Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 24. 14:53 #7001
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Idézet (xMilesss @ 2013.12.23. 13:03)
Ehhez szerintem nem kell semmit hozzáfűznöm. Undorító.  mellow.gif

OMG! blink.gif
Hát ezt borzalmas volt olvasni, főleg, hogy én nagyon szeretem Michael Jacksont sad.gif
2 felhasználónak tetszik: xMilesss, dana246
2013. december 24. 18:37 #7002
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Nem nagyon szoktam panaszkodni, főleg ünnepekor. De úgy érzem, hogy le kell írnom azt, hogy nem úgy alakul, ahogy terveztük a karácsony. Anyukám ment dolgozni ma (ápolónő) és a szokásosnál néhány órával korábban jött haza. Mint kiderült teljesen lebetegedett ezért haza jött. Szegény nagyon beteg. Hány és rosszul érzi magát, sőt láza is van. Ma nem is lesz úgy mond rendes családi vacsora, mert anyu nem tud semmit megenni. Ráadásul most inkább alszik, ami kell is neki, de így kártyázni se tud velünk, ami már része a karácsonynak a családnál. Nagyon rosszkor jött a betegsége is. sad.gif
8 felhasználónak tetszik: Beyla, icarlyluv, xMilesss, menthol, Lil98, Nettigirl, Genevieve, MadHatter
2013. december 24. 20:08 #7003
Zsanika01
Zsanika01
 
Státusz"Wear a necklace of hope, side by side with me.~ Mockingjay ♥"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.30.
Hozzászólás: 793
Csatolások: 29
Azonosító: 144433
Offline offline
Idézet (xMilesss @ 2013.12.23. 13:03)
Ehhez szerintem nem kell semmit hozzáfűznöm. Undorító.  mellow.gif

Halottról vagy jót vagy semmit! blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Nettigirl
2013. december 24. 20:31 #7004
Alexiss0914
Alexiss0914
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.23.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 3
Azonosító: 217321
Offline offline
Azzal hogy itt a szenteste és ennek örömére hányok és hasmenésem van ráadásul még a barátom se lehet itt velem... grrr.gif
3 felhasználónak tetszik: xMilesss, JadeB, Nettigirl
2013. december 25. 02:05 #7005
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (ilus1996 @ 2013.12.24. 18:37)
Nem nagyon szoktam panaszkodni, főleg ünnepekor. De úgy érzem, hogy le kell írnom azt, hogy nem úgy alakul, ahogy terveztük a karácsony. Anyukám ment dolgozni ma (ápolónő) és a szokásosnál néhány órával korábban jött haza. Mint kiderült teljesen lebetegedett ezért haza jött. Szegény nagyon beteg. Hány és rosszul érzi magát, sőt láza is van. Ma nem is lesz úgy mond rendes családi vacsora, mert anyu nem tud semmit megenni. Ráadásul most inkább alszik, ami kell is neki, de így kártyázni se tud velünk, ami már része a karácsonynak a családnál. Nagyon rosszkor jött a betegsége is. sad.gif

Most mindenhol enteritis járvány van. Múltkor gyermek belgyógyon tudtam meg én is, hogy hoppá vagy öt gyereknek kapásból enteritisze van, én meg lazán járkáltam ki és be hozzájuk úgy, hogy Imuran immunrendszer blokkolót szedek. Engem szombaton akartak berángatni dolgozni, de én úgy voltam vele, hogy nincs azaz Isten, hogy én most bedugjam a p*fázmányomat egy olyan osztályra ahol javában pusztít a Rota vírus. Sajnálom anyudat, kitartást neki, hisz nem valami kellemes, de talán azaz egy pozitívuma van, hogy pár nap alatt lefolyik az egész, csak ugye addigra szépen ki lehet száradni és az ionok is el tudnak tolódni.

On:

