Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 01. 12:03 #7041
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy pont én az ablakom alatt kellett valakinek tűzijátékozni, olyan fél 1 körül. Én csak az éjfélt vártam meg, utána lefeküdtem aludni, de így nem nagyon ment, mert először ellőtték a gyengébbeket, amik csak kicsit voltak hangosak, utána jöttek a rendes tűzijátékok, amik hangosak voltak és szépen bevilágítottak a szobámba, így másodpercenként láttam a szemhéjam alól. Tudom, hogy újév és ez kötelező, de azért ne olyan helyen, ahol panelházak vannak, és ahol valószínűleg már alszanak, vagy akkor robbantsák ki korábban. Mi is vettünk kicsi tűzijátékokat, de mi olyan hét óra fele ki is lőttük. Vagy ha már pont az újévben szeretnének, akkor menjenek egy kihaltabb területre, ne egy lakótelepre.
9 felhasználónak tetszik: drfan, Szandi0820, Beyla, Lil98, Genevieve, Nettigirl, Kristen18, Lizania, MadHatter
2014. január 01. 14:53 #7042
- törölt felhasználó -    
Miért, miért kell állandóan fórumon kötözködni? Mire jó ez? Ezzel már nem először gyűlt meg a bajom. Írok egy cikkhez, teljesen normálisan, erre valakinek nekem kell támadnia, de persze véletlenül sem levélben, hanem a nyilvános fórumon. Kíváncsi vagyok, ezeknek az embereknek a valóságban is ilyen nagy szájuk van e, vagy az oldalon élik ki magukat...
9 felhasználónak tetszik: Beyla, drfan, JadeB, Szandi0820, Lil98, Genevieve, Kristen18, Lizania, MadHatter
2014. január 01. 21:17 #7043
- törölt felhasználó -    
Ezen sikerült végleg felcsesznem az agyam. Így is falnak megyek amiatt, ami Schumival van, őrült módjára nézem a híreket, és az első éjszakát át is bőgtem a vele történtek miatt. Megtörtént a baleset, ő még mindig élet-halál között lebeg, emberek milliói imádkoznak érte, és drukkolnak, hogy túlélje, de valószínűleg így is lesz maradandó baja, erre néhány kis cs*cska abból csinál poént, hogy terjesztik a rémhíreket. Biztos én vagyok a hülye nyomorék, de egyszerűen nem jut el az agyamig, hogy ki a büdös p*csának öröm ezt csinálni? Miért jó a frászt hozni a rajongók millióira, és miért jó egy éppen haldokló legendával poénkodni, de ez még poénnak sem mondható, mert aki ezt annak nevezi, keressen fel szakembert. Egyszerűen nem tudom megérteni, nem jut el a tudatomig, hogy attól bárki jobban érzi magát, ha meggyalázza őt, miközben szerencsétlen ember kómában fekszik egy kórházban, és azért küzd, hogy ÉLETBEN MARADJON!
Azt hittem, már nem tudok nagyobbat csalódni a mai rohadt generációban, mert a kis swag meg hipster bohócokon csak jókat vigyorgok, a twerk dolog meg olyan szinten hidegen hagy, hogy szinte nem is tudom, mi az, de ez. Ez nekem az utolsó csepp volt a pohárban. Semmi több, csak azt kívánom az illetőnek, hogy ő is élje át ezt. A sok hülye írja a kommentet anélkül, hogy elolvasná a cikket, és így kezdődnek a pletykák, és eljutunk oda, hogy meghalt, mikor még hál' Istennek él. Csak élje át ezt, élje át, hogy az egyik legnagyobb példaképe, egy ember, akire felnéz, vagy bárki, akit szeret. Terjesszenek róla ilyet, és megtudja milyen.
18 felhasználónak tetszik: Beyla, drfan, Vampiregirl1, icarlyluv, JadeB, Szandi0820, menthol, Lil98, TheDanush, Genevieve, Jolie_77, Jody, Nettigirl, Kristen18, WWE Dorka, xMilesss, Lizania, MadHatter
2014. január 01. 21:50 #7044
lazarka70
lazarka70
új tag
 
StátuszSoha nem halasztom holnapra, amit holnaputánra is halaszthatok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 31
Azonosító: 217957
Offline offline
az orfolyástól
2014. január 02. 12:09 #7045
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Olvasom a "Kaley Cuoco férjhez ment" c. írás alatti kommenteket, erre bejön egy olyan, hogy "kíváncsi vagyok, meddig fog tartani.." Semmi pozitív. Basszus, nem hogy örülne, már szinte várja a végét..
