Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 25. 20:43 #6801
Kate Downey
Kate Downey
Polly™
 
Státusz"Whatever doesn't kill you... Is gonna leave a scar..." Marilyn Manson ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.24.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 94
Azonosító: 198539
Offline offline
A k*rv@ torokfájással... sad.gif Meg a hányingerrel, meg a gyomorgörcsökkel... malade.gif
12 felhasználónak tetszik: Jolie_77, JadeB, Beyla, drfan, CandUs, ilus1996, MadHatter, TheDanush, Sofi Chan, Corby, Nettigirl, Fannycska999
2013. november 25. 20:45 #6802
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Miért olyan luxus helyesen írni? Átnézni a hozzászólást/cikket, elküldés előtt?
14 felhasználónak tetszik: itsjustme, JadeB, Beyla, Genevieve, Eszti0305, Szandi0820, CandUs, ilus1996, drfan, MadHatter, Sally Sparrow, Sofi Chan, Corby, Nettigirl
2013. november 25. 20:45 #6803
- törölt felhasználó -    
Ma éppen a matekkal rohog.gif
2013. november 25. 21:33 #6804
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Sok hülye, értetlen emberrel; a tahó bunkó, fülbevalós, zselézett hajú, identitászavaros kis taknyos 6 - 7. - es kissrácokkal; azzal, hogy nem hallgatnak végig; figyelmetlenséggel.

Még jó, hogy már megyek aludni... bár, tökéletes koronázása lenne a napnak egy rémálom, esetlen álmatlanság, hogy a holnapi napom is el legyen cs*ve...
11 felhasználónak tetszik: JadeB, Beyla, Genevieve, Szandi0820, CandUs, ilus1996, drfan, MadHatter, Jody, Corby, Nettigirl
2013. november 25. 22:10 #6805
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2013.11.25. 05:51)
nincsen kifejezetten migrénre való gyógyszered? nekem amikor elmentem kivizsgálásra, a doki írt fel Zomigot, amitől mondjuk majd meghalok, illetve a migrénem elmulasztja, de olyan rosszul vagyok tőle, hogy az első egy órában csak azért tudok könyörögni, hogy valaki vigyen be gyomormosásra, olyan erős mellékhatásokat eredményez pár percen belül, de használ. illetve a nem olyan erős fejfájásoknál a Quarelin vált be, nekem csak a kis általános fájdogálásoknál ér csak bármit a Cataflan. unsure.gif bár mondjuk azt a gyógyszert, amit nekem adtak migrénre, senkinek nem ajánlom, úgy tudom, be is tiltották egyes országokban olyan erős, komoly függőségeket kiváltó anyagok vannak benne, de biztosan vannak normálisabbak is. unsure.gif

Nem kaptam semmit sem. Több orvosnál jártam már ezzel a panasszal, de mivel a koponya MRI nem mutatott semmilyen eltérést sem, így szimplán csak közölték velem, hogy frontérzékeny vagyok, arra meg nincs gyógyszer. Az utóbbi fél évben döglök meg a fejfájástól, de elmondhatatlanul. Ma reggel ugyanazzal a migrénnel keltem, mint amiről tegnap este panaszkodtam. Felkeltem, bevettem a szokásos gyógyszereimet és mellé két szem Cataflamot. Anyának segítettem a káposzta pirításában, aztán indulásig visszafeküdtem egy órára aludni. Zomigot még nem próbáltam, sőt nem is hallottam róla, de most utána olvastam. Elég durva fejfájáscsillapító lehet, szóval ezt úgy randomban tuti nem venném be. Holnap úgyis megyek dokihoz, és kifaggatom, hogy erről mi a véleménye. Igazából semmilyen nem-szteroid gyulladáscsökkentőt nem szedhetek - ergó, semmit szinte. Se Cataflamot, se Algoflexet, és semmi olyat, ami esetlegesen nagyon talán hatna. Nospát szedhetek (de hát az lósz*r), meg Algopyrint, de az sem váltja meg a világot. Aztán már ott tartok, hogy magasból sz*rok arra, hogy a Pentasa és a Cataflam nem fér meg egy helyen, amikor olyan görcsös migrénem van, hogy legszívesebben lepuffantanám magamat egy puskával. Quarelint egyszer próbáltam - még van is itthon belőle -, de az sem segített valami sokat. Teljesen tanácstalan vagyok különben. Minap kávét vedeltem kínomban, és azzal sem értem el semmilyen hatást. Tegnap olvastam, hogy talán betudható a Medrolnak (mily meglepő), mert az szintén okozhat fejfájást. Én már tényleg nem tudom egyébként, hogy mi a tököm van. Egy héten legalább háromszor mindig van görcsölés, és egyik sem segít. Azt meg nem tehetem meg, hogy nem megyek be a suliba vagy gyakorlatra, mert nekem éppen migrénem van. Voltam már szemészeten is amúgy, hátha esetlegesen a szemem túlzott erőltetése okozza, de annyira jól látok, hogy még a legapróbbakat is el tudom olvasni a tábla alján. Ha valakinek van valami tippje vagy praktikája, akkor megoszthatja velem, nem fogok érte megharagudni. Addig marad a Cataflam - nem éppen egészséges - szedése. Már attól rettegek, hogy a gyomrom mikor fog szétmenni ettől a sok sz*rtól.
