a kólára esett a választásom. Nem gesztenyepüré, de legalább édes. laugh.gif Viszont étvágyad van, szóval feltételezhetően jobban vagy már és félig-meddig átment rajtad ez a pár napos borzalom. smileeee.gif

Pluszban éjszaka nem tudtam aludni, és hajnalig olvastam a műtéti altatásokról, az intubálásról és a gépilélegeztetésről. Rá kellett döbbennem, hogy tényleg sok mindent megtanultam az iskolapadban, de az aneszteziológiáról sz*rt sem tudok. Sajnos én olyan ember vagyok, aki a-tól z-ig mindent tudni akar arról a beavatkozásról amit csinálni akarnak vele. Találtam egy nagyon jó cikket, amiben nagyon velősen össze van szedve az, hogy hogyan fog zajlani ez a művelet. (belinkeltem, hátha valakinek felkeltette az érdeklődését és szeretne okosodni) Most már értem, hogy miért nem választás kérdése. Félek tőle, mint gondolom mindenki más, de hogy tisztul a kép, hogy mi miért, hogyan és miképpen fog zajlani, kezdek nyugodtabb lenni. Még így is para, hiszen mégis csak egy gépre és két olyan emberre fogom bízni az életemet, akikről azt sem tudom, hogy mi a kedvenc színük. Durva...
6 felhasználónak tetszik: CandUs, Szandi0820, riri17, sg1992, Bátor Ventillátor, Lil98
2016. június 24. 16:03 #8843
- törölt felhasználó -    
Három órája annak, hogy bekapcsoltam a gépemet, és eldöntöttem, hogy folytatom a történetem, ugyanis még a nyáron publikálni kéne (fogalmazzunk úgy, hogy ezt a célt tűztem ki magam elé), meg is van nyitva, erre írtam bele két mondatot, és azóta itt lógok Starity-n vagy Tumblr-ön biggrin.gif Valaki rugdosson meg, könyörgöm, hálás lennék érte. rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: riri17, Szandi0820, Fannycska999, MadHatter, Bátor Ventillátor, Beyla, Lil98
2016. június 24. 17:00 #8844
- törölt felhasználó -    
Idézet (kimyeochan @ 2016.06.24. 16:03)
Három órája annak, hogy bekapcsoltam a gépemet, és eldöntöttem, hogy folytatom a történetem, ugyanis még a nyáron publikálni kéne (fogalmazzunk úgy, hogy ezt a célt tűztem ki magam elé), meg is van nyitva, erre írtam bele két mondatot, és azóta itt lógok Starity-n vagy Tumblr-ön  biggrin.gif Valaki rugdosson meg, könyörgöm, hálás lennék érte. rohog.gif

Ez annyira, de annyira ismerős... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2016. június 24. 17:06 #8845
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
annyira, de annyira lusta vagyok, külön erőfeszítés kell ahhoz, hogy felkeljek egész nap videokat nézek meg zenét hallgatok. dry.gif egyébkét néha olyan koreai dalokra bukkanok, amiket szerintem még a koreaiak sem ismernek. rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Fannycska999, CandUs, sg1992, MadHatter, Bátor Ventillátor, Lil98
2016. június 24. 18:46 #8846
- törölt felhasználó -    
Idézet (wiky96 @ 2016.06.24. 10:33)
Engem meg ezekkel a "introvertált", "extrovertált", "INTP" meg "INTJ" meg még nem tudom hányféle betűvariációs f*szságokkal lehet az őrületbe kergetni, mintha a mai 14-16 évesek csak ezeket a szavakat ismernék. Nagyon divat lett most odab*szni ezt a négy betűt a profilra, ahelyett, hogy szépen magyarul megmagyarázná mi a baja...  110.gif

Én azt bírom, hogy ezt úgy oldják meg, hogy kattintós linket csinálnak a négy betűből és ha rákattintasz, bejön egy oldal, ahol részletesen le van írva, hogy mit jelent az a személyiségtípus. rolleyes.gif Egyszerűbb elolvastatni az emberrel hat oldalnyi szöveget, minthogy inkább leírja három mondatban röviden és tömören, hogy mit jelent...


