Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 11. 19:59 #3761
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.03.11. 19:50)
Nem akartam beleszólni, de nem bírom ki, ne haragudjatok! biggrin.gif 
Nem ártana egy kicsikét kultúrálódni, nem gondolod? Minden kutya tud harapni, sőt némelyik fajta meglehetősen hamis és agresszív. Igazából minden azon múlik, hogy hogyan neveled a kutyádat, ugyanis az egyik volt gimis osztálytársnőmnek Dobbermannja volt, és én még olyan szelíd kutyát nem láttam. De, ha a kutya fél - legyen az bármilyen fajta -, bizony bárkit képes megharapni illetve megkapni, úgyhogy én nem dobálóznék olyan kifejezésekkel, hogy senkit sem harap meg, mert nem tudhatod. Igen is, vannak olyan emberek, akik félnek a kutyáktól, mert te ugyebár semmitől sem rettegsz, és te olyan tökéletes vagy. 110.gif Ha valaki fél, akkor feromonokat bocsát ki magából, amit a kutya megérez és támadni kezd. Az lehet egy Újfullandi vagy a kis nyalóka kutyád, csak a termet a különbség. B*szod, legyen az a legnagyobb gondod az életedben, hogy valaki beszólt a kis nyámnyila kutyádnak, aki még egy macskától sem tudna megvédeni, nemhogy egy pedofiltól, aki ne adj Isten, de meg akar téged erőszakolni. Kívánom, hogy valakit csak kapjon meg, és tapasztald meg azt a bizonyos tortúrát, amit végig kell csinálnod neked is, meg a kutyádnak is! Ne félj, utána egyből szájkosarat fogsz rátenni, hogy többet elő ne forduljon.
Ja, amúgy nagyon jól szórakoztatsz engem is, meg itt a népséget az ostobaságoddal, úgyhogy hajrá! biggrin.gif Csak ne reklámoznád ennyire primitíven azt, hogy a műveletlenséged és az intelligenciád jóval a nulla alatt van.XD
On:
Nekem ma mivel van ki a tököm? A kedves kis járványtannal. Olyan cukika anyag, hogy rögvest megzabálom! Ez egyszerűen tanulhatatlan egyébiránt...

Én rég az egyik szomszédomhoz átmentem játszani és megharapott a kutya.A nő mondta,hogy nem lesz semmi bajom,de akkor is.Igen,én félek a kutyáktól,de a kicsiktől nem.Mikor hazamentem a suliból megláttam egy kutyát már rögtön elkezdtem félni,nehogy megharapjon.Most már ha meglátok csak elmegyek előtte és lesz*rom,úgy teszek mintha nem is félnék tőle.Jó indulatból szólhatott az öreg bácsi.Nem kell,hogy ő féljen,de vannak gyerekek is,azok viszont félhetnek tőle (jó,persze olyan kutyáktól nem) rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. március 11. 20:12 #3762
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nessa123 @ 2013.03.11. 19:59)
Én rég az egyik szomszédomhoz átmentem játszani és megharapott a kutya.A nő mondta,hogy nem lesz semmi bajom,de akkor is.Igen,én félek a kutyáktól,de a kicsiktől nem.Mikor hazamentem a suliból megláttam egy kutyát már rögtön elkezdtem félni,nehogy megharapjon.Most már ha meglátok csak elmegyek előtte és lesz*rom,úgy teszek mintha nem is félnék tőle.Jó indulatból szólhatott az öreg bácsi.Nem kell,hogy ő féljen,de vannak gyerekek is,azok viszont félhetnek tőle (jó,persze olyan kutyáktól nem)  rolleyes.gif


