Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 24. 12:02 #8221
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
A fülhallgatómon az a kis bigyó mindig leesik. Ma már századjára rakom vissza. reklamalo.gif _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Lil98, icarlyluv, Szandi0820
2014. augusztus 24. 13:57 #8222
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Az olyan felhasználókkal, akik meggondolatlanságból veszik fel az adatlapokat. Oké, én lemondtam x lapról, de az kész vicc, hogy fél óra leforgása alatt kettő-három máris öt különböző szerkesztőnél volt. dry.gif
6 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Lizania, Lil98, icarlyluv, Angel, Szandi0820
2014. augusztus 24. 14:29 #8223
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
Mindig rossz döntéseket hozok.
2014. augusztus 24. 18:01 #8224
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Idézet (evolence @ 2014.08.22. 17:29)
az ice bucket challenge-el. melyik marha találta ki ezt a hülyeséget?? és ennek mi az értelme?? ha tüdőgyulladást akarsz kapni, akkor oké, de miért kell ezt csinálni?? akkora marhaság  dry.gif ha engem kihívna egy ismerősöm, hogy csináljam meg, a képébe röhögnék és azt mondanám: "majd ha piros hó esik, b_zd meg!" de most komolyan, mi értelme van ennek az egésznek??

Egyébként tényleg én is azt vettem észre, hogy sokan csak szórakozásból teszik ezt. Azt hiszik, hogy menő, és akkor most ő is megcsinálja, hogy menő legyen. De nem gondol abba bele, hogy a hírességek, akik megcsinálták már, emellett adományoztak is, gondolom nem kevés pénzt, és így segítenek a betegeken. Tény és való, hogy egy beszélgetés, személyes találkozó sokkal jobban esne szegényeknek, de ha már pénz van a gyógyszerekre, és berendezésekre, azok is jó pontot adnak. De sajnos mindenki divatból csinálja már...

On: Komolyan néha már én sem tudom, hogy éppen mitől megy el a kedvem. Egyik pillanatról a másikra elmegy, és utána gondolkozhatok a tömérdek érzelmi pillanatok közül melyik hozott ilyen állapotba. Talán az, hogy senkinek nem vagyok igazán fontos, vagy épp az, hogy a barátommal, ha itt van, egyetlen szót sem válthatok anélkül, hogy figyelő tekintetek ne kísérjék minden léptünket, vagy az, hogy mindenki kész idegbeteg a családban. Még szerencse, hogy néha eltudok menekülni a sok érzelem elől, de már sok. Ma is reggel még minden rendben, aztán egyik pillanatról a másikra majdnem sírógörcsöt kaptam. Komolyan kezdem azt érezni, hogy már én sem tudom kiismerni magam, és így mástól sem várhatom el..h*lye érzések reklamalo.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, icarlyluv, Szandi0820
2014. augusztus 24. 19:36 #8225
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Idézet (CorneŁia @ 2014.08.21. 16:14)
Az idő miatt. Jó, jó tudom, hogy nyár végén többször esik, meg a levegő is lehűl.. de ennyire? Reggel, olyan hat óra körül akkora vihar volt, hogy az hihetetlen. Olyan érzés volt, mintha a villám csak pár száz méterre lett volna tőlünk. Eléggé féltem, hogy mi van, ha ide csap. Sőt, még az ég is dörgött. De nagyon. Mintha valami bomba robbant volna fel. Talán olyan vihar volt, mint az akciófilmekben. Igaz, akartam is, hogy essen egy kevés, mert pár napja még meleg volt, de azért ennyit nem akartam. Most is nagyon hideg van, bármikor eshet. Annyira fázom, hogy vastag takaró van rajtam..  unsure.gif

