Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. szeptember 05. 19:58 #10201
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Szerintem ember annyira kilencedik órának még nem örült, mint én az enyémnek laugh.gif alapvetően nagy szívásnak érezném, de végül is tök jó; a föcit szeretem, a tanárt szeretem, és nem utolsó sorban tudok majd érettségizni (legalábbis most már megvan a lehetőség).
Egyébként pocsék első nap volt. Hajnalban idő előtt felriadtam a szokásos kis allergiarohamom miatt, de aztán mégis késésben voltam, mert elnéztem az időt, és öt perccel a buszom indulása előtt még korgó gyomorral rohangáltam a házban a tesicuccom hozzávalóit kutatva. Végülis sikerült valahogy elkészülni, de hála a zuhogó esőnek, az egész reggeli készülődésem kárba ment: otthonról még egész normális külsővel indultam, de mire 20 perccel később beértem a suliba, beázott a cipőm és a táskám, a hajam meg frissen vasaltból átment Diana Ross fazonúba >.< Ja és valahol a suli utcájában az irattartómat is elhagytam, szerencsére leadták a portán (a személyimtől a TAJ kártyámig minden benne volt). És ez még csak a reggelem volt, a nap hátralévő részét inkább hagyjuk.
9 felhasználónak tetszik: ilus1996, LaDySmIth, riri17, Lil98, MadHatter, CandUs, Konvektor, Szandi0820, Beyla
2016. szeptember 05. 20:28 #10202
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Na tehát az van, hogy végignéztem a Soy Luna-t és bevallom, hogy nem is volt annyira borzalmas. Ahogy elindultam azzal, hogy ez egy copy, ehhez képest azt vettem észre, csöppet sem hasonlít a Violettára. Az alapsztori az, hogy Luna szeret görkorizni és egyszer álmodik valamit, ami később valóra is válik. Igaz, hogy álom-álom ez egy és ugyanaz, de valamilyen úton mégsem. Tehát a sorozat szép és jó, de már úgy érzem ezt nem nekem találták ki. Kezdek felnőni és kezdem azt érezni, hogy ez nekem már nem igazán való. Lehet más tizenvalahány éves lány még nézi, de én már nem. Ráadásul így-úgy a Violettára emlékeztet. És márpedig számomra a Violetta lesz az első és egyben az utolsó legjobb sorozat.

2016. szeptember 05. 20:49 #10203
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
akkora pókok vannak a szobámba, hogy szerintem lassan eladhatnám őket egy állattkereskedésnek.
13 felhasználónak tetszik: Rose Rowan, Lil98, MadHatter, CandUs, Konvektor, LovelyBarbaraPalvin, LaDySmIth, Szandi0820, Phaedra, Psyché, Fannycska999, ilus1996, Beyla
2016. szeptember 05. 21:01 #10204
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17354
Csatolások: 18102
Azonosító: 168141
Offline offline
50 perc alatt megtanultam a történelmet, ami 6 oldalt jelent a könyvben. Ez van, ha az ember a kedvenc tantárgyára készül. laugh.gif
Bárcsak az irodalom házinak is ekkora kedvvel állnék neki... Szeretem meg minden, de jó lenne, ha saját magát csinálna meg a feladat. rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: MadHatter, CandUs, Konvektor, LaDySmIth, Szandi0820, Psyché, Fannycska999, ilus1996
2016. szeptember 05. 21:53 #10205
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
amikor egy év után bevesznek az osztály messengercsoportba és minden értelmet nyer.
https://66.media.tumblr.com/e5171f4d0a544deb8c693b5ba92a98fb/tumblr_ocebfpwCKw1r2zt15o10_250.gif
9 felhasználónak tetszik: MadHatter, InoriGothGirl, LaDySmIth, CandUs, Szandi0820, Fannycska999, ilus1996, Beyla, Lil98
2016. szeptember 05. 22:05 #10206
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Siettem valahová, és egy gólya megszólt, hogy hogy nézek már ki. Sajnos nincs szerencséje, mert ismerem 2 avatóját. rolleyes.gif
7 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Szandi0820, Fannycska999, ilus1996, MadHatter, Phaedra, Lil98
2016. szeptember 05. 22:13 #10207
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Az internet mély bugyraiban járok éppen. A beauty vlogoktól indulva eljutottam a hogyan kell vezetni, hogyan kell brit akcenttel beszélni és milyen állatok akarnak megölni Ausztráliában videókig. Most éppen Totally Spies-t nézek rohog.gif Inkább neki álltam volna már előre tanulni valamelyik féléves tárgyamra....
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, InoriGothGirl, LaDySmIth, Psyché, Fannycska999, ilus1996, MadHatter, Beyla, Lil98
2016. szeptember 06. 01:15 #10208
- törölt felhasználó -    
Holnap, vagyis ma 5-kor kelek, de magamhoz hűen persze a világért sem aludnék. De beszökött egy egér a szobámba. Nyugodtan aludnék azzal a tudattal, hogy nem mászik álmomban a fejemre és nem tör az életemre, de nem tudok aludni. A kis drága meg beköltözött a gitárom mögé... Remélem belemászik a tokba és telekakilja. rolleyes.gif
De ha már itt Batmanbe vágtam magam és nem alszok éjszaka, legalább valamennyire hasznosan töltöm az időmet, mert képek nézegetésével ihletet gyűjtök a vizsgamunkámhoz. De lett egy tök jó ötletem, remélem amúgy senki nem akarja ugyanazt csinálni, mint én, vagy fee'jelentem.
Tökre felpörögtem, hogy mennyi kreativitás van bennem ebben a pillanatban, de előre látom, hogy holnap olyan aktivitással fogok azonosulni, mint egy zsák krumpli.
8 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Fannycska999, ilus1996, LaDySmIth, MadHatter, Psyché, Beyla, Lil98
2016. szeptember 06. 10:20 #10209
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1972
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Bírok egy srácok, bevalottam neki, de csak egy "jó fej vagy" kaptam..

