Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. július 06. 08:29 #9141
- törölt felhasználó -    
10 hosszú nap után netközelbe jutottam. A mamáméknál nyaraltam Zalában, és internet ottan nincsen. Visszagondolva, jó volt egy kis ideig offline-nak lenni, sok hülyeségemet végig tudtam gondolni. És hiába voltam képtelen ott aludni a folytonos kakaskukorékolástól, itthon felkelek kilenc óra előtt... ilyen az én formám.

Még nem voltam a VOLT-on, de minden évben hallom a bömbölő zenét, mert egészen a következő faluig eljut a hang, sajna ebben az évben lemaradtam, pedig szeretek az udvaron ugrálni rá. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: CandUs, LaDySmIth, exoverdose, MadHatter, ilus1996, Bátor Ventillátor
2016. július 06. 08:53 #9142
- törölt felhasználó -    
Phaedra, nem tudom, hogy csinálod, de én is veled álmodtam biggrin.gif
Felhívtalak telefonon, mert írtál egy dalt, ami nem tetszett senkinek, csak nekem. Aztán elkezdtünk beszélgetni a dalokról és könyvekről, utána meg hirtelen egy szobában voltunk, ahol szintén beszélgettünk, majd jött érted egy pasi és elmentetek, én meg bánatomban el kezdtem olvasni a Kis Hableányt. rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: CandUs, LaDySmIth, Fannycska999, Beyla, MadHatter, dtsz, Szandi0820, Bátor Ventillátor, habibi
2016. július 06. 09:33 #9143
- törölt felhasználó -    
Egyszerűen nem értem, ezeknek az idős néniknek miért kell állandóan nyavajogniuk valamiért?? blink.gif Mintha már csak ez éltetné őket. Most éppen az újonc pénztárosokkal volt bajuk. Jó, azt aláírom, hogy tényleg lassabbak, meg kevésbé rutinosak, de hát könyörgöm, újak még, nekik is be kell tanulniuk. Mindenki volt újonc valamikor, gondolom nekik se ment úgy minden az első hetekben/hónapban, mint annak aki már 25 éve ott van... unsure.gif De, hogy ez miatt hisztizni minek kell, azt nem értem, attól nem fog gyorsabban menni szerencsétlennek. Majd ők is belejönnek, ha meg nem, úgyis kib*sszák őket.
6 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Beyla, MadHatter, ilus1996, Szandi0820, Bátor Ventillátor
2016. július 06. 09:42 #9144
Rose Rowan
Rose Rowan
living doll
 
StátuszI am Loki, of Asgard, and I'm burdened with glorious purpose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.05.
Hozzászólás: 3045
Csatolások: 2846
Azonosító: 257763
Offline offline
Idézet (MadHatter @ 2016.07.05. 23:36)
Az ofőm belájkolta egy régebbi profilképemet és egy dalt amit kitettem az idővonalamra még két hete mellow.gif tehát ráment a profilomra és nézegette a képeimet és az adatlapomat mellow.gif nem tudom miért, de ez olyan félelmetes  unsure.gif de ezek szerint azt is olvashatta, amikor a haverommal ránkjött az ötperc egy poszt alatt úrrrristennn mellow.gif

Nálunk még egyel durvább: Az ofőnek nincs is facebookja, mégis mindig mindenkiről tudja, miket posztol. blink.gif valaki besúg neki
11 felhasználónak tetszik: CandUs, Phaedra, LaDySmIth, exoverdose, Fannycska999, Kincses Bogi, Beyla, MadHatter, dtsz, Szandi0820, Bátor Ventillátor
2016. július 06. 11:05 #9145
dtsz
dtsz
Pacify her
 
StátuszYou think I'm psycho, you think I'm gone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 4751
Csatolások: 5222
Azonosító: 213678
Offline offline
Ma megint voltunk az iskolában, ahol az igazgatónő végül nem a 9.-be hanem a 8. osztályba írt be. - így most újra kell járnom a 8.-at, amivel nincs problémám, mert már megbarátkoztam azzal, hogy ide kell járnom. Csak azt az egyet sajnálom, hogy 9.-ben lett volna egy magyar osztálytársam.

