Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 05. 19:00 #7081
Cat23
Cat23
♥Magical angel♥
 
StátuszHa valakinek van Instagramja,privátba kérném a címet(:
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.24.
Hozzászólás: 1062
Csatolások: 21
Azonosító: 202480
Offline offline
Idézet (Nettigirl @ 2014.01.03. 21:38)
Nem rég halt meg a nagymamám. sad.gif

Meghalt?Istenem,Nyugodjon békében Szilvi néni! sad.gif
on:SULIUNDOR reklamalo.gif
3 felhasználónak tetszik: Mrs.Jack Frost, Nettigirl, Annie Horvath
2014. január 05. 19:33 #7082
- törölt felhasználó -    
Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül ezzel a suli témával. Eddig motivált az, hogy majd lesz egy két hetes téli szünet, most meg várhatok három hónapot az egy hetes tavaszi szünetre. mellow.gif Pozitívum, hogy minden dolgozatot megírattak velünk még a téli szünet előtt. Csak egyszerűen utálok bejárni, egy órát utazni haza, leckét írni és bár szeretem az edzéseket, de így el is megy az egész napom.
6 felhasználónak tetszik: JadeB, Lizania, Corby, Nettigirl, Beyla, MadHatter
2014. január 05. 19:56 #7083
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
Tök jó, hogy most hagytunk magunk után két hét pihenést, de már mindenkinek elege van a suliból biggrin.gif biggrin.gif
Nekem nem konkrétan azzal van gondom, ami az iskolában van (felelni mindig felelünk, megszokom vagy megszökök...), hanem ami utána lesz. Nyelvvizsga. Stresszelek miatta, mert bár jó a nyelvérzékem, de a nyelvvizsga az más. Egészen más. A tudat hátráltat, hogy nagy tétje van, és ha már kifizettem, illene átmenni... De nem csak a pénz, hanem az, hogy ez nem csak egy sima évzáró vizsga, vagy egy felelet. És rohadtul félek, hogy megbukom. Nagyon. Durva. Sosem féltem még az angol nyelvtől. Mindig is imádtam, tök jól ment, mindig biztos voltam magamban. De most nem... unsure.gif blink.gif mellow.gif mega_shok.gif Ááááááá
6 felhasználónak tetszik: Lil98, Jody, Lizania, Nettigirl, Beyla, MadHatter
2014. január 05. 19:59 #7084
- törölt felhasználó -    
Idézet (hungergamesFan16 @ 2014.01.05. 19:56)
Tök jó, hogy most hagytunk magunk után két hét pihenést, de már mindenkinek elege van a suliból biggrin.gif biggrin.gif
Nekem nem konkrétan azzal van gondom, ami az iskolában van (felelni mindig felelünk, megszokom vagy megszökök...), hanem ami utána lesz. Nyelvvizsga. Stresszelek miatta, mert bár jó a nyelvérzékem, de a nyelvvizsga az más. Egészen más. A tudat hátráltat, hogy nagy tétje van, és ha már kifizettem, illene átmenni... De nem csak a pénz, hanem az, hogy ez nem csak egy sima évzáró vizsga, vagy egy felelet. És rohadtul félek, hogy megbukom. Nagyon. Durva. Sosem féltem még az angol nyelvtől. Mindig is imádtam, tök jól ment, mindig biztos voltam magamban. De most nem...  unsure.gif  blink.gif  mellow.gif  mega_shok.gif  Ááááááá

Ezzel jelenleg én is így vagyok, bár nekem még odébb lesz a nyelvvizsga, majd csak áprilisba, de ha úgy vesszük, az is mindjárt itt van.. unsure.gif Úgy félek attól, hogy nem fog menni, főleg a szóbelirésze, mert én utálok idegenek előtt beszélni, meg se merek ilyenkor nagyon szólalni. Ráadásul még a tanár alig csinált velünk valamit, szóval.. unknw.gif
3 felhasználónak tetszik: hungergamesFan16, Byee, MadHatter
2014. január 05. 20:11 #7085
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
Idézet (Annaaa1999 @ 2014.01.05. 19:59)
Ezzel jelenleg én is így vagyok, bár nekem még odébb lesz a nyelvvizsga, majd csak áprilisba, de ha úgy vesszük, az is mindjárt itt van..  unsure.gif Úgy félek attól, hogy nem fog menni, főleg a szóbelirésze, mert én utálok idegenek előtt beszélni, meg se merek ilyenkor nagyon szólalni. Ráadásul még a tanár alig csinált velünk valamit, szóval..  unknw.gif

