Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. július 17. 20:38 #9401
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Csalódott vagyok, mert a muszlimos témában nem kaptam meg azt a vitát, amire éve óta viszket a tenyerem. Ész érvekkel egyik állításomra sem volt képes reagálni, de a degradálás és a lekezelés ezerrel megy a részéről. Pedig milyen f*sza lett volna má' ilyen szar hetek után vitázni egyet komoly hangvételben a terrorizmusról, a muszlim vallásról és Amerika hányadék mocskáról. Áhh, túl jó lett volna. sad.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, MadHatter, habibi, ilus1996
2016. július 17. 20:58 #9402
- törölt felhasználó -    
Vissza akarok menni a Balatonra, de nagyon cry.gif Mondjuk augusztusban vissza is fogok, de na...Olyan élményekben volt részem, amik elmondva semmiségnek hangozhatnak, de nekem tényleg sokat jelentettek/tanulságosak voltak.
És mostanában nagyban azon filózom, hogy anya elenged-e a campusra, már pénz, társaság, minden megvan, csak az ő beleegyezése kéne. De oda is nagyon szeretnék menni. Igazából nagyon sok helyre szeretnék menni, kár hogy még kicsi vagyok rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820
2016. július 17. 21:04 #9403
- törölt felhasználó -    
Na akkor Wall Street farkasa a Mozi +on biggrin.gif beer.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. július 17. 21:07 #9404
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Ja, és csak most jut eszembe: mi van, ha nem lesz a koleszban wifi? ohmy.gif Mi van, ha egy hétig el leszek zárva a külvilágtól? ohmy.gif
9 felhasználónak tetszik: Jody, Kincses Bogi, Beyla, Wyrd, Szandi0820, InoriGothGirl, CandUs, ilus1996, Astronomergirl.
2016. július 17. 21:53 #9405
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
Most annyira eszembe jutott az egyik fiú osztálytársam ès a hülyesège _nevet.gif . Azt szokta mondani ,hogy : hallja a szineket ès látja a hangokat _nevet.gif rohog.gif
2016. július 17. 21:59 #9406
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
anyám barátnőjével azt beszélték, hogy milyen koncerten voltak legutoljára, aztán igazából szóba jött, hogy én utoljára korda györgy koncerten voltam. rohog.gif egy élmény volt, de klárika nem volt ott. sad.gif
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Wyrd, Szandi0820, Phaedra
2016. július 17. 22:55 #9407
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
De jó,megjött egy csaj,akibe az a fiú ( aki nekem tetszik )tuti hogy szerelmes, Szerintetek van okom az agodalomra ?! dry.gif sad.gif sad.gif cray.gif cray.gif cry.gif cry.gif

Meg most megkivantam a sajtot XD _nevet.gif _nevet.gif
Amugy rohadt kèső van ,aludnom kène ,de nem akarok
2016. július 17. 23:40 #9408
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
(jövőre rockmaratonon csinálok egy starity táblát, biztos találok egykét embert)

minek zavartatom magam az emberekkel, de komolyan? hülyékkel és egocentrikus pcsákkal vagyok körülvéve reklamalo.gif