"Most jöttem rá, hogy szeretek panaszkodni, még akkor is ha nincs okom rá"
7 felhasználónak tetszik: Phaedra, Fannycska999, Astronomergirl., Kincses Bogi, MadHatter, ilus1996, Bátor Ventillátor
2016. július 06. 11:50 #9146
- törölt felhasználó -    
Én többet nem nézek cute couple-ös videókat.
Olyan aranyosak, hogy a mellettem lévő összes párnát nekivágtam a gépnek, csapkodtam, ordibáltam és minden bajom volt. És persze jó lenne szerelmesnek lenni, de nem akarok szerelmet és ez így annyira bonyolult és annyira nincs semmi értelme, hogy ahj. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Fannycska999, MadHatter, Wyrd
2016. július 06. 12:02 #9147
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
ma mentem vonattal és egy néni ment előttem, húzta nagy nehezen a banyatankját. aztán feljebb kellett lépni, erre úgy felbszta maga mellé a tankját, hogy csak pislogtam. blink.gif vagy jó erőben van az öreglány vagy kis furfangos. rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: Jody, CandUs, LaDySmIth, exoverdose, Beyla, MadHatter, Szandi0820, Bátor Ventillátor
2016. július 06. 12:12 #9148
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (Jordison @ 2016.07.06. 08:53)
Phaedra, nem tudom, hogy csinálod, de én is veled álmodtam biggrin.gif
Felhívtalak telefonon, mert írtál egy dalt, ami nem tetszett senkinek, csak nekem. Aztán elkezdtünk beszélgetni a dalokról és könyvekről, utána meg hirtelen egy szobában voltunk, ahol szintén beszélgettünk, majd jött érted egy pasi és elmentetek, én meg bánatomban el kezdtem olvasni a Kis Hableányt. rohog.gif

Én amúgy nem tudom miért, de nagyon sokszor álmodok vele, sajnos a legtöbbre nem emlékszem, csak tudom, hogy benne volt. Más fórumozókkal is szoktam álmodni, de a Phaedrás álmok vannak többségben rohog.gif El kéne kezdenünk álomfejtéssel foglalkozni biggrin.gif
8 felhasználónak tetszik: Jody, CandUs, LaDySmIth, InoriGothGirl, Fannycska999, Szandi0820, Beyla, Bátor Ventillátor
2016. július 06. 13:48 #9149
- törölt felhasználó -    
Visszatértem, hogy rontsam egy kicsit a levegőt. rolleyes.gif

Szépen mentem reggel a pékségbe, amikor megállított két német kisnyugdíjas turista, hogy merre találnak valamit, azt hiszem a Tescot. Ezt persze németül kérdezték, és én rávágtam németül, hogy ,,Sajnálom, nem beszélek németül, csak angolul tudok jól''. Nagy nehezen kinyögték angolul, - mert angolul meg ők nem tudtak- hogy mit akarnak, mondjuk értettem már németül is. Szépen elmondom nekik. Ami után megköszönték, elindultak, de hallottam, hogy a hátam mögött jót nevetnek azon, hogy a hülye magyarok még németül sem tudnak. Mondanom sem kell, utánuk szóltam, - most már németül - hogy ha ennyire nagyra tartják magukat, akkor lehet térképet is venni, ha ennyire nem tetszett nekik, hogy bizony itt nem mindenki beszéli a németet anyanyelvi szinten. Meg legalább várnák meg, amíg hallótávolságon kívül kerül az illető, akit oly' vidáman kinevetnek, aztán ők se jobbak Deákné vásznánál.

Szó ami szó, jó érzés volt németekkel németül üvöltözni, mert már nagyon idegesít, hogy ennyire lenéznek minket.

