Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 14. 11:20 #3321
- törölt felhasználó -    
A megfázással, a tegnap éjjeli "rejtélyes orrvérzéssel", és hogy találtam egy tök jó Victoria Justice-os fotósorozatot, de olyan pici méretbe, hogy még avatarnak is rossz rohog.gif mad.gif
2012. december 14. 15:47 #3322
Peszti
Peszti
visszatérő vendég
 
StátuszAlice is dead. Kill the rabbit! - "we are the freeky people..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.08.
Hozzászólás: 465
Csatolások: 3
Azonosító: 104407
Offline offline
A főiskolai tanárokkal furesz.gif
Miért képtelenek beírni neptunba azt a jegyet, amit megajánlottak?? grrr.gif
1 felhasználónak tetszik: mse90
2012. december 14. 15:58 #3323
- törölt felhasználó -    
A színház nagyon unalmas volt. ohmy.gif
2012. december 14. 18:29 #3324
liamvillaattila
liamvillaattila
 
StátuszSzálljatok le a barátnőmről!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.10.
Hozzászólás: 1486
Csatolások: 6
Azonosító: 191297
Offline offline
Azal hogy csak 5 percenkét tudok írni üzenetet. dry.gif
2012. december 14. 18:35 #3325
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Konkrétan a hideggel. Valahogy nagyon nehezen viselem idén ezeket a mínuszokat. Jó lenne, ha végre jönne a nyár!
2012. december 15. 12:38 #3326
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Azzal, hogy ma jönnek a testvérem agyilag és lelkileg fogyatékos barátai. Az egyik egy 120 kilós, nagyképű, kiherélt hangú majom, aki egyfolytában zabál. A másik pedig egy vézna pálcika, aki egyfolytában a Májnkárftról tud beszélni. Már csak fél óra, és itt vannak. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2012. december 15. 12:39 #3327
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy összevesztem a barátnőmmel.
2012. december 15. 14:22 #3328
Bius99
Bius99
visszatérő vendég
 
StátuszGrowl~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.25.
Hozzászólás: 415
Csatolások: 1
Azonosító: 174219
Offline offline
Suliba kellett menni. dry.gif
2012. december 15. 19:30 #3329
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Kezdődik az Iksz-Faktor...
2012. december 15. 19:33 #3330
Meisan
Meisan
∆ spica ∆
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.22.
Hozzászólás: 2261
Csatolások: 88
Azonosító: 156156
Offline offline
Dafuq. Megőrült a netem. Meghalok O__O
2012. december 15. 19:34 #3331
- törölt felhasználó -    
Hogy olyan dal megy a fejemben egész álló nap, amit utálok. rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, MadHatter, Törpemókus, Im a SlaveForBritney
2012. december 15. 19:42 #3332
- törölt felhasználó -    
ma volt az egyik legszarabb napom, ezt figyeljétek:
a töritanárom órán csúnyát mondott a németekre.. sad.gif (a II. vh-t tanuljuk)
és akkor én voltam a rossz, mert meg akaram védeni őket.. pontosabban meg is védtem őket, ami valakiknek nagyon nem tetszett, és le "büdös ..-oztak,(ezt asszem nem szabad ide kiírni, vagyis én már nem tom, de jobb félni mint megíjedni meghajolo.gif ) amit ki kértem magamnak, mert nem vok büdös. reklamalo.gif
és persze megint én voltam a rossz, mert nem hagytam, h másé legyen az utolsó szó cool.gif cool.gif thumbsup.gif
2012. december 15. 19:50 #3333
- törölt felhasználó -    
Idézet (wiky96 @ 2012.12.15. 19:42)
ma volt az egyik legszarabb napom, ezt figyeljétek:
a töritanárom órán csúnyát mondott a németekre.. sad.gif  (a II. vh-t tanuljuk)
és akkor én voltam a rossz, mert meg akaram védeni őket.. pontosabban meg is védtem őket, ami valakiknek nagyon nem tetszett, és le "büdös ..-oztak,(ezt asszem nem szabad ide kiírni, vagyis én már nem tom, de jobb félni mint megíjedni meghajolo.gif ) amit ki kértem magamnak, mert nem vok büdös.  reklamalo.gif
és persze megint én voltam a rossz, mert nem hagytam, h másé legyen az utolsó szó  cool.gif  cool.gif  thumbsup.gif

egyébként félre ne értsetek, bírjuk egymást a röritanárommal, annak ellenére h néha nem értünk egyet, a sok kretén osztálytársaim húzták ki a gyufát..
2012. december 15. 20:11 #3334
liamvillaattila
liamvillaattila
 