Én inkább az írásbelitől félek, mert az írásomat elég nehéz elolvasni (volt már gondom belőle), de nem tudom korrigálni a dolgot. biggrin.gif Elég vicces.
A tanárunk nekünk is trágya... Nem bízom abban, amit iskolában tanítanak, külön kell rádolgozni szerintem.
Én legközelebb majd ősszel fogok, akkor meg németből... Komoly egy év. mellow.gif
2014. január 05. 20:13 #7086
bettike99
bettike99
unicorn.
 
Státuszyou see me standing but i'm dying on the floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 3977
Csatolások: 159
Azonosító: 151860
Offline offline
Azzal, hogy most teljesen össze vagyok zavarodva. Van egy osztálycsoportunk a Facebook-on, és ott mindig megszoktuk beszélni a házikat, a tanulnivalókat, stb.. Most pedig az egész osztály azon veszekszik, hogy holnap angol helyett lesz e technika, vagy majd csütörtökön. Persze a technika tanárnak egyből kell íratnia. Mert elmaradt szünet előtt egy óránk, amin írtunk volna, és most a kedves osztályfőnökünk felajánlott egy angolt, hogy azon írjuk meg. Én úgy emlékszem, hogy csütörtökre tették át, de most teljesen össze vagyok zavarodva. Negyed kilenc van, és mi van, ha holnap tényleg technika lesz, és írunk belőle?! unsure.gif blink.gif
2 felhasználónak tetszik: JadeB, Bettó23
2014. január 05. 20:16 #7087
sarika2001
sarika2001
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3762
Csatolások: 0
Azonosító: 171194
Offline offline
Nagyon nincs kedvem holnap suliba suliba menni.Bemenni az unalmas órákra,semmi kedvem sincs.aztán haza jönni és tanulni meg írni leckét?! na ne már..+a kövi szünet áprilisban lesz 3 hónap múlva és csak 1 hetes lesz blink.gif ne ne,már!!
2014. január 05. 20:18 #7088
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17324
Csatolások: 18066
Azonosító: 168141
Offline offline
Tudom, hogy ma már írtam egyszer, de ezt is le kell írnom. rolleyes.gif Anyukámtól Karácsonyra kaptam egy gyönyörű ezüst gyűrűt, régóta szerettem volna egyet, de sose jutottam el odáig, hogy vegyek magamnak. Na már most, az ezüstnek jó állapotban kéne maradnia jó pár évig, és tudtommal a kezem is meg van még, szóval semmi olyan anyagba nem nyúltam, amivel reakcióba lépett volna. (Bocs, a kémia-hablatyért. rolleyes.gif ) A gyűrűről mégis darabok jönnek le, ezáltal nagyon csúnya lett egy helyen. Holnap visszavisszük, január 10-ig kicserélik, csak az a bosszantó, hogy elvileg egy ezüst ékszernek semmi bajának sem kéne lenne hosszú ideig. blink.gif
6 felhasználónak tetszik: JadeB, Bettó23, Corby, Nettigirl, Beyla, MadHatter
2014. január 05. 20:30 #7089
- törölt felhasználó -    
Mint mindenkinek... a suli.Holnap újra kelhetek 5:30-kor,6:20-kor indulhatok a buszhoz,7:10-re már bent vagyok,15:55-ig kell csak kibírnom a sulit és 16:45-ig várjam a buszt.Oké,délután a buszra várásra hamar (van olyan,hogy olyan lassan telik el az idő) eltelik az idő,de mikor a buszra akarsz felszállni,katasztrófa.1 hónapban vagy 2-3 hónapban van olyan nap mikor van ülőhely,de legtöbbször tömve van a busz.Aztán 17:20-kor szállok le,17:30-ra érek haza,tanuljak,egyek fürödjek meg aztán mehetek aludni.Péntek délutánig ez fog menni.Jó,hogy pénteken előbb jövők haza,de akkor is tömve van.Kedden irodalom és nyelvtan a kedvenc tanárommal rolleyes.gif Van,hogy várom a sulit,de most nem.
5 felhasználónak tetszik: Lil98, Corby, Nettigirl, Beyla, MadHatter
2014. január 05. 21:20 #7090
Shawool Lilla
Shawool Lilla
Mrs.Shin Soohyun™
 
