Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 28. 15:35 #6081
- törölt felhasználó -    
Tulajdonképp ugyan azzal, amivel már tegnap is szenvedtem, meg kb. egy fél órával ezelőtt a szemem előtt élesztették újra a szomszédot, apukám hívta ki a mentőket, és lehet, hogy ezzel csak én vagyok így, de az ilyenek engem idegileg rettentően megviselnek, és hetekbe telik, mire fel tudom dolgozni az ilyen látványokat! Szóval most egy hétig újra nem leszek magamnál.. Most is még reszketek, mint a kocsonya, mert hát nem volt túl jó érzés ezt látni.
13 felhasználónak tetszik: JadeB, Beyla, Reija, Guitarist, TheDanush, BenGergReg, MadHatter, Bella99, CsakegyFanni, icarlyluv, Nórii. SelFan., Lil98, Jody
2013. szeptember 28. 15:59 #6082
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Törpi. @ 2013.09.28. 15:35)
Tulajdonképp ugyan azzal, amivel már tegnap is szenvedtem, meg kb. egy fél órával ezelőtt a szemem előtt élesztették újra a szomszédot, apukám hívta ki a mentőket, és lehet, hogy ezzel csak én vagyok így, de az ilyenek engem idegileg rettentően megviselnek, és hetekbe telik, mire fel tudom dolgozni az ilyen látványokat! Szóval most egy hétig újra nem leszek magamnál.. Most is még reszketek, mint a kocsonya, mert hát nem volt túl jó érzés ezt látni.

Mázlista, tudom, hogy ez most kissé érzéketlenül hangozhat tőlem, hiszen egy emberi élet forgott kockán, és tulajdonképpen egy élettelen testet láttál, de egyfolytában kórházakban is azért lobbizok, hogy legalább egy CPR-t láthassak defibrillátorral meg minden flanccal. Irigyellek részben, mert igazi újraélesztéshez még sosem volt szerencsém semmilyen formában sem. Bár már gondolkoztam rajta, hogy mi van, ha valaki összeesik mellettem, és akkor nekem kell egy felnőtt BLS-t és CPR-t alkalmazni addig, amíg a mentő ki nem ér. Szerintem próbáld a dolgot pozitívan felfogni, mert nem sokan látnak újraélesztést. Az embert megviseli az ilyesmi, pláne, ha nincs hozzászokva az ilyen dolgokhoz, de, mint írtam, nézd pozitívan!smileeee.gif Van itt egy retardált önkéntes, aki újraélesztést akar nézni.XD
5 felhasználónak tetszik: JadeB, TheDanush, MadHatter, AmyVie, Jody
2013. szeptember 28. 16:24 #6083
- törölt felhasználó -    
Csütörtökön szálltunk le a barátnőimmel a troliról, ami persze dugig volt, és mivel az emberek olyan lassan szálltak le a második ajtónál, gondoltam a harmadikhoz megyek hogy leszállhassak, erre amikor mondom hogy "Leszállhatnék?" nagyon kedvesen és illendően a bunkó nő azt mondja hogy persze, és felszáll a trolira. blink.gif Tavaly pedig majdnem fenn ragadtam rajta megint, mert hatszáz öregasszony állt be az ajtóba, és megengedett leszállni két embert, én meg aki kicsit beljebb volt a full tele lévő trolin, alig birtam leszállni. Komolyan, hova süllyed még a világ? Az emberek nem tudnak két másodpercet várni, mig leszállnak az emberek? unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. szeptember 28. 16:27 #6084
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.09.28. 15:59)
Mázlista, tudom, hogy ez most kissé érzéketlenül hangozhat tőlem, hiszen egy emberi élet forgott kockán, és tulajdonképpen egy élettelen testet láttál, de egyfolytában kórházakban is azért lobbizok, hogy legalább egy CPR-t láthassak defibrillátorral meg minden flanccal. Irigyellek részben, mert igazi újraélesztéshez még sosem volt szerencsém semmilyen formában sem. Bár már gondolkoztam rajta, hogy mi van, ha valaki összeesik mellettem, és akkor nekem kell egy felnőtt BLS-t és CPR-t alkalmazni addig, amíg a mentő ki nem ér. Szerintem próbáld a dolgot pozitívan felfogni, mert nem sokan látnak újraélesztést. Az embert megviseli az ilyesmi, pláne, ha nincs hozzászokva az ilyen dolgokhoz, de, mint írtam, nézd pozitívan!smileeee.gif Van itt egy retardált önkéntes, aki újraélesztést akar nézni.XD