Sok mindennel jelenleg. A fél estémet végig bőgtem olyan emberek miatt, akik szerintem meg sem érdemlik. Egyedül csak az bosszant, hogy minden sz*rságukat lenyelem és elfelejtem, pénzt is költöttem rájuk, és erre még jobban belém rúgnak. Teljesen el vagyok kenődve, ráadásul Karácsonykor. Nem tudom másképp elmondani, de kib*szott sz*r pont a szeretet ünnepén szembesülni mindezzel.
10 felhasználónak tetszik: xMilesss, Szandi0820, menthol, JadeB, Nettigirl, ilus1996, icarlyluv, Genevieve, MadHatter, Corby
2013. december 25. 17:18 #7006
- törölt felhasználó -    
Barátnőmmel, Törpi.-vel ma voltunk a templomba, a karácsonyi misén. Nem ápolunk túl jó viszonyt a pappal, Törpi.-vel már többször is összevesztek. Engem már többször megszivatott, és velem is már összeveszett néhányszor. Ma a misén annyira unalmasat prédikált, hogy Törpi. elénekelgetett magának, és nekem. Aztán picit túlzottan is kezdte magát Steven Tylernek képzelni, én Jon Bon Joviba mentem át, mivel Aerosmith-t énekeltünk és Bon Jovit, akkor így elkezdett minket bámulni, pedig nem énekeltünk hangosan, csak picit nevetgéltünk, feltűnőbben, de ahhoz képest amit ott leművelnek az etnikumok a mi kis rock-koncertünk semmi sem volt... Aztán arról kezdett beszélni, hogy a templomba mennyire jól KÉNE viselkedni, ezzel ellentétben nem viselkednek jól. Utána meg oda jött hozzánk, és újabb fejmosást tartott, hogy ott rosszalkodunk, és nem mentünk felolvasni. :rolleys:Mintha mi akarnánk.. A női csodáló serege (a Hölgyikék mi így hívjuk őket) is cseszegetett minket, de azok csak egyet értettek. Aztán a képükbe röhögtünk, de ha én és Törpi. röhögni kezd annak soha sem lesz vége, így pofátlannak nevezve minket leléptek mi meg csak röhögtünk..
7 felhasználónak tetszik: Lil98, menthol, drfan, ilus1996, Beyla, icarlyluv, MadHatter
2013. december 25. 18:58 #7007
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Rendkívül irigylem azokat az embereket, akiknek mindig van arra ideje, hogy mindenféle negatív mondattal lehúzzák az itt megjelenő cikkeket. Az én véleményem az, hogy nem kell mindig egy véleményen lenni, de már kezd idegesíteni egy bizonyos ember folytonos okoskodása, és idegesítő közbeszólogatása. Egyszer nem láttam még pozitív kommentet tőle. Eddig nem is lenne érdekelt a dolog számomra, de akármilyen cikket megnyitok, mindenhol ott villog az ő "életbölcsessége". No offence. Akinek nem inge... beer.gif
2013. december 25. 19:15 #7008
Norbi92
Norbi92
új tag
 
StátuszA legjobbnak lenni hatalmas kihívás..de megéri
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.25.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 0
Azonosító: 217431
Offline offline
Tele van a tököm azzal,hogy laggol a BF4.Néha 60 alá esik a FPS sad.gif
Meg ezzel az országgal,hogy mindig azt szivatják aki a legtöbbet dolgozik.. reklamalo.gif
2013. december 25. 19:32 #7009
- törölt felhasználó -    
ilus1996!
Ez szörnyű! Édesanyádnak mielőbbi jobbulást kívánok!

Idézet (ilus1996 @ 2013.12.24. 18:37)
Nem nagyon szoktam panaszkodni, főleg ünnepekor. De úgy érzem, hogy le kell írnom azt, hogy nem úgy alakul, ahogy terveztük a karácsony. Anyukám ment dolgozni ma (ápolónő) és a szokásosnál néhány órával korábban jött haza. Mint kiderült teljesen lebetegedett ezért haza jött. Szegény nagyon beteg. Hány és rosszul érzi magát, sőt láza is van. Ma nem is lesz úgy mond rendes családi vacsora, mert anyu nem tud semmit megenni. Ráadásul most inkább alszik, ami kell is neki, de így kártyázni se tud velünk, ami már része a karácsonynak a családnál. Nagyon rosszkor jött a betegsége is. sad.gif



Hidd el nekem: olyan emberek miatt, akik nem érdemlik meg, NEM ÉRDEMES pazarolni a könnyeidet. Ami nem öl meg, az erősebbé tesz. Nem a legjobbkor, de legalább kiderült, milyen emberek azok, akikről írsz. Kitartás!

Beyla!
Idézet (Beyla @ 2013.12.25. 02:05)

Sok mindennel jelenleg. A fél estémet végig bőgtem olyan emberek miatt, akik szerintem meg sem érdemlik. Egyedül csak az bosszant, hogy minden sz*rságukat lenyelem és elfelejtem, pénzt is költöttem rájuk, és erre még jobban belém rúgnak. Teljesen el vagyok kenődve, ráadásul Karácsonykor. Nem tudom másképp elmondani, de  kib*szott sz*r pont a szeretet ünnepén szembesülni mindezzel.




