Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. július 24. 19:07 #9541
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
A legjobb és legviccesebb érzés, amikor a barátnőddel szivatod az osztálytársaidat facebook-on, ők meg nem tudják miről van szó és se kép, se hang.
_nevet.gif laugh.gif tongue.gif
2016. július 24. 20:59 #9542
- törölt felhasználó -    
Két. Kicseszett. Hónap.
Két hónapja vagyok összezárva a nagyapámmal.
Mert annyira jó buli lepasszolni nyárra a gyereket a nagyszülőkhöz, ugye.
Én idióta szóba mertem hozni valakit előttük, és már jöttek a megjegyzések. Gyűlölök itt lenni. Gyűlölöm a nagyapámnak ezt az előítéletes hozzáállását mindenhez. Kill me.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Kincses Bogi, ilus1996
2016. július 24. 21:13 #9543
Rose Rowan
Rose Rowan
living doll
 
StátuszI am Loki, of Asgard, and I'm burdened with glorious purpose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.05.
Hozzászólás: 3045
Csatolások: 2846
Azonosító: 257763
Offline offline
Idézet (Astronomergirl. @ 2016.07.24. 19:07)
A legjobb és legviccesebb érzés,  amikor a barátnőddel szivatod az osztálytársaidat facebook-on, ők meg nem tudják miről van szó és se kép,  se hang. 
_nevet.gif laugh.gif tongue.gif

Volt részem ilyenben. Egyszer-kétszer belerángattak, mindegyiknek hatalmas veszekedés és osztályháború lett a vége, szóval sajnos én sosem tudtam így röhögni rajtuk.
Nem kell hogy hallgass rám, de azt ajánlom vigyázzatok, mert az ártatlan "szívatás" könnyen átmehet sértődésbe, ami haragot, ami veszekedést szül.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, riri17, Astronomergirl.
2016. július 24. 21:33 #9544
- törölt felhasználó -    
wub.gif Red 2 a Film + -on wub.gif

Ó igen, ez itt a reklám helye rohog.gif
2016. július 24. 21:41 #9545
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jordison @ 2016.07.24. 17:42)
Nem tudom eldönteni, hogy karate vagy aerobik? 
Igazából a legjobb az lenne, ha mindegyiket hanyagolnám, mert a délutáni nyelvi óráim, a matekkorrepem és az előkészítőim mellé lehet sok lenne, főleg, hogy a város másik felén van az iskola, ahová mennem kéne karatézni. Na de nem baj, végre megtanulnám rendesem, viszont akkor az aerobikot kéne hanyagolni, amit szintén nagyon szeretek. 
De aztán végül úgy döntöttem, hogy megyek karatézni, itthon meg aerobikozok. Fú, de túlvállalom magam, de le kéne mennie egy öt kilónak. 
Meg kéne még sok minden, jaj...


Ha adhatok egy tanácsot szerintem élvezd ki az időd amíg van még nyáriszüneted pihenéssel. sorozatozással, sétával, családdal és barátnőkkel lógással. Egy idő után már nem lesz nyári szüneted, ha csak nem leszel tanár, bár nekik sem sétagalopp az élet. Ha szerencséd van és ügyes leszel, akkor olyan munkahelyed lesz ahol nyáron egyszerre vehetsz ki 1-1,5 hónap szabit de akkor az év többi időszakában nem túl sok napot használhatsz el.

