Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. április 25. 14:12 #7601
Anelia
Anelia
új tag
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.06.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 3
Azonosító: 223845
Offline offline
Mellém ültettek egy kölköt, aki egy cicababa és ki nem állhatom. ._. És elegem van hogy mindig én szívom meg.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Jody
2014. április 25. 20:57 #7602
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
Barátnőm mindig elcseszi azokat a pillanatokat amikor bezsélnék azzal a sráccal aki tetszik nekem. pl.: a srác köszön nekem kérdezne vaalmit tőlem, erre barátnőm válaszolja helyettem és emiatt sehogy se haladok closedeyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lil98
2014. április 29. 14:40 #7603
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A nevelhetetlen 8. osztályosokkal. A mai nappal erre a tanévre kitiltottam pár srácot. Eddig voltam toleráns, eddig tartott a türelmem, ami akármilyen hihetetlen, azért nálam is véges. 110.gif
8 felhasználónak tetszik: drfan, Vampiregirl1, Beyla, Jody, MadHatter, iannina, Angel, CandUs
2014. április 29. 14:50 #7604
- törölt felhasználó -    
Az egyik barátnőmmel totál összevesztünk. sleep.gif Kidoóztunk a szünetben, én mentem a labdáért (és még totál a mi térfelünkön volt), erre ő leordítja a fejemet, hogy mit képzelek, mert az az övék volt. És erre ezt elmondtam az egyik barátomnak aki egy ici-picit lenyugtatott, hogy ne ereszkedje le az ő szintükre. De még ugyanolyan mérges vagyok.

A másik pedig, hogy egy másik barátnőm pedig folyton akkor "érkezik" meg amikor én azzal a fiúval beszélek aki tetszik, és így sosem tudunk rendesen egy normális szót váltani szemtől szembe, csak a neten. És ez annyira idegesítő... sleep.gif
2014. április 29. 14:56 #7605
- törölt felhasználó -    
a matek tanárral. leb***ott amiért összefirkáltam a könyvem dry.gif hát most b***a meg magát grrr.gif . alig lehet érteni az anyagot, és akkor én vagyok a hibás. logikus nem? wtf.gif ő a világ legrosszabb matek tanára. alig tudja elmagyarázni az anyagot. akkor minek tanár? mondjuk aki nem érti az tanitja. és aki tanitani se tud az a tesitanár _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif like ha te is így gondolod az előző 2 mondatot biggrin.gif
2014. április 29. 15:43 #7606
- törölt felhasználó -    
Azzal ,hogy pont azok támadnak hátba akikre tényleg nem számítok..és még barátomnak gondoltam őt -.- Hogy mekkora hülye voltam! Éppen érek haza, lépek fel Starity-re és mire kell figyeljek? Arra,hogy hátbatámad -.- Akkor el lehet felejteni engem -.-
1 felhasználónak tetszik: drfan
2014. április 29. 21:02 #7607
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Idézet (slick @ 2014.04.29. 14:56)
a matek tanárral. leb***ott amiért összefirkáltam a könyvem  dry.gif hát most b***a meg magát grrr.gif . alig lehet érteni az anyagot, és akkor én vagyok a hibás. logikus nem?  wtf.gif ő a világ legrosszabb matek tanára. alig tudja elmagyarázni az anyagot. akkor minek tanár? mondjuk aki nem érti az tanitja. és aki tanitani se tud az a tesitanár _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  like ha te is így gondolod az előző 2 mondatot biggrin.gif

Likevadászat, de még nem is effektív. Sorry.

Komolyan, mi a sz.r ez a repülő vatta?! Mióta van, azóta tiszta allergiás vagyok, pedig eddig nem rémlik hogy az lettem volna. Sorozatban 6-7-et tüsszentek és fáj a torkom, de allergiagyógyszer az nincs otthon. És nem is lesz mert szüleim nem dolgoznak és a legközelebbi patika 23 km-re van. De jó.
Tegnap is olyan tömegben jött, hogy olyan volt mint ha szakadt volna a hó. Jól jött ez az eső...
4 felhasználónak tetszik: Jody, Beyla, iannina, Lil98
2014. április 30. 05:23 #7608
- törölt felhasználó -    
A jobb szemem be van dagadva, és nem tudom teljesen kinyitni, szóval most mehetek fel így a buszra..
1 felhasználónak tetszik: drfan
2014. április 30. 06:51 #7609
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (slick @ 2014.04.29. 14:56)
a matek tanárral. leb***ott amiért összefirkáltam a könyvem  dry.gif hát most b***a meg magát grrr.gif . alig lehet érteni az anyagot, és akkor én vagyok a hibás. logikus nem?  wtf.gif ő a világ legrosszabb matek tanára. alig tudja elmagyarázni az anyagot. akkor minek tanár? mondjuk aki nem érti az tanitja. és aki tanitani se tud az a tesitanár _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif like ha te is így gondolod az előző 2 mondatot biggrin.gif


Honlapot tévesztettél, ez itt nem a féjszbukk. Nem azért írjuk le a véleményünket, hogy minél többen kedveljék.

