Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. július 02. 17:55 #9041
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Egyetlen egy észrevétel, nem gyűlölködés, és nem szidalmazás, szó sincs ilyenről, de nálam ez központú dolog, ezért úgy érzem, ezt most meg kell osztanom:
Ma volt a BP Pride, legyen. Ezzel a közösséggel kapcsolatosan már eljutottam egy olyan szintre, hogy tolerálom őket, sőt, vannak ezekből a körökből ismerőseim, nem tudom őket bántani, mert tényleg, értékes és aranyos emberek. Na de az kiverte a biztosítékot nálam, hogy azok az emberek, akik nap mint nap megélik a megvetést és a megalázottságot, képesek egy olyan zászlót végigvinni a felvonuláson, hogy "A szerelem valós ,Isten csak mese". Már elnézést, de hogy van ez? Én tartsam tiszteletben a ti nemi identitásotokat - amit, megint hangsúlyozom, mostanra teljesen sikerült pozitívan kezelnem - de ti akkor leszólhattok azért, mert én vallásos ember vagyok? Logikus ez? Nálam csöppet hatalmas nagy ellentmondás.
Nem minden vallásos ember utálja a meleg/transz közösséget, és van olyan homoszexuális ismerősöm, aki igen is vallásos ember.
Számomra ez kicsit dühítő. Megint nem akarok sértegetni senkit, nem ezzel a céllal írom ezt, csak arra kérem az itt lévőket, hogy Ők ezt a zászlót vívő 3-4 emberről nem vegyenek példát, hanem gondolkozzanak, és ne skatulyázzanak azért, mert valaki vallásos (vagy mert meleg).
Az külön megdöbbenés volt számomra, hogy van képe valakinek az ateizmust hirdetni. Ha valaki a homofóbiát hirdetné, az rasszizmus és bántás, de az ateizmus oké, mert a vallásos emberek amúgy is hülyék és bigottak?

Részemről ennyi. Nem bántani akarok, nem sértegetni, jómagam nem voltam ott egyébként a felvonuláson, képen láttam az alábbi zászlót, nem tudom, de tényleg kérlek titeket, hogy ti ne legyetek ilyenek, legyen eszetek, és inkább ne ítélkezzetek (főleg ne így) smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Lil98, Phaedra, Beyla, sg1992, Szandi0820
2016. július 02. 18:18 #9042
- törölt felhasználó -    
Nos tegnap hozzá akartam szólni a témámhoz és észrevettem,hogy eltűnt,utána írtam a Modertátorok topikjába és üzenetben közölték velem,hogy összevonták mad.gif ,mert ilyen topik már van és felesleges kettő persze van egy csomó hülye szólánc ami ugyan arról szól csak más a címe,de azokat nem vonják össze.Nem értem mindek kellett reklamalo.gif és észrevettem nem én vagyok az egyetlen aki ki van akada,mostanában nem is értem minek vagyok ezen az oldalon,úgyis csak azért regisztráltam,hogy híreket olvassak,de mostanában csak 4 emberről van szó csak és még ezek a témák angry.gif
5 felhasználónak tetszik: Lil98, Astronomergirl., ScreamQueen, LaDySmIth, adriienn96
2016. július 02. 18:20 #9043
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cosmo @ 2016.07.02. 18:18)
Nos tegnap hozzá akartam szólni a témámhoz és észrevettem,hogy eltűnt,utána írtam a Modertátorok topikjába és üzenetben közölték velem,hogy összevonták mad.gif ,mert ilyen topik már van és felesleges kettő persze van egy csomó hülye szólánc ami ugyan arról szól csak más a címe,de azokat nem vonják össze.Nem értem mindek kellett reklamalo.gif és észrevettem nem én vagyok az egyetlen aki ki van akada,mostanában nem is értem minek vagyok ezen az oldalon,úgyis csak azért regisztráltam,hogy híreket olvassak,de mostanában csak 4 emberről van szó csak és még ezek a témák angry.gif

