Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 21. 23:12 #5521
luluuu
luluuu
visszatérő vendég
 
StátuszI belive,that we all fall down sometimes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.10.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 0
Azonosító: 195771
Offline offline
Visszaolvastam a kommentjeimet,és Right Next Door To Hell helyett Heaven-t írtam. 110.gif o.O
Úristen,mekkora szerencsétlen vagyok..
1 felhasználónak tetszik: coke.
2013. augusztus 21. 23:33 #5522
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
azzal, hogy a sors nem hogy nem hagyja beteljesedni a szerelmemet Brian Molkóval, még arra sem ad lehetőséget, hogy a suli mellett keményen megdolgozzak a pénzemért, hogy legalább egyszer elmehessek a koncertjére, ha már egyszer azt nem várhatom el anyáméktól (és nem is várom) hogy a huszonezres jegyet megvegyék nekem, sőt, még állják is az útiköltségem. unsure.gif imádom, amikor melóról érdeklődnék, és a nálam egy évvel idősebb főnök a mondatom felénél rámb*ssza a telefont, mert "nincs felvétel". akkor már nem lehet válaszolni arra a kérdésemre, hogy később sem lesz-e, mondjuk amikor a diákmunkások fele kiesik? dry.gif imádom, hogy az itteni gyökerek tudják, mi az az illem és jómodor. smileeee.gif
12 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, MadHatter, Jody, Beyla, Lizania, Nina 10, Luckie, JadeB, Eszti0305, coke., Guitarist, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 21. 23:42 #5523
No Name Man
No Name Man
visszatérő vendég
 
StátuszSírnak a szemek mert nincs több remény,Mert a torkukon alig megy le pár falat kenyér(egy készülő szám)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.16.
Hozzászólás: 186
Csatolások: 0
Azonosító: 196120
Offline offline
nekem szimplánbannyi hogy elbasztam valamit amit más javított ki helyettem és emiatt bűntudatom van és kényszerem hogy jóvátegyem csak az a fránya 50km!!!
2013. augusztus 22. 07:32 #5524
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6905
Csatolások: 404307
Azonosító: 206112
Offline offline
1. 2 órakor feküdtem le és most keltem fel. blink.gif Mindegy,nézem a jó oldalát:nem vagyok álmos.

2. Tesóm éjfélig dolgozott,miután megjött olyan 1 órakor benézett és megkérdezte,hogy kérek-e olyat amit iszik.Ránéztem,átlátszó pohárba volt valami kék lötty jéggel,ami sűrűnek látszott.Gondoltam én valamilyen tejes finomság,így nyúltam a pohárért. Kb.1 centis vastagságú volt a szívószál,jól fel is szippantottam belőle. Utána le kellett volna fotózni az arcomat,hogyan krákogtam a vodkától. rolleyes.gif Mint kiderült vodkás koktél volt amiből nem sajnálták ki a vodkát. Szerencsére volt mellettem üdítő,azt jól meg is húztam,minimum egy fél üveggel bevágtam,csakhogy azt meg félrenyeltem a nagy ivás közepette. Legalább negyed óráig köhögtem,azt se tudtam már,hogy mitől,a piától vagy a félrenyeléstől.
Akik ismernek tudják,hogy utálom az alkoholt.Amikor alkoholos csokitojást kaptam (mint kiderült az se tudta,hogy alkoholos akitől kaptam) és beleharaptam,rohantam is,hogy kiköpjem és leöblítsem.
Na szóval,nagyon f*sza volt,2-kor feküdtem,még akkor is kaparta a torkom,pedig már ettem előtte 2 szendvicset is,ittam is sokat.


