Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 19. 20:50 #6981
- törölt felhasználó -    
A csaj, akitől kaptam volna az ajándékot megbetegedett és az anyukája nem engedte be. Erre anyu beszélt az ofővel, hogy én kapjam meg az Ő ajándékát, de már amikor Ő jött volna, akkor inkább meggondolta magát, így egyedül én nem kaptam semmit. Ekkor még nem volt semmi, oké van ilyen. Utána kitakarítatotta velünk a termünket, amikor mások gyorsan leléptek körizni, így kb. hatunknak kellett azt az ordenálé kupit kitakarítani... Majd kiderült, hogy most nem kedvezményes a kori, mint múltkor, így még korizni se tudtam, utána szólok a barátnőimnek, akik tudtak, Ők nem figyeltek, utána a tanárnak, Ő se, végül nagy nehezen észrevettek mindannyian, így eljöttem köszönés után.
7 felhasználónak tetszik: Lil98, Beyla, Szandi0820, Corby, Kristen18, menthol, Sofi Chan
2013. december 20. 10:37 #6982
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
azzal, hogy nincs egy olyan évem, amikor ne betegednék le karácsony előtt.
egész héten rosszul voltam, de direkt nem is mentem orvoshoz, mert több tárgyból húsz százalék fölött van a hiányzásom, tehát nagyon közel vagyok ahhoz, hogy osztályozót kelljen tennem, ebből nem egy olyan, amiből annyira utál a tanár, hogy kérdés nélkül megbuktatna, ha végre lehetősége lenne rá. csütörtökig húztam is, nem érdekelt, ha olyan rosszul voltam, hogy csak aludtam meg hisztiztem, legalább bent voltam, itthon meg kúrálgattam magam vitaminokkal, forró levessel, teával. tegnapra már olyan rosszul voltam, hogy úgy döntöttem, én inkább az orvoshoz megyek. a doki közölte velem, hogy gennyes a mandulám és kiírt, meg adott valami lenyelhetetlen, óriásgyógyszert, ami csodálatos figyelembe véve, hogy már lassan inni nem bírok. emlékeim szerint tizenegy-tizenkét éve nem volt mandulagyulladásom, fogalmam sincs, hogy mit kell ilyenkor csinálni, vagy mit nem lehet, tegnap olvastam utána, hogy ilyenkor tilos forró dolgokat enni, inni szóval csodálatos, hogy valószínűleg én magam is csak rontottam az állapotomon, mert "minek menjek orvoshoz egy megfázással?" rolleyes.gif
szerda este óta alig ettem, leerőltetek egy kevés csokit, hogy ne essen le a vércukrom, reggelire pár kanál levest, hogy bevehessem a gyógyszert, és ennyi az egész, és az is örülök ha megmarad bennem. ma reggelre már a számon is kijött valami, amiről szintén fogalmam sincs, mi lehet, mert soha az életben nem volt herpeszem, úgyhogy az esélyetelen. anyám és a barátnője szerint biztosan a láztól, úgyhogy mostmár a fejem, a hasam, a torkom na meg a mandulám mellé az is fáj. csodálatos, főleg azt figyelembe véve, hogy négy nap van karácsonyig, én meg még senkinek nem vettem semmit, jelenleg meg örülök, ha pisilni kivonszolom magam, nem hogy a hidegbe mászkáljak...
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Lil98, Kristen18, menthol
2013. december 20. 10:42 #6983
- törölt felhasználó -    
Idézet (A.J.2013 @ 2013.12.18. 16:54)
Ma éppen egy barátommal,aki nem hajlandó visszaírni,nem tudom mi van vele,megint csalódnom kellett valakiben,de ez már nem meglepő hisz az egész életem egy nagy csalódás..A legjobb barátomnak hittem (legalábbis nekem az) de nem tudom mi van vele,mi a baja...Én kiismertem,nem tudom miért nem válaszol sehol nekem,írtam facebook-on neki és itt is..de hát csak megnézi az üzenetet és vissza sem ír...Csodálatos ez a nap,nagyon!