Én is írtam a topikjukba, mert tényleg a legjobb témákat cseszték el. Egyszerűen nem tudom felfogni ésszel. Mert azok a pontozós dolgok nem voltak egyformák, és olyan dolgokat töröltek, amik népszerűek voltak, és rendesen mentek.
6 felhasználónak tetszik: Lil98, Phaedra, Astronomergirl., ScreamQueen, LaDySmIth, adriienn96
2016. július 02. 18:34 #9044
- törölt felhasználó -    
Idézet (habibi @ 2016.07.02. 17:55)
Egyetlen egy észrevétel, nem gyűlölködés, és nem szidalmazás, szó sincs ilyenről, de nálam ez központú dolog, ezért úgy érzem, ezt most meg kell osztanom:
Ma volt a BP Pride, legyen. Ezzel a közösséggel kapcsolatosan már eljutottam egy olyan szintre, hogy tolerálom őket, sőt, vannak ezekből a körökből ismerőseim, nem tudom őket bántani, mert tényleg, értékes és aranyos emberek. Na de az kiverte a biztosítékot nálam, hogy azok az emberek, akik nap mint nap megélik a megvetést és a megalázottságot, képesek egy olyan zászlót végigvinni a felvonuláson, hogy "A szerelem valós ,Isten csak mese". Már elnézést, de hogy van ez? Én tartsam tiszteletben a ti nemi identitásotokat - amit, megint hangsúlyozom, mostanra teljesen sikerült pozitívan kezelnem - de ti akkor leszólhattok azért, mert én vallásos ember vagyok? Logikus ez? Nálam csöppet hatalmas nagy ellentmondás. 
Nem minden vallásos ember utálja a meleg/transz közösséget, és van olyan homoszexuális ismerősöm, aki igen is vallásos ember. 
Számomra ez kicsit dühítő. Megint nem akarok sértegetni senkit, nem ezzel a céllal írom ezt, csak arra kérem az itt lévőket, hogy Ők ezt a zászlót vívő 3-4 emberről nem vegyenek példát, hanem gondolkozzanak, és ne skatulyázzanak azért, mert valaki vallásos (vagy mert meleg). 
Az külön megdöbbenés volt számomra, hogy van képe valakinek az ateizmust hirdetni. Ha valaki a homofóbiát hirdetné, az rasszizmus és bántás, de az ateizmus oké, mert a vallásos emberek amúgy is hülyék és bigottak? 
Részemről ennyi. Nem bántani akarok, nem sértegetni, jómagam nem voltam ott egyébként a felvonuláson, képen láttam az alábbi zászlót, nem tudom, de tényleg kérlek titeket, hogy ti ne legyetek ilyenek, legyen eszetek, és inkább ne ítélkezzetek (főleg ne így) smileeee.gif

Hm, ez vicces... Pár napja ezt én is szóvá tettem itt egy tagnak, ugyan ez volt a történet, amit te föntebb vázoltál, de normális magyarázatot nem volt képes adni rá... pardon.gif
On: Én komolyan nem értem, hogy egyesek hogy lehetnek olyan felelőtlenek, hogy póráz nélkül sétáltatják a kutyát, pedig nem visszahívható a kutya. És nem is egy isten háta mögötti több hektáros mezőről van szó, hanem főút mellett voltak. Csak szaladjon át a túloldalra, mert meglát ott egy kutyát, úgy elb*sszk az autók, mint a k*rvaisten... unsure.gif Erre nem gondol a gazda? Én elhiszem, hogy egy kutyának kell a mozgás, főleg egy kölyökkutyának rengeteg energiája van, de könyörgöm, ha nem akarja, hogy lábtörlő legyen szerencsétlen állatból, akkor olyan helyen engedje el, ami el van kerítve, ha tudja, hogy nem behívható... reklamalo.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, habibi
2016. július 02. 19:31 #9045
- törölt felhasználó -    
Ébren is álmatlanul fetrengek azért, hogy vajon lehozzák-e a cikkem. Nem mertem komolyabb témáról írni (pusztán néhány szurkoló példamutató magatartásáról az EBn) tehát a cikk inkább tartalmaz aranyos/érdekes dolgokat, mint puszta tényeket. De hát majd meglátjuk. rolleyes.gif

Egy másik cikkemre már lassan 1,5 hónapja készülök, de ennek a topiknak köszönhetően felnyitották a szemem, hogy nem fogadnak el nyomtatásban megjelent szöveget (csak a Wikipédia szerű oldalakat, amit BÁRKI szerkeszthet, és csak pont arra jó, hogy középiskolában erre támaszkodjon, ha nem érti a háziját rolleyes.gif ) így most próbálom összevadászni az anyagot netről - több-kevesebb sikerrel [inkább kevesebb].

