Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 13. 07:22 #5441
- törölt felhasználó -    
Azokkal a starity-s tagokkal akik minden témához hozzászólnak. Félreértés ne essék, ezért is pontosítok. Azokkal a starity-s tagokkal akik minden témához hozzászólnak EGY SZÓT. És szerintem nem csak nekem van abból elegem hogy a kedvenceimről ír valaki egy cikket és egy ilyen drága kis felhasználó azzal illeti meg a cikk íróját és a cikkben szereplő embereket hogy bár nem ismeri őket mégis hozzászól valami oltári baromságot. Pl. Dalpremier! Avenged Sevenfold - Hail to the King. Legértelmesebb hozzászólás: nagyon jó lett.. És még vagy tízezer pont.
Ha valakibe szorult egy csöppnyi intelligencia vagy szókincs és tényleg ért vagy foglalkoztattja a téma akkor 2 szónál többet tud írni. És ne csak azért tegye hogy hamarabb megszerezzen egy kitüntetést.
19 felhasználónak tetszik: Luckie, JadeB, MadHatter, Nórii. SelFan., Beyla, Sztár Mániás, icarlyluv, Corby, minibogárka, Bella99, itsjustme, Vampiregirl1, Destiny015, Jody, ilus1996, Pöttömke, Effy.01, Esztóka122, Lilium
2013. augusztus 13. 08:56 #5442
- törölt felhasználó -    
Csinálják az utcánkat és már reggel 7-kor hangoskodnak, nem lehet aludni. reklamalo.gif
8 felhasználónak tetszik: Luckie, JadeB, MadHatter, Beyla, Vampire Lady, Corby, Bella99, Effy.01
2013. augusztus 13. 10:08 #5443
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Szomszédba építkeznek és már 7 óra óta megy a fűrész, meg mindenféle ricsaj...Nem tudtam aludni. dry.gif
6 felhasználónak tetszik: MadHatter, Luckie, Beyla, Vampire Lady, Corby, Effy.01
2013. augusztus 13. 10:17 #5444
- törölt felhasználó -    
Őszintén fogalmam sincs, de amióta fölkeltem olyan furi érzésem van. Pedig örülnöm kéne, mert a kutyám jobban van, este megyünk moziba egyik haverommal, holnap pedig jön haza a nővérem Ausztráliából. Ahhoz képest sírok amióta fölkeltem. Sírtam, mikor hallgattam Xtina - Hurt számát, és sírtam, mikor hallgattam a Rammstein - Ohne Dich számát. Meg egyszer csak azt veszem észre, hogy potyognak a könnyeim, de azt se tudom, hogy miért. unknw.gif Plusz reggel még anyuval is összekaptunk. És olyan ideges vagyok, hogy porrá tudnék zúzni egy szobát. És ma már a harmadik tábla csokimat eszem. cray.gif Én nem tudod mi van ma velem...
12 felhasználónak tetszik: MadHatter, Luckie, Nórii. SelFan., Beyla, Vampire Lady, Corby, JadeB, Bella99, Vampiregirl1, Destiny015, Jody, Törpemókus
2013. augusztus 13. 10:26 #5445
- törölt felhasználó -    
A szüleim tegnapi veszekedésével még mindig. Apám kitett magáért. Bőgött miatta anyu, az öcsém és még én is. dry.gif
13 felhasználónak tetszik: MadHatter, Luckie, Nórii. SelFan., Beyla, Vampire Lady, Corby, minibogárka, Bella99, JadeB, xMilesss, Destiny015, Jody, Effy.01
2013. augusztus 13. 10:40 #5446
- törölt felhasználó -    
Azzal hogy megint nagyon meleg van sad.gif
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Vampire Lady
2013. augusztus 13. 12:10 #5447
Shawool Lilla
Shawool Lilla
Mrs.Shin Soohyun™
 
Státusz날 안내해줘~♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.22.
