Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 18. 11:51 #5061
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥
 
Státuszdifferent but isn't dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
Offline offline
Azzal,hogy nem k-pop különszám lesz,hanem One Direction ... -.- help.gif
2 felhasználónak tetszik: VanessaVani, Shawool Lilla
2013. július 18. 12:03 #5062
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥
 
Státuszdifferent but isn't dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
Offline offline
Sok kis csajnak úgy látom a szülei parancsolnak mindenben,b+ ha már 30 valahány éves vagy,és nem is áll a kezedbe jól a gitár,akkor add már vissza a gazdájának! Elegem van ebből a családból,én tehetek róla,h kényszerítettek? muszáj volt eladnom,mert nem tudtam használni.Ez volt az első gitárom,és ha nem kapom vissza,akkor nem fogok gitározni! Elrontottátok a zenémet,ti szemetek! De csak nyugi,piszkosul meg fogtok ezért még fizetni! És dárgalátos kiscsaj,te sem tudod használni,egy olyan szép fekete gitár mint az enyém volt,az hozzám illik! Adjátok vissza,ti szívtelenek! Örökre meggyűlöltelek titeket...
1 felhasználónak tetszik: VanessaVani
2013. július 18. 12:50 #5063
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥
 
Státuszdifferent but isn't dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
Offline offline
Mindennel! Idegességemben még a hugommal is kiabáltam,pedig nem csinált semmi rosszat!
1 felhasználónak tetszik: VanessaVani
2013. július 18. 14:42 #5064
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Képzeljétek el, azon kaptam magam, hogy One Directiont éneklek!! blink.gif ohmy.gif Én!! El se mertem hinni, majdnem felpofoztam magam, hogy lehetséges az! Előre elnézést kérek minden rajongótól, tényleg, senkit sem piszkálok, vagy nézek le, azért mert ő rajong érte, mindenkinek szíve joga, mit tesz mit mond vagy szeret. Nem utálom a fiúkat igazából, csak a zenéjüket nem szeretem, ami azért különbség. Észérvekre alapozva, részletes beszámolót tudnék írni arról, hogy miért nem jó az amit csinálnak.
Na de a lényeg, az én ízlésemben még véletlenül sem súrolja a jó zene határait.
Szóval első sorban azzal van problémám, hogy minden csapból ez folyik. Rá vagyok kényszerítve, hogy ezt hallgassam ahová csak megyek, buszozok, vagy boltba megyek, rádió..hét szentség, hogy hallom őket. dry.gif
14 felhasználónak tetszik: Luckie, TizzyHeart, Beyla, MadHatter, Pöttömke, Eszti0305, ViviOsztCshőő, Teddy, Lizania, VanessaVani, CandUs, dijansalihu, Lindsay019, icarlyluv
2013. július 18. 16:58 #5065
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (Crona99 @ 2013.07.18. 12:03)
Sok kis csajnak úgy látom a szülei parancsolnak mindenben,b+ ha már 30 valahány éves vagy,és nem is áll a kezedbe jól a gitár,akkor add már vissza a gazdájának! Elegem van ebből a családból,én tehetek róla,h kényszerítettek? muszáj volt eladnom,mert nem tudtam használni.Ez volt az első gitárom,és ha nem kapom vissza,akkor nem fogok gitározni! Elrontottátok a zenémet,ti szemetek! De csak nyugi,piszkosul meg fogtok ezért még fizetni! És dárgalátos kiscsaj,te sem tudod használni,egy olyan szép fekete gitár mint az enyém volt,az hozzám illik! Adjátok vissza,ti szívtelenek! Örökre meggyűlöltelek titeket...


Hogy érted hogy rákényszerítettek hogy add el, és hogy nem tudtad használni? Nekem is van egy gitárom, de semmivel sem tudnának rákényszeríteni hogy adjam el. Nekem is ez az első gitárom, és nagyon ragaszkodom hozzá. Szerintem ezek érthető reakciók.
6 felhasználónak tetszik: Eszti0305, Beyla, Alison Lerman, FruzShina., Luckie, MadHatter
2013. július 18. 17:59 #5066
WWE Dorka
WWE Dorka
Fallen Angel
 