On: jelen pillanatban a hátfájással. De ez szerencsére orvosolható smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Nettigirl, ilus1996
2013. december 26. 11:49 #7010
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17324
Csatolások: 18066
Azonosító: 168141
Offline offline
Imádom a Karácsonyt, tényleg. De lassan kezd elegem lenni, hogy 86000 helyre kell menni, rokonokat látogatni és olyan emberekkel jópofizni, akiket nem is ismersz. blink.gif Nem vagyok valami nagy társasági ember, van 1-2 barátom, akikkel jól elvagyok, nem járok el bulizni stb., szóval engem eléggé idegesít mikor nagyon sokan össze vagyunk zárva egy helyiségbe. Az ünnepekkor pedig általában ez van. Nem az, szeretem a családom, de néha már sok belőlük. Komolyan eddig vártam a Karácsonyt, most pedig azt várom, hogy vége legyen ennek a 3 napnak.
A másik dolog pedig, mint sokatoknak a megfázás. A nagymamám már több,mint egy hete beteg, eddig nem kaptam el tőle szerencsére, de ma reggelre olyan szinten náthás lettem, hogy már annak is örülök, hogyha egy kis időre kapok levegőt. De nem csak nekünk, úgy kb. az egész családnak is ez a baja. Remélem elmúlik az iskolakezdésig, mert nem szeretnék lemaradni az angolórákról, ugyanis hamarosan vizsgázom, amire értelemszerűen nem szeretnék rossz jegyet kapni, esetleg megbukni. unsure.gif
A 3. pedig /mert ugye 3 a magyar igazság rohog.gif / a már említett vizsga és a körülötte lévő felhajtás. Tudni kell, hogy ezt a félévi vizsgát ebben a tanévben 'alkalmazzák' először, szóval még tippet sem kérhetünk a felettünk járóktól. Elvileg 4 tárgyból kell vizsgáznunk, ebből 2 szóbeli, kettő írásbeli. A írásbelitől még nem is félek, azt megoldom, de a szóbelitől már év eleje óta parázok. unsure.gif Tudni kell rólam, hogy nem vagyok valami nagy szószátyár típus, nem jelentkezem órákon csak akkor, ha nagyon kell, és mikor kihívnak felelni megkukulok, még MAGYARUL is, nemhogy angolul. sad.gif A rossz az, hogy még készülni sem tudok igazán, mert tételt húzunk, amiből a legtöbbet tudom, de ha véletlenül kihúzom a Jobs-ot vagy a Health and Illness-t én felakasztom magam egy diófára. unsure.gif
6 felhasználónak tetszik: menthol, Nettigirl, Szandi0820, Beyla, ilus1996, MadHatter
2013. december 26. 16:39 #7011
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Azzal, hogy egyes embereknek semmi sem jó. Most épp a vonaton fellelhető wifiről megy az eszmecsere, az egyik ismerősöm állapotánál és az ismerősöm ismerőse nekiállt hisztizni, hogy milyen jogon korlátozza le a Telekom, hogy mit látogathatnak (természetesen hagyjuk, hogy mindezt teletűzdeli 'akk' és hasonló szavakkal). Mikor pedig elmagyaráztam, hogy azért van korlátozás, hogy mindenki tudjon netezni, aránylag jó netsebességgel (mert ha mindenki korlátozás nélkül felmenne YT-ra, akkor nagyon lassú lenne az egész), akkor nekiállt papolni, hogy ők vállalták, meg gyorsabb wifit kellett volna, ha meg arra nincs pénz, akkor ne is tegyenek wifit.
