Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. június 25. 22:46 #8881
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Elkezdtem magamtól németül tanulni... Nem tudom, hogy mi fog ebből kisülni, de örülök, hogy a szándék megvan és már hozzá kezdtem. Hiszen ahány nyelvet beszélsz, annyi ember vagy!
9 felhasználónak tetszik: Phaedra, Jody, Szandi0820, arlene, Lil98, Zsófi765, Beyla, MadHatter, Bátor Ventillátor
2016. június 25. 22:56 #8882
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Idézet (CandUs @ 2016.06.25. 22:46)
Elkezdtem magamtól németül tanulni... Nem tudom, hogy mi fog ebből kisülni, de örülök, hogy a szándék megvan és már hozzá kezdtem. Hiszen ahány nyelvet beszélsz, annyi ember vagy!


Ich wünsche dir viel Erfolg bei deinem Entscheid. ^^
5 felhasználónak tetszik: arlene, Lil98, CandUs, MadHatter, Bátor Ventillátor
2016. június 25. 23:04 #8883
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17354
Csatolások: 18102
Azonosító: 168141
Offline offline
az általam imádott férfiak több, mint 90%-a az apám lehetne. mellow.gif nyugtassatok meg, hogy ezzel nem csak én vagyok így.
lehet aludnom kéne
11 felhasználónak tetszik: InoriGothGirl, CandUs, Szandi0820, Zsófi765, Beyla, habibi, Phaedra, arlene, MadHatter, Jody, Bátor Ventillátor
2016. június 25. 23:15 #8884
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Idézet (Lil98 @ 2016.06.25. 23:04)
az általam imádott férfiak több, mint 90%-a az apám lehetne.  mellow.gif nyugtassatok meg, hogy ezzel nem csak én vagyok így.
lehet aludnom kéne


Megnyugtatlak, nálam is hasonló a helyzet.
7 felhasználónak tetszik: Lil98, Szandi0820, Phaedra, CandUs, MadHatter, Jody, Bátor Ventillátor
2016. június 26. 00:02 #8885
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Kedves Mindenki!

Ahogyan már korábban láthattátok, panaszkodtam, amiért nem került ki a cikkem a főoldalra. Sokat dolgoztam vele, gyűjtögettem, fordítgattam, de semmi nem lett belőle.
Páran írták, hogy őket érdekelné, és azaz igazság, hogy én is szívesen megosztanám veletek.
Előre szólok: a jogi katyvaszok miatt nem azokat a fényképeket teszem fel ide, amit a jól ismert előnézeti formában csináltam ,hanem amiket kb. 10 perce, a saját gépemről, word dokumentumban (az, hogy doksit hogy töltsek fel ide, még rejtély a számomra). Az ok egyértelmű: azt elviselem ha kivágnak, ha beperelnek, azt már annyira nem. Remélem, így sem lesz belőle probléma (valaki ezzel kapcsolatban megnyugtathatna...)
A biztonság kedvéért a felhasználónevemet és a monogramomat (woah, kezdek kitárulkozni) láthatjátok a bal felső sarokban. Ezt így visszagondolva, hülyeség volt megcsinálni, mert enélkül is simán lemásolhatják, de sebaj.
Ja, és még egy: Ez rövidített verzió. Az eredeti 10 oldalas, mivel ez így is elég hosszú lett, attól megkíméllek titeket.

A cikkhez: két olyan emberről akartam írni, akik nem a magánéletükkel, nem a botrányaikkal, hanem a tehetségükkel vívták ki az elismerést, nem csak a kameráknak tudnak mosolyogni, hanem a színpadon is alakítanak. Az egyikük személyes példaképem, a másik kissé híresebb és népszerűbb, de nem annyira, hogy a könyökükön jöjjön ki az embereknek. Nem akartam "toroklenyomós" cikket senkinek sem, eredetileg a "sztárok és a vallás" témában írtam volna, de kezdetnek szerintem erős lett volna. Így aztán egy félig-meddig nem mindennapi témát akartam feldolgozni, egyébként cikksorozat gyanánt is. Ők ketten csak a kezdet lett volna, még hacsak egy produkciót is tudtam volna bemutatni néhány hírességnél, azt is töviről hegyire, kritikával, véleménnyel, interjúval, mindennel terveztem.
Nos, alakult ahogy alakult. Akinek van kedve, olvassa, akinek nincs, tekintse ezt semmisnek. (max kivágnak)

