Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 13. 16:04 #9821
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Én most olvastam végig a Rihannás cikket, és oké, tegyük fel, neki tetszett és totál übermega koncertnek könyvelte el magában. Rendben, ezzel nincsen semmi gond, hisz emberek vagyunk, különbözünk. Ami az egyiknek tetszik, az nem tetszik a másiknak. De könyörgöm, ez egy hosszú, terjedelmes személyes vélemény a koncertről, nem pedig egy objektív cikk, aminek nem csak a pozitív dolgokra kellene reflektálnia. Én végig olvastam, már csak azért is, hogy egy jót mosolyogjak, főleg, hogy - szerintem - fészbukos hozzászólásokat cáfolt meg, ugyanis olvasgattam fészbukon véleményeket, és mintha a több száz lájkosokra reagált volna. Főleg úgy, hogy olyan dolgokat, infókat állít, amiket 100%-osan nem tud. Például, hogy Rihanna miért késett fél órát. Valaki nyilvánosságra hozta fészbukon, hogy az énekesnő olyan szerződést írt alá, amiben minimum egy órás koncertet kell adnia, de este tizenegyig be kell fejeznie. Csak nekem nyilvánvaló, hogy miért is késett ennyit? Gyerekek, ezt a cikket nem szabad komolyan venni. Ez egy maximum 2-3 ember személyes véleménye, ami ellent mond azzal, amiket általánosan lehet olvasni az interneten. Neki bejött, egyértelmű, hogy kedvencéről nem fog negatívan írni, de, ha az ilyen privát jellegű személyeskedő blogszerű beszámolók engedélyezettek, akkor én is írok egy ilyesmit. Dec 3-án megyek életem első koncertjére, ráadásul Skilletre, szóval akkor egy kis szubjektív fangörlködést én is meg fogok engedni magamnak. w00t.gif
5 felhasználónak tetszik: exoverdose, CandUs, ilus1996, Rose Rowan, Phaedra
2016. augusztus 13. 16:29 #9822
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Azt hiszi, az ember, hogy kisvárosban lakni jó, mert nem zavarnak a tömegközlekedés hangjai. Erre.... "Motorfelvonulás az Autós csárdában ma délután 16:00-tól" És tényleg! Itt bömbölnek a motorok én meg közben zenét hallgatnák kint a kertihintában, de nem lehet, merthogy a motorfelvonulás (vagy minek hívják ) van. Annyit a tanyasi életről. mad.gif Inkább akkor felköltözök Pestre a keresztszüleimhez.
2 felhasználónak tetszik: ilus1996, Kincses Bogi
2016. augusztus 13. 16:29 #9823
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
De most nem értem, hogy mi ez a hisztéria a koncert miatt? Régóta köztudott, hogy nem a legjobb élőben, sokszor csúszik, hamis, stb. Aki látta a neten pár fellépését, az gondolom tudatában volt annak, hogy általában jobb nézni, mint hallgatni. Eddig is tudtuk, hogy playback szokott menni alatta. Meg szerintem a késésre számítani lehetett volna egy A kategóriás világsztártól.
1 felhasználónak tetszik: ilus1996
2016. augusztus 13. 17:52 #9824
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Káosz van gec. Én most bebaszva táncolok keleti népzenékre sé szakadok a hszeken. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Lil98, Beyla, AFCfan, Kincses Bogi
2016. augusztus 13. 18:47 #9825
Rose Rowan
Rose Rowan
living doll
 