A srác, akiről tegnap írtam amúgy magas, helyes, gyönyörű keze van, csodálatos hosszú, göndör haja, ugyanannyi idős, mint én és ugyanúgy rajong a Slipknot-ért, mint én. wub.gif Az más kérdés, hogy Németországban lakik... sad.gif
6 felhasználónak tetszik: CandUs, Fannycska999, riri17, Szandi0820, Beyla, Lil98
2016. június 24. 19:13 #8847
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2016.06.23. 23:24)
Nem olvastam a beküldött cikkedet, de 100%-osan biztos vagyok abban, hogy szépen egy terjedelmesebb igényesen megfogalmazott írást küldtél be. Milyen témában írtál? Lehet, hogy az a baj, és tudod a szex, sperma, erekció téma beletartozik az oldal profiljába, de az igényes ismeretterjesztő írások közül azért válogatnak. Amikor megláttam a Berkis cikket, az jutott az eszembe, hogy ez kajakra Blikk színvonal. Amúgy felesleges írni a moderátoroknak. Lizzy Lewis elég pökhendi beképzelt stílusban leírta nekem priviben, hogy ne pofázzak olyanról amiről nem tudok és felvilágosított, hogy a moderátorságuk kimerül az adatlap csatolásokban és a topikok, hozzászólások törlésében és magyarán szólva semmibe sincsen beleszólásuk, sőt mi több - ahogyan nemrég is leírtam - nem is mernek túlzottan a sarkukra állni. Plusz ugyanezt Lindsay019 is megerősítette, szóval sz*rt se érsz, mert vagy leugatnak ahogyan velem Lizzy tette, vagy azt teszi amit Lexi, hogy elmondja továbbítja Freeze-nek, amit vagy megtesz vagy nem, Freeze meg vagy figyel rá vagy nem. Lassan kész lesz a skizofréniás cikkem, kíváncsi leszek, hogy ki e fogják rakni. unsure.gif 