Első 2 órába (Tesin) táncoltam és a tanárnő megdicsért és, h kéne egy banda egy táncos bandát alakítani,hát csak én vagyok az egyetlen táncos..
5 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, MadHatter, CandUs, Szandi0820, Beyla
2016. szeptember 06. 11:27 #10210
- törölt felhasználó -    
Suliból közvetítek :/ Infó óra alatt vagyok épp. A laptopnak aminél ülök, nincs hangja, így se sorozatnézés, se zenehallgatás vagy egyéb dolog aminek van hangja szóba se jöhet. Pokoli így ülni gépnél sad.gif Ez egy jó óra, amit mégsem élvezek. Vár még rám 3 óra, amit feltétlenül kihagynék ha lehetne. Egy kutya is van a suliban, egy 3 lányból és 2 szülőből álló család fogadta be. Most eljött velük.Nagy a család, sok az állat és ők az állatoknak szentelik életüket így mindenki rossz megjegyzéseket tesz feléjük, de én és egy másik illető kiállunk mellette. Ma egész nap azt hallgatjuk, hogy fúj de büdös! Vidd már innen! Undorító!
Borzalmas, ahogy hozzáállnak szegény kutyának a sorsához. Megnézném őket, szüleit elvesztette, nem tud fürdeni és éhezik, akkor mit fog gondolni a kutyáról. Borzalmas emberek vannak. Ez egy különösen rossz nap volt.De a legrosszabb, hogy nincs még vége. mellow.gif :'(
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, CandUs
2016. szeptember 06. 11:59 #10211
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Elhatároztam, hogy többet nem kerülök olyan helyzetbe, mint már sokszor. Hogyha a Red Hot Chili Peppers legközelebb jön errefelé (20 év múlva gondolom), akkor jegyvételre készen álljak. Úgyhogy már egy hete lemondtam a pizzáról és egyebekről és elkezdtem gyűjteni a pénzt. Van már majdnem kereken 200 dinárom, azaz olyan 500 ft. biggrin.gif Haladok. laugh.gif
5 felhasználónak tetszik: CandUs, LaDySmIth, Szandi0820, Beyla, Lil98
2016. szeptember 06. 13:43 #10212
- törölt felhasználó -    
Haldoklom. Komolyan az egyetemi élet annyira ellustított, hogy nem tudom hogy fogom kibírni a holnapi 8 órámat. 8-ra megyek és lesz 8 órám 4 egyféle óra és 4 másikféle óra... És most nem tudom hogy lesz megtartva. Remélem duplázunk és akkor első két óra egyben, 10 perc pihi, másik két óra egyben, 10 perc pihi és így tovább.. komolyan nem merem kiszámolni meddig leszek bent... 3ig? 4ig? Shit. blink.gif
4 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Szandi0820, MadHatter, ilus1996
2016. szeptember 06. 15:27 #10213
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Van az otthonban egy néni, akit nagyon megszerettem a nyári gyakorlat során. Szinte minden nap elvittem sétálni, én fürdettem, pelenkáztam, ő meg hálás volt minden kis dologért (megölelt, megpuszilt). Ez idő alatt már túlságosan hozzámnőtt, pedig tudom hogy nem szabadna. Szegény elég súlyosan demens, így nem hittem volna hogy emlékszik még rám, de amikor ma bementem hozzá felragyogott az arca. Annyira boldog volt. laugh.gif
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Psyché, LaDySmIth, Beyla, MadHatter, Lil98
2016. szeptember 06. 16:57 #10214
- törölt felhasználó -    
Nos, aki nyomon követi a bejegyzéseimet a magyar posta fejlettségéről, annak most meghoztam a fejleményekről:

Amit 2016.08.17.-én rendeltem meg arról még mindig semmi hír.
Viszont rendeltem egy másik csomagot 28-án az ma jött meg.
Kérdem én, hogy is van ez? unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lil98
2016. szeptember 06. 17:10 #10215
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (AliceLiza @ 2016.09.06. 16:57)
Nos, aki nyomon követi a bejegyzéseimet a magyar posta fejlettségéről, annak most meghoztam a fejleményekről:
Amit 2016.08.17.-én rendeltem meg arról még mindig semmi hír.
Viszont rendeltem egy másik csomagot 28-án az ma jött meg. 
Kérdem én, hogy is van ez?  unsure.gif



Szerintem kérdezd meg a postát. Nem tudom, milyen értékű a csomag/honnan jön, de külföldi csomagoknál a Magyar Postán bizony egy-két darabnak lába kel wink.gif Anno rendelni akartam én is Amazonról komolyabb összegű dolgokat, de a neten utánanéztem, rengetegen írták, hogy rendeltek, a csomag megérkezett Magyarországra, csak itthon már "nem találták meg". Lassan 1 hónapos a rendelés, nem tudom, külföldi e a csomag, de az egy hónapos átfutási idő kezd picit sok lenni (eBayről Kínánól nekem 2 hét alatt megjönnek a rendelések).
Mindenképp érdemes a feladónál érdeklődni, ha ő feladta és tisztázta magát, lehet asztalt borítgatni a postán biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lil98
2016. szeptember 06. 17:20 #10216
- törölt felhasználó -    
Idézet (Psyché @ 2016.09.06. 17:10)
Szerintem kérdezd meg a postát. Nem tudom, milyen értékű a csomag/honnan jön, de külföldi csomagoknál a Magyar Postán bizony egy-két darabnak lába kel wink.gif Anno rendelni akartam én is Amazonról komolyabb összegű dolgokat, de a neten utánanéztem, rengetegen írták, hogy rendeltek, a csomag megérkezett Magyarországra, csak itthon már "nem találták meg". Lassan 1 hónapos a rendelés, nem tudom, külföldi e a csomag, de az egy hónapos átfutási idő kezd picit sok lenni (eBayről Kínánól nekem 2 hét alatt megjönnek a rendelések). 
Mindenképp érdemes a feladónál érdeklődni, ha ő feladta és tisztázta magát, lehet asztalt borítgatni a postán biggrin.gif


Média marktból jön majd, nincs még kifizetve, direkt utánvételes. Hát elvileg még fel sem adták és normális választ sem tudnak adni arról, hogy mikor fogják feladni...
Csak hát elég érdekes, hogy írják, hogy nyugodtan lehet rendelni oszt nincs is nekik készleten. Ez komolyan mi már? Csak én nem értem ezt a logikát? Elvileg hozzájuk is szállítja (szintén a magyar posta) majd ők összegyűjtik és úgy adják fel.

Komolyan, mikor eBay-ről meg Aliexpressz-rő rendeltem volt hogy a minimum 14 (??) napnál hamarabb is megjött. blink.gif
Itt Magyarországon belül komolyan lassan egy hónap azért kész vicc. Akkor ne mondják, hogy rendelhető, ha nincs nekik vagy tudja a fene...

