Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 30. 12:01 #5621
- törölt felhasználó -    
Idézet (Ms.Princess @ 2013.08.30. 11:54)
Ajj... Olvastam én is itt egy hozzászólást, hogy jön a suli pár nap múlva, és hogy nem várja, meg van egy tanár aki nem szereti, és erre én is beparáztam, mert nekünk is van egy olyan tanárunk, aki engem ki nem állhat. Van könnyített tesifelmentés, de úgy lesz@rja, és csak futtat, és futtat, míg más rögtön leülhet. Ebben még az a fincsi, hogy Ő az osztályfőnököm, és amikor az egész osztály csinál valamit, szidás közben folyton engem néz, már előre félek ettől. Bármit csinálok az rossz, pedig nem vagyok rossz testnevelésből, csak nem tudom magam hajszolni, mert akkor akár el is ájulhatok, erről papírom is van, anyu többször szólt neki, de nem érdekli. Már előre látom, hogy végig fog szívatni ebben az évben is. Plusz még ott van a néhány nyalis, képmutató osztálytársam, akiket szintúgy nem szeretek, őket se várom, hogy lássam...  dry.gif  mad.gif Nem várom a sulit... biggrin.gif


De ilyet nem tehet a tanárod, ha könnyített testnevelésen kell részt venned és papírod is van! ohmy.gif A sulimban mesélte az egyik csaj, hogy mikor egy másik iskolába járt, könnyített testnevelést kellett csinálnia, mert asztmás volt, de a tanár tök' lesz*rta, és futtatta, a lány rosszul lett, kórházba került és azt hiszem, a tanárt ki is rúgták.
Tavaly én is ilyen félig felmentett voltam, de a tesitanár nem akarta felfogni, és mindent megcsináltatott velem is, amíg anyukám be nem ment és el nem magyarázta neki nyomatékosan. De látom, a te esetedben ez sem segített. mellow.gif Nem kéne szólni esetleg az igazgatónak? unsure.gif

On: A hülye gerincferdülésem miatt folyton fáj a derekam, és hiába próbálok egyenes háttal ülni, semmit sem javul. sad.gif
11 felhasználónak tetszik: JadeB, minibogárka, Nórii. SelFan., Vampiregirl1, Eszti0305, Carol, Beyla, MadHatter, Luckie, CandUs, szofipasa888
2013. augusztus 30. 12:07 #5622
- törölt felhasználó -    
Idézet (Selena Gomez 199 @ 2013.08.30. 10:37)
ezt én sem értem. Mert akikre nem tudnak vigyázni azoknak ott a napközi. Én és a húgom pl elvagyunk otthon egyedül hiszen már elég nagyok vagyunk de anya amúgyis mindig otthon van kettőtől. Semmi értelme. Én már mióta nem vagyok befizetve hogy ott a suliban ebédeljek, mindig otthon szoktam és ezért nem fogom kidobni a pénzt az ablakon hogy menzakaját egyek, az agyam már én is eldobom komolyan :/

Én meg már megszoktam, hogy egyedül vagyok otthon, szóval nem kell napközi, egyedül hazamenni meg szintén nem akadály. De a menza komolyan mondom hatalmas pénzkidobás, a kaja inkább moslék, és semmi újdonság évente egszer-kétszer adnak tésztán és krumplin kívül mást, ez a két fő 'kajánk' van. mellow.gif És ezenkívül, hogy a táncot nem fogadták el, mint sportot, de a sakkot elvileg igen, mint szellemi sportot. Most komolyan, azt hiszik, hogy olyan könnyű spárgázni, meg akrobatikázni? Egy táncedzés nem csak abból áll, hogy most ugorj egyet, aztán bukfencezz, majd forogj egy felet. Ahhoz, hogy az ember profi táncos legyen, több év kell, ahogy ahhoz is, hogy az ember versenyszerűen ússzon.
10 felhasználónak tetszik: JadeB, Beach Baby, Nórii. SelFan., hayley4, Vampiregirl1, Carol, Beyla, MadHatter, Luckie, CandUs
2013. augusztus 30. 12:14 #5623
- törölt felhasználó -    
Idézet (Ms.Princess @ 2013.08.30. 11:54)
Ajj... Olvastam én is itt egy hozzászólást, hogy jön a suli pár nap múlva, és hogy nem várja, meg van egy tanár aki nem szereti, és erre én is beparáztam, mert nekünk is van egy olyan tanárunk, aki engem ki nem állhat. Van könnyített tesifelmentés, de úgy lesz@rja, és csak futtat, és futtat, míg más rögtön leülhet. Ebben még az a fincsi, hogy Ő az osztályfőnököm, és amikor az egész osztály csinál valamit, szidás közben folyton engem néz, már előre félek ettől. Bármit csinálok az rossz, pedig nem vagyok rossz testnevelésből, csak nem tudom magam hajszolni, mert akkor akár el is ájulhatok, erről papírom is van, anyu többször szólt neki, de nem érdekli. Már előre látom, hogy végig fog szívatni ebben az évben is. Plusz még ott van a néhány nyalis, képmutató osztálytársam, akiket szintúgy nem szeretek, őket se várom, hogy lássam...  dry.gif  mad.gif Nem várom a sulit... biggrin.gif