De ha nem lenne wifi, akkor meg azon menne a siránkozás még mindig, hogy itt a 21. század és még mindig nem lehet a vonaton internetezni (leszámítva a mobilnetet). bolond.gif
5 felhasználónak tetszik: Lil98, Beyla, ilus1996, icarlyluv, MadHatter
2013. december 26. 20:22 #7012
- törölt felhasználó -    
Azokkal a bölcs és tapasztalt felnőttekkel, akik akárhányszor meglátnak engem, mindig elkezdenek prédikálni, hogy "majd kinövöd ezt" és "mi már régen túlléptünk ezen a korszakon". Egyszer szeretném az összes hasonló embernek elmagyarázni, hogy a tinédzserkorban alakul ki egy stílus, amit általában azok, akik igazából követik és nem csak azért, mert a szomszéd nagyobbik fiának a haverjai is olyanok, mindig megtartanak. Lehet, sőt, BIZTOS, hogy aki most goth, az negyven évesen, két gyerekkel nem annak az öltözködésnek a híve lesz, aminek most, de ettől függetlenül miért változna meg az, hogy szereti ennek a szubkultúrának a zenéjét, vagy hasonló dolgok? Momentán a metálosoknál több mindent fel tudnék sorolni. Én sem kívánok acélbetétest és Slipknot pólót hordani húsz év múlva, de most, amikor még megtehetem anélkül, hogy (kevésbé) ferde szemmel néznek rám, miért ne csinálhatnám? Mi van akkor, ha merő véletlenségből nekem éppen ez tetszik? Nem viszek túlzásba semmit az öltözködésemmel kapcsolatosan, nem kenek vakolatot a pofámra, nem villantok dekoltázst minden egyes nap, nem részegedem le hétvégenként, nem csövezek a buszmegállóban, akkor mégis miért ne vehetnék fel egy rohadt pólót olyan stílusban, amiben én jól érzem magam? És akkor még nekem kínos, hogy mindenki engem talál meg arra, hogy a saját kamaszkorát összehasonlítsa az enyémmel. Örülök annak, hogy ezeket az embereket csak felszínesen ismerem, és ők is engem. A sírba visznek ezekkel a szövegekkel. Egyébként azt is gyűlölöm, amikor testmódosításokról beszélek (könyörgöm, egyetlen ajakpiercing), és egyből nyögik a szöveget, hogy "idős korodban ezt majd úgyis megbánod, tararara". Ennyi idősen miért kéne azzal foglalkoznom, hogy ötven-hatvan év múlva hogy fogok kinézni? Szerintem az őrület határára sodorna az, hogy mindig az érdekel, hogy majd x múlva mi lesz velem. Most vagyok fiatal, most élek, nem a jövőben, és nem is azzal kívánok foglalkozni, hogy hogy működik majd a csípőprotézisem...
7 felhasználónak tetszik: Beyla, ilus1996, icarlyluv, Szandi0820, JadeB, Lil98, MadHatter
2013. december 26. 23:02 #7013
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
A nagymamám már megint azzal jön, hogy csak egy kölyök vagyok, aki semmit sem tud, ő már csak tudja, mert ő se tudott semmit amikor annyi idős volt, mint én.
Jól van na, de akkor is, attól hogy ő "nem tudott semmit", az nem azt jelenti, hogy én se... Nincs vele semmi bajom, de ha feljön egy olyan téma, hogy én ateista vagyok, és olyat merek mondani, hogy én egy hangyányit érettebb vagyok a korombeli kölköknél (és ez nem önfényezés, sajnos igaz) hogy el tudjam ezt dönteni, akkor előjön ezzel a dumával.