-Tárgytalan- minden a legnagyobb rendben!♥
2013. december 20. 13:59 #6984
- törölt felhasználó -    
A rohadt kémiával, és azzal, hogy ilyen sügér vagyok belőle. dry.gif Már hetek, majdnem hónapok óta azt tervezzük, hogy téliben lemegyek legjobb barátnőmhöz, hogy ott töltsem a szünetet, de mivel kettes-hármas között állok így felvételi előtt, 30.-án jön hozzánk egy fickó, aki korrepetálni fog belőle. Ebben az egyetlen gond, hogy így vagy egyáltalán nem mehetek, vagy csak cirka három napot lehetek vele. Egyszerűen haragszom magamra, hogy ilyen hülye vagyok ebből a tantárgyból, mert tényleg csak ez az egy, ami ennyire sötétség, de akkor is ideges vagyok magamra, hogy egyszerűen nem tudom megérteni. Már vagy egy hónapja nem láttam (ha nem több) és rohadtul hiányzik az idő, amit vele tölthetek. Három nap meg... édeskevés. Ha egyáltalán mehetek így.
7 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, Lil98, Kristen18, JadeB, Fancsilio, menthol
2013. december 20. 14:00 #6985
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.12.20. 10:37)
azzal, hogy nincs egy olyan évem, amikor ne betegednék le karácsony előtt. 
egész héten rosszul voltam, de direkt nem is mentem orvoshoz, mert több tárgyból húsz százalék fölött van a hiányzásom, tehát nagyon közel vagyok ahhoz, hogy osztályozót kelljen tennem, ebből nem egy olyan, amiből annyira utál a tanár, hogy kérdés nélkül megbuktatna, ha végre lehetősége lenne rá. csütörtökig húztam is, nem érdekelt, ha olyan rosszul voltam, hogy csak aludtam meg hisztiztem, legalább bent voltam, itthon meg kúrálgattam magam vitaminokkal, forró levessel, teával. tegnapra már olyan rosszul voltam, hogy úgy döntöttem, én inkább az orvoshoz megyek. a doki közölte velem, hogy gennyes a mandulám és kiírt, meg adott valami lenyelhetetlen, óriásgyógyszert, ami csodálatos figyelembe véve, hogy már lassan inni nem bírok. emlékeim szerint tizenegy-tizenkét éve nem volt mandulagyulladásom, fogalmam sincs, hogy mit kell ilyenkor csinálni, vagy mit nem lehet, tegnap olvastam utána, hogy ilyenkor tilos forró dolgokat enni, inni szóval csodálatos, hogy valószínűleg én magam is csak rontottam az állapotomon, mert "minek menjek orvoshoz egy megfázással?" rolleyes.gif 
szerda este óta alig ettem, leerőltetek egy kevés csokit, hogy ne essen le a vércukrom, reggelire pár kanál levest, hogy bevehessem  a gyógyszert, és ennyi az egész, és az is örülök ha megmarad bennem. ma reggelre már a számon is kijött valami, amiről szintén fogalmam sincs, mi lehet, mert soha az életben nem volt herpeszem, úgyhogy az esélyetelen. anyám és a barátnője szerint biztosan a láztól, úgyhogy mostmár a fejem, a hasam, a torkom na meg a mandulám mellé az is fáj. csodálatos, főleg azt figyelembe véve, hogy négy nap van karácsonyig, én meg még senkinek nem vettem semmit, jelenleg meg örülök, ha pisilni kivonszolom magam, nem hogy a hidegbe mászkáljak...


