Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 25. 20:36 #7841
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Alapból ki voltam akadva az idióta facebook ismerőseimtől, akik egyrészt az egész életüket facebook - on élik (nem túlzás, percenként kiírják, hogy hogy érzik éppen magukat és miért), másrészt folyton csöpögős idézetekkel pakolják tele az üzenőfalat, ráadásul olyan helyesírással, hogy sírni támad kedvem (mindezt nálam idősebb fiúk teszik)... és mindezek után itt, starity - n szembesülök a "haha, nem tudom, kik ők" kommentekkel. Ha nem tudod, kik ők, és csak ennyit tudsz hozzáfűzni a cikkhez, akkor minek írsz akármit is? grrr.gif
Ez a sok hülyeség minden energiám elszívta, megyek is aludni... aztán holnap csinálok egy kis szűrést facebook - on, ha lesz még kedvem fölnézni.
12 felhasználónak tetszik: Lil98, icarlyluv, Seherezade1050, Lizania, Szandi0820, AFCfan, Angel, menthol, TarjaNightwish, Beyla, Genevieve, Bae Hee Yeon
2014. június 26. 18:48 #7842
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Azokkal a drága fórumozókkal, akik nem bírják felfogni, hogy olyan ,,játékok"-ban, ahol válaszolni kellene az előtte lévő bejegyzésre, nem azt kell művelni, amit ők. Képesek akár évekkel ezelőtti válaszra is reagálni, ami nagyon zavaró, sőt, egymás után reagálják le a hónapokkal ezelőtti bejegyzéseket. És ha az ember többször szól nekik, akkor se képesek leállni...
8 felhasználónak tetszik: Lil98, Seherezade1050, Szandi0820, menthol, Kristen18, Beyla, Dórika12, Bae Hee Yeon
2014. június 26. 18:50 #7843
- törölt felhasználó -    
Azért mert nagyon fáradt lettem így hirtelen,minden bajom van stb..Hogy mindig veszekedek az itteni egyik legjobb barátnőmmel stb rolleyes.gif
2014. június 27. 11:09 #7844
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Az túlzás, hogy tele van, de már bosszant: miért mindig mindenkit hozzám küldenek, akinek weboldal kell?? Már nagyon nem szeretek ezekkel pepecselni, arról nem is beszélve, hogy ilyen téren a tudásom már elég elavultnak számít. dry.gif És nem is érdekel már annyira a webszerkesztés, hogy karban tartsam, fejlesszem magam a témában. Már herótom van a számítógépektől, örülök, ha nem kell bekapcsolni...
7 felhasználónak tetszik: AFCfan, Jody, Angel, menthol, Kristen18, Beyla, Bae Hee Yeon
2014. június 28. 13:50 #7845
- törölt felhasználó -    
Hát már eléggé idegesít néhány "barátnőm".. igazából ők akarják megmondani, hogy én kivel barátkozhatok, vagy beszélgethetek... egyáltalán nem értem őket, hisz mindenki saját maga dönti el, hogy kivel beszél, miről és mikor... tiszta bolondok háza. mellow.gif
2014. június 28. 15:53 #7846
- törölt felhasználó -    
a szomszédokkal dry.gif
2014. június 28. 19:22 #7847
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Az egész nappal úgy amblock. Reggel (ahhoz képest) korán felkelt apám azért, hogy közölje, amit tegnap este is mondhatott volna, hogy keressek meg neki 4 képet /3 perc alatt megtaláltam, nem igaz, hogy nem lett volna rá képes/. Napközben megnéztem egy olyan videót, amit nem kellett volna (igen, ez az én lelkemen szárad), a legyek az őrületbe kergettek, mert nálunk ajtó, ablak tárva-nyitva, anyámék hazajönnek, ordibálnak össze-vissza, pedig kb. 5 méternyire vannak egymástól, egész nap majd' leszakad a hasam és a derekam, véletlenül eltörök egy tányért, erre a drága anyám olyan hisztit levág, amit nem sűrűn látok. Mert hogy az a kedvenc tányérja volt (egyébként egy sima fehér porcelántányérról beszélünk, semmi extra), erre a vita végén előhozza nekem a tanulmányi eredményeimet, ami igaz, hogy idén nem lett túl fényes, de még azt sem próbálja egy icipicit se figyelembe venni, hogy minden nap fél 7-kor érek haza a temérdek különórámról, és még akkor állok neki tanulni. Előhozakodik az osztály legnagyobb r*bancának a példájával, hogy ő milyen jól tanul, meg izé, meg hozé, meg hogy oda se fognak felvenni, ahova menni akarok, és most még abba is belekötött, hogy befontam a hajam, pedig máskor könyörög érte o.O... és áh, én is csak itt hisztizek ><
4 felhasználónak tetszik: Kristen18, menthol, Lil98, Bae Hee Yeon
2014. június 28. 19:33 #7848
- törölt felhasználó -    
Azzal,hogy fáj a hasam és olyan érzésem van,hogy majd leszakad a fejem a helyéről és nem akar elmúlni. reklamalo.gif furesz.gif grrr.gif cray.gif Ja és a városomban éppen most van egy hülye fesztivál és elhappolják az összes parkolóhelyet és hajnalig bömböltetik a zenét.
2014. június 29. 08:55 #7849
- törölt felhasználó -    
Olyan játékosokkal akik nem képesek felfogni, hogy a fórumos játékokban mindig a legutolsó hozzászólásra kell válaszolni.
Nem a több éves 2012-13as válaszokra. dry.gif dry.gif dry.gif
4 felhasználónak tetszik: AFCfan, menthol, Dórika12, Bae Hee Yeon
2014. június 29. 20:53 #7850
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Hol kezdjem?!