Pont egy éve volt, hogy nyaralni voltunk a családdal. Apámmal kint beszélgettünk a nyaraló teraszán, mert a szomszédban lakó németek kint üvöltöztek az udvaron. Nem beszélgettünk olyan régóta, amikor kijött az eső emeleti erkélyre egy gyerek meg az apja, és kihugyoztak az erkélyről, és még az sem zavarta őket, hogy mi kikerekedett szemmel nézzük, hogy mégis mi a jó Istent csinálnak. Erre, a kb. 5 éves gyerek nekiállt röhögni, felmutatta a középső ujját, és azt mondta, hogy ,,Ennyit értek ti!''. Igaz, akkor még nem volt túl jó a némettudásom, (most sem az laugh.gif ) de ezt megértettem. Azt hittem lerakom a hajamat. mellow.gif

(Az is megmutatta, hogy mennyire kulturáltak, hogy nem egy fincsi dolgot művelt Löw )
8 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820, LaDySmIth, exoverdose, Rose Rowan, Kincses Bogi, Beyla, Bátor Ventillátor
2016. július 06. 13:50 #9150
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Tudod mikor tudod tesztelni az önkontrollodat? Akkor, ha valamid iszonyúan viszket, de annyira, hogy szinte majd megőrülsz, ám nem vakarhatod meg, mert tudod, hogy azzal több kárt okozol és csak neked lesz még rosszabb. Mióta felkeltem, azóta ki akarom elégíteni azt a vágyamat, hogy a műtét helyeit sz*rrá vakarjam. Pénteken megyek vissza varratszedésre, addig meg muszáj lesz türtőztetnem vágyaimat. Elmondhatatlanul sz*r érzés. wacko.gif
9 felhasználónak tetszik: MadHatter, Jody, CandUs, Szandi0820, Phaedra, LaDySmIth, exoverdose, Fannycska999, Bátor Ventillátor
2016. július 06. 16:05 #9151
- törölt felhasználó -    
Úgy látszik, a nyár derekán sikeresen megfáztam.
A nagy tüsszögésre át jön anyám, megkérdi mi bajom, mire közlöm vele a sajnálatos nyilvánvalót.
Anyám: Hogy szeded össze mindig ezeket a bacillusokat
Én: Áh, ez inkább vírusos. rohog.gif

(Aki természettudományos körökben mozog, az érti biggrin.gif )
6 felhasználónak tetszik: MadHatter, CandUs, Szandi0820, LaDySmIth, Fannycska999, Bátor Ventillátor
2016. július 06. 16:07 #9152
Kaysa
Kaysa
 
StátuszI love games that turn people aganinst each other
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.27.
Hozzászólás: 15332
Csatolások: 6247
Azonosító: 257420
Offline offline
arra, hogy szerintem meg kéne néznem még egy részt a Alex és bandájából wub.gif
2016. július 06. 16:52 #9153
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Az érzés amikor egy plázában vagy bevásárló központban jársz és bemész egy ruhaboltba ahol pont az egyik kedvenc előadód számát játszák. heart.gif
Amúgy buszról elég nehéz írni, mert mindig elírom a betűket a telómon. De a lényeg, hogy már 10-15 perc és otthon vagyok. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, Phaedra, Bátor Ventillátor
2016. július 06. 17:40 #9154
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Azon gondolkozom, melyik CD-(ke)t szeretném megrendelni... biggrin.gif

Amúgy egész nap musicaleket néztem videón, és most minden vágyam, hogy lássak egyet élőben. Nézegetem is a kínálatot (majd erre is elrángatok valakit, akinek semmi kedve sincs az ilyenekhez, pláne nem hozzám..). happy.gif
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, Szandi0820, LaDySmIth, Bátor Ventillátor
2016. július 06. 17:51 #9155
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Ismét deaktiválásra került a twitter profilom. Feleslegesnek éreztem már magam ott is, meg itt is. rolleyes.gif
Ja és napok óta nem tudom eldönteni, vajon egy tízes skálán mennyire vagyok szánalmas, mikor random beleillatozok barátom pulcsijába, amit még vasárnap adott oda. Őhm..... laugh.gif
Végezetül, valaki billentsen már fenékbe, hogy álljak neki a koreai leckéimnek, mert a végén még olvasni is elfelejtek. sad.gif
6 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, LaDySmIth, Szandi0820, InoriGothGirl, Bátor Ventillátor
2016. július 06. 17:53 #9156
Rose Rowan
Rose Rowan
living doll
 