Ha nem lenne olyan fontos számomra a csomag már lemondtam volna a rendelést legszívesebben... Inkább írok egy e-mailt hogy megérkezik még ebben az évben vagy vegyem meg máshonnan?
2016. szeptember 06. 17:26 #10217
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
néha elgondolkozom, hogy ki a franc hallgat mégis olyan zenéket, mint én, mert néha tök egyedül érzem magam ezen a téren. biggrin.gif és nem csak koreai, hanem amerikai dalokra/előadókra is gondolok, mert szerintem egy csomóan nem is ismerik a felét.
ezért hallgatok zámbó jimmyt is, azt legalább mindenki ismeri.
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, LaDySmIth, MadHatter, BarbieFan, Lil98, ilus1996
2016. szeptember 06. 17:56 #10218
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Úgy boldog is vagyok meg nem is, vagyis igazából nem tudom eldönteni, hisz megint elöntöttek az erős érzelmek valaki miatt. sad.gif Nagyon arrafelé hajlik a dolog, hogy az illető viszonozná a dolgokat, csupán csak egy probléma van - már elkötelezte magát valaki mellett, és szerintem van benne annyi gerinc - ami a mai emberek többségében nincs -, hogy nem lép félre, illetve nem kezd olyan dologba, ami az egész életét a feje tetejére állíthatná. Úgy megcsavarja a szívemet ez az egész, mert egy végtelenül jó emberről van szó, aki minden szempontból a zsánerem. Iszonyúan okos, iszonyúan művelt, és alapvetően is totál levesz a lábamról minden egyes alkalommal. Mai nap felköszöntött szülinapom alkalmából (pedig nem szeptemberi születésű vagyok), és több flörtölő megjegyzést is odaszúrt nekem. Őszintén szólva, sosem voltam azaz irigykedős fajta, de nem kicsit lennék a választott nő helyében. Először bántam, de most már jobbnak látom, ha alkalom adtán fogunk csak találkozni. Kicsit el vagyok kenődve, de részben kicsit boldog is. Ritka esetek egyike a mostani, hiszen sokszor csak kinevettek és kigúnyoltak (éljen az általános iskola és a gimi), ha egy fiú rájött, hogy tetszik nekem, nemhogy viszonzásra találjak. Most azonban úgy érzem, hogy viszonozná, ha nem várná senki sem otthon. Egyszerre vagyok boldog és szomorú, illetve egyszerre tudnék sírni és nevetni. Talán egyszer egy másik életben, de most egyelőre esélytelennek tűnik az egész. sad.gif
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, LaDySmIth, Psyché, MadHatter, Phaedra, Lil98, ilus1996
2016. szeptember 06. 18:10 #10219
- törölt felhasználó -    
Hastag életérzés

http://66.media.tumblr.com/tumblr_m69b4nquZ31rqfhi2o1_250.gif
6 felhasználónak tetszik: MadHatter, BarbieFan, Lil98, Rose Rowan, ilus1996, CandUs
2016. szeptember 06. 18:18 #10220
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
már megint megbüntettek a buszon ._. én lassan már félek dakkra szállni, úgyis az utasok felét végigbüntetik mindig -.- a vonaton a kalauzok sokkal jobb fejek, volt amikor se jegyem, se bérletem, se diákom nem is egyszer és mindig rávágják, hogy vegyük úgy, hogy látták, most elnézik, vegyek utólag jegyet nem számolnak fel pótdíjat stb...

a buszon meg elég ha gyűrött a viszonlyatom, már mondja is az ellenőr, hogy ez bizony csekk lesz...legutóbb nem volt viszonylatom, aztán valami nem stimmelt rajta (nem volt hivatalos a megálló, vagy mi...) most meg az volt a baj, hogy 200 méterrel arréb szálltam, mint a viszlonylaton szereplő megálló -.- pont az ellenőrökkel együtt, szóval kamuzni sem tudtam xd esküszöm ha legközelebb ellenőrt látok én kiugrok a buszból vagy nem tudom
6 felhasználónak tetszik: Psyché, MadHatter, Beyla, BarbieFan, Lil98, ilus1996
560 oldal 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!