Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. július 09. 10:33 #9201
- törölt felhasználó -    
Megnyugtattak a virágüzletben, hogy az orchideámnak nincs semmi baja. smileeee.gif Megijedtem, mert bár a levelei gyönyörűek voltak, a szárai elszáradtak, de mondák, hogy ez normális, miután elvirágzott. Életembe nem törődtem ennyit virággal, mint ezzel, ez talán azért is olyan fontos nekem, mert még a nővéremtől kaptam.
Tegnap nagy unalmamban ebéd után bebicikliztem anyuhoz a bölcsibe, és nyugtáztam magamban, hogy ezek a kis csöppségek, még mindig tündériek. laugh.gif Talán ez lett volna az szakma, amit nem bánok meg, hogy ide mentem volna, a mostani helyett. Sőt, erősen gondolkodom, hogy ezt is elvégzem, úgysem árt, ha manapság több lábon áll az ember. wink.gif Tényleg egyik aranyosabb volt, mint a másik, meg tudnám zabálni őket... laugh.gif
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, exoverdose, Beyla, Phaedra, MadHatter, habibi
2016. július 09. 10:53 #9202
- törölt felhasználó -    
Már elmúltam 18, de ugyanolyan lelkesedéssel, mint 6 évesen, ha meghallom a Pokémon főcímdalát teli torokból ordítom. Sokan el sem hiszik az igazi korom ezek után rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: Szandi0820, exoverdose, Fannycska999, Beyla, Phaedra, MadHatter, Bátor Ventillátor, Zsófi765
2016. július 09. 11:04 #9203
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Megértem azt a napot, mikor egy másik ember, aki nem képezi a családtagjaim számát,tehát nem készakarva, hanem saját akaratából fél éve képes elviselni engem. És mi a hálám? na mi? ma főzök neki vacsorát. Nem szoktam imádkozni étkezés előtt, de ma tuti elmondok magamban egy imát, remélve, hogy nem kapunk gyomorrontást vagy egyéb fincsiségeket a kaja mellé. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Fannycska999, Beyla, Phaedra, MadHatter, Bátor Ventillátor
2016. július 09. 11:11 #9204
- törölt felhasználó -    
Beszereztem egy focilabdát a Tesco-ból, itthon pedig elkezdtem vele dekázni. Tökre örültem, hogy így két év után is egész jól megy. laugh.gif Az már más kérdés, hogy majdnem betörtem az ablakot vele, lehet, nem a szobámban kellett volna nekiállni. rolleyes.gif
10 felhasználónak tetszik: Szandi0820, exoverdose, Fannycska999, Beyla, Phaedra, MadHatter, Bátor Ventillátor, CandUs, Kincses Bogi, Zsófi765
2016. július 09. 11:33 #9205
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Tegnap a Városnapon este 21:00-tól 22:00-ig SuperStereo koncerten voltam. Hű, hát hogy szépen fogalmazzak nagyon állat volt. Ott tomboltam a színpad előtt az első sorban a barátnőimmel és nagyon jó volt. Bár nem volt akkora nagy szám, hiszen a csapat felé Békés megyei és majdnem mondenki ismeri őket. Ja és a Viktorról meg ne is beszéljünk,mert őt meg végképp ismerem. A Dávid nagyon jó volt meg a többiek is. Minden tökéletes volt a hangosítást kivéve. Úgy látom, hogy a "Szatyim" technikus csapat tíz év alatt nem nagyon változott semmit, hiszem a hangosítás még mindig borzasztó. És pont emiatt lett borzasztó a videóm is. A képek nagyon jók lettek, de a videó egy recseg hogy az elviselhetetlen.
A dalokról meg annyit hogy a tömeg szerintem egyetlenegy dalt ismer tőlük,ami a Bent a neved. A hátam mögött egy lány folyton azt kiabálta, hogy "bent a neved! Bent a neved! Bent a neved!... " Bár bevallom én is csak ezt az egy dalt ismerem meg talán a Hajnal c. számukat, de többet nem annyira. A lényeg ,hogy jó volt. Ma pedig Heincz Gábor "Biga" és Radics Gigi fog fellépni .smileeee.gif
2016. július 09. 13:49 #9206
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Az érzés mikor hallasz egy állat kétségbeesett sírását és te nem tudsz segíteni rajta...egyenesen szívszorító érzés. sad.gif
A szomszédban, ahol már évek óta nem lakik senki, csupán nagy rakás szemét és gyom van valamilyen állat sírását hallottam. Oda mentem a kerítéshez, ami pocsék állapotban van, viszont ember nem tudna átmászni rajta egy könnyen. Az udvaron ,ahogy voltam hallottam egy állat sírását és egyenesen a szívemig hatolt, annyira sajnáltam szegény állatot. Nem tudtam pontosan behatárolni milyen állat csak annyit, hogy keservesen sír.
Aztán jött egy autó is a szomszéd melletti házhoz én meg mondom, ne nézzenek már engem valamiféle betörőnek az utca lakói, ezért visszajöttem. Az állat sírását nem hallom azóta, viszont aggódok érte. :/
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, MadHatter, Bátor Ventillátor
2016. július 09. 14:09 #9207
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Phlox @ 2016.07.09. 10:53)
Már elmúltam 18, de ugyanolyan lelkesedéssel, mint 6 évesen, ha meghallom a Pokémon főcímdalát teli torokból ordítom. Sokan el sem hiszik az igazi korom ezek után rohog.gif