2014. január 02. 16:47 #7046
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Szarul vagyok. dry.gif
Ott kezdődött, hogy hétfőn elmentünk a nővéremmel meg a barátjával moziba, ahol egy kicsit sok popcornt ettem. Aztán otthon egész este fájt a hasam, alig bírtam aludni. Másnapra jobban voltam. Aztán elmentem az unokatesómhoz szilveszterezni. Ott persze csomó mindent ettem. Este rendeltünk egy pizzát, ami olyan sokáig nem jött ki, hogy már majdnem éjfél volt, mire végre kiszállították. Másnap, amikor felkeltem, megint nem voltam jól, nem is tudtam reggelizi (vagy az inkább már ebéd lett volna) otthon sem bírtam enni semmit, csak pár szem kekszet, meg este egy kis tál lencsét. Azt hittem, hogy kialvatlan vagyok, úgyhogy 9-fél 10 körül elmentem aludni. Hát mára sem lettem jobban. Ma is csak pár szem kekszet ettem és egy zsömlét. Ráadásul a torkom is fáj kicsit.
10 felhasználónak tetszik: JadeB, Beyla, Lil98, TheDanush, drfan, Nettigirl, Kristen18, MadHatter, Byee, Jody
2014. január 02. 16:53 #7047
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy sikerült megfáznom az év második napján dry.gif Fáj a torkom, folyik az orrom, össze-vissza forgolódtam éjszaka az ágyban, nem is aludtam rendesen. Holnap meg találkozom valakivel, és mehetek be így a városba. Remek.
9 felhasználónak tetszik: menthol, JadeB, Beyla, Lil98, TheDanush, Genevieve, Nettigirl, Kristen18, MadHatter
2014. január 02. 18:25 #7048
- törölt felhasználó -    
Annyira utálom az embereket,főleg a fiúkat (vannak kivételek).A Facebook-on vagy egy ismerős lány osztálytársam aki olyan képeket tölt föl,mintha egy Fake lenne.Kisminkelve,közeli kép,hogy csak az arca látszik és ilyen fejet vág ohmy.gif kb. És már 120-150 like.De a való életben egy csúnya,nem egy szépség.Jó,hogy sokat dob egy smink,de ezt nem értem.Meg ha valakinek nagy a s*gge vagy a melle akkor már "úh,vele fogok járni,szerelmes lettem",de akinek meg nem az meg elküldi egy melegebb éghajlatra.Na meg az is kiborít,hogy van aki tényleg szép és ő mégis 100 alatti lájkot kap? pl: 10-20 lájk?Ha nincs kisminkelve,nem úgy pózól a kamerának és nem csöcsőrit az már egy ronda csaj.Miért csinálják ezt?Azért,mert nekik a dögös csaj kell?Feltűnési hiányuk van?Nem a külsőt kell nézni,hanem a belsőt... Pár lány a külsőt nézi és így van a fiúknál is dry.gif
17 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, JadeB, Lil98, icarlyluv, menthol, TheDanush, drfan, Genevieve, Nettigirl, Kristen18, xMilesss, Lizania, MadHatter, Corby, Byee, Jody
2014. január 02. 19:00 #7049
- törölt felhasználó -    
Apróság, de azt hiszem, nem kellett volna letámasztani a kezem lovagláskor arra a marvédőre, mert szivacsos, és szépen kihorzsolta az ujjam. Ami pedig a legviccesebb, hogy pár pici a seb, de fáj. :'D
Ja, és azzal, hogy észrevettem magamon, hogy az, hogy koncentráljak valamire, néha annyira nem megy. Lovak körül meg különösen fontos, meg lovasoktatómnál is, mert ő kiabál, ha valamit el kell mondani százszor. XD Csiszolni kell rajta. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: drfan, Beyla, MadHatter, Byee
2014. január 02. 20:37 #7050
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Lehet, hogy csak én vagyok az egyetlen, akinek szúrja a szemét, de miért kellett ez a kép (mielőtt még valaki beleköt, Facebookon találkoztam először vele, ott nem igazán lehet kikerülni)? Illetve azzal a résszel még nincs is bajom, ahol csak a sípálya van... de miért kell azt a részt még ki is nagyítani, ahol ott a vére? Személy szerint én nagyon nem vagyok rá kíváncsi... így is idegőrlő ez a várakozás, nem hogy még lássam is, hogy ott esett el és annak köszönhetően van most kómában. cray.gif Szégyen, hogy a nagyobb nézettségért mindent megtesznek.
