Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. július 13. 19:55 #9321
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
idén nem mentem soundra, mert nyaralásra kellett a pénz, de annyian írják, hogy legyen The Weeknd is sztárfellépő 2017-ben, szóval most elkezdtem gyűjtögetni. sosem voltam jó benne, senki nem hiszi el, hogy kifogom bírni, hogy ne költsem el, illetve ne vegyem ki a pénzt, de életem egyik legnagyobb álma válna valóra, ha láthatnám. és tudom, ha nem lennék ott a koncertjén, akkor egész nap sírva hallgatnám a Wicked Gamest.
ha meg mégsem jön, akkor legalább lesz pénzem, amit nyugodt szivvel elkölthetek. biggrin.gif amúgy azért rakok félre pénzt, mert annyit költök, hogy soha nincs semmi pluszra pénzem. sad.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, CandUs, MadHatter, Fannycska999
2016. július 13. 20:11 #9322
Rose Rowan
Rose Rowan
living doll
 
StátuszI am Loki, of Asgard, and I'm burdened with glorious purpose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.05.
Hozzászólás: 3045
Csatolások: 2846
Azonosító: 257763
Offline offline
Az a szenvedés, amikor tehetetlenül ülök 10 sorozattal szemben, és fogalmam sincs melyiket kezdjem el fool.gif cray.gif
Komolyan, miért nem vagyok képes dönteni?
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Nothing, LaDySmIth, MadHatter
2016. július 13. 20:51 #9323
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Hihetetlen nap ez a mai. Alapvetően semmi érdemleges nem történt a durván erős, fülledt nyári melegen kívül, amit nehezen bírtam elviselni, meg hogy sikerült megjavítanom az elromlott bojlerünket (azt hiszem, tényleg jó háziasszony leszek). Már épp vegetáltam délután, hogy mihez kezdjek magammal, amikor érkezett egy email.
Annyira szeretem azokat a gesztusokat, amikor valakinek az eszébe jutok és ír valamit. Az egyik hatalmas példaképemnek, akinek köszönhetem, hogy ott tartok most ahol,akinek köszönhetem, hogy megtaláltam azt, amiben sikeres vagyok, amit szeretek és amivel foglalkozni akarok, eszébe jutottam és küldött 8 évvel ezelőtti képeket a suliból rólam, amikor még csak tanítani sem tanított engem - én pedig csak látásból ismertem a folyosón.
Eszméletlen ez az ember. Azt hiszem ő az, akire mindig mosolyogva fogok visszaemlékezni, mert ha még a fényképek - amiken 11 éves fejjel vigyorgok az édes tudatlanságtól - nem lettek volna elegek, maga a gesztus olyan nagy benyomást gyakorolt rám, hogy mosolyogva sírtam a levelén. Még most is sírok. És mosolygok is smileeee.gif
Köszi Cuki. Az ígéretemet továbbra is tartom, hallani fogsz még rólam wink.gif
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, Phaedra, exoverdose, CandUs, LaDySmIth, MadHatter, ilus1996, Fannycska999
2016. július 13. 22:02 #9324
- törölt felhasználó -    
Vihar van és hangos, ezért erre az a megoldás, hogy öcsémmel bedugtuk a fülünket és zenét hallgatunk.
A Skillet és a PVRIS mit ki tud hozni az emberből. Mind a ketten ki vagyunk dőlve, fetrengve emberalatti koreográfiákat hozunk létre, kalimpálunk és szeletelünk meg légzenekarnak képzeljük magunkat, aztán röhögőgörcsöt kapunk egymáson.
Elmegyógyintézetgyanús.
8 felhasználónak tetszik: CandUs, Beyla, LaDySmIth, MadHatter, ilus1996, Fannycska999, mangalover43, Zsófi765
2016. július 13. 22:34 #9325
- törölt felhasználó -    
Mamáméktól kaptam egy walkman-t, plusz mellé egy rakat Szívküldi, Korda házaspár, ÉS JÉZUS MÁRIA, CALIFORNIA DREAMIN'(!!) kazit, szóval most elleszek életem végéig. Ha valami maradandó sérülést, vagy nukleáris energiát nem is mellékeltek hozzá, ezt mindenképpen beleírom az életrajzomba; határozottan fejlődőképes vagyok az életben maradásra.beer.gif
4 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, MadHatter, ilus1996, Fannycska999
2016. július 13. 22:42 #9326
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet (silenc @ 2016.07.13. 15:44)
Teljes mértékben átérzem, amit leírtál. Mondjuk én csak kisegítő vagyok az egyik ruhaüzletben és 12 órázni se szoktam, de néha nálunk is ilyen katasztrófális a helyzet, főleg ha nem vagyunk elegen, vagy mondjuk sok áru érkezik. Nagy kupit tudnak maguk után hagyni az emberek, nekik nem számít, akinek meg igen, az úgyis visszaviszi a helyére vagy max. felvállfázza és úgy hagyja a próbafülkében, de ők vannak kevesebben. Én a félórás szünetem után szoktam félve visszamenni az üzletbe, mert őrület, hogy annyi idő alatt mennyi ruhát tudnak felhalmozni a fülkékben.. Amúgy, nekem személyes kedvencem, mikor nyitás előtt (főként hétvégén és fizetés után), a rács mögött úgy állnak, mint a zombik. rohog.gif Valamint, mikor zárás előtt kb. tíz perccel jönnek be az üzletbe, feltúrnak mindent, próbálnak (a ruhákat természetesen nem viszik vissza a helyükre, vállfázás nuku), és végül nem vesznek semmit.. dry.gif  110.gif  Egyébként én is szeretem, hogy pörög, de mióta ott dolgozom, azóta tudom, hogy ez a fajta munka nem nekem való; valamint az általad említett napokon kicsit jobban utálom az embereket.


