Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 05. 21:39 #7641
- törölt felhasználó -    
az évfolyamtársammal. nem csináltam semmi rosszat, de levegőnek néz. wtf.gif most akkor mi van? blink.gif meg ma is amikor monopolyztunk mert témanap volt és mindenki oda mehetett ahova akart, én mentem monopolyzni és sajnos ő is jött. és állandóan ordítozik velem unsure.gif
2014. május 06. 11:26 #7642
- törölt felhasználó -    
Már jópár hónapja nem tudtam kialudni magam, tegnap este korábban lefeküdtem, hogy végre aludjak, erre amikor már majdnem elaludtam, a szomszéd, meg valami idegen macska elkezdett roppant hangosan vinnyogni a kerítésünknél. És ha ezt csak öt-tíz percig csinálják, nem igazán érdekelt volna, csak még miután háromnegyed óra után is azt kellett hallgatnom... embertelen hangon, és pont volt olyan mázlim, hogy a mi udvarunkban csinálták. Ennek örömére még az utca összes kutyája is elkezdett ugatni, háromszor mentem ki a macskákhoz, elzavartam, meg minden, bejöttem, visszafeküdtem aludni, erre visszajöttek öt perc múlva. rolleyes.gif Úgyhogy abból a korai alvásból végül fél kettő lett megint, de ma reggel meg már hétkor arra keltem, hogy anyámék egymásnak ordítoznak a lakás két végéből. unsure.gif

Tegnap délután egy kislányra kellett vigyáznom, hat éves, de iszonyatosan akaratos, kitalálta, hogy hallgassunk zenét, de persze mindketten mást értettünk a zene szó alatt, így egész délután Selenát hallgathattam, ilyet se többet... Aztán tv-t kellett nézni, de azt nem lehetett, hogy én csinálok valamit, amíg ő nézi, nekem is kellett néznem, meg figyelnem, egyszer elaludtam a mese közben, ott szabályos hisztit vágott le, hogy én miért nem figyelek basszus.
8 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, menthol, Szandi0820, Jody, Lil98, Fannycska999, Kristen18
2014. május 06. 15:21 #7643
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy el kellene mennem a belgyógyászatra kontrollvizsgálatra, amivel alapból nem is lenne baj, mert én akartam visszamenni, de amilyen időpontot adtak, hát teljesen kész voltam. Tudniillik most május eleje van, az időpontom pedig június elejére szól. Kicsit meglepődtem. Rengeteget kell mostanában várni, hogy eljusson az ember egy szakorvosi vizsgálatra. A másik, hogy a saját háziorvosomnál is sikerült egy kisebb sokkot kapnom, mert vagy egy órán át váratott, pedig csak hatodik voltam és voltak olyanok is előttem, akiknek csak kiadta a papírjaikat. Nem ez volt a legrosszabb napom, de nem is a legjobb.
8 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, menthol, Angel, Lil98, CandUs, Szandi0820, Kristen18
2014. május 06. 20:09 #7644
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Még mindig az egészségüggyel... taps.gif

Most komolyan, az embernek miért kell olyan sokat várnia, hogy mindössze 2 vizsgálaton túl legyen?! grrr.gif

Ma megint be kellett mennem a Szakorvosi rendelőbe, és reméltem, ma letudhatom a szemészetet... beregisztrálnék erre közli a nő, hogy nincs ma rendelés. Mondom neki, de ma egész nap lenne...de délután sem lesz? (ugyanis 2 külön doktor van, és bíztam abban, hogy csak a délelőtti nem rendel..) Kapom a választ, hogy nem, csak csütörtökön tudok menni... majdnem kirángattam a nőt az üveg mögül, mert sehova nem rakták/írták ki, és tegnap sem mondta volna a másik, mikor látta a beutalómat... grrr.gif

Ez az, amiért inkább az iskolát választom, mint az orvost...
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, menthol, CandUs, Szandi0820
2014. május 07. 11:04 #7645
Sofi Chan
Sofi Chan
Nephilim
 