CIKK1 CIKK2 CIKK3 CIKK4 CIKK5 CIKK6 CIKK7 CIKK8 CIKK9 CIKK10 CIKK11

U.i.: Ha észrevesztek bármely hibát, ami miatt esetleg nem kerülhetett ki a főoldalra, az építő jellegű kritikákat nagyon szívesen fogadom! smileeee.gif (remélem jó sorrendben vannak a képek...)
10 felhasználónak tetszik: Nothing, Beyla, Phaedra, arlene, CandUs, Szandi0820, MadHatter, Jody, Lil98, Bátor Ventillátor
2016. június 26. 01:45 #8886
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Pár hete nem festettem, szóval most hajnalban van eszem nekiállni... körömlakkal. Mondjuk kettőkor keltem, tehát bizonyítottan is vámpír vagyok és éjszakai életmódot élek. rolleyes.gif
Idézet (habibi @ 2016.06.26. 00:02)
Kedves Mindenki!

Mindenképpen belenézek majd. Egyébként nem mentetted el az előnézeti linket, ahol írják, hogy még nincs publikálva és blabla...?
2 felhasználónak tetszik: habibi, Beyla
2016. június 26. 05:25 #8887
arlene
arlene
új tag
 
StátuszThe mind is everything. What you think you become.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 5
Azonosító: 256997
Offline offline
Hát menjen a rohadt életbe a vihar. 5:07-kor riadót fúj itt nekem Vasárnap hajnalban.. Pedig alapvetően imádom az ilyen felhő szakadásokat és a villám meg a dörgés pazar keringőjét, de azért egy hangyányit időzíthetne jobban. Csak egy iciripicirit. Baromi hálás lennék esküszöm..
4 felhasználónak tetszik: habibi, CandUs, Szandi0820, Lil98
2016. június 26. 06:26 #8888
arlene
arlene
új tag
 
StátuszThe mind is everything. What you think you become.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 5
Azonosító: 256997
Offline offline
Idézet (habibi @ 2016.06.26. 00:02)
Kedves Mindenki!
Ahogyan már korábban láthattátok, panaszkodtam, amiért nem került ki a cikkem a főoldalra. Sokat dolgoztam vele, gyűjtögettem, fordítgattam, de semmi nem lett belőle. 
Páran írták, hogy őket érdekelné, és azaz igazság, hogy én is szívesen megosztanám veletek. 
[...]
A cikkhez: két olyan emberről akartam írni, akik nem a magánéletükkel, nem a botrányaikkal, hanem a tehetségükkel vívták ki az elismerést, nem csak a kameráknak tudnak mosolyogni, hanem a színpadon is alakítanak. Az egyikük személyes példaképem, a másik kissé híresebb és népszerűbb, de nem annyira, hogy a könyökükön jöjjön ki az embereknek. Nem akartam "toroklenyomós" cikket senkinek sem, eredetileg a "sztárok és a vallás" témában írtam volna, de kezdetnek szerintem erős lett volna. Így aztán egy félig-meddig nem mindennapi témát akartam feldolgozni, egyébként cikksorozat gyanánt is. Ők ketten csak a kezdet lett volna, még hacsak egy produkciót is tudtam volna bemutatni néhány hírességnél, azt is töviről hegyire, kritikával, véleménnyel, interjúval, mindennel terveztem. [...]