most jöttem rá h pasim 2 hét múlva jön o.O

és most fezedem fel h én nagyon szeretem a Machine Headet wub.gif ez is egy produktív este, érzem
2 felhasználónak tetszik: Wyrd, Phaedra
2016. július 18. 00:28 #9409
- törölt felhasználó -    
wub.gif wub.gif wub.gif Éjféli Sherlockozás wub.gif wub.gif wub.gif
2016. július 18. 01:20 #9410
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, hogy velem van-e a baj, hogy nem tartom normálisnak, ha egy srác a harmadik randin a csaj lába közé nyúl, vagy ez ma elfogadott, de erősen kétlem... az úgy volt, hogy van egy 'barátnőm' (inkább ismerős), aki éveken át panaszkodott, hogy mennyire egyedül van, meg hogy depressziós, meg hogy ronda és hogy senkinek sem kell (csak azért, mert 18 évesen nincs barátja - mondjuk most már igen). Próbáltam neki segíteni a balhéink ellenére, na nem mintha én egyre erősödő szorongással nagyon magabiztos lettem volna... na de nyár elején összejött egy fiúval, aki kb. egy hónapja még lekoptatta, aztán írt neki, hogy mennyire bánja, elhívta moziba. Hát, össze is jöttek, és a harmadik alkalomkor történt ez. A csaj persze nagyon naiv, meg hát nyilván benne van az, hogy ennyi egyedüllét után végre van valakije, és ezt a helyzetet igencsak lazán kezelte (pedig nem ribi, csak naiv), aztán mikor megmondtam neki finoman, hogy szerintem ez gáz, és én a barátom kezét eltörtem volna, ha a harmadik randinkon ilyet csinál, letiltott a Facebookról o.O Konkrétan végigszurkoltam, hogy összejöjjenek, és igyekeztem optimistán a dolgokhoz állni, de amikor ilyen van, nem fogom a popsiját kinyalni, hogy hú, ez mennyire dejó, meg minden... aztán itt még nincs vége, mert az egyik közös 'barátnőnk' (nekem már nem az, neki igen) írt nekem, hogy miért szólok bele a dolgokba (a tanácsadás fogalmát nem ismeri), és végül is kifejezte elég erősen, hogy én szorongással ne pofázzak másnak, mert az én életem sincs sínen. Nem tudom, hogy ez hol jön a párkapcsolati dolgokhoz, de mindegy.
Le sem álltam vitatkozni, teljesen felesleges, de ilyenkor újra meg újra realizálódik bennem, hogy miért távolodtam el tőlük... Elég gyerekesnek tartom mellesleg, hogy közvetítő kell ahhoz, hogy a csaj megvédje magát, és inkább letilt. Pedig tényleg nem sértő hangnemben fogalmaztam, de egy túlérzékeny embertől nem tudom, mit várok. Igazán nem rosszból, de kíváncsi vagyok, meddig tart a kapcsolatuk...
8 felhasználónak tetszik: Phaedra, Beyla, InoriGothGirl, Szandi0820, CandUs, ilus1996, Zsófi765, MadHatter
2016. július 18. 02:20 #9411
- törölt felhasználó -    
Megkockáztatom, hogy még életemben nem izgultam ennyire, mint most.
Annyira rápörögtem a művészetis felvételimre, hogy átváltoztam valami mazochista állattá, aki hajnalok hajnalán még portrékat rajzolgat, és kávénak már nemigen nevezhető, agyoncukrozott löttyöt vedel. Lőjetek le.
6 felhasználónak tetszik: InoriGothGirl, Wyrd, Szandi0820, Beyla, ilus1996, MadHatter
2016. július 18. 02:43 #9412
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Behalt a Pokémon Go szervere. Oda az életem. mellow.gif Komolyan, nyár van, szünet, kezdenem kéne valamit magammal. Csak az alvásra, az olvasásra és a pokémonokra tudok gondolni. (Ez a játék jó kis cucc, képes voltam 12 km-t sétálni miatta...) blush.gif
4 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, CandUs, MadHatter
2016. július 18. 04:16 #9413
- törölt felhasználó -    
Szomszédban (felettem lévő emeleten) egy idős házaspár lakik. Ők most kezdenek ébredezni (bár lehet visszafekszenek de nem hiszem rohog.gif ) Én meg most megyek aludni. unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, CandUs, ilus1996, MadHatter
2016. július 18. 09:12 #9414
Rose Rowan
Rose Rowan
living doll
 
StátuszI am Loki, of Asgard, and I'm burdened with glorious purpose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.05.
Hozzászólás: 3045
Csatolások: 2846
Azonosító: 257763
Offline offline
Miért van tele a freemail bosszantó kamulevelekkel? -.-
Anyukámnak 60 féle különböző néven elküldtek egy receptet, nekem meg egy csaj elküldte a melleit, és ismerkedni akart. omg.gif rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, Phaedra, ilus1996, MadHatter
2016. július 18. 13:22 #9415
- törölt felhasználó -    
• Annyira imádom, amikor belekezdek valamibe, de rohadtul nem nézek utána a dolgoknak. Mindig B/4-es lapra rajzolok, a vázlatfüzetembe. Művészetibe grafika szakra persze, hogy A/3-as munkákat kérnek leadni. Imádom, mikor utólag kapok csak észbe.
Egyébként mindennél jobban szeretném, ha átvennének. Ugyan érdemes lenne ott évet ismételnem a tananyag miatt, ami plusz egy évet jelent, de végül is nem bánom.
• Nagypapám tegnap este tizenegykor kiment füvet locsolni. Tekintve, hogy délelőtt még zuhogott az eső, halványlila gőzöm sincs, milyen meggondolásból vetemedett erre. Pedig igazán megszokhattam volna már a fura dolgait, de ez már túl van azon. Ez már olyan, ami meghaladja az emberi intelligenciát.
• A szobák elrendezése itt elég érdekes; ha nyitva hagyom a fürdő ajtaját, aki kijön a hálóból, simán lefejeli. És én ezt csak akkor vettem észre, amikor este hallottam, hogy a tesóm koppan egyet, aztán diszkréten melegebb égtájara küldi azt, aki nem csukta be az ajtót - ez esetben engem.
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, ilus1996, Zsófi765, MadHatter
2016. július 18. 13:34 #9416
- törölt felhasználó -    
Azt hittem mára sikerül kipihennem a hétvégét, de tévedtem. rohog.gif Péntek kora reggel elutaztam barátnőmékhez Vadkertre, ahonnan csak tegnap este sikerült hazaérnem. Ugyanis szombaton ünnepeltük a kislányának az 1 éves születésnapját, ahova 50 embert hívtak meg, aminek a megszerezése nem kevés melót igényelt. Szombaton amíg elmentek a termet bepakolni, meg egyéb dolgokat elintézni, engem otthon hagytak a picurkával úgy jó 2 és fél órára, és megmondom őszintén először kicsit bepánikoltam. rohog.gif Mert hiába jöttem ki világéletemben nagyon jól a gyerkőcökkel, meg dolgozok oviba, azért még is csak más egy ilyen kicsi babára vigyázni, főleg, hogy csak most találkoztam vele harmadszor. De a kezdeti ijedtség ellenére nem volt semmi baj, játszottunk egy csomót - hát mennyire édes már wub.gif wub.gif - és sikerült az eddiginél is jobban elvarázsolnia, főleg amikor odabújt megszeretgetni, na hát meg amikor neki állt kicsomagolni a szülinapi ajándékom; hangosan kacagott közben, megtudtam volna zabálni. wub3.gif Barátnőm meg is jegyezte amikor hazaért, hogy azt hitte sírás fogja várni, erre azt hallja/látja, hogy kacarászunk, miközben én nyuszipózba szökdécselek. rohog.gif Nagyon anyás/apás típus, és ha azt látja, hogy elmennek otthonról, ott vége mindennek. Az este meg hát őőő... Hoztam a szokásos formám; rengeteget táncoltunk, amihez a szandálom is ledobtam és mezítláb csapattam, a végén pedig még szódával is locsolkodtam, csak hogy tényleg ne hazudtoljam meg önmagam, mindenki legnagyobb örömére. Rég nem nevettem ennyit és éreztem ilyen jól magam, mint ebben a 2 és fél napban, úgyhogy egyáltalán nem bántam meg, hogy elmentem, és már alig várom a következő találkozást, ami pontosan 1 hónap múlva lesz.
5 felhasználónak tetszik: Beyla, CandUs, Szandi0820, ilus1996, MadHatter
2016. július 18. 16:32 #9417
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Idézet (Rose Rowan @ 2016.07.18. 09:12)
Miért van tele a freemail bosszantó kamulevelekkel? -.-
Anyukámnak 60 féle különböző néven elküldtek egy receptet, nekem meg egy csaj elküldte a melleit, és ismerkedni akart. omg.gif  rohog.gif