On: a faragatlan, alpári stílusban viselkedõ kölykökbõl. Tegnap, mikor bementem a boltba, betalált két c*gánykölök (nem vagyok rasszista, de csak úgy bánok velük, ahogy õk is velem), olyan tré dumával, hogy "hû, de jó s*gged van"( na persze ironikusan). Nem is ez volt a legsokkolóbb az egészben, hanem az, hogy egy olyan kölök, aki lassan már a gyerekem lehetne (ha még pár évvel idõsebb lennék), nekiállt ott valamit kiabálni a nemi szervemrõl. rolleyes.gif Tudom, hogy ezeknél a nevelés ismeretlen fogalom, de ennyire? Ilyen idõs koromban én a számra nem vettem volna ilyen szavakat. ohmy.gif
8 felhasználónak tetszik: drfan, Jody, MadHatter, Lizania, Beyla, iannina, Lil98, CandUs
2014. április 30. 13:54 #7610
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szandi0820 @ 2014.04.30. 06:51)
Honlapot tévesztettél, ez itt nem a féjszbukk. Nem azért írjuk le a véleményünket, hogy minél többen kedveljék.
On: a faragatlan, alpári stílusban viselkedõ kölykökbõl. Tegnap, mikor bementem a boltba, betalált két c*gánykölök (nem vagyok rasszista, de csak úgy bánok velük, ahogy õk is velem), olyan tré dumával, hogy "hû, de jó s*gged van"( na persze ironikusan). Nem is ez volt a legsokkolóbb az egészben, hanem az, hogy egy olyan kölök, aki lassan már a gyerekem lehetne (ha még pár évvel idõsebb lennék), nekiállt ott valamit kiabálni a nemi szervemrõl. rolleyes.gif Tudom, hogy ezeknél a nevelés ismeretlen fogalom, de ennyire? Ilyen idõs koromban én a számra nem vettem volna ilyen szavakat. ohmy.gif


Az ilyen kölykök valahogy engem is folyton betalálnak, mintha vonzanám őket. Mi múltkor egyszer mentünk egyik haverommal a városba, és egy 14-16 körüli kölykök ültek a padon, és az egyik utánam kiabálta, hogy -előre is bocsánat, igyekszem minél jobban kicsillagozni- úgy kiny***ak, hogy lábra nem állsz... blink.gif Én meg visszafordultam és csak annyit kérdeztem, hogy miért b*szni nem tudsz? Hát úgy zavarba jött az a gyerek, hogy utána csak lapított. De vissza már nem mert szólni, vagy nem tudott mit mondani. A haverjai meg jól kiröhögték. rohog.gif
De általában nem szoktam az ilyenekkel foglalkozni, viszont azért mindennek van egy határa. És biztos hogy én nem fogom tűrni, hogy ilyen kis taknyosok így beszéljenek velem.
11 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Jolie_77, Jody, MadHatter, punigundel, Lizania, Beyla, icarlyluv, Corby, iannina, Lil98
2014. április 30. 16:46 #7611
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2014.04.30. 13:54)
Az ilyen kölykök valahogy engem is folyton betalálnak, mintha vonzanám őket. Mi múltkor egyszer mentünk egyik haverommal a városba, és egy 14-16 körüli kölykök ültek a padon, és az egyik utánam kiabálta, hogy -előre is bocsánat, igyekszem minél jobban kicsillagozni- úgy kiny***ak, hogy lábra nem állsz... blink.gif Én meg visszafordultam és csak annyit kérdeztem, hogy miért b*szni nem tudsz? Hát úgy zavarba jött az a gyerek, hogy utána csak lapított. De vissza már nem mert szólni, vagy nem tudott mit mondani.  A haverjai meg jól kiröhögték. rohog.gif
De általában nem szoktam az ilyenekkel foglalkozni, viszont azért mindennek van egy határa. És biztos hogy én nem fogom tűrni, hogy ilyen kis taknyosok így beszéljenek velem.