Így hajnali magányomban elolvastam a cikket, és hát le vagyok törve, hogy Kylie Jenner letört körme nagyobb figyelmet érdemel, mint ez a cikk(sorozat). Személy szerint le vagyok nyűgözve az összeszedett tényektől, nagyon olvastatta magát az írásod és pár stilisztikai hibától eltekintve (vesszők, egy két helyesírási hiba / elgépelés) nem tudom, mi kivetni valót találhattak. A képek is nagyon jók, Jim Parsons, mint Isten. Zseniális darab lehet, és tényleg kíváncsi lennék, kik azok a filmszínészek, akik a Broadway-en is játszanak. (Az, hogy a The Normal Heart-ot megemlítetted külön hatalmas csillagos ötös tőlem, a film nagy rajongója vagyok) meghajolo.gif
Szóval le a kalappal, gyönyörűen összeszedett cikk, nagyon sajnálom, hogy nem került ki (egyelőre?) a főoldalra sad.gif De ugye a remél hal meg utoljára... mert szerintem ez egy nagyon jó sorozat lehetett volna.
6 felhasználónak tetszik: habibi, CandUs, Szandi0820, Lil98, Beyla, Bátor Ventillátor
2016. június 26. 07:14 #8889
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Ehh, az egész Rockpartot elmosta az eső, és még ráadásul ki is küldtek a viharba, mondván, menjetek amerre láttok, haljatok meg a gcibe, csak ne itt, a fesztivál területén.. Remek, köszönjük, megint megcsináltátok, csak így tovább good.gif
3 felhasználónak tetszik: CandUs, Szandi0820, Bátor Ventillátor
2016. június 26. 09:02 #8890
- törölt felhasználó -    
Idézet (habibi @ 2016.06.26. 00:02)
Kedves Mindenki!
Ahogyan már korábban láthattátok, panaszkodtam, amiért nem került ki a cikkem a főoldalra. Sokat dolgoztam vele, gyűjtögettem, fordítgattam, de semmi nem lett belőle. 
Páran írták, hogy őket érdekelné, és azaz igazság, hogy én is szívesen megosztanám veletek. 
Előre szólok: a jogi katyvaszok miatt nem azokat a fényképeket teszem fel ide, amit a jól ismert előnézeti formában csináltam ,hanem amiket kb. 10 perce, a saját gépemről, word dokumentumban (az, hogy doksit hogy töltsek fel ide, még rejtély a számomra). Az ok egyértelmű: azt elviselem ha kivágnak, ha beperelnek, azt már annyira nem. Remélem, így sem lesz belőle probléma (valaki ezzel kapcsolatban megnyugtathatna...)
A biztonság kedvéért a felhasználónevemet és a monogramomat (woah, kezdek kitárulkozni) láthatjátok a bal felső sarokban. Ezt így visszagondolva, hülyeség volt megcsinálni, mert enélkül is simán lemásolhatják, de sebaj.
Ja, és még egy: Ez rövidített verzió. Az eredeti 10 oldalas, mivel ez így is elég hosszú lett, attól megkíméllek titeket. 
A cikkhez: két olyan emberről akartam írni, akik nem a magánéletükkel, nem a botrányaikkal, hanem a tehetségükkel vívták ki az elismerést, nem csak a kameráknak tudnak mosolyogni, hanem a színpadon is alakítanak. Az egyikük személyes példaképem, a másik kissé híresebb és népszerűbb, de nem annyira, hogy a könyökükön jöjjön ki az embereknek. Nem akartam "toroklenyomós" cikket senkinek sem, eredetileg a "sztárok és a vallás" témában írtam volna, de kezdetnek szerintem erős lett volna. Így aztán egy félig-meddig nem mindennapi témát akartam feldolgozni, egyébként cikksorozat gyanánt is. Ők ketten csak a kezdet lett volna, még hacsak egy produkciót is tudtam volna bemutatni néhány hírességnél, azt is töviről hegyire, kritikával, véleménnyel, interjúval, mindennel terveztem. 
Nos, alakult ahogy alakult. Akinek van kedve, olvassa, akinek nincs, tekintse ezt semmisnek. (max kivágnak)
CIKK1 CIKK2 CIKK3 CIKK4 CIKK5 CIKK6 CIKK7 CIKK8 CIKK9 CIKK10 CIKK11
U.i.: Ha észrevesztek bármely hibát, ami miatt esetleg nem kerülhetett ki a főoldalra, az építő jellegű kritikákat nagyon szívesen fogadom! smileeee.gif (remélem jó sorrendben vannak a képek...)