Két színésszel (ergo, sztárok, ami az oldal fő vonala) kapcsolatosan, az egyik Neil Patrick Harris, a másik Jim Parsons. Mindkettőnek a Broadway-n való szerepléseiről írtam. Nagyjából harminc fényképet mentettem le mindkettőjükről, vágtam össze a kellő bekezdéshez, videókat linkelgettem, interjúkat fordítgattam, egy rakatnyi anyagot összegyűjtöttem, hogy klasszul meg legyen szerkesztve, sőt, cirka fél órát szórakoztam csak azzal, hogy kettőjükről együtt képet találjak.
Marhára el vagyok keseredve, nehezen tudom túltenni magamat rajta. Tudom, hogy ez apróság, csak úgy gondolom, két olyan hírességről írtam, akik említésre méltóak a tehetségük és a munkájuk alapján (nem az Insta fiókjukkal vágódtak be az embereknél), ráadásul nem is filmszerepben, hanem rendes, színházi téren teljesítenek. Egyébként, hozzátenném: cikksorozatot terveztem, írni akartam még Vanessa Hudgens Gigi-ről is, egy Glee-s színészről, még vagy öt-hat sztárt találtam, akinek még hacsak egy szereplése is volt a Broadway színpadán – mert hogy Neil-nél és Jim-nél vagy tíz-tíz szereplést leírtam – azt alaposan kiveséztem volna kritikákkal, interjúkkal, mindennel.
De nem. Szerintem az oldalnak fétise van a minél semmitmondóbb sztárokkal kapcsolatban. A Blikket meg még mindig röhejes dolognak tartom felhozni: ma pont megnéztem egy példányszámot, azaz egész újság maga a vicc. Mindig mondom az embereknek, hogyha újságíró leszek, bulvárral nem fogok foglalkozni, azt én nem is tartom valódi írásnak (ellentétben anno emlékszem, egy bizonyos „főszerkesztő” az oldalnál mellszélességgel hirdette, hogy ő bizony mennyire nagy újságíró akar lenni…). Azt, hogy néhány híresség magánéletéről hazugságokat összehordjak, az szerintem minden második embernek megy az utcán. Az, hogy értelmes, tartalmas cikkeket írjon az ember, az már nem.
Nem akarlak megsérteni, ezt még véletlenül se vedd annak, csak például az oldalon az orvostudományi cikkeknek még úgy sincs köze az egész oldalhoz, mint az előbbi cikkemhez. Lenyűgöző az írásod egyébként, mondom, nem a te cikkedet akarom fikázni ezzel, szó sincs erről, csak érted, nem értem egyszerűen, hogy az én cikkemmel akkor meg mi volt a probléma.
Hah. Valahányszor feljövök az oldalra, esküszöm, olyan ideges leszek, hogy ott is hagyom az egészet… mad.gif
Nem tudom, érdemes e moderátornak írni. Kétszer küldtem be a cikket.
Egyébként, ha érdekel - vagy téged, vagy bárkit - vagyok annyira frappáns, hogy print screen-el a még nem publikált változatot lefényképeztem, szóval ha érdekel titeket, IDE szívesen felteszem, de word-be is megvan. Velem aztán nem szúrnak ki, publikálva lesz, ha akarják, ha nem rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: Phaedra, InoriGothGirl, riri17, CandUs, Szandi0820, Beyla, Lil98, Jolie_77
2016. június 24. 19:19 #8848
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (Phaedra @ 2016.06.24. 00:04)
rohog.gif 
Hú, most sikeresen felk*rtam az agyam rajtuk ismét.
Imént mikor volt ez a kis mozgalom, jöttek a tűzoltással, és egyből kirakták Beyla cikkét, feltételezhetően "nesztek, itt van, kussoljatok" szándékkal. Utána meg jött ide Glam és Lizzy a bunkó stílusú, félrebeszélős dumájával, hogy nekik mennyi dolguk van, hogy merjük ezt csinálni. Pont pár napja gondolkoztam azon, hogy olyan kisregényes levelet írok nekik a topikukba ugyanolyan hangnemben, hogy utána minden bizonnyal kib*sszanak innen. De aztán miattatok mégsem. Amúgy is van pár adatlapom, és a rendezett sorrendű kedvenceimben, stílusikonjaimban nem tudnék gyönyörködni máshol.
Egy kicsit tisztelhetnék az embert a munkája miatt. Kajak holnap arról írok, hogy bíber benfettesei elárulták, hogy a kölyöknek rózsaszínű a g*cije, azt úgyis kib*sznák a főoldalra a tizenéveseknek.
(Azt persze jegyezzük meg, hogy eléggé rasszista, homofób megjegyzései vannak...)
Engem az ilyen s*ggfejek már nagy ívből elkerülnek, vagy lapulnak, mint sz*r a fűben, mert tudják, hogy még a kapcsolatot is képes lennék velük megszakítani.
Áh, inkább kimegyek mégegy mojitos palmit elszívni, mert felb*sztam az agyam ismét. dry.gif Szétmaratom magam a szúnyogokkal, mert a házunk az alföldi mesterséges csatorna mellett van, ugyebár.
A szöveg tiltott szavakat tartalmaz, így nem küldheted el! Felhívjuk figyelmedet, hogy sem a sztárokat, sem a felhasználókat nem sértheted meg az üzeneteddel! A rendbontókat figyelmeztetés nélkül kitiltjuk.
Anyátokat. dry.gif Miért nem tudok normálisan "idézni"?