Igen, én is viharral kapcsolatban akartam írni... Tehát pár napja barátnőmnél aludtam, gondoltuk, nézünk egy kis doctor whot meg sherlockot, de hát nem lett belőle semmi. 2 órája vagyok ott, épp telefonálok anyukámmal messengeren a mosdóban, hogy igen, minden rendben van, erre egyszer csak ROHADT HANGOS mennydörgést hallok. El is megy a net, megszakad a kapcsolat, mondatközben. Pont mikor azt mondtam volna, hogy "minden rendben van". Rohanok barátnőmhöz, aki tudom hogy az ablak mellett állt mert szereti nézni a vihart, és akkor mondja, hogy tuti a közelbe csapott be a villám. Lemegyünk megkérdezni a szüleitől, hogy tudják-e, de a tesója mondja, hogy a szomszéd házba csapott be. Ja aha, csak a szomszéd házban lakik a másik legjobb barátunk és a családja, és konkrétan égett a tető szerkezete! A cserepek beomlottak, gyorsan hívtuk a tűzoltókat. Na szerencsére már ők betelefonáltak, úgyhogy megtudtuk hogy nincs semmi bajuk. Húsz perc múlva felhívtuk a barátnőnket, és a hangja... Hát nagyon nyugodt volt. Igaz, hogy a félelemtől adrenalin-túladagolása lett (legalábbis azt mondták) de semmi remegés, csak mosolygott és annyit mondott, hogy azért ilyen nyugodt, mert "nem érez semmit". Még húsz percet vártunk, és akkor ármentünk hozzájuk amikor már nem égett a tető.
Az első dolog amit láttunk, az az volt, hogy a fal darabkái szét vannak szóródva a padlón. A földszinten. (Ugyanis emeletes házuk van) a kapcsolók műanyagdarabkái, a fal és vezetékdarabok mindenhol. Anyukája kezdte mesélni, hogy ahogy ez megtörtént, annyit láttak, hogy a szobát beterítette ilyen rózsaszínes-pirosas fény és elkezdett égni a tető. Ők elkezték oltani a tüzet, de szerencséjükre az eső is szakadt. A tűzoltók is hamar jöttek, a tűz hamar elaludt. Csak hát a tető rögtön beszakadt, így elég rendesen beáztak.
Igazából tényleg nagyon nagy szerencséjük volt, mert barátnőm, akit ugye említettem, azelőtt 5 perccel még fent volt számítógépen facebookon, szóval ha tovább marad, ki tudja mi lesz vele... Ígyis most nem lesz nekik se víz, se kaja se fűtés egy ideig. A tetőt legalább már befedték. unsure.gif
8 felhasználónak tetszik: Szandi0820, CorneŁia, johanna92, Lizania, AFCfan, icarlyluv, Seherezade1050, Angel
2014. augusztus 25. 11:21 #8226
- törölt felhasználó -    
Idézet (evolence @ 2014.08.22. 17:29)
az ice bucket challenge-el. melyik marha találta ki ezt a hülyeséget?? és ennek mi az értelme?? ha tüdőgyulladást akarsz kapni, akkor oké, de miért kell ezt csinálni?? akkora marhaság  dry.gif ha engem kihívna egy ismerősöm, hogy csináljam meg, a képébe röhögnék és azt mondanám: "majd ha piros hó esik, b_zd meg!" de most komolyan, mi értelme van ennek az egésznek??

Az IBC lényege, hogy megtapasztald, milyen érzés egy ALS-ben szenvedő embernek. És a sztárok, miután lefagyasztották magukat, adakoznak is a szervezetnek. Ez az egész dolog igazából figyelemfelkeltés, hiszen idáig én sem ismertem ezt a betegséget, mint ahogyan sokan mások sem. Valóban nem egészséges leönteni magad egy vödör jeges vízzel, de szerintem jó kampány, és egyáltalán nem hülyeség.
Arról meg már nem is beszélve, hogyha látod a kedvenceid videóját, haha...