3 felhasználónak tetszik: JadeB, drfan, MadHatter
2013. november 26. 16:33 #6806
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Pár emberrel,ahogy az általában szokás.Neveket persze nem írok...
Van három lány, akik hirtelen igen-igen jóban lettek.Érdekes volt ez számomra,de persze nincs is ezzel semmi baj,nem a én dolgom,nekem nem fáj.De az,hogy ők hárman előtte szinte utálták egymást (legalábbis ketten közülük egymást),még furábbá teszi a helyzetet.Ja, és ez a három lány,amióta hirtelen teljes megértésben egymásra talált,mindenkit,köztük engem is lesz**nak,akik eddig mellettük álltak.Nagyon bunkón és flegmán beszélnek (főleg ketten) velem is, pedig nem érdemeltem ki! Mindig is velük voltam, jóban voltunk, meghallgattam őket, most egy pillanat alatt képesek nekem hátat fordítani. Hát köszönöm nekik, iszonyatosan jól esik. De az, hogy ráadásképpen egyikőjük szóba sem hajlandó állni velem,holott én védtem meg többször is őt, amikor a hármas csapat egyik tagja szidta... Undorítóak. Nagyon felhúztak ma,és köszönöm nekik még egyszer is. Ilyen az emberi lény,csodálatos. Mindent csak eltapos...
3 felhasználónak tetszik: CandUs, ilus1996, MadHatter
2013. november 26. 16:38 #6807
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy mostanában a föcitanárom egy rahedli házit ad két nappal utánra és ezzel még talán nem is lenne semmi gond, csakhogy más tantárgyakból is kell tanulni. Ha a föcitanárom gondol egyet, simán hozzácsap az eredetileg is sok anyaghoz, hogy abból írunk. Aztán kérdezi, hogy miért nem tanulunk, amikor csak néhányan nem tanulnak és hangoskodnak órán, ami miatt a tanár bedühödik, üvöltözik és felad egy csomó anyagot. mad.gif Hát ennyi.
2 felhasználónak tetszik: ilus1996, drfan
2013. november 26. 16:39 #6808
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
röviden? magammal.

ma vissza kellett mennem a kórházba kontrollra a migrénemmel és mivel én is csak lány vagyok, a buszon sikerült kiszúrnom egy "helyes srácot", aki pont leült velem szembe. természetesen még egy több mint egy éves kapcsolattal a hátam mögött sem vagyok annyira nő, hogy merjem tartani a szemkontaktust. irritáló.
a kórházban a doki alighogy bementem a rendelőbe, azzal kezdte, hogy antidepresszánst kellene szednem. hát köszönöm, az nagyon bíztató, ha rám néz, és ez az első amit eszébejut, hiszen csomó betegségemről beszélgettünk, de a depresszióm véletlen sem jött szóba egyszer sem.
hazaúton annyira tele volt a busz, hogy nem tudtam, a klausztrofóbiám miatt leszek-e hamarabb rosszul, vagy az agorafóbiám eredményeként kapok-e egy pánikrohamot. kezd szörnyen idegesítővé válni, hogy egyszerűen életképtelen vagyok...