OFF: Csak nekem változott meg az oldal tagolása? Már így fórumon?

1 felhasználónak tetszik: habibi
2016. július 02. 19:40 #9046
- törölt felhasználó -    
Idézet (habibi @ 2016.07.02. 17:55)
Egyetlen egy észrevétel, nem gyűlölködés, és nem szidalmazás, szó sincs ilyenről, de nálam ez központú dolog, ezért úgy érzem, ezt most meg kell osztanom:
Ma volt a BP Pride, legyen. Ezzel a közösséggel kapcsolatosan már eljutottam egy olyan szintre, hogy tolerálom őket, sőt, vannak ezekből a körökből ismerőseim, nem tudom őket bántani, mert tényleg, értékes és aranyos emberek. Na de az kiverte a biztosítékot nálam, hogy azok az emberek, akik nap mint nap megélik a megvetést és a megalázottságot, képesek egy olyan zászlót végigvinni a felvonuláson, hogy "A szerelem valós ,Isten csak mese". Már elnézést, de hogy van ez? Én tartsam tiszteletben a ti nemi identitásotokat - amit, megint hangsúlyozom, mostanra teljesen sikerült pozitívan kezelnem - de ti akkor leszólhattok azért, mert én vallásos ember vagyok? Logikus ez? Nálam csöppet hatalmas nagy ellentmondás. 
Nem minden vallásos ember utálja a meleg/transz közösséget, és van olyan homoszexuális ismerősöm, aki igen is vallásos ember. 
Számomra ez kicsit dühítő. Megint nem akarok sértegetni senkit, nem ezzel a céllal írom ezt, csak arra kérem az itt lévőket, hogy Ők ezt a zászlót vívő 3-4 emberről nem vegyenek példát, hanem gondolkozzanak, és ne skatulyázzanak azért, mert valaki vallásos (vagy mert meleg). 
Az külön megdöbbenés volt számomra, hogy van képe valakinek az ateizmust hirdetni. Ha valaki a homofóbiát hirdetné, az rasszizmus és bántás, de az ateizmus oké, mert a vallásos emberek amúgy is hülyék és bigottak? 
Részemről ennyi. Nem bántani akarok, nem sértegetni, jómagam nem voltam ott egyébként a felvonuláson, képen láttam az alábbi zászlót, nem tudom, de tényleg kérlek titeket, hogy ti ne legyetek ilyenek, legyen eszetek, és inkább ne ítélkezzetek (főleg ne így) smileeee.gif

Szerintem, az ilyet ne vedd magadra! smileeee.gif Pusztán csak arra gondolhattak, hogy a legtöbb támadás az egyház felől éri őket, meg úgy a mélyen vallásos emberek szoktak ezen fennakadni. Én mindkét félhez teljesen passzívan állok hozzá és külső szemlélőként mondom, amit mondok. NEM hibáztatom az egyházat, hiszen a melegfelvonulásokat én sem teljesen értem, de ez teljesen mindegy. De nem értem az egyház (nem minden vallásos emberre mondom, természetesen) ellenségeskedését sem.

Szóval én a helyedben nem foglalkoznék ezzel, hisz nem konkrétan valakinek, hanem valami ellen szólt az a zászlócska. wink.gif

Meg ellentétek mindig voltak, és sajnos mindig is lesznek bizonyos csoportok között, és ez sajnos elkerülhetetlen.
4 felhasználónak tetszik: Phaedra, habibi, Beyla, exoverdose
2016. július 02. 19:42 #9047
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Rákerestem a neten, hogy mitől dagadhatott be a vádlim. A első pár találatot megnéztem és... szerintem inkább hívatok egy papot. mellow.gif Mindig elfelejtem, hogy hipochonder vagyok és nem kéne semmire sem első körben a google-ben keresnem a választ mellow.gif
11 felhasználónak tetszik: Lil98, Wyrd, Phaedra, healy., ScreamQueen, Szandi0820, Beyla, habibi, Shadowsblood, LaDySmIth, Jody
2016. július 02. 20:14 #9048
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Ma volt a gitárosunk esküvője. Teljesen elérzékenyültem, és fogalmam sincs, hogyan történhetett ez. Minden esküvőt, minden ilyen nagyobb eseményt képes vagyok baltaarccal végigülni (még a saját mamám temetését is faarccal ültem végig - mikor mindenki sírt mellettem) és a mai pedig annyira megérintett b#sszameg, hogy sokszor kellett pislognom, hogy a könnyeim ne folyjanak ki. Mi a tosz van velem? closedeyes.gif

