Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. július 28. 15:44 #9601
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Büszkén jelenthetem ki, hogy életem első Tiramisu-ja, nagyszerűen sikerült. Kicsit tartottam tőle, hogy nem lesz elég a babapiskóta, és hogy nem elég krémesre kevertem ki a krémet, de nem. Szóóval, majd mindenféleképpen csinálok többször is. Van esetleg valakinek ötlete, hogy hogyan lehet, úgymond kicsit "megbolondítani" a tiramisut? Valami extra hozzávaló, amitől még jobb lesz? laugh.gif
6 felhasználónak tetszik: Beyla, LaDySmIth, Szandi0820, MadHatter, Lil98, CandUs
2016. július 28. 16:12 #9602
- törölt felhasználó -    
Idézet (CandUs @ 2016.07.27. 22:37)
Te jó isten, hogy mennyire szánalmas vagyok _nevet.gif Közel két éve vágyakozom egy olyan ember után, akiről tudom, hogy nem lehet az enyém -bizonyos alapvető dolgok miatt-, de képtelen vagyok kiverni a fejemből. Próbálok én nyitni mások felé, de ők nem Ő. Egyszerűen olyan szinten vonz, hogy arra szavak nincsenek. Nem is ismerem igazán, de azt érzem, hogy nekünk régen volt közünk egymáshoz. Tudjátok, amikor igazán mélyen, belülről érzitek. És ez borzasztó rossz. Se előre, se hátra. Egy helyben toporzékolok hónapok óta...

Üdv a klubban beer.gif
Én amire kihessegettem őt a fejemből hosszú idők (évek) után, az egyik ismerősöm elkezdi a fényképeit kedvelni fb-on... Én hülye meg ki-be jelentkezem és direkt a hírfolyamot nézem a képek után epekedve rohog.gif Mint egy rossz pubertás.
6 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, LaDySmIth, MadHatter, Lil98, CandUs
2016. július 28. 16:44 #9603
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gureka10 @ 2016.07.28. 15:44)
Büszkén jelenthetem ki, hogy életem első Tiramisu-ja, nagyszerűen sikerült. Kicsit tartottam tőle, hogy nem lesz elég a babapiskóta, és hogy nem elég krémesre kevertem ki a krémet, de nem. Szóóval, majd mindenféleképpen csinálok többször is. Van esetleg valakinek ötlete, hogy hogyan lehet, úgymond kicsit "megbolondítani" a tiramisut? Valami extra hozzávaló, amitől még jobb lesz?  laugh.gif

Nem tudom erre gondoltál-e, de például eperrel (vagy valami más gyümölccsel) nagyon finom. good.gif