Hát igen, a mi osztályunkat is a tesi tanár utálja, csak mert év végén nem volt kedvünk tűző napon focizni mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., Carol, Beyla, MadHatter
2013. augusztus 30. 12:38 #5624
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Idézet (Ms.Princess @ 2013.08.30. 11:54)
Ajj... Olvastam én is itt egy hozzászólást, hogy jön a suli pár nap múlva, és hogy nem várja, meg van egy tanár aki nem szereti, és erre én is beparáztam, mert nekünk is van egy olyan tanárunk, aki engem ki nem állhat. Van könnyített tesifelmentés, de úgy lesz@rja, és csak futtat, és futtat, míg más rögtön leülhet. Ebben még az a fincsi, hogy Ő az osztályfőnököm, és amikor az egész osztály csinál valamit, szidás közben folyton engem néz, már előre félek ettől. Bármit csinálok az rossz, pedig nem vagyok rossz testnevelésből, csak nem tudom magam hajszolni, mert akkor akár el is ájulhatok, erről papírom is van, anyu többször szólt neki, de nem érdekli. Már előre látom, hogy végig fog szívatni ebben az évben is. Plusz még ott van a néhány nyalis, képmutató osztálytársam, akiket szintúgy nem szeretek, őket se várom, hogy lássam...  dry.gif  mad.gif Nem várom a sulit... biggrin.gif


Ismerős. Velünk is ezt csinálja. Az óra fele azzal megy el, hogy futnunk kell folyamatosan. Sokszor tartunk ott, hogy majdnem összeesünk, de nem érdekli. Úgy érzem, hogy engem pedig különösen utál. De, hogy miért?! Minden tanárral jóba vagyok, egyiknek sincs baja velem az meg állandóan cs*sztet. De nem gond az érzés egyébként kölcsönös. laugh.gif Sokáig baj volt a lábammal, pontosan a lábujjam volt mindig begyulladva, mindig sántítottam, vérzett, de nem ülhettem örökösen felmentésen, így sokszor tesiztem úgy. Persze a kínok kínját éltem át, mikor menni alig bírtam normálisan, hát még futni. Többször írt anya is papírt felmentésre, mert fáj a lábam, de persze mindig csak a száját húzta és az volt a válasz mindenre, hogy: "Nem igaz, hogy állandóan fáj a lábad, meg ilyenek." Szóval sosem hitte el, úgy csinált, mintha csak kifogás lenne. Nemegyszer cs*szett le az osztály előtt is, mert épp nem bírtam tovább és leültem. Csak akkor, ott kellett volna lehúzni a tornacipőt és megmutatni akár már csak a zoknimat is, ami akkor már tiszta vér volt. Persze utána kikerekedett a szeme miután vittem a kórházi papírt a lábműtétem miatt. rohog.gif
De volt már nem egy ilyen húzása. Felmérésnél végig azzal volt ki, hogy a fekvőtámaszomat megfelezi, mert "nem jól csinálom." Más még gyatrábban művelte, de az nem zavarta. dry.gif
5 felhasználónak tetszik: minibogárka, Nórii. SelFan., Carol, Beyla, MadHatter
2013. augusztus 30. 12:49 #5625
- törölt felhasználó -    
Olvastam a hozzászólásotokat , és igen nekem is a sulival...
Nem a tanulás miatt , mert tudom , hogy ha olyan ember szeretnék lenni amilyen a terveimben , akkor ahhoz tanulnom kell.
A korai felkelés sem a legelső pont , igaz nagyon nem várom a fél 6kor kelést. Eddig nem volt nagy gondom ezzel , mivel 10 percre laktam az eddigi sulimtól , forgalom sem volt nagy. Így, ha háromnegyed nyolckor indultam el itthonról gyalog is , biciklivel is vígan beértem. De most busszal fogok menni , ha azt lekésem akkor puff , mivel bejárós leszek. dry.gif
Na de leginkább az új osztállyal. Megint ismertethetem és szeretethetem meg magam másokkal. Kezdhetem előröl azt , amit kemény nyolc év alatt felépítettem. Szerezhetek új barátokat és ismerősöket. Jó pár hónapig mindenkivel csak kedvesnek kell lennem , nem bízhatok meg senkiben , hisz nem tudhatom ki mikor döfne hátba. Félek az érdekbarátságoktól és a csalódástól. Nem szeretnék megint azért pofára esni , mert félreismertem valakit. blink.gif
8 felhasználónak tetszik: minibogárka, Sztár Mániás, JadeB, Nórii. SelFan., hayley4, Carol, Beyla, MadHatter
2013. augusztus 30. 12:58 #5626
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy marha gyorsan telik ez a nap, meg ez a hét dry.gif
5 felhasználónak tetszik: minibogárka, JadeB, Nórii. SelFan., Beyla, MadHatter
2013. augusztus 30. 14:05 #5627
minibogárka
minibogárka
Miss Pond
 