Státuszkeep it to urself cause no one cares at all.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.06.
Hozzászólás: 4954
Csatolások: 539
Azonosító: 195516
Offline offline
Azzal, hogy megint nem tudtam kialudni magamat az éjszaka,
mert a mi ablakunk alatt kell megállnia egy részegnek és ordítoznia.. reklamalo.gif
3 felhasználónak tetszik: Angel, Lizania, Kristen18
2014. május 07. 12:39 #7646
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17324
Csatolások: 18066
Azonosító: 168141
Offline offline
Egy szó. Menstruáció. Tudom, minden lánynak/nőnek el kell viselnie, ki kell bírnia. Valószínűleg én is bírnám, ha nem lenne ilyen alacsony a fájdalomküszöböm és hatna a r*hadt görcsoldó, ami hozzáteszem elvileg a legerősebb... mad.gif 30. napom van és reggelre végre beköszönt a "Mikulás" és puszta kedvességből hozott magával egy jó nagy adag fájdalmat. Mikor felkeltem remegett a kezem és alig bírtam megállni a lábamon, a hányingerről nem is beszélve. Írtam anyukámnak egy sms-t, hogy nem megyek be a suliba, mert esküszöm, hogy a buszon fogom kirakni magamból a reggelim. A baj az, hogy ez volt az utolsó szülő által igazolható napom és nem hiszem, hogy egy olyan napra kellett volna pazarolnom, mikor 11:15-kor kezdek és kettőkor meg végzek, de nem tudtam mást tenni. Csak fekszek az ágyban, néha-néha felkelek és elmegyek a mosdóba, de semmi mást nem csinálok. Nagyjából két órája bevettem egy egész görcsoldót, de még mindig nem hat, pedig mint már említettem ez elvileg a legerősebb...
Slusszpoén így a végére. Június 8-án indulok Angliába, s ez, hogy két napot késett egyenlő azzal, hogy én nyolcadikán még beteg leszek... Élvezetes egy buszút lesz majd, de azért remélem a legjobbakat, azt, hogy addigra már nem lesznek görcseim és nem is leszek annyira beteg, mert ha igen, nos magamat ismerve ez elfogja cs*szni az egész utamat... unsure.gif
8 felhasználónak tetszik: menthol, MadHatter, Beyla, CandUs, icarlyluv, Szandi0820, Sofi Chan, Kristen18
2014. május 07. 12:46 #7647
Axenne
Axenne
 
StátuszOlyan szinten lazulunk, hogy szétesik a világ is :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.08.
Hozzászólás: 764
Csatolások: 63
Azonosító: 222385
Offline offline
Hogy tele van a szekrényem ruhával, és nem tudok mit felvenni. dry.gif 110.gif
1 felhasználónak tetszik: Angel
2014. május 07. 16:15 #7648
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
A tömegközlekedés csodáival..

5 busz jön egyszerre, és mindegyik tök üres. Reméltem, hogy az iskolába indulók, és a piacra illetve orvoshoz induló idős emberek ezen buszok valamelyikére fog felszállni. Álltam, mint a cövek, és néztem, ahogy sorra mennek el a buszok, de ahelyett, hogy kiürűlt volna a buszmegálló, még több ember gyülekezett körém o.o.. na én ekkor már az agyvérzés felé vonatoztam, és majdnem elkezdtem ordibálni,de visszafogtam magam. A következő busz tömve volt, és persze, mindenki erre akart hirtelen felszállni..az üres busz valahogy nem vonzotta őket o.o..még jó, hogy egy fél órával hamarabb indultam, és még bőven volt időm a csatlakozásra a másik városban biggrin.gif

De ez mindig így megy, de a legjobb, mikor felszállnak az addig sprintelő mamik, papik, és még helyet is kérnek, mert fáj a lábuk..x__x
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, CandUs, Lil98
2014. május 07. 19:30 #7649
icarlyluv
icarlyluv
Anti-Fairy
 
StátuszFollow the blood
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.24.
Hozzászólás: 1142
Csatolások: 1
Azonosító: 196679
Offline offline
Idézet (Lil98 @ 2014.05.07. 12:39)
Egy szó. Menstruáció. Tudom, minden lánynak/nőnek el kell viselnie, ki kell bírnia. Valószínűleg én is bírnám, ha nem lenne ilyen alacsony a fájdalomküszöböm és hatna a r*hadt görcsoldó, ami hozzáteszem elvileg a legerősebb...  mad.gif 30. napom van és reggelre végre beköszönt a "Mikulás" és puszta kedvességből hozott magával egy jó nagy adag fájdalmat. Mikor felkeltem remegett a kezem és alig bírtam megállni a lábamon, a hányingerről nem is beszélve. Írtam anyukámnak egy sms-t, hogy nem megyek be a suliba, mert esküszöm, hogy a buszon fogom kirakni magamból a reggelim. A baj az, hogy ez volt az utolsó szülő által igazolható napom és nem hiszem, hogy egy olyan napra kellett volna pazarolnom, mikor 11:15-kor kezdek és kettőkor meg végzek, de  nem tudtam mást tenni. Csak fekszek az ágyban, néha-néha felkelek és elmegyek a mosdóba, de semmi mást nem csinálok. Nagyjából két órája bevettem egy egész görcsoldót, de még mindig nem hat, pedig mint már említettem ez elvileg a legerősebb... 
Slusszpoén így a végére. Június 8-án indulok Angliába, s ez, hogy két napot késett egyenlő azzal, hogy én nyolcadikán még beteg leszek... Élvezetes egy buszút lesz majd, de azért remélem a legjobbakat, azt, hogy addigra már nem lesznek görcseim és nem is leszek annyira beteg, mert ha igen, nos magamat ismerve ez elfogja cs*szni az egész utamat...  unsure.gif

