Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 24. 00:47 #8001
- törölt felhasználó -    
Most már kicsit kezd elegem lenni az egyik szomszéd lakóból, aki folyton engem traktál a hülye bajaival. Honnan veszi, hogy engem érdekel?? blink.gif Pont lesza*rom, hogy milyen szegény, és hogy depressziós, hogyha most elkezdem sajnálni, az segíteni fog rajta? Fárasszon mást a problémáival, akinek van ideje erre. Például ott a sok öreg, nekik úgysincs egyéb dolguk. mad.gif
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, Lil98, Jolie_77
2014. július 24. 01:52 #8002
Süni994
Süni994
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 126
Csatolások: 3
Azonosító: 229411
Offline offline
a szúnyogokból furesz.gif furesz.gif furesz.gif
1 felhasználónak tetszik: Lil98
2014. július 24. 18:21 #8003
- törölt felhasználó -    
Némelyik gyerekkel. Komolyan mondom, látszik, hogy melyiket milyen közegbe nevelik fel. Azt hallottam az imént, hogy kergetik a cicámat. Nem tudom, miért olyan nehéz megértetni néhány szülőnek, hogy az állatokat még viccből sem bántjuk, főleg nem másét. Elhiszem, hogy nagyon vicces, hogy a macska halálfélelemben rohan előle, a gyerek meg ordítva utána, de akkor is... Azt kéne, hogy a gyerekeket állatok között nevelik fel, úgy, hogy valami állat veszi őket körül. Gyűlölöm, hogy a sok idióta poronty bántja őket, a múltkor is ott csigázott két idétlen kissrác egy idegen macskát a buszmegben. Attól meg még jobban hányingerem van, hogy az én előző macskámnak is valószínűsíthetően ez lett a veszte. Hihetetlen, hogy némelyik ember, akár felnőtt, akár gyerek, mennyire elfelejtette, hogy az állatok körülvesznek minket, mindig és mindenhol, és nem vagyunk felsőbbrendűek náluk... Ahelyett, hogy pont bántjuk őket, nekünk kéne segíteni nekik. De hogy is várhatnám ezt el az emberektől, amikor még saját magukon és az embertársaikon is képtelenek segíteni?...
9 felhasználónak tetszik: ilus1996, Szandi0820, AFCfan, LexiCobain, Beyla, icarlyluv, Lil98, Jolie_77, Lizania
2014. július 24. 18:37 #8004
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hugii 570 @ 2014.07.24. 18:21)
Némelyik gyerekkel. Komolyan mondom, látszik, hogy melyiket milyen közegbe nevelik fel. Azt hallottam az imént, hogy kergetik a cicámat. Nem tudom, miért olyan nehéz megértetni néhány szülőnek, hogy az állatokat még viccből sem bántjuk, főleg nem másét. Elhiszem, hogy nagyon vicces, hogy a macska halálfélelemben rohan előle, a gyerek meg ordítva utána, de akkor is... Azt kéne, hogy a gyerekeket állatok között nevelik fel, úgy, hogy valami állat veszi őket körül. Gyűlölöm, hogy a sok idióta poronty bántja őket, a múltkor is ott csigázott két idétlen kissrác egy idegen macskát a buszmegben. Attól meg még jobban hányingerem van, hogy az én előző macskámnak is valószínűsíthetően ez lett a veszte. Hihetetlen, hogy némelyik ember, akár felnőtt, akár gyerek, mennyire elfelejtette, hogy az állatok körülvesznek minket, mindig és mindenhol, és nem vagyunk felsőbbrendűek náluk... Ahelyett, hogy pont bántjuk őket, nekünk kéne segíteni nekik. De hogy is várhatnám ezt el az emberektől, amikor még saját magukon és az embertársaikon is képtelenek segíteni?...