Egyébként szép szertartás volt, örültem, hogy egy ilyen is történt a zenekar életében. (:
8 felhasználónak tetszik: Lil98, Szandi0820, Wyrd, Phaedra, Beyla, Shadowsblood, Jody, MadHatter
2016. július 02. 20:33 #9049
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (Agent X @ 2016.07.02. 19:40)
Szerintem, az ilyet ne vedd magadra! smileeee.gif Pusztán csak arra gondolhattak, hogy a legtöbb támadás az egyház felől éri őket, meg úgy a mélyen vallásos emberek szoktak ezen fennakadni. Én mindkét félhez teljesen passzívan állok hozzá és külső szemlélőként mondom, amit mondok. NEM hibáztatom az egyházat, hiszen a melegfelvonulásokat én sem teljesen értem, de ez teljesen mindegy. De nem értem az egyház (nem minden vallásos emberre mondom, természetesen) ellenségeskedését sem.
Szóval én a helyedben nem foglalkoznék ezzel, hisz nem konkrétan valakinek, hanem valami ellen szólt az a zászlócska. wink.gif
Meg ellentétek mindig voltak, és sajnos mindig is lesznek bizonyos csoportok között, és ez sajnos elkerülhetetlen.


Tudom, hogy jó szándékkal írtad a válaszodat, ezért tisztázom előre, hogy én sem ellened írok/szólok. smileeee.gif
Mélyen vallásos vagyok, de nem az a típusú keresztény ember, aki mindenhol a "térítendő, pogány népeket látja". Elfogadom, ha valaki nem hisz Istenben (természetesen, ezt addig tudom csendben tolerálni, amíg előttem direkt módon el nem kezdi szidni az én hitemet). Nincs problémám a melegekkel sem, sőt, sok minden mással sem, amivel az egyháznak lenne (egyébként: az egyház és Isten nem ugyanaz. Az Istenre vonatkozó kijelentésen akadtam fenn, ez nem jelenti azt, hogy néhány dologgal kapcsolatban egyet értenék az egyházzal, mert egyébként nagyon sok mindenben nem tudok rábólintani a dolgaikra), szóval kihangsúlyozom, nem ez a fajta vallási fanatikus vagyok, ha bigottnak is tűnök, annak szinte sosincs köze a vallásomhoz, nálam az személyes és egyéni dolog.
A lényeg itt az, hogy pont azok az emberek gyűlölködtek és figuráztak ki másokat, akik tudják jól, hogy ez milyen érzés, akik a nemi identitásuk miatt kapják meg ugyanezt. Ez nekik miért jó? Hogyha egy felvonulásnak ez a célja, hogy békét és elfogadást teremtsen, miért kell nekik hergelniük másokat is? Ha a "keresztény felvonuláson" lenne homofóbos plakát, arra mindenki ugrana. A vallásos embereket is annyi atrocitás éri, bezzeg az tök elfogadott, meg korrekt dolog, mert "A Biblia csak mese, Isten is csak mese, beszélgetsz a kitalációddal, stb.".

Úgy hogy, részben vagyok fennakadva személyes okokból kifolyólag, részben azért, mert van egyfajta emberi butaság, amit már nehezen értek meg.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Phaedra, Beyla
2016. július 02. 20:36 #9050
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Voltam a Pride-on. Nagyon jó volt, és sikerült beférkőznöm az amnestysekhez. Kivételesen ellentüntetők sem voltak (legalábbis nem tudok róla)... Azalatt a 2,5 óra alatt pedig teljesen belehavarodtam a mögöttem táncoló angyalba. blush.gif
3 felhasználónak tetszik: Phaedra, Shadowsblood, LaDySmIth
2016. július 02. 20:45 #9051
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2016.07.02. 18:34)
Hm, ez vicces... Pár napja ezt én is szóvá tettem itt egy tagnak, ugyan ez volt a történet, amit te föntebb vázoltál, de normális magyarázatot nem volt képes adni rá... pardon.gif