Idézet (Beyla @ 2013.11.25. 22:10)
Nem kaptam semmit sem. Több orvosnál jártam már ezzel a panasszal, de mivel a koponya MRI nem mutatott semmilyen eltérést sem, így szimplán csak közölték velem, hogy frontérzékeny vagyok, arra meg nincs gyógyszer. Az utóbbi fél évben döglök meg a fejfájástól, de elmondhatatlanul. Ma reggel ugyanazzal a migrénnel keltem, mint amiről tegnap este panaszkodtam. Felkeltem, bevettem a szokásos gyógyszereimet és mellé két szem Cataflamot. Anyának segítettem a káposzta pirításában, aztán indulásig visszafeküdtem egy órára aludni. Zomigot még nem próbáltam, sőt nem is hallottam róla, de most utána olvastam. Elég durva fejfájáscsillapító lehet, szóval ezt úgy randomban tuti nem venném be. Holnap úgyis megyek dokihoz, és kifaggatom, hogy erről mi a véleménye. Igazából semmilyen nem-szteroid gyulladáscsökkentőt nem szedhetek - ergó, semmit szinte. Se Cataflamot, se Algoflexet, és semmi olyat, ami esetlegesen nagyon talán hatna. Nospát szedhetek (de hát az lósz*r), meg Algopyrint, de az sem váltja meg a világot. Aztán már ott tartok, hogy magasból sz*rok arra, hogy a Pentasa és a Cataflam nem fér meg egy helyen, amikor olyan görcsös migrénem van, hogy legszívesebben lepuffantanám magamat egy puskával. Quarelint egyszer próbáltam - még van is itthon belőle -, de az sem segített valami sokat. Teljesen tanácstalan vagyok különben. Minap kávét vedeltem kínomban, és azzal sem értem el semmilyen hatást. Tegnap olvastam, hogy talán betudható a Medrolnak (mily meglepő), mert az szintén okozhat fejfájást. Én már tényleg nem tudom egyébként, hogy mi a tököm van. Egy héten legalább háromszor mindig van görcsölés, és egyik sem segít. Azt meg nem tehetem meg, hogy nem megyek be a suliba vagy gyakorlatra, mert nekem éppen migrénem van. Voltam már szemészeten is amúgy, hátha esetlegesen a szemem túlzott erőltetése okozza, de annyira jól látok, hogy még a legapróbbakat is el tudom olvasni a tábla alján. Ha valakinek van valami tippje vagy praktikája, akkor megoszthatja velem, nem fogok érte megharagudni. Addig marad a Cataflam - nem éppen egészséges - szedése. Már attól rettegek, hogy a gyomrom mikor fog szétmenni ettől a sok sz*rtól.


nincs más orvos, akihez el tudnál menni? én ma kaptam még több gyógyszert, ami állítólag segíthet, neked meg egyszerűen semmit nem adnak? unsure.gif
nekem most magnéziumot írt elő, hogy szedjem félévig, meg a vérnyomásomra és a magas pulzusomra kaptam gyógyszert, bár azzal tuti próbléma lesz, mert magas vérnyomásra való, nekem meg energiaital után, idegesen is csak 90-et mértek attól, hogy a pulzusom magas. rolleyes.gif valami vörös acsalapu (?) teát említett még, hogy próbáljam ki, azt mondja, attól a betegei általában jobban szoktak lenni. illetve szintén migrénes ismerőseimmel beszéltük, hogy nekik bevált, hogy a gyógyszer bevétele után forró vízzel lezuhanyoztak/azt folyattak a fejükre, mert így gyorsabban felszívódnak a hatóanyagok ahogy tágítja az ereket - vagy valami ilyesmi, nem vagyok jártas az egészségügyben, de még az általános biológiában sem, úgyhogy nézd el, ha most ostobaságot írtam. rolleyes.gif illetve nekem az orvosom javasolta az alacsony vérnyomásom miatt, hogy naponta egy kávét igyak meg akkor is, ha egyébként nem kávézom, mert az segíthet kiegyenlíteni, illetve nem tud olyan drasztikus mértékben hirtelen felugrani a vérnyomásom, mert nekem a front mellett az vált ki migrént - elméletben.