StátuszI am Loki, of Asgard, and I'm burdened with glorious purpose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.05.
Hozzászólás: 3045
Csatolások: 2846
Azonosító: 257763
Offline offline
Odakint szülinapi buli van, én idebent ülök.
De túl sok az idegen. Hangzavar van. Furán néznek rám mert gothul nézek ki.
És voltam már kint, még mosolyt is erőltettem az arcomra szóval tudják hogy létezek.
De nincs már erőm ott lenni.
Úgyis csak ugyanazt csinálnám, amit idebent, egyedül ülnék, és idebent legalább kényelmesen érzem magam.
Jó, bejeztem az önsajnáltatást. Legyen szép napotok! heart.gif
hálás vagyok és erős
3 felhasználónak tetszik: Lil98, MadHatter, ilus1996
2016. augusztus 13. 20:03 #9826
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Elkezdek spórolni hennára és elromlik a fülhallgatóm. Ez olyan epic fail. mellow.gif
5 felhasználónak tetszik: Lil98, MadHatter, CandUs, Phaedra, Beyla
2016. augusztus 13. 20:16 #9827
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Most tökééletesen éneklek vibrálva is, de még ülni is alig tudok. xd izgalmas az életem. xd mmáék elmentek, mert most jöttek a szülinapom miatt, már hiányoznak, de apa tesója visszajön. most esettt le , hogy szegényt rámgotam oda vissaz. és így akarok süttni. leégetem a pinám ami nincs is. xddddd
6 felhasználónak tetszik: Lil98, MadHatter, CandUs, AFCfan, Beyla, InoriGothGirl
2016. augusztus 13. 20:51 #9828
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Bár pár napja elég rossz hangulatú voltam, de anyám története mindig arra ad okot, hogy ne legyek elkeseredve, ami az életben történik. Anyám szokott sokat meséli nekem arról ,hogy mi történik a munkahelyén, ahol ápolónőként dolgozik. Konkrétan egy fogyatékos osztályon. Épelméjű vagy testű ember nincsen. Van egy beteg, aki amióta ott dolgozik anyám (6 éve), konkrétan azóta nem kelt fel az ágyból. Vak és alig hal. Anyám azt mondja, hogy kiabálva kell beszélni hozzá. Mégis fejből tudja, hogy hanyadika van és, hogy milyen idő körül jár, pedig nagyon nem érzékel sokat a világból. Úgy 80 éves lehet. Mégis egyszer anyámmal beszélt karácsonyi előtti napokba és úgy fogalmazott anyám ,hogy nem soká itt a karácsony. A néni azt mondta, hogy reméli, hogy sokáig fog élni, mert szeret élni. Ezt úgy, hogy agyilag teljesen rendben van. Azért elgondolkoztató, mert se nem hall, se nem lát, se nem tud mozdulni az ágyból. És mégis akar élni. Én ezen sokszor elgondolkozok ,hogy annyi ember van, aki olyan kis apróságokért akarja eldobni az életét, pedig annyi minden várna rá, ami erre a nénire már nem sok. Anyám is megmondta, hogy azóta csodálja Marit (ez a neve a néninek). Azt hiszem példát lehetne venni róla, végtére is annyian elégedetlenek vagyunk az élettel és mégis, valaki nálunk sokkal rosszabb helyzetbe van és mégis tud örülni annak egyáltalán ,hogy él.
5 felhasználónak tetszik: Lil98, MadHatter, riri17, AFCfan, Beyla
2016. augusztus 13. 22:34 #9829
- törölt felhasználó -    
A héten véget ér az itthon lazsálás és másfél hónapnyi szabadság után hétfőtől ismét kezdetét veszi a melós élet. Megmondom őszintén jó lesz visszatérni, mert már hiányoztak a munkatársak és a gyerkőcök is. Az augusztus szerintem még nyugis lesz szerencsére, úgyhogy lesz időm visszarázódni, mert szeptember 1-ig csak ügyelet van, ezért iszonyú kevés gyerek van még. A héten minden nap benéztem egy fél órácskára (Viccelődtek is, hogyha ennyire nem bírom az ovi nélkül, akkor adjam oda másnak a szabadnapjaimat rohog.gif) és boldogsággal töltött el a tudat, hogy a gyerekek is hiányoltak, mert sikongatva ugráltak a nyakamba és ölelgettek szét. wub.gif

A velem egyidős munkatársammal nagyon egymásra találtunk, vele kapcsolatban 2 hete kiderült, hogy a második babájával várandós, ezért az egyik szemem sír, a másik örül. Sírok, mert így ott fog engem hagyni, és nagyon furcsa lesz majd nélküle. (Mindenkitől azt hallgatjuk, hogy színt hoztunk az intézménybe, mert folyton vigyorgunk, meg röhögünk. laugh.gif) A szeptemberben 4. szülinapját ünneplő kislányuknak is elmondták már a hírt, hogy érkezik majd a kis testvér, ami szerintem még korai volt, de mindegy. Nem tudni hogy ezért-e, de mindennap üvöltött az oviba - ilyet előtte sose lehetett látni tőle - ezért mondtam neki, hogy ha anyától azt hallom, hogy ügyes volt és nem sírt, akkor bejövök és hozok neki meglepit. Így is tettem, egyik nap kapott tőlem egy plüss kacsát, azóta azt hordja magával alvós állatkának. Viki mondta neki, hogy hagyják ott az ágyába, hogy neki kelljen minden nap cipelgetni, de Dorcu megdorgálta, hogy ezt még is hogy gondolta, hát a Szandi néni nem tud többet kacsa boltba menni. rohog.gif Imádom bennük, hogy az apróságoknak is annyira tudnak örülni; tegnap "csak" egy jégrémet vittem neki, de olyan boldog volt tőle, hogy el is mondta párszor, hogy nagyon szeret. heart.gif Hát még én őt.