Szerintem meg teljesen felesleges itt játszanod az okos tagot, mert ebből csak az szűrődik le, hogy szöveget értelmezni nem tudsz.
Múltkor azt írtam, hogy az olyat nem szeretem, amikor a nagy vallásos heterok szólnak be nekünk, hogy az életmódunk nem megfelelő, majd a pokolra jutunk. És természetesen nem ilyen szép hangnemmel. Ezután amikor mi kiállunk magunkért, és mondjuk, hogy a vallás egyéni szocprobléma, ne erőszakolják másra, az még nekik áll feljebb.
Sajnálom, ha te a két szituációt egyenértékűnek látod. Mert ha csak úgy spontán beszólunk egy vallásos embernek, az igenis offenzív, ellenben azzal, ha kiállunk magunkért, és leállítjuk valaki gyűlölködését.
Persze a fordítottja sosem akaszt ki téged, érdekes módon, amikor a vallásos szól be a nem heteronak. Akkor sosem látni a hasonló megnyilvánulásaid. Ezért az objektívat és a pártatlant sem kell előadni.
Egyébként nem állt szándékomban magyarázkodni sem, mert egyrészt van egy életem, és azt írnám le, amit már mások 20x is leírtam. Meg kéne látni a dolgok közötti összefüggéseket. A másik meg, hogy vannak olyan emberek, akiknek ha százszor is leírod ugyan azt, csak és kizárólag a saját elvakult és egy irreális világban létrejött rosszindulatú dumájukat fogják erőltetni. Nem kell válaszolni, mert egyszerűen már belefáradtam, nem érdekel. Köszönöm.

Tulajdonképpen az én szememben egy nagy ateista és egy vallási fanatikus ugyan az. -tépik egymás haját az idők végezetéig. Úgy vagyok vele, hogy az ember a hitét tartsa meg önmagának, vagy kommunikáljon róla objektívan. Hiszen úgy tartom, egy intelligens embernek van egy bizonyos képe/logikavezetése az ismeretlen felsőbb hatalmakról.
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, InoriGothGirl, Beyla, Shadowsblood, LaDySmIth, exoverdose
2016. július 02. 21:07 #9052
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (habibi @ 2016.07.02. 20:33)
Ha a "keresztény felvonuláson" lenne homofóbos plakát, arra mindenki ugrana. A vallásos embereket is annyi atrocitás éri, bezzeg az tök elfogadott, meg korrekt dolog, mert "A Biblia csak mese, Isten is csak mese, beszélgetsz a kitalációddal, stb.".


Ez maga a nemártás elve. És szerintem ez pontosan így helyes. Ezt a pár mondatot mindkét fél számára ajánlanám.
Őszintén szólva, a hasonlók miatt nagyon tudok haragudni a közösségünkre. Mert ha azt a zászlót meglátja egy egyszerű, teljesen hétköznapi felfogású ember és általánosítani fog, hogy na, ezek a rohadt bzik ilyenek.

Idézet
(egyébként: az egyház és Isten nem ugyanaz. Az Istenre vonatkozó kijelentésen akadtam fenn, ez nem jelenti azt, hogy néhány dologgal kapcsolatban egyet értenék az egyházzal, mert egyébként nagyon sok mindenben nem tudok rábólintani a dolgaikra), szóval kihangsúlyozom, nem ez a fajta vallási fanatikus vagyok, ha bigottnak is tűnök, annak szinte sosincs köze a vallásomhoz, nálam az személyes és egyéni dolog.


Osztom. Én például ellenzem az egyház egyes intézkedéseit, mert sokszor ütik bele az orrukat olyanokba, amikhez közük nincsen. Viszont ha egyénileg a kereszténynek (vagy akár ateistának) nincsen velem baja, nekem sem lesz vele. Ha ő nem szól be, én sem neki. És ez fordítva is igaz. Ennyire egyszerű.