3 felhasználónak tetszik: Beyla, ilus1996, MadHatter
2013. november 26. 16:46 #6809
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
azzal, hogy egyesek miért nem végeznek el egy "tömegközlekedés kulturáltan" nevű tanórát... vettem a jegyet a buszvezetőnél, erre mögülem a bérletes, hogy legyen helye, hátrament de úgy, hogy majdnem rálökött a buszvezetőre dry.gif látszik, hogy régen voltam Pesten, ott már hozzászoktam a tolakodáshoz biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, ilus1996, MadHatter
2013. november 26. 16:46 #6810
- törölt felhasználó -    
Ejjha, ez a nap valami förtelmes. Alig várom, hogy vége legyen. Reggel sikerült időben kikászálódnom az ágyból, sőt, amikor megszólalt az ébresztő, már pattantam is fel annak ellenére, hogy alig aludtam valamit. Rendesen elkészültem, elindultam, beértem a suliba. Minden normálisan ment. Aztán... matekkal kezdtünk, nem elég, hogy alig élek nyolckor, még matekoznom is kell. Csigalassúsággal telt... Fokozzuk még ezt a szép órarendet, tesi. Amikor beértem az öltözőbe, olyan hányinger tört rám, hogy az elmondhatatlan... Rossz volt a közérzetem, fájt a fejem, hasonló dolgok, görcsölt a hasam(azóta már kiderült, mi volt a gond, nagyon nem részletezném). Elég elviselhetetlen volt. Valahogy végigszenvedtem a tesit a padon ülve, angolra már úgy mentem be, hogy oké, én következő óra után hazamegyek, nem bírok tovább itt lenni, valamit be kell vennem itthon... Az egyik barátnőm szintén haza akart menni, ketten szépen lementünk a tanárihoz, vártunk, hazaengedték. A sztorihoz hozzátartozik, hogy van egy osztálytársam, aki... chh, kiállhatatlan. Ahogy meghallotta, hogy Emese hazamegy, egyből sántikálva jött le (megjegyzem, előtte semmi baja nem volt), hogy ő most azonnal haza akar menni. Így már lőttek annak, hogy esetleg én is el tudok szabadulni, mert elég hihetetlen lett volna, ha hirtelen hárman is megbetegednek kb. 10 perc lefolyása alatt. A különbség csak annyi volt, hogy én nem kreáltam. Mindegy. Ideges voltam, de még muszáj volt végigülnöm három órát. Szenvedtem... fetrengtem... legközelebb ha világvége közeleg, beülök egy föcire. Igazán kellemes volt három fokban hazabiciklizni, aztán elmenni matekra, most pedig kémiát tanulni... És nem esett a hó, reggel csalódott is voltam biggrin.gif Az egészből annyit akartam kihozni, hogy ez a nap unalmas, borzalmas és idegtépő, szenvedés volt az egész.
12 felhasználónak tetszik: JadeB, Beyla, itsjustme, riri17, icarlyluv, CandUs, ilus1996, Szandi0820, MadHatter, Jody, Kristen18, Nettigirl
2013. november 26. 19:56 #6811
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2013.11.26. 16:39)
röviden? magammal. 
ma vissza kellett mennem a kórházba kontrollra a migrénemmel és mivel én is csak lány vagyok, a buszon sikerült kiszúrnom egy "helyes srácot", aki pont leült velem szembe. természetesen még egy több mint egy éves kapcsolattal a hátam mögött sem vagyok annyira nő, hogy merjem tartani a szemkontaktust. irritáló.
a kórházban a doki alighogy bementem a rendelőbe, azzal kezdte, hogy antidepresszánst kellene szednem. hát köszönöm, az nagyon bíztató, ha rám néz, és ez az első amit eszébejut, hiszen csomó betegségemről beszélgettünk, de a depresszióm véletlen sem jött szóba egyszer sem. 
hazaúton annyira tele volt a busz, hogy nem tudtam, a klausztrofóbiám miatt leszek-e hamarabb rosszul, vagy az agorafóbiám eredményeként kapok-e egy pánikrohamot. kezd szörnyen idegesítővé válni, hogy egyszerűen életképtelen vagyok...