Ismerős helyzet.Nálunk jó pár évvel ezelőtt a drága szomszédunkhoz egy kölyök kutya ment be a kertjükbe,mert hát 2-3 éve ott éltek,de kerítést nem tudtak csinálni,de fát venni és ültetni azt tudtak rolleyes.gif Na és a családban 3 gyerek van,mikor meglátták a kutyát lapáttal kergették kifelé.A kutya meg olyan volt,hogy mindig visszament,de ők akkor is kergették.A drága apuka aki ő hordja a szoknyát,a nő meg a nadrágot szépen ültek a teraszukon,de még fel sem emelték a popsijukat,hogy a gyerekük kezéből kivegyék a lapátot és lekeverni egy hatalmas pofont.. Nem,látták,hogy mit csinál,de nem is törődtek vele.Majd a kutya hozzánk jött,mi meg nem is bántottuk,de akkor is oda jött a kis taknyos kölyök bántani.Pont ott volt az anyám és rászólt,de nem értett a szóból,így én is rászóltam.De ez még nem elég,tavaly született egy kiscica egy másik macska helyett,mert az elpusztult.Na ez a macska nagyon szép,mert olyan fura mintájú a szőre.Az egyik nyári napon azt vettük észre,hogy nincs meg a macska,akárhogy hívtuk nem jött elő.Minden remény elveszett bennem,hogy meglesz,bele nyugodtam.Majd másnap anyám mondja,hogy megvan a macska.Annyira megörültem,hogy előkerült,de szegény macska nem evett meg nagyon sokat aludt,alig lehetett felébreszteni.Na ez jó pár hétig vagy hónapig tartott,mikor anyám meglátta,hogy a szomszéd apuka vagy az anyuka beakarja vinni a macskánkat.Kiment anyám és elmondta nekik,hogy nem kéne befogni a macskát,de a nő tette-vette a formáját,hogy ők nem is fogták be,de a férfi elszólta magát,csak annyit mondott "hát kell valami,hogy a gyerek játsszon" valami ilyesmit mondhatott.Utána meg a másik szomszédunk kutyáját akarta befogni a kislány,de a kutya visszament a gazdájukhoz,így nem sikerült az akció 110.gif
9 felhasználónak tetszik: ilus1996, Angel, Szandi0820, AFCfan, LexiCobain, Beyla, icarlyluv, Lil98, Lizania
2014. július 24. 18:48 #8005
- törölt felhasználó -    
Egyre több a sok,szar,unalmas,irritáló,tömegzene..
7 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, LexiCobain, szenya, icarlyluv, Lizania, ApusztákBoszorkánya
2014. július 24. 18:51 #8006
- törölt felhasználó -    
Valamelyik nap mentünk kutyát sétáltani nővéremmel lényeg a lényeg elég nagy kutyát vittünk egy termetes vizsla lablador kutyust.És az egyik haznál beszélgettek nyitott kapunál egy kiskutyus kiakart jönni a nyitott kapun hogy rá támadjon a nagy kutyára és erre a gazdái úgy elkezdték rugdosni szegényt hogy mennyen vissza.
Könnyebb lett volna azt mondani nekik menjél vissza vagy menj a helyedre nem ők elkezdték eröből rúgdosni szegény szerencsétlent.
4 felhasználónak tetszik: ilus1996, Szandi0820, Lil98, Lizania
2014. július 25. 18:58 #8007
- törölt felhasználó -    
Néhány kisgyerekkel. Közösségi munkából kifolyólag egész héten bent voltam anyunál az óvodában és komolyan mondom nem egyszer fordult elő, hogy köpni-nyelni nem tudtam. Már az első nap azt tapasztaltam, hogy az egyik 4 éves kislány tabletének betört a képernyője, másnap pedig boldogan újságolta nekem, hogy x nap múlva kap újat. Na mármost kérdem én, minek kell ennyi idős gyereknek tablet vagy okostelefon? Nehogy bárki azt merje nekem mondani, hogy azért találom hülyeségnek, mert az én időmben még nem is volt ilyesmi, mert ez nem igaz. Egyszerűen fölöslegesnek tartom, hogy kisgyerek ilyennel játsszon, ráadásul bevigye az óvodába és ne is bánja ha valami baja lesz, mert úgyis kap újat. Ez mi, kérem szépen?! blink.gif Még osztálytársaimnak sem értem mire kell a tablet, amikor anyuci, apuci kinyalja néhányuk seggét és már így is van okostelefonjuk és laptopjuk, amit tudnak nyomni. A másik amin kiakadtam egy kissrác volt, aki alvásidőben hangosan beszélt, kiabált, énekelt, majd amikor anyu rászólt olyan cifrán elkáromkodta magát, hogy abba még én is belepirultam. Gratulálok a szüleinek, de tényleg. rolleyes.gif
6 felhasználónak tetszik: ilus1996, Szandi0820, Beyla, icarlyluv, Lil98, Lizania