Státuszred hair... must be a weasley
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.19.
Hozzászólás: 1018
Csatolások: 4
Azonosító: 139036
Offline offline
Idézet (JadeB @ 2013.08.30. 12:38)
Ismerős. Velünk is ezt csinálja. Az óra fele azzal megy el, hogy futnunk kell folyamatosan. Sokszor tartunk ott, hogy majdnem összeesünk, de nem érdekli. Úgy érzem, hogy engem pedig különösen utál. De, hogy miért?! Minden tanárral jóba vagyok, egyiknek sincs baja velem az meg állandóan cs*sztet. De nem gond az érzés egyébként kölcsönös. laugh.gif Sokáig baj volt a lábammal, pontosan a lábujjam volt mindig begyulladva, mindig sántítottam, vérzett, de nem ülhettem örökösen felmentésen, így sokszor tesiztem úgy. Persze a kínok kínját éltem át, mikor menni alig bírtam normálisan, hát még futni. Többször írt anya is papírt felmentésre, mert fáj a lábam, de persze mindig csak a száját húzta és az volt a válasz mindenre, hogy: "Nem igaz, hogy állandóan fáj a lábad, meg ilyenek." Szóval sosem hitte el, úgy csinált, mintha csak kifogás lenne. Nemegyszer cs*szett le az osztály előtt is, mert épp nem bírtam tovább és leültem. Csak akkor, ott kellett volna lehúzni a tornacipőt és megmutatni akár már csak a zoknimat is, ami akkor már tiszta vér volt. Persze utána kikerekedett a szeme miután vittem a kórházi papírt a lábműtétem miatt. rohog.gif 
De volt már nem egy ilyen húzása. Felmérésnél végig azzal volt ki, hogy a fekvőtámaszomat megfelezi, mert "nem jól csinálom." Más még gyatrábban művelte, de az nem zavarta. dry.gif