Kaptam új procit a gépbe, ami hazavágta rendesen...és most nem tudom mikor lesz kész és játszhatok végre ><

A másik ez a fejfájás szó szerint az agyamra megy... bármit ír fel a doki nem jó, nem hat egyáltalán... és már a *mindjárt szét robbanok* lett a jeligéje a fejemnek..:')
3 felhasználónak tetszik: menthol, Beyla, Lil98
2014. június 29. 22:43 #7851
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
csak nekem lájkolnak a normálisnak hitt ismerőseim undorítóbbnál undorítóbb posztokat a facebookon? Idegesít,hogy lehunyom a szemem és azokat a képeket látom (amiről nem tudom és ne is akarom tudni,hogy mi) reklamalo.gif grrr.gif furesz.gif

'magyarra fordítva' vannak olyan hivatkozások amik csak úgy nyílnak meg ha lájkolod, és nekem ezeket dobja ki, hogy XY lájkolta.)
1 felhasználónak tetszik: icarlyluv
2014. június 29. 22:50 #7852
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Elmegy, és ez ellen nem tehetek már semmit. Hosszú ideig nem látom..nem bírom tovább.
2014. június 30. 12:49 #7853
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Azzal ,hogy nem tudom felfogni, hogy hogy tudtam ilyen sz*rkavaró barátnőt összegyűjteni... furesz.gif
2014. június 30. 21:34 #7854
- törölt felhasználó -    
Egy hülye kukkolós pasival, aki állandóan az ablakunk előtt ténfereg. Ma meg ki volt nyitva az ablak, erre benyúlt és elvett egy öngyújtót a párkányról. Komolyan nem normális. ohmy.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, menthol
2014. június 30. 22:13 #7855
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy ma bőrig áztam, és kis híja volt, hogy tönkre nem ment a telefonom. mad.gif
2014. június 30. 22:20 #7856
Dórika12
Dórika12
Hagyjuk..'
 
StátuszSnap:dori114 insta:kancsar_dora :* kovessetek<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.12.
Hozzászólás: 1172
Csatolások: 58
Azonosító: 219148
Offline offline
Idézet (AFCfan @ 2014.06.26. 18:48)
Azokkal a drága fórumozókkal, akik nem bírják felfogni, hogy olyan ,,játékok"-ban, ahol válaszolni kellene az előtte lévő bejegyzésre, nem azt kell művelni, amit ők. Képesek akár évekkel ezelőtti válaszra is reagálni, ami nagyon zavaró, sőt, egymás után reagálják le a hónapokkal ezelőtti bejegyzéseket. És ha az ember többször szól nekik, akkor se képesek leállni...