StátuszSzálljatok le a barátnőmről!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.10.
Hozzászólás: 1486
Csatolások: 6
Azonosító: 191297
Offline offline
Az álitolagos barátaimal. dry.gif
2012. december 15. 20:31 #3335
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2012.12.09. 20:33)
Igen, az egy dolog, hogy lehet, hogy ő kitűnő volt, de biológiailag bizonyított, hogy a tanulás képesség tanulható, de nem fejleszthető. Húgomnak szivacsos az agya. Én egy nap alatt annyit meg nem tudok tanulni. Miért? Mert egyrészt valószínűleg imád tanulni (ennek az okára még a mai napig nem jöttem rá), és az adottsága is megvan hozzá. Puszta genetika. Míg lehet, hogy neked nem megy a matek, vagyis a reál tárgyak, lehet, hogy a magyar megy. Én velem ugyanez van. A reál tárgyak nagyon nehezen mentek, többször előfordult, hogy például matekból bukásra álltam, mégis inkább a humán tárgyakhoz konyítok. Van írói vénám és a biológiát a kisujjamból rázom ki. Egyszerűen nincs olyan, hogy valaki minden tárgyból perfekt. Annyira feleslegesnek tartom a gyereket büntetni. Még, ha bukásra állnál, azt mondom, hogy oké, de, hogy azért mert négyes vagy? ohmy.gif Wazze, én speciel nagyon jó vagyok bioszból és tavaly mégis négyes lettem évvégén és 75%-os lett a biosz érettségim is, pedig az összes tárgy közül ahhoz értettem a legjobban. És, igen, sokszor a tanáron is múlik, hogy milyen eredményed van. De ne feledd: a jegy nem mindig tükrözi a tudást! Remélem anyud azért észhez tér és rájön, hogy nem ez a legjobb megoldás. Meg, hogy őszinte legyek, így, ahogyan írsz, nem azt nézem ki belőled, hogyha nem lenne ilyen szigorítás, akkor ellinkeskednéd az egész tanulást. unsure.gif 

Nekem szerencsém, hogy jobb a memóriám, mint az átlagnak. Például hangosan elolvasok négyszer-ötször egy verset és már tudom. Ugyanígy van ez a többivel is (beleértve: nevek, dalcímek, utcanevek...stb). Vannak tantárgyak, amit néha nem szükséges hogy tanuljak, ilyen például a biosz, mivel magamtól is meg tudom mondani, hogy melyik belső szervem hol van, mit csinál vagy mit nem. A nyelvek közül csak a szerb megy úgy igazán, de ebben sokat közrejátszik, hogy nagyrészt szerb környezetben nőttem fel és egyébként sem nehéz nyelv. Bár elég keserves dolog mindig mindenből jó tanulónak lenni, csak azt csodálom, hogy a húgomtól és az öcsémtől (mindkettem 9 évesek) nem várnak el ennyi mindent a szüleim. Most nyolcadikos vagyok az általános suliban és itt Szerbiában kitalálták azt, hogy felvételi előtt írjunk egy kisérettségit magyarból és matekból, de anya is kitalálta azt, hogy húszból húsz pontot érjek el mind a kettőn. Ami pesze nem rossz és tudom, hogy képes vagyok maximum pontot elérni, de ahhoz kéne valami normális tanár, aki felkészít minket erre, de nálunk totális káosz van, mint mindig. (Reménytelenül céltudatos vagyok és ha beleszakadok, akkor is egészségügyire fogok menni, annak ellenére, hogy perpill oda kicsit lehetetlen bejutni egyeseknek. Múlt évben sorra dobták vissza a színkitűnőket. Igaz, apa jóbarátja az igazgatónak és csak egy telefonhívás elrendezni, hogy bejussak, de mégis saját erőmből szertnék felvételt nyerni) Úgyhogy most ezért is idegeskedem. És írtad, hogy sokszon a tanáron múlik és ezzel egyezek is. Nekem csak azért nem volt eddig ötösöm angolból, mert a tanárnő ki nem állhat engem (meg űltalában a jó tanulókat). Hiába tudok jól angolul a koromhoz képest, mégis négyeseket kapok. A tranárnő meg előszeretettel kiröhög meg kigúnyol akárkit, aki nem helyes választ mond. Egyébként én is nagyon remélem, hogy anyusz engedékenyebb lesz ilyen téren. rolleyes.gif