A mi tesitanárunk (aki történetesen az ofőnk) is csinál ilyeneket. Tavaly több lánynak is baj volt a lábával, és a tesiórák miatt csak rosszabbodott az állapotuk, mivel bemelegítés nélkül küld ki minket futni 0 fokban a hepehupás terepre. mellow.gif Az én asztmás felmentésemet általában elfogadja, de azért 4-est ad év végén, pedig egyáltalán nem is lenne muszáj bejárnom tesire, mégis megteszem, mert az ofőm tartja. Igaz, a legtöbb órán már lázadunk, és az egész osztály sétál, a maradékot meg ofői órának használja a tanár, és hegyibeszédeket tart... rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: JadeB, Nórii. SelFan., Beyla, MadHatter
2013. augusztus 30. 15:16 #5628
- törölt felhasználó -    
Idézet (JadeB @ 2013.08.30. 12:38)
Ismerős. Velünk is ezt csinálja. Az óra fele azzal megy el, hogy futnunk kell folyamatosan. Sokszor tartunk ott, hogy majdnem összeesünk, de nem érdekli. Úgy érzem, hogy engem pedig különösen utál. De, hogy miért?! Minden tanárral jóba vagyok, egyiknek sincs baja velem az meg állandóan cs*sztet. De nem gond az érzés egyébként kölcsönös. laugh.gif Sokáig baj volt a lábammal, pontosan a lábujjam volt mindig begyulladva, mindig sántítottam, vérzett, de nem ülhettem örökösen felmentésen, így sokszor tesiztem úgy. Persze a kínok kínját éltem át, mikor menni alig bírtam normálisan, hát még futni. Többször írt anya is papírt felmentésre, mert fáj a lábam, de persze mindig csak a száját húzta és az volt a válasz mindenre, hogy: "Nem igaz, hogy állandóan fáj a lábad, meg ilyenek." Szóval sosem hitte el, úgy csinált, mintha csak kifogás lenne. Nemegyszer cs*szett le az osztály előtt is, mert épp nem bírtam tovább és leültem. Csak akkor, ott kellett volna lehúzni a tornacipőt és megmutatni akár már csak a zoknimat is, ami akkor már tiszta vér volt. Persze utána kikerekedett a szeme miután vittem a kórházi papírt a lábműtétem miatt. rohog.gif 
De volt már nem egy ilyen húzása. Felmérésnél végig azzal volt ki, hogy a fekvőtámaszomat megfelezi, mert "nem jól csinálom." Más még gyatrábban művelte, de az nem zavarta. dry.gif


Nekünk is csinált ilyet, hogy szinte már a földet pusziltam, de csak felet ért... Jujj, sajnálom a lábad miatt :/

"De ilyet nem tehet a tanárod, ha könnyített testnevelésen kell részt venned és papírod is van! ohmy.gif A sulimban mesélte az egyik csaj, hogy mikor egy másik iskolába járt, könnyített testnevelést kellett csinálnia, mert asztmás volt, de a tanár tök' lesz*rta, és futtatta, a lány rosszul lett, kórházba került és azt hiszem, a tanárt ki is rúgták.
Tavaly én is ilyen félig felmentett voltam, de a tesitanár nem akarta felfogni, és mindent megcsináltatott velem is, amíg anyukám be nem ment és el nem magyarázta neki nyomatékosan. De látom, a te esetedben ez sem segített. mellow.gif Nem kéne szólni esetleg az igazgatónak? unsure.gif"

HÁt... Anyu már lassan ott tart, csak szerintem nem hinne nekünk... És mikor anyu beszél vele, akkor jön azzal, hogy Ő "imád engem, nagyon aranyos lány vagyok" meg ilyenek, amiről a falra tudnék mászni, annyira átlátszó biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., minibogárka, Beyla, MadHatter
2013. augusztus 30. 17:46 #5629
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Idézet (Ms.Princess @ 2013.08.30. 15:16)
Nekünk is csinált ilyet, hogy szinte már a földet pusziltam, de csak felet ért... Jujj, sajnálom a lábad miatt :/
"De ilyet nem tehet a tanárod, ha könnyített testnevelésen kell részt venned és papírod is van! ohmy.gif A sulimban mesélte az egyik csaj, hogy mikor egy másik iskolába járt, könnyített testnevelést kellett csinálnia, mert asztmás volt, de a tanár tök' lesz*rta, és futtatta, a lány rosszul lett, kórházba került és azt hiszem, a tanárt ki is rúgták.
Tavaly én is ilyen félig felmentett voltam, de a tesitanár nem akarta felfogni, és mindent megcsináltatott velem is, amíg anyukám be nem ment és el nem magyarázta neki nyomatékosan. De látom, a te esetedben ez sem segített. mellow.gif Nem kéne szólni esetleg az igazgatónak? unsure.gif"
HÁt... Anyu már lassan ott tart, csak szerintem nem hinne nekünk... És mikor anyu beszél vele, akkor jön azzal, hogy Ő "imád engem, nagyon aranyos lány vagyok" meg ilyenek, amiről a falra tudnék mászni, annyira átlátszó biggrin.gif