ON: már a női bajok is az őrületbe kergetnek, amiatt is fáj a hasam, de most úgy tűnik, el is rontottam a gyomrom valamivel. De jó.
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lil98, icarlyluv, drfan, Angel
2014. augusztus 25. 16:16 #8227
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2469
Csatolások: 6670
Azonosító: 67315
Offline offline
Az ostoba, önjelölt kritikusokkal. dry.gif 110.gif
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, icarlyluv, Angel, Beyla, ApusztákBoszorkánya
2014. augusztus 25. 17:21 #8228
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Azzal, hogy nagyapám egy idegbeteg állat. Már bocsánat, tudom, hogy a nagyapám, de ez van. Tegnap Baján voltunk az Elisabeth-en és mivel sajnos csak ő tud vezetni, neki kellett bevinnie Bátaszékről Bajára. Már amikor elindultunk, akkor nekiállt idegbetegeskedni, hogy "ne szóljunk bele, hogy vezet" (megjegyzem, csak annyit mondtunk, hogy nem kell sietni, ráérünk). Ha meg idegbeteg, akkor rálép a gázra... márpedig én régen nem bírtam se a kocsit, se buszt, úgyhogy bőgve mondtam neki, hogy amennyiben ilyen idegbetegen fog vezetni, tegyen ki a francba és hazagyalogok és lesz*rom, hogy kárba megy a 6000 forintos jegyem, de én nem vagyok hajlandó mellette megd*gleni. Utána meg elérkeztünk az egyik kanyarhoz és nekiállt izélni, hogy "halálkanyar". Ez még pluszban betett. Az előadást sem tudtam maradéktalanul élvezni, mert annyira felhúzott és azon idegeskedtem, hogy legyen mihamarabb vége, hogy ne érjünk olyan későn vissza. Ha egyedül lettem volna (meg ha nem halasztják el egy nappal az előadást), akkor simán bevállaltam volna, hogy ott éjszakázom Baján, de így sajnos nem tehettem meg. De konkrétan az egész família utál vele autózni, mert tudják, hogy ennek jogsi már nem való. reklamalo.gif
8 felhasználónak tetszik: Lil98, Lizania, icarlyluv, drfan, Seherezade1050, Angel, Beyla, ApusztákBoszorkánya
2014. augusztus 25. 17:48 #8229
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
A Starity szívat engem, vagy nem tudom, de folyton jelzi, hogy új üzenetem jött, aztán, mikor megnézem, sehol nem látom. Végül két-három nap múlva beadja azt a bizonyos új üzenetet, ja, és általában akkor csinálja ezt, ha fontosabb beszélgetés lenne. Ha ilyen "jelizz lécci" üzenetek jönnek, azt persze egyből megkapom. rolleyes.gif Ah, mindig ezekkel a hülye üzenetekkel bajlódom, már kezdem unni.
A másik dolog, hogy egy haverom, akivel rég találkoztam, szeretne velem összefutni. Én is találkoznék már vele, de nem megint este tízkor akar kimenni a nemtudomhova?! Akkor már rég pizsiben nézem a sorozataimat, meg iszom a tíz liter tejeskávémat. rohog.gif
A harmadik, hogy a drága öcsém egész nyáron a haverjaival skylpeol, közben meg ezer játékkal játszanak. Oké, tegyék, nem zavar, legalább elvan a gyerek, de az, hogy reggel 7től este 10ig visítva röhög tesóm, veszekszik a többiekkel, stb, már kicsit idegesít, főleg mivel minden áldott reggel arra kelek, hogy "Vilmos, én veled vagyok!". Kellemes. Aztán, mikor szeretnék nyugalomban írni, olvasni, szerkesztgetni, akkor sem tudok, mert megállás nélkül hangoskodik és a saját gondolataimat nem hallom. A szüleim meg persze munkában nem hallják, amikor meg itthon vannak, röhögnek, és folyton emlegetik, hogy fel kéne venni, miket szövegel, és évek múlva majd visszajátszani. Nekem meg ez idő alatt elmegy az eszem. mad.gif
8 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lil98, Lizania, icarlyluv, Seherezade1050, Angel, Beyla, ApusztákBoszorkánya
2014. augusztus 25. 18:29 #8230
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6816
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Azzal h 5 óra alatt tudok megszerkeszteni egy profilt és 1 hét múlva ilyenkor a suliban fogok meghalni ohmy.gif
3 felhasználónak tetszik: Mrs.Jack Frost, Angel, ApusztákBoszorkánya
2014. augusztus 25. 19:49 #8231
- törölt felhasználó -    
A húgommal. Nagyon jól kijövünk, szoktunk ide-oda mászkálni is együtt, szinte barátnők vagyunk, de vannak hülyeségei, amik időnként kiakasztanak. Ma reggel elkérte a laptopomat, mert az övé éppen szervízben van. Dél felé közöltem vele, hogy azért lassan visszaadhatná. Kettőkor újra megpróbáltam. Ötkor kezdett elegem lenni. Bemegyek hozzá, látom hogy valami fiúbanda koncertjeit nézi, fülhallgatóval a fülében. Háromszor szóltam hozzá közepes hangerővel, meg se hallott. Negyedjére volt olyan jó fej, hogy kivette a füléből azt a sz*rt, szemeivel még mindig a képernyőre bámulva. Mondtam, hogy ez nem oké, mert nekem is kell a gép. Erre ő kivágta a hisztit, hogy "neki ez jár". Már miért járna? Mert volt olyan ügyes, hogy az övét tönkretette? Egész nyáron nem csinált semmit, csak a szobájában punnyadt, nem is beszélve a hasonlóan produktív tavalyi évéről: földrajzból épphogy átment, a legtöbb tárgyból hármas lett, ötöse szerintem nem is volt, pedig azért az általános hetedik nem olyan rémesen nehéz év, vagy igen? Ennek ellenére megkapta az új telefonját. Ha nem gépezik, akkor azt nyomkodja. Ha nem snapchat-el valakivel éppen, akkor hülyeségeket posztol facebook-ra. Ha esetleg elutazunk valahova, és nincs wifi, az ő kedve máris el van cs*szve. Ő szokta mondani, hogy nem akar olyan lenni, mint az elcs*szett korosztálya, ehhez képest mostanában egyre inkább azt látom rajta, hogy be akar állni a sorba. A szüleim meg már nem akarnak beleszólni semmibe, és nem zavarja őket, hogy Zoé egész nap ki sem teszi a lábát a szobájából. Alapjáraton engem sem bosszantana, mert ki vagyok én, hogy megmondjam neki, mit csináljon, ha nem az én gépemet b*zerálná napi huszonnégy órában.
9 felhasználónak tetszik: Lil98, Lizania, icarlyluv, Szandi0820, drfan, Seherezade1050, Angel, Beyla, ApusztákBoszorkánya
2014. augusztus 25. 20:20 #8232
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
Napok óta úgy érzem,minthogyha lázas lennék,vagy valami,de nem vagyok,és nem is gépeztem mostanában sokat...és sajnos egyenlőre olyan dolgokat kell majd tanulnom,amiket nem szeretek...választhattam volna máshogyan is,okosabban,de a kényelmet választottam mindenekfelett.Akkor is,ha nem tanulok olyan dolgot,amit szeretnék,kifejezetten olyan dolgot tanulok,ami idegesít,és ez elrontja a napjaimat,pedig semmi bajom nem lenne...na jó,mindig találok valamit,amitől nem pozitív az állapotom.Mintha direkt szeretnék szenvedni,és nem megengedni magamnak az esélyt az esetleges jó vagy csak jobb dolgokra.Utálom saját magamat.Nem zavar,hogyha mások esetleg szidnak,vagy rinyáló,önsajnáltató libusnak neveznek,mert tudom,hogy az vagyok.
2014. augusztus 25. 21:55 #8233
- törölt felhasználó -    
Hát nem éppen az a tele van a tököm kategória, de furán érzem magam miatta...
A napokban függője lettem egy sorozatnak (Orange Is The New Back) amiben két nő szereti egymást és szerintem nagyon aranyosak együtt (leszámítva, hogy mindketten börtönben vannak xd) és imádom őket és a barátaimnak minden ok nélkül küldözgetek róluk képeket, hogy lássák milyen aranyosak de vagy fujjognak vagy örülnek velem együtt de mindketten azt feltételezik rólam, hogy leszbikus vagyok, pedig nem ><

