Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 09. 14:24 #5381
sztárfan
sztárfan
♥Telenovellafan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.29.
Hozzászólás: 960
Csatolások: 588
Azonosító: 141947
Offline offline
Idézet (Angelx @ 2013.08.08. 20:25)
Akárhová kattintok, mindig megjelenik egy idióta hirdetés.  dry.gif 
Már nagyon idegesít xd


megoldás erre a problémára:adblock,töltsd le
1 felhasználónak tetszik: Angelx
2013. augusztus 09. 14:25 #5382
sztárfan
sztárfan
♥Telenovellafan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.29.
Hozzászólás: 960
Csatolások: 588
Azonosító: 141947
Offline offline
Idézet (sz.fannie @ 2013.08.08. 20:34)
Jó ég!! Azt hittem én vagyok az egyetlen biggrin.gif  biggrin.gif 
Fú amúgy tényleg eszméletlenül idegesítő!! dry.gif


adblock,töltsd le és többet nem jön elő
2013. augusztus 09. 14:42 #5383
- törölt felhasználó -    
Jelenleg azzal, hogy megnézem egy csaj adatlapját, és tökre ugyan olyan, mint az én régi profilom dry.gif Nincs kreativitása sajátot kitalálni? dry.gif úgy értem sokáig csináltam, és tökéletesítettem, erre meg csak úgy lenyújja-
8 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, hayley4, Luckie, Destiny015, Fancsilio, TizzyHeart, Corby, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 09. 15:29 #5384
- törölt felhasználó -    
Engem eddig a h*lye előugró ablakok idegesítettek, most viszont már a sok nyafogó aki, ez miatt nyafog. Már nem tudom hány topikban írták, hogy töltsék le azt a rohadt adblock-ot, nehezükre esne megtenni? És akkor nem itt kéne hisztizni... mad.gif
Meg azokkal, akik azért siránkoznak, hogy most már csak pár hét van a nyári szünetből. Nem hogy kihasználnák ezt a maradék három hetet, hanem inkább a fészbukra írogatják ki, hogy ennyi és ennyi nap van már csak. És különben is, szerintem mindenki ismeri a naptárat... unsure.gif
Plusz még a h*lye előítéletekkel. Mikor egy kutyát a fajtájáról akarnak megítélni. Ma mentem le egyik haverommal sétáltatni a pitbullját (az enyém most szabin van, mert valami megint beleállt a talpába), pórázon jön szépen közöttünk, és egy h*lye anyuka meg a a gyerekeit elhúzza, mintha egy vérengző dinoszauruszt sétáltatnánk, és mondja nekik, hogy "Látjátok, ez az a fajta, amelyiktől félni kell...". Közben úgy néz ránk, mintha rá uszítottuk volna a kutyát. Hát legszívesebben utána tényleg ráuszítottam volna, hogy tessék b*zmeg, féljél tőle (bár a kutyát ismerve szerintem csak arcon nyalogatta volna...). Nem a fajtáján múlik egy kutyának, hogy milyen a természete, hanem hogy hogyan nevelik. Arról én nem tehetek, hogy annak idején egy idióta pont ezt a fajtát választotta, hogy egymásnak uszítsa őket, ahol az életükért kell harcolni. dry.gif
17 felhasználónak tetszik: Shawool Lilla, sz.fannie, MadHatter, JadeB, Eszti0305, hayley4, Luckie, TheDanush, Jolie_77, Destiny015, Sztár Mániás, Beyla, icarlyluv, Lizania, Vampire Lady, minibogárka, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 09. 16:48 #5385
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥
 
Státuszdifferent but isn't dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
Offline offline
Még mindig a géppel. A net mindig elmegy, ez még nem is lenne gáz, mondom, akkor Witcherezek. Játszok is, fél órát legalább biztos, sok mindenem elveszhet ha nem mentek, erre kékhalált kap ez a dög. Néha már tényleg kihoz a sodromból...
2 felhasználónak tetszik: minibogárka, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 09. 18:04 #5386
Shawool Lilla
Shawool Lilla
Mrs.Shin Soohyun™
 