Státuszechte liebe
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.09.
Hozzászólás: 1144
Csatolások: 99
Azonosító: 177495
Offline offline
Azzal hogy a bátyám olyan marha "okos" tud mindig lenni. Mindenbe beleszól. És mindig fikázza a kedvenceimet... mad.gif És még azt mondja hogy nem bírom elviselni a kritikát... mad.gif mad.gif Jó hogy nem viselem el...
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2013. július 18. 20:09 #5067
- törölt felhasználó -    
A fiúkkal.Miért olyan bunkók?Valakire azt mondják,hogy "csúnya vagy"... nincs rajta 5 kg smink,nem öltözködik úgy mint egy k*rva (elnézést a csúnya szókért,de ez így van) és nincs nagy s*gge meg melle.Komolyan,az átlagos lány nem jó?Úgy értem: nem sminkeli magát,normális ruhába öltözködik,és nincs nagy s*gge... Nálam is volt már ilyen,hogy egy osztálytársam régen mindig mondta,hogy csúnya vagyok.Hát köszi.Jó,mert én nem riszálom a hátsómat azért nem kéne ilyeneket mondani,mondhatta volna "a hajad nem annyira tetszik/húzd ki a szemed egy picit,de ne annyira... stb."Ha annyira csúnyának tart,b*sszus akkor nézze meg a Instagramomat,a legtöbb lájk legtöbben a fiúk lájkolgatják és mit írnak? "Pretty" Hogy tudnak ilyenek lenni?
12 felhasználónak tetszik: Teddy, Beyla, Alison Lerman, Luckie, Pöttömke, Bella99, Corby, Eszti0305, Lindsay019, MadHatter, Destiny015, Nórii. SelFan.
2013. július 19. 13:29 #5068
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (Nessa123 @ 2013.07.18. 20:09)
A fiúkkal.Miért olyan bunkók?Valakire azt mondják,hogy "csúnya vagy"... nincs rajta 5 kg smink,nem öltözködik úgy mint egy k*rva (elnézést a csúnya szókért,de ez így van) és nincs nagy s*gge meg melle.Komolyan,az átlagos lány nem jó?Úgy értem: nem sminkeli magát,normális ruhába öltözködik,és nincs nagy s*gge... Nálam is volt már ilyen,hogy egy osztálytársam régen mindig mondta,hogy csúnya vagyok.Hát köszi.Jó,mert én nem riszálom a hátsómat azért nem kéne ilyeneket mondani,mondhatta volna "a hajad nem annyira tetszik/húzd ki a szemed egy picit,de ne annyira... stb."Ha annyira csúnyának tart,b*sszus akkor nézze meg a Instagramomat,a legtöbb lájk legtöbben a fiúk lájkolgatják és mit írnak? "Pretty" Hogy tudnak ilyenek lenni?


Figyu. Nem kell foglalkozni Vele. Mutass be Neki, küld el melegebb éghajlatra. Amelyik fiúnak nem tetszenek a természetes, szép lányok -mert Te igen is természetesen is gyönyörű vagy minden kencefice nélkül- az meg bújja a pléjbojt. Abban aztán látni szép, és természetes csajokat... *Ironia On* A fiúk egyébként is 1 külön állatfaj... izé, világ. Érdekesen fejezik ki, hogy bejön Nekik egy lány.
9 felhasználónak tetszik: Corby, Alison Lerman, Beyla, Eszti0305, Luckie, Lindsay019, MadHatter, Destiny015, Nórii. SelFan.
2013. július 19. 20:10 #5069
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pöttömke @ 2013.07.19. 13:29)
Figyu. Nem kell foglalkozni Vele. Mutass be Neki, küld el melegebb éghajlatra. Amelyik fiúnak nem tetszenek a természetes, szép lányok -mert Te igen is természetesen is gyönyörű vagy minden kencefice nélkül- az meg bújja a pléjbojt. Abban aztán látni szép, és természetes csajokat... *Ironia On* A fiúk egyébként is 1 külön állatfaj... izé, világ. Érdekesen fejezik ki, hogy bejön Nekik egy lány.

Egyszer megmondta,hogy a felnőtt filmeket nézi és nekem szólt be,hogy nézem a Pankrációt.Azért 15 éves léttérre ilyeneket néz?A legjobb barátnőm tesin elkezdte nézegetni a telefonomba a képeket és elkezdi mondani nekem,hogy milyen szép vagyok... lány léttérre ezt mondta.Ahogy észrevettem magamon egy kicsit pufibb lett az arcom,de nem változott semmit annyira
3 felhasználónak tetszik: Luckie, Pöttömke, Nórii. SelFan.
2013. július 19. 21:50 #5070
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Az olyan emberekkel, akiknek neten nagy a pofája, aztán élőben meg se mukkan. dry.gif
11 felhasználónak tetszik: Beyla, Luckie, Bella99, Pöttömke, Sztár Mániás, CandUs, baisée, Lindsay019, MadHatter, Alison Lerman, Nórii. SelFan.
2013. július 20. 11:02 #5071
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6904
Csatolások: 404305
Azonosító: 206112
Offline offline
A nyaralókkal akik nem tisztelik,hogy valakik szeretnének aludni este.
Tegnap éjjel nem bírtam aludni így ébren voltam,apám hajnal 3-kor! kelt,3.20-kor már ment is el dolgozni,erre most este ezek itt üvöltetik a zenét,a vas,fém mit tudom én milyen lépcsőn fel-alá járkálnak ami bazi hangos,nehogy ne tudjon aludni.Most kimentem reggeliért erre anya csak annyit mond,a b*zi k*csögök egész éjjel ricsajoztak. blink.gif Volt szerencsém élvezni,mivel most sem tudtam aludni.Már úgy voltam vele,hogy kimegyek lerúgom őket a lépcsőről és letépem a lábaikat,hogy ne merészeljenek tovább fel-le mászkálni. dry.gif
A szomszéd meg itt üvöltette mögöttem a zenét + egész este pakolászott ami r*hadtul áthallatszik a szobámba.
Mostanra meg b*zi álmos lettem,de úgyse tudnék aludni.Ha nem a nyaralók ricsajoznak,akkor a szomszédok,ha nem ők akkor a kocsmázók,ha pedig nem is ők,akkor a 2 szomszédságban lévő kutyák kezdenek rá. dry.gif Valami mindig van.
10 felhasználónak tetszik: Luckie, Teddy, Pöttömke, Eszti0305, CandUs, Beyla, Lindsay019, MadHatter, Alison Lerman, Nórii. SelFan.
2013. július 20. 12:14 #5072
zarryforever
zarryforever
visszatérő vendég
 