Státusz날 안내해줘~♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.22.
Hozzászólás: 5614
Csatolások: 851
Azonosító: 165682
Offline offline
Idézet (hungergamesFan16 @ 2014.01.03. 21:47)
A barátságból. Szomorú, de hasznos felismerés volt, hogy a lány-lány barátság bár erős kötelék, törékeny, és rövid idő alatt megszakad...
Körülbelül 13 évig voltunk legjobb barátnők, együtt nőttünk fel, aztán megjelenik egy hímnemű egyed, és ennyi volt. Kibeszél a hátam mögött, kétszínűsködik, jópofizik, de másoknak egy r#bancnak állít be, mert neadjisten' esetleg tetszem valakinek, aki neki is tetszik. Aztán ebből levontam a következtetést egy kérdés formájában: Mégis mi az oka annak, hogy a lányok ennyire rivalizálnak, ennyire féltékenyek egymásra, és ennyire nem tudnak őszintén, és nem képmutatóan örülni egymás sikereinek? Soha többé nem leszek egy lánynak sem a barátnője. Fiúkat akarok. A fiúk királyak. Jófejek, lazák, őszinték - legalább is a haverjaim. Szeretek velük lenni, rájöttem, ebből a szempontból volt hasznos az, hogy erre rájöttem.
NE BÍZZATOK A LÁNY BARÁTAITOKBAN. biggrin.gif
Ezen kívül a szokásos tinihiszti: Nem akarok iskolába menni, nem akarok nyelvvizsgázni, nem akarok tanulni, korán kelni, dolgozni, korán lefeküdni. De hát hív a kötelesség.
Addig is még van egy értékes hétvégénk.  beer.gif

Kár hogy vége lett a barátságodnak. sad.gif Velem majdnem ugyanez történt,csak egy másik lány lépett közbe.A régi barátnőmmel szomszédok voltunk,csak 2 hónap köztünk a különbség,együtt toltak minket babakocsiban,oviban is sülfe-főve együtt játszottunk,még alsóban is tök jó paródia verseket írtunk együtt,szóval minden jó volt.Negyedikben jött egy új lány,és azóta felém se néz a régi "barátnőm".Néha megadja a leckét,de teljesen kivetkőzött a régi önmagából:mindenen röhög,kezd eldurvulni minden.De mivel nyolcadikos vagyok,csak hónapok vannak a gimnáziumig,remélem ott nem kell csalódni. :|
2014. január 05. 21:26 #7091
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
A holnappal. Nem csak a suli miatt, de valahogy forog a gyomrom a holnap gondolatától...
4 felhasználónak tetszik: JadeB, Nettigirl, Byee, Beyla
2014. január 05. 21:37 #7092
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
Idézet (Shawool Lilla @ 2014.01.05. 21:20)
Kár hogy vége lett a barátságodnak. sad.gif Velem majdnem ugyanez történt,csak egy másik lány lépett közbe.A régi barátnőmmel szomszédok voltunk,csak 2 hónap köztünk a különbség,együtt toltak minket babakocsiban,oviban is sülfe-főve együtt játszottunk,még alsóban is tök jó paródia verseket írtunk együtt,szóval minden jó volt.Negyedikben jött egy új lány,és azóta felém se néz a régi "barátnőm".Néha megadja a leckét,de teljesen kivetkőzött a régi önmagából:mindenen röhög,kezd eldurvulni minden.De mivel nyolcadikos vagyok,csak hónapok vannak a gimnáziumig,remélem ott nem kell csalódni. :|