Én úgy voltam vele, hogy leszek én az okosabb, még akkor is, ha már reflex-szerűen mozgott a középső ujjam. biggrin.gif De jól lerendezted a szituációt. _nevet.gif
5 felhasználónak tetszik: Jody, MadHatter, Beyla, iannina, Lil98
2014. április 30. 16:53 #7612
- törölt felhasználó -    
Az osztálytársaimmal. Az egyik már (megint) azzal jött, hogy én jártam tavaly egy fiúval aki nem is tetszik, és ezt az igazi barátom meghallottam, szóval most magyarázhatom neki, hogy ez nem is igaz. De remélem megbocsát... blush.gif

A második meg a nyelvtantanárral. Nyelvtanon lecs*szett, hogy miért ,,nem" figyelek oda, pedig én figyeltem. dry.gif De még meg se kérdezte, hogy tudom-e mit mondott, csak cs*szegetett. dry.gif Remélem jövőre már nem ő tartja a nyelvant. sleep.gif

És végül még egy osztálytársam hozott ki a sodromból. sleep.gif Kidobóztunk a fiúk ellen, és miatta dobtak ki, mert elém állt, és kinyomta a büdös seggét a hátsómba... Nem csoda, hogy kibobtak... unknw.gif Hogy lehet valaki ennyire szerencsétlen? nosmart.gif
2014. április 30. 20:47 #7613
- törölt felhasználó -    
Idézet (wiky96 @ 2014.04.30. 13:54)
Az ilyen kölykök valahogy engem is folyton betalálnak, mintha vonzanám őket. Mi múltkor egyszer mentünk egyik haverommal a városba, és egy 14-16 körüli kölykök ültek a padon, és az egyik utánam kiabálta, hogy -előre is bocsánat, igyekszem minél jobban kicsillagozni- úgy kiny***ak, hogy lábra nem állsz... blink.gif Én meg visszafordultam és csak annyit kérdeztem, hogy miért b*szni nem tudsz? Hát úgy zavarba jött az a gyerek, hogy utána csak lapított. De vissza már nem mert szólni, vagy nem tudott mit mondani.  A haverjai meg jól kiröhögték. rohog.gif
De általában nem szoktam az ilyenekkel foglalkozni, viszont azért mindennek van egy határa. És biztos hogy én nem fogom tűrni, hogy ilyen kis taknyosok így beszéljenek velem.


Ne szarakodjanak, ennyi! blink.gif Gratula hozzá.

Velem is mindig ezt csinálják a hülye nyolcasok. De ezekért ma fejbe dobtam a főnyomit. _nevet.gif _nevet.gif
2014. április 30. 21:27 #7614
punigundel
punigundel
 