On: Azt hittem, milyen jót iszunk majd így négyen, a kiscsalád és az az eszméletlen jóképű pasika. De nem, ők mennek kocsmázni. unsure.gif
8 felhasználónak tetszik: Lil98, Szandi0820, habibi, Beyla, Shadowsblood, LaDySmIth, InoriGothGirl, exoverdose
2016. július 02. 21:08 #9053
- törölt felhasználó -    
Idézet (MadHatter @ 2016.07.02. 19:42)
Rákerestem a neten, hogy mitől dagadhatott be a vádlim. A első pár találatot megnéztem és... szerintem inkább hívatok egy papot. mellow.gif  Mindig elfelejtem, hogy hipochonder vagyok és nem kéne semmire sem első körben a google-ben keresnem a választ mellow.gif

Same here
Egyszer lett pár véraláfutásom, és az internet által eljutottam odáig, hogy autoimmun betegségem van. dry.gif Pedig amúgy csak túl erősen vakartam a lábam rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Lil98, Szandi0820, Beyla, Shadowsblood, MadHatter
2016. július 02. 21:24 #9054
- törölt felhasználó -    
Napom csúcspontja, hogy egyszerre hozták el nekem kölcsönbe az első Trónok Harca könyvet, és jött a jégkrémes autó.
És két barátnőmmel is megállapítottam, hogy a legjobb fogamzásgátló a Chewbacca-s fürdőköpeny.

Az agyam meg egy összevisszaság, és annyi dologba akarok egyszerre belekezdeni, hogy a végén nem fogok semmit sem csinálni. rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: Lil98, Szandi0820, LaDySmIth, MadHatter
2016. július 02. 21:30 #9055
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1191
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
A mai napom iszonyat hosszú volt. Jelenleg is fejfájással küzdök. A holnapon töröm jelenleg is a fejem, ha minden jól alakul irány a szekszárdi mozi és a Függetlenség napja 2.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, MadHatter
2016. július 02. 21:51 #9056
- törölt felhasználó -    
Ha már itt is láttam hozzászólásokat a budapesti pride-dal kapcsolatban, úgy gondolom, én is hozzászólok. Az a 'beszólás', (vagy nem is tudom minek nevezzem) az egyháznak már szerintem is túlzás volt. Igaz, innen kapjuk a legtöbb támadást, de ez nem indok arra, hogy ilyen módon üssünk vissza. Főleg, hogy a pride lényege (az én felfogásomban), hogy fogadjuk el egymást, vallástól, szexualitástól stb. függetlenül. Én biszexuálisként is hívő vagyok, hiszek Istenben, és nem, nem tervezek a pokolban elégni, és tudnék még hozzám hasonló emberek felsorolni. Ezek az értelmetlen oda-vissza támadások csak még nagyobb ellenszenvet váltanak ki mind a lgbt társadalommal, mind az egyházzal szemben.
Remélem mások számára is érthetően le tudtam írni amit gondolok, így estefele már nem megy a fogalmazás rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Phaedra, Lil98, habibi, InoriGothGirl, Beyla, Shadowsblood, Jody, MadHatter
2016. július 02. 22:08 #9057
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
Segìtségre lenne szükségem!!! Ha 1 idegen rádìrna facen ti mit tennétek ?? Amugy ki nezi a Nemet es Olasz focimeccset ? Szerintem a Nemetek fognak nyerni
2016. július 02. 22:14 #9058
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Kincses Bogi @ 2016.07.02. 22:08)
Segìtségre lenne szükségem!!! Ha 1 idegen rádìrna facen ti mit tennétek ?? Amugy ki nezi a Nemet es Olasz focimeccset ? Szerintem a Nemetek fognak nyerni


Idegenekkel ne állj szóba, főleg ne a neten.
Nem nézem a meccset.
Hajrá Wales!!!
3 felhasználónak tetszik: habibi, Kincses Bogi, Beyla
2016. július 02. 22:24 #9059
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
Idézet (Jolie_77 @ 2016.07.02. 22:14)
Idegenekkel ne állj szóba, főleg ne a neten.
Nem nézem a meccset.
Hajrá Wales!!!

Koszi es igazad van,de azt nem ertem h miert vagyok ideges es miert felek ha ramirnak??!! sad.gif blink.gif
2016. július 02. 22:24 #9060
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kincses Bogi @ 2016.07.02. 22:08)
Segìtségre lenne szükségem!!! Ha 1 idegen rádìrna facen ti mit tennétek ?? Amugy ki nezi a Nemet es Olasz focimeccset ? Szerintem a Nemetek fognak nyerni


Olvasd el a levelet, így meg tudod mit akar mondani, lehet semmi komoly, arra válaszolhatsz, de ha megrémülsz abban a pillanaban tiltsd le a p*csába, én úgy szoktam biggrin.gif
560 oldal 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!