2014. július 25. 19:14 #8008
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6816
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Nekem azzal h mar megint vihar van dry.gif
2014. július 26. 02:17 #8009
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17324
Csatolások: 18066
Azonosító: 168141
Offline offline
Magammal és azzal, hogy akárhányszor látok egy olyan képet, amin valami olyan van, ami nem épp szép látvány, nem tudok aludni és folyamatosan azon jár az eszem, nem tudok ellene tenni semmit és ez r*hadt bosszantó. Azt hiszem innentől még az eddiginél is jobban fogom kerülni a facebook-ot... Én h*lye, hogy megnéztem azt a képet.. Meg a b*lf*sz, aki felrakta és megosztotta.. grrr.gif
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2014. július 26. 14:32 #8010
- törölt felhasználó -    
Oké, végem... Forma-1 -et nézek, nagy reményekkel ültem le az időmérő elé, mert Kimi úgy ahogy jó volt a szabadedzéseken, volt 3. is... most meg nem jutott be a Q2-be... nem hiszem el, komolyan... És még csak nem is az ő, hanem a csapat hibájából.
3 felhasználónak tetszik: Angel, Szandi0820, Lil98
2014. július 26. 14:44 #8011
gyogyszernelkul
gyogyszernelkul
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.26.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 230225
Offline offline
Azzal hogy az emberek mindig siránkoznak valamiért, pl. ha meleg van akkor az a abjuk, ha meg hideg, akkor azért nyavajognak ! Nem hogy örülnének és élveznék az életüket, mindenki találna valamit, ami felvidítja a hétköznapjait és megélnék a pillanatokat ! Nem pedig mindenben csak a rosszat keresnék és a negatívat ! Have a good time people !!!
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lizania
2014. július 27. 16:20 #8012
- törölt felhasználó -    
Beskatulyáznak az ízlésed alapján. Lehet hogy van bennünk közös és jól el tudnánk beszélgetni,de nem,mert szeretek egy olyan bandát ami szerinted nagyon gáz és már nem is érdekellek és meg sem próbálsz megismerni. Már kezdem azt érezni,hogy csak hasonló dolgokat szerethetek,mert másképp hülyének néznek. Emberek,nincs olyan hogy én a popot meg a rockot is szeretem?Nincs olyan hogy én a (sokak szerint) szépfiúkat és a kemény rock együttesek tagjait és zenéjét is kedveljem?Nincs olyan,hogy annak ellenére,hogy szeretek egy sokak szerint nyálas bandát,te megpróbálsz megismerni mert úgy tűnik van bennünk közös?Nincs olyan,hogy egy ilyen dolog miatt nem ítélsz el?Nincs olyan,hogy nem érzem úgy,hogy titokban kell tartanom azt,hogy szeretem az ő zenéjüket is mert félek hogy mások elítélnek miatta?Nincs?

Másik:
Az embereknek lehet véleménye. Ki is mondhatják,le is írhatják,nyugodtan nyilvánítsák ki. De amikor vagy tízen elmondják,hogy azok a dolgok ami miatt ilyen véleményed alakult ki xy-ról nem pont a legjobb okok,mert megmagyarázhatók ,akkor még ne neked álljon feljebb hanem gondold át még vagy 2x is ha kell. Ha a véleményedet elmondod az azzal foglalkozó fórumban,akkor ne lepődj meg és ne legyél felháborodva mikor elmondják,hogy itt nem kíváncsiak arra,hogy folyamatosan felsorolod a hibáit,mert ők is tudják,de elfogadják,mivel nekik is vannak és inkább a jó dolgait beszélik ki,akkor vedd már észre hogy mindenkit csak idegesítesz azzal,hogy továbbra is veszekszel mindenkivel és hibákat meg rossz dolgokat sorolsz az illetőről. Akik szeretik tisztában vannak azzal hogy vannak rossz dolgai,de nem biztos hogy mindennap a te rosszindulatú megjegyzésedet akarják olvasni. És azzal,hogy ezt addig folytatod míg mindenkinek elmegy a kedve az egész fórumtól,sőt még van akinek a bandától is,mivel kiakasztják az ilyen fanok,azzal csak jót teszel remélem észre veszed. Ennek van rosszabb fajtája is amikor te állítólag egy nagyon rajongó vagy,de szidod az illetőt. Köszönöm az ilyen embereknek,hogy egyre kihaltabbak az adott fórumok és,hogy egyre több embernek megy el a kedve az adott bandától!!!Köszönöm!!