Elnézést ha valakit zavarok ezekkel a valláspszichológiai kommentekkel, de egyre inkább zavar, hogy ebbe bele vagyok kényszerítve...
7 felhasználónak tetszik: Beyla, ilus1996, Szandi0820, JadeB, icarlyluv, Lil98, MadHatter
2013. december 27. 21:38 #7014
Zserbó
Zserbó
új tag
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.11.11.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 215168
Offline offline
világéletemben homofób voltam , sosem néztem jó szemmel az ilyen beállítottságuakra , de nem tudtam hogy vannak akik nálam sokkal inkább gyűlölik az ilyeneket. És nem nézhetem tétlenül hogy az utcán még a mi vidékünkön is meleg párokat vernek meg ._. Én is mint mondtam homofób vagyok , vagyis undorodom ilyenektől , de ilyen soha nem fordulna meg a fejemben..-.-" www
2013. december 28. 21:38 #7015
- törölt felhasználó -    
https://www.facebook.com/pataki.jolan ez már nagyon gáz komolyan mondom. dry.gif
2013. december 28. 22:50 #7016
- törölt felhasználó -    
Most éppen azokkal az emberekkel, akik úgy tartanak kutyát, hogy fingjuk nincs hogyan kell nevelni. De persze panaszkodni azt tudnak, hogy odakap nekik, meg fölzabál mindent, amit az utcán talál, és a kedvencem, hogy nem hagyja őket enni, mert folyton ugrál meg ugat.
Ezekkel a roppant okos emberkékkel általában a futtatón futok össze, ahogy ma is. Már ott kiakadtam, mikor meséli a nő, hogy a tenyér méretű kutyájától nem tudta múltkor elvenni a csontot, amit az utcán talált. 110.gif Az a szerencsétlen kutya meg fölzabálta. Mert hogy neki odakapott, és majdnem meg is harapta. Én nem tudom más hogy van vele, de nekem az egyik legalapvetőbb dolog, hogy a kutyám szájából ki tudjam venni, legyen az csont vagy zsebkendő vagy játék vagy akármi. Mert mi van, ha az a csont mérgező, vagy ki tudja milyen beteg állattól származik. Feltételezem az ilyenek még a közelébe se mehetnek a kutyának, mikor eszik... dry.gif
Aztán meg azt kezdte el panaszolni nekünk, hogy milyen neveletlen volt a kutya a karácsonyi vacsoránál, alig tudtak tőle enni, mert folyton ugrált. És kérdezi az okoska, hogy szerintünk miért csinálja ezt? 110.gif Hát mondom talán azért, mert megengedi neki. Csak úgy zárójelbe tenném hozzá, hogy az én kutyám mikor eszünk, be se jön a konyhába, nem hogy ugráljon meg ugasson...
Az meg csak a ráadás volt, hogy mikor akartak haza menni, nem tudta föladni a kutyára a pórázt, mert mindig elfutott előle. Az az idióta nő, meg futott utána. rohog.gif
Annyira látszik, hogy ezeknek halvány lila fingjuk nincs a kutyákról, nem hogy a nevelésükről. Az ilyeneknek olyan szívesen a kezükbe nyomnék egy 600 oldalas könyvet a kutyanevelésről. Az én kutyám se úgy született, hogy tudja, hogy mit szabad és mit nem. Elég sok munkám van abban, hogy ha azt mondom neki, hogy jöjjön ide, akkor idejön, nem fut el, ha rá akarom adni a pórázt, nem veszi ki a szánkból a kaját, én viszont ki tudom venni az övéből, ha kell. És nem csak én, hanem a kutyás ismerőseim 90 százaléka ilyen, és jókat röhögünk az olyanokon, mint ez a nő. És sajnáljuk a kutyát, hogy ilyen gazdája van.
8 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Lil98, icarlyluv, Szandi0820, JadeB, Beyla, Genevieve, MadHatter
2013. december 29. 13:39 #7017
- törölt felhasználó -    
Nem nagy dolog, de az oldalon két elvakult Selena Gomez és Kristen Stewart rajongó kiosztott, amiért nem vagyok oda a kedvencükért. blink.gif
6 felhasználónak tetszik: JadeB, Lil98, Beyla, Minimanó94, Genevieve, MadHatter
2013. december 29. 20:06 #7018
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Lázas vagyok,ágyhoz vagyok kötve, a lábaim alig bírnak el, és mindez a bárányhimlőm miatt. Szerintem többet nem is kell mondanom. Nem vagyok hozzászokva az ilyesmihez,sosem voltam még ilyen beteg, és félek ezerrel, hogy nehogy valami baj történjen,stb. Remélem, hogy holnap, amikor megyünk orvoshoz,minden megoldódik, és nem kell tovább aggódnom.
5 felhasználónak tetszik: drfan, Beyla, Lil98, JadeB, MadHatter
2013. december 29. 21:21 #7019
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Jelenleg a tudatlan ostoba gyerekekkel, akik próbálják megmondani a frankót. Érvelésnek nevezik azt, hogy ők aztán ugyan utána olvastak a dolognak, és gáz, mert leírt tényeket cáfolnak meg a baromságaikkal. Én például nem értek a fizikához, így nem szólok bele abba, hogy mit hogyan csináljon a villanyszerelő, de, ha már annyira okoskodni akarnék, akkor tutira utána néznék. Elég érdekes úgy okoskodni, hogy szemmel láthatóan az adott egyénnek még fingja sincsen a dolgokról, csak nagyon talán dereng neki valami. Ha leáll velem vitatkozni, akkor miért nem néz utána? bolond.gif Ezt annyira nem értem. Én tuti nem égetném magamat feleslegesen úgy, hogy csak a gugliba kéne beütnöm. Logika odab*sz. Bár szegényt amúgy sem áldotta meg a Sors túl sok ésszel...
7 felhasználónak tetszik: drfan, Lil98, Eszti0305, icarlyluv, JadeB, Szandi0820, MadHatter
2013. december 29. 23:28 #7020
- törölt felhasználó -    
MOSTANTÓL EGÉSZ 2014-BEN ITT LESZEK ÉS A VÉKSŐKIG TÖNKRETESZEM EZT A NYOMORÉK OLDALT A NYOMORÉK MODERÁTOROKAT ÉS AZ ÖSSZES NYOMORÉK TAGOT
540 oldal 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!