bizonyíték, hogy aranyosak rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Lil98, Lizania, ApusztákBoszorkánya
2014. augusztus 25. 22:03 #8234
- törölt felhasználó -    
Hideg van.Ma elutaztam Egerbe és közel se volt ilyen hideg.Vagy én vagyok bolond vagy annyi idő alatt ennyire lehűlt volna az idő vagy ilyen nagy a különbség. mellow.gif biggrin.gif És ezzel az ice bucket izével is kivagyok már..az elején jópofának tartottam de kezd nagyon az agyamra menni dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2014. augusztus 25. 22:16 #8235
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Azzal, hogy egyszerűen buták az emberek 110.gif Tisztelet a kivételnek!
5 felhasználónak tetszik: Lizania, drfan, icarlyluv, Beyla, Szandi0820
2014. augusztus 26. 17:27 #8236
- törölt felhasználó -    
Idézet (Maise93 @ 2014.08.23. 22:40)
Én úgy vagyok vele, hogy baromira rendes dolog, hogy így mutatják ki emberek az együttérzésüket, de sajnos úgy veszem észre, hogy egyesek már nem is tudják miről szól ez az egész, inkább csak poénból csinálják, mert mindenki csinálja és "menő" meg vicces. Olyan videókat is láttam, ahol bakik vannak, mindenki röhögött rajtuk, én személy szerint megijedtem, amikor ráesett egy látszólag is nehéz vödör vízzel együtt az ember fejére három méterről. Arról már nem is beszélve, hogy mások ezt viccesnek találják, ami külön ledöbbentett. Kár, hogy már ez a kis jóindulat is divattá nőtte ki magát. A másik pedig, hogy szerintem nem ez a módja, hogy segítsünk. Igaz, aki beteg még ez az apró gesztus is nagyon jól esik szerintem. (Nem tudom átérezni, mert nem vagyok beteg.) Azonban úgy gondolom, hogy aki igazán segíteni akar az menjen el, látogassa a betegeket, beszélgessen velük stb... Mert mindenki azzal jön, hogy azért csinálja, mert együtt érez és hogy segít, de érdekes, mindenki csak azzal tud segíteni, ami éppen divat.
A másik meg: miért kell hülyének lenni? Ma Szombathelyre mentünk volna, azokhoz a rokonaimhoz, akiket alig látok. El is indultunk, aztán egy óra utazás után kb 100 méteren keresztül előttünk autó ment. Erre valami idióta elkezdett előzni! (Ki ennyire beteg??) A vége az lett, hogy a felénél jöttek fele szembe, szóval nekiállt jobbra kanyarodni, hogy beálljon a sorba, ami már így is zsufolt volt. Így hát, hogy ne legyen frontális ütközés mindenki úgy rátaposott a fékre, abból lett a baj, szóval nagyon jó napom volt, sokkot is kaptam, Szombathely is ugrott. (egyetlen nyaralási lehetőség idén, ami nem is nyaralás, inkább kikapcsolódás lett volna)
Miért kell ilyen ostobának lenni, nem értem. Lakott területen belül hatalmas kocssor és valami barom előzni akar százzal. Ki adott ezeknek jogsit? Persze miután megtörtént a baj ő már sehol sem volt.
Egyébként látom az allergia mindenkit kinyiffantott. Aki tudja is, hogy mire allergiás az mondja már meg, mert én évekkel ezelőtt elmentem vizsgálatra beutalóval, aztán én lettem lecs*szve, hogy miért mentem oda. Szóval a vizsgálat nem lett meg és évek óta küzdök vele. Szóval gőzöm sincs mire lehetek, tavasz végén meg most nyár végén vagyok nagyon rosszul tőle. De hogy mitől...  rohog.gif