Áterzem a helyzetet. Én 4 napja kaptam a klassz görcsökből. Komolyan felemelő élmény minden hónapban + hányinger, szédülés. Bár én ilyenkor kimondtottan szeretek iskolába menni, mert legalább van, ami lefoglalja az agyamat.

On: Év végi vizsgákkal. Június elején vizsgázunk, és még mindig nincs meg az összes tétel, köztük olyanok, amiket még nem is tanultunk, és még mindig nem diktalta le a tanár, mert haladni akar a másik (vizsgahoz nem kellő) anyaggal.
7 felhasználónak tetszik: menthol, MadHatter, Beyla, Szandi0820, Lil98, Angel, Kristen18
2014. május 07. 19:43 #7650
- törölt felhasználó -    
Anyával, hogy mindig zavar. Tudom, hogy sokszor csak jót szeretne nekem, de gyakran olyan bosszantó tudd lenni. mad.gif
1 felhasználónak tetszik: Angel
2014. május 07. 21:39 #7651
- törölt felhasználó -    
Mióta elkezdődött ez az év, én azt hiszem a balszerencse kereke is engem választott. rolleyes.gif Egyszerűen mióta elkezdődött, semmi szerencsés dolog nem történt velem, mindig csak a rossz (és igen, tudom, hogy optimistának kellene lennem, de ennyi dolog után már tök felesleges annak lennem... Ráadásul amikor optimista vagyok, még rosszabb dolgok történnek velem). Lehet azt mondani, hogy rossz napja, hete van az embernek, azonban olyan nincs, hogy ennyi hónapja. blink.gif Ha valami jónak minősíthető történik, nem merem elengedni magam, kiélvezni a pillanatot, mert tudom, hogy jön a drága élet, és tesz valamit, ami majd szegni fogja a kedvem.
A másik meg az, hogy úgy látszik, amekkora egy k*rva vagy, annál szebb lesz az életed, és mindent aranytálon nyújtanak neked. rolleyes.gif Ennyi erővel én is magasról tojhatnék mindenre, mert a drága ofőm úgy is elintézi, hogy bekerüljek oda, ahonnan először elutasítottak, satöbbi luxusdolgok a r*bancság sok más örömével. biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: menthol, MadHatter, Szandi0820, Lizania, Beyla, Lil98, Angel
2014. május 07. 22:01 #7652
- törölt felhasználó -    
az osztálytársammal. mindenkit piszkál, de engem a legtöbbet. akármit mondok, hozzá fűz valamit, amivel jól leéget az osztály előtt. de az a legviccesebb hogy semmi rosszat nem csináltam, de piszkál. az ilyen embereket "bírom", de komolyan, piszkál, amikor nem is voltam gonosz vele. logikus nem? utálom őt dry.gif
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Angel
2014. május 08. 11:33 #7653
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Még mindig a kib***ott egészségüggyel..ez már vicc kérem, ami nálunk folyik _nevet.gif