Hozzászólás: 5614
Csatolások: 851
Azonosító: 165682
Offline offline
Ma felidegesített egy bácsi az utcából.Szegényke már vagy 70 éves,biztos lassú a felfogása mellow.gif
Úgy kezdődött,hogy kinéztem az ablakon,ott volt a kapuban.Mondom most én megyek ki,nem a húgom,mert a múltkor azért voltam az ügyeletes hülye,hogy mindet a tesóm csinál helyettem.rolleyes.gif Köszöntem az öregnek,erre elkezdi,hogy jött talicskával valami régi redőnyökért.Mondom tessék?! Nem értettem,hogy mit akar mondani.Tényleg nem tudtam mit beszélt meg apával.Megkérdeztem illedelmesen,normális hangon,hogy: Miről van szó? Mire ő:Jaj,nem kell itt szégyenlősködnöd drágám. Mondom még egy próbát megér:Akkor tessék várni Andor bácsi,megkeresem aput,és beszélhet vele! Ezt válaszolta:Jaj aranyom,tudom,hogy most keltél fel!
Mi van? Na erre nagyon bepipultam,erre elkezdi Andor bácsi,hogy majd visszajön,ha apa itthon van. De hiába ecseteltem,hogy itt van a ház fele valahol,fogta magát az öreg,és hazament. blink.gif Most kimegyek a konyhába,és mit hallok?Az ő hangját! Fhu -.-" dry.gif
6 felhasználónak tetszik: Luckie, JadeB, Pepssi, Destiny015, Corby, Effy.01
2013. augusztus 13. 13:51 #5448
Bella99
Bella99
Fjarna
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 4376
Csatolások: 58
Azonosító: 130573
Offline offline
Édes jó Istenem, mifé torzszülött analfabéta embereket teremtettél a Földre? unsure.gif Felnézek Facebookra, látom az egyik lány kiposztol magáról egy képet, amin a BMW-ben ül. Alatta elolvasgatom a kommenteket, és elborzadtam.. Megkérdezik tőle, hol készült ez a kép, mire Ő: othon. Így rendesen, egy t betűvel. blink.gif Helyesírás 2. osztály. blink.gif Megyek tovább, belebotlok az ask.fm-es baromságba, ahol a srác írta, 'kérdez'. Egy z-vel. blink.gif Szentséges ég, ezek alap dolgok!! De hát sebaj, nem szégyen kilencedikes létére valakinek fellapoznia a Magyar helyesírás szótárat. Karácsonyra remélem ájfon helyett olyat kapsz! rolleyes.gif
14 felhasználónak tetszik: Luckie, Beyla, JadeB, icarlyluv, itsjustme, Pepssi, Vampiregirl1, xMilesss, Destiny015, MadHatter, Jody, ilus1996, Effy.01, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 13. 18:37 #5449
xMilesss
xMilesss
sztármániás
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.27.
Hozzászólás: 3655
Csatolások: 3236
Azonosító: 194820
Offline offline
Hallgatom a híreket: (delfinpusztulás, méhpusztulás,) 8 csecsemő meghalt, fényes nappal megverték az utcán a palit, három pasi erőszakolt meg egy lányt, 12 éves fiút zaklatott egy 18 éves, bukósisakban rabolt bankot... És ez csak ma! Miért kell ilyennek lennie a világnak? Már nem lehet nyugodtan sétálni az utcán, mert vagy elrabolnak, vagy leütnek, vagy megölnek, vagy kirabolnak...
14 felhasználónak tetszik: Beyla, Destiny015, JadeB, Bella99, Carol, MadHatter, Vampiregirl1, icarlyluv, Corby, Luckie, Jody, itsjustme, Zsófi1123, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 13. 20:23 #5450
- törölt felhasználó -    
Magammal. A hülye családi gondok miatt totál kikészülök, és jó bunkón reagálok még a legjobb barátaimnak is, pedig ők csak érdeklődnek, hogy mi a helyzet. Gyűlölöm ezért magam, de annyira kivagyok, hogy a legkevésbé sem tudok azzal foglalkozni, hogy kinek mit írok nagy kiakadásomban. unsure.gif
10 felhasználónak tetszik: Destiny015, JadeB, Carol, MadHatter, Vampiregirl1, Corby, Luckie, Jody, Effy.01, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 13. 21:27 #5451
- törölt felhasználó -    
Ma elegem van már az utánzásból.
Láttam hogy profilokról lopják a képeket, és ráadásul azt hiszik nem vesszük észre 110.gif
Egy csajból, akinek egyáltalán nincs saját stílusa, és emiatt folyton utánoz mindenkit...