Ismerős a dolog, én is mindig akkor betegszem le, amikor nem kéne. Vagy szülinap előtt, első tanítási nap, karácsony, ilyen-olyan iskolai műsor, tz-k sora... rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: drfan, Beyla, itsjustme
2013. december 20. 14:07 #6986
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Hiába mondom anyuéknak, hogy totál bevan dagadva a kezem az ínhüvelygyulladásom miatt, és olyan szinten fáj, hogy írni nem tudok,csak azt tudják mondogatni, hogy "vegyek be fájdalomcsillapítót". Azt is minek, mikor a kenőcsöm fájdalomcsillapító hatású.? Elkéne vinniük orvoshoz vagy valami, de nem, majd pihentetem és jobb lesz. Ma egy betűt nem írtam, mégis totál bevan dagadva, és szerintem már hetek óta nem láttam a kezem valódi formáját. Ráadásul az amúgy pici kezem most olyan nyominak néz ki. :/
Ma olyan busszal mentem haza, amin sok az idős ember. Akik vásároltak ugye kari előtt. Na, ezek a nénik/bácsik annyi szabad helyet foglalnak el, hogy az iszonyat. Nem hogy a lábához rakná a szatyrát, ááá nem, neki mellé kell raknia, hogy még véletlenül se ülhessen le mellé senki sem. Bezzeg mikor én megyek 80 cuccal, beszólnak, hogy engedjem őket leülni. rolleyes.gif
11 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lil98, JadeB, drfan, Kristen18, Fancsilio, Beyla, menthol, Nettigirl, itsjustme, icarlyluv
2013. december 20. 16:54 #6987
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
ma ismét megtapasztaltam, hogy az emberi taplóság hatalmas méretű, legalábbis ami a kövér emberekkel való bánásmódot illeti thumbsup.gif álltam Fehérváron a buszmegállóban, előre nézve, és nagyon unatkozva, mivel az mp4-em lemerült dry.gif éppen bent állt a 14:15-ös sárkeresztúri busz, az ajtaja előtt az arra felszállók mellett még olyan 25-en tömörültek, hogy a később jövő buszokon jó helyre tudjanak majd ülni biggrin.gif egyszer csak hallottam, hogy egy hisztiző gyerek jön az anyja társaságában, aki emiatt ugyebár ideges volt... hátranéztem, láttam, hogy babakocsi is van náluk, de olyan irányban állt, hogy azt feltételeztem, mennek egyenesen (közben én nekiálltam ismét nézni a buszt, ami előttem volt) unsure.gif egyszer csak meghallom a nőt a hátam mögül, hogy "jézusom, a dagadt p*csájával nem állna ám arréb", anélkül, hogy egy szót szólt volna, hogy engedjem el, így szegénynek meg kellett kerülnie a padot (az nem számít, hogy egyébként előttem egy csomó ember volt, akitől nem fért, hát természetesen mindig a "gyengébbet" kell bántani) sleep.gif
ha szól, minden további nélkül odébbvonszolom a "dagadt pi*csámat" (mondjuk elismerem, tényleg az), ami mellett 13:45 óta elfért egy csomó ember, így viszont kénytelen vagyok lereagálni az "Oh, stop it, you" mémmel, annyira nem érdekel rohog.gif
hozzátenném, hogy ezt egy 40 feletti nő mondta, akinek elvileg kell, hogy legyen már egy kis esze... ezek szerint mégsem sad.gif
9 felhasználónak tetszik: Lil98, Jody, Kristen18, Beyla, menthol, Nettigirl, itsjustme, Lady Suzy, icarlyluv
2013. december 20. 16:58 #6988
Stratusfaction
Stratusfaction
új tag
 
StátuszMiért pont fekete&pink? Egyik elkezdi másik folytatja? Nagyon ráértek gyerekek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.19.
Hozzászólás: 64
Csatolások: 0
Azonosító: 217093
Offline offline
Szombaton is egész napos suli mad.gif
2013. december 20. 17:05 #6989
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
Szünet előtti utolsó nap... elköszönésem a többiekből "Kellemes nyarat" gondolom mindenki érti... grrr.gif

http://katka5212.bloglap.hu/kepek/201311/ho.gif
1 felhasználónak tetszik: Lil98
2013. december 20. 22:19 #6990
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17324
Csatolások: 18066
Azonosító: 168141
Offline offline
Oké, tudom nem olyan nagy dolog sokatok gondjával szemben, de jelenleg azzal, hogy évek óta FEHÉR Karácsonyt szeretnék. Nem tudom miért, egyszerűen csak olyan jó érzés mikor kint esik a hó, míg Te a családoddal bent ajándékozol majd másnap kimész az udvarra és csak nézed a hófehér, csodaszép tájat. blush.gif De valószínűleg ebben az évben is az lesz, mint az előzőekben: havat csak a filmekben fogok látni. Pár éve szakadt a jégeső, most meg komolyan mintha tavasz lenne! Eskü már kibújt a hóvirág a kertben. unsure.gif
8 felhasználónak tetszik: drfan, Beyla, Kristen18, Fancsilio, menthol, itsjustme, Zsófi765, icarlyluv
2013. december 21. 23:35 #6991
JapaneseGirl
JapaneseGirl
۞
 