Egyébként ezek pedig csak az én véleményeim. beer.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, icarlyluv, Jolie_77, drfan
2014. július 27. 16:27 #8013
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Idézet (Lucy Taylor @ 2014.07.27. 16:20)
Beskatulyáznak az ízlésed alapján. Lehet hogy van bennünk közös és jól el tudnánk beszélgetni,de nem,mert szeretek egy olyan bandát ami szerinted nagyon gáz és már nem is érdekellek és meg sem próbálsz megismerni. Már kezdem azt érezni,hogy csak hasonló dolgokat szerethetek,mert másképp hülyének néznek. Emberek,nincs olyan hogy én a popot meg a rockot is szeretem?Nincs olyan hogy én a (sokak szerint) szépfiúkat és a kemény rock együttesek tagjait és zenéjét is kedveljem?Nincs olyan,hogy annak ellenére,hogy szeretek egy sokak szerint nyálas bandát,te megpróbálsz megismerni mert úgy tűnik van bennünk közös?Nincs olyan,hogy egy ilyen dolog miatt nem ítélsz el?Nincs olyan,hogy nem érzem úgy,hogy titokban kell tartanom azt,hogy szeretem az ő zenéjüket is mert félek hogy mások elítélnek miatta?Nincs?


A megoldás: ne próbálj vadidegeneknek megfelelni, mert úgyse tudsz és amúgy sem éri meg. biggrin.gif Foglalkozz értelmes emberekkel, akik előtt nem kell a zenei ízlésedet titkolnod, mert jaj, mit szólnak.
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lizania, Beyla, drfan
2014. július 27. 16:35 #8014
- törölt felhasználó -    
Idézet (johanna92 @ 2014.07.27. 16:27)
A megoldás: ne próbálj vadidegeneknek megfelelni, mert úgyse tudsz és amúgy sem éri meg. biggrin.gif Foglalkozz értelmes emberekkel, akik előtt nem kell a zenei ízlésedet titkolnod, mert jaj, mit szólnak.


Igyekszem és köszönöm!! smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: johanna92, drfan
2014. július 27. 17:15 #8015
- törölt felhasználó -    
Az emberi mentalitással, mindenki mindent jobban tud, és hírdessük csak mindenütt az igénket. Többek között ezzel, mert az ember már nem folytathat úgy társalgást a kedvenceiről, hogy egy Einstein oda ne pofátlankodna a kezeseivel együtt. Mert végre fellendülne egy topik, erre jön egy ember, aki pont a "lényeget" ragadja meg, próbálkozunk figyelmen kívül hagyni erre jön a haverjaival is szétbombázza a topikot. Csak gratulálni tudok, lehet, hogy nem szándékosan kezdte el a téma boncolgatását, de ezzel sikerült elindítani egy lavinát, ami már elsodorta az eredeti együttest, amiről szó lett volna, és bejött a képbe tíz másik banda. Ennyire lehetetlen annyit megtenni, hogy valaki nem játsza a Janit és nem szól bele minden témába, mert nyugodtan szedjék szét a saját kedvencük topikját, nem érdekel, de egy elvétett szótöredék miatt nem kell máshová is becsörtetni és szétalázni egymást. Ehhez kapcsolódik a másik problémám is, hogy manapság divat lett lenézni egy olyan együttest, ami fellépett egy televíziós műsorban, holott nem ezzel indították be a karrierjüket. Ebből következik, hogy az adott zenekar egyből a nagy nevű tengerentúli bandáktól "lopja" a dalokat, könyörgöm ha azonos a műfaj, akkor megesik, hogy egy-két szám hasonló, de persze muszáj mindenkinek egyből a plagizálással meg a koppintással dobálózni. Megnézném, hogy a kedves ember nagyra becsült együttese honnan szedi a zseniális dalokat, ennyi mindenki tudja szúrkálni a kést más hátába, annyi különbséggel, hogy valaki még meg is forgatja a bizonyos kést.