Elolvastam, és ha az elgépeléseket ki nem javítva került volna ki, is többet ért volna egy 2 soros cikknél, aminek a felét Instagram-képek teszik ki. Látszik, hogy sokat dolgoztál vele, és hiába nem köt le annyira ez a téma, élvezet volt olvasni, és tetszik, ahogyan fogalmazol. smileeee.gif

Egyébként érdekel, hogy a kedves hírszerkesztő hol látja, hogy egy olyan cikk iránt, amiben arról van szó, hogy Kylie Jenner éppen milyen ruhában pózolt az instán, van érdeklődés, mikor az ilyen cikkekhez 90 %-ban olyan kommentek érkeznek, amiben a tagok (akiknek elvileg nézik, hogy milyen témájú cikkek érdekelnék) azt taglalják, hogy mennyire nem ért meg egy cikket. rolleyes.gif Egyáltalán nem vagyok itt a kezdetek óta, 2011-ben regisztráltam először, akkor még nem voltak annyira érdekes/minőségi cikkek, de idővel belerázódtak a(z akkori) tagok, és mindazt, amit ez alatt a pár év alatt felépítettek, szépen lerombolták. Vicc.
5 felhasználónak tetszik: habibi, CandUs, Szandi0820, Lil98, Beyla
2016. június 26. 09:44 #8891
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Mennyire aranyos volt anyu munkatársa ballagásom alkalmából vett nekem egy szép, látszólag nagyon drága tollat, és raffaello-t. Nem nagy dolog, de olyan aranyos volt tőle. thumbsup.gif
5 felhasználónak tetszik: CandUs, Szandi0820, Lil98, Beyla, Bátor Ventillátor
2016. június 26. 09:47 #8892
- törölt felhasználó -    
Épp azon gondolkodom, hogy amikor meglátják a nicknevem, hányan kezdenek el anyázódni, és mondogatni, hogy 'ez a r*banc már megint pofázik...'. Ez úgy érdekelne. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. június 26. 11:16 #8893
- törölt felhasználó -    
Idézet (Noise. @ 2016.06.25. 19:15)
Én nem ítélek el senkit azért, mert hívő, de amit néhányan (itt, az oldalon is) leművelnek, az nálam kiüti a biztosítékot. Az "imádom" fül alatt ott van Jézus, az "utálom" rész alatt pedig Sátán. Ez még egész elviselhető, de mikor a bemutatkozásába bele van írva, hogy "Isten segít neked, csak kérned kell", "Áldjuk Jézust" és próbál megtéríteni, szívem szerint elfutnék. Legyen hívő, ha ez neki jó, de ennyire ne! 
Ez kb ugyanolyan, mint mikor a 11-12 éves nagyon kemény rocker, emo, metálos lánykák kiírják, hogy ők zenét hallgatnak és ha nem szereted a Black Veil Brides-t és a Bring Me The Horizon-t, húzhatsz az adatlapjáról, mert egy ízlésficamos kis k.csög vagy rolleyes.gif

Ti hol találtok ilyeneket? Annyi városi legenda terjed itt, hogy milyen profilok vannak, de én egybe sem futok bele. Nagyon kíváncsi lennék már egyre biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: InoriGothGirl, CandUs, Lil98, Bátor Ventillátor
2016. június 26. 12:46 #8894
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8800
Csatolások: 218269
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (habibi @ 2016.06.26. 00:02)
Kedves Mindenki!
Ahogyan már korábban láthattátok, panaszkodtam, amiért nem került ki a cikkem a főoldalra. Sokat dolgoztam vele, gyűjtögettem, fordítgattam, de semmi nem lett belőle. 
Páran írták, hogy őket érdekelné, és azaz igazság, hogy én is szívesen megosztanám veletek. 
(...)
Nos, alakult ahogy alakult. Akinek van kedve, olvassa, akinek nincs, tekintse ezt semmisnek. (max kivágnak)
CIKK1 CIKK2 CIKK3 CIKK4 CIKK5 CIKK6 CIKK7 CIKK8 CIKK9 CIKK10 CIKK11
U.i.: Ha észrevesztek bármely hibát, ami miatt esetleg nem kerülhetett ki a főoldalra, az építő jellegű kritikákat nagyon szívesen fogadom! smileeee.gif (remélem jó sorrendben vannak a képek...)

