Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 13. 15:25 #5841
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mrs.Jack Frost @ 2013.09.11. 14:52)
Ma a tanárommal.. 
Órára ment a futás utána Lefutottam a 2 kört utánna  plusz +3 -.- és hogy nem mondta az időt nekem..

Borzasztó 5-kört futottál mi meg 10-et szoktunk. dry.gif
2013. szeptember 13. 15:50 #5842
- törölt felhasználó -    
Idézet (szofipasa888 @ 2013.09.13. 15:25)
Borzasztó 5-kört futottál mi meg 10-et szoktunk. dry.gif

Most éppen az zavar, hogy minden roh@dt hozzászólásra reagálnod kell. Irritáló ám... unsure.gif
8 felhasználónak tetszik: MadHatter, Vampiregirl1, Beyla, JadeB, Mrs.Jack Frost, Jody, Jolie_77, icarlyluv
2013. szeptember 13. 15:52 #5843
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Most éppen az egyik "barátnőmmel." Ír nekem, hogy menjünk már valahova, (MOST) mert annyira unatkozik...Írtam neki, hogy bocsi, de most nem jó, mert nincs kedvem, ráadásul tök sz*r az idő is, semmi kedvem ilyenkor sétálgatni meg mit tudom én még mit akart. Ráadásul megvagyok fázva, hiányzik nagyon még a császkálás, örülök ha bent vagyok a házba ilyenkor és gyógyulgatok. Erre megkapom azt, hogy én milyen unalmas vagyok, meg, hogy velem semmit nem lehet csinálni, meg sosincs kedvem semmihez meg így-meg úgy. Ami hozzáteszem nem igaz, mert nyáron is ha szólt, hogy menjünk ide-oda én ugrottam és mentem. Igazából unom már azt, hogy egyszer jó vagyok neki, utána meg mindig belém köt. Ebben a pár hónapban pedig igen sokat változott. LB-m is észrevette, hogy egyszer jók vagyunk, utána meg kotrik más után.
De régebben is sokszor megbántott már. Egy időben csak úgy poénból mindig hozzám vágta, hogy "te stréber!" Igen, jó tanuló vagyok, osztályelső, de azért az túlzás, hogy stréber. Tudom, hogy nekem ez a kötelességem, a tanulás és ennyi. Ez pedig eléggé rosszul esett akkoriban, bár ha most mondaná már nagyon nem érdekelne. Sokszor érzem azt, egyébként, hogy irigykednek az miatt, ha a tanár felhoz példának, vagy könnyebben adja meg a jobb jegyet. De most már ezek sem tudnak érdekelni, sőt, csak azért is tenni fogok érte, hogy még ennél is jobban irigykedjenek és így kell hozzá állni.

És még az is kiakasztott ma, hogy bejelentették, hogy jövő héten matek doga. F*sza, még a fél osztálynak gőze sincsen az anyagról, köztük vagyok részben amúgy én is. (a matek sosem ment olyan jól, mindig küszködök vele) omg.gif Szóval előre félek, hogy mit fogok ott produkálni. unsure.gif
10 felhasználónak tetszik: szofipasa888, Effy.01, MadHatter, Vampiregirl1, icarlyluv, Beyla, Nórii. SelFan., Jody, Sztár Mániás, drfan
2013. szeptember 13. 16:31 #5844
- törölt felhasználó -    
Ez a péntek 13. tényleg egy rohadt szerencsétlen nap... Egyszerűen torkig vagyok ma mindennel. Kezdjük drágalátos kémia/fizika tanárnővel, aki korán reggel az őrületbe kergetett minket, majd az utolsó óránkon ismét. Aztán itt van osztályfőnököm is, aki elvárja, hogy a 10 perces szünet alatt magoljunk be valami jó hosszú szöveget, és óra elején mondjuk fel neki. Ráadás, hogy matekból írunk jövőhéten, és a fél osztály nem érti az anyagot - nekem aránylag megy -, emellett hétfőn még a 8. órában közmunkás előadás lesz, vagyis elkésünk tesiről, és úgy is mi szívjuk meg, már előre látom. Erre jön ráadásként a szerelem... 15 éves vagyok, nem tudom, miért szenvedek ennyit emiatt, de igen, most egyet kell értenem a kedvenc írómmal, aki egyszer azt írta, "A szerelem a gyengéknek való: birtokol, megbénít és megöl."...