Tesitanárom 2. kiadás. laugh.gif A falra tudnék tőle mászni. Félévkor már nem egyszer 4-est akart adni,annak ellenére, hogy a naplóba csak 5-st írt be. De amúgy koppanás ez neki, mert ha akarná se nagyon tudna ezzel kics*szni velem. Minden másból 5-ös vagyok, az ofő nem engedi neki, hogy a tesivel lerontsa a bizonyítványt. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., minibogárka, MadHatter
2013. augusztus 30. 17:47 #5630
sh1nEE.
sh1nEE.
» ᴍs. ʙᴀʀᴄᴀɢɪʀʟ ღ
 
Státusz~ Pᴇʀғᴇᴄᴛɪᴏɴ ɪs ᴀ ᴅɪsᴇᴀsᴇ ᴏғ ᴀ ɴᴀᴛɪᴏɴ ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1238
Csatolások: 454
Azonosító: 131165
Offline offline
Mindenekelőtt azzal, hogy ma végre elszántam magamat arra az irtózatos tettre, miszerint beslattyogok az Okmányirodába új diákigazolványt csináltatni. {Alamuszi módon hadd jegyezzem meg, bonyolultabb procedúrát már ki sem lehetett volna erre az egyszerű igénylésre találni.} Komótosan húztam egy sorszámot, amin a következő felirat díszelgett: "Elnézést, de a mai napon nem áll módunkban több ügyfelet fogadni."
Mi a franc? Fél 11 sem volt még, a papírforma szerint pedig egészen déli 12 óráig van ügyfélfogadás. Hát köszönöm szépen! glare.gif

A másik incidens ami piszkálja a csőrömet az az, hogy mindössze 2 napja lettem kész az adatlapommal {bár némi alakítgatás és szépészeti beavatkozás még tervbe van véve rajta} de már találkoztam olyan profilokkal, amik sunyi módon lekoppintották az egész koncepciót. Emberek! Egy kis eredetiség szoruljon már belétek! {Akinek nem inge...!!} Lehet kissé túlreagálom az egész szituációt, de elég sokat agyaltam az elrendezésén és a kivitelezésen is.
8 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., itsjustme, MadHatter, Vampiregirl1, JadeB, Eszti0305, Luckie, Beyla
2013. augusztus 30. 18:07 #5631
- törölt felhasználó -    
Idézet (sh1nEE. @ 2013.08.30. 17:47)

A másik incidens ami piszkálja a csőrömet az az, hogy mindössze 2 napja lettem kész az adatlapommal {bár némi alakítgatás és szépészeti beavatkozás még tervbe van véve rajta} de már találkoztam olyan profilokkal, amik sunyi módon lekoppintották az egész koncepciót. Emberek! Egy kis eredetiség szoruljon már belétek! {Akinek nem inge...!!} Lehet kissé túlreagálom az egész szituációt, de elég sokat agyaltam az elrendezésén és a kivitelezésen is.