Engem egy szelíd(nek tűnő) puli harapott meg annak idején. Pedig csak elmentem mellette tök nyugodtan. Előtte egyszer már ott volt vele a gazdája (gimnazista lány lehetett), de akkor csak a lány apja volt ott. Azt mondta, menjek nyugodtan, a kutya nem harap. Nem a frászt! Úgy megharapott, hogy hetekig fájt a helye. Ráadásul be se volt oltva veszettség ellen, én pedig 10 éves fejjel is rájöttem, hogy ez nem jót jelent.
Na mindegy, csak annyit akartam mondani, hogy egy olyan kutya, aki előtte a légynek se ártott, a gazdája közelében is képes harapni. Pedig ismétlem nem hergeltem fel, semmi ilyesmi.
2013. március 12. 19:33 #3763
- törölt felhasználó -    
(Többek között) azzal, hogy iszonyú sz*rul vagyok, hányingerem van, szédülök, és iszonyúan fáj a fejem. dry.gif
2013. március 13. 09:36 #3764
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy tegnap reggel értesültem róla, hogy aznapra lesz 7. órám is, tehát 8 órát szenvedtem bent(nulladik is volt) és ma is 8 órám van dry.gif
2013. március 13. 19:15 #3765
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Azzal, hogy az emberek szeretnek megfeledkezni az empátiáról... Ha szó van valamiről, akkor ahhoz tartjuk magunkat és nem szúrok ki a másikkal. Ha időpont van, akkor időpont van, megtisztelem a másikat, hogy betartom azt. Nem pedig elkések, aztán csacsogok még egy kicsit a késés miatt elcsúszott program után, mert hát ejj, ráérünk... dry.gif Aki viszont szívességet tesz, magasról le van tojva. Kit érdekel, hogy még nem ebédelt, hogy megy a busza, hogy dolga van? mad.gif Kezdem unni, hogy mindig velem b*sz*k ki mindenki. reklamalo.gif

A kutyás témához meg annyit szólnék hozzá, hogy naponta sétáltatom a párom labradorját, aki egy teljesen nyugodt, békés eb, ellenben a kis s*ggd*g*szoknak mindig hatalmas pofája van, szinte már agyvérzés közeli állapotba kerülnek, ha meglátják az általam sétáltatott kutyát (aki amúgy nem is nagy kutya, ahogy mindenki megjegyzi, ha elmegy mellettünk, ő teljesen normális testalkatú eb, labrador méret, a nagy kutya az a bernáthegyi például, de mindegy). Ők akarnak nekitámadni és olykor emiatt veszti el a türelmét a nagyobb... Vagyis egyet kell értsek azokkal, akik azt mondják, hogy az "elemes kutyák" (sorry, én csak így hívom őket) sokkal agresszívabbak, mint a közepes vagy nagyobb testű társaik. Vicces, mert csomószor sétálunk és a kis vakarcs majd meg őrül az ugatástól, az enyém meg le se sz*rj*, de olyan szinten, hogy felé se néz. rohog.gif
"Anyósom" meg egyszer azt is mesélte, hogy amikor ő sétáltatta, egy kis pici akármilyen játékkutya szó szerint nekiment, még a hátára is felmászott...
Azt is megfigyeltem, hogy a kistestű kutyákat általában idősebb nénik meg "cicababák" viszik (bár láttam már pasit is yorkival, lol rofl.gif ), s ha egy nagyobb közeledik, akkor egyből vagy irányt változtatnak ijedtükben, vagy ölbe kapják őket, hogy jaj, mi lesz, jön a csúnya nagy kutya és megeszi az én kis cukorborsókámat... dry.gif

Szóval ezúton is elnézést kérek a kistestű kutyákat tartóktól, de sajnos nagyon negatív tapasztalataim vannak ilyen téren, mint nagykutyás... pardon.gif Kivételek mindig vannak, de nem nagyon szoktam találkozni velük... rolleyes.gif

Ami pedig a kutyakakát illeti: azt mindig össze kell szedni, rühellem, amikor más kis izék produkciójába sikeresen belelépek véletlenül... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. március 13. 19:18 #3766
- törölt felhasználó -    
Ez a fórum cím...
Ma nagyon jó napom volt,úgyhogy semmivel. smileeee.gif
2013. március 13. 19:22 #3767
Blanka098
Blanka098
 