Viszont ha te inkább unatkozósabb típus vagy, akkor én a karatéra szavazok, az különlegesebb, sokkal jobb erőlevezető, feszültség leadó és ahogy olvastam szükséged lehet rá. beer.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, ilus1996
2016. július 24. 23:08 #9546
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Már többször megfogadtam ezt magamnak, de ezúttal tényleg így is gondolom: nem fogok alkoholizálni wacko.gif





jó, kit akarok átvágni....lassan szülinapom. sleep.gif
6 felhasználónak tetszik: riri17, Szandi0820, Wyrd, silenc, ilus1996, Zsófi765
2016. július 24. 23:34 #9547
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
ez nem tudom kit fog érdekelni, de tök elkeserítő hogy életem első forma 1es futamán 2007ben az összes csapat kiállított egy makettautót, idén pedig már a McLaren szimulátora sem volt kint. sad.gif
jah és eddig is barna volt a lábam, de ma mégjobban rábarnultam és látszik a zokni helye. sad.gif idén csak cipőbe járok, még szerencse hogy az összes zoknim ugyanolyan. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. július 25. 13:13 #9548
- törölt felhasználó -    
_nevet.gif Van isteeen! _nevet.gif
http://www.kepfeltoltes.eu/images/24413823538_8588384242604.gif
2016. július 25. 14:45 #9549
arlene
arlene
új tag
 
StátuszThe mind is everything. What you think you become.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 5
Azonosító: 256997
Offline offline
1. A rohadék szúnyogok második napja keltettek fel álmomból, - miután szétcsipkedték az alkaromat - hogy utána hajnali 3:33-kor a papucsommal csapjam le őket. Tekintve, hogy a konnektoros szúnyogriasztó semmit nem ért. Bár esküszöm a csípés zavar a legkevésbé... de az a hang. Az az átkozott hang megőrjít, és legszívesebben ordítanék, amikor meghallom azt az idegőrlő magas zümmögő hangot.

2. A lustaságot elkerülve próbálom rávenni magam az írásra, és habár a címig eljutottam, a történés is összeállt a fejembe, de nehezen találom a megfelelő szavakat. Ennek nyilván az is az oka, hogy keveset olvastam mostanság (a költözködés, bedobozolt regények és az egyetem nem segít rá). Viszont! A születésnapomra kapott könyvutalványokkal felszerelkezve kifosztom a a Libri könyvespolcait. Alig várom, hogy végre a kezembe fogjam Lucinda Riley szerzeményét. blush.gif Az új könyveknek amúgy is ellenállhatatlanul finom illata van.

3. Próbálok minél egészségesebben élni ebben a tartósított világan. Szóval alig várom, hogy a bio-kozmetikumokon kívül (tusfürdő, szappan stb.) az étrendem is egészségesebb legyen. Nem mintha átmennék vegánba, isten ments, nem lennék meg sokáig hús nélkül, de beemeltem a gyömbért, az avokádót és a lime-ot a mindennapjaimba. Úgyhogy kíváncsi leszek lesz-e látványos hatása. victory.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, ilus1996
2016. július 25. 14:48 #9550
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2239
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
Hogy ideje lenne végre valami értelmes dolgot csinálni magammal chicken.gif
2016. július 25. 17:00 #9551
- törölt felhasználó -    
Unokatesóim jégkását akartak csinálni, mondom jó, próbáljuk meg, mi baj lehet belőle?
Unokahúgom töltött egy üvegbe szörpöt, azt pedig betette a mélyhűtőbe. Mondtam, hogy próbálják meg úgy csinálni, hogy folyamatosan nézzenek rá, milyen állapotban van, mert ha picit megfagy a szörp, fel tudják rázni az üveget, hogy összetörjön a jég benne, hátha így lesz belőle valami biggrin.gif Egy óra telhetett el, és mikor kimentem a szobából, csak annyit láttam, hogy egy tálba belerakva az üveget próbálja a kislány KALAPÁCCSAL feltörni a jeget. Nem, nem kaptam szívrohamot rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: silenc, Szandi0820, arlene, ilus1996
2016. július 25. 17:46 #9552
arlene
arlene
új tag
 