Azokról a h*gyagyú b*nkókról nem is beszélve, akik már most temetnék. reklamalo.gif
10 felhasználónak tetszik: menthol, JadeB, drfan, Jody, Lil98, Beyla, Nettigirl, Kristen18, xMilesss, Lizania
2014. január 02. 22:00 #7051
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Azzal, hogy egyes emberek nem képesek felfogni, hogy nem mások életével kéne foglalkozni..nea.gif
6 felhasználónak tetszik: JadeB, Lil98, Beyla, Nettigirl, Kristen18, Lizania
2014. január 02. 22:04 #7052
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Idézet (Nessa123 @ 2014.01.02. 18:25)
Annyira utálom az embereket,főleg a fiúkat (vannak kivételek).A Facebook-on vagy egy ismerős lány osztálytársam aki olyan képeket tölt föl,mintha egy Fake lenne.Kisminkelve,közeli kép,hogy csak az arca látszik és ilyen fejet vág  ohmy.gif kb. És már 120-150 like.De a való életben egy csúnya,nem egy szépség.Jó,hogy sokat dob egy smink,de ezt nem értem.Meg ha valakinek nagy a s*gge vagy a melle akkor már "úh,vele fogok járni,szerelmes lettem",de akinek meg nem az meg elküldi egy melegebb  éghajlatra.Na meg az is kiborít,hogy van aki tényleg szép és ő mégis 100 alatti lájkot kap? pl: 10-20 lájk?Ha nincs kisminkelve,nem úgy pózól a kamerának és nem csöcsőrit az már egy ronda csaj.Miért csinálják ezt?Azért,mert nekik a dögös csaj kell?Feltűnési hiányuk van?Nem a külsőt kell nézni,hanem a belsőt... Pár lány a külsőt nézi és így van a fiúknál is  dry.gif

Arról nem beszélve, hogy 10-20 év után már olyan rondák lesznek, hogy az hihetetlen.
10 felhasználónak tetszik: drfan, JadeB, Szandi0820, Beyla, Nettigirl, Kristen18, Lizania, MadHatter, Corby, Jody
2014. január 03. 16:09 #7053
- törölt felhasználó -    
Idézet (TheDanush @ 2014.01.02. 22:04)
Arról nem beszélve, hogy 10-20 év után már olyan rondák lesznek, hogy az hihetetlen.

Meg ... *inkább ki sem mondom,hogy mik lesznek ha ezt csinálják
2014. január 03. 19:27 #7054
- törölt felhasználó -    
Tudom,hogy tegnap írtam ide,de ami tegnap este történt
Rám írt megint a fiú osztálytársam én meg szépen elmondtam,hogy ne írjon rám,mert nem érek rá.Erre meg felháborodott,hogy miért ne írjon rám?Majdnem leírtam neki az elején,hogy nyugodtan rám írhat,úgyis törlöm az üzenetét.Ha látja,hogy láttam,de nem írok vissza akkor hagyjon már békén.Nem bír békén hagyni?Aztán jött az a duma,hogy olyan vagyok mint az egyik lány osztálytársam,meg mit mondott róla... Mondtam neki,hogy semmit,de akkor is,biztos mondott valamit.Majd írja,hogy "te lökött vagy" Én meg erre írtam,hogy inkább leszek lökött mint játsszam az eszemet.Lehet,hogy magára vette,pedig magamról beszéltem.Nem fogom azt csinálni "Ja xy.H vagy?Én tökéletesen.Annyira bírom,hogy mindenkinek beugatsz" utálom.A végén azt írta,hogy beszéljek normálisan.Pedig normálisan mondtam el neki,hogy ne írjon rám.Mit nem ért? rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: Beyla, drfan, Kristen18, MadHatter
2014. január 03. 19:34 #7055
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!Ivett vagyok.
