Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. február 09. 14:34 #7281
- törölt felhasználó -    
A Facebookból.Miből is áll a Facebook?Sok kamu profilból,jó vannak kivételek,de a legtöbb az.Nem értem,mire jó ez?Csúnyának tartják magukat és ezért csinálnak egy profilt,hogy a nem létező személy profilképére majdnem 200 like legyen vagy 1-2 hónaponként váltogatja a pasijukat vagy a csajukat?A sok idióta még el is hiszik,hogy ő igaz személy,pedig valójában nem az.Nem az igazi nevük,nem ők vannak rajta a profilképen akié a profil... És ezeket nyomják tele sok "lájkal" a többiek meg le vannak sz*rva.Na meg aki felrak egy képet már rögtön "de csúnya vagy/találhattál jobb csajt... stb." írják a képe alá.Minek?Akkor már ne is lélegezzen,mert csúnya?És mi van azokkal akinek IPhone-ja van és még nem töltötte be a 16-ot vagy a 17-et?10 évesen már IPhone-ja van... Jó telefon lehet,de van nála jobb telefon is.Persze minden sztárnak IPhone-ja van,és akkor mi van?Ők legalább megtehetik,sok pénzük van,de nézzük most Magyarországot.Van olyan család akinek nagyon-nagyon régi telefonja van,de mégsem akar venni IPhone-t rolleyes.gif
12 felhasználónak tetszik: JadeB, Szandi0820, icarlyluv, Beyla, Lizania, drfan, menthol, Lil98, ilus1996, MadHatter, samteatime, Fannycska999
2014. február 09. 15:36 #7282
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Idézet (Nessa123 @ 2014.02.09. 14:34)
A Facebookból.Miből is áll a Facebook?Sok kamu profilból,jó vannak kivételek,de a legtöbb az.Nem értem,mire jó ez?Csúnyának tartják magukat és ezért csinálnak egy profilt,hogy a nem létező személy profilképére majdnem 200 like legyen vagy 1-2 hónaponként váltogatja a pasijukat vagy a csajukat?A sok idióta még el is hiszik,hogy ő igaz személy,pedig valójában nem az.Nem az igazi nevük,nem ők vannak rajta a profilképen akié a profil... És ezeket nyomják tele sok "lájkal" a többiek meg le vannak sz*rva.Na meg aki felrak egy képet már rögtön "de csúnya vagy/találhattál jobb csajt... stb." írják a képe alá.Minek?Akkor már ne is lélegezzen,mert csúnya?És mi van azokkal akinek IPhone-ja van és még nem töltötte be a 16-ot vagy a 17-et?10 évesen már IPhone-ja van... Jó telefon lehet,de van  nála jobb telefon is.Persze minden sztárnak IPhone-ja van,és akkor mi van?Ők legalább megtehetik,sok pénzük van,de nézzük most Magyarországot.Van olyan család akinek nagyon-nagyon régi telefonja van,de mégsem akar venni IPhone-t  rolleyes.gif

A legrosszabb pedig az, hogy manapság az emberek ahhoz mérik magukat, hogy mennyi lájkot kapnak a fotójuk alá. Ha valakinek nem kedvelik százan a képét, akkor már csúnyának tartja magát. Mire jó ez? A másik kedvencen pedig az, amikor nyálasabbnál nyálasabb szöveget írnak egymásnak a nagy "szerelmespárok" úgy, hogy még élőben nem találkoztak SOHA. De tényleg soha. Csak egymás "képeit" látták, meg cseteltek párszor, de már szerelmesek. Annyira tudom kacagni az ilyet. Meg ha tényleg ismerik is egymást és tényleg járnak, akkor is miért kell mindennap elárasztani az üzenőfalat azzal, hogy így imádlak-úgy imádlak életem? think.gif
11 felhasználónak tetszik: Szandi0820, icarlyluv, Beyla, Lizania, menthol, Lil98, ilus1996, MadHatter, samteatime, Ninaa., bettike99
2014. február 09. 15:46 #7283
- törölt felhasználó -    