nincs más orvos, akihez el tudnál menni? én ma kaptam még több gyógyszert, ami állítólag segíthet, neked meg egyszerűen semmit nem adnak? unsure.gif 
nekem most magnéziumot írt elő, hogy szedjem félévig, meg a vérnyomásomra és a magas pulzusomra kaptam gyógyszert, bár azzal tuti próbléma lesz, mert magas vérnyomásra való, nekem meg energiaital után, idegesen is csak 90-et mértek attól, hogy a pulzusom magas. rolleyes.gif valami vörös acsalapu (?) teát említett még, hogy próbáljam ki, azt mondja, attól a betegei általában jobban szoktak lenni. illetve szintén migrénes ismerőseimmel beszéltük, hogy nekik bevált, hogy a gyógyszer bevétele után forró vízzel lezuhanyoztak/azt folyattak a fejükre, mert így gyorsabban felszívódnak a hatóanyagok ahogy tágítja az ereket - vagy valami ilyesmi, nem vagyok jártas az egészségügyben, de még az általános biológiában sem, úgyhogy nézd el, ha most ostobaságot írtam. rolleyes.gif illetve nekem az orvosom javasolta az alacsony vérnyomásom miatt, hogy naponta egy kávét igyak meg akkor is, ha egyébként nem kávézom, mert az segíthet kiegyenlíteni, illetve nem tud olyan drasztikus mértékben hirtelen felugrani a vérnyomásom, mert nekem a front mellett az vált ki migrént - elméletben.

Hátha nem múlik el, akkor esetlegesen futok egy kört ezzel is, de a Crohn-betegségemet is kérem szépen a nyolcadik orvos volt képes diagnosztizálni. Nyolc gasztroeneterológus nézett meg eddig, és csak egyetlenegy tudott összekaparni engem tavaly november óta az állandó jellegű véres hasmenés kíséretében. Akkor miről beszélünk? A Crohn manapság eléggé elterjedt, - sajnos - divatos betegség lett. Tíz emberből minimum három él valami hasonlóval, és akkor a tünetek alapján azt mondják, hogy bakteriális fertőzésem (Clostridiumra gondolok jelen esetben) van, holott mind az öt széklettenyésztés negatív lett? Én ezek után úgy vagyok vele, hogy nem megyek orvoshoz. Szóval, amikor egy jó kis rota vírusra a háziorvosom ötvenféle hasfogót írt fel, holott nem szabad... hát elgondolkozik az ember, hogy érdemes e a továbbiakban orvoshoz járni. Egyébként tényleg azt mondták, hogy túl szűkek az erek, és ezzel nem lehet mit csinálni. De gondolom, neked nem kell ecsetelni, hogy milyen az, amikor az embernek olyan migrénje van, hogy attól elhányja magát, ha ránéz a telefonja kijelzőjére, és még felhívni sem tud senkit, hogy sz*rul van és ne várják. Ha nem múlik el, akkor kipróbálom ezt a teát, amit írtál, bár most elviselhető a fejfájás, nem migrén, de fáj. Amúgy abban van ráció, hogy a melegvizes zuhanyzás hatására kitágulnak az erek, aminek végeredménye a fokozódó keringés hatására a felgyorsult anyagcsere - gyorsabban felszívódnak, szóval nem írtál hülyeséget. laugh.gif Ehh, akkor te is alacsony vérnyomásos vagy, mint én, bár szerény személyem a Medrol miatt 130-as 140-essel nyomom, ami kész csoda, mert általában ilyen 100-110/50 szokott lenni, 50-60-as pulzussal.XD Alacsony vérnyomás tényleg okozhat fejfájást, mivel kevés oxigén jut az agyba. Amúgy segít a kávé neked? Minap én is a koffein értágító hatása miatt ittam egy csészével, de a várt hatás elmaradt.