Komolyan az öngyilkosság kerülget.Gyűlölöm a szüleimet,apámék lelkileg terrorizálnak. Anyám mindig fenyeget,hogy elveszi a dolgaim.Apám annyira egy h"lye ember mindig aztmondja ,hogy betöri a pofámat meg ilyenek sad.gif 110.gif ohmy.gif reklamalo.gif
Szerintem öngyilkos leszek.Nem hagyák ,hogy sokáig fent legyek pedig szünet van. gyűlölöm őket sad.gif sad.gif sad.gif mad.gif mad.gif diablo.gif furesz.gif grrr.gif lolhit.gif treaten.gif gonosz.gif
2014. január 03. 19:38 #7056
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Már egyből a hétfői napomon rágódok. Mivel a tanárjaim olyan rendesek voltak, hogy egy történelem témazárót, és egy matematika 15 perces dolgozatot illesztettek be rögtön a szünet utáni első napra. Köszönöm, igazán kedves. meghajolo.gif
7 felhasználónak tetszik: Beyla, JadeB, Nettigirl, Kristen18, xMilesss, Lizania, MadHatter
2014. január 03. 20:05 #7057
- törölt felhasználó -    
Úgy érzem, ma mindenki tönkre akar tenni.
Kezdődött azzal, hogy van egy ember/tag, aki küld nekem egy szitkozódó üzenetet, de mielőtt letilthatnám, törli magát. Már nem is az a bajom, hogy szereztem egy utálót /nem tudom ki az, és nem tudom, hogy miért utál/ hanem nagyon unom.
Két napja a Facebookon jelentkeztem egy oldalon egy oldalra adminnak, az elején minden jól ment, de ma valaki az én nevemben elkezdett minden féle hülyeséget posztolgatni, kis híján múlott, hogy kitegyenek.
6 felhasználónak tetszik: JadeB, drfan, Kristen18, Lizania, Corby, menthol
2014. január 03. 21:34 #7058
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Idézet (Fucker @ 2014.01.03. 20:05)
Úgy érzem, ma mindenki tönkre akar tenni.
Kezdődött azzal, hogy van egy ember/tag, aki küld nekem egy szitkozódó üzenetet, de mielőtt letilthatnám, törli magát. Már nem is az a bajom, hogy szereztem egy utálót /nem tudom ki az, és nem tudom, hogy miért utál/ hanem nagyon unom.
Két napja a Facebookon jelentkeztem egy oldalon egy oldalra adminnak, az elején minden jól ment, de ma valaki az én nevemben elkezdett minden féle hülyeséget posztolgatni, kis híján múlott, hogy kitegyenek.

Húú az gáz... Velem is történt ilyen csak rosszabb.
Szóval van egy oldal facebookon, az xy rajongói oldala, és valaki beregisztrált egy olyan oldalt, hogy "xy rajongói oldalának az adminjának az utálói". És az én nevemben irogatott. A vége az lett, hogy kb. mindenkinek lett utálói oldala, aki likeolta az "xy rajongói oldal"-át, és kb. mindnek "én" voltam az adminja.. Olyan szép ez a mai generáció smileeee.gif

On: apró kis hiba, de elég gáz, hogy az új témában, amit nyitottam, véletlenül azt a nevet adtam, hogy "Dcctor who szólánc". Mostanában szórakozik a billentyűzetem, de azért ennyire nem... (o helyett c-t írtam és nem tudom átnevezni 110.gif )
Szerk. valaki akit nem is ismerek, már megint bejelölt barátnak. Azzal nem is lenne baj, csak lenne szívem elutasítani... sad.gif
2014. január 03. 21:38 #7059
Nettigirl
Nettigirl
*winehouse*
 
StátuszI'll take you to the candy shop ♥(50 Cent)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.14.
Hozzászólás: 1287
Csatolások: 66
Azonosító: 213453
Offline offline
Nem rég halt meg a nagymamám. sad.gif
3 felhasználónak tetszik: drfan, Kristen18, JadeB
2014. január 03. 21:39 #7060
sarika2001
sarika2001
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3762
Csatolások: 0
Azonosító: 171194
Offline offline
a hétfő gondolatától dry.gif semmi kedvem suliba menni!
2 felhasználónak tetszik: JadeB, Byee
540 oldal 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!