Én múltkor láttam az egyik tagnál akivel csúnyán összevesztem,mert nem neki adtam igazat (már régebb leírtam,adatlappal kapcsolatban,azóta letiltott),25-én módosította a lapját és azt vettem észre,hogy ilyenek szerepelnek #BigTimeRush #24/Seven ... stb. amiket én már előbb csináltam meg.Tudom,ez kis probléma,de akkor is.Nem írhatok neki levelet,mert hát a drágaság engem tart majdnem h*lyének és erre letilt,mert nem úgy van a dolog ahogy ő állítja... az eszem megáll komolyan rolleyes.gif
On:
Hétfőn suli,új iskolába megyek.Nem tudom,hogy milyenek lesznek az osztálytársaim,csak párat láttam a beiratkozásnál (jó,hogy 3 osztálytársam ugyanúgy osztálytársaim lesznek),a tanárokra vagyok kíváncsi,meg mindenre.Annyira nem várom a sulit,buszoznom kell,nem tudom,hogy hányra érek haza...
A másik pedig a szomszédomból annyira elegem van.Ma újra eltűnt a kismacskánk pedig nyakörv is van rajta és tudják,hogy a miénk,de akkor is annak a r*hadt gyerekének kell.Mikor először elment másnap előkerült és ők (anya és a kisgyerek) elkezdték keresni a macskát,mikor meglátta,hogy itt van nálunk elkezdett bőgni.B*sszus látta,hogy a miénk akkor minek bőg?Nem értem,hogy minek kell szerencsétlen macskát bezárni és miért kell elvenni tőlünk?Jó,hogy ki nem állhatjuk egymást,de akkor is,egy állatról van szó és nem játékról.Gondolom holnap újra meglesz a macska,mert mindig így szokott lenni
10 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., MadHatter, Vampiregirl1, sh1nEE., JadeB, minibogárka, Eszti0305, Luckie, Beyla, Sztár Mániás
2013. augusztus 30. 18:22 #5632
- törölt felhasználó -    
Észrevehettétek, hogy mostanában elég könnyen fel lehet bosszantani. Most jelenleg az ellenségemmel Láttam egy képet róla (mondhatom nagyon jó lett), és már felment az agyvizem. Nem hiszem el, hogy még a nyáron is látnom kell, igaz, hogy 3 nap múlva úgy is naponta fogom látni (sajnos), de akkor is 3 nap múlva! Simán eléltem volna a maradék 3 napot az ő feje nélkül is. furesz.gif
3 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., Vampiregirl1, Sztár Mániás
2013. augusztus 30. 18:26 #5633
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Egy szökőévben egyszer szerelmes leszek,erre most talán soha a büdös életbe nem találkozok vele,és egy sziát nem hallottam tőle,mikor eljöttem a táborból..nagyon f*sza érzés...És az már csak mellékes,hogy anyám felb*szta az agyam,nem hagy békén,pedig szépen (is) kértem,és nem tudja befogni gy percre a száját...
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. augusztus 30. 18:47 #5634
- törölt felhasználó -    
Az elmúlt napokban nagyon ki vagyunk borulva. Legalábbis én igen, ugyanis szinte minden nap (igen, három óránként biztos) hallani olyan szintű szintű kutyaugatásokat innen-onnan (legfőképpen a mi utcánk környékéről), mintha azt a szegény állatot bántanak, kínoznánk, vagy én nem is tudom. Így ez leírva semminek tűnhet, de ha hallod, akkor egyszerűen mintha a szívedet tépnék ki. Nagyon félek, és a helyzet az, hogy régebben már voltak erre kutyatámadós incidensek, éppen ezért nem merem elvinni a saját kutyusomat sétálni sem. Szóval, nem tudom mi van itt, de nagyon félek, hogy bántanak egy szegény állatot, vagy nem is tudom... Lehet, hogy jobb nem belegondolni. sad.gif
12 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., itsjustme, hayley4, MadHatter, Vampiregirl1, JadeB, areo, Angelx, minibogárka, Luckie, Beyla, Sztár Mániás
2013. augusztus 30. 18:50 #5635
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Közeledik a suli és az évzárón reggel fől kell keli 8-kor .. Pedig én mindig 8 után kelek fől ha fölkelek nyolckor olyan vagyok mind egy hulla... dry.gif
2013. augusztus 30. 18:54 #5636
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
mindenki panaszkodik a suli miatt, csak mert be kell menni, és találkozni a nemszeretett osztálytársakkal. irigyellek titeket, hogy nektek ennyi az egész, komolyan. az enyém egyházi suli lett, úgyhogy most derült ki, hogy fél8-ra be kell mennem, lesz egy névsor ellenőrzés, mert ha nem vagy bent, igazolatlant kapsz, utána 8-10 között szépen végigfogok hallgatni egy csodálatos istentiszteletet ateista léttemre, aztán utána kezdődnek a kötelező jellegű osztályfőnöki óráim, ami azt jelenti, hogy már a legelső nap bent leszek mininum fél3-3-ig. érdekes, tavaly már 11-kor itthon ültem... nos, csókoltatom azt az ökröt, aki ezt kitalálta... smileeee.gif
15 felhasználónak tetszik: Beach Baby, Angelx, Minimanó94, icarlyluv, sh1nEE., MadHatter, Vampiregirl1, Jolie_77, JadeB, minibogárka, Luckie, Beyla, Sztár Mániás, hayley4, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 30. 19:03 #5637
- törölt felhasználó -    
Ma épp a "drága" sógorom borított ki. Nem valami jó a kapcsolatunk, a nővérem miatt tűrjük csak meg egymást. Semmi humorérzéke nincs, totál másképp látja a világot, amivel nem is lenne semmi baj, de egyszerűen annyira tapintatlan és bunkó tud lenni, hogy az hosszútávon elviselhetetlen. Már ott tartok, hogy ha hazajön a munkából, húzok haza, és így sajnos mostanában alig tudok normálisan találkozni a nővéremmel, anélkül, hogy Vele ne fussak össze. A mai nap - de ezt egyébként már megcsinálta - betört a szobámba (kisebb családi gyülekező van most nálunk) hogy köszönjön, én éppen Pretty Little Liarst néztem, hogy elüssem az időt, erre ő megkérdezte, hogy már megint milyen "szart" nézek. Ezt már megtette pl. a True Blooddal is, különböző vígjátékokkal, amiket sosem tudok megunni, stb, stb.
Felháborítónak találom, hogy egyszerűen van képe újra meg újra játszani, és azt hiszi, vicces. Hát nekem nem az. Amúgy is tele van vele a hócipőm, de hogy állandóan leszarozza az ízlésemet, akármit is nézek, az már kezd túlmenni minden határon. Amivel végképp elszakadt a cérna, hogy egyszer ki kellett a suliban tölteni egy tesztet (afféle IQ teszt szerűség) amikor megmondtam az eredményt (büszke voltam rá) akkor nemes egyszerűséggel kiröhögött, mintha jelezné, hogy "ugye ezt te sem gondolod komolyan, miért találsz ki ilyet". Elegem van belőle, egyébként is rossz napom volt, teljesen kimerültem, úgyhogy bőgtem is egy jót, annyira felhúzott, hogy mellette álltak ki, nem mellettem. Megint.
12 felhasználónak tetszik: itsjustme, Angelx, icarlyluv, MadHatter, Vampiregirl1, JadeB, minibogárka, Luckie, Beyla, Sztár Mániás, hayley4, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 30. 20:27 #5638
- törölt felhasználó -    
Húgom egyik barátnőjével. 12 éves, és most kiírta Facebookra, hogy segítséget kér, mert nem tudja, hogy teherbe eshet-e, ha a pasijával hátulról csinálták. Mondom WTF? 12 évesen én még babáztam, meg mesekönyveket olvastam, nem ilyesmik foglalkoztattak. Nem hiszem el, hogy vannak ilyen kislányok. omg.gif
11 felhasználónak tetszik: Jolie_77, icarlyluv, Vampiregirl1, JadeB, MadHatter, minibogárka, Luckie, Beyla, Sztár Mániás, hayley4, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 30. 20:29 #5639
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2013.08.30. 18:54)
mindenki panaszkodik a suli miatt, csak mert be kell menni, és találkozni a nemszeretett osztálytársakkal. irigyellek titeket, hogy nektek ennyi az egész, komolyan. az enyém egyházi suli lett, úgyhogy most derült ki, hogy fél8-ra be kell mennem, lesz egy névsor ellenőrzés, mert ha nem vagy bent, igazolatlant kapsz, utána 8-10 között szépen végigfogok hallgatni egy csodálatos istentiszteletet ateista léttemre, aztán utána kezdődnek a kötelező jellegű osztályfőnöki óráim, ami azt jelenti, hogy már a legelső nap bent leszek mininum fél3-3-ig. érdekes, tavaly már 11-kor itthon ültem... nos, csókoltatom azt az ökröt, aki ezt kitalálta... smileeee.gif