Halvány lila lövésem sincs, hogy ennek miért nincs itt keresnivalója. Én sem találtam más hibát, csak félregépelést, meg itt-ott egy vesszőt, de azt mondtad, hogy a második/harmadik beküldésre azokat is kijavítottad... szóval nem értem. Egyébként hatalmas köszönet a cikkért, imádtam olvasni és nem csak azért, mert egyébként is érdekel a téma. Nagyszerű a megfogalmazás is, olvastatja magát az emberrel. meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: habibi, CandUs, Lil98, Beyla
2016. június 26. 13:28 #8895
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (habibi @ 2016.06.26. 00:02)
Kedves Mindenki!
Ahogyan már korábban láthattátok, panaszkodtam, amiért nem került ki a cikkem a főoldalra. Sokat dolgoztam vele, gyűjtögettem, fordítgattam, de semmi nem lett belőle. 
Páran írták, hogy őket érdekelné, és azaz igazság, hogy én is szívesen megosztanám veletek. 
Előre szólok: a jogi katyvaszok miatt nem azokat a fényképeket teszem fel ide, amit a jól ismert előnézeti formában csináltam ,hanem amiket kb. 10 perce, a saját gépemről, word dokumentumban (az, hogy doksit hogy töltsek fel ide, még rejtély a számomra). Az ok egyértelmű: azt elviselem ha kivágnak, ha beperelnek, azt már annyira nem. Remélem, így sem lesz belőle probléma (valaki ezzel kapcsolatban megnyugtathatna...)
A biztonság kedvéért a felhasználónevemet és a monogramomat (woah, kezdek kitárulkozni) láthatjátok a bal felső sarokban. Ezt így visszagondolva, hülyeség volt megcsinálni, mert enélkül is simán lemásolhatják, de sebaj.
Ja, és még egy: Ez rövidített verzió. Az eredeti 10 oldalas, mivel ez így is elég hosszú lett, attól megkíméllek titeket. 
A cikkhez: két olyan emberről akartam írni, akik nem a magánéletükkel, nem a botrányaikkal, hanem a tehetségükkel vívták ki az elismerést, nem csak a kameráknak tudnak mosolyogni, hanem a színpadon is alakítanak. Az egyikük személyes példaképem, a másik kissé híresebb és népszerűbb, de nem annyira, hogy a könyökükön jöjjön ki az embereknek. Nem akartam "toroklenyomós" cikket senkinek sem, eredetileg a "sztárok és a vallás" témában írtam volna, de kezdetnek szerintem erős lett volna. Így aztán egy félig-meddig nem mindennapi témát akartam feldolgozni, egyébként cikksorozat gyanánt is. Ők ketten csak a kezdet lett volna, még hacsak egy produkciót is tudtam volna bemutatni néhány hírességnél, azt is töviről hegyire, kritikával, véleménnyel, interjúval, mindennel terveztem. 
Nos, alakult ahogy alakult. Akinek van kedve, olvassa, akinek nincs, tekintse ezt semmisnek. (max kivágnak)
CIKK1 CIKK2 CIKK3 CIKK4 CIKK5 CIKK6 CIKK7 CIKK8 CIKK9 CIKK10 CIKK11
U.i.: Ha észrevesztek bármely hibát, ami miatt esetleg nem kerülhetett ki a főoldalra, az építő jellegű kritikákat nagyon szívesen fogadom! smileeee.gif (remélem jó sorrendben vannak a képek...)