Igazat megvallva eddig én is így voltam vele, de ahogy láttam, hogy ott csuklik össze előttem 1 méterre, teljesen más véleményre tértem smileeee.gif És azt hittem, én is ott esek össze.. Meg igazából az én idegeim cérnából vannak, mivel ha már egy halott macskát látok az úton, akkor rosszul leszek rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, Jody
2013. szeptember 28. 17:33 #6085
- törölt felhasználó -    
Az iskolával... Szeretem az új iskolát,a közösséget,de ami ott folyik.Majdnem minden nap változik az a nyomorult órarend.Egyik nap van 7 órám,másik nap nincs... csütörtökön van 0. órám,jövő héten pedig nincs.Olyan rossz,hogy 8 órám van minden nap (kivétel pénteken), 15:55-kor végzek és kb 16:45-kor jön a buszom és Őrbottyánig állnom kell,reggel pedig alig bírok leszállni,mert sokan vannak.A magyar tanárom egy görény.Mindenkivel ordítozik ha mást csinál,tegnap le is ugatott,mert színeztem... csak azért színeztem,hogy a szöveget elkülönítsem a többitől,de azért le kell ugatni rolleyes.gif Gyorsan diktál,ha valaki vissza mondja azt a szót ahol lemaradt már leh*lyéz,hogy milyen szerencsétlen.Nem tehetünk róla ha gyorsan mondja el
5 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Beyla, MadHatter, Nórii. SelFan., Jody
2013. szeptember 28. 17:59 #6086
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2013.09.25. 17:22)

Jó, nem szeretném leszólni az oldalt, meg a moderátorokat, se a cikkírókat, de nekem ez valahogy nem stimmel. Egy sztárportálon elvárná az ember, hogy bárkiről megjelenhessen cikk, és ne csak azokról, akik botrányosak és/vagy vonzzák a népet. Mert igen, sajnos ezekről jelenik meg a legtöbb cikk. 
Kezdem azt érezni, hogy a starity átmegy egy modern pletykalapba, amire a kutya sem kíváncsi. unsure.gif

Nem vitatkozni akarok, de muszáj leírnom a véleményemet, evvel kapcsolatban. A hírszerkesztők - moderátorok - nem csak a felkapott sztárokról publikálnak híreket, ha nem a kevésbé ismert sztárokról is, csak éppen azokról nem igen jelennek meg hírek, illetve nem sok ember van, aki megírná őket. Az életviteles cikkekben sincs hiány, szerintem ez egy remek kis oldal, ahol az ember olvashat kedvére, ami meg nem érdekel nem kell elolvasnod. Ha valakinek nem tetszik a felhozatal fordítson pár percet egy cikk megírására, és biztos vagyok benne, ha van értelme az irománynak és jól összeszedet, akkor megjelenik. Nem szeretnék megsérteni senkit, én csak a véleményemet írtam le!
2013. szeptember 28. 18:05 #6087
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (TheDanush @ 2013.09.28. 17:59)
Nem vitatkozni akarok, de muszáj leírnom a véleményemet, evvel kapcsolatban. A hírszerkesztők - moderátorok - nem csak a felkapott sztárokról publikálnak híreket, ha nem a kevésbé ismert sztárokról is, csak éppen azokról nem igen jelennek meg hírek, illetve nem sok ember van, aki megírná őket. Az életviteles cikkekben sincs hiány, szerintem ez egy remek kis oldal, ahol az ember olvashat kedvére, ami meg nem érdekel nem kell elolvasnod. Ha valakinek nem tetszik a felhozatal fordítson pár percet egy cikk megírására, és biztos vagyok benne, ha van értelme az irománynak és jól összeszedet, akkor megjelenik. Nem szeretnék megsérteni senkit, én csak a véleményemet írtam le!

van igazság a véleményedben, hiszen az én cikkeim sem épp olyan itteni körökben igazán ismert, vagy felkapott emberről vagy épp a zenekaráról szólnak, eddig mégis elsőre kikerült mindegyik cikkem. viszont tény, hogy elsősorban a mainstream dolgok körül forog az oldal, az én cikkem van hogy egy óra alatt eltűnik, míg az ismertebb celebek hírértékkel nem feltétlen rendelkező cikkei egésznap kiemelt helyen szerepelnek, ami valljuk be, irritáló tud lenni... unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: JadeB, Beyla, MadHatter, Jody
2013. szeptember 28. 22:21 #6088
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Most éppen azzal, hogy megírtam egy cikket, és megint nem látom hogy ki lenne rakva. Ez sem tartalmazta a mai tucat sztárokat, csak azt hogy egy keményebb műfajban az énekesnőnek új kislemeze jön.. Jobbik esetben napok után már kirakják.. HA kirakják.. De persze ha májli vagy herri sztájl elfingja magát, az 10 perccel a történet után már kint van.. Komolyan már rohadtul idegesítő, hogy egy csomó időt belefektetek a semmibe..