Ja, és csak úgy mellesleg, lekéstem a buszt, és várhattam egy órát. Oké, nem volt az olyan szörnyű, de azért az ember örül, ha hamar hazaér pénteken...
Szerk.: Most már anyu is itt b*sztat...
6 felhasználónak tetszik: MadHatter, Nórii. SelFan., JadeB, Vampiregirl1, Jody, Sztár Mániás
2013. szeptember 13. 17:00 #5845
- törölt felhasználó -    
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2013.09.13. 14:49)
Nálunk is hasonló a helyzet. Hárman vagyunk kommunikációsok az osztályban, ráadásul a suliban is csupán két osztálynak - 12. és 10. - van kommunikációja, mert többször nem indítanak. Tavaly 9-en kezdtünk, de félévkor ketten átmentek szakiskolába, mostanra meg már a 7-ből 3 lebukott és egy szak váltás is történt. Ez még mind semmi, mert egyik lány is szakot akar váltani, szóval ketten maradnánk kommunikáción, mivel a harmadik csak miattam nem megy át másik szakra. Osztályfőnököm azt mondta, nem szüntethetik meg a szakunkat, mivel már tavaly elindították, úgyhogy most már maradnia kell. Meg volt olyan osztály, ahol a vegyészek négyen voltak, mégis ment tovább. És, mint tudjuk, a négy sem egy nagy létszám. Szóval teljesen átérzem a helyzetet, én is nagyon be voltam parázva, enni sem tudtam napokig, és még most is félek, hogy mi van, ha mégis megszüntetik a kommunikáció szakot. Nincs a közelben olyan középiskola, ahol tanulhatnék újságírónak... Nem tudom, mi lenne velem, ha ennek vége lenne. unsure.gif


Hát igen, az a baj, hogy akik erről döntenek, csak számokat látnak. Például egy porcelánfestőnek bőven elég az öt fő, mert többet úgysem tudnának fölvenni, most akkor minek képezzenek 30? Meg például a kárpitos is egy olyan szakma, ahol nem kell, hogy tömve legyen az osztály. Mert tavaly egy olyan osztályt akartak megszüntetni.
Nálunk nem is nagyon akarták engedni, hogy induljon porcelánfestő szak, csak a Zsolnay erőltette nagyon. Aztán megengedték, de közben röhögtek, mondván, hogy úgy is be fog csődölni. Hát mondom, azt majd meglátjuk. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 13. 17:08 #5846
- törölt felhasználó -    
Az erősen idézőjeles "barátnőmmel". Aki annak mondja magát holott semmi bizalmasat nem lehet mondani neki mert egyből tovább adja másnak. Aki haragszik rám mert "nem figyelek rá" közben meg ő felejt el szólni hogy "Hé elmentem ne várj." szóval ha nem lenne a legjobb barátnőm (aki nem ő) talán kereshettem volna h mégis hová tűnt... A második dolog a divatfanság. Egyszerűen már a hányinger kerülget még a gondolattól is hogy vannak olyan emberek akik valamit azért szeretnek mert"menő" . :/ Beszélgetünk a Slipknotról erre közbeszól valaki és megkérdezi h az mi. Aztán jön azzal hogy"ja, hallottam már róluk lehet hogy még egy számot is hallgattam tőlük...". Mi az hogy egy számot? Ezelőtt egy pár nappal teli nyomta a zenés topikot Slipknottal, és nem tudja kik ők? Hát csak gratulálni tudok neki, még az értelem is sugározik belőle.