Mi sokszor inkább örülünk, ha nem viszik vissza a helyükre a ruhákat, mert ebből általában az van, hogy szétdobálja őket olyan helyekre, ahová nem valók, és utána szedhetjük őket össze tehát dupla munka. Én mindig mondom, hogy ha biztos tudják, akkor nyugodtan vigyék vissza a helyére, de ha nem, hagyják nálunk.

Am ma sokkal barátibb volt a helyzet, mint tegnap -tuti fizetés volt, azért volt ekkora őskáosz. Csak azzal volt tele a tököm, hogy leszakadt az ég, és 12 óra munka után sprintelhettem haza a buszmegállótól -ez az adrenalin dolog tényleg működik, ha be van f.osva az ember a villámlástól biggrin.gif Viszont jobb is, hogy a nénikém nincs itthon, mert azért hisztirohamot kaptam, hogy kimosta a ruháim és összeöntötte a mosókapszuláinkat (Nem szeretem, ha a szokásaimba bele nyúlnak, rosszul bírom a változásokat). Szóval bőven elég volt, hogy csak az unokaöcsém hallott hisztizni.

Holnap és holnapután végre béke és boldogság, nyugalom, itthon leszek. Utána szombat-vasárnap munka -bár utóbbira ma kértek meg a boltban, én meg lelkesen igent mondtam, vasárnap magasabb bért fizetnek biggrin.gif -, de ezek túlélhetőek lesznek, mert csak nyolc órák lesznek smileeee.gif