Én csak a nyár végéről tudok nyilatkozni, kb augusztustól októberig szenvedek a parlagfű miatt. Lehet, hogy neked is azért annyira rossz ilyenkor, mert te is arra vagy allergiás. Bár ezt ne vedd készpénznek, mert ezer másfajta pollen is van ilyenkor a levegőben, végülis sajnos akármi lehet... Allergiás tesztet kellene, hogy csináljanak neked, szerintem menj el orvoshoz megint, a semmitől biztos nincsenek tüneteid.
2014. augusztus 26. 19:23 #8237
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Szerintem már nem én vagyok az egyetlen, akinek kezd a hózsákja is kilenni ezzel az ice bucket csellendzses sz*rsággal. Az egy dolog, hogy már itt a Starityn is a könyökömön jön ki, hiszen itt is több cikk íródott róla és nagyon-nagyon sokan erről beszélnek. Az meg megint csak egy dolog, hogy sok sztár - főleg a fiatal felnőttek/tinédzserek korosztályába tartozók - mindezt inkább magamutogatás, de leginkább a hírverés miatt csinálják. Nem sok videót néztem, de talán egy-kettőben említették meg azt, hogy mégis ennek mi a célja. Nos, felmegyek f*szbukkra, erre mit látok? Az egyik volt f*sz osztálytársam egy műanyag edénynyi vízzel nyakon önti magát. Néztem is olyan WTF?! fejjel, hogy most ez komoly? Hála a jó Istennek, csak egy megáltalkodott ökör volt az ismerőseim közül, akik mindezt meg is tették és fel is rakták a netre. Nos, ami tulajdonképpen elvezetett eme hozzászólásom megírásához az egy olyan lájkolt fészbukk oldal, amelynek posztjai nyomán informálódhatunk és olvashatunk mindenféle érdekességet az ún. Crohn-betegségről. De az alábbi mondatok alaposan kiütötték nálam a biztosítékot.