Aztán ezzel a rohadt léggyel ami akkora mint Texas,és a fejem felett zizeg,és ettől agyf*szt kapok,de nem tudom leütni se, mert folyton a laptopot találom el... -.-
8 felhasználónak tetszik: JadeB, Beyla, Ms. Shorty, icarlyluv, TarjaNightwish, MadHatter, AmyVie, Jody
2013. szeptember 29. 07:50 #6089
- törölt felhasználó -    
Idézet (TheDanush @ 2013.09.28. 17:59)
Nem vitatkozni akarok, de muszáj leírnom a véleményemet, evvel kapcsolatban. A hírszerkesztők - moderátorok - nem csak a felkapott sztárokról publikálnak híreket, ha nem a kevésbé ismert sztárokról is, csak éppen azokról nem igen jelennek meg hírek, illetve nem sok ember van, aki megírná őket. Az életviteles cikkekben sincs hiány, szerintem ez egy remek kis oldal, ahol az ember olvashat kedvére, ami meg nem érdekel nem kell elolvasnod. Ha valakinek nem tetszik a felhozatal fordítson pár percet egy cikk megírására, és biztos vagyok benne, ha van értelme az irománynak és jól összeszedet, akkor megjelenik. Nem szeretnék megsérteni senkit, én csak a véleményemet írtam le!

Ahogy én sem vitatkozni szerettem volna, csak a véleményemet írtam le. pardon.gif
Igazad van nagyrészt, de írtam egy kevésbé ismert emberről cikket, és nem jelent meg. Mivel újságírónak tanulok, nem hiszem, hogy a fogalmazásommal lett volna baj. unsure.gif
Az életviteles cikkekkel nincs semmi bajom, nem azokról mondtam el a véleményemet.
On:
Most éppen azzal, hogy az embereket zenei stílus alapján különböztetik meg. Én képes vagyok szinte bármit meghallgatni, és ezt sokan nagyon jól tudják. Egyik barátnőm mégis elkezdett nekem arról beszélni múltkor, hogy az SzJG miatt a húga az olyan emos(!!!) zenéket hallgatja, mint a Fall Out Boy. Nem tudom, mi ezzel a probléma, én is szeretem pár számukat. Ha a húga a tuctuc zenéket hallgatná, nyilván az lenne a baj. Nem hiszem, hogy a zenei ízlés alapján kéne megkülönböztetni az embereket, és eldönteni, normálisak-e. A zene csak egy dolog. Attól még, hogy valaki 1D rajongó, nem kellene állandóan azt hangoztatni, hogy "én ilyennel nem barátkozom". Persze ugyanez érvényben van visszafelé is. Vannak, akik nem barátkoznak azokkal, akik rockot, netán rap-pet hallgatnak, mivel ők elvileg különcök. Hát nem tudom, ha én barátkozni akarok, biztos nem azt nézem, hogy ki milyen zenét hallgat. Ha teljesen eltérőt, mint én, akkor a zene nem lesz közös témánk, és ennyi. De ettől még nem hiszem, hogy el kéne ítélni az embereket. pardon.gif
9 felhasználónak tetszik: Ms. Shorty, icarlyluv, itsjustme, Nórii. SelFan., Beyla, JadeB, Lil98, AmyVie, Jody
2013. szeptember 29. 13:50 #6090
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Divatfanokkal. De borzasztóan.. Hallanak egy számot (jelen esetben WT ft. Tarja-Paradise), és már úristen hogy imádják az előadókat.. De ha azt kérdezném mit gondol egy 500 letters szövegről, vagy egy Memories-ről, gondolom azt hinné valami betegség,vagy nem is tudom.. Értem én, hogy szeret egy számot, de attól még nem kell mondani hogy ekkora meg akkora fan vagyok.. Szinte minden énekesnőnél és együttesnél vannak ilyen divatfanok. Csuknám a fejüket a laptopom közé.Hatszor.Hogy fájjon.
6 felhasználónak tetszik: Reija, itsjustme, TarjaNightwish, Beyla, JadeB, Jody
2013. szeptember 29. 13:55 #6091
- törölt felhasználó -    
Idézet (kicsikoki @ 2013.09.29. 13:50)
Divatfanokkal. De borzasztóan.. Hallanak egy számot (jelen esetben WT ft. Tarja-Paradise), és már úristen hogy imádják az előadókat.. De ha azt kérdezném mit gondol egy 500 letters szövegről, vagy egy Memories-ről, gondolom azt hinné valami betegség,vagy nem is tudom.. Értem én, hogy szeret egy számot, de attól még nem kell mondani hogy ekkora meg akkora fan vagyok.. Szinte minden énekesnőnél és együttesnél vannak ilyen divatfanok. Csuknám a fejüket a laptopom közé.Hatszor.Hogy fájjon.