A Felhasználási Feltételek úgy ahogy, röhejesek. Ha olyan rohadt komolyan vennék őket az oldalon, a fél társaságot kirakták már volna (többek között, én egy-két moderátornál is észrevettem a személyeskedést, ami ugye elvileg az oldalon tilos…). Példának okáért, a tavalyi évben ugye nem kell felidéznem azt a rengeteg balhét, ami mostanra - nagyon-nagyon-nagyon - hála az égnek, a múlté.
Egy jó darabig gondolkoztam, hogy beadom a jelentkezésemet hírszerkesztőnek, hogy lássuk, mennyire „elfoglaltak”, de áh… ezek után? Hagyjuk már… closedeyes.gif
Attól, hogy kivágnak, olyan nagyon nem félek. Beregisztrálok másmilyen úton-módon, a másik, hogyha engem ezért kivágnának, vágják ki a kis drága 12-13 éves tündérkéket is, azok is néha megütik azt a szintet, amiért én már kitaláltam volna egy X időre meghatározott felfüggesztést.
De igen, azért odafigyelek én is, mert jó pár emberrel tényleg, csak itt tudom tartani a kapcsolatot. Ezeket a kapcsolatokat pedig komolyan, nagyon sajnálnám, ha kárba vesznének wub.gif smileeee.gif
8 felhasználónak tetszik: Phaedra, InoriGothGirl, riri17, Bátor Ventillátor, CandUs, Szandi0820, Beyla, Lil98
2016. június 24. 20:46 #8849
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Ebben a két napban annyira produktív voltam, mint az egész iskolaévben összvissz. biggrin.gif Ma például reggel fél hatkor ittam egy kerítésszaggatót, és azóta kitakarítottam az egész házat kétszer is, átrendeztem a szobámat, újratelepítettem a gépet, tanítottam pár magyar dolgot az amerikai unokatesómnak, kiolvastam az Egri Csillagok negyedét, főztem ebédet, megjavítottam a hangfalat, meg egyebek. biggrin.gif
Jót tesz nekem a szünet és az unalom meghajolo.gif
8 felhasználónak tetszik: Phaedra, InoriGothGirl, riri17, Bátor Ventillátor, CandUs, Szandi0820, Beyla, Lil98
2016. június 24. 20:58 #8850
- törölt felhasználó -    
Szerdán nagyon furát álmodtam.Valami olyan volt benne,hogy Brooklyn Beckhammal jártam és így folytak az események és később szakított velem,mert Chloe Moretzzel akart lenni és most nem tudom miért de tökre mérges vagyok Chloe-ra closedeyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Freez 15
2016. június 24. 21:21 #8851
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2016.06.24. 15:27)
Teljes mértékben átérzem a helyzetedet. Én most a gesztenyepürét kívántam meg, de itthon nincsen és nincs szívem senkit sem kiküldeni a helyi teszkóba ilyen kánikulában. Úgyhogy a kólára esett a választásom. Nem gesztenyepüré, de legalább édes. laugh.gif Viszont étvágyad van, szóval feltételezhetően jobban vagy már és félig-meddig átment rajtad ez a pár napos borzalom. smileeee.gif 
Pluszban éjszaka nem tudtam aludni, és hajnalig olvastam a műtéti altatásokról, az intubálásról és a gépilélegeztetésről. Rá kellett döbbennem, hogy tényleg sok mindent megtanultam az iskolapadban, de az aneszteziológiáról sz*rt sem tudok. Sajnos én olyan ember vagyok, aki a-tól z-ig mindent tudni akar arról a beavatkozásról amit csinálni akarnak vele. Találtam egy nagyon jó cikket, amiben nagyon velősen össze van szedve az, hogy hogyan fog zajlani ez a művelet. (belinkeltem, hátha valakinek felkeltette az érdeklődését és szeretne okosodni) Most már értem, hogy miért nem választás kérdése. Félek tőle, mint gondolom mindenki más, de hogy tisztul a kép, hogy mi miért, hogyan és miképpen fog zajlani, kezdek nyugodtabb lenni. Még így is para, hiszen mégis csak egy gépre és két olyan emberre fogom bízni az életemet, akikről azt sem tudom, hogy mi a kedvenc színük. Durva...