Témához szólva: Ma azzal, hogy az öcsém megint összeverekedett valakivel. Elég balhés gyerek...
2012. december 15. 20:43 #3336
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (MadHatter @ 2012.12.15. 20:31)
Most nyolcadikos vagyok az általános suliban és itt Szerbiában kitalálták azt, hogy felvételi előtt írjunk egy kisérettségit magyarból és matekból

Huh,én egy évvel fiatalabb vagyok nálad,azaz egy évvel később írom azt a kisérettségis izét,ami akkora nagy baramság,hogy csak na.Már meg is írtuk tavaly,hatodikban(!) a próba kisérettségit,és senki sem tudott semmit,hiszen a mi generációnktól kezdve nem csak matekból és magyarból lesz,hanem még bioszból,föciből,töriből és fizikából is.Nem találok szavakat erre az országra. unsure.gif mad.gif dry.gif reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2012. december 15. 20:47 #3337
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Hogy ma mennem kellett suliba, no meg hazafelé egészvégig Selena Gomez Naturallyjét énekeltem. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Évike12, Vampire Lady, MadHatter
2012. december 16. 20:08 #3338
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Azzal, hogy megint hétfő lesz és hogy napok óta nagyon fáj a derekam.

Idézet (Vampire Lady @ 2012.12.15. 20:43)
Huh,én egy évvel fiatalabb vagyok nálad,azaz egy évvel később írom azt a kisérettségis izét,ami akkora nagy baramság,hogy csak na.Már meg is írtuk tavaly,hatodikban(!) a próba kisérettségit,és senki sem tudott semmit,hiszen a mi generációnktól kezdve nem csak matekból és magyarból lesz,hanem még bioszból,föciből,töriből és fizikából is.Nem találok szavakat erre az országra. unsure.gif  mad.gif  dry.gif  reklamalo.gif

Éppen a napokban beszélgettünk a föcitanárral, hogy az utánunk következő generációnak mennyi minden lesz. Szerintem is értelmetlenség, de ez van. Mi is már a harmadik próbaérettségit írtuk és mindegyik egyre rosszabb lesz. Sajnálom a mostani hetedikeseket. Asszem, hogy nem lennék a helyetekben. sad.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Törpemókus
2012. december 16. 20:11 #3339
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (MadHatter @ 2012.12.16. 20:08)
Azzal, hogy megint hétfő lesz és hogy napok óta nagyon fáj a derekam.
Éppen  a napokban beszélgettünk a föcitanárral, hogy az utánunk következő generációnak mennyi minden lesz. Szerintem is értelmetlenség, de ez van. Mi is már a harmadik próbaérettségit írtuk és mindegyik egyre rosszabb lesz. Sajnálom a mostani hetedikeseket. Asszem, hogy nem lennék a helyetekben. sad.gif

Hát nem tudom,hogy hogy fogjuk megírni,azt biztos,hogy nagyon nehéz lesz :SS
Ma avval,hogy fáj a hátam,mert tegnap voltunk szánkózni a barátaimmal,ahol ugratókat csináltunk,és most mindannyian úgy járunk,mint a nyolcvanévesek. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2012. december 16. 20:13 #3340
- törölt felhasználó -    
Azzal,hogy ma voltunk vásárolni és toltam a bevásárló kocsit hallottam,hogy roppant egyet a kezem amelyik be van gipszelve és azóta fáj,meg nehéz emelnem valamit.Sebaj kedden úgy is kiderül,hogy eltört vagy sem rolleyes.gif
540 oldal 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!