Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 02. 23:00 #9661
- törölt felhasználó -    
Sosem voltam oda a gyerekekért, mindig mondtam szüleimnek, hogy tőlem majd ne várjanak unokát...
De miután egy teljes napot egy 2 éves kis tündérrel töltöttem, teljesen megváltozott a véleményem. Az az őszinte, édes nevetés, meg amikor megfogja az ujjad, hogy menj vele, foglalkozz vele... csodálatos érzés. wub3.gif Komolyan, most már a családalapítás gondolata is örömmel tölt el. Egyszerűen nem ismerek magamra, hihetetlen, mennyit változhat az ember.
6 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, Szandi0820, ilus1996, Lil98, habibi
2016. augusztus 02. 23:37 #9662
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Alig várom, hogy elhúzzak a koszfészek falumból. Nagyon szeretek itt élni, de mindig rájövök, hogy az idilli nyugalom csak ideig-óráig tart. Egy-két hét, aztán megint észreveszem, hogy a legtöbb ember egy f#szkalap, tele van narkóssal az egész falu, és én az utóbbi időben tényleg nagyon jól viselem a sértéseket, de a múltkor, mikor már a negyedik ember köpött utánam, az már cseppet kiakasztott.
F#szom, mikor lesz már szeptember, vissza akarok menni Pécsre.
10 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, Wyrd, Szandi0820, ilus1996, Kincses Bogi, Lil98, Bátor Ventillátor, habibi, CandUs
2016. augusztus 03. 05:45 #9663
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Na akkor gyerünk! Irány a vonat és a Balaton.
Bye-bye emberek! smileeee.gif laugh.gif
2016. augusztus 03. 08:34 #9664
- törölt felhasználó -    
akárhanyadjára nézem újra a részekét míg várom a 6. évadot a Teen Wolfban,attól az állatfejű cuccosoktól még mindig parázom rohog.gif
2016. augusztus 03. 11:02 #9665
- törölt felhasználó -    
Imádom, hogy majdnem minden sorozatot elb*sznak a végére.
Komolyan az a rib*nc írónő, miért nem látja mit művel? A kis szaaarházi lotyó miért érdemel boldogságot? Aki pedig megérdemli miért szenved?
Remélem majd jól tönkre megy! .___.
2016. augusztus 03. 15:12 #9666
Rose Rowan
Rose Rowan
living doll
 
StátuszI am Loki, of Asgard, and I'm burdened with glorious purpose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.05.
Hozzászólás: 3045
Csatolások: 2846
Azonosító: 257763
Offline offline
Anyukám barátja odakint egyszemélyes karaoke délutánt tart. Bárcsak jó hangja lenne.... rohog.gif sorrynotsorry
Azért szívesen megkérdezném a szomszédokat, hogy az ő kornyikálása, vagy az én sárkánymegerőszakolós zenéim tetszenek nekik jobban...
6 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, MadHatter, LaDySmIth, Lil98, Bátor Ventillátor
2016. augusztus 03. 16:26 #9667
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
más ember, ha végre van szabaideje és unatkozik, értelmes dolgokat csinál, én viszont camp rockot néztem és egész délután jonas brotherst hallgattam. rohog.gif joe mekkora szerelmem volt anno, tejóég. biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, MadHatter, Beyla, Lil98, Bátor Ventillátor
2016. augusztus 03. 17:15 #9668
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
Miért van az ,hogy a szüleim már a matekkal b*sztatnak?! reklamalo.gif reklamalo.gif "Gyerünk lányom matekozzál!"
Könyörgöm,még csak Augusztus 3.-a van reklamalo.gif reklamalo.gif
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, Lil98, ilus1996
2016. augusztus 03. 17:29 #9669
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kincses Bogi @ 2016.08.03. 17:15)
Miért van az ,hogy a szüleim már a matekkal b*sztatnak?! reklamalo.gif  reklamalo.gif "Gyerünk lányom matekozzál!"
Könyörgöm,még csak Augusztus 3.-a van  reklamalo.gif  reklamalo.gif