Státusz× Itt vagyok veled, fordulj ide, és nézz rám! ×
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.23.
Hozzászólás: 3498
Csatolások: 168
Azonosító: 215737
Offline offline
Elegem van abból,hogy nem tudok úgy istenigazából megbízni valakiben. Hogy félek attól,ami lesz. Azt is utálom magamban,hogy mindig falat emelek magam és a másik ember közé. Valahogy mindig elhatározom magam: "most úgy megváltozom,hogy nagyon..." ... aztán sosem sikerül. ettől is megfutamodok. mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, Kristen18, JadeB
2013. december 22. 08:51 #6992
Kristen18
Kristen18
be kind
 
StátuszGrateful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.22.
Hozzászólás: 3340
Csatolások: 135
Azonosító: 200607
Offline offline
Idézet (JapaneseGirl @ 2013.12.21. 23:35)
Elegem van abból,hogy nem tudok úgy istenigazából megbízni valakiben. Hogy félek attól,ami lesz. Azt is utálom magamban,hogy mindig falat emelek magam és a másik ember közé. Valahogy mindig elhatározom magam: "most úgy megváltozom,hogy nagyon..." ... aztán sosem sikerül. ettől is megfutamodok.  mellow.gif

Ez velem is megesett már nem egyszer... mellow.gif
2013. december 22. 11:26 #6993
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17324
Csatolások: 18066
Azonosító: 168141
Offline offline
A legjobb barátnőmmel megbeszéltük, hogy ma elmegyünk a Hobbit 2. részére. Kb. 1 hete lefoglaltam a jegyet két nagyon jó helyre. Tegnap írtam neki, hogy 3/4 1-re ott vagyunk érte, erre ma 11 órakor visszaír, hogy nem lehetne-e egy későbbi előadásra menni, mert neki ki kell takarítania a szobáját, tegnap nem volt rá ideje. Visszaírtam neki, hogy nem, mert lefoglaltam a 13:45-ös mozira a két 3D-s jegyet és apukámmal is úgy beszéltük meg, hogy a film után már egyből hozzá megyek. Jelenleg ott tartunk, hogy ha tudok foglalok egy jövő vasárnapi előadásra jegyet, ha nem... Meg nem. Akkor megnézem az interneten. Ebből az egészből az bszta fel nagyon az agyamat, hogy nem tudta előbb mondani. Miért kellett 2 órával az indulás előtt közölnie velem ezt??? dry.gif Gondoltam arra, hogy elhívom az egyik osztálytársam, de akkor meg a barátnőm sértődne meg. Nem tudom mi legyen, nagyon szeretném megnézni a filmet, nagyon vártam és már november eleje óta tervezem, hogy megnézem. unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: menthol, Kristen18, JadeB
2013. december 22. 11:57 #6994
Nettigirl
Nettigirl
*winehouse*
 
StátuszI'll take you to the candy shop ♥(50 Cent)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.14.
Hozzászólás: 1287
Csatolások: 66
Azonosító: 213453
Offline offline
Karácsonyi készülődés.. crazy.gif kész őrület!Azt sem tudom,mihez kapjak! help.gif
1 felhasználónak tetszik: menthol
2013. december 22. 16:36 #6995
viki1995
viki1995
 
StátuszHa valakit meg akarsz jó erősen pofozni,tedd meg nyugodtan és mondd azt hogy pók
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.12.
Hozzászólás: 1966
Csatolások: 0
Azonosító: 191436
Offline offline
Idézet (Nettigirl @ 2013.12.22. 11:57)
Karácsonyi készülődés.. crazy.gif kész őrület!Azt sem tudom,mihez kapjak! help.gif