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2013. november 26. 20:24 #6812
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17324
Csatolások: 18066
Azonosító: 168141
Offline offline
Azzal a betegséggel, ami anyának is van. Igazából fogalmunk nincs mi az. Anno refluxot állapítottak meg nála, kapott rá gyógyszert, amit szed is. Nagyjából 2 hónapja nem volt semmi olyan dolog, ami azelőtt akár 5x is megtörtént egy hónapban. Azonban ma kb. másfél órával ezelőtt elkezdte rázni a hideg, remegett, 5 percenként WC-re járkált. Nagyon ijesztő volt, annak ellenére, hogy már nagyjából megszoktam és tudom mit kell ilyenkor tenni. De ez más volt, ez tovább tartott és ijesztőbb is volt, mint az eddigiek. sad.gif Jelenleg ott tartunk, hogy úgy látszik hatott a kamilla tea, a Frontin és a Bilagit, anyu átjött aludni az én szobámba, és a barátja is itt van, szükség esetére. Nagyon remélem, hogy nem lesz rá szükség, nyugodtan tud aludni és minden rendben lesz vele. unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: ilus1996, JadeB, xMilesss, MadHatter
2013. november 26. 20:38 #6813
- törölt felhasználó -    
Jelenleg a drága osztálykarácsonnyal, és az egyik tanárommal. mellow.gif Órán kiadja, hogy "ezt és ezt" kell megcsinálni, ránk se figyel, senki nem érti az anyagot, de mindenki annyira retteg tőle - még én is -, hogy nem merünk szólni neki. Erre kiderül, jövőhéten dolgozat. Fantasztikus lesz még egy egyessel gazdagodni. rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: ilus1996, JadeB, MadHatter
2013. november 27. 15:10 #6814
ProudRocker
ProudRocker
visszatérő vendég
 
StátuszPeople=Shit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.06.
Hozzászólás: 224
Csatolások: 2
Azonosító: 213038
Offline offline
azzal,hogy soha,senki nem meri megmondani az igazat(legyen szó bármiről),azzal,hogy 8.-os korára már mindenki csak azzal van elfoglalva,hogy azt elemezze,hogy kinél jobb és mennyivel,hogy csak a hibákat keresse a másikban,majd a háta mögött -mert úgy kell azt,nehogy már legyen benne annyi,hogy a szemébe mondja a másiknak...- azon nevet,hogy mennyivel jobban csinálja ezt meg ezt...NEHOGY A JÓ TULAJDONSÁGAIT NÉZZE!!!Mi a francnak,van 1 negatív tulajdonsága,csesztessük őt azzal!!És ha netán a szemébe kéne mondani...Na odáig nem jutunk el,mert mindenhol nagy a szánk,csak éppen előtte nem.Annyira könnyű gyáva nyuszként valakit sértegetni a háta mögött...Rühellem az ilyet,ha velem történik,ha mással! mega_shok.gif fool.gif
2 felhasználónak tetszik: JadeB, MadHatter
2013. november 27. 16:37 #6815
- törölt felhasználó -    
1. A kémiával. Több, mint egy éve tanulom, de az igazság az, hogy ezt sem tanulásnak, a tanár részéről pedig nem lehet tanításnak nevezni. Elhadarja az anyagot, aki tud az ír, a többi meg les, hogy ez most mi volt. Ahogy mondtam, hetedik óta tanulom, vagyis inkább próbálom beleverni az anyagot a fejembe, de, mintha kínaiul írnának/beszélnének. A tanárnak persze eszébe nem jut még fél órát ottmaradni velem, annak ellenére, hogy kábé másfél éve ígéri, ezért aztán így, felvételi előtt kettesre állok belőle, én, aki amúgy ötös. Nem ezzel van a baj, hanem, hogy kapom az ofőtől a lecseszéseket, hogy miért nem tanulok, amikor azt hiszem, hogy az egész osztály nem görnyed annyit a rohadt könyvek fölött, mint én. Az egész baj azzal van, hogy nem mondja el még egyszer, csak gyorsan magyarázza, ezért szinte senki nem tudja érteni, jó, igen, van egy-két ember, aki ebből is jó. Már hetedikben említettem neki nem is egyszer, hogy én ezt nem értem, olvasom a könyvet, bámulom a füzetem, de egyszerűen nem tudom megtanulni. Oké, az egy dolog, hogy ő erre tesz magasról, de értse már meg, hogy nekem a jövőmről van szó. Megmondtam, hogy csinálok plusz feladatot, maradok ott suli után még x órára, vagy akár magánórát is veszek, de ő tesz mindenre magasról. Az egészben az a legjobb, hogy engem konkréten kifiléznek itthon, ha közlöm anyáékkal, hogy két hármassal meg egy kettessel sehova nem vesznek fel, mert így van. Az bosszant a legjobban, hogy itt van, eddig is a rohadt füzetet tanultam, mert holnap tézém lesz, de én egyszerűen képtelen ezt a sz-rt a fejembe verni, pedig most csak ezt szeretném, semmi mást.