Ismerős az érzés, minden áldott évnyitón és évzárón(ilyenkor a legjobb, meg ballagáskor, az udvaron a 30valahány fokokban a tűző napon...), plusz néha ünnepségeken is, ja és ki ne felejtsem a családi miséket vasárnap este 6-tól(!!), amik kötelezőek... rolleyes.gif
2013. augusztus 30. 20:36 #5640
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Idézet (Beach Baby @ 2013.08.30. 20:27)
Húgom egyik barátnőjével. 12 éves, és most kiírta Facebookra, hogy segítséget kér, mert nem tudja, hogy teherbe eshet-e, ha a pasijával hátulról csinálták. Mondom WTF? 12 évesen én még babáztam, meg mesekönyveket olvastam, nem ilyesmik foglalkoztattak. Nem hiszem el, hogy vannak ilyen kislányok. omg.gif


Én attól dobom el az agyam, hogy ilyeneket még ki is írnak, had lássa mindenki. Nem bírom az ilyen embereket megérteni. blink.gif 12 évesen pedig büszke lehet magára...Hová fajul ez a világ??!
10 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Beach Baby, icarlyluv, MadHatter, Vampiregirl1, Luckie, Beyla, Sztár Mániás, hayley4, Nórii. SelFan.
540 oldal 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!