Nálunk is kb ez a probléma. Meg az,hogy véletlen kitörtem az ablakot focizás közben(nálunk).
4 felhasználónak tetszik: JadeB, Beyla, Nettigirl, drfan
2013. december 22. 18:32 #6996
ProudRocker
ProudRocker
visszatérő vendég
 
StátuszPeople=Shit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.06.
Hozzászólás: 224
Csatolások: 2
Azonosító: 213038
Offline offline
Mivel tud tele lenni egy ember töke?Mert ami csak létezik válasz erre a kérdésre az nálam válasz a fentire!!!A létező összes probléma,a lehető legsz*rabbkor szépen összegyűlt,és b*szottul,nem tudok ezzel így együtt mit kezdeni!!!Az egyetlen dolog amit eltudok képzelni az az,hogy ebben a pillanatban,kapok ideg-összeroppanást...Vagy ha nem akkor valaki fejbe lőhetne,hogy ne szenvedjek annyit!
1 felhasználónak tetszik: drfan
2013. december 23. 10:37 #6997
Kristen18
Kristen18
be kind
 
StátuszGrateful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.22.
Hozzászólás: 3340
Csatolások: 135
Azonosító: 200607
Offline offline
Tudom,ez nem nagy probléma a többiekéhez képest,de le kell írnom,mert ideges vagyok miatta.
Egy hete tervezzük már,hogy megyünk a templomba próbálni,mert lesz valami angyalkás fellépés,na mindegy,nem is ez a lényeg. Ma reggel 9-kor lett volna,8-kor már el is kezdtem öltözni álmosan,és megszólal fél kilenckor a telefonom,pont ma,hogy nem 9-kor lesz,hanem délután 2-kor,de én akkor megyek Fehérvárra. De holnap meg már fellépés,és ez lenne az egyetlen próba,szóval... unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Lil98
2013. december 23. 13:03 #6998
xMilesss
xMilesss
sztármániás
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.27.
Hozzászólás: 3655
Csatolások: 3236
Azonosító: 194820
Offline offline
Ehhez szerintem nem kell semmit hozzáfűznöm. Undorító. mellow.gif
11 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, drfan, Jody, Zsófi765, Lil98, Beyla, Szandi0820, JadeB, menthol, icarlyluv, Nettigirl
2013. december 23. 13:37 #6999
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Idézet (xMilesss @ 2013.12.23. 13:03)
Ehhez szerintem nem kell semmit hozzáfűznöm. Undorító.  mellow.gif

Uramisten... Én se szerettem Michel Jacksont, de ilyen az életben nem mondtam volna róla... Senkiről se -.-
Azért lefogadom, hogy nekik csak a vándé létezik, és csak az a jó..
3 felhasználónak tetszik: xMilesss, Beyla, JadeB
2013. december 24. 14:40 #7000
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
-FIGYELEM!!- Nem szeretném, ha akárki is megsértődne a következő komment miatt. Nem utálom a keresztényeket, a kereszténységet, no hate, peace. Aki rögtön megsértődik az ilyenekért, kérem, hagyja figyelmen kívül ezt a kommentet. Nem akarok vitát indítani...

A gyakorikérdések egy okoskája megint felcs.szte az agyam...

Szóval, a kérdés arról szólt, hogy egy lány nem tudja, hogyan mondja el a szüleinek, hogy muszlim, mert az apja ateista, az anyja meg református. Valaki ezt az üzenetet küldte neki:
"huh, te lyány.. Apuka,örüljön, ha idióta ateista, akkor tanulhat tőled, fényévekkel feljebb vagy"
Milyen alapon hülyéz le valakit, akit nem is ismer?? És attól, hogy eltérnek a nézeteik, nem biztos, hogy hülyék.
Az ilyen fanatikustoktól elszáll néha az agyam..
És be is fejezem, mielőtt kibannolnak. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Sofi Chan
540 oldal 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!