Én egész nyáron matekoztam minden nap legalább 1 órát, nem olyan eget rengetően borzalmas. rolleyes.gif Mondom ezt úgy, hogy rühellem ezt a tantárgyat. Ki lehet bírni, ráadásul nagyon hasznos - nekem például sikerült olyan dolgokat megértenem, amiket az elmúlt 4 évben sosem.
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, MadHatter, Beyla, Lil98, CandUs, ilus1996
2016. augusztus 03. 18:49 #9670
- törölt felhasználó -    
Az elmúlt öt nap egy rakás sz@r volt cenzúra lvl expert.
Egész nyáron alig mozdultam ki a négy fal közül, maximum naponta egyszer este felé lementem az udvarra, vagy sétáltam egy kicsit az utcában. Tegnap reggel apum értem jött, és együtt kimentünk a telekre, hogy valamennyire rendbe rakjuk a házat, én összeszereltem az ágyamat, meg a garázs kitakarításánál is próbáltam segíteni, amennyit tudtam, de azért igyekeztem nem láb alatt lenni, amikor nem volt szükség rám. Jórészt árnyékban voltam, mert tudniillik nagyon érzékeny a bőröm, főleg most, mivel egy hangyányit sem barnultam egész idáig. Most viszont így is, hogy igyekeztem az árnyékban tartózkodni, tisztára leégett az arcom. Utálok alapozót használni, viszont nincs valami szerencsés bőrtípusom, ezért egy minimális mennyiséget mindig muszáj vagyok felrakni, hogy emberibb külsőt varázsoljak magamnak. Most viszont pont úgy adódott, hogy mennem kellett valahova, szóval nagy kínok közepette felkentem hatszáz réteg korrektor plusz alapozó kombót, közben persze majd' belehaltam, úgy égett a bőröm. Lehet, hogy nem volt túl szerencsés a dolog, és holnap reggel úgy kelek majd fel, hogy hoppá, leszáradt a fejem, de hát nincs mit tenni. Ma is vagy egy órát ültem a napon, és úgy voltam vele, nekem már oly mindegy. UV sugarak, gyertek rám.
Most tűnt csak fel, mennyire megromlott a kapcsolatom anyámmal az elmúlt fél évben. Egyszerűen már nem tudtunk úgy beszélni egymással, hogy ne lett volna veszekedés a vége. Beismerem, rossz tulajdonságom, hogy vitahelyzetben mindig automatikusan meg akarom védeni magam - nyilván -, amit ugye mindenki szemtelenségnek nevez, mert hát az is. Viszont ezzel nem tudok mit kezdeni. Olyankor pedig pláne nem is akarok, amikor négyen jönnek nekem, és mondják a magukét, hogy én ilyen, meg ilyen vagyok, és mit csináltam rosszul már megint. Elhiszem, hogy nehéz dolog szülőnek lenni, és anya tehetetlenségében nem tudott mást csinálni, de mégsem tartom helyesnek, hogy lead a nagyszüleimhez nyárra, mint ahogyan a négyéveseket szokták az Ikeában belökni a játszóházba, aztán mikor idejön meglátogatni, rögtön nekem támad.
A mai napot meg inkább nem is összegezném, mert valami hihetetlenül elcseszett volt ez az egész délután. Fel nem tudom fogni, hogy lehetek ekkora szerencsétlen.
Try not to cringe over me.
7 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820, LaDySmIth, Beyla, Lil98, Bátor Ventillátor, ilus1996
2016. augusztus 03. 19:25 #9671
- törölt felhasználó -    
Idézet (AliceLiza @ 2016.08.03. 11:02)
Imádom, hogy majdnem minden sorozatot elb*sznak a végére. 
Komolyan az a rib*nc írónő, miért nem látja mit művel? A kis szaaarházi lotyó miért érdemel boldogságot? Aki pedig megérdemli miért szenved?
Remélem majd jól tönkre megy! .___.

Nem csak te reméled, hanem én is! reklamalo.gif
2016. augusztus 03. 19:33 #9672
- törölt felhasználó -    
Idézet (S.S. @ 2016.08.03. 19:25)
Nem csak te reméled, hanem én is!  reklamalo.gif


Komolyan hányok attól amit művel ez a nő... Értem én, hogy ő is az olyan r*bancokat támogatja amilyen ő maga is, de nem kéne saját kénye-kedve szerint csinálni egy műsort, hanem úgy kéne megcsinálnia ahogy nézhető lesz, nem úgy hogy a kis lotyóka úszik a boldogságban aki 7 évadon át semmit nem szenvedett, aki meg a legtöbbet szenvedett, a legnormálisabb lett az meg csak mégjobban szenved mint valaha... Nagyon gáz... malade.gif