Státusz날 안내해줘~♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.22.
Hozzászólás: 5614
Csatolások: 851
Azonosító: 165682
Offline offline
Anyu és a húgom beszéltek telefonon,és ma anya elvitte a telefonomat a szervizbe,és kiderült,hogy akkora baja van a drága készüléknek,hogy 5-6 napos várakozási idő kell,amíg megjavítják.És ha ez nem lenne elég,akkor a nyaralásra se vihetem magammal a telefonomat.Nem érdekel,ha nincs net,de az,hogy 5 nap semmi zene a nyaraláson?!Na azt már nem,most komolyan.Olyan mintha halálra ítéltek volna. cry.gif
2013. augusztus 09. 18:17 #5387
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2013.08.09. 15:29)
Engem eddig a h*lye előugró ablakok idegesítettek, most viszont már a sok nyafogó aki, ez miatt nyafog. Már nem tudom hány topikban írták, hogy töltsék le azt a rohadt adblock-ot, nehezükre esne megtenni? És akkor nem itt kéne hisztizni... mad.gif 
Meg azokkal, akik azért siránkoznak, hogy most már csak pár hét van a nyári szünetből. Nem hogy kihasználnák ezt a maradék három hetet, hanem inkább a fészbukra írogatják ki, hogy ennyi és ennyi nap van már csak. És különben is, szerintem mindenki ismeri a naptárat... unsure.gif 
Plusz még a h*lye előítéletekkel. Mikor egy kutyát a fajtájáról akarnak megítélni. Ma mentem le egyik haverommal sétáltatni a pitbullját (az enyém most szabin van, mert valami megint beleállt a talpába), pórázon jön szépen közöttünk, és egy h*lye anyuka meg a a gyerekeit elhúzza, mintha egy vérengző dinoszauruszt sétáltatnánk, és mondja nekik, hogy "Látjátok, ez az a fajta, amelyiktől félni kell...". Közben úgy néz ránk, mintha rá uszítottuk volna a kutyát. Hát legszívesebben utána tényleg ráuszítottam volna, hogy tessék b*zmeg, féljél tőle (bár a kutyát ismerve szerintem csak arcon nyalogatta volna...). Nem a fajtáján múlik egy kutyának, hogy milyen a természete, hanem hogy hogyan nevelik. Arról én nem tehetek, hogy annak idején egy idióta pont ezt a fajtát választotta, hogy egymásnak uszítsa őket, ahol az életükért kell harcolni.  dry.gif


Ne is mond. Nekem rottweilerem van...Na gondolhatjátok. Mindenki be van sz*rva tőle, hogy ez milyen veszélyes kutya. Annyi, hogy én nem járok vele sétálni, kertes háznál jól el van szabadon. De ha véletlenül kiszökik pár percre, az utcában megáll az élet, mert kint az a vérszomjas kutya. rohog.gif Persze néha nem is baj, ha tartanak a kutyától, legalább nem mászkálnak befelé, de azért néha amit leművelnek. Nem igaz, hogy nincs esze az embernek, hogy minden kutya olyan, amilyennek nevelik. Az én vérszomjas rottweilerem minden embert beenged, csak előtte kell neki egy kis has vakargatás, utána már haverság van. rohog.gif Ennyit erről. rohog.gif
10 felhasználónak tetszik: hayley4, Luckie, Destiny015, Beyla, Sztár Mániás, Corby, Lizania, Vampire Lady, minibogárka, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 09. 18:48 #5388
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Idézet (sz.fannie @ 2013.08.08. 20:38)
Tudom ez a topik nem erre van,de muszáj vagyok megkérdezni, hogy most akkor kikkel van bajod? A homofóbokkal? Vagy a homo/biszexuálisokkal? unsure.gif

Mindenkivel.Mert nem tudom eldönteni,hogy most akkor én is homofób vagyok-e,vagy sem.Mert van biszex ismerősöm,és nem undorodok,v. ilyesmi tőle,de hogyha másnáál épp meghallom...2 napig kiráz a hideg,ha csak rá gondolok... mellow.gif És ráadásul tök hamar le tudok nyugodni,ha egyszer felfogom,hogy ez normális dolog,meg hogy a saját életük...de előtte meg a gyomrom felfordul és irtózok tőlük...ÁÁÁ,bonyolult ezt...
2013. augusztus 09. 18:54 #5389
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Sosem értettem, hogyha valaki énekesnek áll, akkor minek kell playbackelni-e, ha nem tud énekelni akkor inkább ne azt a karrierjét építse! Megyek fel a YouTube-ra, és az ajánlottak között volt EZ a videó, előadó Selena, gondoltam bele lesek, mert annyira istenítették a leány előadását. És elég gáz, hogy nem az ő képéről sült le a bőr, ha nem az enyémről! Annyira hallani lehetett, hogy playback az egész, és, ahogy 'táncikált' a zenére.. rohog.gif Nem tudom elhinni, hogy a sok tini ezért örül meg, és képesek voltak kisebb vagyonokat költeni a jegyekre, csakhogy meghallgassák, a nagy semmiről szóló dalait. Mellesleg a háttérénekesek jobban énekeltek, mint Selena, ez azért elég nagy gáz, nem?
13 felhasználónak tetszik: Pezzie92, Destiny015, Sztár Mániás, Luckie, Queenie, hayley4, Vampiregirl1, MadHatter, Beyla, icarlyluv, Corby, minibogárka, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 09. 19:03 #5390
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6905
Csatolások: 404307
Azonosító: 206112
Offline offline
Az 1 milliméteres (max 2) repkedő bogarak rácuppantak a hideg barackjaimra.Az egyik még a számba is majdnem berepült a barack után. blink.gif
Most főztem fél óráig tejberizst magamnak és nem elég,hogy már ott szétfolytam,de melegen megenni se volt egy álom (mert ugye ezt sem szeretem hidegen rohog.gif ,úgy már kemény),igazán hagyhatnák nekem,hogy 3 barackot megegyek nyugalomban.
8 felhasználónak tetszik: Luckie, TizzyHeart, Carol, MadHatter, TheDanush, Destiny015, Corby, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 09. 19:04 #5391
xMilesss
xMilesss
sztármániás
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.27.
Hozzászólás: 3655
Csatolások: 3236
Azonosító: 194820
Offline offline
Idézet (Shawool Lilla @ 2013.08.09. 18:04)
Anyu és a húgom beszéltek telefonon,és ma anya elvitte a telefonomat a szervizbe,és kiderült,hogy akkora baja van a drága készüléknek,hogy 5-6 napos várakozási idő kell,amíg megjavítják.És ha ez nem lenne elég,akkor a nyaralásra se vihetem magammal a telefonomat.Nem érdekel,ha nincs net,de az,hogy 5 nap semmi zene a nyaraláson?!Na azt már nem,most komolyan.Olyan mintha halálra ítéltek volna. cry.gif