nekem az h van egy felhasználó aki talál egy témát és nem az utolsó kérdésre válaszol hanem az egész utolsó oldalra válaszol és ezzel gyüjti a HSZ-t elegem van belőle!!mad.gif
2014. június 30. 22:45 #7857
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Azzal, hogy kikölcsönöztem a szüleimnek a könyvtárból egy könyvet, több mint egy hónapja, és már meg is kellett hosszabbítani, de ez még nem volt baj. Múlt héten kellett volna visszavinni, én nem voltam itthon, de odaadtam az olvasójegyemet anyáéknak, hogy vigyék ők vissza. Természetesen nem vitték, mert ugye, ha a gyerek kér valamit, arra sz*rni kell magasról, elvégre még nem is egészen 15, hogy képzeli ő, hogy akármilyen extra apróságot is elvár? Na mindegy. Már több mint egy hete vissza kellett volna vinni, és már különben is pikkelnek rám a könyvtárban, de nem, ők nem viszik vissza. Most itthon vagyok, de az itthon azt jelenti, hogy falun, a könyvtár meg ugye a városban van, 10 perc kocsival, busszal meg... nem is tudom. Több. Holnap itthon akartam maradni, de már nagyon vissza kéne vinni azt a könyvet (ma nem vihettem, mert hétfő szünnap), de ők persze nem viszik. Útba esne nekik munkából hazafelé jövet, de nem, nem fér bele. Szóval választhatom, hogy reggel rendes időben felkelek, bemegyek velük, ott dekkolok tízig, amíg kinyit a könyvtár, aztán hazajövök busszal (ami, a busz minőségét tekintve egy büntetés), vagy ülök bent velük négyig, amikor végezne.
És annyira dühít, hogy nekik nincs velem semmi bajuk, jó gyerek vagyok, vagy legalábbis nagyon igyekszek, és ennyit kérek tőlük, de akkor még én vagyok lecseszve, hogy mégis hogy képzelem ezt a viselkedést...
Így visszaolvasva egy hisztis hülyegyereknek tűnök, de ezt most le kellett írnom.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. június 30. 22:51 #7858
- törölt felhasználó -    
az éjjeli viharokkal mad.gif utálom!!! ma éjjel is az volt, hogy tök nagyokat villámlott meg dörgött. alig tudtam aludni sad.gif ma is csak éjjel 2-kor tudtam emiatt elaludni sad.gif mázli, hogy nem kellett suliba mennem, akkor 6-kor kellett volna kelnem, és akkor aludtam volna 4 órát. de nem kellett suliba mennem, mert NYÁRI SZÜNET VAN!!! biggrin.gif
2014. június 30. 22:54 #7859
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Idézet (AFCfan @ 2014.06.26. 18:48)
Azokkal a drága fórumozókkal, akik nem bírják felfogni, hogy olyan ,,játékok"-ban, ahol válaszolni kellene az előtte lévő bejegyzésre, nem azt kell művelni, amit ők. Képesek akár évekkel ezelőtti válaszra is reagálni, ami nagyon zavaró, sőt, egymás után reagálják le a hónapokkal ezelőtti bejegyzéseket. És ha az ember többször szól nekik, akkor se képesek leállni...

Most nekem is pont ezzel dry.gif
1 felhasználónak tetszik: AFCfan
2014. július 01. 00:16 #7860
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17324
Csatolások: 18066
Azonosító: 168141
Offline offline
Miért van az, hogy az a valaki, aki tetszik, esetleg akibe beleszeretek mindig csak akkor talál meg, mikor kell neki valami? Legyen az házi, magánéleti probléma stb., de arra nem képes, hogy írjon pár sort? Tudom, hogy én is írhatnék neki, de úgy gondolom, hogy eleget tepertem már év közben... Elmentem Angliába 8 napra és arra nem volt képes, hogy egy olyan üzenetet írjon, hogy : " Hallod, te Barom! Élsz még vagy odafele kinyiffantál?" Akkor is én írtam rá, hogy elküldi-e nekem a kötelezőket, amiket még mindig küld persze... Unom már, hogy engem csak lelki-szemetesládának és házi küldőnek tart - persze mikor nekem kell a házi, ő nem képes elküldeni, csak 4-5 nap múlva - és egyáltalán nem érdekli, hogy mi van velem. Na, de bizonygatni szereti, hogy "Reméli tudom, hogy nem kihasználni akar." Á, tényleg nem! Én meg hülye visszaírok neki, hogy persze, hogy tudom, csak ezt sajnos már nem hiszem el... Lassan ott tartok, hogy már nem is szeretem, azt hiszem, mikor az ember ekkorát csalódik valakiben, mint én Benne, akkor kiszeretni is könnyebb abból a valakiből. Legalábbis én jelenleg így érzem. Nekem nem kell egy olyan srác, aki szinte depressziós és, ha már nem ötöst kap, az neki egyenlő az egyessel... Nekem olyan valaki kell, akire felnézhetek, aki támogat és nem olyan, hogy szinte nekem kell megtartatom egy-egy vizsga előtt, mert ő "mindjárt szívinfarktust kap"; vagy túl sokat kérek/várok el egy sráctól? Mert én nem úgy érzem... Azt meg remélem tudja, hogy nem tervezem neki odaadni a házikat jövőre se óra előtt, se máskor. Én innentől már csak magamnak írom őket, magamnak tanulok, maximum a 2 legjobb barátnőmnek adom oda a megírt leckét. Jövőre kezdem a tizediket - vagyis a kilencediket, mert a nyelvi előkészítő nem számít - és minden erőmmel azon leszek, hogy megvalósítsam az álmaim, amik egy sikeres felvétellel kezdődnek a BGF-re. Nem fogok erről lemondani olyanokért, akik csak kihasználnak! mad.gif

Tudom, hogy egy kicsit össze-vissza és tudom, hogy lehet egy hisztis, stréber p*csának tűnök, de ezt muszáj volt leírnom, kiadnom magamból...
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, AFCfan, Beyla, menthol, LexiCobain
540 oldal 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!