Státusz"It's kind of fun, to do the impossible"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.13.
Hozzászólás: 807
Csatolások: 31
Azonosító: 213404
Offline offline
A töri tanárral dry.gif
Járok énekkarra (nem önszántamból) és mivel voltunk vmi kórus találkozón, és tök jók voltunk, egy szabadnapot kaptunk és elmentünk kirándulni. Mikor visszaértünk, egy idióta lány (vele is tele van a t*köm) benyitott mert, hogy ,,neki kell a cucca".
B@zdmeg, erre a töri tanár kimegy és mindenkit visszahív, hogy ,,márpedig nekünk töri óránk van"
Na nekem ezzel nem is lenne bajom, mert, hogy oké, igaza van, törin kéne lenni. De az énekkaros tanár azt mondta, hogy nem kell bemenni órára, és menünk kajálni, de hát hiába beszél az ember, egy idiótának! dry.gif
2014. április 30. 21:33 #7615
- törölt felhasználó -    
Mindjárt megfagyok. A pasas, aki a házunkban kezeli a fűtést elutazott a Bahamákra, minket meg itt hagyott egy szem fűtés nélkül.
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Jody, Szandi0820
2014. május 01. 08:45 #7616
- törölt felhasználó -    
Nem tudnak a B.A.P tagjairól egy normális képet berakni... sleep.gif
2014. május 01. 12:16 #7617
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
Elfelejtettem a barátnőmnek, és a nagymamámnak ajándékot venni grrr.gif
Holnap lesz a szülinapjuk,Május 1-jén hova fussak?
A 'gondjaim' közepette teljesen kiment a fejemből reklamalo.gif
2014. május 01. 14:53 #7618
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
A fészbukkal. Kíváncsiságból végig pörgettem a közös üzenőfalat, mondván ki miket posztolt ki és őszintén szólva az állam leesett. Az embereknek komolyan annyira nincs életük, hogy szánalmas létük minden egyes momentumát kiposztolják és lájkokat vadásznak? blink.gif Enyhén szólva meg vagyok lepve, amikor is az egyik ismerősöm vagy ötven posztot rakott ki vagy ötven fényképpel, hogy ő a párjával itt és itt wellnessezik. Hátha én wellnessezésre adnám a fejemet, akkor rohadtul nem közölném senkivel sem, mert a világ elől szeretnék elmenekülni pár napra. Ez meg lefotózza a jakuzzit, a hálószobáját, sőt még tegnap este az összerágatlan tányéron lévő gyomortartalmáról is készített fotót! Vagy ezzel szimplán csak fel akar vágni, hogy ő elmehet ötven rugóért burzsuj szállodába? Annyira nem értem. blink.gif Akkor ott van az, hogy minden egyes ismerősöm kiposztolja, hogy mit néz. Komolyan, ez meg ki a f*szt érdekel? blink.gif Én sem kötöm senki orrára azt, hogy én most Walking deadet vagy éppen Revenge-t nézek, mert ez is tök magán dolog. Amin tegnap este szintén fogtam a fejemet azok a világmegváltó, önsajnáltatós, drámázós sorok. Szóval amikor valaki olyat ír ki, hogy minden és mindenki halott számára, rohadtul sz*r az élete és csak a családjára számíthat, akkor azért elgondolkodok, hogy 23-24 éves férfi fejjel mit érezhetett amikor ezt írta ki ország-világnak? Nekem is vannak gondjaim, problémáim, mindig is voltak, de soha a büdös életben nem álltam neki magamat sajnáltatni sem a való életben, sem pedig interneten. Szóval, ezért szoktam én ritkán fészbukkozni... mellow.gif
8 felhasználónak tetszik: Elody, MadHatter, Récy98, Szandi0820, iannina, Jody, Lil98, CandUs
2014. május 02. 01:33 #7619
- törölt felhasználó -    
OFF: Kicsit bonyolult, de próbálom rendesen leírni.
ON: Kicsit az egész internettel. Valamelyik nap regisztráltam egy oldalra, és le voltam döbbenve. Egy tök normális oldalnak látszott, kicsit hasonlított a Starityhez is, ez is sztárokkal kapcsolatos. Mihelyt regisztráltam és próbáltam kiigazodni az oldalon rám ír egy férfi, valami olyasmit, hogy "add meg a skypeodat". Természetesen nem adtam meg, le is tiltottam és az üzenetet töröltem is. Később felfedeztem az oldalnak egy olyan részét, amire azt hittem, hogy tök normális, mint pl. egy itteni fórum. Hogy nincsenek tele perverz alakokkal, akiket csak a szex hajtja előre.. csak épp nem így történt. Ott is, egy szintén férfi ír rám. Nem tudtam mit akar, de azért a lehető leggyorsabban próbáltam meg lekoptatni. Ő, 23 éves létemre akart arról beszélni. Kérte, hogy mutassak magamról képet, de természetesen még volt annyi eszem, hogy nem mutattam. Persze, még ő volt ezen fölháborodva. Komolyan, egy 23 éves ember egy 15 évessel? Nem tudtam, hogy mit képzel magáról? Természetesen a regisztrációmat azonnal megszüntettem. Nagyjából a sztorinak annyi. Röviden tényleg csak arra tudok gondolni, hogy az internet tele van ilyen elmebetegekkel, és sajnos az embereke eléggé fiatalon csöppenek bele az internet világába, és sajnos akkor van baj, ha egy ilyen közösségi oldalra regisztrálnak, mert akkor nem nagyon tudnak mit kezdeni. Állítólag figyelik, hogy mit csinálunk az interneten... egyik barátnőm kapott egy emailt, csakhogy nem tudtam tovább küldeni, mert az már le volt tiltva. Ijesztő, hogy milyen veszélyes az internet. Első sorban erre az oldalra gondoltam /Amiről az előbb meséltem/ és a Facebookra. Ahogy Beyla írta, tényleg szánalmas, hogy mi folyik ott. Első sorban arra gondolok, amit ő írt le. Másodszor pedig arra, hogy mi az, hogy 10-11 éves KISlányok fotózzák magukat a tükörben, pucsítva, kacsaszájjal, 10 kiló sminkkel, fehérneműben, néha békejellel megdobva. Ráadásul csúnyábban is beszélnek mint a felnőttek. Komolyan, ezeket a dolgokat a szülők nem veszik észre? Nem szokták megnézegetni azt, hogy a gyerekük mit csinál? Ja, persze, hogy nem! Hisz akárhányszor belép a szobájába csak a hátterét látja a képernyőnek, és a gyerek persze rávágja, hogy "semmit nem csinálok". Egyszerűen hányni tudok attól az oldaltól. Úgy elrontja az ember életét, hogy szinte az életét írja oda ki, amit bárki megnézhet még akár egy pedofil is, és sakkor meg mi lesz? Akkor van bajban az illető. Így összefoglalva: Az egész internetből.
8 felhasználónak tetszik: Elody, Szandi0820, Beyla, iannina, Lizania, MadHatter, Lil98, CandUs
2014. május 02. 16:29 #7620
- törölt felhasználó -    
Most az időjárással, de nagyon! Ma egész délelőtt remek idő volt, és most, hogy mennék el itthonról, elkezdett dörögni az ég, és zuhogni az eső. Remek! Elegem van az időjárásból, napok óta ez megy. reklamalo.gif grrr.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, MadHatter
540 oldal 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!