Az jó, ha megnyugszol, szerintem nagy bajod nem lesz.
kivéve ha túltolják az altatógázt és soha nem ébredsz föl...biggrin.gif ezgonoszvolt biggrin.gifD

btw, a kedvenc szín ismerete miért releváns? Nem azon múlik xp
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2016. június 24. 21:25 #8852
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
mikor azt hiszem, hogy nyugodt szívvel felhívhatom anyámat, mert én már józan vagyok, erre krvára nem, mert olyan dolgokat mondok el neki a kocsiban, amiket nem kéne. fear.gif és ő ezeket ám mindig ilyenkor hozza fel, főleg apám előtt, nem elég, hog negyven fok van, még ilyenekkel is levereti rólam a vizet. (ma mindenhova olyan értelmesen írok)
5 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Phaedra, InoriGothGirl, Szandi0820, missdaisy
2016. június 24. 22:54 #8853
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (habibi @ 2016.06.24. 19:13)
Két színésszel (ergo, sztárok, ami az oldal fő vonala) kapcsolatosan, az egyik Neil Patrick Harris, a másik Jim Parsons. Mindkettőnek a Broadway-n való szerepléseiről írtam. Nagyjából harminc fényképet mentettem le mindkettőjükről, vágtam össze a kellő bekezdéshez, videókat linkelgettem, interjúkat fordítgattam, egy rakatnyi anyagot összegyűjtöttem, hogy klasszul meg legyen szerkesztve, sőt, cirka fél órát szórakoztam csak azzal, hogy kettőjükről együtt képet találjak. 
Marhára el vagyok keseredve, nehezen tudom túltenni magamat rajta. Tudom, hogy ez apróság, csak úgy gondolom, két olyan hírességről írtam, akik említésre méltóak a tehetségük és a munkájuk alapján (nem az Insta fiókjukkal vágódtak be az embereknél), ráadásul nem is filmszerepben, hanem rendes, színházi téren teljesítenek. Egyébként, hozzátenném: cikksorozatot terveztem, írni akartam még Vanessa Hudgens Gigi-ről is, egy Glee-s színészről, még vagy öt-hat sztárt találtam, akinek még hacsak egy szereplése is volt a Broadway színpadán – mert hogy Neil-nél és Jim-nél vagy tíz-tíz szereplést leírtam – azt alaposan kiveséztem volna kritikákkal, interjúkkal, mindennel. 
De nem. Szerintem az oldalnak fétise van a minél semmitmondóbb sztárokkal kapcsolatban. A Blikket meg még mindig röhejes dolognak tartom felhozni: ma pont megnéztem egy példányszámot, azaz egész újság maga a vicc. Mindig mondom az embereknek, hogyha újságíró leszek, bulvárral nem fogok foglalkozni, azt én nem is tartom valódi írásnak (ellentétben anno emlékszem, egy bizonyos „főszerkesztő” az oldalnál mellszélességgel hirdette, hogy ő bizony mennyire nagy újságíró akar lenni…). Azt, hogy néhány híresség magánéletéről hazugságokat összehordjak, az szerintem minden második embernek megy az utcán. Az, hogy értelmes, tartalmas cikkeket írjon az ember, az már nem. 
Nem akarlak megsérteni, ezt még véletlenül se vedd annak, csak például az oldalon az orvostudományi cikkeknek még úgy sincs köze az egész oldalhoz, mint az előbbi cikkemhez. Lenyűgöző az írásod egyébként, mondom, nem a te cikkedet akarom fikázni ezzel, szó sincs erről, csak érted, nem értem egyszerűen, hogy az én cikkemmel akkor meg mi volt a probléma. 
Hah.  Valahányszor feljövök az oldalra, esküszöm, olyan ideges leszek, hogy ott is hagyom az egészet… mad.gif 
Nem tudom, érdemes e moderátornak írni. Kétszer küldtem be a cikket. 
Egyébként, ha érdekel - vagy téged, vagy bárkit - vagyok annyira frappáns, hogy print screen-el a még nem publikált változatot lefényképeztem, szóval ha érdekel titeket, IDE szívesen felteszem, de word-be is megvan. Velem aztán nem szúrnak ki, publikálva lesz, ha akarják, ha nem  rohog.gif