Reakcióm a részre:
2016. augusztus 03. 20:13 #9673
- törölt felhasználó -    
Idézet (AliceLiza @ 2016.08.03. 19:33)
Komolyan hányok attól amit művel ez a nő... Értem én, hogy ő is az olyan r*bancokat támogatja amilyen ő maga is, de nem kéne saját kénye-kedve szerint csinálni egy műsort, hanem úgy kéne megcsinálnia ahogy nézhető lesz, nem úgy hogy a kis lotyóka úszik a boldogságban aki 7 évadon át semmit nem szenvedett, aki meg a legtöbbet szenvedett, a legnormálisabb lett az meg csak mégjobban szenved mint valaha... Nagyon gáz...  malade.gif 
Reakcióm a részre:

Ez a kép ... hát kész! _nevet.gif _nevet.gif Teljesen egyetértek!
2016. augusztus 03. 20:19 #9674
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17354
Csatolások: 18102
Azonosító: 168141
Offline offline
Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy van e köztetek valaki, aki anglisztika szakot végzett, vagy anglisztika szakon van egyetemen/főiskolán?
Miután sikeresen rájöttem, hogy lehet a gazdasági és menedzsment szak nem nekem való (a matekkal sajnos nem vagyunk jóban), úgy gondoltam, hogy az anglisztikát tényleg meg tudnám csinálni, sőt még élvezném is. Csak sajnos nem tudom, hogy utána hogyan tovább... unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: habibi, Szandi0820, CandUs, ilus1996
2016. augusztus 03. 21:11 #9675
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Akrva, de rég jött már rám az a röhögős agyf@sz, amilyenem régen állandóan volt rohog.gif De amúgy tökjó, legalább jó kedvem lett _nevet.gif Meg már amúgyis, mi a bánatos fsz van velem?? _nevet.gif oké, most amúgy tök szívesen elmagyaráznám valakinek, miért bánatos azt a f*sz amúgy rohog.gif amúgyamúgy
5 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Beyla, Lil98, Szandi0820, MadHatter
2016. augusztus 03. 22:11 #9676
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lil98 @ 2016.08.03. 20:19)
Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy van e köztetek valaki, aki anglisztika szakot végzett, vagy anglisztika szakon van egyetemen/főiskolán? 
Miután sikeresen rájöttem, hogy lehet a gazdasági és menedzsment szak nem nekem való (a matekkal sajnos nem vagyunk jóban), úgy gondoltam, hogy az anglisztikát tényleg meg tudnám csinálni, sőt még élvezném is. Csak sajnos nem tudom, hogy utána hogyan tovább... unsure.gif

Off: Ez engem is rendkívül érdekelne, ugyanis én ősszel kezdek anglisztikán az egyetemen, és nagyon szeretem a nyelvet, a nyílt nap hatására is ezt választottam, viszont fogalmam sincs, hogy utána mit kezdhetnék magammal. Ugye a fordító, tolmács, idegenvezető, stb.-k, amik ilyen klasszikusok, na meg az angoltanár, de én nem a tanári részére jelentkeztem.