7 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., coke., JadeB, MadHatter, Beyla, Effy.01, icarlyluv
2013. szeptember 13. 17:14 #5847
NiceandCute
NiceandCute
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1348
Csatolások: 3626
Azonosító: 137967
Offline offline
Mostanában egy két ismerősöm próbálja rám erőltetni a saját világnézetét és nem mindenben értünk egyet ezen a téren. Én szeretnék önmagam lenni és ha velük beszélgetek úgy érzem meg kell felelnem nekik. Nehéz, mert szeretem őket de szerintem nem mehet tovább, hogy csak akkor vagyunk jóban ha megfelelek nekik. A vallásról van szó. Lehet végre teljesen öszintén beszélnem kéne erről, csak annyira benne vannak már ebbe az egészbe, hogy nehéz velük szót érteni. :S
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Effy.01, Nórii. SelFan., drfan
2013. szeptember 13. 17:17 #5848
- törölt felhasználó -    
Az elvetemült One Direction rajongókkal. Azaz bocsánat, a "directionerekkel". dry.gif
6 felhasználónak tetszik: JadeB, icarlyluv, MadHatter, Skylar, drfan, Zsuzsy93
2013. szeptember 13. 17:27 #5849
- törölt felhasználó -    
Két évfolyamtársammal. Alapból jó fejek, de. Igen, szeretek sötét, szegecses ruhákba öltözni, és máris azt mondják, hogy emó-s vagyok. Nem azért, igen szeretem a sötét színeket, a rock zenét, de ettől még nem leszek emós (szerintem). viselkedésileg tök normális vagyok, ugyan olyan, mint eddig. Persze nem azt modnom, hogy aki emó, punk, hippi, stb. az rossz, ember, mert egyáltalán nem biztos. Lehet, hogy egy átlagos külsejű ember, egy bunkó, nemíromidemertkitiltanak, és lehet, hogy egy emós stílusú ember, pedig kedves, normális. Nem értem, mire jó, hogy mindig a külső alapján ítélik meg az embert. omg.gif
7 felhasználónak tetszik: icarlyluv, JadeB, MadHatter, Beyla, Effy.01, Nórii. SelFan., drfan
2013. szeptember 13. 17:29 #5850
- törölt felhasználó -    
Ma mindennel dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. szeptember 13. 18:55 #5851
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Sok mindennel, amiket egyszerűen nincs erőm részletezni rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., Sztár Mániás
2013. szeptember 13. 19:17 #5852
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Alapból utálom,ha valaki a hátam mögött szervezkedik olyan ügyben,ami engem is érint,de ha mindezt még nyilvánosan is tagadja előttem az illető,azt már nem vagyok képes tolerálni.Ma éppen ez történt,és eléggé a szívembe vágott,mert tulajdonképpen lesz*rták,hogy én mit szeretnék,vagy hogy egyáltalán a világon vagyok.
7 felhasználónak tetszik: JadeB, MadHatter, Beyla, Sztár Mániás, Nórii. SelFan., Luckie, Ayame.01
2013. szeptember 13. 19:57 #5853
- törölt felhasználó -    
"Megölte kutyáját egy őrült 1D rajongó"... Mi a fene történt a világgal, emberek? Nehogy az legyen a legfontosabb dolog, hogy azon a hülye twitteren bekövessen egy sztár... Persze úgy látszik, okoz még meglepetést az emberiség. Komolyan szörnyülködöm azon, hogy milyen világban élünk. reklamalo.gif
16 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Eszti0305, JadeB, NiceandCute, MadHatter, Beyla, Skylar, Sztár Mániás, Mrs.Jack Frost, Effy.01, icarlyluv, Nórii. SelFan., Jolie_77, drfan, baisée, Luckie
2013. szeptember 13. 22:24 #5854
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5292
Csatolások: 284135
Azonosító: 204424
Offline offline