(Amúgy nagyon érik már egy istenes berúgás, ezen a nyáron még csak azért hánytam, mert benyaltam egy vírust biggrin.gif rohog.gif rohog.gif )
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, LaDySmIth, MadHatter, ilus1996
2016. július 13. 23:28 #9327
- törölt felhasználó -    
Igazán jót mosolyogtam ezen, kíváncsi vagyok miként bukkanhatott rá ez az igencsak nívós szennylap az oldalamra. Komolyan, ez az 5 szerkesztéssel töltött évem csúcspontja. Erős szarkazmus. rohog.gif Na jó, azért egy icipicit imponál. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, ilus1996, Alessia.
2016. július 13. 23:28 #9328
- törölt felhasználó -    
Ötéves vagyok és utálom a vihart cry.gif 18 éves vagyok, de még mindig képtelen vagyok viharban aludni, ha már egy kicsit is dörög, fent vagyok, és ha nagyon hangos, akkor a fülest be kell dugnom, különben megőrülök :'D Szóval, most is itt ülök, ruhában, pedig hétkor kelek, és az Időkép szerint még jön egy adag dry.gif Legalább a cicmákokat nem kell nyugtatom, ők nem félnek tőle szerencsére.
Ja, a másik meg, hogy holnap ki kell mennem az utcára, és ez nem jelentene nagy problémát egy átlagembernek, de nekem szorongással igen is óriási kihívás bemenni a városba, ami kb. 25 perc buszútra van... Van kemény másfél hónapom, hogy a fősulira ne legyek totális roncs. Bátorságot kell szednem, különben végem.
11 felhasználónak tetszik: Szandi0820, CandUs, Phaedra, Beyla, LaDySmIth, MadHatter, ilus1996, Fannycska999, Astronomergirl., adriienn96, Zsófi765
2016. július 14. 00:37 #9329
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Mindig is tudtam, hogy félek a horrortól, de azért annyira nem, hogy egy kép miatt a karantén című filmből mozdulni se merjek.... na az már gáz. mellow.gif a belezős-cafatos filmeken mindig is röhögtem, de a női zombisoktól nagyon kikészülők.
8 felhasználónak tetszik: Wyrd, Beyla, CandUs, LaDySmIth, Szandi0820, MadHatter, Fannycska999, habibi
2016. július 14. 01:14 #9330
- törölt felhasználó -    
A pillanat amikor rájössz hogy a Bigyó felügyelő 1999-es film. Istenem, de imadtaaam wub.gif
Most pedig öregnek érzem magam. blink.gif unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, CandUs, LaDySmIth, MadHatter
2016. július 14. 01:17 #9331
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Úgy fáj a bal combom, mintha minimum összetörtem volna magamat. A jobb combomat már sz*rrá szúrkáltam a Clexane miatt. (heparin oldattal töltött injekció, amit legalább 1-2 hétig kell minden műtött betegnek kapnia) Így úgy voltam vele, hát akkor jöjjön a bal oldal. Beadás után fél órával a negyede belilult és ha hozzáérek iszonyúan fáj. Pedig úgy adtam be magamnak, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Érdekes, hogy a jobb combom egyáltalán nem lila, pedig vagy nyolc helyen megszúrtam, a bal meg konkrétan úgy néz ki, mintha valaki egy hatalmasat odapancsolt volna. Holnap lesz az utolsó szuri, már alig várom. blink.gif
8 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Phaedra, CandUs, LaDySmIth, MadHatter, ilus1996, Fannycska999, habibi
2016. július 14. 01:32 #9332
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Azóta nem mertem kimenni wc-re... megvárom a hajnali fél ötöt, akkor már világos lesz. Jézus, visszagondolok a kép részleteire és kiugrik a szívem..... ez már lol kategória.
8 felhasználónak tetszik: Beyla, Wyrd, LaDySmIth, Szandi0820, MadHatter, ilus1996, Fannycska999, habibi
2016. július 14. 07:45 #9333
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1972
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Nem aludtam egy percet-órát se..És ki és mi miatt? Időjárás miatt és a szobába olyan meleg volt,h alig kaptam levegőt,ki-be járkáltam.
6 felhasználónak tetszik: CandUs, LaDySmIth, Szandi0820, MadHatter, ilus1996, Phaedra
2016. július 14. 11:16 #9334
- törölt felhasználó -    
Akkora barom voltam, hogy ahelyett, hogy megpróbáltam volna aludni, én inkább Simseztem. De ha már így alakult, reggel inkább nem aludtam el, mert nem akarok megint délután felkelni. Sokkal jobb ötlet, hogy egész nap szenvedjek. Olyan vagyok, mint egy élőhalott, a napom legnagyobb teljesítményét az jelentette eddig, hogy kivonszoltam magam a garázsban lévő hűtőhöz jégkrémért. És olyan szinten agyhalott vagyok, hogy megijedek magamtól, mikor azon kezdek el nevetni, hogy milyen kicsinek látszik a tükörben a kávés bögrém, meg hogy a Für Elise-ben az a hirtelen váltás olyan, mintha Beethoven megfejelné a zongorát, amnéziás lesz és elkezd valami tök mást játszani.