Idézet
Volunteers, donors and people that help to spread the word (like you) enable us to achieve our mission – to work with all those affected by Crohn’s Disease and Ulcerative Colitis to achieve a better quality of life, improve the support and services available to people and fund research into the causes and treatments of Inflammatory Bowel Disease (IBD).

És emellé fel van töltve egy rakat videó arról, ahogyan Crohnosok, Colitiszesek vagy éppen a segélyszervezetet támogató egészséges emberkék hogyan b*sszák magukat nyakon egy vagy kettő jeges vödör vízzel. Komolyan?! Ennyire divattá vált már mindenhol ez az egész, hogy most már az ALS mellett az IBD-re is ilyennel kell felhívni a figyelmet? ohmy.gif Isten bocsássa meg, de speciel a Crohn-betegség tapasztalataim szerint össze sem hasonlítható az ALS-sel. Ha valaki betartja az étkezési szabályokat, megfelelően ügyel a gyógyszerek szedésére és voltaképp figyel önmagára, akkor a betegség nagyon is elviselhető. Októberben leszek lassan egy éve tünetmentes Crohnnal és bár érzem a betegség hátulütőit, mégsem gondolom azt, hogy ezzel sajnáltatnom kéne önmagamat és jegesfürdőt vennem. Az meg még hagyján, hogy minden ilyen jeges posztnál hirdetik, hogy te is csináld meg nyugodtan, ha van benned elég kurázsi. Eszem-f*szom megáll, hogy az emberi hülyeség, vagyis helyesbítek, az ostoba divat mikre nem képes. Olyan undorító, hogy egy IBD-vel foglalkozó alapítvány lenyúlja az ALS kampány "reklámját", ami ugyebár, mint tudjuk, már ideje nem arról szól, amiről kéne. Jó tudom, nem hatalmas probléma, de engem személy szerint ez felháborított.
2 felhasználónak tetszik: icarlyluv, ApusztákBoszorkánya
2014. augusztus 26. 22:52 #8238
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Azzal, hogy kezdődik a tanév, és hirtelen mindenki megtalál 110.gif Mikor megyünk, mivel megyünk...és akkor ne legyek ideges reklamalo.gif

A másik pedig, a pasik. Komolyan. A barátomon nem tudok kiigazodni, hol azt mondja utál telefonálgatni, és már agybajt kap tőle, hol pedig azt, hogy imád telefonálni 110.gif S akkor azt mondják rajtunk nőkön nehéz kiigazodni.. rohog.gif Akkor egy ismerősöm meg, annyira furán viselkedik hetek óta, vagyis inkább hónapok óta, komolyan nem értem...nem vagyok egy szépség, és egy szerethető ember, de ő túlzottan is megcáfolja ezt...és szeretek vele beszélgetni, meg hülyéskedni, de azért remélem rájön, hogy hol a határ nálam rolleyes.gif Valamint egy másik srác is, szülinapomkor teljesen megkörnyékezett, teljesen rám mászott, azóta nem beszélünk túl sokat, vagyis én nem vagyok hajlandó vele beszélni, és most három napja folyamatosan ide járkál hozzánk (oké céllal, de én már agybajt kapok tőle...) és annyira félreérthetően beszél meg minden, pedig van hogy hetekig nem beszélünk..annyira irritálnak az ilyen emberek, hogy az hihetetlen, és nem lehet rajtuk kiigazodni sem. dry.gif
3 felhasználónak tetszik: Lil98, Lizania, Szandi0820
2014. augusztus 27. 09:00 #8239
icarlyluv
icarlyluv
Anti-Fairy
 