A cicusommal éppen a beszoktatós korszakot élem. Télre szeretnénk ha megtanulná, hogy szólnia kell, ha kiakar menni, ezért 2 nappal ezelőtt belevágtunk a bent altatásába. Büszke vagyok rá, mert egyik nap sem pisilt be - gyors le is kopogom, nehogy ma kezdje ezt el rohog.gif - remélem ez a továbbiakban is így lesz. Úgy fél éve keveredett hozzánk, nem volt otthona, nekünk pedig szokásunk a kóbor állatkákat megetetni. A drága kicsikémmel is így kezdődött; vicces visszagondolni, hogy fél éve még apu a függönyről szedte le - szó szerint ott lógott, mert minden apró zajtól bepánikolt - most meg már úgy jár kel a házba, mintha kölyök korától kezdve itt élt volna. (Na nem mintha most olyan öreg lenne, szerintem 2 évesnél nem lehet több) A kutyánkat és a kan macskánkat is úgy lerendezi, hogy fúúú. rohog.gif Tudta az okos kis buksija, hogy melyik háznál kell bepróbálkoznia. laugh.gif De egyáltalán nem bánom, mert iszonyatosan hálás teremtés és rengeteg szeretetet ad cserébe.
6 felhasználónak tetszik: Psyché, Beyla, Lil98, MadHatter, CandUs, riri17
2016. augusztus 13. 22:35 #9830
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
ma eljegyzés volt a család egyik ágában. és rájöttem, hogy igazából én nem azért nem akarok férjhez menni, mert feleslegesnek tartom, hanem mert nekem tuti kölcsönt kéne felvennem ha lagzit akarnék tartani, mert annyi rokonom van. mellow.gif és tök sértődősek, egyik évben az egyik öreglány megsértődött, mert nem hívták el az egyik lagziba, azt beállított és ellopott egy csomó kaját. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Beyla, Lil98, MadHatter, CandUs, AFCfan, Kincses Bogi
2016. augusztus 14. 00:00 #9831
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Annyira tipikus, hogy amikor nem vagyok net közelben, akkor zajlik itt az élet.... dry.gif
6 felhasználónak tetszik: Psyché, Beyla, Phaedra, Lil98, CandUs, MadHatter
2016. augusztus 14. 00:12 #9832
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17354
Csatolások: 18102
Azonosító: 168141
Offline offline
Az előbb ránéztem a naptáramra és rájöttem, hogy mindjárt iskola. Én meg még lófszt se csináltam. mellow.gif

Vagyis, de. Felneveltem 8 generációt a Sims 3-ban. rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: exoverdose, InoriGothGirl, Phaedra, CandUs, Cute girl 998, MadHatter, An_d_a, Psyché, Kincses Bogi
2016. augusztus 14. 00:17 #9833
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Ismét én, de nézzétek el, mert rég írtam ide laugh.gif
Ma reggel felköszöntött párom anyukája, akitől többek között kaptam egy angyal szobrocskát. Hátam mögül megszólal a drágalátos fia: ez meg mi? -erre az anyukája azt válaszolta: a barátnőd!- annyira jól esett blush.gif
Aztán ismét makogott amaz, hogy akkor rossz szobrot kaptam, mert esetleg egy bukott angyalra emlékeztetem...... ééééés eddig örültem magamnak rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Lil98, disco queen, MadHatter, Phaedra, An_d_a
2016. augusztus 14. 00:24 #9834
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Idézet (riri17 @ 2016.08.13. 22:35)
ma eljegyzés volt a család egyik ágában. és rájöttem, hogy igazából én nem azért nem akarok férjhez menni, mert feleslegesnek tartom, hanem mert nekem tuti kölcsönt kéne felvennem ha lagzit akarnék tartani, mert annyi rokonom van. mellow.gif és tök sértődősek, egyik évben az egyik öreglány megsértődött, mert nem hívták el az egyik lagziba, azt beállított és ellopott egy csomó kaját. rohog.gif

