Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. február 02. 10:57 #7221
- törölt felhasználó -    
A sok hülyével az oldalon. mad.gif
6 felhasználónak tetszik: JadeB, menthol, Szandi0820, Beyla, Lizania, Bessie
2014. február 02. 11:07 #7222
- törölt felhasználó -    
A Héj Brádörrel. A könyökömön jön ki, hogy minden második percben leadják a rádióban/tévében, és gyakorlatilag mindenhol. A Youtube-on is, bármit hallgatok, kihozza ott oldalt. Lehet, hogy jó szám, csak én nem találom meg benne a szépet, és nem is azzal van a bajom, hogy párszor leadják itt-ott, hanem szó szerint mindenhol ennek kell menni, minden második percben. Kapcsolgattam a rádiót... Először is, szól a Háj Brádör. Átkapcsoltam egy másikra, erre:'mindjárt jövünk Ávicsi' új slágerével, blablabla', és elkezdődik itt is. Baromira irritál. rolleyes.gif
7 felhasználónak tetszik: drfan, Mrs.Jack Frost, icarlyluv, JadeB, menthol, Szandi0820, Lil98
2014. február 02. 13:50 #7223
- törölt felhasználó -    
Pénteken hazaesek fél tízkor a suliból, a szombat elmegy a készülődéssel, az este villámgyorsan eltelik, és arra döbbenek rá, hogy vasárnap háromnegyed kettő van, nem tudok elszakadni a zenehallgatástól, pedig baromi sok tanulnivalóm lenne, illetve mosott rongynak érzem magam, és semmihez sincs kedvem, na meg semmi sem sikerül úgy legalább egyszer, ahogy én elterveztem... az ihlethiány borzalmasan idegesítő, pedig írni akarok, de egy normális, épkézláb mondatot nem tudok bepötyögni, mert ilyen hogy "elment sétálni az erdőbe aztán vett egy fagyit aztán aszondta hogy jóéjt" kaliberű mondatok születnek ebben az állapotban. Holnapra "csak" fizikából, irodalomból, matekból és biológiából kell készülnöm, meg valahogy túlélnem a napot, bocsánat, ez nagy szó, felkelni reggel... Valószínűleg nem nekem vannak a legnagyobb problémáim az életben, de ez is elég idegesítő és nyugtalanító tud lenni, elhihetitek.
9 felhasználónak tetszik: hungergamesFan16, JadeB, TarjaNightwish, menthol, Kittisz, Lil98, Lizania, Beyla, MadHatter
2014. február 02. 13:55 #7224
szenya
szenya
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.05.
Hozzászólás: 122
Csatolások: 0
Azonosító: 182613
Offline offline
Ebből a mostani világból. A manapság populáris zenékből, sorozatokból, énekesekből, zenekarokból, műsorokból, gondolkodásmódból, stb... Nem tudok beilleszkedni ebbe a világba.
6 felhasználónak tetszik: icarlyluv, menthol, Kittisz, Lizania, Szandi0820, MadHatter
2014. február 02. 16:16 #7225
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
holnap tz matekból és hogy újra kezdődik az utálatos suli
2 felhasználónak tetszik: JadeB, MadHatter
2014. február 02. 18:30 #7226
demi01
demi01
Cortez <3
 
StátuszSok embert szerethetsz a világon, de mindennél jobban csakis egyet.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.31.
Hozzászólás: 1651
Csatolások: 10
Azonosító: 207792
Offline offline
Az hogy az osztály 50% folyton megőrül és egyre hülyébbek lesznek!
Meg hogy az egyik tanár egyre zizibb és zizibb lesz és már az egész osztály torkik van vele!!!
(Bocsánat ha valami csúnyát írtam!)
2014. február 02. 18:35 #7227
Bloodrage12
Bloodrage12
izé
 
StátuszUtálsz? Állj be a sorba.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.24.
Hozzászólás: 1050
Csatolások: 2491
Azonosító: 214009
Offline offline
Taknyos lettem, és fáj a torkom. dry.gif
2014. február 02. 18:35 #7228
olivia112
olivia112
visszatérő vendég
 
StátuszBelieber szív, Belieber lélek, BELIEBER leszek amíg ÉLEK ! ^_^ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.18.