Régen meg azt hittem, mikor még általános sulis voltam, hogy a halálom bekövetkeztét egy tesióra fogja okozni, de most már tudom, hogy a Piano Tiles miatt fogok megvakulni, majd idegösszeomlást kapni, emiatt a kbaszott légy miatt meg, ami itt repked bele az arcomba, pszichiátriai eset leszek a zárt osztályon, ahol depresszióba esek és egy műanyagkanállal kioltom az életem.

nem vagyok fáradt amúgy
dehogyis
5 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Szandi0820, MadHatter, Phaedra, Wyrd
2016. július 14. 11:49 #9335
- törölt felhasználó -    
Érdekes, én viharban tudok a legjobban aludni, valamiért megnyugtat. Most is úgy aludtam, mint a bunda. happy.gif
10 felhasználónak tetszik: MadHatter, Rose Rowan, ilus1996, LaDySmIth, Wyrd, Fannycska999, CandUs, habibi, Alessia., missdaisy
2016. július 14. 14:47 #9336
Rose Rowan
Rose Rowan
living doll
 
StátuszI am Loki, of Asgard, and I'm burdened with glorious purpose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.05.
Hozzászólás: 3045
Csatolások: 2846
Azonosító: 257763
Offline offline
A rohadék "krémesen lágy" Boci csoki fog engem a zsír-sírba küldeni cray.gif
6 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Szandi0820, Fannycska999, silenc, CandUs, Alessia.
2016. július 14. 15:05 #9337
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2016.07.12. 18:38)
Ahhoz, hogy valaki jó ápolónő legyen és ne égjen ki pár év alatt, ahhoz hivatás tudat kell. Magyarán szólva szeresd csinálni, különben évek alatt jelentkezni fognak rajtad burnout tünetei. Édesanyád valószínűleg olyan elvetemült állat, mint én, hisz nem győzöm elégszer hangsúlyozni, hogy a munkámat iszonyúan szeretem. Én pl. imádok vért venni és branült szúrni, míg mások rosszul vannak a vér látványától. Tény és való, abban igazad van anyukádnak, hogy egészségügyben mindig találsz munkát, sőt válogatni is tudsz! Én is azt csinálom jelenleg - három kórház, három különböző osztálya közül vacillálok, mert mindegyik keres embert. Nem tudom, hogy anyukád mennyit keres. Én most kaptam 5%-os fizetésemelést, és májusban 190 óráért kaptam 130 ezret + a vidéki bérlet, ráadásul úgy, hogy több volt az éjszakám, mint a nappalom. Szabadnapjaim alig voltak, és mint mindig, most is be lettem rángatva egy párszor. Egyáltalán nem jövedelmező, és nincsen hétvége, karácsony, ünnep, semmi. Amúgy jelzem, hogy a továbbképzésre tud járni, ezért kötelező benne lenni a pontokkal, kreditekkel működő kamarában, a MESZK-ben. Ők konkrétan kötelezik az egészségügyi szakdolgozót arra, hogy tovább képeztesse magát, hisz az orvostudományban mindig van előrelépés és ezzel együtt nekünk is haladni kell. Főiskolát maximum fizetésemelés okán érdemes elvégezni, hisz a diplomás ápoló is kb. ugyanazt csinálja, mint az aki OKJ-n szerezte meg a szakmáját. Esetleg főnővér lehet belőle, de amekkora felelősség nyugszik a vállukon, én biztosan nem vállalnám. Ha távol áll tőled ez a szakma, nem is érzed magadénak, akkor valóban nem ajánlatos ebben elhelyezkedni. Rengeteg gusztustalan dolog van, ami ehhez tartozik, és mivel ezért kapom a fizetésemet, meg kell csinálni, ám képes vagyok az ápolás szebbik részére koncentrálni. Számomra felbecsülhetetlen, amikor egy gyerek gyógyultan, boldogan, mosolyogva indul haza, és ha még csak egy kicsit is, de én is hozzá tehettem a felépüléséhez. Van akinek való ez a szakma, van akinek nem, és ez így van rendjén. smileeee.gif