StátuszHallgatni arany - beszélni Petőfi. (Karinthy Frigyes)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1141
Csatolások: 563
Azonosító: 137399
Offline offline
Az egyik állítólagos barátommal.
Aki az egyik percben "nyalizik" a másikban meg lehord mindennek.
Döntse már el mit akar! dry.gif
A másik barátomról meg megint ne is beszéljünk!
Talán három normális ember van az osztályban. 27-ből 3-rom, elég rossz arány! huh.gif
1 felhasználónak tetszik: Bad Girl40
2013. március 14. 15:46 #3768
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy sok hülye tahó nem képes kitenni a kokárdát. Jó, oké csak holnap lesz 15-e, de ma volt az ünnepség a suliban és kötelező volt, de valaki még így se volt hajlandó. Kíváncsi leszek holnap ki teszi k majd csak úgy önszántából.
Meg a hátsó sorban a hülye gyerekek végig röhögték a Himnuszt, meg az előadást is. Komolyan, hogy valakinek ennyire nem számít március 15-e ( szerintem azok azt se tudnák mit ünneplünk egyáltalán). Vagy ha már azt le is szarja, legalább a társai iránt lehetne tisztelettel és nem végig röhögni, meg megjegyzéseket tenni arra amit más hetekig gyakorolt. Kíváncsi vagyok ők hogy boldogulnának több száz ember előtt..
2 felhasználónak tetszik: Gabriella Swann, VampireBella
2013. március 14. 15:55 #3769
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.03.13. 19:15)
Azzal, hogy az emberek szeretnek megfeledkezni az empátiáról... Ha szó van valamiről, akkor ahhoz tartjuk magunkat és nem szúrok ki a másikkal. Ha időpont van, akkor időpont van, megtisztelem a másikat, hogy betartom azt. Nem pedig elkések, aztán csacsogok még egy kicsit a késés miatt elcsúszott program után, mert hát ejj, ráérünk... dry.gif Aki viszont szívességet tesz, magasról le van tojva. Kit érdekel, hogy még nem ebédelt, hogy megy a busza, hogy dolga van? mad.gif Kezdem unni, hogy mindig velem b*sz*k ki mindenki. reklamalo.gif
A kutyás témához meg annyit szólnék hozzá, hogy naponta sétáltatom a párom labradorját, aki egy teljesen nyugodt, békés eb, ellenben a kis s*ggd*g*szoknak mindig hatalmas pofája van, szinte már agyvérzés közeli állapotba kerülnek, ha meglátják az általam sétáltatott kutyát (aki amúgy nem is nagy kutya, ahogy mindenki megjegyzi, ha elmegy mellettünk, ő teljesen normális testalkatú eb, labrador méret, a nagy kutya az a bernáthegyi például, de mindegy). Ők akarnak nekitámadni és olykor emiatt veszti el a türelmét a nagyobb... Vagyis egyet kell értsek azokkal, akik azt mondják, hogy az "elemes kutyák" (sorry, én csak így hívom őket) sokkal agresszívabbak, mint a közepes vagy nagyobb testű társaik. Vicces, mert csomószor sétálunk és a kis vakarcs majd meg őrül az ugatástól, az enyém meg le se sz*rj*, de olyan szinten, hogy felé se néz. rohog.gif
"Anyósom" meg egyszer azt is mesélte, hogy amikor ő sétáltatta, egy kis pici akármilyen játékkutya szó szerint nekiment, még a hátára is felmászott...
Azt is megfigyeltem, hogy a kistestű kutyákat általában idősebb nénik meg "cicababák" viszik (bár láttam már pasit is yorkival, lol rofl.gif ), s ha egy nagyobb közeledik, akkor egyből vagy irányt változtatnak ijedtükben, vagy ölbe kapják őket, hogy jaj, mi lesz, jön a csúnya nagy kutya és megeszi az én kis cukorborsókámat... dry.gif
Szóval ezúton is elnézést kérek a kistestű kutyákat tartóktól, de sajnos nagyon negatív tapasztalataim vannak ilyen téren, mint nagykutyás... pardon.gif Kivételek mindig vannak, de nem nagyon szoktam találkozni velük... rolleyes.gif
Ami pedig a kutyakakát illeti: azt mindig össze kell szedni, rühellem, amikor más kis izék produkciójába sikeresen belelépek véletlenül... dry.gif

Nekem pontosan amiatt nem kell ilyen kis görcs, kutyának nevezett valami, mert olyanok, mint amilyeneknek leírtad őket. Nálam a kutya mindig is egy nagyobb testűnél kezdődött, nem pedig ilyen nyálas kutyáknál, amiket sétáltatnak nálam is. Az én kutyám azért szedte mindig darabokra a kerítést, mert az idiótája nem elég, hogy az ilyen szobacirkálókat sétáltatja vidéken (a városomban egy darab panel sincs), de még a házunk előtti fűbe is sz*ratja a kutyáját. Az én kutyám természetesen hülyét kap, mert ő azt a területet minden alkalommal megjelöli, amikor kinyílik a kapu. Ja, és a slussz poén az, hogy a nyomorék össze sem szedi, amit a kutyája csinált. Nagyon guszti az, amikor hajnalban sétálok ki a kapun, sötét van és érzem, hogy kutyagumiba léptem a saját járdánk előtti öt méteren belül. Magyarországon nagyon kevesen szedik össze a kutyájuk frissen lerakott székletét. Láttam már, de a többség az csak úgy fogja és ott hagyja.