Hozzászólás: 271
Csatolások: 0
Azonosító: 198112
Offline offline
Még nem jött meg a megrendelt telefonom -.-
2014. február 02. 19:18 #7229
- törölt felhasználó -    
egész nap szakadt az eső. az ónos eső. nem jó így közlekedni dry.gif
2014. február 03. 10:27 #7230
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Az túlzás, hogy tele van, de már nagyon idegesít... Egy jó barátom a FB-on. Sorra osztogatott meg mindenféle "bölcsességeket", utalgatva ezzel valamiféle magánéleti problémára (??). (Nem szeretem az ilyet, az ilyen nem tartozik ország-világra, maximum, ha társadalmilag érintett problémáról lenne szó, de úgy vettem ki, ez csak valami személyes sérelem.) Aztán mindenféle pózer-fotót tölt fel magáról (nem, nem tükrös képeket, de attól még pózerkedős), kb. napi szinten váltogatja a profilképeit és tölt fel újabb fotókat. (korábban nem csinált ilyet, sőt, még ő panaszkodott nekem, hogy mindenféle idióta írogat neki a képei miatt 110.gif ) Ma konkrétan az fogadott az üzenőfalon, hogy van vagy 5 kép róla, de olyan elég qvás sminkben?! ohmy.gif Pedig annyira helyes, aranyos lány, miért csinálja ezt, én nem értem... Szólni meg nem merek, mert megsértődik. Mindenen megsértődik. mellow.gif
9 felhasználónak tetszik: drfan, JadeB, icarlyluv, coke., Lil98, Szandi0820, Lizania, Beyla, MadHatter
2014. február 03. 14:27 #7231
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Hát, ez enyhén szólva elrontotta a napomat..
http://starity.hu/magazin/47031-elhunyt-az-ehezok-viadala-sztarja/
2014. február 03. 14:31 #7232
- törölt felhasználó -    
Elég sok mindennel.Csak hogy egyet kiemeljek: Van az osztályban egy diszlexiás, aki nem mondta el senkinek, csak az osztály és a magyar tanár tudja. Nehezebben tanul, emiatt kicsit rosszabb az átlaga. Ma felelt bioszból, és a biosz tanár olyan szinten személyeskedett vele, felolvasta a füzetét, hogy mennyire keveset jegyzetel, aztán adott egy másik lánynak ötöst, amiért olyan szép a füzete és kompenzálja a lelkiismeretét, majd megkérdezte, hogy másból milyen jegyei vannak. Ezt az egész osztály előtt. Miért nem lehet négy szemközt?! Ezt nem az osztály előtt kéne, mert gondolom a fiúnak annyira nem esett jól. Miután szóltunk a tanárnak, hogy lassan elég, utána Ő volt kiadva, hogy csak a bioszról kérdezte... unsure.gif mad.gif
9 felhasználónak tetszik: JadeB, icarlyluv, Lil98, hungergamesFan16, Szandi0820, Lizania, drfan, Beyla, MadHatter
2014. február 03. 17:12 #7233
- törölt felhasználó -    
A töri órákkal (új a tanár, és nagyon szar)
2014. február 03. 19:26 #7234
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Kábé 2 hónapja jött egy új fiú az osztályba. Eleinte nem is volt vele semmi gond, viszont nemrég elkezdett arcoskodni... Csak tudnám mire. Mindenkit megszól, holott ő sem néz ki különben, nagyképű, bunkó, faragatlan és mindig azt hiszi magáról, hogy vicces, pedig nem. Elég idegesítő az is, hogy egész órán pofázik az osztály túlsó felébe, így nem hallom azt, amit éppenséggel a tanár mond. Jah, és a tanároknak is visszaszól, pedig mióta idejött, csak egyese vagy kettese van. Nem csak én nem bírom, hanem az osztály nagy része sem, mert már totál úgy viselkedik, mintha valami uralkodó lenne. rolleyes.gif
6 felhasználónak tetszik: JadeB, Szandi0820, Lizania, Lil98, Beyla, MadHatter
2014. február 03. 20:00 #7235
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
Az emberekkel. Fellöknek, nem figyelnek senkire, mindenki bunkó, nagyképű. Úgy érzem, hogy ki akarok törni innen, el akarok ballagni, élni akarok végre, nem csak a sok züllött nyomorék között tengeni, mert az ő hatásukra nekem sincs jövőképem.
Meg is betegedtem. Másnapos vagyok még mindig. Olyan mocskosnak érzem magam, és elveszettnek, üresnek, kedvtelennek. Az idő is rátesz erre egy lapáttal.
Kell már a fizetésem is. Nincs semmi pénzem.
A német tanárral kölcsönösen elegünk van egymásból.