Wow, engem nagyon érdekelt volna (akárcsak Phaedra bogaras szösszenete), hiszen Jim és Neil briliáns színészek, és szinte alig tudok róluk valamit, sőt mi több, szinte semmit. Nem is értem, hogy miért nem jelent meg, hiszen hozzátartozik az oldal profiljához. Tudom, hogy nem a cikkemet akarod bántani laugh.gif , de valóban érdekes, hogy az orvostudományi cikkek beleférnek, de amikor rákérdeztem a fegyverekre, kerekperec azt a választ kaptam, hogy ne is írjam meg, mert úgysem fog kikerülni. Esetleg arra gondoltam, hogy a kiskorúak miatt, de akkor a sok 18+ cikk (pl. Berki merevedéséről szóló marhára elgondolkodtató firkálmány) miért kerülhet ki? Kit zavar, ha kiélem perverz vágyaimat a fegyverek iránt és esetleg ezt a kultúrát is megismertetem másokkal? Nem értettem, sőt mi több ésszerű választ sem kaptam rá akkoriban. Én már nem is adok arra, ami itt megjelenik, hisz csak a hülyeség és a sz*rkavarás van toppon. Agyf*szt kapok már a Taylor-Calvin-Hiddlestone szerelmi hármastól is. Miért kell száz ízben leírni Miss Swift szerelmi melodrámáját? unsure.gif Végül is megpróbálhatsz írni (elvégre sok lúd disznót győz), hátha neked sikerül elérni valami változást. Viszont ameddig ilyen IQ harcosok vannak jelen az oldalon változást ne nagyon reméljünk.

Szerk.: Én imádnám, hogyha nem jelenítik meg a cikkedet, akkor ide bedobnád nekünk. Érdemes lenne, szerintem sokan elolvasnánk. laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lil98, CandUs, Phaedra
2016. június 24. 23:03 #8854
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8800
Csatolások: 218269
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (habibi @ 2016.06.24. 19:13)
Két színésszel (ergo, sztárok, ami az oldal fő vonala) kapcsolatosan, az egyik Neil Patrick Harris, a másik Jim Parsons. Mindkettőnek a Broadway-n való szerepléseiről írtam. Nagyjából harminc fényképet mentettem le mindkettőjükről, vágtam össze a kellő bekezdéshez, videókat linkelgettem, interjúkat fordítgattam, egy rakatnyi anyagot összegyűjtöttem, hogy klasszul meg legyen szerkesztve, sőt, cirka fél órát szórakoztam csak azzal, hogy kettőjükről együtt képet találjak. 
Marhára el vagyok keseredve, nehezen tudom túltenni magamat rajta. Tudom, hogy ez apróság, csak úgy gondolom, két olyan hírességről írtam, akik említésre méltóak a tehetségük és a munkájuk alapján (nem az Insta fiókjukkal vágódtak be az embereknél), ráadásul nem is filmszerepben, hanem rendes, színházi téren teljesítenek. Egyébként, hozzátenném: cikksorozatot terveztem, írni akartam még Vanessa Hudgens Gigi-ről is, egy Glee-s színészről, még vagy öt-hat sztárt találtam, akinek még hacsak egy szereplése is volt a Broadway színpadán – mert hogy Neil-nél és Jim-nél vagy tíz-tíz szereplést leírtam – azt alaposan kiveséztem volna kritikákkal, interjúkkal, mindennel.