On:

A fejfájással van ki a hózsákom, és természetesen az időjárással. Miért nem tud jönni végre a tavasz? Pedig már kezdtem megörülni, hogy eltehetem a téli kabátomat, és elővehetem a kis balerina cipőimet.
2 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Sally Sparrow
2013. március 14. 15:56 #3770
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.03.13. 19:15)
Azzal, hogy az emberek szeretnek megfeledkezni az empátiáról... Ha szó van valamiről, akkor ahhoz tartjuk magunkat és nem szúrok ki a másikkal. Ha időpont van, akkor időpont van, megtisztelem a másikat, hogy betartom azt. Nem pedig elkések, aztán csacsogok még egy kicsit a késés miatt elcsúszott program után, mert hát ejj, ráérünk... dry.gif Aki viszont szívességet tesz, magasról le van tojva. Kit érdekel, hogy még nem ebédelt, hogy megy a busza, hogy dolga van? mad.gif Kezdem unni, hogy mindig velem b*sz*k ki mindenki. reklamalo.gif
A kutyás témához meg annyit szólnék hozzá, hogy naponta sétáltatom a párom labradorját, aki egy teljesen nyugodt, békés eb, ellenben a kis s*ggd*g*szoknak mindig hatalmas pofája van, szinte már agyvérzés közeli állapotba kerülnek, ha meglátják az általam sétáltatott kutyát (aki amúgy nem is nagy kutya, ahogy mindenki megjegyzi, ha elmegy mellettünk, ő teljesen normális testalkatú eb, labrador méret, a nagy kutya az a bernáthegyi például, de mindegy). Ők akarnak nekitámadni és olykor emiatt veszti el a türelmét a nagyobb... Vagyis egyet kell értsek azokkal, akik azt mondják, hogy az "elemes kutyák" (sorry, én csak így hívom őket) sokkal agresszívabbak, mint a közepes vagy nagyobb testű társaik. Vicces, mert csomószor sétálunk és a kis vakarcs majd meg őrül az ugatástól, az enyém meg le se sz*rj*, de olyan szinten, hogy felé se néz. rohog.gif
"Anyósom" meg egyszer azt is mesélte, hogy amikor ő sétáltatta, egy kis pici akármilyen játékkutya szó szerint nekiment, még a hátára is felmászott...
Azt is megfigyeltem, hogy a kistestű kutyákat általában idősebb nénik meg "cicababák" viszik (bár láttam már pasit is yorkival, lol rofl.gif ), s ha egy nagyobb közeledik, akkor egyből vagy irányt változtatnak ijedtükben, vagy ölbe kapják őket, hogy jaj, mi lesz, jön a csúnya nagy kutya és megeszi az én kis cukorborsókámat... dry.gif
Szóval ezúton is elnézést kérek a kistestű kutyákat tartóktól, de sajnos nagyon negatív tapasztalataim vannak ilyen téren, mint nagykutyás... pardon.gif Kivételek mindig vannak, de nem nagyon szoktam találkozni velük... rolleyes.gif
Ami pedig a kutyakakát illeti: azt mindig össze kell szedni, rühellem, amikor más kis izék produkciójába sikeresen belelépek véletlenül... dry.gif