Újabban kórházas élmény következik: Műtét előtti éjszaka annyira paráztam, hogy nem bírtam aludni, így Én kicsi pónim - Varázslatos barátság újonnan letöltött - eddig még nem látott - epizódjait kezdtem el nézni. Amikor meg meguntam, rákattantam a Spongyabobra, pedig majdhogynem hét évvel vagyok idősebb nálad. Hiába, a gyerek minden felnőttben ott van valahol, csak van aki elnyomja magában, van aki nem. laugh.gif
7 felhasználónak tetszik: exoverdose, Szandi0820, MadHatter, Bátor Ventillátor, Fannycska999, CandUs, Kincses Bogi
2016. július 09. 16:13 #9208
- törölt felhasználó -    
Imádom a családi bájcsevejeket, ahol a Szüleim leszűrik, hogy a baráti köröm a Guns N' Roses. biggrin.gif
8 felhasználónak tetszik: exoverdose, Szandi0820, MadHatter, Bátor Ventillátor, Fannycska999, CandUs, Beyla, Zsófi765
2016. július 09. 17:45 #9209
Rose Rowan
Rose Rowan
living doll
 
StátuszI am Loki, of Asgard, and I'm burdened with glorious purpose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.05.
Hozzászólás: 3045
Csatolások: 2846
Azonosító: 257763
Offline offline
Ma a várnál találkoztam a barátnőmmel.(Azzal az egy szemmel lol) Elakartam menni egy lényegesen rövidebb úton, de egy kapu szerűségen kellett volna átmennem, és ott ült két valaki. És nem mertem elmenni arra, szóval kerültem. animal-smiley-074.gif
Pont ma olvastam ezt: Így ölj meg egy introvertáltat: Tegyél egy idegent a konyhájába, és várd meg amíg éhen hal.
És ez tényleg rohadtul igaz rám hi.gif
kill me fool.gif
6 felhasználónak tetszik: MadHatter, Phaedra, Fannycska999, Beyla, exoverdose, adriienn96
2016. július 09. 19:16 #9210
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Néha rohadtul nehéz egy enyhén szexista, rasszista, homofób, ignoráns fiútestvérrel élni, aki azt hiszi, hogy ő találta fel a spanyolviaszt és hogy ő van a világ középpontjában rolleyes.gif De nyugodjak meg, lélegezzek mélyeket, mert kötélből vannak az idegeim smileeee.gif
8 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Phaedra, Fannycska999, Szandi0820, CandUs, Kincses Bogi, Beyla, exoverdose
2016. július 09. 19:22 #9211
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Idézet (E. és Zendaya ever @ 2016.07.08. 10:35)
csak random eszembe jutott a tökfőzelék biggrin.gif

Jó az biggrin.gif

Szokás szerint kockulok egész nap, pedig lenne dolgom, oh well.
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, habibi, Beyla, MadHatter
2016. július 09. 19:27 #9212
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Idézet (Phlox @ 2016.07.09. 10:53)
Már elmúltam 18, de ugyanolyan lelkesedéssel, mint 6 évesen, ha meghallom a Pokémon főcímdalát teli torokból ordítom. Sokan el sem hiszik az igazi korom ezek után rohog.gif

Jááj, hogy imádtam azt a rajzfilmet kiskoromban biggrin.gif Ez és a Mézga család volt a kedvencem biggrin.gif De it hasn't aged well. A játékok viszont még mindig fun x)
Érdekes módon az angol főcímdal nagyon tetszik, a magyar verzió viszont számomra cringe-inducing.
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Fannycska999, Kincses Bogi, Beyla, MadHatter
2016. július 09. 20:16 #9213
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Ha jobban belegondolok, éppen próbálom meggyőzni az egyik legjobb barátnőmet, hogy jöjjön össze az egyik volt szerelmemmel (akin talán még mindig nem vagyok teljesen túl); a srác egyébként finoman szólva is a lelkembe gázolt, de a barátnőmet nem féltem tőle, mert az úriember már akkor is érte lángolt (ez közrejátszott abban is ahogy velem bánt). De akkor is, most vagy nagyon túlteng bennem az önzetlenség, vagy csak simán megbolondultam.
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Kincses Bogi, Beyla, MadHatter
2016. július 09. 20:39 #9214
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
I'm back, bitches! Remélem hiányoztam valakinek... Vagy naiv vagyok?