Jé, egyik ismerősöméknél is ma volt pont:D
2016. augusztus 14. 11:37 #9835
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Mostanában olyan rossz embernek érzem magam. Ez a mindenki dögöljön meg, leszarok mindent, utálok mindenkit állapotban vagyok, pedig pont, hogy én az ellentettje vagyok ennek teljesen. Olyan érzés, mintha minden együttérzés ki lenne belőlem halva -bár ezt szerintem inkább most csak ideiglenes állapot. Lehet, hogy nem tesz jót, hogy az elmúlt két este két olyan férfiemberrel álmodtam, akik fontos(abb) szerepet játszanak/játszottak az életemben. És ez rányomja a napjaimra a bélyeget, még ha tudat alatt is.
5 felhasználónak tetszik: Phaedra, Beyla, exoverdose, Psyché, Lil98
2016. augusztus 14. 13:56 #9836
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Milyen szép kis tisztítómunka lett végezve a cikknél... természetesen azzal a kijelentéssel ellentétben, hogy tökre jókat szórakozik rajtunk... rohog.gif A többi gondolatom leírását inkább hanyagolom.
On: Igen, tudtam, hogy szégyellni fogom magam a tegnapi kiírásom miatt. mellow.gif
6 felhasználónak tetszik: AFCfan, Beyla, InoriGothGirl, CandUs, exoverdose, Lil98
2016. augusztus 14. 14:50 #9837
- törölt felhasználó -    
Szóval tegnap elmentem Szigetre.
OLYAN BULIT CSINÁLT A BMTH ÉS A MUSE, HOGY AZ VALAMI ELKÉPESZTŐ, plusz az a color party is fokozta a hangulatot.
Azért mégis elég ritkán láthatja bárki a kedvenc zenekarát többször...Meg a Muse-ra anyám szoktatott rá anno 8 évesen, és azóta vártam, mikor tombolhatok a kedvenc számaimra élőben.
A világ legboldogabb embere vagyok most.
4 felhasználónak tetszik: CandUs, Psyché, MadHatter, Lil98
2016. augusztus 14. 14:52 #9838
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Szeptemberre. mellow.gif
Az elsőnek felvett szakomon harmadéves leszek, vagyis végzős; idén viszont újrajelentkeztem, ami azt eredményezi, hogy kétszakos lettem. Izgulok is, de ugyanakkor ideges vagyok. Az órarendem megvan már körülbelül, de hogy társadalmi életem nem lesz, az is biztos.biggrin.gif
A "régebbi" szakom humános, ez az új viszont a reálos vonalat erősíti. Talán most fordult elő velem először, hogy csinálnám még tovább a nyári diákmunkámat itthon, mert túl ideges vagyok hozzá, hogy visszamenjek Budapestre. rohog.gif Ha pedig ez nem lenne elég, azt is el kell döntenem ,hogy hova megyek tovább mesterképzésre. Ugyan imádom az ELTE-t, de rettenetesen vonz egy külföldi egyetem, ahova a jelenlegi tanulmányaim alapján nem lenne gondom a bejutással.
Visszasírom a gyerekkoromat: Adulthood they said, it will be fun they said. Francokat. rohog.gif

Off: A profilomat pedig lusta vagyok újraírni, pedig annyira nem tetszik már így. mellow.gif biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Beyla, CandUs, Psyché, MadHatter, Lil98
2016. augusztus 14. 16:18 #9839
- törölt felhasználó -    
Csak én lehetek ekkora profi, hogy nyár közepén, negyven fokban lebetegszek. Pedig direkt próbáltam lassan enni azt a nyomorult jégkrémet. Hát - ezek szerint - nem sikerült a küldetés. Tipikus én. pardon.gif
8 felhasználónak tetszik: Beyla, Psyché, riri17, CandUs, MadHatter, Lil98, Bátor Ventillátor, Szandi0820
2016. augusztus 14. 16:45 #9840
- törölt felhasználó -    
Komolyan nem értem az embereket. Azokat, akik amint meglátnak, vagy olvasnak valamit egy emberről, aki olyat csinált, ami nekik nem tetszik, már rögtön a halálát kívánják, és undorítóan beszélnek róla. Mindenkinek lehet véleménye, negatív véleménye is, de lehet túl naiv vagyok, hogy szerintem a nemtetszést emberien is lehet közölni. Nem úgy, hogy "dögölne meg, remélem elvágják a torkukat" meg stb... Ilyenkor azért a helyükben elgondolkoznék azon, hogy ki is a sz.r ember. Nem tudom mi zajlik le a fejükben, hogy magukat tartják a szentléleknek, miközben más emberek halálát kívánják, mert egy "állatvédő, drogos """libsi""" (úristen, de utálom ezt a szót :'D).

Nem tudom, miért vagyok olyan mazochista, hogy ilyen kommenteket olvasok, mert csak negatív IQ tesztet kapok tőlük.
8 felhasználónak tetszik: Beyla, InoriGothGirl, Phaedra, riri17, MadHatter, Lil98, Bátor Ventillátor, Szandi0820
560 oldal 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!