Plusz a helyesírási hibákból. mellow.gif
8 felhasználónak tetszik: Pepssi, JadeB, Vampiregirl1, Luckie, Beyla, Destiny015, Effy.01, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 13. 21:36 #5452
I Could the Beat
I Could the Beat
új tag
 
StátuszMindenki szebb,jobb,viccesebb,vékonyabb...Nálam:|
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.01.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 0
Azonosító: 207929
Offline offline
A tévében nem megy semmi biggrin.gifD
2013. augusztus 14. 12:10 #5453
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Ma leginkább azzal ,hogy egész nap orvoshoz kell járnom. Ma mentem a szomszéd városba vérvételért, mert itt a kis városban érdekes...mindenki szabadságot vett ki az orvosok közül ezért nem is tudtam szerezni lapot, hogy vért vehessenek tőlem. dry.gif
Na és ott pedig az orvosom szólt, hogy most vesznek tőlem vért. Hát ideáig nem is lett volna probléma, ha nem olyan nővért talál, aki nem tudja megtalálni a vénámat. blink.gif
Igen, nem súlyzózok, ezt párszor megjegyezte felém, de érdekes mikor 9 évesen voltam -megjegyzem egy ténylegesen azzal foglalkozó vérvétel szedővel-, akkor tudták hova kell szúrni a tűt. Ez a nővérke pedig először beleszúrt az alkaromba, ami nem volt fájdalommente.s Hát áttért a bal kezemen lévő erekre...abból sem lett semmi. Végül leesett érzéseim szerint a vérnyomásom, mert hirtelen olyan fáradékonnyá váltam, hogy le kellett fektetni engem. Igazából nem is éreztem egy pillanatig semmimet, irányíthatatlanná vált a testem. Aztán mikor végre észbe kaptam és már azért a hallásom is megerősödött, akkor már nem is éreztem magam olyan borzasztóan magam ,de csak feküdni tudtam. Magamnál voltam mikor a jobb kezemből vett vért és csodák csodájára, harmadszorra találta el, mert akkor tényleg csak az elején éreztem szúrást a többinél nem. A többinél olyan rossz helyre szúrta, hogy fájt rendesen mikor bennem is volt a tű. Anyám bejött mikor rosszul voltam és azt mondta, hogy falfehér vagyok.
Már csak az izgalomtól is sírni támadt kedvem és végül is kedvesnek kedves nővér adott nekem egy csésze teát és kiderült, hogy innom kellett volna valamit mielőtt mentem volna be a vérvételre. Na, de szuper, talán nem is lett volna ennyi gond, ha ittam volna, de a tényen nem változtat.
Azon nem ,hogy egy olyan nővért küldtek, aki nem találta meg a vénámat, pedig ha tapasztalt embert kerítettek volna, akkor egy szúrás és készen lettünk volna. Voltam már vérvételen ezért pontosan tudom, hogy könnyen találják meg hova kell beszúrni, de hát pechemre nem találtak sürgősen olyat, aki könnyen eltudta volna végezni. Panasszal élek a kórháznál! rolleyes.gif
10 felhasználónak tetszik: Luckie, xMilesss, minibogárka, Beyla, itsjustme, Corby, JadeB, Destiny015, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 14. 14:39 #5454
xMilesss
xMilesss
sztármániás
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.27.
Hozzászólás: 3655
Csatolások: 3236
Azonosító: 194820
Offline offline
Ezzel a mérhetetlenül okos emberrel, aki unalmában teleb*ssza a hülyeségeivel az üzenőfalat. Ennyi értelme van a 'küldj egy számot üzibe és véleményt írok rólad' játéknak. Semmi. Én unalmamban előveszek egy könyvet, de lehet, csak én vagyok ilyen hülye. mellow.gif
14 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, minibogárka, Beyla, Bella99, Pepssi, itsjustme, Luckie, JadeB, Destiny015, Jolie_77, Effy.01, MadHatter, Törpemókus, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 14. 14:44 #5455
Vivyy22
Vivyy22
~کŧụьь๑гŋ~
 
Státusz~ Carry on my wayward son... ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.23.
Hozzászólás: 2028
Csatolások: 143
Azonosító: 169884
Offline offline
Egyik barátnőmmel,aki azt hiszi,hogy mindent mindenkinél jobban tud,és most nálam akar "okosabb lenni" ,úgyhogy mondja nekem a hülyeségeit. (Persze általában úgy szokott lenni,hogy pár perc/óra/nap után mindig mondja,hogy nekem volt igazam..)
