Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. szeptember 10. 08:35 #10281
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Az élet nagy problémái: kipurcant a Chrome-om. blink.gif Félreértés ne essék, biztosan én csináltam, vagy nem csináltam valamit, amit nem kellett, vagy éppen kellett volna. Egyik napról a másikra fogta magát és nem tölti be videókat, a starityn nem tölti be a képfeltöltés gombot, a photobucket-on nem működnek a linkek. Kaptam magam, letöröltem, átnyergeltem firefosra és újratelepítettem a chrome-ot. Rosszabb, mint volt. Ezennel megbuktam. Vissza firefosra. Évek óta nem használtam firefost. blink.gif Viszont nagy előnye, hogy ez legalább kifogástalanul működik.
Ui: Anyám megtanulta használni a messengert. omg.gif _nevet.gif
9 felhasználónak tetszik: forever.romanci, CandUs, MadHatter, Psyché, ilus1996, Szandi0820, Bátor Ventillátor, Lil98, Konvektor
2016. szeptember 10. 09:43 #10282
- törölt felhasználó -    
Felújították a kedvenc bubum *---* 21 éves az öreg, már minden baja volt, aztán azt hittem, fogják és leselejtezik. És most nagyon csinike lett, és alig várom, hogy lássam, eddig csak képeket küldtek róla. A papi általános iskolás koromtól kísér, és 10 évre rá is velem van. Még hogy nem lehet járművekhez kötődni rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: CandUs, MadHatter, Psyché, ilus1996, Szandi0820, Bátor Ventillátor
2016. szeptember 10. 10:26 #10283
- törölt felhasználó -    
Durva, hogy ez a csaj totál úgy néz ki, mint én. Stimmel a bakancs, a szakadt gatya, a kardigán és még a haj is. Sőt, néha még én is szoktam deszkán ülni. De nem emlékszem, hogy bárki lefotózott volna egy ilyen pozícióban, szóval biztos nem én vagyok az. biggrin.gif
13 felhasználónak tetszik: forever.romanci, CandUs, MadHatter, An_d_a, nothingcanstopme, ilus1996, Beyla, Szandi0820, Bátor Ventillátor, Kincses Bogi, Lil98, Konvektor, Fannycska999
2016. szeptember 10. 10:36 #10284
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Idézet (Jordison @ 2016.09.10. 10:26)
Durva, hogy ez a csaj totál úgy néz ki, mint én. Stimmel a bakancs, a szakadt gatya, a kardigán és még a haj is. Sőt, néha még én is szoktam deszkán ülni. De nem emlékszem, hogy bárki lefotózott volna egy ilyen pozícióban, szóval biztos nem én vagyok az.  biggrin.gif

...As far as you know. rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: CandUs, MadHatter, ilus1996, Kincses Bogi, Lil98, Konvektor, Szandi0820
2016. szeptember 10. 10:46 #10285
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
mikor anyáékhoz megyek az egyik mostohatesóm és a féltesóm mindig elkérik a telefonomat, hogy fotózkodjanak (ki ne akarna a nővére ájfonjával babrálni)...egyre furább és furább képeket csinálnak o.o ki szokták őket törölni mielőtt visszaadják, de mindig elfelejtik, hogy létezik az a bizonyos "nemrég törölt" nevezetű mappa >< és én visszanzézem a baromságaik. tegnap egy szál trikóban és bugyiban fotózkodtak az ágyon fekve blink.gif
10 felhasználónak tetszik: forever.romanci, CandUs, MadHatter, Bátor Ventillátor, ilus1996, Beyla, LaDySmIth, Kincses Bogi, Lil98, Szandi0820
2016. szeptember 10. 10:55 #10286
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17354
Csatolások: 18102
Azonosító: 168141
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2016.09.10. 08:35)
Az élet nagy problémái: kipurcant a Chrome-om.  blink.gif Félreértés ne essék, biztosan én csináltam, vagy nem csináltam valamit, amit nem kellett, vagy éppen kellett volna. Egyik napról a másikra fogta magát és nem tölti be videókat, a starityn nem tölti be a képfeltöltés gombot, a photobucket-on nem működnek a linkek. Kaptam magam, letöröltem, átnyergeltem firefosra és újratelepítettem a chrome-ot. Rosszabb, mint volt. Ezennel megbuktam. Vissza firefosra. Évek óta nem használtam firefost.  blink.gif Viszont nagy előnye, hogy ez legalább kifogástalanul működik.
Ui: Anyám megtanulta használni a messengert. omg.gif  _nevet.gif