Idézet (JadeB @ 2014.02.09. 15:36)
A legrosszabb pedig az, hogy manapság az emberek ahhoz mérik magukat, hogy mennyi lájkot kapnak a fotójuk alá. Ha valakinek nem kedvelik százan a képét, akkor már csúnyának tartja magát. Mire jó ez? A másik kedvencen pedig az, amikor nyálasabbnál nyálasabb szöveget írnak egymásnak a nagy "szerelmespárok" úgy, hogy még élőben nem találkoztak SOHA. De tényleg soha. Csak egymás "képeit" látták, meg cseteltek párszor, de már szerelmesek. Annyira tudom kacagni az ilyet. Meg ha tényleg ismerik is egymást és tényleg járnak, akkor is miért kell mindennap elárasztani az üzenőfalat azzal, hogy így imádlak-úgy imádlak életem? think.gif

Volt osztálytársam aki a való életben nem szép csaj,de a képei alá "jaj,de szép vagy" és majdnem 100 like-ja van,ami megvan szerkesztve.Volt egy barátja akivel "nagyon" összeillettek,ugyanolyan szépek voltak rohog.gif Az üzenőfalai mikből állt?"Így szeretlek szerelmem,úgy szeretlek"Múltkor a buszon osztálytársammal láttuk,hogy egy csaj a fiúnak a lábát simogatta,de akkor még a volt osztálytársammal együtt voltak,majd 2-3 nap múlva látom,hogy szakítottak.De olyanokat írt ki,hogy a fejemet a falba tudtam verni. "Remélem egyszer megfogsz bocsátani" ha ő szakított vele akkor miért írja ki?Értem,hogy szereti,de azelőtt mennyire boldog volt,hogy újra szingli.Aztán pár hét múlva összejött egy fiúval majd szakítottak blink.gif Mit ne mondjak,volt értelme
12 felhasználónak tetszik: icarlyluv, JadeB, Beyla, Lizania, drfan, menthol, Szandi0820, Lil98, ilus1996, MadHatter, samteatime, Fannycska999
2014. február 09. 15:46 #7284
- törölt felhasználó -    
Idézet (JadeB @ 2014.02.09. 15:36)
A legrosszabb pedig az, hogy manapság az emberek ahhoz mérik magukat, hogy mennyi lájkot kapnak a fotójuk alá. Ha valakinek nem kedvelik százan a képét, akkor már csúnyának tartja magát. Mire jó ez? A másik kedvencen pedig az, amikor nyálasabbnál nyálasabb szöveget írnak egymásnak a nagy "szerelmespárok" úgy, hogy még élőben nem találkoztak SOHA. De tényleg soha. Csak egymás "képeit" látták, meg cseteltek párszor, de már szerelmesek. Annyira tudom kacagni az ilyet. Meg ha tényleg ismerik is egymást és tényleg járnak, akkor is miért kell mindennap elárasztani az üzenőfalat azzal, hogy így imádlak-úgy imádlak életem? think.gif

Utálom a tudatot, de a barátnőm teljesen ilyen. Éppen a múltkor beszéltem vele, kérdezte, hogy kirakja e profilképnek azt a képet, amit küldött, én meg mondtam, hogy miért ne, erre: "tuti nem lesz meg a 40 lájk se xdd" blink.gif Megmondtam neki, hogy ne legyen lájkéhes, mert nem attól lesz valaki nagyobb és jobb ember. Ott vannak a mai tinip#csák, akik már tényleg nem tudnak mit kezdeni magukkal, kirakják a cicijüket mindenhova, nagy yolok meg szvegek a sok sminkkel, de ami az agyacskájukban van, az nagyon kevés. rolleyes.gif Erre meg ilyet mondd: de a lájkok száma azt mutatja meg, hogy mennyi embernek tetszik, és ha kevesen lájkolják, akkor az nem jó. Értem.. tehát, vegyük példába mondjuk az én mostani profilképemet, amin van 37 lájk, az előzőn meg 70 valamennyi volt. És? Most emiatt kevesebbet érek másoknál, vagy mi? Annyira nem érdekel ez engem, teljesen lepereg rólam szerencsére, de azért szar érzés nézni, hogy a barátnőd is beáll a sorba.