Ha a sok marha azt hiszi, hogy a rajongók adnak az ilyen jöttment véleményekre, akkor azt javaslom, ébredjenek fel a túlértékelt álomvilágukból és gondolkozzanak el azon, hogy mennyire szánalmasak. wink.gif
Pár napja ülök a buszon, pont a végállomás következik állok fel, hogy majd ne kelljen tolakodnom a leszállásnál, erre egy pink hurrikán 30-as nő olyan lendülettel lök félre, hogy a fülhallgatót is kirántotta a fülemből, az beleakadt a fülbevalómba és ennek az lett az eredménye, hogy egy; nincs meg az egyik kedvenc fülékszerem kettő; rendesen ömlött a vér a fülcimpámból. Természetesen meglepődtem, ezért kicsúszott a számon egy "Mi a f...?!" és még a nő vette magára, hogy mégis mit képzelek magamról. Rendben, akkor a legközelebbi találkozásunknál én lököm félre és szedem le a fél fejét, nekem így is jó. laugh.gif
A swagatyaúristenekkel. Akik azt hiszik, hogy mivel annyira lazák és menők bármit megtehetnek. Egyáltalán nem vicces, hogy Magyarországon egy arab nő a vallásának megfelelő ruhát hord, mert ugye mekkora poén már, hogy szerencsétlen nő 35 fokban tetőtől talpig be van öltözve? Haha. dry.gif
Ja és, az "Éjjel-nappal Budapestes" Dávid VÖRÖS ATTILA!!!
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lizania, Beyla, AFCfan, Jody, icarlyluv, Corby
2014. július 28. 15:06 #8016
- törölt felhasználó -    
A 7 éves húgommal. treaten.gif
2014. július 28. 15:07 #8017
- törölt felhasználó -    
Az öcsémmel. Akaratos, hisztizik, és ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja, egyből rohan anyuhoz. Ebben az esetben persze én vagyok a semmirekellő, hülye liba, az öcsém pedig megkapja, amit akar. Mint mindig. dry.gif
4 felhasználónak tetszik: ilus1996, icarlyluv, Szandi0820, Lizania
2014. július 28. 15:36 #8018
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Az egyik utcabeli gyerekkel és annak a - nem is tudom, minek nevezzem - robogójával. Nincs semmi bajom a motorokkal, illetve azoknak a hangját sem találom irritálónak, de ettől már konkrétan agyf*szt kapok. Egy ilyen kis mini sz*r (roppantul elegántosan néz ki rajta a majdnem 2 méteres kölök) és olyan idegesítő hangja van, mintha egy gigatalmas (J. R. Ward után szabadon) darázs röpködne az utcában, mindezt kb. naponta 6x. Már a fejem fájdul meg tőle. dry.gif Ha az utca végén csinálná, akkor a kutyát sem zavarná, mivel ott csak "erdő" van, de nem, neki jobb a házak között "motorozni". reklamalo.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, icarlyluv, Lizania
2014. július 28. 17:09 #8019
- törölt felhasználó -    
Fogalmam sincs, hol a francba tettem le a gyűrűm. Olyan irritáló, mert az a momentum sincs meg a fejemben, hogy mikor vettem le... Az meg végképp nem, hogy hová tettem. Iszonyú szétszórt tudok lenni :'D
2014. július 28. 18:05 #8020
- törölt felhasználó -    
Miért mondják magukról az emberek, hogy ők olyan állati nagy rajongók, amikor semmit nem tudnak az illetőről/szóban forgó témáról?
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lizania
540 oldal 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!