Naszóval: jól esett egy kicsit kioffolni magam, szinte mindenhonnan kijelentkeztem, vagy a legkevesebbet voltam fent -persze ehhez a nyári munka is nagyban hozzájárult. Múlthét szombat óta kb. csak a munkából áll az életem, most is lehúztam 4 napot egyben... Ruházati üzletben dolgozom, mindenféle kis fiszemf.szom dolgot csinálok. Nem gondoltam volna, hogy ennyi minden zajlik egy ilyen bolt színfala mögött biggrin.gif De amúgy szeretem csinálni, pénz is van belőle, az idő is telik és addig sem unatkozom.

Ma pedig végre szabadnapom volt, hát az idióta nő mit csinál, ha nem elmegy vásárolni? De muszáj volt, rájöttem, hogy k.rvára nincsenek olyan felsőim, amiket a munkába fel tudnék venni. Turiztam is, leárazva is vásároltam -végre újra elememben voltam.

A macskáinktól agyf.szt kapok, egyfolytában egymásnak mennek, mindig a fiatalabb hergeli a vénasszonyt. Jó érzés erre kelni biggrin.gif

Ja és említettem már, hogy hétfőn hajnali 4-kor kezdek? cry.gif cray.gif nevet2.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Phaedra, Beyla, MadHatter
2016. július 09. 21:52 #9215
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Na jól van. Hát oltári volt a koncert.
A Gigi úgy nyomta, hogy az valami hihetetlen. Annyira szép volt és a hangja is. Előben sokkal normálisabb és gyönyörűbb. Gábor is totál kircsi volt. De még nincs vége a napnak, mert nemsoká megyek vissza tombolni, úgyhogy hosszú éjszakám lesz.
2 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820
2016. július 09. 22:12 #9216
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (Astronomergirl. @ 2016.07.09. 21:52)
Na jól van.  Hát oltári volt a koncert.
A Gigi úgy nyomta, hogy az valami hihetetlen. Annyira szép volt és a hangja is.  Előben sokkal normálisabb és gyönyörűbb. Gábor is totál kircsi volt. De még nincs vége a napnak, mert nemsoká megyek vissza tombolni, úgyhogy hosszú éjszakám lesz.

Jó neked. :c
Legszívesebben kitombolnám magam, és bebasznék, mint a gecci valami jó, dark post-punk koncerten. Mostanság csak azt hallgatok. Új szerelmem ez a dal. wub.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, CandUs, Zsófi765
2016. július 09. 22:53 #9217
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Hízókúrára vagyok fogva. Éppen hogy 46 kilót nyom a mérleg, szóval párom és az egész család azon ügyködik, hogy azt az elvesztett pár kilót visszaszedjem. Anyám képes volt majdnem este tizenegykor krumplit sütni, hogy egyek. Oké, én mondtam, hogy eszek valamit, de mostanság sűrűn előfordul, hogy csak a szemem kívánja és két falat után a hátam közepére sem kívánom. Szerintem most is ez lesz a sorsa szegény krumplinak meg grillezett csirkecombnak. Én mondom nektek, ugyanolyan sz*r úgy enni, hogy nem kívánod, mintha éppen fogyóznod kéne... ha nem rosszabb. wacko.gif Ja, igen, valahol a környéken meg buliznak és szólnak a 80-90'-es évek magyar slágerei, jelen esetben a Santa Maria, a "tenger felől megtalálom Indiát" című nóta. Eszek pár falit és benyomom a füldugeszt. Most ezzel sanyargatják a népet, egész álló nap meg a kib*szott szomszéd flexelt, szinte semmit sem tudtam pihenni, aludni, pedig kellett volna. Egy hete műtöttek, tegnap a varratokat is kiszedték, de még mindig gyenge vagyok valamilyen szinten. Sokat kell feküdnöm és elég erőtlen vagyok, hamar elfáradok.
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Phaedra, Fannycska999, MadHatter, adriienn96
2016. július 10. 00:43 #9218
- törölt felhasználó -    
Az elmúlt 3 napban annyi sorozatot néztem, hogy a Castle-el álmodtam, kedves Ryan és Esposito nyomozóval felderítettem egy ügyet, aztán amikor vége lett, elsírtam magam, mert nem fogok többet nyomozni(?). Ez most így eszembe jutott tegnapról. w00t.gif
5 felhasználónak tetszik: Beyla, CandUs, Szandi0820, Fannycska999, MadHatter
2016. július 10. 01:56 #9219
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Rájöttem hogy gyűlölök józan lenni. Ilyenkor minden f#szságon agyalok. Gyűlölöm saját magam amiért gyűlölök dolgokat. Ez elég érdekes.

Miaf#szvanvelem? closedeyes.gif
11 felhasználónak tetszik: Phaedra, CandUs, Wyrd, Szandi0820, Fannycska999, MadHatter, Freez 15, Beyla, exoverdose, riri17, Kincses Bogi
2016. július 10. 04:07 #9220
- törölt felhasználó -    
Orphan Black negyedik évadja lemaratonozva. O te jo eg olyan soka lesz uj rész. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
560 oldal 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!