StátuszThe mind is everything. What you think you become.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 5
Azonosító: 256997
Offline offline
A horror az nálam szóba sem jöhet, ezt körülöttem mindenki tudja. Viszont talán pont a Pretty Little Liars óta kellett rájönnöm, hogy a thriller pont annyira borzongat meg, hogy még élvezni tudjam. Így végül ma sikeresen beszabadultam a könyvesboltba és csodák csodája két könyvet is tudtam venni.
Sokan mondják, hogy ne ítélj a borító alapján, számomra mégis fontos. Annyi túlcsicsázott, ilyen fényű, olyan szagú könyv van már, hogy engem megfog a borító egyszerűsége, vagy épp hátborzongató külseje. Kell az, hogy megragadja a tekintetem és le akarjam venni a polcról. Innentől kezdve, ha az első oldal megfog és tovább akarok lapozni, akkor jön velem. Az már csak hab a tortán, hogy az egyiket sikerült eredeti nyelven, angolul megvennem.
Úgyhogy ha bárkinek is számít valamit, az, hogy egy idegennek tetszett az első oldal és alig várj a többit, akkor ezt a két könyvet melegen tudom ajánlani.

6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Grace Benning, Rose Rowan, Beyla, sg1992, ilus1996
2016. július 25. 18:14 #9553
- törölt felhasználó -    
Idézet (arlene @ 2016.07.25. 17:46)
A horror az nálam szóba sem jöhet, ezt körülöttem mindenki tudja. Viszont talán pont a Pretty Little Liars óta kellett rájönnöm, hogy a thriller pont annyira borzongat meg, hogy még élvezni tudjam. Így végül ma sikeresen beszabadultam a könyvesboltba és csodák csodája két könyvet is tudtam venni.
Sokan mondják, hogy ne ítélj a borító alapján, számomra mégis fontos. Annyi túlcsicsázott, ilyen fényű, olyan szagú könyv van már, hogy engem megfog a borító egyszerűsége, vagy épp hátborzongató külseje. Kell az, hogy megragadja a tekintetem és le akarjam venni a polcról. Innentől kezdve, ha az első oldal megfog és tovább akarok lapozni, akkor jön velem. Az már csak hab a tortán, hogy az egyiket sikerült eredeti nyelven, angolul megvennem.
Úgyhogy ha bárkinek is számít valamit, az, hogy egy idegennek tetszett az első oldal és alig várj a többit, akkor ezt a két könyvet melegen tudom ajánlani.

off: a lány a vonaton-t imádtam, pedig nem nagyon volt az én stílusom, de borzasztó módon lekötött. wub.gif

on: végre, 3 év után találkoztam a legjobb barátnőmmel w00t.gif (pont itt ismerkedtünk meg, pont 3 éve), szerintem még sose voltam boldogabb blush.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, arlene, Rose Rowan, sg1992
2016. július 25. 18:17 #9554
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2239
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
arra hogy hova süllyed még ennél is jobban az emberiség...
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. július 25. 18:34 #9555
arlene
arlene
új tag
 
StátuszThe mind is everything. What you think you become.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 5
Azonosító: 256997
Offline offline
Idézet (Avie @ 2016.07.25. 18:14)
off: a lány a vonaton-t imádtam, pedig nem nagyon volt az én stílusom, de borzasztó módon lekötött. wub.gif 
on: végre, 3 év után találkoztam a legjobb barátnőmmel w00t.gif (pont itt ismerkedtünk meg, pont 3 éve), szerintem még sose voltam boldogabb blush.gif


Ennek örülök, így én is bátrabban ülök neki. Nekem többet számít egy magánvélemény, mint a The New York Times kritikája smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. július 25. 20:22 #9556
- törölt felhasználó -    
Tegnap egy hirtelen felindulást követve találkoztam egy barátnőmmel. Jót tett a lelki egészségemnek, meg a testinek is, mivel előtte két napig nem tudtam aludni, de a nap végére már este 10-kor bezúgtam az ágyba, és úgy aludtam el, mintha elájultam volna.
Az is jólesett a lelkivilágomnak, hogy megkaptam, hogy a hangom alapján beleillenék a Kornba. biggrin.gif
És végre konkrét időpontja is van a hajfestésemnek.
És szép lassan népszerűsítem a szűk ismeretségi körömben az egyik kedvenc, de nem annyira ismert sorozatomat, háh.
Ééés végre talán megvalósítható egy kedves gyermekkori álmom, miszerint jutub videókat csináljak ótvar paródiákról. Szereztem egy társat, és remélem majd ráérünk mindketten, hogy felvegyük a baromkodásainkat. Végre hasznosíthatom azt az egyik idegölő szokásomat, hogy átszinkronizálom az összes filmet, amit nézek.