ON: Ezzel a megfázással. Konkrétan nem kapok levegőt, fáj a torkom, szétmegy a fejem a fejfájástól, az orrspray-től olyan szinten bekönnyezek, mint még soha és rohadtul fáj. Pont tegnap reklámozták a tv-ben, szépeket és jókat mondtak róla, pedig egy kalap kakit se ér, de tényleg. Szörnyű. Nagyon nincs kedvem így menni holnap iskolába, de muszáj lesz.
10 felhasználónak tetszik: icarlyluv, JadeB, Beyla, Lizania, menthol, Szandi0820, Lil98, ilus1996, MadHatter, samteatime
2014. február 09. 19:48 #7285
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Ezen bejegyzés cseszte fel a vérnyomásomat így este: http://25.media.tumblr.com/4c748e5c1962965185b5652e4cc87b85/tumblr_n0qtgbDuZC1rls4pbo1_1280.jpg

Elkeserítő, hogy ilyen idős emberek is az utcára kerülhetnek. Tisztában vagyok vele, hogy a hajléktalanok nem mind szentek, akad aki a saját link magatartása miatt került az utcára, de szinte biztosra veszem, hogy ez az idős éves nénike mások kegyetlensége miatt kénytelen fagyoskodni az utcán. Nem szokásom ilyet kérni, facebook oldalakat reklámozni, stb. de aki teheti ossza meg a bejegyzést, hogy minél több emberhez eljusson, így talán sokan segítenek szegénykén.
9 felhasználónak tetszik: Beyla, drfan, menthol, Szandi0820, Lil98, ilus1996, MadHatter, Ninaa., Midnight Memories
2014. február 09. 20:03 #7286
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
holnap hétfő reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: JadeB
2014. február 09. 20:35 #7287
- törölt felhasználó -    
élőről kezdték a kedvenc sorozatom amit minden nap néztem, és már a 265. résznél járt... ohmy.gif mellow.gif crazy.gif grrr.gif
2014. február 10. 11:10 #7288
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Idézet (JadeB @ 2014.02.09. 15:36)
A legrosszabb pedig az, hogy manapság az emberek ahhoz mérik magukat, hogy mennyi lájkot kapnak a fotójuk alá. Ha valakinek nem kedvelik százan a képét, akkor már csúnyának tartja magát. Mire jó ez? A másik kedvencen pedig az, amikor nyálasabbnál nyálasabb szöveget írnak egymásnak a nagy "szerelmespárok" úgy, hogy még élőben nem találkoztak SOHA. De tényleg soha. Csak egymás "képeit" látták, meg cseteltek párszor, de már szerelmesek. Annyira tudom kacagni az ilyet. Meg ha tényleg ismerik is egymást és tényleg járnak, akkor is miért kell mindennap elárasztani az üzenőfalat azzal, hogy így imádlak-úgy imádlak életem? think.gif

Gyakorikérdéseken láttam egy ilyesmi kérdést: "hogy lehet több lájkot szerezni a képeimre fb-n?" És alá az volt írva: "nem vagyok lájkéhes, csak baromira rosszul esik, hogy senki sem lájkolja a képeimet meg a posztjaimat.. Meg régen az idézeteimre meg posztjaimra is jött 30-40 lájk most meg egy se..."
Juj de nagy baj, istenem...