2013. augusztus 14. 17:34 #5456
- törölt felhasználó -    
Idézet (xMilesss @ 2013.08.14. 14:39)
Ezzel a mérhetetlenül okos emberrel, aki unalmában teleb*ssza a hülyeségeivel az üzenőfalat. Ennyi értelme van a 'küldj egy számot üzibe és véleményt írok rólad' játéknak. Semmi. Én unalmamban előveszek egy könyvet, de lehet, csak én vagyok ilyen hülye.  mellow.gif

Jesszus, nekem is rengeteg ismerősöm csinálja ezt, aztán inkább töröltem őket a francba. pardon.gif
On:
Azokkal az emberekkel, akik egy sztár rajongójának mondják magukat, de nem képesek elfogadni az illető döntéseit, és csak kiakadnak rajta, mindezt a sztár facebook oldalán. dry.gif Konkrétan Tom Beck német rajongóira gondolok, akik minden megosztott képhez írják, hogy milyen rossz ez, mikor Tom is szomorú miatta. Érzékelten tuskók, már bocsánat.
4 felhasználónak tetszik: xMilesss, Luckie, JadeB, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 14. 17:37 #5457
- törölt felhasználó -    
A kötőhártyagyulladás és fogfájás "remek" párosításával. dry.gif
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Luckie, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 14. 17:39 #5458
- törölt felhasználó -    
Azon túl, hogy valamiért iszonyatosan fáj a fogam, ma a szokásosnál is türelmetlenebb vagyok, és olyan emberekre ordítok rá, akik egyébként semmit nem ártottak nekem... Ja, és nem tudok olvasni (azért analfabéta még nem lettem), ugyanis nincs semmi olyan, amihez most kedvem lenne, a YouTube-m meg ismételten sz*rakszik, szóval elegem van. Na, ja. Egyébként nagyszerű, hogy ilyen "problémákkal" fárasztom az agyam rolleyes.gif
6 felhasználónak tetszik: itsjustme, Beyla, Luckie, Destiny015, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 14. 17:43 #5459
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2013.08.14. 17:34)
Jesszus, nekem is rengeteg ismerősöm csinálja ezt, aztán inkább töröltem őket a francba. pardon.gif 
On: 
Azokkal az emberekkel, akik egy sztár rajongójának mondják magukat, de nem képesek elfogadni az illető döntéseit, és csak kiakadnak rajta, mindezt a sztár facebook oldalán. dry.gif  Konkrétan Tom Beck német rajongóira gondolok, akik minden megosztott képhez írják, hogy milyen rossz ez, mikor Tom is szomorú miatta. Érzékelten tuskók, már bocsánat.


off: szokj hozzá, a világ tele van ilyen "rajongókkal". az én kedvencemnél mostanában az visszatérő kedves megjegyzés, hogy inkább drogozna ismét, csak olyan zenét csinálna, mint régen. nem tudom, milyen rajongó az, aki inkább végignézi, ahogy tönkremegy a "kedvence", csak mert képtelen elfogadni, hogy felnőtt, megkomolyodott, és megváltozott. unsure.gif

on: a túlérzékenységemmel. nem igaz, hogy ha leülök megnézni egy drámát, annak mindig az a vége, hogy sírógörcsöt kapok, és nem bírok elég erőt összegyűjteni ahhoz, hogy akár egy filmet is végignézzek különösebb érzelmikitörés nélkül. unsure.gif de legalább mára ez a legnagyobb problémám, az is valami...
6 felhasználónak tetszik: xMilesss, Beyla, Luckie, JadeB, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 14. 17:45 #5460
- törölt felhasználó -    
Azzal,hogy az emberek micsoda bunkók,gyerekesek tudnak lenni néha és,hogy egyáltalán nem érdeklik,hogy másokat megbántanak.Elhitetik veled,hogy milyen fontos vagy számukra,aztán egyik napról a másikra otthagynak és gyerekes módon nem is reagálnak arra,ha keresed őket.Ezután pedig teljesen összeomlik az ember,az önértékelése egyenlő a nullával és elveszti a bizalmát az másokkal szemben.Emellett egyedül érzi magát és keresné a társaságot,de fél,hogy ők is lecserélik majd.
9 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Beyla, szofipasa888, ilus1996, Luckie, Destiny015, Bella99, Corby, Nórii. SelFan.
540 oldal 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!