Ugyanez volt nekem is a problémám, én akkor az Operát töltöttem le és nagyon bevált, szóval csak ajánlani tudom. smileeee.gif Nagyon hasonlít a Google Chrome-ra, de mégis más, én nagyon szeretem. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: CandUs, Bátor Ventillátor, ilus1996, Grace Benning
2016. szeptember 10. 11:15 #10287
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Lil98 @ 2016.09.10. 10:55)
Ugyanez volt nekem is a problémám, én akkor az Operát töltöttem le és nagyon bevált, szóval csak ajánlani tudom. smileeee.gif Nagyon hasonlít a Google Chrome-ra, de mégis más, én nagyon szeretem. smileeee.gif


Köszi a tippet! Ki fogom próbálni. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Lil98
2016. szeptember 10. 15:53 #10288
- törölt felhasználó -    
Hiper-szupergyorsan rendbe kell tennem magam, mert hét elején összeszedtem egy király arcüreggyulladást, holnap viszont muszáj dolgozni mennem, mert máshogy nem tudjuk elkezdeni a fogszabályzást, ami pedig már nagyon időszerű lenne. Bár rettegek a fogdokitól meg minden hasonlótól, ahogy azt is tudom, hogy az elején mennyire fogom utálni az egészet, most esküszöm, semmi másra nem vágyom jobban, mint arra a drótra a számban.
11 felhasználónak tetszik: forever.romanci, CandUs, MadHatter, Psyché, Bátor Ventillátor, ilus1996, Beyla, LaDySmIth, Szandi0820, Lil98, Fannycska999
2016. szeptember 10. 18:51 #10289
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Még a nyáron írtam arról, hogy a nyaralónkban van ugyan tévé, de csak 4 csatorna van rajta. Na, mostmár van egy 5. is. Hozzácsapták az Izaura TV-t.. rohog.gif
13 felhasználónak tetszik: forever.romanci, CandUs, MadHatter, Konvektor, Kincses Bogi, Bátor Ventillátor, ilus1996, Szandi0820, LaDySmIth, InoriGothGirl, bitchina, TheTruthAboutLove, Lil98
2016. szeptember 10. 19:36 #10290
- törölt felhasználó -    
JTV gyere máááár. wub.gif wub.gif wub.gif
2016. szeptember 10. 20:12 #10291
- törölt felhasználó -    
Miután a bal mutatóujjam benn maradt a hajsütővasban és gyönyörűen megégett, mondtam pár szép szót annak a szarnak. Tiszta hólyag az egész, úgyhogy tök szépen nézek ki, de a poén az, hogy a hajam egy picit sem lett göndörebb. Maradok a hajvasalónál, ő szeret és nem csinál ilyeneket. rolleyes.gif