8 felhasználónak tetszik: JadeB, menthol, Beyla, Szandi0820, Lizania, ilus1996, MadHatter, samteatime
2014. február 10. 16:22 #7289
- törölt felhasználó -    
Reggel szabályosan égetett a nap még bent a házban is, most meg majd jéggé fagyok. mad.gif
6 felhasználónak tetszik: Beyla, drfan, ilus1996, MadHatter, samteatime, Lil98
2014. február 10. 16:39 #7290
- törölt felhasználó -    
A "barátok" kétszínűségéből. Röhögcsél velem,aztán áskálódik egy kicsit dry.gif
9 felhasználónak tetszik: JadeB, menthol, Beyla, drfan, ilus1996, Récy98, MadHatter, samteatime, Lil98
2014. február 10. 19:05 #7291
- törölt felhasználó -    
Már régóta nem megyek sehova az osztályommal, mert elegem van abból, hogy mindig én vagyok az, aki egyedül van. Az osztályfőnökünk most el akar minket vinni egy kisebb kirándulásra, anyum ezzel jött egész hétvégén. Nagyon kevesen jelentkeztünk, így amikor ma is erről beszélt az ofő, gondoltam megbeszélem az egyik lánnyal, akivel beszélgetni szoktam, hogy menjünk el, baj nem lehet belőle. Szép és jó lett volna, ha később a legnagyobb barátnője meg nem látja, és nem jelentkezik, így ebből mi következik? Megint én leszek egyedül. Király. rolleyes.gif
11 felhasználónak tetszik: Lindsay019, menthol, Beyla, JadeB, Szandi0820, Lil98, icarlyluv, Lizania, ilus1996, MadHatter, samteatime
2014. február 10. 19:36 #7292
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Idézet (Nessa123 @ 2014.02.09. 14:34)
A Facebookból.Miből is áll a Facebook?Sok kamu profilból,jó vannak kivételek,de a legtöbb az.Nem értem,mire jó ez?Csúnyának tartják magukat és ezért csinálnak egy profilt,hogy a nem létező személy profilképére majdnem 200 like legyen vagy 1-2 hónaponként váltogatja a pasijukat vagy a csajukat?A sok idióta még el is hiszik,hogy ő igaz személy,pedig valójában nem az.Nem az igazi nevük,nem ők vannak rajta a profilképen akié a profil... És ezeket nyomják tele sok "lájkal" a többiek meg le vannak sz*rva.Na meg aki felrak egy képet már rögtön "de csúnya vagy/találhattál jobb csajt... stb." írják a képe alá.Minek?Akkor már ne is lélegezzen,mert csúnya?És mi van azokkal akinek IPhone-ja van és még nem töltötte be a 16-ot vagy a 17-et?10 évesen már IPhone-ja van... Jó telefon lehet,de van  nála jobb telefon is.Persze minden sztárnak IPhone-ja van,és akkor mi van?Ők legalább megtehetik,sok pénzük van,de nézzük most Magyarországot.Van olyan család akinek nagyon-nagyon régi telefonja van,de mégsem akar venni IPhone-t  rolleyes.gif

Én azt utálom a legjobban, amikor a 12 év alattiak is iPhone-al pózólnak a tükörben, falatnyi ruhákban...Van egy volt sulistársam, aki mindig olyan képeket tesz fel magáról, ahol alig van rajta valami ruha, és 2 perc alatt máris 100-an lájkolják, és odaírják, hogy olyaaan szép vagy rolleyes.gif
Aki meg tényleg szép, és nem k**san pózolós, hanem természetes képet rak föl, azokat meg kevesen. Miért az a szép mostanában, aki agyon van sminkelve, és műnő? sad.gif
11 felhasználónak tetszik: Lindsay019, drfan, JadeB, Szandi0820, Lil98, icarlyluv, ilus1996, MadHatter, samteatime, Beyla, Midnight Memories
2014. február 11. 15:53 #7293
- törölt felhasználó -    