Mostanság nagyon sokat panaszkodok, de van is mire az a baj. rohog.gif Ma reggel arra keltem, hogy majdnem bepisiltam a fájdalomtól, annyira izom lázam van. Tegnap dupla tesim volt és végig futtattak minket a városon (szó szerint!). Nem elég, hogy a tesik előtt volt egy lyukas óránk, amin elvileg bármit csinálhattunk volna, neem azt is vegyék el tőlünk. Szépen kettes oszlopba neki indultunk a városnak az egyik feléből, a másik felébe, mivel a tanárok a kaccon akartak minket gyilkolni. Szóval ezzel még nem is lenne semmi baj, DE a kaccig ennyit kellett "bemelegítő kocogásnak" futnunk. Amúgy nem tudom, hogy mi az osztályomnak a kocogás, mert az ahogyan ők futották már gyors futás volt. unsure.gif Azt hittem, hogy kiköpöm a tüdőmet amikor oda értem. És akkor még 400 métert kellett futnom időre/jegyre és 100 métert is szintén ugyan ezekre. Majdnem eldobtam az agyamat komolyan. Nem tudom, hogy miért a belügyi osztályt választottam. És most mi van velem?! Alig bírok mozogni, mert úgy fáj a seggem, combom és a vádlim is. És hétfőn kezdődik ez az egész elölről. mega_shok.gif
9 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, Sztár Mániás, Vampiregirl1, icarlyluv, Nórii. SelFan., JadeB, Luckie, Eszti0305
2013. szeptember 13. 23:19 #5855
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6906
Csatolások: 404308
Azonosító: 206112
Online online
2-3 órája gondoltam átmegyek anyámékhoz tévézni,mert innen jónak hangzott ami ment. Az így jártam anyátokkal ment,gondoltam maradok és megnézem. Fél perc se telt el,belépett pizsamábólmajdnemkintas*ggem szájrusz valami nagyon nyekergős szinkronnal. rolleyes.gif Azt hittem beverem a tévéképernyőjét,hogy 1 évbe 1x átmegyek tévézni és akkor is ez fogad. dry.gif Nem is csoda,hogy nem tévézek.
Múltkor is ébredés után rögtön azt hallottam,hogy wíííkentsztááápp... Nagyon jól esett ez ébredés után mondhatom.
9 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, Vampiregirl1, baisée, icarlyluv, BenGergReg, Eszti0305, Nórii. SelFan., drfan
2013. szeptember 13. 23:21 #5856
- törölt felhasználó -    
Mivel mindjárt vége a napnak, semminek.
Ritka, amikor ezt mondom. smileeee.gif wink.gif unsure.gif
2013. szeptember 13. 23:25 #5857
- törölt felhasználó -    
A mai napomat még a kutyagyilkos szánalombomba sem tudja beárnyékolni ^^
2013. szeptember 14. 08:06 #5858
- törölt felhasználó -    
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2013.09.13. 19:57)
"Megölte kutyáját egy őrült 1D rajongó"... Mi a fene történt a világgal, emberek? Nehogy az legyen a legfontosabb dolog, hogy azon a hülye twitteren bekövessen egy sztár... Persze úgy látszik, okoz még meglepetést az emberiség. Komolyan szörnyülködöm azon, hogy milyen világban élünk.  reklamalo.gif

Na ja, az ilyen helyzetekben ha tehetném letagadnám, hogy ember vagyok. Amilyen őrültekkel vagyunk körülvéve ez a legjobb megoldás. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., icarlyluv, Luckie, MadHatter
2013. szeptember 14. 10:43 #5859
icarlyluv
icarlyluv
Anti-Fairy
 
StátuszFollow the blood
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.24.
Hozzászólás: 1142
Csatolások: 1
Azonosító: 196679
Offline offline
1. Izomlázzal. Két egymást követő napon 1.nap tesim 2.napon táncom van. Tesin futottunk, párban voltunk és én az osztály leggyorsabb futólyával voltam együtt, csak 1 méterrel hagyott le, ami tőlem szép teljesítmény. Táncon aztán fájt a lábam mint a marha, de nem érdekelt, ma már megbántam rohog.gif
2. Megfogadtam, hogy idén megtanulok gitározni, rajzolok egy mangát, írok egy regényt, tanulok japánul, javítok a jegyeimen stb. Egyikből se lett semmi, 2 hónap alatt meg nehéz lenne mindjent összehozni. Nem hiszem el, hogy ilyen lusta vagyok dry.gif
3. (Ez szerencsére kicsi probléma smileeee.gif ) Nem láttam a Madagaszkár pingvinjeiből a The penguin who loved me című részt:(
6 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., Vampiregirl1, BenGergReg, Beyla, MadHatter, Sztár Mániás
2013. szeptember 14. 12:59 #5860
- törölt felhasználó -    
Semmivel, mert szombat van.
540 oldal 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!