Szeretnék már túlesni az angol nyelvvizsgán.
Nyarat akarok, és szabadságot, meleget, Szigetet. Nem érzem magam fiatalnak. Úgy érzem, nem teljesítek, nem bizonyítom, hogy okos vagyok.
Nem tudok a barátja lenni egy fiúnak sem. Nem megy. És ez szomorú.
Rossz dolgokat mondtak rólam a hátam mögött. Alaptalanul.
Imagine Dragons - Demonst hallgatok fél órája, és méginkább előhoz belőlem mindent.
Tanulnom is kellene még - bár szerencsére tudok töri forrásokat elemezni, bízhatok ebben a képességemben.
Kitartást mindenkinek! Hamarosan péntek! beer.gif
7 felhasználónak tetszik: menthol, JadeB, drfan, icarlyluv, Lil98, Beyla, MadHatter
2014. február 03. 20:58 #7236
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
A dolgozatokkal. Írtunk ma töriből. Hétvégen rendesen készültem rá, és azt hittem, hogy valamennyire menni fog. Persze, hogy csak hittem. Katasztrófa. Borzalom. Én komolyan elhagyom az országot. Már előre beírhatom mindenhova magamnak az évvégibe az egyest. mega_shok.gif
3 felhasználónak tetszik: JadeB, drfan, MadHatter
2014. február 04. 09:49 #7237
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Azzal, hogy 0 fizetésemelést kaptam. reklamalo.gif Örüljek, hogy nem csökkent, mi? mad.gif Mikor ébred már fel ez az ország... Remélem áprilisig megteszi. 110.gif
10 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Alison Lerman, drfan, JadeB, menthol, Lil98, Lizania, Szandi0820, Beyla, MadHatter
2014. február 04. 12:32 #7238
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
*Picike Spolier veszély Game of Thrones rajongóknak * Végre végig sikerült néznem a Trónok harcát. Mindig párhuzamosan követtem az epizódokat, mindig megnéztem a részt ahogy megjelent, de aztán tavaly az érettségi meg miegymás miatt az utolsó 5 részre nem volt időm. Végre, most a kis egy hetes szünetemben sort kerítettem rá. A lényeg pedig az, hogy kb. beleszerettem az Ed Skrein által megformált karakterbe, Daario Naharisba. Kicsit féltem, hogy ő csak egy epizódszereplő lesz, de az évadfinálé után megörültem, hogy találkozunk még vele. Erre lecserélik. mad.gif Engem baromira nem érdekel, hogy nem így nézett ki a könyvben, vele kezdték el forgatni és kérem vissza! tongue.gif
És nem, ez nem panaszkodás. Sőt, hálát is adok, hogy jelenleg csak ez a gondom. Illetve van több is, de még nem fenyegetőek. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: drfan
2014. február 04. 16:45 #7239
- törölt felhasználó -    
Tegnap fogászaton voltam, és még mindig zsibbadt a fél fejem. mad.gif
2014. február 04. 17:32 #7240
- törölt felhasználó -    
Holnap csak töriből (három ötoldalas lecke + térkép, ezzel még nincs bajom, mert imádom), kémiából (legalább tíz oldal), matekból (hat-hét oldal) és bioszból (új tanár, füzet + tankönyv + munkafüzet kombó, együtt kb. 10-15 oldal) írunk, úgyhogy nagyon jól el lett cseszve a délutánom/estém, de tényleg. Annak ellenére, hogy ma egész jó napom volt, ezzel sikerült rendesen elb*szni. A házirendben benne van, hogy a diákokkal egy nap kettőnél több dolgozatot nem írathatnak, és erre mit csinálnak? Még ha csak három-négy oldal lenne, de ennyi... megszoktam már ezt az örökös tanulást, de néha még engem is fel tud cseszni. És akkor aki nem olyan jó valamelyik tantárgyból (nálam ez a matematika), az járjon korrepetálásra, meg tanulja külön, csak mert úgy vagy valaki az ő szemükben, ha mindenből dicséretes vagy, és ötösöket szerzel, különben az osztály legnagyobb nyalójához és kitűnő tanulójához hasonlítanak és mérik össze a képességeid, aki amúgy az életben majd egy asztalt nem tud megteríteni, mert annyira semmi, annyira nulla az életre való képessége, csupán a tanulásban jó, és itt ki is merült az egész. Szánalmas.
6 felhasználónak tetszik: JadeB, Lil98, TarjaNightwish, Lizania, Beyla, MadHatter
540 oldal 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!