Az egyik osztálytársam félmeztelen fotókat küldött magáról néhány fiúnak, és ma napvilágot láttak a fotói, mindenki rajta csámcsogott. Már a huszadik ember kérdeztem meg tőlem az imént facebookon, hogy tudom-e a lány jelszavát, mert meg akarja nézni. Oké, hibázott, de az, hogy nem tudnak átlépni a témán 16-18 éves emberek, az szánalmas. Elég baja van most szerencsétlennek, igaz, magának okozta, de nem hiszem, hogy ezen kéne csámcsogni olyan embereknek, akikről szintén lehetne érdekes dolgokat mesélni. Hihetetlenek az emberek, és szörnyen rosszindulatúak. glare.gif
8 felhasználónak tetszik: drfan, ilus1996, JadeB, menthol, Szandi0820, samteatime, Lil98, Beyla
2014. február 11. 15:54 #7294
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Az emberiséggel omg.gif Nemrég a suli ügyintézője nyugdíjba ment, a helyére felvettek egy fiatal srácot, aki enyhén szólva is bu*isan viselkedik. A járása, a hangja meg úgy minden (a stílusát kivéve, mert pasisan öltözködik) elárulja, hogy valószínűleg meleg lehet. Ez persze többeknek is feltűnt, és valamelyik ku*va okos 6.-os fiú csak ezért megdobta a srácot egy kővel! ohmy.gif Khm...Szóval ma ez jelenti a normális viselkedést vagy mi van? Csak azért ártani valakinek, mert másmilyen? Mert ő szerinte tehet róla? Igen, biztos eldöntötte, hogy na akkor én holnaptól kezdve meleg leszek omg.gif Ez csak egy viselkedési norma, amit az emberek felállítottak. Ki mondta, hogy máshogy nem lehet, és nem jó? rolleyes.gif Mi csak genetikailag vagyunk bekódolva gyerekcsinálásra, de ez még nem azt jelenti, hogy törvényszerűen így is kell lennie. Abba pedig bele se merek gondolni mi lehetett volna még ebből...Mit mondott volna ez a nagyon okos gyerek, ha mondjuk kiüti a srác szemét vagy betöri a fejét?! És a rohadéknak még bocsánatot sem kellett kérnie (annak ellenére, hogy a tanárja ragaszkodott volna hozzá), mert a srác nem akart belőle nagy ügyet csinálni és jóindulatú volt. Hogy mélyen tisztelt és szeretett (a fenét!) tanárnőmet idézzem:hányadék vagy kisfiam! Aki ilyen rosszindulatú az megérdemelné, hogy átélje azt amit a másik...
11 felhasználónak tetszik: Lindsay019, drfan, ilus1996, JadeB, menthol, icarlyluv, Szandi0820, samteatime, Vampiregirl1, Lil98, Pöttömke
2014. február 11. 19:49 #7295
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Idézet (Lizania @ 2014.02.11. 15:54)
Az emberiséggel omg.gif Nemrég a suli ügyintézője nyugdíjba ment, a helyére felvettek egy fiatal srácot, aki enyhén szólva is bu*isan viselkedik. A járása, a hangja meg úgy minden (a stílusát kivéve, mert pasisan öltözködik) elárulja, hogy valószínűleg meleg lehet. Ez persze többeknek is feltűnt, és valamelyik ku*va okos 6.-os fiú csak ezért megdobta a srácot egy kővel! ohmy.gif Khm...Szóval ma ez jelenti a normális viselkedést vagy mi van? Csak azért ártani valakinek, mert másmilyen? Mert ő szerinte tehet róla? Igen, biztos eldöntötte, hogy na akkor én holnaptól kezdve meleg leszek omg.gif Ez csak egy viselkedési norma, amit az emberek felállítottak. Ki mondta, hogy máshogy nem lehet, és nem jó?  rolleyes.gif Mi csak genetikailag vagyunk bekódolva gyerekcsinálásra, de ez még nem azt jelenti, hogy törvényszerűen így is kell lennie. Abba pedig bele se merek gondolni mi lehetett volna még ebből...Mit mondott volna ez a nagyon okos gyerek, ha mondjuk kiüti a srác szemét vagy betöri a fejét?! És a rohadéknak még bocsánatot sem kellett kérnie (annak ellenére, hogy a tanárja ragaszkodott volna hozzá), mert a srác nem akart belőle nagy ügyet csinálni és jóindulatú volt. Hogy mélyen tisztelt és szeretett (a fenét!) tanárnőmet idézzem:hányadék vagy kisfiam! Aki ilyen rosszindulatú az megérdemelné, hogy átélje azt amit a másik...