StátuszNever give up on your dreams... - BTW <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.21.
Hozzászólás: 142
Csatolások: 0
Azonosító: 200575
Offline offline
Azzal hogy tegnap buliztunk és egy kicsit sokat ittam és most szétmegy a fejem. sad.gif
2013. július 20. 13:31 #5073
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
A szúnyogokkal. Egy éjszaka altt szerintem oett vagy tíz csípésem és mindegyik nagyon viszket, ha meg kaparom őket, akkor meg neki áll vérezni, úgyhogy a köztes megoldást választottam: jégkocka + fenistile-t.
12 felhasználónak tetszik: Beyla, Pöttömke, Luckie, Corby, Teddy, Bella99, Lindsay019, Eszti0305, MadHatter, Destiny015, Alison Lerman, Nórii. SelFan.
2013. július 20. 14:48 #5074
- törölt felhasználó -    
azzal hogy mindenki avrilt bántja
2013. július 20. 14:52 #5075
- törölt felhasználó -    
Most éppen semmivel!:DDD
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. július 21. 09:04 #5076
- törölt felhasználó -    
Fáj a szemem. Az orvos azt mondta árpám van. mad.gif De jó nekem xd
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. július 21. 14:37 #5077
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5292
Csatolások: 284135
Azonosító: 204424
Offline offline
A bátyámmal. Hogy miért is? A bevezetővel kezdeném, hogy mindenki értse: a bátyámnak van egy nagyon-nagyon jó barátja Ádi. Sokszor láttam már meg találkoztam vele stb. Viszont a Gábor fejéből kipattant az a gondolat, hogy ő és én házasok leszünk. Eldöntötte anyával együtt, hogy ebbe nem lehet bele szólásunk, és azóta a drága bátyám azzal a gyerekkel piszkál. Az mellékes, hogy az Ádi a legjobb barátja. rohog.gif És mivel én csütörtöktől szombatig Budapesten voltam a bátyámmal találkoztam vele és ott is sokszor említette, hogy a férjem lesz. dry.gif És ha még ez sem lenne elég üdülésre is el akarja hozni, mert felszabadult kettő hely. Hát én majdnem a falnak sétáltam. Ha anya bele egyezik, és elhozza üdülésre akkor én a mamánál fogok nyaralni az már biztos. Amúgy nincs bajom a fiúval, mert jó fej, kosarazott így eléggé magas is ( rolleyes.gif ) és ha ez nem lenne elég még kocka hasa is van így a barátnőm szerint nem utasíthatom vissza ezt a nagylelkű ajánlatot. rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: Shawool Lilla, Pöttömke, Eszti0305, Luckie, Destiny015, Corby, Nórii. SelFan.
2013. július 21. 14:40 #5078
- törölt felhasználó -    
A szúnyogokkal. Egész éjjel csipkedtek, nem hagytak aludni, ráadásul allergiás vagyok rájuk. mad.gif mad.gif
10 felhasználónak tetszik: baisée, Beyla, Teddy, Pöttömke, Lindsay019, Luckie, MadHatter, Destiny015, Corby, Nórii. SelFan.
2013. július 21. 16:43 #5079
- törölt felhasználó -    
Az undorító emberekből és még a rajongókból is (ha azoknak nevezhető)Ma reggel elkezdtem nézegetni az Instagramon képeket és úgy gondoltam nézek Kendall Schmidt és Logan Henderson képeket... és miket találtam?Hát majdnem összehánytam magam.Jó,hogy nekik a való életben nincs barátnőjük,de ez már kicsit túlzás.Olyan képeket találtam,hogy Kendall és Logan csókolóznak ami le van rajzolva.Istenem,ők nem melegek!Ők csak barátok,komolyan dry.gif
Na meg ez a kép... nagyon unatkozhatott az az ember aki ezt csinálhatta
7 felhasználónak tetszik: Beyla, Teddy, Pöttömke, Eszti0305, Luckie, icarlyluv, Nórii. SelFan.
2013. július 21. 16:49 #5080
- törölt felhasználó -    
Azzal hogy tiszta seb a lábam,mert elkapartam a szúnyogcsípéseket,és ha ez nem lenne elég még száraz is..tudom nagy problémáim vannak,de hát ez van xdd
7 felhasználónak tetszik: Beyla, Teddy, Pöttömke, Luckie, MadHatter, Corby, Nórii. SelFan.
540 oldal 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!