Legalább jól indul a napom:mogyorós capuccinóval (zacskós gagyi,szóval nem erős,nekem van kitalálva) és ha jól látom,jött nagyobbik tesóm. w00t.gif Úgyis olyan ritkán van. smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: minibogárka, MadHatter, Luckie, JadeB, Eszti0305, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 22. 09:52 #5525
- törölt felhasználó -    
A feledékenységemmel. sorry.gif Még év végén adta ki a feladatot az új tanárom, hogy a nyáron mindenki fessen valamit, amit aztán szeptemberben bemutatunk neki. Csak hogy nekem ez teljesen kiment a fejemből. Ma jutott csak eszembe, viszont lehetetlen, hogy kevesebb mint két hét alatt bármi értékelhetőt csináljak. Összecsapott munkát pedig nem szeretek kiadni a kezem alól. Ráadásul semmi ötletem nincs. Nézegetek egy csomó képet meg könyveket, egész nap zenét hallgatok, hogy hátha valami, de csak nem jön az az ihlet. sad.gif
Most nem arról van szó, hogy ezért kirúgnának, de azért nem túl szerencsés már rögtön így indítani... sad.gif
7 felhasználónak tetszik: minibogárka, MadHatter, Jody, Luckie, JadeB, Eszti0305, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 22. 10:47 #5526
- törölt felhasználó -    
Kicsit sok Nutellát ettem ( most ki tud abból keveset enni? rolleyes.gif ) és fáj a hasam. unsure.gif
2013. augusztus 22. 14:33 #5527
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
A botfülűekkel, akik előszeretettel villognak zenei műveletlenségükkel. Van, aki azt állítja, hogy Taylor Swiftnek van a világon a legjobb női hangja, míg más csak egy "tehetségtelen hülye k*rvának" tartja Christina Aguilerát. blink.gif Komolyan ennyire hanyatlik az emberi evolúció? blink.gif Ha nagyon morbid akarnék lenni, akkor csak annyit mondanék, hogy ide nekem egy automata Thompsont!
13 felhasználónak tetszik: MadHatter, Jody, Pöttömke, Lizania, Vampiregirl1, Sztár Mániás, icarlyluv, Luckie, itsjustme, JadeB, Eszti0305, coke., Nórii. SelFan.
2013. augusztus 22. 15:50 #5528
- törölt felhasználó -    
Miért, MIÉRT égek le én állandóan MINDENHOL??? Komolyan, folyton ciki helyzetbe kerülök, de nem tehetek róla. Más miért tud tök normálisan ülni egy étkezdében tökéletes hajjal, tiszta kifinomultan? Én bezzek leöntöm a gatyám az üdítőmmel, elejtem a blokkot mindenki szeme láttára hajlongok érte, háromszor megyek vissza pizzát venni(szerintem megjegyeztek az árusok), és hülyét csinálok magamból a KFC-nél. 110.gif Hihetetlen. Az életemből vígjáték-sorozatot kéne forgatni. mellow.gif
14 felhasználónak tetszik: Angelx, Sztár Mániás, Carol, minibogárka, MadHatter, Luckie, Jody, Vampiregirl1, Eszti0305, Judit107, Lizania, BarbieFan, Nórii. SelFan., esszti
2013. augusztus 22. 15:53 #5529
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.08.22. 14:33)
A botfülűekkel, akik előszeretettel villognak zenei műveletlenségükkel. Van, aki azt állítja, hogy Taylor Swiftnek van a világon a legjobb női hangja, míg más csak egy "tehetségtelen hülye k*rvának" tartja Christina Aguilerát. blink.gif Komolyan ennyire hanyatlik az emberi evolúció? blink.gif Ha nagyon morbid akarnék lenni, akkor csak annyit mondanék, hogy ide nekem egy automata Thompsont!