Ma is bementem reggel, hogy minél előbbi sorszámot kapjak, miután kedden voltak olyan szívesek, és elküldtek a halálba...
Nem véletlenül keltem fel 6-kor, hogy beérjek, és kptam is sorszámot, és tökre örültem, hogy ma letudhatom a szemészetet. A bökkenő csak az volt, hogy 11-től lett volna rendelés.
Na hát én 3 órát aligha fogok végigülni, így hazajöttem, majd 11-re bebaktattam. Bemegyek, és felnéztem a szemészetre, mennyien lehetnek ott előttem. Erre kirakva, egy csekély üzenet "Tisztelt Betegek! A mai rendelés betegség miatt elmarad!" ohmy.gif rtfm.gif
Hát gondoltam még a keddi miatt maradt kint, de lementem a recepcióra, megkérdezni. Erre a nő benyögi, hogy reggel szólt neki a doktornő... _nevet.gif . Mondom oké, de nekem reggel még adtak sorszámot, és visszakellett jönnöm...erre bocsánatért esedezve közölte, hogy holnap biztosan lesz már a doktornő..na hát én már kíváncsi vagyok, hány napig fog még ez menni.. grrr.gif tucherch.gif
Ja, és ha már nincs doktor, akkor miért nem tudnak helyettesítést betenni?! (mert itt 3 doki is rendel szóval..) fool.gif
6 felhasználónak tetszik: menthol, MadHatter, Lizania, Szandi0820, Sofi Chan, Lil98
2014. május 08. 11:57 #7654
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Már megszoktam hogy a leghülyébb helyeken csípnek meg a különféle rovarok, de most komolyan nem értem hogy tudott a s_ggemen megcsípni, ez már kész röhej rohog.gif A másik meg, hogy tegnap érkeztünk meg osztálykirándulásról olyan tíz környékére, és kb.háromnegyed 11 volt mire hazaértem, de azért elvárják tőlünk hogy keljünk fel pl: 5:50-kor és menjünk be az iskolába, sőt, elvileg két dolgozatot is írnánk blink.gif Egyedüli szerencsém hogy egy napot sem használtam fel a szülői igazolásokból, és most anya megengedte hogy itthon maradjak, mert én biztos hogy nem bírtam volna felkelni mellow.gif Ja és hát még szombaton is tanítás, és pont annak a napnak az órarendjével ami a legnehezebb napunk, de jó rolleyes.gif
7 felhasználónak tetszik: menthol, MadHatter, Lizania, drfan, Beyla, Szandi0820, Lil98
2014. május 08. 18:22 #7655
- törölt felhasználó -    
az osztálytársammal. szerelmes vagyok belé és úgy tudom hogy ő is belém, bár ebben kezdek kételkedni sad.gif na szóval, utálom őt, mivel egész nap más lány osztálytársaimmal dumál dry.gif néha még flörtöl is velük egy picit treaten.gif ma is amit csinált, egész nap másik lány osztálytársaimmal beszélgetett aggressive.gif de mindennap ehhez hasonlókkal kell megszenvednem sad.gif és ha nem lenne elég, márcsak 1,5 hónapig látom, mivel 1,5 hónap múlva ballagunk mad.gif még valami?! grrr.gif
2014. május 08. 18:37 #7656
- törölt felhasználó -    
Az osztálytársaimmal. Ma jött a tipikus "Miért vagy többet ezzel a barátnőddel, mint velem?" vita. Szánalmas, hogy fenn vannak azon akadva, hogy néha másokkal is szóba állok.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. május 08. 19:04 #7657
- törölt felhasználó -    
Több, mint egy órája rendeltük meg a pizzát, de még mindig nem hozták ki. Lehet előbb hazaérnék az étellel, ha busszal felmennék érte.
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Angel, Lizania, Szandi0820
2014. május 09. 13:39 #7658
- törölt felhasználó -    
Ebből a napból. dry.gif A sok áskálódó, rosszindulatú emberrel már tényleg tele van a nemlétezőm. dry.gif Főleg az olyan rosszindulatú embereket kezdem halálosan unni, akik más fejét lenyomva próbálnak érvényesülni. Az emberek szájából folyton hullik a rossz szó.
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820, Lizania, Beyla
2014. május 09. 19:23 #7659
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Holnap is van suli sad.gif reklamalo.gif
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, Angel, Vampiregirl1
2014. május 11. 20:14 #7660
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Hol kezdjem?! rohog.gif

Kezdődik ott, hogy úgy felakasztanám azt, aki a fb messengert kitalálta... most komolyan. Hajnali fél 2-kor arra kell felkelnem, hogy az egyik *drága* családtagom (nővérem, akit annyira szeretek, mint JB-t...) neki áll fb-ozni, és a kib***ott messengeren nem találja a hangerő gombot... mert azt minek?! és én a rohadt fejfájásommal alig tudtam visszaaludni... kb 4-re sikerült elaludnom... taps.gif

Aztán folytatódik Budapest kib***ott forgalmával, mert a lámpák nincsenek rendesen öszehangolva, mindenki a 70-es táblánál jó ha 30-cal megy, és tötyörögnek mint állat... ráadásul délután fél 4-kor kezdtek el busz sávokat festeni a Hungárián fool.gif

Aztán, a család, mert mindig azt nézik, hogy épp mit csinálok... oké, tisztában akarnak vele lenni, de engem idegesít... pláne, hogy eggyel későbbi busszal érek haza, és már nem csak anyum, de nővérem is ( blink.gif ) ki van bukva erre.. könyörgöm mindjárt 19 vagyok...hagy jöjjek már haza eggyel később _nevet.gif grrr.gif

és ez csak a mai nap... blink.gif mad.gif
5 felhasználónak tetszik: menthol, MadHatter, Szandi0820, Lil98, drfan
540 oldal 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!