Ilyen közbelépés már nekem is volt, és ez is elronthat mindent sajnos..
A gimnáziumról meg én is azt hittem, hogy hú de nagy társaság lesz az osztályom, aztán iskolán kívül nemigen találkozunk, csak ha muszáj.
Megvan a társaságom, és egyikük sem az osztálytársam, szóval nyitni kell a világ felé smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Shawool Lilla
2014. január 05. 21:41 #7093
Bettó23
Bettó23
 
StátuszI'm a Lovatic and Casaser and Belieber forever. ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.17.
Hozzászólás: 712
Csatolások: 146
Azonosító: 209547
Offline offline
Hogy holnap sulii..sad.gif +Kresz vizsga sad.gif((
2014. január 05. 23:37 #7094
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Most olyat teszek amit soha nem tettem eddig. De igen, apámmal van totálisan tele a tököm! Holnaptól munka, iskola, persze a szokásos vasárnapi 6 órás focira el kell menni...Á mindegy, hogy korán kell kelnünk, neki fél 11-kor kell hazaállítania, nem a fociból, hanem a kocsmából! Ráadásul AUTÓVAL, VEZETETT, mikor kb a lábán nem állt meg, olyan részeg volt...Nem normális, mondjuk ezt már 6 éve tudom, a hullarészeg korszaka óta. Erre itthon olyan volt, amilyennek még soha nem láttam. Megütötte anyámat és büdös k*rváknak nevezett minket. Annyira, de annyira elegem van belőle, az egész alkoholista, cigizős személyéből, abból, hogy nem jelentünk semmit neki. Már a születésem másnapján bulizott, minek kellett ennek gyerek, ha még a feleségét sem szerette és tisztelte soha?! Ráadásként anyámtól MOST tudtam meg, hogy kisgyerekkoromban több embert is elütött részegen...Eddig is gyűlöltem, de ez az információ, némiképp felkavarta a róla alkotott képet és a lelkivilágomat is...Anyám kiakarja dobni és elakar válni, de mindig ezt mondja és félek, most is ennyiben hagyja. Elegem van ebből az egészből...Azt is tudom, hogy ezt nem egy fórumon kellene kiteregetnem, de ugyan kinek?! Egy barátom sincs, senkinek nem tudom elmondani...Ha a suli lenne a legnagyobb problémám, na hát azért ölni tudnék...
17 felhasználónak tetszik: minibogárka, Lil98, icarlyluv, JadeB, Szandi0820, baisée, Nettigirl, itsjustme, Byee, Jody, Beyla, menthol, MadHatter, drfan, Corby, ilus1996, Annie Horvath
2014. január 06. 12:12 #7095
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
a sulival, a tanárokkal, azzal, hogy mindent túlstresszelek. az egymást követő harmadik évben is megbuktattak történelemből, és esélyt sem adnak arra, hogy javítsak, persze mindenki másnak lehet, de nekem az esélytelen, hogy mondjuk javító tz-t megírok ötösre, és akkor még átcsúszhatok kettessel. nem, én érjem be azzal hogy a töri társtárgyából színötös vagyok, tényleg, sok hasznát veszem, hogy lesz vagy két társadalomismereti tétel a szóbelin, és én abból ötös vagyok. valószínű, hogy pont azt húzom ki, és a hibátlan szóbelimmel meglesz a kettesem érettségin, mi sem természetesebb. de a színegyes persze írhat a kettesért. imádom ezt a fajta kivételezést. rolleyes.gif annyira felhúztam magam, hogy egésznap csak szédelegtem, majdnem összeestem a folyosón, előjött egy migrénközeli állapot, és bármilyen szarul hangzik, már lassan négy órája azt várom, melyik pillanatban hányok az ölembe. természetesen a suliban nincs bent egy védőnő sem, vagy orvos, mindennap van valaki, kivéve ma, és sehol sem lehet megmérni a kib*szott vérnyomásomat - és persze pont ilyenkor a házidokim is délután rendel - én meg folytonos alacsony vérnyomásosként persze hogy úgy döntöttem, koffein kell és jobban leszek. végül, bár a kezdethez képest javultam - legalábbis szédülés tekintetében -, hazamásztam, még nyugodtabb állapotban is 157/110-es vérnyomást mértem, foltokban látok, remegek, a pulzusom az egekben, azt várom, melyik pillanatban kapok szívrohamot, és majd széthasad a fejem. csodálatos, tényleg kib*szott hasznos iskolába járni, végül is nem az első tanévem lesz amit nyugtatóval csinálok végig...