MP3, MP4, MP5, MP387... Én mindig MP3-on hallgatok zenét, mert a telóm így is úgy is baromi hamar lemerül.
ON: Ma vettem anyukám barátjának egy bögrét, mert holnap lesz a szülinapja. Ilyen személyesebb jellegű volt, tehát nem az, hogy 'itt egy kék bögre, azt' boldog szülinapot', hanem tényleg olyan, aminek lehet(ne) örülni, de ezt nem láttam rajta. Nagymamám szerint csak azért, mert pasi, de ki tudja. unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: Luckie, TheDanush, Corby, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 09. 19:05 #5392
- törölt felhasználó -    
Idézet (TheDanush @ 2013.08.09. 18:54)
Sosem értettem, hogyha valaki énekesnek áll, akkor minek kell playbackelni-e, ha nem tud énekelni akkor inkább ne azt a karrierjét építse! Megyek fel a YouTube-ra, és az ajánlottak között volt EZ a videó, előadó Selena, gondoltam bele lesek, mert annyira istenítették a leány előadását. És elég gáz, hogy nem az ő képéről sült le a bőr, ha nem az enyémről! Annyira hallani lehetett, hogy playback az egész, és, ahogy 'táncikált' a zenére.. rohog.gif Nem tudom elhinni, hogy a sok tini ezért örül meg, és képesek voltak kisebb vagyonokat költeni a jegyekre, csakhogy meghallgassák, a nagy semmiről szóló dalait. Mellesleg a háttérénekesek jobban énekeltek, mint Selena, ez azért elég nagy gáz, nem?

Olyan wtf fejet vágtam a nézése közben, hogy az csak na blink.gif Én például ezt szívesebben hallgatom. pardon.gif
4 felhasználónak tetszik: TheDanush, Sztár Mániás, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 09. 19:12 #5393
- törölt felhasználó -    
Az egyik lányból.Minden hónapban újabb és újabb pasija van.Múltkor olvastam a Facebook-on,hogy újra szingli lett... Ki a francot érdekel?Mert engem nem igazán.Mint kiderült azért szakítottak,mert messze lakik az a srác akivel járt.Valamelyik nap biztos kifogja írni "Már nem vagyok szingli,újra van pasim"... Amúgy az a lány nem olyan szép.Amikor megismertem 4.-ben olyan csúnyácska volt,most meg,nem mondom,hogy a legszebb,de amit csinál képeket "túl sok smink rolleyes.gif " olyanok a képek amin nem is ő van rajta.Az nem elég,hogy 16 éves,2-szer bukott meg,de már több pasija van mint egy átlagos tininek.
8 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Luckie, Beyla, Sztár Mániás, Destiny015, Lizania, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 09. 19:25 #5394
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Facebook kapcsolatok: Mondja már el nekem valaki azt, hogy mire jó az, hogy bejelöl egy idegen fiú/lány, még soha nem találkoztatok, épp, hogy csak cseten beszélgettek, és kirakják, hogy 'Kapcsolatban'. Utána meg megy a nyáladzás az üzenőfalon és a képek alatt, hogy így szeretlek, úgy szeretlek életem, de még a büdös életbe nem találkoztak. Milyen kapcsolat az ilyen?! blink.gif Megáll az eszem az ilyeneken komolyan... mellow.gif
10 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, dijansalihu, TizzyHeart, Luckie, Sztár Mániás, Destiny015, Lizania, MadHatter, minibogárka, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 09. 19:34 #5395
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Idézet (JadeB @ 2013.08.09. 19:25)
Facebook kapcsolatok: Mondja már el nekem valaki azt, hogy mire jó az, hogy bejelöl egy idegen fiú/lány, még soha nem találkoztatok, épp, hogy csak cseten beszélgettek, és kirakják, hogy 'Kapcsolatban'. Utána meg megy a nyáladzás az üzenőfalon és a képek alatt, hogy így szeretlek, úgy szeretlek életem, de még a büdös életbe nem találkoztak. Milyen kapcsolat az ilyen?! blink.gif Megáll az eszem az ilyeneken komolyan... mellow.gif