StátuszI am Loki, of Asgard, and I'm burdened with glorious purpose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.05.
Hozzászólás: 3045
Csatolások: 2846
Azonosító: 257763
Offline offline
Idézet (Agent X @ 2016.07.06. 13:48)
Visszatértem, hogy rontsam egy kicsit a levegőt.  rolleyes.gif 
Szépen mentem reggel a pékségbe, amikor megállított két német kisnyugdíjas turista, hogy merre találnak valamit, azt hiszem a Tescot. Ezt persze németül kérdezték, és én rávágtam németül, hogy ,,Sajnálom, nem beszélek németül, csak angolul tudok jól''. Nagy nehezen kinyögték angolul, - mert angolul meg ők nem tudtak- hogy mit akarnak, mondjuk értettem már németül is. Szépen elmondom nekik. Ami után megköszönték, elindultak, de hallottam, hogy a hátam mögött jót nevetnek azon, hogy a hülye magyarok még németül sem tudnak. Mondanom sem kell, utánuk szóltam, - most már németül - hogy ha ennyire nagyra tartják magukat, akkor lehet térképet is venni, ha ennyire nem tetszett nekik, hogy bizony itt nem mindenki beszéli a németet anyanyelvi szinten. Meg legalább várnák meg, amíg hallótávolságon kívül kerül az illető, akit oly' vidáman kinevetnek, aztán ők se jobbak Deákné vásznánál.
Szó ami szó, jó érzés volt németekkel németül üvöltözni, mert már nagyon idegesít, hogy ennyire lenéznek minket.
Pont egy éve volt, hogy nyaralni voltunk a családdal. Apámmal kint beszélgettünk a nyaraló teraszán, mert a szomszédban lakó németek kint üvöltöztek az udvaron. Nem beszélgettünk olyan régóta, amikor kijött az eső emeleti erkélyre egy gyerek meg az apja, és kihugyoztak az erkélyről, és még az sem zavarta őket, hogy mi kikerekedett szemmel nézzük, hogy mégis mi a jó Istent csinálnak. Erre, a kb. 5 éves gyerek nekiállt röhögni, felmutatta a középső ujját, és azt mondta, hogy ,,Ennyit értek ti!''. Igaz, akkor még nem volt túl jó a némettudásom, (most sem az  laugh.gif ) de ezt megértettem. Azt hittem lerakom a hajamat.  mellow.gif 
(Az is megmutatta, hogy mennyire kulturáltak, hogy nem egy fincsi dolgot művelt Löw )

Pont pár napja folytattunk erről beszélgetést a családdal. Engem személy szerint nagyon idegesít, hogy mindent, DE TÉNYLEG MINDENT kiírunk ennek a beképzelt népnek németül, de ők még a határ közelében sem képesek kitenni 1-2 magyar feliratot. konkréten sehova sem tesznek
A határon megállítottak minket ellenőrzésre, benéztek a lábainkhoz Met egy 4 tagú család fürdőruhában, strandcuccokkal mások sem lehetnek, csak pénzéhes maffiózók, akik migránsokat szállítanak... És a csaj a MAGYAR határon németül beszélt hozzánk, és totál lenézően üvöltözött velünk, hogy húzzuk le az ablakot. Ha már valakit kiraknak a MAGYAR-osztrák határra nem kéne legalább az alap dolgokat megtanítani neki magyarból? Mi szorgalmasan tanuljuk a nyelvet kötelezően, ezek meg totál lenéznek minket, és nem hajlandóak magyarul megszólalni, holott egykor egyek voltunk? *osztrák-magyar meccs na de ki ellen poén*
Nem fogok sztereotípiázni, mert vannak köztük kedvesek és normálisak, de legtöbbjük nagyon ki tud idegelni.
6 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, LaDySmIth, Szandi0820, exoverdose, Bátor Ventillátor
2016. július 06. 18:25 #9157
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
OMG! Tomorrow comes TINI Great Escape video clips . Mood : excited.
Jaj nem holnap! Vagy holnap? Nem tudom met már nem bírok várni.
2016. július 06. 18:53 #9158
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8800
Csatolások: 218269
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Agent X @ 2016.07.06. 13:48)
Visszatértem, hogy rontsam egy kicsit a levegőt.  rolleyes.gif 
Szépen mentem reggel a pékségbe, amikor megállított két német kisnyugdíjas turista, hogy merre találnak valamit, azt hiszem a Tescot. Ezt persze németül kérdezték, és én rávágtam németül, hogy ,,Sajnálom, nem beszélek németül, csak angolul tudok jól''. Nagy nehezen kinyögték angolul, - mert angolul meg ők nem tudtak- hogy mit akarnak, mondjuk értettem már németül is. Szépen elmondom nekik. Ami után megköszönték, elindultak, de hallottam, hogy a hátam mögött jót nevetnek azon, hogy a hülye magyarok még németül sem tudnak. Mondanom sem kell, utánuk szóltam, - most már németül - hogy ha ennyire nagyra tartják magukat, akkor lehet térképet is venni, ha ennyire nem tetszett nekik, hogy bizony itt nem mindenki beszéli a németet anyanyelvi szinten. Meg legalább várnák meg, amíg hallótávolságon kívül kerül az illető, akit oly' vidáman kinevetnek, aztán ők se jobbak Deákné vásznánál.