StátuszFollow the blood
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.24.
Hozzászólás: 1142
Csatolások: 1
Azonosító: 196679
Offline offline
Idézet (Renisse @ 2014.08.25. 19:49)
A húgommal. Nagyon jól kijövünk, szoktunk ide-oda mászkálni is együtt, szinte barátnők vagyunk, de vannak hülyeségei, amik időnként kiakasztanak. Ma reggel elkérte a laptopomat, mert az övé éppen szervízben van. Dél felé közöltem vele, hogy azért lassan visszaadhatná. Kettőkor újra megpróbáltam. Ötkor kezdett elegem lenni. Bemegyek hozzá, látom hogy valami fiúbanda koncertjeit nézi, fülhallgatóval a fülében. Háromszor szóltam hozzá közepes hangerővel, meg se hallott. Negyedjére volt olyan jó fej, hogy kivette a füléből azt a sz*rt, szemeivel még mindig a képernyőre bámulva. Mondtam, hogy ez nem oké, mert nekem is kell a gép. Erre ő kivágta a hisztit, hogy "neki ez jár". Már miért járna? Mert volt olyan ügyes, hogy az övét tönkretette? Egész nyáron nem csinált semmit, csak a szobájában punnyadt, nem is beszélve a hasonlóan produktív tavalyi évéről: földrajzból épphogy átment, a legtöbb tárgyból hármas lett, ötöse szerintem nem is volt, pedig azért az általános hetedik nem olyan rémesen nehéz év, vagy igen? Ennek ellenére megkapta az új telefonját. Ha nem gépezik, akkor azt nyomkodja. Ha nem snapchat-el valakivel éppen, akkor hülyeségeket posztol facebook-ra. Ha esetleg elutazunk valahova, és nincs wifi, az ő kedve máris el van cs*szve. Ő szokta mondani, hogy nem akar olyan lenni, mint az elcs*szett korosztálya, ehhez képest mostanában egyre inkább azt látom rajta, hogy be akar állni a sorba. A szüleim meg már nem akarnak beleszólni semmibe, és nem zavarja őket, hogy Zoé egész nap ki sem teszi a lábát a szobájából. Alapjáraton engem sem bosszantana, mert ki vagyok én, hogy megmondjam neki, mit csináljon, ha nem az én gépemet b*zerálná napi huszonnégy órában.

Tökéletesen leírtad az én húgomat, annyi különbséggel, hogy a "drága" a telefonját vágta tönkre rohog.gif
On: ice bucket challenge. minden 2. poszt a facebookon nálam ez, és biztos, hogy ismerőseim kétharmada nem tudja, mi lenne a lényeg...
Plusz, sokadszorra is halasztják a kedvenc sorozatomat.
2014. augusztus 27. 09:09 #8240
- törölt felhasználó -    
Idézet (icarlyluv @ 2014.08.27. 09:00)
Tökéletesen leírtad az én húgomat, annyi különbséggel, hogy a "drága" a telefonját vágta tönkre  rohog.gif 
On: ice bucket challenge. minden 2. poszt a facebookon nálam ez, és biztos, hogy ismerőseim kétharmada nem tudja, mi lenne a lényeg...
Plusz, sokadszorra is halasztják a kedvenc sorozatomat.

Húúúúúú már 500 likeot kapot az Ice Buckat Challenge videóm...pedig nincs is ennyi smerősöm,és úgy van beállítva,hogy az ismerőseim,és az ismerőseim ismerősei láthatják..
540 oldal 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!