Látom megérintett a téma biggrin.gif Amúgy csak annyit tudok mondani, hogy respect. Ezek meg előbb-utóbb meg fogják unni őket, aztán majd találnak másik "kedvencet"... Jobb is. Egyébként szerintem is kínai lenne nekik egy My Winter Storm avagy Mother Earth elemzés. Persze ha egy black metál számot csináltak volna sátánista szimbólumokkal, már nem lenne ennyi divatrajongó.
5 felhasználónak tetszik: Reija, kicsikoki, TarjaNightwish, Beyla, Jody
2013. szeptember 29. 13:56 #6092
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy holnap hétfő. sad.gif
2013. szeptember 29. 14:00 #6093
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.09.29. 13:55)
Látom megérintett a téma biggrin.gif Amúgy csak annyit tudok mondani, hogy respect. Ezek meg előbb-utóbb meg fogják unni őket, aztán majd találnak másik "kedvencet"... Jobb is. Egyébként szerintem is kínai lenne nekik egy My Winter Storm avagy Mother Earth elemzés. Persze ha egy black metál számot csináltak volna sátánista szimbólumokkal, már nem lenne ennyi divatrajongó.


Igen,sikerült felcseszni az agyamat ezen biggrin.gif Néztem közösségi oldalakon is, és nem csak itt,de máshol is tele vannak újdonsült rajongókkal. Nekem nagyon bejönne egy sátánista black vagy death metál tőlük tongue.gif
4 felhasználónak tetszik: itsjustme, TarjaNightwish, Beyla, Jody
2013. szeptember 29. 14:01 #6094
- törölt felhasználó -    
Idézet (kicsikoki @ 2013.09.29. 14:00)
Igen,sikerült felcseszni az agyamat ezen biggrin.gif Néztem közösségi oldalakon is, és nem csak itt,de máshol is tele vannak újdonsült rajongókkal. Nekem nagyon bejönne egy sátánista black vagy death metál tőlük tongue.gif

Akkor meg az váltana ki felháborodást a "legnagyobb rajongók" táborából... Hogy képzelik már, hogy egy zúzósabb számot mernek készíteni? Ez hallatlan... biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: kicsikoki, itsjustme, Beyla, Jody
2013. szeptember 29. 14:05 #6095
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (kicsikoki @ 2013.09.29. 13:50)
Divatfanokkal. De borzasztóan.. Hallanak egy számot (jelen esetben WT ft. Tarja-Paradise), és már úristen hogy imádják az előadókat.. De ha azt kérdezném mit gondol egy 500 letters szövegről, vagy egy Memories-ről, gondolom azt hinné valami betegség,vagy nem is tudom.. Értem én, hogy szeret egy számot, de attól még nem kell mondani hogy ekkora meg akkora fan vagyok.. Szinte minden énekesnőnél és együttesnél vannak ilyen divatfanok. Csuknám a fejüket a laptopom közé.Hatszor.Hogy fájjon.

ez hamarosan úgyis lefog csillapodni, hiszen se Tarja, se Sharon, illetve az egész WT nem azok közé a zenészek közé tartozik, akik az ilyenek által kedvelt műfajhoz véletlenül is hozzányúlna. nem mainstream, tehát ez csak egy egy-két napig tartó fellángolás, semmi több. pillanatnyilag ezt látják felkapottnak - holnap valami egészen más lesz, ne is foglalkozz velük, esetleg örülj, hogy a kedvenceid tehetsége illetve művészete eljut mindenkihez. meghajolo.gif

on: továbbra is a betegségemmel már nagyon régóta. és egyre csak rosszabb lesz. már komolyan, nem érzem az orrom, alig bírok beszélni, úgy fáj a torkom, illetve a hangom is egyre inkább elmenőben van, hiába erőltetem le naponta kétszer az 1000 mg-s óriás tablettát a torkomon, és szedem a tömérdek C-vitamint, egyszerűen semmit sem ér. unsure.gif
6 felhasználónak tetszik: kicsikoki, Nórii. SelFan., Beyla, JadeB, Bella99, Jody
2013. szeptember 29. 14:05 #6096
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.09.29. 14:01)
Akkor meg az váltana ki felháborodást a "legnagyobb rajongók" táborából... Hogy képzelik már, hogy egy zúzósabb számot mernek készíteni? Ez hallatlan... biggrin.gif