On: Hát velem meg madarat lehetne fogatni... rolleyes.gif Talán még senki mással nem tudtam ennyi mindenről, és ilyen jól elbeszélgetni, mint vele. Pedig nem indult túl rózsásan a kapcsolatunk, most meg már nem győzzük a következő összejövetelt szervezni. _nevet.gif Viszont eddig az a visszajelzés, hogy nem nagyon érnek rá a többiek, akkor viszont kénytelenek leszünk csak ketten elmenni... unsure.gif rohog.gif rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, MadHatter, Phaedra, Gureka10, habibi, Lil98, CandUs
2016. július 28. 16:58 #9604
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4416
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
a telkünkön tavaly óta volt egy macska. munka közben (gyümölcsszedés) mindig ott somfordált a lábunknál, dörgölőzött nekünk, minden bokornál lefeküdt, evésnél kunyizta a falatokat, csak ránéztünk és dorombolt, beszélt hozzánk, fel tudtuk venni úgy hogy nem karmolt meg, és ez a drága lélek ma itt hagyott minket cray.gif két nappal ezelőtt megharapta egy kutya, a sebe pedig (állítólag) felgyorsított egy már benne lakozó betegséget és ez végzett vele közel 2 nap alatt. annyira sajnálom hogy csak az utolsó (haldokló) napján hoztuk haza, már korábban is megérdemelte volna a meleg szerető otthont cray.gif szörnyű ennyire ragaszkodni az állatokhoz sad.gif
6 felhasználónak tetszik: Beyla, Wyrd, Szandi0820, MadHatter, Lil98, CandUs
2016. július 28. 17:28 #9605
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Nyugodtan nézem a filmet és kávézgatok, erre megszakad a kép és elkezd füstölni a tévém mellow.gif Nem gondoltam volna, hogy ilyen erőteljes reakciót tud kiváltani a Barbie és a bűvös Pegazus unsure.gif
11 felhasználónak tetszik: Beyla, Phaedra, Wyrd, LaDySmIth, Szandi0820, Jody, Mrs.Jack Frost, thestupidboy96, Lil98, InoriGothGirl, CandUs
2016. július 28. 17:32 #9606
- törölt felhasználó -    
Írom a barátnőmnek, hogy fáj a fogam.
Kérdezi: "Kiverjem neked?"
...............................................
Nem kétértelmű.
Nem
Nem
nEMm
7 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, LaDySmIth, Szandi0820, Mrs.Jack Frost, Lil98, InoriGothGirl
2016. július 28. 18:16 #9607
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Vajon mennyire szánalmas, hogy csak ez a dal képes valamicske életet belém lehelni? cray.gif
3 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Szandi0820, Lil98
2016. július 28. 23:21 #9608
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17354
Csatolások: 18102
Azonosító: 168141
Offline offline
Gondoltam, most, hogy vége a gyakorlatnak utolérem magam a kedvenc sorozataimmal. Erre elkezdtem Harry Potter-t olvasni. Megint. Jó, általában kevesebb, mint két hét alatt végezni szoktam, de ha belegondolok, hogy ezalatt az idő alatt meg tudnék nézni 4 évad CSI-t...
Milyen jó, hogy nekem csak ilyen problémáim vannak. rohog.gif amúgynem
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, LaDySmIth, CandUs, MadHatter
2016. július 29. 12:54 #9609
- törölt felhasználó -    
Pandasminkkel a szemed körül nem jó sírni. De nem ám.
Tiszta fekete csíkos az arcom, meg a kézfejem.
És belement a szemembe ez a genya szemfesték, szóval félig vak is lettem.
Kiszabott fantasztikus.
8 felhasználónak tetszik: Lil98, Mrs.Jack Frost, Szandi0820, LaDySmIth, Phaedra, Wyrd, MadHatter, Cintia99
2016. július 29. 14:22 #9610
- törölt felhasználó -    
Az érzés , mikor egész évben vártad a nyarat,most meg hogy nyár van,nem tudsz mit kezdeni magaddal... dry.gif
7 felhasználónak tetszik: Beyla, CandUs, Wyrd, Lil98, Phaedra, MadHatter, Szandi0820
2016. július 29. 14:31 #9611
- törölt felhasználó -    
hát mondjuk arra, hogy jó e lesz a cikk amit írtam vagy szar lett. rohog.gif
2016. július 29. 19:06 #9612
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDySmIth @ 2016.07.28. 16:58)
a telkünkön tavaly óta volt egy macska. munka közben (gyümölcsszedés) mindig ott somfordált a lábunknál, dörgölőzött nekünk, minden bokornál lefeküdt, evésnél kunyizta a falatokat, csak ránéztünk és dorombolt, beszélt hozzánk, fel tudtuk venni úgy hogy nem karmolt meg, és ez a drága lélek ma itt hagyott minket cray.gif két nappal ezelőtt megharapta egy kutya, a sebe pedig (állítólag) felgyorsított egy már benne lakozó betegséget és ez végzett vele közel 2 nap alatt. annyira sajnálom hogy csak az utolsó (haldokló) napján hoztuk haza, már korábban is megérdemelte volna a meleg szerető otthont  cray.gif szörnyű ennyire ragaszkodni az állatokhoz sad.gif

Megértelek sad.gif nem is olyan rég még arról írtam, hogy három cicám van. Most már csak egy... sajnos anyuka benyelt valami vírust, és az ő szervezetét nem viselte annyira meg, de a kölykök is elkapták... egy héten belül két cicát temettem el. A második tegnapelőtt halt meg, és rettenetesen megviselt. Barátom kezei között aludt el örökre, valamikor éjjel, és szörnyen sokat sírtunk miatta. Már kezdett látszani a kis személyisége, igazi örökmozgó volt, rettenetesen édes kiscica, nagyon kíváncsi, és már az almot is kezdte használni. Azt hittem, a tesóját veszítem el csak, mert ő alapból gyengébbnek tűnt, mint ő. Az állatorvosnál is, egy héten belül háromszor jártunk, de sajnos ők sem tudtak mit kezdeni velük azon kívül, hogy kaptak antibiotikumot. Azt mondták, hogy a cicákon múlik, mennyire erősek, de négy hetesen sajnos nagy az esély, hogy elpusztulnak. Tudom, mit érzel, és nagyon sajnálom! cray.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lil98, LaDySmIth, MadHatter
2016. július 29. 22:57 #9613
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4416
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
Idézet (Hugii 570 @ 2016.07.29. 19:06)
Megértelek sad.gif nem is olyan rég még arról írtam, hogy három cicám van. Most már csak egy... sajnos anyuka benyelt valami vírust, és az ő szervezetét nem viselte annyira meg, de a kölykök is elkapták... egy héten belül két cicát temettem el. A második tegnapelőtt halt meg, és rettenetesen megviselt. Barátom kezei között aludt el örökre, valamikor éjjel, és szörnyen sokat sírtunk miatta. Már kezdett látszani a kis személyisége, igazi örökmozgó volt, rettenetesen édes kiscica, nagyon kíváncsi, és már az almot is kezdte használni. Azt hittem, a tesóját veszítem el csak, mert ő alapból gyengébbnek tűnt, mint ő. Az állatorvosnál is, egy héten belül háromszor jártunk, de sajnos ők sem tudtak mit kezdeni velük azon kívül, hogy kaptak antibiotikumot. Azt mondták, hogy a cicákon múlik, mennyire erősek, de négy hetesen sajnos nagy az esély, hogy elpusztulnak. Tudom, mit érzel, és nagyon sajnálom!  cray.gif