De a nap fénypontja amúgy az volt, mikor egy 28 éves felnőtt emberrel tök jól elbeszélgettem, majd a beszélgetés végén benyögtem, hogy amúgy hány éves vagyok, mire az volt a válasza, hogy szerinte öreg a lelkem, ami egy fiatal testben ragadt és ezért nem találom a helyem a korombeliek között. De egyébként igaza van, mert a vele egykorúakkal (vagy picivel fiatalabbakkal) tudok úgy igazán jól beszélgetni. És annyira jól esett, mondhatni fel vagyok készítve az életre és tényleg nagyon jó volt beszélgetni vele. Minden nyűgömet értette és átélte, plusz ő is azt mondta, hogy helyesen cselekedtem egy bizonyos dologban. Gyerekes gondolat, de alig várom, hogy annyi idős legyek, mint ő és remélem, nekem is megadatik a lehetőség, hogy egy nálam sokkal fiatalabb embert "készítsek fel az életre".
11 felhasználónak tetszik: forever.romanci, CandUs, MadHatter, Psyché, Konvektor, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, ilus1996, Szandi0820, Beyla, Lil98
2016. szeptember 10. 21:22 #10292
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Hiba volt 80 felülést csinálnom tegnap mert jó alaposan bevertem egyszer a hátamat, mára kék-zöld lett. Ráadásul mindenem fáj, kiadós izomlázam lett. Erre a tesóm persze, hogy ekkor találja ki ,hogy menjünk erre, menjünk arra. Egész héten pedig ki se tettem a lábamat szerdát leszámítva. Persze ,hogy túl kellett valahogy élnem a napot...
Egyébként kissé izgulok a kedd miatt. Nem csak az új suli ,de rögtön miután végzek 20 órakor és elmegyek a 20:30-as busszal az 22:30 órára van itthon. na és anyu mondja, hogy esti műszakja van. Nem azért, de kicsit azért félelemmel tölt el ,hogy a kihalt utcákon fogok haza menni, ráadásul 10 percre lakok a buszmegállótól. Szóval össze kell szednem magam. Az Ég áldjon meg engem, kisvárosban élek, csak nem fog engem letámadni valami állatszerűség. biggrin.gif
8 felhasználónak tetszik: MadHatter, Psyché, Konvektor, Beyla, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, Szandi0820, Lil98
2016. szeptember 10. 22:04 #10293
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1972
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Most sírok..lehet beszélnem kéne a családdal,h vigyenek el pszihologushoz,mert most elöbb kárt tettem magamban,a mamám halála tette ezt velem,ha valami rossz történik minden amitől depressziós lehetnék kijön újra belölem..A suli is rátesz,hogy mindenki jár valami fiúval,én meg csak állok mint egy nyomor*lt krumpli,és nézem,h mindenkinek van haverja,barátnője,én meg az a bizonyos levegő vagyok mindenhol.Az egészet leírni amikben én depizek azokat életem végéig mondhatnám..
Ha ingyen lenne az utazás én már nem lennék itthon. unsure.gif
#Néhaúgyutálomazembereket
9 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, CandUs, MadHatter, Psyché, Beyla, Konvektor, ilus1996, Lil98
2016. szeptember 10. 22:16 #10294
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
annyira éreztem magam valakinek, mikor a szobafestőknek is főztem vacsorát.
10 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, CandUs, MadHatter, nothingcanstopme, Beyla, ilus1996, TheTruthAboutLove, Lil98, Bátor Ventillátor
2016. szeptember 10. 22:18 #10295
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Mrs.Jack Frost @ 2016.09.10. 22:04)
Most sírok..lehet beszélnem kéne a családdal,h vigyenek el pszihologushoz,mert most elöbb kárt tettem magamban,a mamám halála tette ezt velem,ha valami rossz történik minden amitől depressziós lehetnék kijön újra belölem..A suli is rátesz,hogy mindenki jár valami fiúval,én meg csak állok mint egy nyomor*lt krumpli,és nézem,h mindenkinek van haverja,barátnője,én meg az a bizonyos levegő vagyok mindenhol.Az egészet leírni amikben én depizek azokat életem végéig mondhatnám..
Ha ingyen lenne az utazás én már nem lennék itthon. unsure.gif 
#Néhaúgyutálomazembereket

Teljesen normális, ha egy ilyen tragédia után negatív érzelmeket indítanak meg benned azok az élmények, amelyeket kudarcként élsz meg. A gyász egy normális folyamat, több fokozata van, ami által lassacskán, de képes leszel feldolgozni a mamád halálát. Ezt neked kell legbelül elfogadnod, beletörődnöd és túllépned rajta. Persze, ha szuicid (öngyilkos) gondolataid vannak, sőt mi több, próbálkoztál is, akkor valóban érdemes felkeresni egy szakembert, hiszen alapvetően sem volt egészséges a lelked, csupán a mamád elvesztése volt a stresszor, ami kihozta belőled. Részvétem a mamád miatt, kitartást kívánok neked és a családodnak! Ha elég kitartó vagy, és nem omlasz össze, akkor túl fogod élni, csak bíznod kell önmagadban.