Igen,még az ő ku**a anyjukat, hogy mernek olyan zenét csinálni amilyet ők szeretnének.. Csapnivalóak az ilyen fantasztikus ésszel megáldott "rajongók". biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Jody
2013. szeptember 29. 14:09 #6097
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2013.09.29. 14:05)
ez hamarosan úgyis lefog csillapodni, hiszen se Tarja, se Sharon, illetve az egész WT nem azok közé a zenészek közé tartozik, akik az ilyenek által kedvelt műfajhoz véletlenül is hozzányúlna. nem mainstream, tehát ez csak egy egy-két napig tartó fellángolás, semmi több. pillanatnyilag ezt látják felkapottnak - holnap valami egészen más lesz, ne is foglalkozz velük, esetleg örülj, hogy a kedvenceid tehetsége illetve művészete eljut mindenkihez. meghajolo.gif 
on: továbbra is a betegségemmel már nagyon régóta. és egyre csak rosszabb lesz. már komolyan, nem érzem az orrom, alig bírok beszélni, úgy fáj a torkom, illetve a hangom is egyre inkább elmenőben van, hiába erőltetem le naponta kétszer az 1000 mg-s óriás tablettát a torkomon, és szedem a tömérdek C-vitamint, egyszerűen semmit sem ér. unsure.gif



Igen, csak örülni tudok hogy két nap alatt, több mint 300.000 ember hallgatta és nézte a klipet. Nagyon jól tudom,hogy az ilyen "hatalmas rajongók" maximum két napig tudják mi az a Paradise,és utána már újra a kis világukba mennek vissza. A másik idegtépő a videók alatti párharcok.. A legjobbak biggrin.gif
UI: A megfázásodra/náthádra pedig jobbulást,én is majdnem 2 hete kinlódok ezzel.. dry.gif
3 felhasználónak tetszik: itsjustme, Beyla, Jody
2013. szeptember 29. 14:15 #6098
- törölt felhasználó -    
Idézet (kicsikoki @ 2013.09.29. 14:09)
UI: A megfázásodra/náthádra pedig jobbulást,én is majdnem 2 hete kinlódok ezzel..  dry.gif

Ha már megfázás, ma reggel arra keltem, hogy folyik az orrom és rettenetesen fáj a torkom, úgyhogy ma egész nap teát ittam, százas zsepiket gyilkolásztam és két pulcsiban ülök a gép előtt... Jobbulást mindkettőtöknek smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: itsjustme, Beyla, kicsikoki, Jody, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 29. 14:16 #6099
Bo Simpson
Bo Simpson
új tag
 
StátuszNot all heroes wear capes and not all angels have wings!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 70
Csatolások: 2
Azonosító: 210785
Offline offline
Idézet (BenGergReg @ 2013.09.27. 14:48)
Azokkal a tinikel akik azt állítják hogy 1D-tagjai az férjeik.Könyörgöm azt se tudják hogy léteztek.


Én nagy 1D fan vagyok, de azért szerintem is túlzás hogy ha azt mondja valaki hogy ők a férjeim. Jó, bevallom egyszer-kétszer én is mondtam már ilyet, de ha valaki egy folytában azt mondogatja (mint pl.:Barátnőm) hogy " Hagyd békén a férjeimet!", akkor az már idegesítő! unsure.gif mert nem azt mondja hogy a fiúkat, vagy azt hogy a One Direction-t ha nem az Ő férjeit.. pardon.gif
2013. szeptember 29. 14:21 #6100
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Tegnap este megtaláltam ezt itt. Nem bírtam ki, hogy ne kommenteljek a videó alá, pedig nagyon ritkán szokásom ezen funkcióját használni a youtube-nak. Ha nem lett volna karakterlimit, szerintem írtam volna egy egész novellát oda. Mindegy, erre már nincsenek szavak. Nemzetközi dal. De legalább valahogy végigmondta volna, ahogy tudja és nem káromkodik bele egy ilyen kaliberű versbe a végén... Nincs mit hozzáfűznöm.
8 felhasználónak tetszik: icarlyluv, Nórii. SelFan., Beyla, itsjustme, JadeB, Vampiregirl1, Bella99, Jody
540 oldal 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!