Dettó.Most én is ezért borultam ki.És még az a vicces benne,hogy egy Szelíná rajongó mondja azt,hogy Christina tehetségtelen.Akkor Szelíná mi?
6 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, Luckie, Eszti0305, coke., Nórii. SelFan.
2013. augusztus 22. 15:54 #5530
- törölt felhasználó -    
Egyesek már túlzottan betegesen védik a kedvenc sztárjukat. Képtelenek elfogadni, hogy van benne is hiba, és ha valaki valami rosszat mond róla (ami akár igaz,akár nem), azonnal neki esik, hogy hogy merte ezt mondani. blink.gif Nekem Taylor Momsen a kedvencem, de elfogadom, hogyha valaki rosszat mond rá a botrányos viselkedése miatt, mert én is tudom, hogy nem egy hibája van.
10 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, Beyla, Luckie, MadHatter, JadeB, Vampiregirl1, Eszti0305, Lizania, krisztencs99, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 22. 17:34 #5531
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Főleg azzal, hogy "elméletileg" ma lett volna a Csontváros premierje nálunk erre átrakták augusztus 29.-re. Pedig mióta várom. sad.gif + a sok okostojásal az oldalon. Akárhányszor rámegyek egy cikkre mindig azt kell olvasnom, hogy mindenkibe belekött valaki csak mert elmondja a véleményét egy sztáról. blink.gif Mondjuk ha azt kulturáltan tené legalább. Hiszen kik vagyunk mi, hogy itélkezünk valaki felett akit nem is ismerünk? dry.gif
7 felhasználónak tetszik: Luckie, Sztár Mániás, Lady Suzy, MadHatter, JadeB, Lizania, krisztencs99
2013. augusztus 22. 20:16 #5532
- törölt felhasználó -    
Frászt kapok ezektől az elnevezésektől. Az oldalon, ha épp olyan cikk jelenik meg, ahol Justin, Selena vagy a Little Mix szerepel és például összekapnak a rajongók, akkor odairják, hogy "én belieber vagyok, de selenator is, és nagyon utálom a little mixereket". -.-" Ezt olyan fontos odairni, hogy épp minek a kinek a kije vagy?? Ki találta ki ezt a marhaságokat? Már lassan minden sztárnak lesz egy ilyen "gúnyneve". Hülyeségnek és értelmetlennek látom ezt. Én is szeretek sok mindenkit, de nem vallom magam Smilersnek vagy akármittudoménminek, mert senkiért se rajongok ennyire. Egyre több baromságot kitudnak találni a mai fiatalok. Vajon mi lesz a következő bődületes ötletük, amitől a falnak megyek? biggrin.gif
9 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, Vampiregirl1, Eszti0305, Luckie, Lizania, Sztár Mániás, BarbieFan, Jolie_77
2013. augusztus 23. 09:24 #5533
- törölt felhasználó -    
A hörcsögömmel. Jelen pillanatban. Rólam azt kell tudni, hogy galériaágyam van, alias emeletes ágy, csak alatta asztal. Szóval előző este drága kis hörcsögöm, Pete csak 6szor vett rá, hogy lemásszak az ágyamról, mert vagy az itatót verdeste a falhoz, vagy a kerámiatálat, vagy csak egyszerűen menekülni akart és fúrta a sarkot, mint az örült. Persze szeretem, de néha kiborít.
2013. augusztus 23. 16:05 #5534
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6816
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Hogy egyre közelebb van a suli, és egyre rosszabbul vagyok ha csak erre gondolok... Meg még sorolhatnám dry.gif
3 felhasználónak tetszik: JadeB, minibogárka, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 23. 16:11 #5535
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6816
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Idézet (BarbieFan @ 2013.08.23. 16:05)
Hogy egyre közelebb van a suli, és egyre rosszabbul vagyok ha csak erre gondolok...Anyámtól a falra mászom, tudom hogy csak jót akar, de hagyhatna csak egy perc nyugtot is.. Meg hogy minden reggel kopácsolásra ébredek, mert építik a tetőteret nálunk.. Az utolsó heteket szeretném hosszú alvással kitölteni ha lehetséges.. Meg még sorolhatnám dry.gif
2013. augusztus 23. 20:27 #5536
Barak Stefánia
Barak Stefánia
örök álmodozó
 
StátuszA lehetetlen nem létezik.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.20.
Hozzászólás: 6372
Csatolások: 608
Azonosító: 112664
Offline offline
A koránkeléssel. Utálom hogy reggel 6-ra járunk melózni.. diablo.gif És a nyomorult parlagfüvel, előjött az allergiám.. cray.gif
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, JadeB, Beyla, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 23. 21:07 #5537
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
A homofób tulkokkal. Lásd az István, a király-os cikkben.
Ha nekem ilyen ostoba rokonaim lennének ("De ahogyan a nagyapám mondta: Kislányom, mit vársz egy B*zi rendezőtől... -.-"), én elsüllyednék a szégyentől és nagyon nem reklámoznám egy nyilvános fórumon.
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Vampiregirl1, Sztár Mániás, Luckie
2013. augusztus 23. 21:41 #5538
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Azzal, hogy a szomszédaink elmentek nyaralni a világ másik felébe, viszont a 16 éves, aranyos kicsi leányukat itthon hagyták és a csaj minden éjszaka nyomatja maxon az udvarukban ezt a tragikus műzenét, keverve egy kis hegyitangóval. Becsuktam minden ajtót, ablakot, lehúztam a rollókat, felcsavartam teljesen a fülhallgatómban a hangerőt, de még így is(!!!) a zenéjüket hallom, meg persze azt, hogy ordibálnak az utcán valami furcsa, talajrészeg férfiakkal (nem, nem írtam félre: tizenéves fruskák buliján huszaséveik végén járó, alkohollal a kezükben rohangóló emberek vannak) olyanokat, hogy "šta radiš bre?! ti si normalne majmune?! a šta ima ti kur@c??" mellow.gif Ezek nem normálisak. Egy hete nem aludtam miattuk, szóval már igazán visszatérhetnének a szüleik abból a nyomorult nyaralásból és ajánlom, hogy egyúttal neveljék is meg a kedves lányukat, mert ennek az lesz a vége, hogy valamelyik utcabélinek elege lesz és feljelenti őket. dry.gif Apám is már gondolkodik rajta... Egyébként tisztára belerezegnek a falak a mi házunkban is, sőt a szobám falán, az ablak mentén hajszálrepedéseket fedeztem fel. Elegem van, kezdem érezni magamon a feszültséget, mivel nappal nem pihenhetek az ordibálásuktól, este pedig nem alhatok a zenétől.
8 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, JadeB, Sztár Mániás, szofipasa888, Luckie, icarlyluv, Beyla, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 23. 23:15 #5539
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥
 