Nem tudom, hogy az utolsó mondatodat nekem szántad-e, ha nem akkor bocs, ha igen akkor hozzáteszem, hogy én kivétel nélkül mindig összeszedem a kutyám ürülékét. Nem is tudnék anélkül továbbmenni, nekem ez alap dolog. A mulkori kivétel volt, mert fölb*szták az agyam.
A méretekkel kapcsolatban, meg én soha nem fajta, vagy méret, hanem viselkedés alapján ítélem meg a kutyákat. Naponta járok futtatóra a kutyámmal, és hidd el ott minden típussal találkoztam már. És megtapasztaltam, hogy a nevelés nagyon sokat számít. Láttam pidbullt aki olyan barátságos, volt hogy az nem igaz, de volt egy másik aki összemarakodott az enyémmel. (szerencsére időben leállítottam) És volt egy pincsi, aki egész végig a kerítésnél ült megilletődve és volt aki nekiugrott egy németjuhásznak. Na most akkor ez alapján én fajtáról ítéljek?
2013. március 14. 17:04 #3771
- törölt felhasználó -    
Annyira betelt a pohár, hogy nagyon. Annyira vicces, amit Axl csinál, uram isten. Régen is bonyolult volt, de emberibb mint most, sokkal emberibb. Erre mi lett belőle? Pénzéhes, örökké pereskedő, idősödő rocksztár. Félreértés még csak véletlenül se essék, imádom őt, de már a hócipőm tele van azzal, hogy mindig csak a rosszat lehet róla hallani. Úgy alázza meg Slash-t, Duff-ot és Steven-t ahogy tudja, néha még Matt-et és Gilby-t is. Mire jó ez neki? Lehet, hogy nem érez már irántuk semmit, de hogy gyűlöli őket, ok nélkül, kicsit sok számomra. A többi tag nem szokott össze-vissza a világba nyilatkozni róla semmi sz*rságot, tiszteletben tartják, hogy vannak ők, és külön Axl, tiszteletben tartják, hogy évekig együtt zenéltek, barátok voltak, tiszteletben tartják, hogy az egész életüket meghatározta az a banda, és egymást is tiszteletben tartják Axl nélkül. De ő mit csinált... Követelte a nevet, csupán bérzenészként tekintett a többiekre, pedig ő csak a csapat egyötöd része volt. Kitiltja a Slash pólósokat a koncertről, minden apróságért perel, sokkal indulatosabb mint ezelőtt volt. Amíg állt az eredeti GN'R, vissza tudta magát többnyire fogni, de most... azt meg, hogy nem jelent meg ezen a ceremónián, nem értem. Van valami konkrét oka utálni, gyűlölni, vagy csak játssza a sértődött kislányt? Ezen neki is el kéne gondolkodnia jobban, aztán betenni a fenekét az autóba és megbeszélni az összes sérelmet. A többiek mind készen állnak, már csak ő hiányzik, és remélem, ha már DJ Ashba ennyire nagy haverja, észhez téríti, vagy valaki más az új Guns-ból, mert húsz évvel ezelőtt is ő volt, aki a legnagyobb problémát okozta. Csak félek, hogy már sosem fog rájönni, hogy valójában ők egyek.
-cikk-
5 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Lilimooo, VampireBella, MadHatter, Beyla
2013. március 14. 21:21 #3772
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Találtam egy cikket, amiről azt kívánom, bár sose olvastam volna el. Elhiszem, hogy nem az ő stílusa, meg is értem, és én tényleg bírom azt a kritikát, ami a kedvenc együttesemet éri, de néhányat komolyan nem tudok felfogni, és pár embernek simán a képébe nyomnám a kedvenc albumomat, plusz elolvastatnék vele néhány TÉNYT, miszerint többek között olyan banda vitte őket magukkal turnézni, mint például a Metallica. De azért persze, nyugodtan sz*rozzák le őket..
3 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, MadHatter, Beyla
2013. március 14. 21:25 #3773
- törölt felhasználó -    
Az osztályomból borzalmasan elegem van, egy vagy két normális ember van az egész 43 ember között.. Nem értem mire jó az hogy amikor belépek az osztályba huhognak mint a baglyok.. Komolyan nőjenek már fel.. Ráadásul olyanokat terjesztenek rólam hogy Drogozok mikor még a cigit is borzalmasan megvetem... dry.gif mad.gif
2 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, MadHatter
2013. március 14. 22:13 #3774
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
A hatalmas hóviharral március közepén... dry.gif blink.gif
4 felhasználónak tetszik: itscandice, Im a SlaveForBritney, MadHatter, Destiny015
2013. március 14. 22:15 #3775
- törölt felhasználó -    
Ezzel a hülye idővel Márciusban hó ? bolond.gif
3 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, MadHatter, Destiny015
2013. március 14. 23:13 #3776
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Nekem is az időjárással, komolyan a legmelegebb pulcsimban ülök a szobában de még így is fázok mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Destiny015
2013. március 14. 23:16 #3777
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Ettől a "kutya" széltől... komolyan úgy érzem, hogy hamarosan kilöki a helyéről az ablakomat. Ráadásul a hirtelen jött időjárási változások miatt, az unokatestvéremék sem tudnak lejönni hozzánk Pestről... unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Destiny015, VampireBella
2013. március 14. 23:21 #3778
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Azzal, hogy reggel óta esik a hó, pedig én tavaszt akarok sok virággal.
3 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Destiny015, VampireBella
2013. március 15. 08:24 #3779
- törölt felhasználó -    
Azzal hogy március 15.-én szakad a hó,plusz pont most lettem beteg.2 percenkénti tüsszögés,orrfújás,és torokfájás.Nem nekem való ez. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Destiny015, VampireBella
2013. március 15. 08:43 #3780
- törölt felhasználó -    
Ezzel a rohadt idővel(hó, szél).. Egész Fejér megyében gépjármű tilalom van, ráadásul itt még az utak is le vannak zárva mellow.gif ki sem lehet lépni a házból blink.gif
2 felhasználónak tetszik: Destiny015, VampireBella
540 oldal 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!