Nekem tetszett a cikked, érdekes és informatív, megérdemelné, hogy kikerüljön, függetlenül attól, mennyire (nem) érdekelné a Jenner-Kardashian familián és társain nyáladzó olvasókat.
Tényleg van benne pár elírás, amit két pillanat alatt kijavíthat a hírmoderátor, elvégre ez a dolga, viszont értelmesen fogalmazol, és elírás mindenkivel előfordul.

Ami miatt nem kerülhet ki, az egyetlen, amire gondolni tudok, az az, hogy a két úriember karrierjét foglalja össze és nem egy friss infót/hírt (új film, gyerekszületés, esküvő és mostanában új hajszín /alsónemű/szexuális ajzószer) közöl.
Ami viszont szintén hülyeség lenne, mert hasonló cikkek jelentek már meg, például nekem az Audrey Hepburn-ös visszaemlékezős cikkem vagy a Che Guavara a popkultúrában című szösszenet. Persze ezek még Courtney ideje alatt jelentek meg, aki nemcsak a saját cikkeit jelentette meg.
5 felhasználónak tetszik: habibi, Szandi0820, CandUs, Lil98, Beyla
2016. június 26. 13:44 #8896
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Csak egy kis idézet a Felhasználási feltételek-ből, amit mindenki olvasott, ugyebár, mielőtt regisztrált. Ez történetesen a második pont:
" A személyeskedés semmilyen formája nem megengedett. Tilos bárkinek az emberi méltóságát megsérteni. Kifejezetten tilos a nemzeti, etnikai, vallási, kulturális, nemi és faji alapú előítéleteknek, és megkülönböztetéseknek - akár burkolt formában is - hangot adni. Továbbá tilos a felhasználók eltérő ízléséből fakadó ellenszenvet kinyilvánítani, a tagokat egymás ellen uszítani, mások helyesírását vagy az oldalon belüli bármely tevékenységét kritizálni.
A Starityn a veszekedést, egymásnak ugrást nem toleráljuk."
Ennyi lettem volna, köszönöm.
1 felhasználónak tetszik: Astronomergirl.
2016. június 26. 14:07 #8897
- törölt felhasználó -    
Egy hete nem láttam internetet körülbelül, és mikor hazajöttem ma, olyan volt, mintha egy luxusvillába térnék be. De azért simán maradtam volna még egy hetet az alkotótáborban. Nagyon igaz, hogy akkor ismered meg igazán az embereket, amikor úgymond velük laksz. Sok embert most már még jobban bírok, mint eddig, de van olyan is, akiről azt hittem, jó arc, de az utolsó napokban már a hímtagom ki volt vele. :'D
Azt meg imádom, mikor ki tudom hozni a körülöttem lévő emberekből az alpári fogyatékost. Hatszor bolondabb lettem a tábor végére, de csomó embert meg is fertőztem a hülyeségeimmel. rohog.gif

És az egyik legjobb momentum az egészben az, hogy leküzdöttem a gátlásaimat, mert már annyi időt töltöttem ott az emberekkel, hogy anélkül énekeltem közönség előtt, hogy zavarba gyüttem volna. Már az is csoda, hogy én énekelek élőlények előtt, akit nem ismerek már ezer éve. És a zoknimba pirultam, hogy mindenki mondta, milyen jó hangom van. blush.gif

Az új Trónok Harca rész meg annyira kibebazsottul gyönyörűséges, hogy 2 perc alatt csak 68-szor rázott ki a hideg, az egész egy igazi katartikus élmény volt. Majdnem szanaszéjjel sírtam magam a gyönyörűségtől. Szerintem életem hátralévő részét azzal töltöm, hogy annyiszor nézem újra, ahányszor csak tudom. Iwan Rheon meg annyira jó színész, hogy nem hiszem el.
fú jó abbafejezem magam
8 felhasználónak tetszik: habibi, Szandi0820, MadHatter, Phaedra, CandUs, Zsófi765, Lil98, Beyla
2016. június 26. 15:34 #8898
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2016.06.26. 13:44)
Csak egy kis idézet a Felhasználási feltételek-ből, amit mindenki olvasott, ugyebár, mielőtt regisztrált. Ez történetesen a második pont:
" A személyeskedés semmilyen formája nem megengedett. Tilos bárkinek az emberi méltóságát megsérteni. Kifejezetten tilos a nemzeti, etnikai, vallási, kulturális, nemi és faji alapú előítéleteknek, és megkülönböztetéseknek - akár burkolt formában is - hangot adni. Továbbá tilos a felhasználók eltérő ízléséből fakadó ellenszenvet kinyilvánítani, a tagokat egymás ellen uszítani, mások helyesírását vagy az oldalon belüli bármely tevékenységét kritizálni. 
A Starityn a veszekedést, egymásnak ugrást nem toleráljuk."
Ennyi lettem volna, köszönöm.