On: (hogy ne csak offoljak)

Görcsöl a vesém, hányingerem van, emiatt nem tudok enni, ráz a hideg, rossz a közérzetem, szóval van valami abban, hogy valamit benyeltem. Nem gyűlölök semmit sem jobban (oké, kivéve a pókokat, de ez mellékes), minthogy orrba-szájba megy az a tetves klíma mindenhol. Oké, a munkahelyemen muszáj, elfogadom, hisz a beteg gyerekek miatt kell, de az már eléggé zavart, hogy hazafelé a vonaton is be volt kapcsolva, s itthon is megy mindkettő. Mi a francnak?! Szerintem most annyira azért nincsen meleg. P*nán szúrom magamat, ha emiatt leszek beteg, pedig még egy hete sem melózom. F*sza. blink.gif
9 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, CandUs, MadHatter, Psyché, Konvektor, ilus1996, Elody, Lil98
2016. szeptember 11. 00:09 #10296
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Bejutottunk a töri verseny budapesti fordulójába! w00t.gif w00t.gif w00t.gif
Egyik csoporttársam tíz percig visítozott a telefonba, a másik meg elkezdett zokogni rohog.gif
11 felhasználónak tetszik: Kincses Bogi, Grace Benning, Szandi0820, CandUs, ilus1996, Konvektor, Beyla, Elody, Lil98, Psyché, Bátor Ventillátor
2016. szeptember 11. 09:23 #10297
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lori Bradbury @ 2016.09.10. 15:53)
elkezdeni a fogszabályzást, ami pedig már nagyon időszerű lenne. Bár rettegek a fogdokitól meg minden hasonlótól, ahogy azt is tudom, hogy az elején mennyire fogom utálni az egészet, most esküszöm, semmi másra nem vágyom jobban, mint arra a drótra a számban.

Tapasztalatból mondom, jobb, mint egy szimpla foghúzás. Körülbelül negyed óra alatt rakják fel, addig neked csak a szádat kell tátani (tesznek is bele merevítőt, hogy még véletlenül se csukd be), ha elénekelsz magadban nagyjából 5 dalt, észre sem veszed, hogy közben telik az idő. smileeee.gif
On: végre eljutottam színházba, annyira tetszett, de az azért felháborított, hogy 12 éves taknyosok mobiloztak az előadás alatt. Hová süllyedünk...
8 felhasználónak tetszik: Szandi0820, forever.romanci, ilus1996, Konvektor, Beyla, Lil98, Psyché, MadHatter
2016. szeptember 11. 10:30 #10298
- törölt felhasználó -    
Hogy én mennyire közel állok egy nyilvános kiboruláshoz...
Van az a pont, ahol már én is azt mondom, hogy elég volt...
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Kincses Bogi, ilus1996, Konvektor, Beyla, Lil98, Psyché, Bátor Ventillátor, MadHatter
2016. szeptember 11. 10:49 #10299
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2016.09.10. 08:35)
Az élet nagy problémái: kipurcant a Chrome-om.  blink.gif Félreértés ne essék, biztosan én csináltam, vagy nem csináltam valamit, amit nem kellett, vagy éppen kellett volna. Egyik napról a másikra fogta magát és nem tölti be videókat, a starityn nem tölti be a képfeltöltés gombot, a photobucket-on nem működnek a linkek. Kaptam magam, letöröltem, átnyergeltem firefosra és újratelepítettem a chrome-ot. Rosszabb, mint volt. Ezennel megbuktam. Vissza firefosra. Évek óta nem használtam firefost.  blink.gif Viszont nagy előnye, hogy ez legalább kifogástalanul működik.
Ui: Anyám megtanulta használni a messengert. omg.gif  _nevet.gif

Nem tudom, hogy megoldódott-e, de próbáltad frissíteni a Flash Playert? Mert az én gépem/böngészőm akkor szokott ilyen dolgokat kiírni, amikor elavultá válik a jelenlegi verzió. És amiket leírtál, azokhoz mind a Flash kell. smileeee.gif (Néha az oldal is kiír olyadmiket, hogy ,,Oh snap, You need Flash!" )
Anyukádnak meg gratu! biggrin.gif
2016. szeptember 11. 11:23 #10300
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Tegnap megtaláltam apa összes Depeche Mode CD-jét, és miközben azokat hallgattam, eszembe jutott, hogy kicsi koromban mindig ezek a dalok szóltak a kocsiban. Nem tudom miért, de az egészet végig sírtam.

Anyám nemrég bejött, hogy ne füstölőzzek kora reggel. Közben már egy hete nem gyújtottam meg egyet sem. rolleyes.gif

Már két hete próbálok angol könyvet szerezni, mert nekem rosszat rendeltek, de nincs merszem bemenni a könyvtárba és kérni egyet... Miért kell nekem mindent túlságosan is elhúzni...
8 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820, Mrs.Jack Frost, forever.romanci, ilus1996, Konvektor, Lil98, Bátor Ventillátor
560 oldal 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!