Semmi értelme...Ismerőseim közül nem egy olyan akad,aki biszex!!! és facebookon keresztül minden héten másik csaja van ohmy.gif
2013. augusztus 09. 19:42 #5396
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Idézet (Luckie @ 2013.08.09. 19:05)
Olyan wtf fejet vágtam a nézése közben, hogy az csak na blink.gif Én például ezt szívesebben hallgatom. pardon.gif

Isten áldja, Pinket! Hihetetlen, hogy ennyi idősen is - nincs gondom a korával! - képes volt felforgatni a színpadot, és tényleg minden hang a helyén volt, míg ezek a 20 éves senkik betanulnak 1-2 koreográfiát, aztán egy helyén való hang se jön ki nekik. És mégis több rajongójuk van, mint az IGAZI tehetségeknek.. Ilyen, előadás után szóhoz sem jutok!
5 felhasználónak tetszik: Luckie, Sztár Mániás, Beyla, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 09. 20:29 #5397
- törölt felhasználó -    
Szeptembertől délután 4-ig fog tartani a tanítás a suliban. cry.gif
6 felhasználónak tetszik: TheDanush, Mrs.Jack Frost, Luckie, Beyla, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 09. 20:54 #5398
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
Ezzel a képpel. Ismeröseim negyedének ez a borítóképe és az van írva hozzá hogy "ahw" MIVAN EZZEL A VILÁGGAL? ohmy.gif "
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/933928_574238522618406_262315003_n.png
2013. augusztus 09. 20:55 #5399
Queenie
Queenie
visszatérő vendég
 
StátuszPeople change. There’s no warning and they usually don’t care if it hurts you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.24.
Hozzászólás: 480
Csatolások: 747
Azonosító: 207046
Offline offline
Elegem van már nagyon az emberekből! Nem hiszem el, hogy egyesek hogyan lehetnek ilyen s*ggfejek? Már elnézést a szóért, de a mai napon többször is felidegesítettem magamat ez miatt. Ennyi féltékeny, és bunkó embert, mint itt még nem sz*rt a világ! De komolyan! Annyira felszínesek az emberek, úgy ítélnek, hogy nem is ismerek az adott személyt csak ítélnek (a média, és) külső alapján. Könyörgöm! Én már a fejemet az asztalba verem, de lassan ketté törik. Nyugodtan mondják el a véleményüket, nem ezzel van a probléma. De olyan alpári módon fogalmaznak egyesek, meg sugárzik róluk az irigység! Olyan dolgokat mondanak, illetve kívánnak, amit egy normális, nem is normális, ÉRTELMES EMBER nem ejtene ki a száján, illetve nem nyilvánítaná ki sehogy. Jó, tudom, hogy az interneten keresztül mindenkinek nagy a szája, főleg az ilyen oldalakon, ahol a nem fedik fel a teljes kilétüket az emberek.
Kíváncsi lennék, hogy az itteni netharcosok a való életben milyenek, fogadni mernék, hogy a való életben meg motyognak az orruk alatt. De hát valahol ki kell élnie magát az embernek... smileeee.gif dry.gif
6 felhasználónak tetszik: Luckie, Beyla, Sztár Mániás, MadHatter, minibogárka, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 09. 20:55 #5400
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fancsilio @ 2013.08.09. 20:54)
Ezzel a képpel. Ismeröseim negyedének ez a borítóképe és az van írva hozzá hogy "ahw" MIVAN EZZEL A VILÁGGAL? ohmy.gif "
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/933928_574238522618406_262315003_n.png

Most kéne Elton John ,biztos megtámadná hátúlról rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Fancsilio, Miss Hollywood, Beyla, AFCfan, MadHatter, Nórii. SelFan.
540 oldal 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!