Ne húzz már fel, hogy pont egy ilyet nem raktak ki, a berkisnek meg van létjogosultsága. blink.gif Nem azt mondom, hogy teljesen színházasítsuk el az oldalt, mert nyilván vannak ezzel foglalkozó híroldalak, de annyira jólesne néha ilyenekről olvasni itt is. Főleg, hogy egy-két ember adott esetben azt sem tudja, hogy kedvencük megfordult már a színpadon is... így egyaránt kiváló bevezető lenne a Broadway világába és az adott sztár munkásságába. Szóval ha le van fényképezve, akkor várjuk és naaaagyon szépen köszönjük. Én iszonyatosan vevő vagyok az ilyenre. meghajolo.gif
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Lil98, CandUs, Phaedra, Bátor Ventillátor
2016. június 24. 23:55 #8855
- törölt felhasználó -    
Benézek a szekrényembe és csak fekete ruhák látványa fogad. Ebben a melegben nincs semmi világos ruha amit magamra aggathatnék, de ennek ellenére fekete ruhát vásárolok továbbra is. Úgy néz ki, hogy ezen a nyáron, ebben a hőségben ketté fog állni az agyam..
6 felhasználónak tetszik: Lil98, Phaedra, Szandi0820, CandUs, MadHatter, Bátor Ventillátor
2016. június 24. 23:57 #8856
- törölt felhasználó -    
Hogy tudtam megfázni ilyen hősègben? wacko.gif
7 felhasználónak tetszik: Lil98, Phaedra, Szandi0820, CandUs, MadHatter, Bátor Ventillátor, Beyla
2016. június 25. 00:15 #8857
- törölt felhasználó -    
Idézet (Phlox @ 2016.06.24. 23:55)
Benézek a szekrényembe és csak fekete ruhák látványa fogad. Ebben a melegben nincs semmi világos ruha amit magamra aggathatnék, de ennek ellenére fekete ruhát vásárolok továbbra is. Úgy néz ki, hogy ezen a nyáron, ebben a hőségben ketté fog állni az agyam..

Pontosan ugyanez a problémám nekem is. beer.gif Kínomban néha már tényleg nem tudom, mit vegyek fel, és még csak a nyár elején tartunk unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: InoriGothGirl, CandUs
2016. június 25. 00:35 #8858
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17354
Csatolások: 18102
Azonosító: 168141
Offline offline
nemrég vettem egy telefontokot, megfogadtam, hogy addig nem veszek és nem is nézegetek újakat, amíg ez tönkre nem megy. tegnap viszont rátaláltam egy ezzel foglalkozó oldalra és úristen. elmentettem vagy 30 tokot, legszívesebben mindet megrendelném. most pedig próbálom visszatartani magam egy kisebb vagyon elköltésétől. anyám agyon is ütne. rohog.gif

a másik meg, hogy annyira nem tudok mit kezdeni magammal, hogy kevesebb, mint egy hét alatt végeztem két évad Gyilkos elmékkel, egy évad Grace klinikával és lassan befejezem az első évadot a Doctor Who-ból. azért ez már egy kicsikét gáz. rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, CandUs, Bátor Ventillátor, Beyla
2016. június 25. 08:03 #8859
- törölt felhasználó -    
honnan van ilyen jó humorom? rolleyes.gif
6 felhasználónak tetszik: InoriGothGirl, MadHatter, Lil98, Phaedra, ScreamQueen, Shadowsblood
2016. június 25. 10:02 #8860
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Nem bírom ezt a meleget! Komolyan, mint valami szaunában, ez valami borzasztó. Szeretem a nyarat, a jó időt, de ez már nem az én pályám...
9 felhasználónak tetszik: missdaisy, InoriGothGirl, MadHatter, Fannycska999, Bátor Ventillátor, Lil98, Beyla, ScreamQueen, habibi
560 oldal 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!