Hát én amúgy arra gyanakszom ,hogy vírusos levelek az ilyenek, amiknek ilyen nevű embereket, akiket nem is ismerünk (pl.:Szabó Ágnes, Kiss László, Nagy Rebeka), azok általában körlevelek. Én is tapasztaltam őket nem egyszer a freemailen. Mikor tanultunk idén informatikából azt, hogy ilyen féle leveleket, amiknek nincs semmi értelmük, akkor mondta nekünk a tanár, hogy ne nyitogassuk meg ezeket a leveleket, mert egyből vírus megy a gépre. Én a helyedben nem nyitnám ki vagy pedig egyszerűen rámész a bal oldalon lévő postalevélre azzal jelezve, hogy megnézted, de igazából nem nyitottad meg.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, CandUs
2016. július 18. 18:11 #9418
- törölt felhasználó -    
Annyira imádom ezt a jelet: unsure.gif

Mindent elmond amire az ember gondol, akkor amikor írja. biggrin.gif

No lényeg, mi lényeg: Hihetetlen, hogy egyesek nem veszik észre magukat. Pont nem érdekel senkit amit mondanak. mellow.gif unsure.gif blink.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820
2016. július 18. 18:27 #9419
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Hát arra, hogy... Várjunk, mire is gondolok?? Sajnos elfelejtettem. Baj van a rövidtávú memóriámmal. XD (Szenilla nyomában c. film ) biggrin.gif smileeee.gif
2016. július 18. 18:29 #9420
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (AliceLiza @ 2016.07.18. 18:11)
Annyira imádom ezt a jelet: unsure.gif 
Mindent elmond amire az ember gondol, akkor amikor írja.  biggrin.gif 
No lényeg, mi lényeg: Hihetetlen, hogy egyesek nem veszik észre magukat. Pont nem érdekel senkit amit mondanak. mellow.gif  unsure.gif  blink.gif

A nyári szünet sok mindent kihoz a négy fal között ülő kamaszokból. Én Ag_lajával akartam privátban megbeszélni a muszlimos, terroristás témát ami eléggé elment a politika irányába. Erre mit csinál? Bemásolja a privát üzenetemet a topikba és ott reagál rá. Egy részről itt nem lehet politizálni, más részről sz*rrá offolnánk a cikket, mert a vita témának még a legcsekélyebb mértékben sincsen köze a cikkhez. Gondolom, ő is baromira unatkozik és itt éli ki magát, arról nem is beszélve, hogy kisebbségi komplexusát rám vetíti ki. Sérteget, lekezel, arrogáns és nem létező tudását idegen szavakkal tele tűzdelt mondatokkal igyekszik leplezni. Úgyhogy nálam itt ki is fújt a vita, mert ez az egész arról szól, hogy engem sz*rrá oltson és a saját hülyeségeit hirdesse szent igeként. Kár, nagyon nagyon csalódtam, de hát ez a Starity. Nyáron játszótér lesz. Megszokhattam volna már.
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Phaedra, CandUs, ilus1996, MadHatter
560 oldal 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!