Státuszdifferent but isn't dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
Offline offline
Ha valaki nem vezet rá, észre sem veszem... Igen, most a comebackek ideje van, nyár vége, minden banda most tér vissza, és jön a megállhatatlan dolgozás. A rajongók meg a fejesek kedvére kell tenni, mindennek tökéletesnek kell lenni...És igen, bevallom k**vára örültem annak, hogy a Beast visszatért, és újból elkezdtek aktívkodni, de azért mégis, emberek, normálisak vagytok ti? Miért kell őket halálra dolgoztatni? Yoseob minden nap nyafog az instagramján, hogy éhes, Dongwoonról meg alig hallani valamit, olyan fáradt lehet. Szinte minden nap fellépés vagy showműsor, és még pihenni sincs idejük. (és mert igen, az nem csak szimplán cukiság, h az idolok mindenhol alszanak, mert csoda, ha egyáltalán tudnak pihenni) És én ezt persze mind nem vettem volna észre, ha egy oldalon az egyik admin kinem poszotlja a Goodbye Stage-ben tett fellépésüket. Elsőnek mondom, mi ez? Rendes fellépés, semmi több...De aztán elkezdett frusztrálni az a pár sor, és rájöttem, hogy annak az adminnak van igaza. Nagyon fáradtak voltak! Yoseobnak végig rángatózott az arca, Hyunseung meg csak ült ott...Junnien is látszott, hogy nincs elemében. Dujun és Woonie még csak-csak jól játszotta, de az igazi Beauty észreveszi... Ilyenkor legszívesebben sírni lenne kedvem, hogy egy ember abban szenved, amit eredetileg élveznie kellene. Ennél már messzebbre sem mehetett volna a Cube. >< Nem veszik észre, hogy a fiúk fáradtak? Bakker, Yoseob nemrég kiposztolta a tavalyi októberes énjét, olyan szép kerek, pufi arca volt! Annyira megcirógattam volna, de a mostanit már nem igazán. Ki is írta, hogy akkor sokkal nehezebb volt. És most pedig olyan vékonyka, hogy eldobom az agyam. >< Meg egészségi szűrésre mennek Kikivel... Ez még nem is gáz, de, hogy ezt is a fogyás érdekében... Elegem van már az emberiségből, a sok előítéletből, és a "mindig csak a legjobb kell" elvekből. Nekem a pufi arcú, édes Yoseobie kell, aki FOLYTON eszik!!! Had éljék már a világukat, nem kell mindenbe beleszólni a kiadónak! Ők is emberek..
1 felhasználónak tetszik: Shawool Lilla
2013. augusztus 23. 23:28 #5540
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6905
Csatolások: 404307
Azonosító: 206112
Offline offline
Twitterem nincs,csak tumblr-em,ott olvasok az LM-es lányokról,bár inkább csak Perrie-ről és Jade-ről.

Perrie kiírta,hogy milyen boldog most,erre a kis directionerek (tisztelet a kivételnek) írdogálják neki,hogy haljon meg. dry.gif
Az ilyeneknek adnék egy b@zi nagy pofont és bezáratnám őket egy elmegyógyintézetbe,mert hogy nem normálisak arra mérget lehet venni.
Miért nem lehet őt békén hagyni? Inkább örülnének,hogy Zayn boldog mellette. dry.gif De nem,zaklatni kell szegényt.
Nem kellett volna,de felidegesített,hogy lehetnek ennyire ostobák egyesek.
9 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Vampiregirl1, Sztár Mániás, szofipasa888, Luckie, MadHatter, JadeB, icarlyluv, Beyla
540 oldal 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!