A hivatás tudat sajna nincs meg bennem. Mármint oké, ha arról van szó szívesen segítek az embereknek, de különben meggyőződésem ,hogy nem ezt a szakmát találták ki nekem.
A fizetés terén tényleg jól keres az ember, bár anyám itt 110 ezret keres, de hát erre fele még a minimálisnál is kevesebbet keres az ember. rolleyes.gif
Igen, valami kreditekről beszélt nekem régebben is, hogy gyűjt, de sose értettem mi az, és nem is kérdeztem rá soha.
Gondolom a fősulit azért beszéli nekem anyám ezek szerint, mert nagyobb fizetést kapnék és hát mivel kijelentettem, hogy egyedül akarok élni, egy lakást fen tartani. Bár fogalmam sincsen ,hogy mennyivel lehetne többet kapni.
Örülök neki ,hogy te meglátod benne a szépet, szerintem egy ápolónőnek így is kell lennie. smileeee.gif Én szerintem is szép, bár a rosszabb dolgok maradnak meg inkább belőle, miszerint anyám mondta egyszer, hogy a piszkos munkát az ápolónők végzik. Mondjuk ő egy fogyatékos osztályon dolgozik és hát felnőtt embereket bepelenkázni illetve etetni, emelgetni...ennek ellenére anyám élvezi, ami sok ember számára meglepő, kezdetben nekem is az volt.
Én magamat nem érzem alkalmasnak erre a pályára. Csodálom az olyan embereket, akik gond nélkül beletudnak döfni valakibe egy tűt. Nekem már az is nagy dolog lenne.
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Beyla
2016. július 14. 16:30 #9338
- törölt felhasználó -    
A Pokémon volt gyerekkorom egyik meghatározó meséje - még mindig meg van az eredeti kazettám és a Pokémon kézikönyvem is rohog.gif - így engem sem került el a nemrég kirobbant Pokémon Go őrület. rohog.gif Az előbb jöttünk haza az öcsémmel a faluból, ahol egy jó másfél órát mászkáltunk, és basszus annyira belemerültünk, hogy csak akkor kaptam észbe, amikor lemerült a telefonom. rohog.gif Gondolom aki lát bennünket, totál hülyének néz; deeeeeee, 2 pozitív oldala is van a dolognak. Az egyik, hogy valamennyire megismerem a falut, mert hiába lakunk már itt 7 éve, ha valaki útbaigazítást kérne, hát őőőő elég nagy bajban lennénk, annyira nem ismerem a helyet. pardon.gif A másik pedig, hogy szerintem az elmúlt 6 évben nem töltöttünk összesen ennyi időt együtt az öcsémmel, mint ebben a két napban. ohmy.gif Még a végén újra normális lesz a kapcsolatunk.
3 felhasználónak tetszik: Rose Rowan, CandUs, Szandi0820
2016. július 14. 18:04 #9339
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Nem tudom, mi van velem mostanság, de tény, hogy borzalmas a mentális és lelki állapotom. Még mikor szinte csak fszkalap emberek vettek körül is normálisabb voltam. A tegnapi drága kíváncsiságom rátett egy lapáttal, mert már verőfényes nappal is félek. Kajak, olyan vagyok mint valami elszigetelt veszett izé, akihez ha hozzászólnak, vérmes döggé változik, de ha nem szólnak hozzá meg magányos. 110.gif
Na jó... visszaolvasva elég fura. Kezdek félni magamtól. rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, Wyrd, MadHatter, riri17, habibi, LaDySmIth
2016. július 14. 18:33 #9340
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
-Arra, hogy most úgy érzem "ketté szakadtam ". Az egyik felem a volt osztálytársaimnál van, a másik pedig a leendő osztálytársaimnál. Ma mikor hazaérten láttam, hogy Messenger-en felvettekfelvettek a 7.C osztályba. Majdnem elsírtam magam amikor megláttam, de nagy nehezen leküzdtem a szomorúságom. Most is velük beszélgetek és elég normálisnak látszanak. Ez az egyik.
-a másik :A héten Múzeumi táborban voltam, és holnap lesz a kirándulás. Valami békés megyei körutat szerveznek, és... És mozizást!!! Békéscsabán a Csaba Centerben fogunk mozizni. Ami megnézünk, az a Jégkorszak :A nagy bumm,3D. Már nagyon várom
560 oldal 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!