Remélem amúgy ma este is el tudok aludni. Ha nem, akkor futok két kört a ház körül, hogy kifáradjak. Nem, nem futnék, mert sötét van és elkap a banyapók a Gyűrűk Urából.
3 felhasználónak tetszik: sg1992, ilus1996, Szandi0820
2016. július 25. 20:53 #9557
- törölt felhasználó -    
Ah, fogalmam sincs, miért felettünk kell gyakorlatozniuk a vadászrepülőknek. Vagyis van, mert elmagyarázták, de ettől függetlenül elegem van belőlük, mert iszonyú hangosak és ijesztőek (én még az alacsonyan szálló utasszállítótól is félek rohog.gif ). Persze tudom, hogy értünk vannak, de ettől függetlenül nem repesek az örömtől, hogy csütörtökön egy gyakorlat keretében akár 600 méter alacsonyan is repülhetnek... Sokkal magasabban is rettentő hangosak, hát még így dry.gif
2 felhasználónak tetszik: ilus1996, Szandi0820
2016. július 25. 20:57 #9558
Rose Rowan
Rose Rowan
living doll
 
StátuszI am Loki, of Asgard, and I'm burdened with glorious purpose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.05.
Hozzászólás: 3045
Csatolások: 2846
Azonosító: 257763
Offline offline
Ma láttam a Müllerben egy fekete bőrű lányt, és beleestem. Nem mertem rámosolyogni, nehogy rasszistának nézzen vagy ilyesmi, pedig nem erről van szó, csupán tetszett. Bárcsak megtalálnám facebookon, vagy látnám még. cry.gif wub3.gif
Görcsben van a gyomrom. Vajon elfelejtem őt valaha?
2 felhasználónak tetszik: arlene, Szandi0820
2016. július 25. 22:03 #9559
- törölt felhasználó -    
Tudom, hogy már voltam, de... fogalmam sincs, mit érezhettem, mikor megalkottam ezt:
http://kepkezelo.com/images/uffp1aimqgh8mm1a1msx_thumb.jpg
Mindenesetre szerintem felfedeztem egy ritka Pokémonfajt, amit még a Pokémon GO-val sem lehet elkapni ^^ rohog.gif
(Amúgy katt a képre a nagyobb méretért. :3)
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, ilus1996, silenc, CandUs, Szandi0820
2016. július 25. 22:06 #9560
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Egy dolog, amikor szembejön veled az exed az utcán. Semmi különös, köszöntök egymásnak mert elvégre barátokként váltatok el, elégtétellel nyugtázod magadban, hogy egész csinos állapotodban talált, nincs miért szégyenkezned. De az, hogy másfél órán belül négyszer kerülgetitek egymást az utcákon (közben ő azzal a csajjal lógott, akit rühellek mint a ...t, mert rányomult azelőtt és aközben is mikor jártunk), na az már próbára teszi az idegeidet. Aztán szerencsére moziba mentem, a film lekötött, megnyugodtam, azt hittem minden rendben lesz. Aha, persze. A Sors volt szíves rúgni belém egy utolsót: este a buszmegállóban is összefutottunk, kis híján egy busszal mentünk haza... ezt már tényleg passzoltam, mentem egy későbbivel, pedig szép zárása lett volna ennek a napnak, ha végül még negyedórát szívjuk egymás elől a levegőt hazafelé menet.
De legalább nem vagyok elkeseredve. Ezen már csak röhögni tudok kínomban lolhit.gif
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Wyrd, riri17, ilus1996, Szandi0820
560 oldal 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!