2. A buszon utazó pofátlan öregasszonyokkal. Az egészet kezdjük azzal, hogy amint beáll a busz, ezek előretolakszanak (!) a száz táskájukkal (!) ha meg mersz egy szót is szólni, akkor te vagy a neveletlen hülye gyerek. Ezzel még "rendben" is lennénk, de, ami tegnap történt.. reggel a 7:7-essel mentem be nyílt napra a gimibe, ahová jelentkezni szeretnék. Már nem volt ülőhely, ezért egy gimis sráccal (ismerem, vele mentünk be a suliba, mert oda jár) és az egyik osztálytársammal állnunk kellett. Na nem ez volt a gond. Én kettejük között álltam a busz közepén, amikor Jani (osztálytárs) mondott egy hatalmas nagy baromságot. Elkezdtem röhögni, de azt sem úgy mint a sakál, és nem is hangosan, csak mi hallottuk. Erre a mellettem ülő öregasszony megszólal: (idézem) "Te meg mi a f-szt nevetel, te kis hülye lány?"
Nézek rá mint a hülye, mert mondom egy, hozzá ki a halál szólt. Kettő, azt hiszem, hogy tudom modorizálni magam a tömegközlekedési eszközökön, és nem úgy vihogtam, hogy zengett tőlem a busz. Három, mi a tökömért kell ilyen rohadt trágár szavakat használni, amikor meg sem szólaltam, és nem is rajta röhögtem. Négy, ha már veszi a fáradtságot a drága, hogy egyáltalán hozzám szól, akkor ne hordjon le minden hülyének, így látatlanba.
Egyetlen szó nélkül elfordultam, de amint leszálltam a buszról, kitört belőlünk a röhögés. Bírom, hogy ma ilyen érett emberek vannak.
6 felhasználónak tetszik: Lil98, Jody, Szandi0820, icarlyluv, Genevieve, MadHatter
2013. november 27. 17:20 #6816
- törölt felhasználó -    
A kémiával. Miért kell kémiát tanulnunk? Oké, valaki szeretne, de én ezt nem tenném kötelezővé. Lehet, hogy az alapműveltséghez tartozik tudni ezeket, de mikor fogok bárkivel is a Hidrogénklóridnak hány kötő elektron párja van? unsure.gif Annyira nincs agyam a kémiához, pedig mindig megtanulom szépen, de mikor elolvasom a kérdést, leblokkol az agyam, és mindent elfelejtek... Pedig kéne az ötös, de nagyon.
4 felhasználónak tetszik: Sofi Chan, Szandi0820, Genevieve, MadHatter
2013. november 27. 18:31 #6817
Kristen18
Kristen18
be kind
 
StátuszGrateful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.22.
Hozzászólás: 3340
Csatolások: 135
Azonosító: 200607
Offline offline
A 19 oldalas technika anyaggal,aminek semmi köze nincs a technikából,de azért mindegy...
2013. november 27. 21:40 #6818
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Azzal, hogy közel 4 órás tanulás (kémia, fizika, töri) után úgy érzem, semmit sem tudok se a nitrogén - szén - foszfor trióról, se az aktuális fizikaanyagról, és Trianon is csak azért ragadt meg a fejemben, mert az alap dolog, és nem kellett sokat hozzátanulnom... meg azzal, hogy mobilról netezek, és az csak a hivatalos Youtube videókat adja ki, amik cenzúrázva vannak, és ez nem túl szerencsés, mivel Limp Bizkit - et akarok hallgatni. Mindegy, holnap délután megyek könyvtárba, aminek örülök, mert már hetek óta nem voltam...
2 felhasználónak tetszik: Genevieve, MadHatter
2013. november 27. 21:55 #6819
- törölt felhasználó -    
Holnap 9-re kell bemenni a suliba, eddig no problem. Itt kezdődnek a gondok: RAJZT HELYETT DUPLA TÖRI + VALÓSZÍNŰ HOGY FELELEK IS... (ideges)
1 felhasználónak tetszik: drfan
2013. november 28. 16:32 #6820
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskritika__5097102-az-istentagadok-miert-nem-ve...en-let__oldal-2
Ezzel! Utálom már az olyan embereket, akik nem tudják, mivel csesztessenek minket ateistákat. Erre most mi szükség volt?!
540 oldal 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!