Milyen érdekes, hogy a kínaiakat például én még soha nem hallottam sírni, amiért viszonylag kevesen beszéljük a nyelvet, viszont a német/angol/francia már egyből ordít. rolleyes.gif Legalábbis némelyek. Egyébként az én némettudásom is az "Ich bin dein Vater!"-ig terjed. Problem? rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, exoverdose, Rose Rowan, LaDySmIth, Bátor Ventillátor
2016. július 06. 19:05 #9159
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rose Rowan @ 2016.07.06. 17:53)
Pont pár napja folytattunk erről beszélgetést a családdal.  Engem személy szerint nagyon idegesít, hogy mindent, DE TÉNYLEG MINDENT kiírunk ennek a beképzelt népnek németül, de ők még a határ közelében sem képesek kitenni 1-2 magyar feliratot. konkréten sehova sem tesznek
A határon megállítottak minket ellenőrzésre, benéztek a lábainkhoz Met egy 4 tagú család fürdőruhában, strandcuccokkal mások sem lehetnek, csak pénzéhes maffiózók, akik migránsokat szállítanak... És a csaj a MAGYAR határon németül beszélt hozzánk, és totál lenézően üvöltözött velünk, hogy húzzuk le az ablakot. Ha már valakit kiraknak a MAGYAR-osztrák határra nem kéne legalább az alap dolgokat megtanítani neki magyarból? Mi szorgalmasan tanuljuk a nyelvet kötelezően, ezek meg totál lenéznek minket, és nem hajlandóak magyarul megszólalni, holott egykor egyek voltunk? *osztrák-magyar meccs na de ki ellen poén*
Nem fogok sztereotípiázni, mert vannak köztük kedvesek és normálisak, de legtöbbjük nagyon ki tud idegelni.


Nálunk a sulinkat lepték el a Mercedes gyár miatt - az épület egyik felét el is különítették a számukra - ahol úgy jártak-keltek, mintha ők sz*rták volna a spanyol viaszt.. A viselkedés meg amit produkáltak a szünetekben, hát látni kellett volna.. Persze tisztelet a kivételnek.
8 felhasználónak tetszik: Lil98, MadHatter, Beyla, exoverdose, Szandi0820, Rose Rowan, LaDySmIth, Bátor Ventillátor
2016. július 06. 20:41 #9160
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Nehezen ugyan, de be kellett látnom, hogy érzelmi hullámvasúton ülök egy ideje. Ilyesmit akkor éreztem utoljára, amikor éppen hogy elkezdtem a középiskolát. Dunsztom sincs, hogy mikor kavargott a fejemben egyszerre ennyi gondolat és érzelem. Mindig meg tudom lepni magamat, ugyanis azt hittem, hogy ezt már kinőttem egy ideje, hát nem. sorry.gif
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lil98, MadHatter, Rose Rowan, Phaedra, LaDySmIth, Fannycska999, Bátor Ventillátor, habibi
560 oldal 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!