Ajjj ez borzalmas sad.gif
Úgy utálom a homofóbiát reklamalo.gif
5 felhasználónak tetszik: Lizania, drfan, Lil98, Pöttömke, Annie Horvath
2014. február 11. 20:04 #7296
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
Abból, hogy amikor valami fontosan mondanák a barátnőmnek és a fészbuk közelébe se teszi a lábát, pedig meg is ígérte ha haza ér ír... reklamalo.gif
persze amikor neki vannak 'eget rengető hírei'..
2014. február 11. 20:11 #7297
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, simán csak sz@rul érzem magam minden nap. rohog.gif Ezzel van tele a tököm: :S
2014. február 11. 21:30 #7298
deaddreamer
deaddreamer
 
StátuszAz zene az én drogom, az egyetlen dolog ami elkábít...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.15.
Hozzászólás: 582
Csatolások: 84
Azonosító: 219343
Offline offline
Felmegyek a drága és csodálatos Facebookra.(remélem érezhető az irónia)És mi fogad? Egy barátom kiírása: Önygyilkos leszek!
Úgyanis szegény srác meleg és gondolta ezt megosztja a barátaival 18-dik szülinapja alkalmából.A kedves barátaitól meg azóta kapja a bunkóbnál,bunkób üzeneteket.Beszéltem vele és szerencsére nem gondolta komolyan csak remélte,hogy a zaklatói megijednek és abbahagyák.Tehát már nem agódom anyira,de akkor is,hogy lehet valakivel ilyet csinálni.
Összefoglalva:már nagyon tele van a tököm az agyilag sötét kifejezeten rosszindúlatú emberekkel.
8 felhasználónak tetszik: Lindsay019, Lizania, icarlyluv, drfan, Szandi0820, samteatime, Lil98, Annie Horvath
2014. február 12. 10:52 #7299
- törölt felhasználó -    
Gyönyörű látvány, illetve érzés is, amikor egy maximum kilenc éves kislány elkezd nekem okoskodni arról, hogy mit hogy csináljak. Ma kellett vissza mennem az orvoshoz, ott álltam magamnak, és bámultam ki a fejemből, erre odajön egy enyhén szólva koravén lányka, fele akkora, mint én, méretben is, és meg merem kockáztatni, hogy korban is. Ilyen óriási nagy csüngő fülbevalóval a fülében, vér vörös rúzzsal, fekete körmökkel, és magassarkúban, és elkezdte osztani az észt, hogy mért álltam oda a szék elé, merthogy oda ő akart leülni, és hogy legyek szíves, álljak arrébb. Komolyan mondom, fogyatékossága határtalan. Azon a széken kívül még minimum tíz szabad hely volt, de azért is odajön, és azt képzeli magáról, hogy ő már ilyen húszéves k*rva, aki csak úgy szabadon beszólogathat vadidegen embereknek... rolleyes.gif
9 felhasználónak tetszik: Lindsay019, Lizania, drfan, icarlyluv, JadeB, menthol, Lil98, Szandi0820, MadHatter
2014. február 12. 17:08 #7300
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Annyira gyűlölöm magam néha.. Ma végtelen hősiességem miatt kosárlabdázás közben majdnem eltörtem az orromat a labdával. Próbáltam kiütni a másik kezéből, és az orromra pattant. Hát, mit ne modjak, még mindig fáj.
És holnapután farsang, ami összesen annyit jelent, hogy holnapután fogjuk magunkat leégetni. Ugyanis még mindig nem tudják a lányok a koreográfiát, a fiúk meg teljesen elviccelik a szinkronúszást. Én meg vagyok a tudósító, hülye hajjal, szétkent rúzzsal és akcentussal. Megint mi leszünk az utolsók, ahogy látom...
4 felhasználónak tetszik: menthol, Lizania, Lil98, MadHatter
540 oldal 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!