Jaj szegénykém, te is és a cicák is, ez borzasztó sad.gif szörnyű dolog megszeretni ezeket az állatokat mert ezzel együtt vállaljuk az elvesztésükkel járó mérhetetlen fájdalmat is. Az általam említett macskát én az elmúlt kicsit több mint egy évben összesen 5 hónapon át láttam, de apám még télen is kijárt megetetni őt, konkrétan a telekőrzőnk volt, valahányszor kimentünk, ő már ott várt és dorombolt, dörgölőzött. Személy szerint gyűlölöm a gyümölcsszedést amit ott csinálunk, de ez a cica mindig oldotta bennem a feszültséget, nem véletlenül mondják hogy a macskák nyugtató hatással vannak az emberre. Ma már annyira hiányzott hogy reggel nem várt a kapuban, hogy a szeder sorban nem kellett kerülgetni és simiáradattal kiszolgálni ahogy hempergett a lábunk előtt cray.gif Hálát adok a mindenségnek hogy az én itthoni, több mint 15 éves cicám még épségben él, jobban vigyázok rá mint a szemem fényére.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, MadHatter
2016. július 30. 05:00 #9614
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Anyámék nagynehezen rábeszéltek egy év alatt, hogy nézzek bele a Trónokba... és wow, öt óra, de csak most sikerült abbahagyni. Az első éved fele megvolt, és megfigyeléseim szerint eddig csak nyolcszor basztak benne... rohog.gif és egyszer mutattak kukust is, meg cukorfalat, jóképű szopcsizó homikákat... blush.gif ne kérdezzétek, az álomfinom, marcipánízű mandulalikőrnek látszik a hatása. Minden létező dolognál jobb. wub.gif
Btw, nyugi mindenki, a szavamat adtam, tehát biztosan visszaírok és beszélgetek majd veletek.
7 felhasználónak tetszik: Beyla, dtsz, CandUs, Szandi0820, LaDySmIth, MadHatter, Lil98
2016. július 30. 05:59 #9615
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Go Budapest ->Esküvő. Remélem nagyon jó lesz. wub.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. július 30. 06:28 #9616
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1972
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Nem tudom de mostanság alig alszom,és közben alig kapok levegőt,ez fura blink.gif
2016. július 30. 07:10 #9617
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2239
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
Nem tudok aludni,mert ezek a k*rva kukások már hajnali 5 órakor a kuka fedőt csapkodják + a vén nyanya aki felettünk lakik egyszerűen nem tud halkan tv-t nézni még 10 órakor is bömbölteti (este)
A nyomorék nap besüt az ablakomon ráadásul dög melegem is van...

2016. július 30. 09:13 #9618
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Próbálkozok megtanulni járni a magassarkúmban. Össze-vissza csoszogok, és azt hiszem feltört a lábam.. De nem adom fel! rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: Beyla, Wyrd, CandUs, Szandi0820, LaDySmIth, Phaedra, MadHatter, Lil98
2016. július 30. 09:35 #9619
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Legkedvesebb munkahelyem az, ahol a 4 órás árufeltöltésből 45 percet a kantinban töltünk kávézással és beszélgetéssel, mert késik az áru rohog.gif Amúgy imádom ezt a helyet, az eddigi 3 munkáltatóm közül a kedvencem; pláne, hogy a felettesemmel eddig is bírtuk egymást, de ma kiderült, hogy ő is fuvolázott 13 évig! Szóval a közös hang az nagyon megvan, a zene tényleg összehoz mindenkit biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, habibi, LaDySmIth, MadHatter, ilus1996, Lil98
2016. július 30. 12:06 #9620
- törölt felhasználó -    
Észrevettem hogy anyukám szereti azt a játékot játszani hogy átkiabál 3 szobányi távolságra és mérges lesz,mert nem hallom meg closedeyes.gif
8 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, LaDySmIth, MadHatter, CandUs, ilus1996, arlene, Lil98
560 oldal 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!