13 felhasználónak tetszik: Lil98, Lizania, JadeB, Jody, Szandi0820, baisée, Corby, Nettigirl, Beyla, Byee, MadHatter, xMilesss, ilus1996
2014. január 06. 19:05 #7096
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5292
Csatolások: 284135
Azonosító: 204424
Offline offline
Egész nap a halál szele csapkodott. Reggel 6.45-től egészen mostanáig. De komolyan. Az orromat egyfolytában fújom, a torkom fáj, végtagjaim is már haldoklok. De nem tudom, hogy mi van velem, mert eddig kaptam volna, hogy otthon maradjak, és legyek beteg, de ezen a héten inkább bemegyek a pokolba, mint otthon leszek. Először is ma töriből lett volna félévi írásbeli vizsgám. CSAK IS A TANÁR MIATT bementem haldokolva, hogy megírjam, és ne kelljen később. Erre nem jött be órára. mellow.gif Majdnem ott kaptam agyvérzést tőle. Ott volt egész nap a suliban, a mi óránkra pedig b*szott (már bocsánat!) betolni a kis seggét. Komolyan mondom a szívroham kerülgetett, hogy ezért kellett túlélnem eddig 4 órát: a semmiért. De nem érdekel amúgy, én még ha fél kómás leszek, akkor is bemegyek az iskolába, mert zene a héten már félévi vizsgák vannak, és nem akarok halasztani, mert annak én szívom meg a levét. Holnap is irodalom írásbeli félévi vizsga, szerdán nyelvtan írásbeli, csütörtökön töri és irodalom (ir. szóbeli), pénteken pedig kémia írásbeli. De abban reménykedek (vagyis csak is az tart életben), hogy a péntekig meggyógyulok, akkor mehetek fel Budapestre és végre ki tudok kapcsolódni ott is, és elszakadok az iskolás dolgaimtól. Amúgy ha kell, ezt a hetemet fél lábbal is ki kell bírnom, mert nem hiányozhatok. unsure.gif
9 felhasználónak tetszik: Lil98, JadeB, Lizania, Nettigirl, itsjustme, Beyla, Byee, MadHatter, xMilesss
2014. január 06. 20:16 #7097
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Azzal, hogy még szünet előttre belet ígérve egy matek témazáró, de a drágalátos tanár, mint minden reggel aznap csütörtökön is késett, és mivel első óra volt a matek már nem tudott termet cseréltetni másokkal, mert ugye ő nem tud egy A/B csoportos tézét összedobni. Minket okolt és tiszta ideg volt, és azt mondta, hogy a szünet utáni első nap megírjuk, de jé nem írtuk meg.. ez azért bosszantó, és azt mondta, hogy csütörtökön megírjuk, de lemerem fogadni, hogy akkor se fogjuk.. blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Nettigirl
2014. január 06. 20:40 #7098
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
Nem lesz a tv-ben a kedvenc sorozatom mad.gif
2014. január 06. 20:45 #7099
MarkHoffmanlives
MarkHoffmanlives
schadenfreude
 
StátuszAnd who are you, the proud lord said, that I must bow so low?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.22.
Hozzászólás: 1004
Csatolások: 62
Azonosító: 217259
Offline offline
Azzal, hogy bizonyos emberek 2 hét kuss után elintéznek egy "Sziá"-val... Legalább egy "Hogy vagy b**dmeg?"-et elvártam volna, ha már mást nem is... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: drfan
2014. január 06. 20:53 #7100
KatherineMo
KatherineMo
új tag
 
Státusz175 Csak ne fogyj el.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.08.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 4
Azonosító: 208578
Offline offline
Sulival, az érzéktelen emberekkel, azokkal az emberekkel, aki a barátomnak nevezik maguk..
1 felhasználónak tetszik: Beyla
540 oldal 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!