Ha a 69-es dologról van szó, megmondom őszintén, egyetértek, de ha nem, szeretnék hozzáfűzni pár dolgot:

1, Gondolom ezek a felhasználói kötelességek és a cikkírás szabályai is csak ránk, normál tagokra vonatkoznak, ellenben nem jött volna ide imént három moderátor is osztani az észt Courtneynek -bocsánat, "Editnek"-, Beylának és persze a többieknek is. Azok a kommentek elrejtésével együtt el is lettek felejtve? Egyesek itt szép példát mutatnak; ne haragudj, amiért ezt így mondom, de szép nagy s*gget csinálnak a szájukból. Tudni illik, én kicsit sem nézek fel azokra az emberekre jobban, akiknek a profiljukban ott van a moderátor szócska, ezért nem kezdtem el bármi másra is gondolni -amikor múltkor idejöttek-, azon kívül, hogy ezek mekkora bunkók. És persze tisztelet a kivételnek, mert vannak olyan moderátorok, akik igenis példát mutatnak, csak nem merik vállalni a véleményüket a szerkesztés kapcsán.

2, Nem tudtam, hogy a kibeszélés is személyeskedésnek számít. Minden egyes fórumban, minden egyes cikk alatt látni beszólogatások, veszekedések tömkelegét, amik szerintem súlyosabb dolgokat kívánnak maguk után, mint az, hogy mi itt megvitatjuk, hogy mikben értünk egyet.

3, Elég személyes indok, de én úgy látom, hogy ez a topik és ennek a topiknak a tagjai a Starity még élő lelke. Itt egy-két dolgot leszámítva mindig egyetértés, empátia van, és a másik személy meghallgatása történik. Ez egy olyan fórum, ahol mindenki kedveli a másikat. Szóval szerintem ez nem az a hely, ahová ezt be kellett volna illeszteni.

Köszöntem, ha olvastad, most ennyi jutott az eszembe!
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Astronomergirl., CandUs, arlene, thestupidboy96, Beyla, exoverdose
2016. június 26. 15:41 #8899
- törölt felhasználó -    
Idézet (Phaedra @ 2016.06.26. 15:34)
Ha a 69-es dologról van szó, megmondom őszintén, egyetértek, de ha nem, szeretnék hozzáfűzni pár dolgot

Nem, itt most nem a 69-es dologról van szó, hanem a vallásról írt tegnapi (és mai, csak törölve lett) hozzászólásomról.
2016. június 26. 16:00 #8900
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Pontosan arról a bejegyzésről van szó, ami el is távolítottam, az írója jól látja a helyzetet. A véleménynyilvánítással, illetve jogos kritikával semmi bajom, a bajom azzal van, ha egyes tagok kinevetnek más tagokat az eltérő ízlésük, vallási nézeteik, netalán feltételezett alacsony értelmi képességeik miatt. Itt mindannyian nagyon szeretitek hangoztatni az egyenjogúságot, meg az elfogadást, de most kicsit úgy érzem, ez volt a bort iszik, ám vizet prédikál tipikus esete. Ha ez nektek mégis annyira tetszik, csináljátok privátban, de semmi szükség rá, hogy nyilvánosan megalázzatok más tagokat, pláne ha még csak gyerekek. És nem is fogom eltűrni. (Más topikokban sem tűröm el, ha észreveszem, intézkedek.)
3 felhasználónak tetszik: Phaedra, Shireen, Beyla
560 oldal 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!