On: Fogalmam sincs, hogy mi van a mai fiatalokkal, de esküszöm, hánynom kell tőlük. Egy tök csendes kis falu vagyunk, pont azért költöztünk ide, mert senki nem zavar senkit, és a forgalom sem nagy. Pont a falu szélén lakunk, az utcánk egy földútba torkollik, ahol kaszálók meg telkek vannak, és néhány roppant agyatlan fiatal jó szórakozásnak tartja, hogy jogosítvány nélkül, rendszám nélküli motorokon száguldoznak a megengedett sebességet átlépve az utcánkban. Tegnap éjfélkor hallottam, ahogy itt mennek. Bátyám már kiment beszélni az egyikkel tegnap, hogy sürgősen fejezzék be, akkor a srác azt mondta, van jogosítványa, de erősen kétlem. Ma többen jöttek (amúgy már több hónapja ez megy, és amikor találkoztam velük, eszükbe nem jutott, hogy lelassítsanak, pedig az út szélessége miatt nem tudtam úgy lehúzódni, hogy messzebb kerüljek tőlük), és ráadásul hangoskodtak is, mindezt kilenckor, a házunk előtt. Apa és bátyám is kiment hozzájuk beszélni, hogy ha nem fejezik be, szólunk a körzeti megbízottnak. Na és az a pofátlanság teteje, hogy fél órára rá szintén itt mentek, ugyanazok, csak gyalog, és anya kinézett az ablakon, erre beszóltak neki, hogy 'itt kukkol a néni.' Anya ekkor mondta nekik, hogy igen, kukkol, és ha nem fejezik be, akkor hívja a körzeti megbízottat, erre a válasz: 'nyaralni van'. Anya mondta, hogy akkor majd szól a rendőröknek, erre kiröhögték. Mindezt max. 17 éves taknyok. Hihetetlen. Remélem, hogy sürgősen abbahagyják. Van rá egy napjuk, mert anyáék annyira felhúzták magukat rajta, hogy holnap megy a telefon, ha ugyanez lesz...
6 felhasználónak tetszik: Beyla, Lil98, habibi, Szandi0820, MadHatter, ilus1996
2016. augusztus 03. 22:37 #9677
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17354
Csatolások: 18102
Azonosító: 168141
Offline offline
Idézet (Hugii 570 @ 2016.08.03. 22:11)
Off: Ez engem is rendkívül érdekelne, ugyanis én ősszel kezdek anglisztikán az egyetemen, és nagyon szeretem a nyelvet, a nyílt nap hatására is ezt választottam, viszont fogalmam sincs, hogy utána mit kezdhetnék magammal. Ugye a fordító, tolmács, idegenvezető, stb.-k, amik ilyen klasszikusok, na meg az angoltanár, de én nem a tanári részére jelentkeztem.


Esetleg írhatnék majd a következő tanévben? Tudod, hogy milyen, milyen tantárgyak vannak, mit tanultok, stb. Ugyan találtam egy ehhez kapcsolódó választ gyakorikérdéseken, de az 2009-es és azóta ezerszer megváltoztathatták a dolgokat. blush.gif
2016. augusztus 03. 22:53 #9678
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lil98 @ 2016.08.03. 22:37)
Esetleg írhatnék majd a következő tanévben? Tudod, hogy milyen, milyen tantárgyak vannak, mit tanultok, stb. Ugyan találtam egy ehhez kapcsolódó választ gyakorikérdéseken, de az 2009-es és azóta ezerszer megváltoztathatták a dolgokat. blush.gif

Persze, nyugodtan smileeee.gif Remélem, hogy többségében pozitív dolgokról fogok tudni neked beszámolni smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Lil98, habibi, Szandi0820
2016. augusztus 03. 23:16 #9679
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (Lil98 @ 2016.08.03. 20:19)
Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy van e köztetek valaki, aki anglisztika szakot végzett, vagy anglisztika szakon van egyetemen/főiskolán? 
Miután sikeresen rájöttem, hogy lehet a gazdasági és menedzsment szak nem nekem való (a matekkal sajnos nem vagyunk jóban), úgy gondoltam, hogy az anglisztikát tényleg meg tudnám csinálni, sőt még élvezném is. Csak sajnos nem tudom, hogy utána hogyan tovább... unsure.gif



Egyik emelt magyaros csoporttársam ment most anglisztikára - ez hosszú és bonyolult és még én sem értem, miért, de éljenek az ellentétek - fel is vették. Egy karon vagyunk, csak más szakon, de olyan 1-2 hónap múlva ráírok facen, megkérdezhetem, mi a véleménye smileeee.gif Sőt, szerintem gólyatáborban még fogok vele találkozni, eddigi élményekről talán tud mesélni.
Dobj majd meg egy üzenettel, ha gondolod smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Lil98
2016. augusztus 04. 01:09 #9680
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Idézet (Lil98 @ 2016.08.03. 20:19)
Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy van e köztetek valaki, aki anglisztika szakot végzett, vagy anglisztika szakon van egyetemen/főiskolán? 
Miután sikeresen rájöttem, hogy lehet a gazdasági és menedzsment szak nem nekem való (a matekkal sajnos nem vagyunk jóban), úgy gondoltam, hogy az anglisztikát tényleg meg tudnám csinálni, sőt még élvezném is. Csak sajnos nem tudom, hogy utána hogyan tovább... unsure.gif


Lakótársam anglisztikán van, az elején nem szerette, de aztán most már nagyon tetszik neki. Fordító szeretne lenni, és kifaggathatom majd, aztán írok én is, ha gondolod smileeee.gif

Utóirat: most fordító szeretne lenni smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Lil98
560 oldal 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!